Ногти

Чорніють нігті від води зі свердловини: Чому від води чорніють нігті

Чому від води чорніють нігті

Іноді, при використанні води з свердловин спостерігається таке неприємне явище, як почорніння рук і нігтів. При взятті проб води на дослідження, аналіз показує перевищення норм вмісту заліза, марганцю та сірководню.

У населених пунктах, при водопостачанні, застосовують обов’язкові методи очищення води, такі як знезараження і освітлення. Знезараженням пригнічують хвороботворні мікроорганізми в воді, здійснюють його шляхом хлорування води.Висвітленням усувають каламутності води, зменшуючи вміст завислих часток в ній.

У різних регіонах, в залежності від специфіки забруднення води, застосовують ще й спеціальні способи очищення, такі як пом’якшення, знесолення, знезалізнення і т.д.

Власники дачних ділянок і сільських будинків позбавлені можливості такої централізованого очищення води. Вони самі свердлить свердловини для виведення підземної води на поверхню. Надлишок заліза може пояснюватися заляганням артезіанських вод в безпосередній близькості від залізистих мінералів.Крім заліза часто присутні домішки марганцю, які утворюють темний наліт при контактуванні з трубами. Ці речовини можуть провокувати захворювання нервової системи. При використанні цієї рідини і виникають почорніння рук і нігтів. Наявність у воді сірководню призводить до аналогічних наслідків.

Щоб привести якість використовуваної води до безпечних для споживача параметрами необхідно провести аналіз води. Залежно від результатів, необхідно встановити фільтри, що відповідають характеру забруднень.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Чорний наліт від води: причина і її усунення

Якщо в природному джерелі або в місцях водозабору присутній марганець, тоді на раковинах, посуді, випрати білизну з’являється чорний наліт від води. Марганець може зустрічатися як самостійно, так і бути супутнім елементом заліза. Якщо говорити про поширеність цього металу, то він стоїть на другому помсти серед важких домішок і дуже часто зустрічається у воді та їжі.Як марганець впливає на організм людини і чи можна усунути його з питної води?

Якщо від води з’являється чорний наліт – пора бити тривогу!

Марганець – це не просто природний мінерал, а як вже згадувалося вище, є важким металом. В організмі людини мікроелемент відіграє важливу роль, а саме, впливає на зростання людини, освіта крові і роботу статевих залоз. Він може мати як позитивну дію, так і негативний.

Рішення BWT для знезалізнення води:

Випиваючи щодня воду, яка залишає на сантехніці чорний наліт, можна завдати непоправної шкоди центральній нервовій системі.Надмірне накопичення металу в нашому організмі призводить до постійної сонливості, підвищеної стомлюваності, погіршення пам’яті. Політропний отрута може викликати алергічні реакції, і навіть мутагенний процес!

Добова доза мінералу повинна становити 2,5-5 мг. Всього 40 мг марганцю в день призводить до отруєння, тому дуже важливо діагностувати воду, від якої з’являється чорний наліт, і визначити наявність шкідливих металів. Після цього необхідно встановити спеціальні фільтри для деманганации питної води.

Порятунок від чорного нальоту – спеціальні фільтри від компанії БВТ

Виробник БВТ пропонує професійні системи водоочищення, що дозволяють ефективно очищати питну воду не тільки від шкідливих металів, а й органічних домішок, хвороботворних бактерій, хімічних елементів і т.д. Фахівці компанії допоможуть вибрати найбільш підходящий варіант фільтра для кожного будинку.

Отже, якщо на сантехніці з’являється чорний наліт від води, краще всього використовувати такі установки:

Найбільш ефективним і досить простим технічно методом, за допомогою якого можна видалити з води марганець є обробка перманганатом калію.В результаті його застосування утворюється дисперсний осад марганцю – ефективного сорбенту, частково службовця фільтром для органічних сполук. Використання такого методу усуває неприємні присмаки, запахи і чорний наліт. Перманганат калію – сильний окислювач, що руйнує стійкі органічні сполуки, окисляє марганець і залізо. Також деманганация проводиться окисленням хлором, діоксидом хлору і озоном.

Іонообмінні фільтри доцільно використовувати при пом’якшенні води і видалення з неї двовалентного марганцю і заліза.Але даний метод не підходить для усунення чорного нальоту, якщо у воді присутня іржа, яка забиває смолу-катіон. Також його не рекомендують застосовувати в тому випадку, якщо вода багата органічними речовинами, тому що органічна плівка буде сприяти розвитку бактерій на смолі.

У компанії БВТ можна придбати спеціальні ефективні фільтри для очищення питної води з свердловин або водопровідних систем. Фільтр знезалізнення та деманганации забезпечить видалення металів, при наявності яких на сантехніці утворюється чорний наліт від води.

Фахівці компанії обов’язково дадуть відповідь на питання клієнтів і нададуть професійні послуги з установки фільтрувальних установок.

