Ногти

Як вирівняти нігті: Як і чим можна вирівняти нігті

Вирівнювання нігтьової пластини в домашніх умовах

Вирівнювання нігтьової пластини – найбільш популярна салонна послуга на сьогоднішній день. Вона існує не тільки для того, щоб надати гарний вигляд натуральним нігтям, але ще й для того, щоб виправити деформації нігтьової пластини. Саму процедуру не можна назвати складною. Однак, для того, щоб отримати бажаний ефект, потрібно правильно оцінити початковий стан нігтів. Залежно від типу деформацій, застосовується та чи інша техніка вирівнювання.

Існує три типи найбільш поширених деформацій, які можна візуально виправити вирівнюванням:

Оніхогріфозние нігті. Оніхогріфозние, що клюють або вниз зростаючі нігті – часто зустрічається деформація, при якій вільний край нігтя загинається вниз, нагадуючи кіготь хижої птиці.

трамплінообразних нігті. Паросткова зона нігтів при подібній деформації спрямована вгору. Вільний край також дивиться вгору, чому нігті візуально нагадують трамплін.

Травмовані нігті. Це перепиляною, або травмовані в результаті механічних пошкоджень нігті, на поверхні яких є нерівності. Найчастіше ці нерівності є наслідком непрофесійно виконаного манікюру, коли від сильного тиску пушер або апельсинової паличкою на ніготь, на ньому залишаються поперечні борозенки, вм’ятини і ямки.

У випадку з трамплінообразних і оніхогріфознимі нігтями доцільніше звернутися до фахівця. Виправити такі деформації без достатнього досвіду – складно, тоді як майстер зможе зробити це швидко і якісно.Якщо ж ви – володар плоских або механічно травмованих нігтів, ви легко зможете зробити вирівнювання і самостійно.

Надати ідеально рівну, опуклу поверхню нігтьової пластини можна двома способами: з використанням каучукової бази для гель-лаку або ж за допомогою звичайної, рідкої бази і акрилової пудри.

Вирівнювання нігтьової пластини каучукової базою

Перш, ніж виконувати вирівнювання, нігті слід підготувати. Обробити кутикулу будь-яким зручним для вас способом, надати форму вільному краю.Потім, необхідно знежирити поверхню нігтьової пластини і нанести безкислотний праймер.

Після того, як праймер висохне, на ніготь наноситься перший шар каучукової бази. База повинна бути досить густа, щоб можна було сформувати потрібну архітектуру нігтя. При цьому вона не повинна розтікатися. Наносити базу необхідно, відступивши від лінії кутикули та бокових валиків близько міліметра, дуже тонким шаром.

Чи не просушуючи нанесений шар в лампі, і відійшовши від лінії кутикули до вільного краю приблизно чотири-п’ять міліметрів, поставте краплю бази по центру нігтя.Якщо візуально розділити довжину нігтя на три частини, де перша третина – це частина нігтя від кутикули і вище, друга третина – центральна частина, і третя – від центральної частини нігтя до вільного краю, то крапля повинна знаходитися на межі першої і другої третини нігтьової пластини .

Важливо стежити за тим, щоб крапля бази на кожному нігті перебувала чітко по центру – інакше найвища точка, опуклість, яку ви формуєте, буде розташовуватися в різних місцях, і нігті будуть виглядати різними.

Ледь торкаючись краплі пензликом – злегка підштовхніть її до кутикули, щоб трохи вирівняти поверхню. Більшу частину краплі простягніть по напрямку до вільного краю.

Найголовніше при цьому – не тиснути пензлем на базу, ледь торкаючись її волосками. Сильний тиск на матеріал залишить на ньому борозни і вм’ятини, і замість вирівнювання ви отримаєте зворотний ефект.

Після того, як ви розподілили матеріал таким чином, переверніть руку долонею вгору і потримайте кілька секунд.Це дозволить матеріалу самостійно розподілитися по нігтьової пластини, трохи стекти від лінії кутикули до вільного краю. При необхідності, можна трохи протягнути базу за допомогою тонкої кисті – так, щоб поверхня стала ідеально рівною. Після чого, перевернути руку в нормальне положення, і відразу ж помістити в лампу.

Сушити треба кожен палець окремо, щоб матеріал не встиг втратити форму.

