Маникюр

Як правильно фотографувати манікюр на телефон: Як правильно фотографувати манікюр і педикюр для портфоліо, на телефон або фотоапарат: повне керівництво

На який телефон фоткати роботи нігтів. Як правильно фотографувати манікюр на нігтях красиво

Краса існує, і бездоганні відблиски на нігтях – ще одне тому підтвердження.

На хвилі «блікоманіі» – грунтовна розмова про те, як створюються ідеальні відблиски на гель-лаку. Ті самі, які фотографують, виставляють і розглядають в Instagram.

Застава красивих відблисків – ідеально рівна нігтьова пластина. Хто може похвалитися такими нігтями? Ніхто.У природі вони зустрічаються рідко, але це не привід позбавляти себе задоволення милуватися відблисками. Все можна вирівняти. З усього можна змоделювати ідеальну архітектуру.

Але створення відблисків на нігтях починається не з вирівнювання, а з покупки круглої лампи. Без неї не побачите відблиски, а значить не зможете їх сформувати. До слова, кругла лампа стане в нагоді і для зйомки блікуючих нігтів. Як правильно фотографувати нігті з відблисками поговоримо, коли ці самі відблиски навчимося створювати.

Інших специфічних інструментів не потрібно.Чітко виконуйте інструкції – і отримаєте відблиски, на які не соромно дивитися самому і можна іншим показувати з гордістю. Отже, ось вся необхідна інформація про те, як зробити відблиски на нігтях гель-лаком
.

Робота з базою

 1. Проведіть апаратний манікюр, готуючи нігті до нанесення покриття. Зніміть бафом глянець (від 200 грит і вище), щоб отримати хороші умови для адгезії штучних матеріалів. Не забудьте збити глянець з торців.
 2. Струсіть пил. Знежирте нігті клінсером. Нанесіть безкислотний праймер. Візьміть в руки максимально густу базу для гель-лаку і приступайте до вирівнювання нігтьової пластини і формування арки (С-вигину) і апекса (найвищої точки).
 3. Зачерпніть пензлем велику краплю бази. Поставте її приблизно по центру. Підштовхніть матеріал спочатку вперед, до кутикули. Як тільки лак наблизиться встик, відтягніть його вниз, до вільного краю.
 4. Працюйте пензлем без натиску.Просто розподіляйте матеріал по нігтьової пластини, що не торкаючись пензлем до її поверхні. Розподіливши базу, починайте моделювати форму і створювати відблиски.
 5. Підчепивши кінчиком кисті верхній шар сирої бази, почніть водити по нігтьової пластини вгору-вниз, вирівнюючи поверхню. Мінімальна товщина матеріалу повинна осісти біля бічних валиків, максимальна – по центру з найвищою точкою між центром і кутикулою (в зоні апекса).
 6. Контролюйте якість відблиску, нахиляючи палець під круглої лампою вгору-вниз, вправо-вліво.Ідеальний відблиск на нігтях не переривається і не заломлюється. Запам’ятовуйте місця, де ніготь відблискує з огріхами. Корегуйте (вирівнюйте кінчиком кисті) до тих пір, поки відблисків буде плавно перекочуватися в різні боки.
 7. Щоб підрівняти дрібні похибки і поверхня в цілому, а також запобігти стікання матеріалу до бічних валиків, переверніть ніготь вниз. Закон тяжіння доробить те, що не вийшло у вас. Поки палець в перевернутому стані, не втрачаючи часу, запечатайте торець.
 8. Надішліть роботу в лампу. Якщо база рідка, а лампа УФ, а не LED, половину часу сушіть ніготь в перевернутому стані, щоб гель не розтікся.

Для створення відблисків (вирівнювання нігтів) можна використовувати биогель під гель-лак.

Матеріал – гущі. Працювати з ним простіше. Але не можна виключати можливість расслоек. На практиці зустрічаються рідко, але виробники завжди нагадують про ризики несумісності матеріалів.

Робота з кольором

На вирівняний ніготь нанесіть колір в один або два шари.На цьому етапі не потрібно займатися моделюванням. Просто рівномірно розподіліть декоративне покриття по поверхні і відправте нігті сушитися.