Чорніють нігті від води зі свердловини

Огрубіла шкіра на пальцях рук близько нігтів. Чому сильно сохне шкіра навколо нігтів, грубіє на руках і ногах: причина

Огрубіла шкіра на пальцях рук близько нігтів. Чому сильно сохне шкіра навколо нігтів, грубіє на руках і ногах: причина

У вас сохнуть руки? Грубіє шкіра навколо лінії нігтьової пластини? Це все причини недоліки вологи в шкірних покривах! Крім того, навколо нігтів у вас зібралося дуже багато ороговілих «мертвих» клітин.

Що впливає на появу занадто грубою і сухої шкіри?

На те є кілька чинників:

 • Агресивна побутова хімія
 • Не дуже якісне мило
 • Шкірні захворювання
 • Надлишок сонця
 • Вагітність
 • Природні процеси старіння

Сухість може бути різної інтенсивності і, в залежності від того , яка причина послужила розвитком проблеми, слід планувати лікування.

ВАЖЛИВО: В залежності, від стану здоров’я, віку і способу життя, можеш різнитися і метод лікування.

Якщо ви хочете позбутися від неприємних відчуттів, чіпких задирок, недоглянутого виду рук і того, що сохне шкіра навколо нігтів, вам слід спершу звернутися до дерматолога, щоб він діагностував причину.

Причини можуть бути такими:

 • НАЯВНІСТЬ ПОГАНИХ звичок. В першу чергу мова йде про звичку відгризати шматочки твердої шкіри навколо нігтів і самі нігті.
 • ПОГОДНІ УМОВИ. Наприклад, зміна клімату або занадто довге перебування на сонці.
 • ЗАХВОРЮВАННЯ.Такі, як дріжджові грибки, атакуючі пальці (на руках і ногах), а також хвороби, на кшталт псоріазу та екземи.
 • АВІТАМІНОЗ. Тобто нестача певних вітамінів в організмі. Як результат, шкіра сохне, відшаровується, тріскається і грубіє.
 • БАГАТО ВОЛОГИ. Надзвичайно довге перебування у воді, плюс вплив мильних, миючих, агресивних хімічних засобів.

Як боротися з сухою шкірою навколо нігтів?

Наростає шкіра навколо нігтів на ногах. Нарости під нігтями: фото, причини, видалення

Майже всі нарости під нігтями завдають не лише естетичний, а й больовий дискомфорт.Багато людей ігнорують їх, особливо на початкових стадіях, до тих пір, поки больові відчуття не починають впливати на якість життя. Особливо це стосується утворень під нігтями на ногах, які можуть заважати ходити.

Зустрічаються найчастіше у дорослих людей у ​​віці 35-60 років. Якщо дивитися на статистику, то в 60% випадків причина криється в піднігтьових бородавках, які можуть «проростати» роками. На другому місці грибок, який деформує, а іноді і повністю знищує нігтьову платину.У будь-якому випадку, при виявленні виросту краще відразу ж зайнятися його видаленням.

Нарости під нігтями фото
Топ 5 причин появи наросту під нігтем

Нарости під нігтями на руках і на ногах зазвичай є наслідком розвитку таких патологічних станів організму:

 1. Інфікування вірусом папіломи людини. Новоствореного

ВОДА З СВЕРДЛОВИНИ НА ЕКСПЕРТИЗУ.

24 лютого 2015 20:47 Маргарита Myinnellen

ви після експертизи ставили систему фільтрів?

ОтветітьНравітся

24 лютого 2015 20:55 Myinnellen

так.Але все одно не працює. Потрібна ще одна експертиза і ще одна система … або просто свердловину перебур. Але нам прям зовсім не пощастило

ОтветітьНравітся

24 лютого 2015 21:00 Маргарита

ОтветітьНравітся

24 лютого 2015 23:06 Myinnellen

Не те слово. Це і не іржа, як виявилося, просто так виглядає. За 3 роки скільки я одягу перепсував і на що у мене тепер посуд схожа …

ОтветітьНравітся

25 лютого 2015 12:22 Маргарита MyinnellenУ нас теж дуже іржава, посуд теж іржавіє, про білизну мовчу

ОтветітьНравітся

25 лютого 2015 16:11 Myinnellen

А з чаєм не реагує? у нас якщо миєш чашку з залишками чаю, випадає чорний осад.На одязі плями від фруктів синіють, плями від молока коричневеют. Якщо почистити овочі і помити руки, шкіра прям чорна, як ніби картоплю копала. Нам сказали, що там ще сірководень, він якось псує засипку в колоні фільтра. А щоб його прибрати, треба ЩЕ ОДНУ таку колону всандаліть.