Ще один важливий момент: лампа повинна бути включена в режимі постійного горіння .У тому випадку, якщо лампа налаштована на сенсорне включення – вам необхідно буде чекати, поки включаться і розгоряться лампочки, перш, ніж матеріал почне полимеризоваться в повну силу. Втрата кількох секунд може привести до опливанню матеріалу, і вирівнювання вже не буде таким чітким.

Дана техніка нанесення підходить для вирівнювання плоских нігтів, а також зміцнення нігтів нормальної форми, без будь-яких виражених деформацій. Якщо ж нігті пошкоджені в результаті механічної дії, процес вирівнювання може бути трохи змінений – в залежності від глибини борозенок і ямок, може знадобитися ще й третій шар базового покриття.

Якщо ямки досить глибокі, крапля бази, яку ви завдасте другим шаром – просто заповнить їх собою. Але найвища точка нігтя при цьому сформована не буде. За рахунок того, що база стече в поглиблення і ямки – ніготь залишиться плоским. Щоб це виправити, вам необхідно буде просушити другий шар, а потім нанести ще одну краплю бази, відступивши трохи від кутикули – і вже з її допомогою формувати природну опуклість, простягнувши краплю у напрямку до вільного краю.

Якщо вільний край нігтя довгий, торці можна запечатати, провівши по ним майже сухим пензлем із залишками бази.Це дозволить довше зберегти покриття в первозданному вигляді, уникнути затирання покриття на кінчиках.

Якщо ж вільний край – короткий, менше двох-трьох міліметрів, стикається зі шкірою, запечатування робити не варто. На коротких нігтях постійно присутні частинки шкірного жиру, оскільки їх вільний край стикається зі шкірою, до того ж, база може потрапити на шкіру при запечатування. Все це може привести до подальшої відшарування і сколів.

Навчитися робити вирівнювання нігтьової пластини в домашніх умовах можна, пройшовши нескладний онлайн-курс від торгової марки «Impuls», який присвячений вирівнюванню натуральної нігтьової пластини і акуратному покриттю нігтів гель-лаком.

Як вирівняти нігтьову пластину рідкої базою?

Техніка вирівнювання нігтьової пластини рідкої базою нічим не відрізняється від вищеописаних способів. Різниця – тільки в використовуваних матеріалах. Використовувати рідку базу в чистому вигляді для вирівнювання – не вийде, так як вона не тримає форму, розтікається по нігтьової пластини. Але якщо додати в неї трохи акрилової пудри – можна отримати потрібну консистенцію.

Не варто насипати акрилову пудру прямо у флакон з базою – можна переборщити з кількістю і отримати густу кашку, непридатну для роботи.Набагато зручніше налити кілька крапель бази на фольгу або палітру, і потроху вмішувати в неї пудру. Наносити суміш необхідно точно також, як і гумову базу – спочатку тонким шаром, потім додавши краплю по центру нігтя.

Багато хто практикує ще один спосіб вирівнювання за допомогою акрилової пудри – коли ніготь покривається тонким шаром бази, а потім занурюється в баночку з пудрою. Надлишки пудри струшують з нігтя м’якою щіточкою, і ніготь знову покривається базою. Насправді, такий спосіб не зовсім коректно називати «вирівнюванням».Акрилова пудра в даному випадку виступає як зміцнювальний засіб, надає міцність тонким і ослабленим нігтям. Але сформувати правильний вигин таким чином – буде складно.

Як зрозуміти, що вирівнювання вийшло правильно?

Якщо ви все зробили правильно, в центральній частині нігтя ви побачите чіткий, красивий вигин. Якщо помістити руку під круглу настільну лампу – на кожному нігтики буде видно рівний відблиск круглої форми, без викривлень і заломлень.

Як вирівняти нігтьову пластину: народні методи лікування

Існує кілька способів, як вирівняти нігтьову пластину. Для цього можна звернутися до фахівців або провести кілька нескладних процедур в домашніх умовах. На лікування патології буде потрібно якийсь час: з одного разу вилікуватися не вдасться.

Чому виникає патологія?

Причиною того, що поверхня нігтьової пластини стала хвилястою, може бути спадкова схильність.В цьому випадку позбутися від нерівностей буде непросто.

Можлива поява патології через механічних пошкоджень, травм. Іноді спостерігається після манікюру, якщо процедуру виконують неправильно. Найчастіше через деякий час пошкоджена частина відростає, на її місці з’являється здоровий ніготь. Важкі травми можуть стати причиною появи довго не проходять нерівностей.