Робота з топом

При покритті дизайну топом виконайте завершальне вирівнювання. Принцип такий же, як при роботі з базою. Поставили краплю, розтягнули, кінчиком вирівняли поверхню і змоделювали архітектуру. Не забудьте запечатати торці. Просушіть.

Залишити в історії: як фотографувати нігті з відблисками

Дизайн готовий. Відблиски на гель-лаку
– чудо. Саме час відобразити красу для історії. Нічого страшного, якщо вдома немає професійної камери і студійного освітлення. Купувати дорогу зеркалку, спалахи і відбивачі заради фотографування рук, звичайно, зайве. Однак дещо доведеться придбати – лампу.

Лампа для відблисків на нігтях повинна бути кругла. Лампочка в ній – холодного білого кольору. Це може бути, наприклад, недорога лампа ТЕРЦІАЛ (IKEA) або будь-яка інша купольна.

Крім круглої лампи знадобиться, зрозуміло, смартфон з непоганою камерою і, важливо, матова поверхня для фотографування – це може бути стіл, папір або шматок тканини.А ось інструкції, як фотографувати нігті, щоб були ідеальні відблиски.

 • Чи не витирайте з топа липкий шар. Дисперсія дасть більше лиску на фото і підкреслить красу ваших відблисків. Липкість зітрете потім.
 • Лампа повинна знаходитися збоку, максимально близько до нігтям, перед камерою. Налаштуйте її положення, щоб відблиски спалахували.
 • Вибудуйте кадр. Не наводьте руки цілком і повністю випрямлені пальці. Чи не переплітайте пальці рук «Восьминіжка».
 • Зробіть кілька кадрів.Слідкуйте, щоб відблиски в кадрі були округлими і рівними. Після фотосесії зніміть дисперсію.

Вдосконалюйте навик створення ідеальних відблисків. Успіх – це те, над чим потрібно працювати, а прогрес – кожен день стає краще.

Інстаграм, пінтерест, снепчат і ще мільйон іконок на вашому робочому столі – не просто додатки, але і

Як правильно фотографувати нігті манікюр

Фотографіями красивого манікюру рясніють модні блоги і журнали, рекламні сайти, брошури салонів нігтьового сервісу і подібні до них ресурси.Саме в цій області і затребувані фото рук з якісним манікюром. Бажаючи надати хорошу пропозицію ринку, фотографи задаються питанням, як же фотографувати нігті красиво .

Як правильно фотографувати нігті Як правильно фотографувати нігті
Перш ніж приступити до фотозйомці нігтів, вам потрібно визначитися з жанром.

Художня зйомка

Для цього жанру характерна постановка, якийсь сюжет, чітко і гармонійно оформлена композиція.Руки з гарними нігтиками в цьому випадку демонструються як би ненароком:

• лежать на колінах;
• тримають чашку, сумочку, дорожню валізу, капелюшок та інше;
• показують якийсь жест;
• роблять певний рух.

Перед зйомкою такого роду, щоб визначитися з сюжетом, можна пошукати зображення схожою тематики в інтернеті. Ви, напевно, знайдете серед них відповідну для себе ідею.

Рівень обробки результатів в графічному редакторі залежить від ваших уподобань.Для художньої зйомки головним фактором виступає естетика і ваша ідея.

Свотч

Цей вид зйомки більше підходить для майстрів нігтьового сервісу в якості демонстрації своєї майстерності або для виробників косметики. В цьому випадку покриття нігтів приділяється більше уваги, важлива не скільки композиція (хоча без неї жодна фото добре виглядати не буде), скільки вірна передача кольору і якості косметики або виконану майстром роботи.

як же фотографувати нігті красиво
Для Свотч візьміть однотонний не відволікає від основного об’єкта фон, наприклад, білий аркуш паперу.Підійде і стіл світлих тонів. Деякі нейл-майстри використовують для фотографування своїх робіт бренд-листи. До слова, фото рук з манікюром на тлі звичайного лакованого столу дерев’яних відтінків вважається поганим тоном серед майстрів нігтьового сервісу і виглядає дешево.

Обробляючи отримані Свотч фото важливо зберегти вихідний колір і фактуру манікюру. Найкраще обмежитися усуненням дефектів шкіри на руках.