Якщо з чаєм все ок, то, швидше за все, впорається колона. Навіть у нас місяців 9 вона все-таки протрималася

ОтветітьНравітся

25 лютого 2015 19:20 Маргарита MyinnellenВсе як у вас у нас.І після чаю темніє вода, руки постійно чернеют.Ми купуємо воду, цю пити не наважуюсь, тільки як технічну іспользуем.Узнавала в фірмі, треба ставити 3 колони: первинна очистка (не пам’ятаю склад), вторинна (як раз від сірководню очищає, наповнювач з міксу гранул) і третя колона-кокосове вугілля (фінальна очищення, пом’якшує воду, покращує смак води.Цена питання від 40 т.р

ОтветітьНравітся

25 лютого 2015 19:21 Маргарита MyinnellenСколько метрів свердловина ваша? наша 52.У подруги чоловік сам копав-вода не іржава навіть, парадокс

ОтветітьНравітся

25 лютого 2015 20:04 Myinnellen

У нас 28. Та від 40 за 3 Колони це по-божому, у нас 1 колона + Сольовий бак 35000 коштувала ще 3 роки тому. У нас всі сусіди на 18 М копають і чиста вода. А ми в пр.году намагалися пере бурити її гідробур, в тому ж колодязі – взагалі не знайшли водоносний шар, крім цього нашого жахливого. Ми теж купуємо воду. А влітку буде малюк, як йому прати не знаю, доччині все дитячі речі я цією водою зіпсувала, вона ригнет і чорна пляма ((нам кажуть, що можна на 40 М забурювати і все буде добре, але от у вас он яка глибока, а результат той же.Ви геологорозвідку не замовляли перед бурінням? Я просто вже розгубилася, що робити і як рятувати ситуацію

ОтветітьНравітся

25 лютого 2015 20:10 Myinnellen

Мені геологи говорили, що там ще якісь мікроорганізми, які на світлі мало не в гель воду перетворюють

ОтветітьНравітся

25 лютого 2015 21:06 Маргарита MyinnellenНет, розвідка не заказивалі.Да, там живуть мікроорганізми, як тільки потрапляє кисень в воду, все, процес розмноження пішов.Питання води дістав меня.Квпілі ділянку з водопроводом, в селі почалися перебої, куди тільки не жаловалась.В підсумку-у нас немає договору на воду і не було у попередніх господарів і взагалі в адміністрації нашого поселення наш будинок не значиться ніде … Ми забили, викликали бурілку, зробили скважіну.У нас хоч така є вода, а у сусідів її взагалі нет.Одежду, яка пожовкла, перестірувала в місті на квартіре.А все скаржилися раніше, що в квартирі вода ржавая.Ага, не було свердловини)) все друзі, хто тренував свердловину, скаржаться на воду, хто сам копав-задоволені.Я блондинка, навіть волосся жовтіють, мою в місті))) Мама жартує, що поки стоїш під душем-спина заіржавіє)))))))))

ОтветітьНравітся

26 лютого 2015 9:34 Myinnellen

Я в активному пошуку коричневої або чорної душової кабіни, сил немає більше стінки отшкрябивать. А громадська вода у нас тільки влітку, у нас будинок в дачному селищі, живуть цілий рік тільки сімей 10. Та й вона не айс) а ви відіпрати в результаті жовтий одяг? Я в місті і кип’ятити, і відбілювала – марно

ОтветітьНравітся

26 лютого 2015 18:24 Маргарита MyinnellenЕслі ви про скла коричневого або чорного кольору-замучитеся їх від крапель мити.Одяг відіпрала, слава Богу! Аріель творить чудеса!

ОтветітьНравітся

26 лютого 2015 20:09 Myinnellen

Мені б знайти типу коричневий пластик (не двері кабіни, а саме стінки). Чоловік вже говорить, що рознесе цю кабіну взагалі і побудує типу душовою кут з занавесочки)) Пішла пошукаю капсулки аріелевскіе, може хоч сорочки його врятую. ви в мене надію вселили))

ОтветітьНравітся

26 лютого 2015 20:16 Маргарита MyinnellenКапсули мені не сподобалися, не перуть ((, тільки від порошку в захваті і то, тільки для білого))).У нас душовою куточок, правда дешевий із пластику, будемо міняти на стеклянний.Плітка відмінно миється звичайним Санокс))

ОтветітьНравітся

26 лютого 2015 20:24 Myinnellen

Плитка у нас, слава Богу, жовто-бежева))) у нас теж пластикова дешева штука, і у неї всередині колись були білі пластикові стіни. Ууууфффф) Терпіння на них вистачає тільки у моєї мами – вона періодично туди залазить і Пемолюкс їх шкрябати. Вони стають білими до першої миття кого-небудь з сім’ї – убийте, не розумію, навіщо так-то корячиться заради кількох годин споглядання білих стін

ОтветітьНравітся

27 лютого 2015 00:05 Маргарита Myinnellen

Шторки теж Санокс заливаю.Терти не треба-губкою пройшовся і все, зусиль ніяких, білизна первозданна))

ОтветітьНравітся

27 лютого 2015 9:44 Myinnellen

Нічого собі) буду пробувати!