Бактерії, грибкові захворювання призводять до витончення нігтя.Можливо розшарування, деформація.

Дефіцит вітамінів групи B теж часто стає причиною виникнення поздовжніх борозен. Дане явище може відзначатися і в тих випадках, коли людина вживає недостатню кількість заліза і білка.

Способи усунення патології

Перед тим як вирівняти нігті на руках, необхідно з’ясувати, що спричинило виникнення нерівностей. В іншому випадку симптом буде усунутий лише тимчасово, висока ймовірність рецидиву.

Використання акрилової фарби вважається щадить методикою.Після нарощування поверхню стане більш гладкою. Міняти покриття рекомендується раз в 2-4 тижні; занадто часта зміна може стати причиною стоншування пластини.

Дії при травмі

Що робити при травматичної природі пошкодження залежить від того, наскільки сильно виражена патологія.

Якщо нерівність має невеликим розміром, вона швидко пройде самостійно, спеціальні заходи не потрібні.

Якщо ж борозна утворилася глибока, спочатку необхідно відшліфувати пошкоджену ділянку, використовуючи дрібнозернисті інструменти.Повторювати раз на тиждень до повного вирівнювання. Після механічного впливу на ніготь наносять спеціальний склад, що містить вітаміни A і E. Припустимо також використання оливкового масла.

Дії при різних захворюваннях і грибкових ураженнях

Як лікувати патологію, повинен вирішувати лікар. Особливості терапії залежать від діагнозу. Спочатку потрібно позбавитися від головного хвороби і лише після цього позбавлятися від нерівностей.

Коли хвороба буде вилікувана, слід скористатися спеціальним вітамінним засобом.Для підбору підходящого препарату слід проконсультуватися з лікарем. Щоб відновити красу нігтів, доведеться зміцнити їх чимось: смолою, гелем, шелаком або акрилом.

При наявності грибка догляд за руками включає в себе використання спеціальних гелів і мазей, що знищують патогенні організми. Втирати їх потрібно 1 раз на 3 години, а також після кожного миття рук.

Дії при спадковий фактор

Щоб вилікувати спадкову патологію, доведеться вживати препарати кальцію, включити в раціон велика кількість продуктів, що містять даний мікроелемент.

Для вирівнювання нігтів використовують шовк і клей. Необхідно зробити шліфовку. Пилкою проходяться від кутикули до вільного краю нігтя. Досить 1-2 повторень. Це допомагає зняти глянець, зробити краю більш рівними. Потім поверхню слід змастити засобом для зняття лаку або дезінфікуючим препаратом.

Шматок шовку відрізають так, щоб їм можна було покрити всі виниклі нерівності. На пошкоджену ділянку наносять невелику кількість спеціального клею, після чого приклеюють шовк.Матеріал вирівнюють, використовуючи апельсинову паличку. Надлишки клею після висихання прибирають. Зверху наносять покриття.

Вирівнювання спеціальною смолою

Щоб вилікувати нерівні нігті, можна застосувати смолу. Спочатку слід відполірувати ніготь. Кутикулу обробляють крапелькою масла. Пластину протирають тканиною або папером для полірування, можна використовувати і пилку.

Смолу тонким шаром наносять на нігті. 2 хвилини вона підсихає, після чого слід використовувати биогель.Після засихання маси наноситься повторно шар смоли, через 2 хвилини його покривають закріплювачем. Потім зверху надягають фольгу, зняти яку потрібно через 5 хвилин.

Якщо нігті на руках хвилясті, швидко позбутися від проблеми допоможе екстракт тикового дерева.

Вирівнювання нігтів ваннами

Вирівнювання нігтів ваннами проводиться за допомогою різних складів.

Добре допомагає суміш оливкового, касторової і соняшникової олій.Інгредієнти беруть в рівному співвідношенні, розігрівають на водяній бані. Тримати пошкоджені нігтьові пластини в суміші потрібно протягом 1/3 години. Підходить і для лікування нігтів на ногах. Щоб вирівняти ноги в домашніх умовах, може знадобитися більше натурального препарату.

Ефективна морська сіль. У 0,5 л теплої води розчиняють 1 ст.л. солі, після чого тримають пошкоджені нігті в рідини протягом 10 хвилин.

Як вирівняти нігті на руках

Як вирівняти нігтьову пластину в домашніх умовах

Нігті повинні бути красивими і рівними

Красиві руки, витончені пальці і зап’ястя, незвичайна форма нігтів і шикарний манікюр – мрія кожної дівчини і жінки.