При зйомці Свотч важливо вірне положення рук. Головне правило – природність.Руки не повинні бути напруженими. Не варто розташовувати руки одна на інший так, щоб пальці лежали «в одну шеренгу». Цей так званий ефект стоноги також вважається поганим тоном і виглядає неестетично.

Налаштування фотоапарата

Для зйомки нігтів підійде автоматичний режим макро. На дзеркальній камері ви також можете виставити настройки самостійно. Знімайте на фокусній відстані не менше 50mm, щоб уникнути спотворень, діафрагму тримайте щодо відкритої.Цей прийом допоможе сфокусувати увагу на нігтях моделі.

Відблиски на нігтях, світло та інші хитрощі

Знімаючи Свотч, намагайтеся домагатися природного відблиску на нігтях. Красиве віддзеркалення світла від нігтьової платини в першу чергу залежить від якості роботи майстра. Поверхня нігтя повинна бути добре відполірована.

Без правильного світла теж не обійтися. Добрими виходять фото з природним світлом від вікна. Однак, через вікно на об’єкт зйомки не повинен падати пряме сонячне світло.Інакше ви ризикуєте отримати жорстке, що не доречне в цьому випадку, освітлення.

Поставити пристойний світло можна і за допомогою звичайної настільної лампи, яку потрібно розташувати збоку зверху від об’єкта. З протилежного від світла сторони розташуйте відбивач. Це може бути лист білого паперу або картону.

Красиві відблиски можна намалювати і в фотошопі. Робиться це легко за допомогою інструменту «перо» і «градієнт». Однак, доречно це лише в художній фотографії. Свотч знімається для продажу товару або послуги, і повинен виглядати максимально правдоподібно – це закон.

Продаж фотографій рук з манікюром

Фотографувати нігті може не тільки нейл-майстер і не тільки для того, щоб показати приклади своїх робіт. Щодня в мережі з’являється безліч нових сайтів салонів краси, яким також потрібні фото красивих нагідок і рук. За такими фото веб-майстри йдуть на фотостоки .

Роблячи фото нігтів для стоків, враховуйте не лише вимоги до технічних характеристик знімків. Намагайтеся аналізувати попит.

Приміром, для сайту будь-якого салону краси можуть знадобитися знімки не тільки нігтів, але і їх власниці. Можна знімати модель, ненароком демонструє свій манікюр, найкраще крупним планом.

Пам’ятайте, що фото повинні бути різкими на повному форматі, без провалів в тінях і пересветов, з правильним балансом білого.

Знаючи деякі нюанси фотозйомки нігтів, ви легко зможете зробити якісні фото манікюру.

Бажаємо успіхів!

як фотографувати манікюр красиво як фотографувати манікюр красиво як фотографувати манікюр красиво як же фотографувати нігті красиво

Фотографія – не просто ілюстрація цікавого сюжету, але і могутній засіб просування сторінки в соцмережах.Барвисті і «смачні» знімки – запорука успіху у вигляді тисяч лайків, репоста і хвалебних відгуків. Про те, як правильно фотографувати манікюр, знають фахівці фотоіндустрії.

Красиве фото як запорука успіху

Розвиток соцмереж дозволило розповідати про своє життя в режимі онлайн за допомогою моментальних фото. Сьогодні поділитися знімками можна в один клік.

Використовувати такий стрімкий прогрес можна заради задоволення. А можна перетворити технології в потужний двигун власного бренду.

Якісні фотографії манікюру знадобляться, в першу чергу, нейл-майстрам. Хороші знімки робіт знадобляться для портфоліо майстра – обкладинки міні-бізнесу. Не проти похвалитися перетворенням і клієнтки манікюрних салонів.

Головні правила хорошого фото

Не заглиблюючись у тонкощі фотомистецтва, можна об’єднати головні правила зйомки нігтів в короткий перелік:

 • охайність. Фотографія повинна бути бездоганною;
 • простота.При погляді на знімок не повинно виникати замішання. Подивившись на екран, людина повинна відразу зрозуміти, що кадр про манікюр;
 • світло і колір. Приємна картинка – запорука успіху. Вона повинна притягувати, а не відштовхувати. Неприємними для ока виявляться кислотні кольори, «рваний» фон і велика кількість розмитих деталей;
 • логотип. Невеликий і ненав’язливий, що не претендує на головну роль.