ОтветітьНравітся

Чому чорніють руки від води

5 серйозних захворювань, про які сигналізує твоя шкіра

Ти напевно періодично здаєш аналізи, щоб контролювати стан внутрішніх органів. Але при цьому, як і багато хто з нас, не приділяєш належної уваги найбільшому органу твого організму.

Ні, ми не намагаємося тобі лестити, а говоримо про шкіру – яка, швидше за все, занадто довго перебуває на сонці і взагалі постійно піддається негативному впливу навколишнього середовища.

З іншого боку, за станом шкірного покриву можна визначити, чи потрібна твоєму організму допомогу, страждає він від тих чи інших захворювань. Давай подивимося, які сигнали може подавати твоя шкіра і що вони означають.

1. Шкіра несподівано почала темніти

Можлива причина – хвороба Аддісона (хронічна недостатність кори надниркових залоз)

Мова, як ти зрозумів, тут йде не про курортному засмагу, а про гіперпігментації – потемніння шкіри та слизових.Важливо знати, що цей симптом проявляється на місяці, а іноді навіть роки раніше за інших симптомів, що сигналізують про недостатність функції надниркових залоз – хворобі Аддісона. А значить, завчасно помітивши зміни, ти зможеш вчасно надати організму необхідну допомогу.

Знай: при цьому захворюванні шкіра темніє по всій площі, але найвиразніше зміни видно в місцях згинів і розтягувань – подивися на свої лікті / коліна / пальці, у здорової людини не повинно бути змін кольору шкіри в цих місцях.

І ще одна важлива прикмета, яка допоможе тобі під час самодіагностики: шрами, що утворилися вже після початку захворювання, зазвичай забарвлені яскравіше, ніж інші ділянки шкіри (старі рубці при цьому не темніють).

Долонні складки, нігтьові пластини, слизові оболонки порожнини рота, анальна слизова оболонка (ну, цього ти, швидше за все, не помітиш) також можуть темніти.

Твій хід: Запідозрив недобре? Проконсультуйся з дерматологом і ендокринологом.Якщо побоювання підтвердяться, обов’язково знадобиться лікування. Якщо запустити справу – можливий летальний результат.

2. На шкірі з’явилися ділянки без пігментації

Можлива причина – і знову хвороба Аддісона (хронічна недостатність кори надниркових залоз)

Подібні світлі залисини серед смаглявих ділянок шкіри звуться вітіліго.

Виникають вони через аутоімунного руйнування клітин шкіри меланоцитів, які виробляють пігмент меланін – він і додає твоїй шкірі смаглявий відтінок.

Подібний симптом хворобі Аддісона може зустрічатися поряд із загальним потемніння шкіри, про який ми вже розповіли в попередньому пункті (ти ж читав уважно?).

Твій хід: Тобі б не завадило звернутися до дерматолога і ендокринолога – ці хлопці підкажуть, яке лікування потрібно твоєму організму.

3. Шкіра стала тонкою і постійно потіє

Можлива причина – дифузний токсичний зоб (твоя щитовидна залоза виробляє занадто багато тиреоїдних гормонів)

Ти знаходишся у добре провітреному приміщенні, не нервуєш і не проявляєш особливої ​​фізичної активності, при цьому відчуваєш, що спітнів? Не виключено, що твоєму організму потрібна допомога.

Наприклад, при такому захворюванні, як дифузний токсичний зоб, потові залози починають працювати дуже активно, в результаті ти постійно помічаєш, що твоя шкіра волога.

Цікаво, але нерідкі випадки, коли при зазначеному захворюванні потіє лише половина тіла. Пот при цьому може мати смердючий запах.

Однак підвищене потовиділення далеко не єдиний симптом дифузного токсичного зобу. У хворих спостерігається також загальне стоншення шкірного покриву, періодично супроводжується свербінням.

На деяких ділянках шкіри можуть з’явитися і проблеми з пігментацією – шкіра на них може стати як занадто темною, так і занадто світлою.

Ще один характерний симптом дифузного токсичного зобу – потемніння шкіри повік.

Твій хід: Тобі б не завадило звернутися до дерматолога / ендокринолога і обстежитися.

4. Шкіра стала часто набрякати

Можлива причина – гіпотиреоз (твоя щитовидна залоза виробляє замало гормонів)

Коли твій організм відчуває нестачу гормонів щитовидної залози, він посилає тобі сигнали про небезпеку, в тому числі через шкіру.У твоєму організмі формується слизовий набряк, шкіра стає блідою, набряклою.

Особливо чітко зміни видно, як правило, на обличчі і століттях.

Звичайно, мова не йде про разові зміни, які проявляються, якщо ти випив на ніч занадто багато води (або випив забагато чогось міцнішого), а про систематичне прояві симптому.

При гіпотиреозі зі шкірою хворого відбуваються і інші зміни – вона стає сухою, починає лущитися.Крім того, атрофуються протоки потових залоз, у організму виникають труднощі з потовиділенням. При нестачі гормонів щитовидної залози можлива також втрата волосся.