Але не всім від природи дано мати бездоганні руки і нігті. Багато стикаються з проблемою горбистих нігтів. Нерівність йти бути уздовж і поперек по всій довжині нігтя. І тоді виникає питання про те, як вирівняти нігтьову пластину в домашніх умовах, щоб вона була рівною і мала гладку форму.

Нерівність бувають наслідком різних причин:

 • поразки грибковими інфекціями нігтьової пластини;
 • деформація нігтьової пластини під впливом патогенних мікробів;
 • неправильний догляд за руками;
 • неакуратне видалення кутикули;
 • серйозні проблеми з організмом.

Вирівнювання нігтьової пластини не повинно обмежуватися косметичними процедурами в домашніх умовах. Перш за все необхідно встановити справжню причину дефекту, пройти необхідне обстеження і здати відповідні аналізи.

Від чого залежить краса нігтів

Всі проблеми зсередини

Якщо людина не страждає хронічними захворюваннями, а організм його дає відсіч грибкових інфекцій, бактерій і вірусів, значить, він наділений міцним імунітетом, внутрішні органи не дають збою і працюють злагоджено.

Щоб надовго зберегти красу нігтів і волосся, щоб шкіра обличчя щоб завжди була здоровою і свіжою, перш за все необхідно правильно і повноцінно харчуватися, міцно спати, систематично активно відпочивати і регулярно гуляти на свіжому повітрі.

Що робити, щоб нігті були рівними?

Для початку необхідно правильно і збалансовано харчуватися, щоб в організм стабільно надходило належну кількість вітамінів, мікроелементів. З продуктів харчування необхідно вживати місцеві овочі, фрукти, які містять в собі всі корисні речовини.

Кальцій, йод, кремній, залізо, сірка, а також вітаміни А, С, Е і вітаміни групи В просто необхідні для твердості, еластичності, зміцнення і зростання нігтьової пластини.

Для того щоб отримати необхідну дозу цих вітамінів і мікроелементів, потрібно вживати в щоденному раціоні м’ясо і печінку, рибу і морепродукти, яйця, молоко і кисломолочні продукти, картоплю, капусту, кабачки, томати, цибулю, бобові, фрукти та ягоди, насіння і горіхи.

Як вирівняти нігті на руках не виходячи з дому

Акуратно робіть манікюр, не пошкоджуючи нігтьової пластини

Якщо причина дефекту криється в недбалості самостійного проведення манікюру, то її легко можна усунути.Для цього потрібно небагато зусиль і достатню кількість часу. Мікротравми, порізи, удари, ушкодження можуть спровокувати подрібнення, шарування і деформацію.

Пошкодження кореня нігтя буває наслідком недбалого видалення кутикули, відривання і обкушування задирок, що, в свою чергу, може призвести до ураження шкіри навколо нігтів всілякими бактеріями. Щоб уникнути таких неприємних моментів будинку потрібно робити необрізний манікюр. Кращим засобом для збагачення шкіри і нігтя мінералами буде тепла ванна з додаванням морської солі і подальше зволоження оливковою олією з календулою, а також легкий масаж пальців і нігтів.

Ефективно впливають на зволоження і зміцнення різні масла, використовувані для ванн. Залежно від концентрації їх застосовують як засіб для масажу нігтьових пластин.

Доцільно використовувати гелевидний базове покриття перед тим, як нанести декоративний лак. Воно буде служити як компенсаційна засіб, вбереже нігті від шкідливого впливу лаку і буде довго служити захисною плівкою. Можна замінити базовий гель лаком, мають такий же склад.

Подивившись відео з рекомендаціями, відгуками, спираючись на поради фахівців, можна самим розробити свою систему вирівнюючого процесу.

Базою подібних розробок повинні залишатися основні принципи правильного догляду, особливо після нарощування.

 • Постійно зміцнювати живильним масажем.
 • Після теплих ванночок пом’якшувати пальці зволожуючими засобами.
 • Раз на десять днів робити манікюр.
 • Видаляти кутикулу спеціальними засобами.
 • Іноді втирати в нігті сік лимона, сік чорної і червоної смородини.
 • Без ацетону застосовувати рідину для зняття лаку.
 • Раз на місяць проводити полірування.
 • Застосовувати лікувальні лаки і гелі.