Як зняти картку-цукерочку

Щоб обзавестися якісними знімками, рекомендується підготуватися до зйомки.Шанси отримати хороший кадр на бігу по дорозі з салону надзвичайно малі.

Вибір сюжету

Будь знімок – маленька історія. У ньому повинна бути передісторія, головний герой і фонова музика.

 • в якості передісторії виступить жанр фото, його тематика;
 • головним героєм стане манікюр;
 • фонової мелодією виступлять другорядні деталі.

Ці три компоненти допоможуть створити не просто фото, а справжню історію.Головне завдання фотографа – «зачепити» погляд дивиться, змусивши його погуляти по знімку, вишукуючи цікаві деталі.

Жанр вибираємо в залежності від стилю манікюру. Легкі повітряні зразки вимагають такого ж невагомого фону. Стильним і строгим малюнків підійде більш «вечірня» атмосфера.

Окремо варто розглядати сюжети для педикюру. Тут доглянуті ніжки – головний герой. Тому їх важливо оточити особливою історією. Наприклад, помістити на плюшевий плед або зобразити крокуючою по дерев’яним мостинам.

Особливості процесу

Залежно від кольору і текстури лаку, вибирають оптимальний ракурс. Матові зразки найкраще знімати зверху. Глянцеві і покриті блискітками вимагають особливого кута, щоб відблиск не перекривати платівку нігтя занадто сильно.

Якщо в якості моделі виступає клієнт, підібрати ракурс буде набагато простіше. Свій манікюр знімати складніше. Рекомендується використовувати штатив і таймер спуску затвора. Ця функція допоможе отримати різкі несмазанние фотографії.

Займіть руки

простягається з простору рука виглядає, щонайменше, дивно. Таким же ефектом володіє плаває в повітрі кисть. Висновок – руки потрібно чимось зайняти.

Ідеально, якщо долоні будуть акуратно охоплювати простий предмет – чашку, яблуко або блокнот. Фоновий предмет не повинен притягувати занадто багато уваги, тому рекомендується використовувати нейтральні кольори.

Нейл-майстри використовують невеликий лайфхак.Щоб крізь шкіру руки не просвічувалися вени, вони знімають кисть в вертикальному положенні. Для цього досить прикласти долоню до стіни. У такому положенні кров отольyoт від кисті, і з’явиться ефект гладкої шкіри.

Використання флакончика з лаком в якості «підкладки» дещо застаріла. Щоб продемонструвати відтінок покриття в первозданному вигляді, досить помістити баночку на задній план, злегка розмив його.

Як фонового зображення можна використовувати і обличчя моделі, акуратно спершись подушечки долоні об підборіддя.Однак яким би ефектним ні виявилося фото, перед включенням його в портфоліо потрібно дозвіл моделі.

Освітлення

Фотографія в дослівному перекладі означає «малювання світлом». Щоб малюнок вийшов ідеальним, важливо підібрати правильне освітлення.

Поради щодо висвітлення:

 1. природне світло. Найсильніша козир в будь-якому знімку. Досить посадити модель у вікна і клацнути затвором;
 2. розбавляти віконний світло штучними джерелами не рекомендується.Змішування температур світла – злочин;
 3. якщо освітлення штучне, його знадобиться багато. Бажано розташувати джерела світла по обидва боки від об’єкта зйомки. Як софітів підійдуть звичайні настільні лампи;
 4. відбивач. При зйомці у вікна світло буде направлений з одного боку. Щоб інша не провалилася в чорноту, радиться розташувати навпроти вікна шматок фольги або іншу поверхню, що відбиває. Сонячний відблиск, отриманий від такого відбивача, направляємо на кисть моделі.

Ніколи не використовуйте вбудовану в камеру спалах. Звичайно, якщо не хочете отримати плоску картинку.

Професійна зйомка

Якщо для особистого блога підходить просте вуличне фото, то для реклами роблять знімки вузької спеціалізації. Картки для портфоліо рідко містять глибокий сюжет або історію. Акцент в них поміщають на самому манікюрі, виділяючи його якість і стиль.