Твій хід: Терміново проконсультуйтеся з ендокринологом.

5. На шкірі з’явилися висипання різного характеру: плями, міхури, пухирі

Можлива причина – алергія

Швидше за все, це прояви токсико-алергічної реакції організму на різні лікарські засоби, продукти харчування, побутову хімію.Якщо вчасно не відреагувати, то всі ці проблеми можуть вилитися в найважчі ускладнення з різною клінічною картиною і закінчитися летальним результатом (синдром Стівенса – Джонсона, синдром Лайєлла).

Твій хід: Виявив схожі симптоми? Терміново звернися до лікаря (терапевта / алерголога / дерматолога) і пройди курс лікування.

Джерело: //mhealth.ru/health/organizm/5-sereznyh-zabolevanij-o-kotoryh-signaliziruet-tvoya-kozha/

Потемніння на нігтях: причини і як усунути

Дата розміщення статті: 19.04.2016 10:39

Якщо у вас раптом почорнів ніготь, не поспішайте панікувати – це можна виправити.

Звичайно, потрібно постаратися не допускати подібних ситуацій і уважно стежити за станом нігтьових пластин і на ногах, і на руках.

Однак з різних причин нігті можуть втратити свій колишній естетичний вигляд, і важливіше тут навіть не втрата привабливості, а проблеми зі здоров’ям, через які нігті і можуть почорніти.

нігтьові пластини для нас служать в якості індикатора, що показує, що в тілі виникли порушення.Так що навіть легке затемнення на нігті або виникнення цяток вже повинні насторожити, а якщо перед цим не було ніяких травм, то тим більше потрібно швидше розібратися з витоками проблеми.

Чому ж нігті стають раптово чорними?

Пальці мають дуже багато нервових закінчень, тому що туди ідуть імпульси, і під нігтьової пластиною шкіра оснащена безліччю капілярів. Ніготь не має кольору, і він не може потемніти через травму.

Причинами цього неприємного явища служать:

 1. Прилив крові до пальця при ударі.Якщо виникає гематома, то він опухає, і шкіра на ньому змінює свій колір, що найкраще видно на шкірі під нігтьової пластиною.
 2. Невеликі травми. Вони можуть бути непомітними – не обов’язково для цього пріщемлять палець, причини можуть полягати у взутті, яка тисне ногу, або в сильному навантаженню на кінцівки. Це все відноситься до травм, просто в більш легкій формі.
 3. Грибкові зараження. Освіти типу фавуса, рубромікоз і мікроспорії виникнути можуть і у того, хто ретельно стежить за своїм здоров’ям.Так що дотримання рекомендацій щодо гігієни, носка взуття високої якості, регулярні процедури манікюру і педикюру не завжди здатні в повній мірі захистити вас від грибка.

Колір цяток на шкірі під нігтьової пластиною говорить про особливості збоїв в роботі організму. Безумовно, правильний діагноз визначить тільки професіонал, однак припустити, в чому криється проблема, нескладно самостійно.

Проблеми з травними органами відображаються на нігті у вигляді темно-зелених плям.Неприємний помаранчевий тон шкіра набуває через неполадки в нервовій системі, мозку.

Якщо в організмі неправильно циркулює кров, то під нігтем шкіра матиме сині або чорні відтінки.

Коли витоки проблеми відомі, усувати темні точки вже не так складно. Після цього до нігтів повернеться їх первісний колір.

Що допоможе відновити нігті як можна швидше?

Незалежно від причини – спіткнулися ви, або прищемили палець, або процедура манікюру була неякісною – прибирати плямочка потрібно у лікаря, який повинен проколоти ніготь, щоб витекло потрібну кількість крові.Але не можна проводити таку процедуру будинку, це дуже небезпечно.

Якщо ви забили палець, і ніготь почорнів, то:

 1. Відразу потрібно докласти до пальця предмет, що має низьку температуру – це позбавить від виникнення найбільш неприємних гематом.
 2. При закінченні крові з-під шкіри під нігтьової пластиною не прагнете це припинити. Навіть буде краще, якщо ви трохи натисніть на нігтик, щоб витекло більше крові. Але перед цим обов’язково гарненько вимийте руки.
 3. Завжди стежте за чистотою нігтьових пластин, особливо якщо вони темніють. Для цього застосовуйте марлеву пов’язку, пластир або бинти перед відвідуванням лікаря.
 4. Рушайте в травмпункт, якщо шкіра на пальцях швидко чорніє. Випуск крові і усунення Гематомний утворень – це неприємно, але необхідно, адже тоді ніготь не почне відмирати, і біль вщухне. Так що сходити до лікаря обов’язково, особливо якщо ви пережили удар пальців ніг або рук.

Якщо пластина чорніє через грибка, то лікувати її самостійно не варто – бактерії бувають різними, і для усунення кожної з них є певні ліки.Лише за допомогою лабораторних аналізів можна дізнатися точно, яка це інфекція, після чого фахівець пацієнтові правильну терапію.