Вищевикладені методи і рекомендації для догляду і лікування можна застосовувати і тим, кого хвилює питання, як вирівняти нігті на ногах. Серед косметичних засобів фірми «Ейвон» багато ефективних засобів по догляду за руками і нігтями. Якщо постало питання, як вирівняти нігті на руках, слід знати, що зробити вдома це цілком реально.

Як вирівняти нігтьову пластину?

Викривлення нігтьової пластини може відбуватися з різних причин: різні види грибка нігтів, наслідком багатьох захворювань, навіть після наркозу під час операції, після декількох невдалих спроб відходу, у деяких таке буває після пологів, зняття нарощених нігтів, використання різних хімікатів (різні мийні засоби) та т.д. Для початку, потрібно з’ясувати причину через що це почалося, а вже потім приймати заходи. Якщо, це грибок – потрібно відповідне лікування спеціальними засобами, якщо через якусь хворобу – то спочатку лікувати хворобу, а нігті потім вирівняються самі.

Якщо, нігті пошкоджені неправильним доглядом або нарощуванням то звернутися за консультацією до фахівця і підібрати відповідні засоби для догляду та лікування.

в обране посилання віддячити

Оскільки дана проблема гостра і шалено актуальна для мене (і для багатьох інших дівчат і жінок, я вважаю).то я вирішила сама відразу дати відповідь.

Отже. По-перше, необхідно з’ясувати причину нерівності нігтів. Їх може бути чотири:

 • Травма. Найбільш часта причина. Сюди, я думаю, можна віднести не тільки механічну травму нігтя, але і “хімічну”, а саме від неякісного лаку для нігтів – постійне використання такого без попереднього базового покриття може зробити таку “гидоту” з вашими нігтями . Для себе я визначила саме цю причину. Як же з цим боротися? є кілька прийомів, які необхідно повторювати регулярно .Не думайте, що 2-3 сеансу турботи про ваших ручках виправлять ситуацію! Важливо не припиняти процедури і робити їх постійно і без перерв. отже, почнемо:

а) Тепер ми ніколи не будемо знімати лак для нігтів засобом з вмістом ацетону! Травмує ніготь і не робить йому добра. Тільки кошти на масляній основі з вмістом кальцію і протеїну!

б) Оскільки біда не приходить одна, то разом з нерівністю нігтьової пластини зазвичай ми страждаємо ще і їх ламкістю .Щоб виправити і цю проблему теж, необхідно додати в свій звичний раціон продукти з високим вмістом кальцію, а так само використовувати для нігтів засоби, що відновлюють водний баланс нігтя (це може бути зволожуючий крем, масло або лак).

в) Щодня потрібно робити масаж кутикули з пом’якшувальною кремом.

г) Всі ці прийоми сприяють відновленню нігтів . але оскільки ніготь росте і відновлюється повільно, а необхідність в рівній поверхні існує вже зараз, то можна використовувати т.н. полірувальну пилочку. Однак, не варто їй зловживати, адже це робить ніготь більш тонким, що може додати ще більше проблем. Оптимальним буде її використання раз в 2 тижні.

Захворювання. тут все досить просто – заслугою поганого вигляду нігтів можуть бути різні захворювання. В даному випадку лікувати нігті марно – лікуєте хворобу, усувайте її причину і нігті самі по собі відновляться.

Грибок – дуже неприємну річ! Може з’явиться не тільки на ногах, але і на руках.тут допоможуть спеціальні засоби від грибкових захворювань: спеціалізовані мазі з аптеки і навіть лак.

Спадковість. З нею боротися дуже складно. тут можна порекомендувати пити кальцій і використовувати інші зміцнюючі засоби.

Сподіваюся, що дана інформація буде корисна і мені і іншим нужденним в ній людям!

Способи вирівнювання нігтьових пластин

Красиві нігті є показником елегантності і жіночності. Якщо нігтьові пластини стали хвилястими і нерівними, важливо повернути їм красу.Тому стає актуальним питання, як вирівняти нігті в домашніх умовах. Які причини призводять до їх викривленості?

Чому виникає патологія?

Нігті можуть стати хвилястими через різні факторів. Основні причини викривлення наступні:

 • розвиток імунологічних захворювань, захворювань нирок, внутрішніх органів, щитовидної залози, легенів і суглобів;
 • гормональний збій в організмі;
 • розвиток шкірних захворювань – екземи, псоріазу, плескатого лишаю;
 • зниження імунітету, слабкість організму;
 • поява грибкового захворювання;
 • нестача вітамінів;
 • слабкість після вірусних захворювань;
 • травма нігтів.