Найбільш вигідно виглядають фотографії «настільного» формату.Перспектива в таких знімках відсутня, як і розмитий задній план. Увага глядача ковзає по плоскій поверхні, чіпляючись за роботу нейл-майстри, а не за замилений простір.

У студії манікюр знімають під професійним обладнанням. Мається на увазі якісна камера, софт-і лайтбокси, а також відображають поверхні. У процес підготовки фотографій входить і обробка знімків в фоторедакторі.

Кадри на смартфон

Зняти якісний кадр можна і без використання складної техніки.Отримати смачну картинку можна і в польових умовах, озброївшись простими порадами:

 • центр кадру. Для зручності можна включити на екрані телефону сітку-розмітку. Розташовувати найважливіші частини кадру слід в центральному секторі;
 • уникайте сонячних променів. Природне освітлення зіграє на руку фотографу, але погубить картинку, якщо на кисть моделі буде падати вбивчий знебарвлюючий промінь;
 • мінімалізм. Реквізит – це відмінно, але з ним потрібно вміти працювати.Щоб не захаращувати кадр, краще прибрати з нього зайві деталі;
 • пальці вгору. Оптимальним ракурсом вважається кисть, спрямована вгору кадру;
 • чистота. Будь-які плями на тлі, нерівності шкіри і інші дрібні неприємності легше попередити під час зйомки, ніж намагатися усунути в фоторедакторі;
 • пропорції. Найкраще, якщо кисть займе рівно стільки простору, скільки б їй дісталося при реальному розгляді. Розташовувати камеру можна на відстані 50 см від руки.Погодьтеся, ніхто не дивиться на манікюр, торкаючись його носом;
 • настройки. Більшість смартфонів оснащені функціями на зразок «макро» або «б’юті». Ці настройки допоможуть отримати акуратну картинку.

Крім створення самого кадру, нейл-майстри радять приділити час обробки знімка. Практично будь-яка картка потребує формування кадру, поправці експозиції та роботі з відтінком шкіри.

Обробляти фото можна прямо на смартфоні, скачавши для цього будь-який зручний редактор.

Помилки новачків

Перші фотографії манікюру рідко викликають захоплення, навіть якщо робота майстра виявилася бездоганною. Вся справа в недосвідченості фотографа. Щоб уникнути помилок, фахівці рекомендують ознайомитися з переліком частих «фейлов».

 • занадто мало уваги нігтям – манікюр губиться на тлі численних деталей;
 • величезні нігті. Режим макро дозволяє зробити якісні фото, але не варто займати манікюром 90% кадру;
 • замилений передній план.Кадри з мутними нав’язливими деталями тиснуть на очі. Такі важкі картинки навряд чи зберуть мільйони лайків;
 • нездоровий вигляд. Крім нігтів, здоров’я повинна випромінювати і шкіра.

Натхнення для

Надихнутися на створення шедевральні знімків допоможе добірка якісних фотографій манікюру.

Портфоліо з фотографіями робіт салону манікюру або майстра це важливий елемент маркетингу. Розберемося, як правильно фотографувати нігті, поліпшити фото обробкою і які часті помилки зустрічаються у новачків.

Портфоліо: що слід знати новачкам

Портфоліо допоможе салону манікюру або нейл-майстру:

 1. Продемонструвати рівень робіт, привернути до себе увагу. Портфоліо – це візитна картка;
 2. Отримати нових клієнтів;
 3. Стилістикою фотографій можна звертатися до інтересів різних цільових аудиторій;
 4. Розкрутити аккаунт у соціальній мережі.

Тому якість і стиль фотографій в портфоліо дуже важливі.

Для створення портфоліо тобі знадобляться:

 • смартфон або фотоапарат;
 • моделі для зйомки;
 • хороше освітлення;
 • вдалий фон, аксесуари;
 • програми для обробки фото;
 • знання, які ти отримаєш після прочитання.

Також визначся з місцем розміщення портфоліо: в соціальних мережах, на власному сайті або спеціалізованому сервісі, наприклад Portfoliobox.Краще розмістити його на всіх доступних тобі майданчиках. Найчастіше використовують Instagram.