Прибирати наслідки грибка потрібно за допомогою компресів, примочок на основі соди, трав. Активно використовуються і засоби, що складаються з масел. Своєчасні медичні огляди також необхідні. Уважно стежте за вашим здоров’ям, це допоможе уникнути появи темних цяток на ваших нігтики.

Чи можна обійтися без відвідування лікаря?

Деякі дівчата вважають, що якщо раптом ніготь швидко чорніє, то це не небезпечно, та й усунути проблему можна вдома самій.Іноді так і є – коли жінка прищикнула палець, і пройшло досить багато часу, ніготь вже починає відділятися від пальця, і цей процес незворотній.

В цей час організм готує на цьому місці нову пластину. В цьому випадку прибирати темні точки не обов’язково – оновлений ніготь з’явиться вже здоровим. Якщо ж зі шкіри виділяється гній, то лікувати самостійно палець не можна – можна тільки нашкодити.

Також звернення до лікаря обов’язково, якщо пластина почорніла внаслідок проблем із загальним станом організму.

Іноді точки виникають після того, як дівчина скористалася послугою нарощування нігтів. Їй може здатися, що проблема з’явилася з її вини, через прищеплення нігтя. Тоді потрібно сходити до косметолога, вдіяти процедури вдома. При лікуванні не користуйтеся лаками, гелями – від цього пластина може ще більше потемніти.

Усунути чорні плями можна натуральними засобами:

 • содою з алое – з’єднайте 20 г порошку і 20 мл соку рослини, нанесіть суміш на потемнілу нігтьову пластину, після її висихання змийте склад;
 • сіллю – з’єднайте чайну ложку солі з такою ж кількістю води, нанесіть суміш на нігтики, дочекайтеся, коли вона затвердіє;
 • кальцієм – візьміть таблетку кальцію глюконату, перетворите її в порошок і змішайте з оливковою олією, цією масою потрібно покрити хворе місце, потім потримати її приблизно 30 хвилин.

На закінчення відзначимо, що якщо потемніла шкіра під нігтями, найкраще сходіть на прийом до лікаря – це все спростить і посприяє швидшому одужанню.

Джерело: //xn--73-glcuxg3a.xn--p1ai/article/potemneniya-na-nogtyah

Свердловини … або скупий платить двічі … – DRIVE2

Найперше (точніше друге – після вибору ділянки і його покупки) був вибір свердловини. Почалося все з обзванивания всяких майстрів. Ціна пропонувалася (2012 рік) від 2500 до 4000 тисяч за метр.Пропонувалися як пластикові, так і металеві труби. Пропонувалося буритися на 20 метрів, на 100 метрів … причому пропозицій на 20 метрів було 9 з 10.

У сусідів були свердловини від 20 до 40 метрів, причому всі говорили, що вода не погана. Ми перебували у виграшній ситуації, оскільки поряд жили батьки дружини і ми самі могли оцінити ту воду, яка мала нам користуватися. Їй було не приємно митися, гаряча вода бридко пахла, посуд була чорна (особливо коли миєш кухоль з чаєм).

На сантехніці постійний рудий наліт, чайники згорали один за одним. тому, коли до нас приїхав один з хлопців запропонував не витрачати гроші в порожню і в двох словах спробував нас переконати в правильності вибору глибокої свердловини … ми задумалісь.Сейчас я викладу ситуацію, як бачу її Я.Есть два види свердловин (дуже грубо) – верховодка і артезіанська (скеля).

Ці два види свердловин влаштовані по різному: верховодка: труба, великого діаметра, на кінці якої робляться прорізи, які обмотуються пористої тканиною, ось ця тканина і виступає в ролі фінішного фільтра.Трубу оточує пісок.

дебет цієї свердловини залежить від того як швидко фільтрується вода … і дійсно спочатку коли ви прокачиваете цю свердловину води на зразок додається, але з часом, коли ця марля заілевается, то води стає все менше і менше, потім вона изчезает. Продув цю свердловину ви виходить повний розрив все цієї сіточки і тепер мул і пісок спокійно надходять в трубу.

І як тільки накопичитися їх багато, то в один прекрасний момент продути її вже буде не можна.Їй кирдик! Буріте нову поруч. інтервал 5-7 лет.Артезіанская: в ній все породи, які сипучі, обмежуються обсадними трубами, кожна з яких має менший діаметр, ніж попередня.

Пробуривши до скелі (твердих порід) і пройшовши ще кілька метрів, за допомогою компресора робиться озерце (порожнину) в яку власне і опускається труба. Виходить що фільтрує виступають тверді породи. Згодом це озерце тільки збільшується, відповідно дебет води зростає.