Причини нерівності нігтьових пластин криються ще й в пережитий стрес, невдалому манікюрі, неправильно догляді.

Якщо нігтики стали хвилястими і дуже сильно деформувалися, слід обов’язково відвідати доктора, щоб визначити точні причини появи патології і своєчасно почати потрібне лікування.

Способи усунення патології

Нерівні нігті завжди псують враження про манікюр. Виявивши справжні причини нерівності, можна точно зрозуміти якими методами слід позбавлятися від неї. Не у всіх випадках звичайне покриття нігтьових пластин захисним лаком рятує ситуацію.

Дії при травмі

нігтьової пластини на руках можна сильно травмувати, через що вона починає викривлятися.

Насамперед в такій ситуації важливо відшліфувати ніготь. Інструменти для процедури слід брати з маленькою зернистістю і тільки з якісного матеріалу. Шліфувати ногтевое покриття рекомендується раз в сім днів, поки воно не одужає і не вирівняється.

Після кожної процедури шліфування в кожен нігтик слід втирати вітаміни А і Е. Допоможуть нігтям стати міцними і рівними ванночки з оливковою олією.

Головна мета терапії полягає в тому, щоб відростити травмовану ділянку нігтя. Лікувати слід спеціальними засобами, які підсилюють зростання нігтьової пластини, а також роблять її рівніше. Такі засоби повинні складатися з тефлону і шовку.

Дії при різних захворюваннях і грибкових ураженнях

На нігтях відображається все здоров’я людини, робота його внутрішніх органів.Різні захворювання можуть приводити до ламкості і хвилястості нігтьових пластин. Вони стають нерівними, тьмяними, часто тріскаються і ламаються.

Насамперед важливо постаратися вилікувати основне захворювання і тільки після цього приступати до усунення нерівності нагідок. Якщо цей момент проігнорувати, все що ви будете робити в подальшому, не приведе до бажаних результатів.

Як тільки основне захворювання буде вилікувано, додатково пропити вітамінний курс, який порекомендує лікар.Лікування в домашніх умовах також має полягати в зміцненні нігтьових пластин на руках за допомогою смоли, гелю або шелаку.

Грибок можна підчепити в будь-якому громадському місці. Нерівні нігті в такому випадку необхідно виправляти за допомогою спеціальних протигрибкових мазей або кремів. Їх застосовують після кожного миття рук або через кожні три години.

Дії при спадковий фактор

Якщо ви точно знаєте, що хвилясті нігтьові пластини в вашому роді часте явище, важливо додатково пити препарати кальцію, а також зміцнювати їх смолою або шовком.

Лікування нерівних нігтів шовком відбувається наступним чином:

 1. Для процедури візьміть спеціальний шовк і клей для нігтів, ножиці, шліфувальні пилочки з абразивністю в 120 і 220 грит.
 2. Завдяки такій дії вирівняються криві краю, і зніметься блиск з нагідок.

 3. Ніготь змастіть засобом для зняття лаку або дезинфектором.
 4. Відріжте від шовку шматочок тканини таким чином, щоб він повністю зміг покрити що з’явилися нерівності.Якщо у вас немає шовку, його можна замінити напівпрозорим медичним пластирем.
 5. Спеціальний нігтьової клей капніть в місцях нерівності нігтя і зверху накрийте його вирізаної смужкою шовку. Апельсинової паличкою вирівняйте матеріал і акуратно притисніть його.
 6. Як тільки клей повністю висохне, приберіть зайвий шар за допомогою шліфувальної пилочки.
 7. Після того як ніготь стане рівним, покрийте його текстурованим лаком з маленькими блискітками або крупинками пісочку.

Якщо ви випадково пошкодили свої нігті, не поспішайте нерівності зрізати. Спробуйте зберегти красу за допомогою шовку.

Вирівнювання спеціальною смолою

Насамперед зробіть полірування нігтьових пластин. Постарайтеся вирівняти їх поверхню. Кутикулу обробіть маслом. Саму нігтьову пластину кожного пальця на руках протріть полірувальної папером або тканиною.

Нанесіть смолу тонким шаром на кожен нігтик. Дайте підсохнути протягом двох хвилин.Потім за бажанням нанесіть додатково биогель будь-якого кольору. Після цього можна зробити ще один шар смоли і закріпити все спеціальним закріплювачем. Потім кожен нігтик оберніть в фольгу. Через п’ять хвилин зніміть фольгові ковпачки з пальців.