Як виглядає портфоліо

Фотографії для портфоліо повинні бути не тільки якісними, але і в єдиному стилі. Потрібно показати вміння працювати з різною формою і довжиною нігтів, а також володіння декількома техніками. Нехай будуть відображені всі види манікюру, які ти виконуєш. Можеш розміщувати роботи по рубриках, наприклад, «Френч», «Манікюр на коротких нігтях», «Художній розпис».

Позирование

Самі НЕ фотогенічні пози – напружені або розчепірені пальці, повністю пряма долоня, рука на руці «а-ля восьминіг». Не варто занадто сильно притискатися до поверхні столу. Також не рекомендуємо фотографувати нігті з торця (кінчика), так вони придбають форму трапеції.

 1. Для початку попроси модель розслабити кисті;
 2. Пальці тримаємо разом, розслабленими, що не напружуємо їх. Головне – природність, ніяких дивних положень, пози «хижачка».У розслабленому стані на шкірі менше виділяються вени, зморшки;
 3. Пальці акуратно розправ за своїм смаком. Якщо не виходить, розташувати красиво кисть у вільному стані, нехай клієнтка візьме невеликий предмет. Такий прийом завжди безпрограшний.

Кілька ідей для позування:

Поділися своїми ідеями позування в коментарях! )

Зроби кілька кадрів під різним кутом, потім вибереш найбільш вдалі.Чи не фотографуй всі свої роботи в одному і тому ж ракурсі, так альбом вийде нудним.

При виборі заднього плану прагни до гармонії:

 • яскравий манікюр – світлий ненав’язливий фон;
 • лаки в пастельних тонах – додай аксесуари.

Захаращувати фон не варто ні в якому разі. Досить одного-двох предметів: квітка, блокнот, флакон духів, бантик, фрукт.

Як фон підійде звичайний манікюрний стіл, але бажано матовий.При цьому твоє робоче місце повинно бути ідеально чистим, не повинно бути пилу.

Можна постелити зверху папір, картон або тканину. Є готові листи з різними фактурами: шовк, метал, велюрові, блискучі. З них легко зробити свій бренд-лист: на фактурний лист наноситься прізвище та ім’я майстра, логотип.

Як виглядає бренд-лист

Як підкладка використовуються навіть светр або подушка з красивою невеличкий.

4 ідеї для створення фону:

 • Беремо шматок тканини, це може бути тюль, шифон, замш або звичайний матеріал.Забарвлення повинна поєднуватися з малюнком на нігтях. Тканина злегка обхоплюється рукою, пальчики клієнтки маємо красиво;
 • Використовуємо в якості заднього плану дари природи. Робимо знімки на тлі живих квітів, фруктів, ягід, гілок;
 • Підбираємо аксесуари під стиль манікюру. Для ніжної, повітряної розпису нігтів підійдуть перлинні намиста, мереживо, пір’я. Вечірній варіант красиво підкреслять флакон парфуму, брошка, темна троянда. А золоті прикраси вигідно підкреслять засмаглу шкіру.
 • Сумочка в якості фону.

Вибираючи фон, пам’ятай, що нігті – головний об’єкт, і увага повинна бути спрямована на манікюр, а не на сторонні предмети.

Освітлення

Ідеальний світ – вікно з відсунуті шторами в денний час або яскрава настільна лампа. У першому випадку слід уникати сонячних променів, адже вони зіпсують якість фото. Навпаки вікна можна розмістити відбивач світла – звичайний аркуш ватману або фольгу.Стіл, на якому буде відбуватися зйомка, повинен стояти між вікном і листом.

Найчастіше використовується настільна лампа. Ідеально, коли їх дві і вони розміщені по обидва боки. Можна обійтися і однією. Лампа повинна добре обертатися в різні боки, а лампочку завжди вибирай дуже яскраву з холодним світлом, що не жовтим.

Лампу слід розташовувати збоку над долонею.

Помічником у висвітленні сцени знімка може стати фотобокс, інші його назви – лайтбокс, фотокуб, лайткуб.Він являє собою ящик зі світлими стінками, в який поміщається рука. Часто обладнаний підсвічуванням.

Загальне штучне освітлення – не найвдаліший варіант, якість фотографій буде бажати кращого. І ще один важливий момент: ніколи не використовуй фотоспалах.