Про жодні пластикових трубах в даній свердловині розмови бути не може, рух порід, замерзання, неминуче призведе до обсипання свердловині і похорону насоса, який висить там, внизу. Ці свердловини не обслуговуються, вони не продуваються (хоча я не впевнений в цьому) .Мінеральний склад там постійний. У верховодка він же змінюється в залежності від пори року, снежности зими, рівня в річці і т.д.

Відповідно підібрати систему очищення практично не можливо, а якщо і можна, то ціна її тут же зробить вашу свердловину по вартості порівнянної з артезіанської.Що стосується моєї свердловини то: дві обсадні труби: 40 метрів, 60 метрів і третя в скелі, яка починається з 85 метрів, до 100 метрів. Насос висить на 97 метрах. стовп води (за добу) піднімається до 6 метрів від землі.

Дебет може обмежувати насоса. Воду п’ємо, що ми що діти. Нальоту немає. Чайник працює. Митися приємно. Вода завдяки системі очищення дуже м’яка – нам подобається, можна зробити і по жорсткіше, але не хочеться. Свердловина (оскільки в обслуговуванні не потребує) знаходиться в будинку і була пробурена до етапу заливання плити.Тому немає потреби в обігріві трубопроводу і т.д.

Хоча напевно зараз я б зробив кесон, але тоді було шкода грошей, в розтраті яких я не бачив смисла.Вода у нас на далекому сході початково жорстка, і причому від глибини залягання залежить тільки ступінь жорсткості. Немає тут води, яка б відповідала питним нормам і була б придатна для повсякденного вжитку (ну крім мінеральних джерел).

Жорсткість води визначається мікроелементами, в нашому випадку це залізом, марганцем і кальцієм.Залізо буває двухвалентное і тривалентне, воно по суті і визначає загальну жорсткість (це якщо дуже грубо).

Двовалентне – це розчинене залізо, яке може бути прибрано або за допомогою каталізаторів окислення, яким є MGS (глауконітовий пісок) – його мені свого часу активно рекомендували на форумхаусе. Він прискорює окислення і переводить його в тривалентне. Каталізатор цей відновлює свої властивості за допомогою перманганату кальцію.

Однак складність підбору, обслуговування системи і необхідність в установці фільтрів для окисленого заліза мене зупинило у виборі цього способу очищення.Більш прийнятна альтернатива це аерація або відстоювання.

Інший спосіб боротьби з двовалентних залізом це іонообмінна смола, яка присутня в вотербоссе (в нюанси обміну я не вникав), але відновлення функцій смоли відбувається при зворотному промиванні сіллю. За логікою речей іонообмінна смола це натрій, який змінюється на залізо води).

Треба відзначити, що він не вирішує проблеми з тривалентні залізом, але прибрати його механічно досить просто. Разом з залізом втрачається кальцій, що по суті справи робить воду м’якою.Багатьом така вода не подобається, для цього існує клапан підмішування і можна відрегулювати ступінь м’якості / жорсткості води дослідним шляхом.

Так само для це смоли важливі граничні показники лужності, вихідної жорсткості, ну і само собою рівень железа.Кроме усього іншого, на мій погляд для верховодки обов’язково установка знезараження.

Звичайно плаваючих бактерій і вірусів ніхто там не побачить, але такі показники як перманганатная окислюваність, амоній – іон, хлориди, нітрат – іон, нітрит – іон визначають опосередковано ступінь забруднення води.Тому для верховодки установка для знезаражування (нехай це буде УФ лампа), на мій взляд обязательна.Сероводород – в тій чи іншій мірі присутній скрізь, прибрати його так само не складає труднощів шляхом установки вугільного фільтра (у мене до слова сказати варто вугільний фільтр на 5 мікрон) на виході з вотербосса і його має вистачати місяці на три чотири мінімум … Я вкрай негативно ставлюся з системам зворотного осмосу, вважаю, що їх треба заборонити, а не позиціонувати як системи після яких можна поїти немовлят! По суті справи у мене зараз вийшла реклама вотербосса 🙂 (треба зажадати гонорар у АКВАФОРА!: whistle: Але на моє тверде переконання, якщо ваша вода відповідає заявленим критеріям вотербосса, то кращого очисника вам не найтіНу і на завершення хотілося б ще раз звернути увагу на артезіанську воду і верховодку … Знову ж моє глибоке переконання, що всі ці свердловини, в технічному виконанні яких труба виконує роль елементу, що фільтрує право на життя не ма ють, оскільки це викидання грошей на вітер! Ось приблизно так я мислив.

Через рік користування свердловиною і водопідготовки, в своїх переконаннях я тільки зміцнів.

в будинку

свердловина, гідроакумулятор, бігблю (механіка 20 мікрон), вотербосс 700, бігблю (вугільний 5 мікрон) … далі розводка по будинку.

Джерело: //www.drive2.ru/b/473685278360339001/

Чому чорніє шкіра на руках: догляд і захист шкіри рук в будь-який час року

Шкіра рук постійно піддається впливу негативних умов.Взимку досить забути рукавички і мороз швидко зробить свою справу. Влітку ж наші руки страждають від яскравого сонця.