Таке лікування смолою наситить нігтьові пластини натуральними компонентами тикового дерева.

Вирівнювання нігтів ваннами

У домашніх умовах нерівні і хвилясті нігті на руках можна вирівняти за допомогою лікувальних ванн.

Змішайте оливкова, рицинова і рослинне масло. Кожного компонента візьміть по дві столові ложки. Підігрійте суміш за допомогою водяної бані. Опустіть в масляну ванночку нігтики на двадцять хвилин.

Завдяки такій ванні нігті наситяться вітамінами, стануть міцнішими, рівніше і будуть краще рости. Якщо в ванночку додати лимонний сік, користі буде ще більше. Робити такі процедури рекомендується 4 рази на тиждень. Після ванночок обов’язково змащуйте нігті і шкіру пальців на руках зволожуючим живильним кремом.

Зміцнити нігті на руках і зробити їх рівніше в домашніх умовах допоможе ванночка з сіллю. На півлітра теплої води візьміть столову ложку морської солі. Робити ванночку для нігтьових пластин слід протягом десяти хвилин. Процедура виконується три рази в тиждень, але не частіше.

Як бачите, вирівняти нігтьові пластини в домашніх умовах можна. Важливо до всіх процедур ставитися серйозно і правильно доглядати за нігтями.

Джерела: http://vselady.ru/krasota/uhod_za_nogtjami/kak-vyrovnyat.htm, http://www.bolshoyvopros.ru/questions/597371-kak-vyrovnjat-nogtevuju-plastinu.html, http://nogotochie.ru/lechenie/narodnye-metody/sposoby-vyravnivaniya-nogtevyx-plastin.html

Догляд за нігтями (манікюр) в домашніх умовах – «Манікюр ПІСЛЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ. Як лягає покриття. Складності ВИРІВНЮВАННЯ нігтьової пластини ПІСЛЯ ЗНЯТТЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ. Швидкий манікюр з рівним покриттям ЗВИЧАЙНИМ ЛАКОМ. »

Всім привіт!
Дуже люблю гель-лак, але не можу ходити з одним кольором більше тижня.Тому зараз знову вирішила повернутися до звичайного лаку.
Вирішила зняти (треба сказати огидне, і про це в наступному відкликання) покриття гель-лаком самостійно.
Ось так виглядають нігті з відросло гелем.

1) Спочатку я Надпіли покриття фрезою. Можна це зробити і жорсткої пилкою.

2) Далі нам знадобляться ось такі інструменти.

3) Беремо ватний диск і нарізаємо на трикутнички.Змочуємо кожен спеціальною рідиною, накладаємо на ніготь і замотуємо фольгою.


4) Я тримаю хвилин 5, потім починаю зскрібати покриття апельсинової паличкою.

Ось так відходить покриття.А ось результат.

5) Тепер треба гарненько заполірувати ось таким м’яким баффіком.

Результат:

Звичайно, пластина трохи шорстка.

6) Тепер намазую кутикулу вазеліном, відсовую апельсинової паличкою і отстрігалі кутикулу.

Хочу нафарбувати нігті лаком Kaizer. Відмінні лаки у цієї фірми. Тримаються добре, не тьмяніють особливо і нігті від них не жовтіють !

У перший раз пробую ось таку базу + топ також від Kaizer.

1) 1-й шар база

2) 2-й і 3-й шар лак

3) 4-й шар топ (він же база))

І – тадам! я забула сфоткати результат)) До речі сказати, він вийшов не дуже.Поверхня нігтя через зняття гель-лаку залишилася нерівною. База з рівнянням не впоралася. А на топі залишилися сліди після ночі … Якось навіть образливо за цю базу Kaizer.

І Я ЗНАЙШЛА ВИХІД!

Цукрова серія лаків LOOK!

Вони складаються з дрібних частинок. Після нанесення нігті як ніби посипані дрібної крупою. Цей ефект відразу приховує всі нерівності і покриття виглядає охайно. Ось дивіться


Тому для переходу з гель-лаку на звичайний дуже рекомендую цю серію лаків! Знімаю зірку через складність роботи з самим гель-лаком.Я поки не вмію це покриття знімати ідеально і через це поверхня нігтя не надто гладка.

.