Секрети ідеального відблиску

Що таке відблиск на нігтях? Це віддзеркалення світла лампочки на глянцевому поверхні нігтьової пластини. Природний відблиск виглядає дуже привабливо, і знімок не залишиться непоміченим.

Щоб домогтися такого ефекту:

 • Покриття нігтя має бути з глянцем, на матовому домогтися відблиску не вийде;
 • Постарайся ідеально вирівняти нігтьову пластину;
 • Фотографуй нігті перед зняттям липкого шару;
 • Потрібна кругла лампа з дуже яскравою лампочкою;
 • Лампу розташовуй збоку, як можна ближче до нігтів, як ніби надягаючи її на руку. Щоб на фото вийшли гарні відблиски, потрібно багато світла.

Найяскравіші і великі відблиски видно на тих нігтях, які ближче всього до лампи.Чим далі ніготь від освітлення, тим менше на ньому відблиск.

Зйомка на фотоапарат

На якість знімків впливають 3 важливі настройки фотоапарата:

 • діафрагма;
 • витримка;
 • світлочутливість.

Діафрагма відповідає за потік світла, що потрапляє на матрицю камери. На дисплеї фотоапарата діафрагма позначається так: F / число. Чим нижче цифра після букви F, тим більше відкрита діафрагма, а значить глибина різкості менше.Це дозволяє виділити нігті на знімку на розмитому фоні. Не хочеш розмитий фон – збільш цифру, що позначає діафрагму.

Витримка – це час, необхідний для того, щоб світло потрапив на матрицю. Довга витримка потрібна при фотографуванні предмета в русі, щоб фото не вийшло розмазаним. Але в нашому випадку ми знімаємо руку в фіксованому положенні, тому витримку краще робити короткою.

Від світлочутливості (ISO) залежить кількість шумів на фотографії.Чим нижче значення цього параметра, тим менше буде шумів, і знімок вийде більш якісним. Зазвичай висока світлочутливість потрібна, коли зйомка проходить в недостатньо освітленому місці.

Змінюючи один з цих параметрів, зазвичай автоматично змінюються і інші.

Для фотографування нагідок відмінно підійде автоматичний режим «макрозйомка», зазвичай це кнопка у вигляді квітки. Так ти зможеш передати на знімку в найдрібніших деталях текстуру покриття.Також це дає м’яке розмиття фону.

Плюс фотоапарата – об’єктив автоматично фокусується на потрібному нам об’єкті.

Особливості зйомки на телефон

При хорошому освітленні смартфон автоматично робить хороші якісні фотографії. Але іноді буває «збій», і з’являється непотрібна жовтизна або темрява, нестача різкості.

Знімаючи на камеру телефону, зверни увагу на рекомендації:

 1. Замість стандартної камери можеш завантажити інші додатки, з більш цікавою передачею кольору.Для Android популярні такі програми, як Open Camera, HD Камера, Retrica, A Better Camera, а для iPhone – ProCamera, VSCO, Halide;
 2. Нігті на отриманій картинці повинні бути в центрі. Для цього використовуй режим кадрування. Він виглядає як розмірна сітка з кнопкою центрування. Перевернути цієї кнопки, щоб камера краще сфокусувалася на потрібній області;
 3. Покриття матовим гель-лаком знімай зверху, а глянсове і блискуче – під кутом, щоб зловити відблиски;
 4. Не використовуй цифровий зум, так знизиться якість зображення;
 5. Від стандартних вбудованих фільтрів краще відмовитися, якщо хочеш якісний і естетичний фотознімок.Додати ефекти, якщо вони потрібні, завжди можеш пізніше, при обробці.

Обробка

За допомогою обробки фотографій манікюру можна усунути такі недоліки:

 • зробити бляклий кадр більш яскравим;
 • прибрати непотрібну жовтизну;
 • видалити дефекти і підкоригувати відтінок шкіри.

Є спеціальні програми для обробки фото для Android:

 • Snapseed – додаток можна назвати «мобільний Photoshop», воно дає можливість змінити яскравість, контрастність, світловий баланс, підвищити різкість, додати текст і навіть прибрати непотрібні порошинки;
 • AirBrush – використовується для відбілювання потрібних ділянок, наприклад, шкіри, а також є багато різних фільтрів;
 • PhotoDirector – має масу можливостей: робота з кольором, обрізка, застосування фільтрів, розмиття фону;
 • LightX – крім стандартної обробки змінює фон і колір окремих ділянок знімка.