Але найбільше дістається жіночим ручкам, найчастіше вони перебувають у воді, а щоденна робота по дому явно не йде їм на користь.

Контакт з нашої насиченою солями водою призводить до прискореного зневоднення шкіри, а в сукупності з іншими факторами все може бути значно гірше. Так чому чорніє шкіра на руках і якого роду плями можуть бути на шкірі?

Причини появи темних плям на руках

Найчастіше темні плями можуть з’являтися через сонячної активності.Влітку сонце найбільш активно, що призводить до утворення великої кількості пігменту меланіну, який відповідає за колір шкіри.

Так руки можуть покритися веснянками, невусами або іншого роду пігментними плямами. Взимку ж шкіра відчуває нестачу меланіну, що призводить до утворення плям протилежного кольору.

Пігментні плями на шкірі рук можуть з’являтися з віком внаслідок постійних механічних, хімічних і кліматичних впливів на шкіру.

Чорні плями на шкірі рук можуть також з’являтися через домашньої роботи.Після очищення і нарізки деяких свіжих фруктів або овочів шкіра починає темніти. Локалізуються такі плями в основному навколо нігтьових пластин і на долоньках.

На вигляд може здатися, що це всього лише бруд, але такі плями неможливо змити простою водою. У цьому випадку, як не дивно, вас виручить лимонний сік або лимонна кислота.

Але такий спосіб може пошкодити ніжну шкіру, тому краще подбати про своїх ручках заздалегідь.

Як зберегти шкіру рук здорової і молодий

Пігментні і будь-які інші темні плями виглядають на руках не просто негарно, а навіть не естетично.На жаль, боротися з ними не так вже й легко, але запобігти передчасному старінню шкіри і поява зморшок, сухості і різного роду утворень цілком можливо. Достатньо лише простого догляду за шкірою рук.

Постійне використання засобів побутової хімії явно не йде на користь шкірі рук. Особливо ситуація погіршується, якщо вдома немає пральної машинки і прання доводиться робити вручну з використанням такого шкідливого для шкіри синтетичного порошку.

Через деякий час можна помітити, що і без того дуже тонка шкіра рук стала ще більш прозорою.Може з’явитися сухість, лущення і навіть екземи. Звичайно, найоптимальніший варіант використовувати при будь-якій роботі по дому гумові рукавички.

А ще краще придбати зволожуючі гелеві рукавички SpaBelle, які виконують не тільки захисну функцію, а й доглядають за шкірою.

Якщо ви все ж не можете звикнути до використання рукавичок, то після будь-якої роботи слід добре вимити руки з туалетним милом (бажано дитячим), а потім нанести на шкіру жирний крем.

Ідеально підійде крем з вітамінами, так як при контакті з водою чутлива шкіра втрачає багато корисних елементів.

Це і є той самий базовий догляд, який не вимагає великих витрат коштів і часу.

У більш запущених випадках ваші ручки зажадають радикальних заходів. В першу чергу необхідно робити ванночки для рук. Для цього досить заварити ромашку, м’яту або липу. Ванночки можна робити і з оливкового, касторової або рослинного масел з додаванням нашатирного спирту.Це засіб чудово пом’якшує шкіру і насичує її корисними мікроелементами.

Як боротися з темними плямами і почервонінням на шкірі рук

Якщо сухість і втрата вітамінів відчувається на шкірі рук тільки вами, то темні пігментні плями і почервоніння видно всім. До того ж може з’явитися кірка на шкірі рук. Звичайно, хочеться все швидше виправити, щоб не розвинулося запалення на пальцях рук. І тут є кілька своїх секретів:

 • Відбілююча маска для рук. Змішайте невелику кількість картопляного пюре з кислим молоком або молоком.Маску слід тримати 15-20 хвилин, потім змити водою і нанести на руки живильний крем.
 • Пом’якшуюча і відбілююча паста. Для її приготування потрібно додати в свежеотваренний картопля трохи пшеничного борошна і лимонного соку або слабкого оцтового розчину. Таку пасту необхідно наносити на 10-15 хвилин.
 • Засіб від сильної червоності на руках. При почервоніння рук найкраще допомагають контрастні ванночки. Спочатку потрібно зробити гарячу ванночку з додаванням однієї чайної ложки гірчичного порошку.Потім руки потрібно опустити в холодну воду. Таких переходів з гарячою в холодну ванночку зробити необхідно мінімум три. Після процедури витріть руки насухо і нанесіть на них вітамінний крем.
 • При лущенні рук відмінно допомагає суміш лимонного соку з яєчним жовтком. Більш ефективною маска буде, якщо в неї ще додати лляне масло і мед. Відмінним помічником при сухості і лущення шкіри стане вівсянка. Досить зварити її на воді і додати трохи рослинного масла. Таку маску можна наносити і на обличчя.
 • Найефективніший засіб для видалення темних плям і бруду – це л

.