Для iPhone також є додатки:

 • Darkroom-Photo Editor – простий редактор з набором інструментів, є можливість створення власного фільтра;
 • Enlight – має безліч фільтрів, зручні інструменти для корекції фото.

Редагувати фотографії можна і в Instagram. Додаток має кілька хороших фільтрів, які роблять картинку яскравіше, додають на

Як правильно фотографувати нігті? Правила вдалого фото

Для майстра, який прагне розкрутити свій профіль в соцмережі, цілком очевидно, що грамотна реклама – це справжній двигун маркетингу.Без гарних фоторобіт неможливо залучити клієнтів.

Дізнатися, як красиво сфотографувати нігті, прагнуть і багато блогерів. Сьогодні чимало експертів стилю і краси, які пишуть про тренди і цікавих прийомах, нових техніках і незвичайних матеріалах.

Красиві фотографії нігтів теж можуть приносити гроші. Їх можна не тільки використовувати для реклами власних послуг, а й продавати на фотохостингу.

Огляд поширених помилок

Перш ніж дізнатися, як правильно фотографувати, коротко розглянемо перелік того, що робити не варто.

Найголовніша помилка – це недбалість. Зайві предмети, що не мають відношення до манікюру, пил і погано відполірована поверхня – це те, чого бути на фото не повинно.

Професіонали не рекомендують складати композицію так, щоб в кадр потрапляло обладнання: лампа, витяжка, сухожар. Не місце в постановочному кадрі і флаконах з професійними рідинами.

непростимо розмиті фото. Таке трапляється, якщо робити знімок, утримуючи фотоапарат або телефон у висячому положенні.Запилений або запітнілий об’єктив – це ще один спосіб безнадійно зіпсувати кадр.

Поширені помилки пов’язані з положенням рук. Поза не повинна бути напруженою, вимушеною.

Світло творить чудеса

Світло в фотографії – це основа основ. Правильно підібрана освітленість дозволяє зробити вишукане фото непомітних нігтів, яке можна використовувати навіть для реклами на білбордах.

Головне правило красивою фотозйомки нігтів – світло не повинно бути жовтим.Він надає шкірі неприємний відтінок, руки здаються старими і втомленими, дрібні природні складки перетворюються в зморшки. Матеріали, навіть найкращі, теж програють: насиченість відтінків втрачається, топ здається тьмяним, вигорілим.

Пам’ятайте: більшість ламп розжарювання дають саме жовте світло.

Для зйомки манікюру можна застосовувати ту ж лампу, яку майстер використовує для освітлення робочого місця в процесі роботи. Абсолютна більшість таких професійних освітлювальних приладів дають саме білий розсіяне світло.Направляти лампу бажано не на самі нігті, а на відбивач (його легко можна зробити з фольги; підійде навіть лист глянсовою білого паперу).

Більше – не означає краще

Важливе питання: скільки пальців має бути в кадрі? Деякі майстри впевнені, що все 10. Але виглядають такі фото неорганічно. Особливо це стосується кадрів, в яких пальці переплетені. В такому випадку складно зрозуміти ідею і відстежити логіку.

Щоб показати, як оброблена кутикула, чи є рівний відблиск, як оформлений торець, цілком достатньо, щоб в кадрі було 4 або навіть 2 нігтя.

Можна одну руку укласти на передній план і сфокусувати камеру на ній, а другу залишити видимої далеко, але злегка розмитою.

Постановка рук

Говорячи про те, як фотографувати нігті правильно, особливу увагу потрібно приділити положенню, в якому будуть знаходитися кисті. Чим природніше поза, тим краще.

Добре виглядають руки, пальці яких стосуються стіни або столу. Рука, що лежить долонею вниз, виглядає нудно і нецікаво. Можна покласти її на тильну сторону і злегка зігнути пальці, розгорнувши нігтями до камери.

Фон для кадру

Сьогодні в продажу безліч чудових фотофон, які коштують досить дешево. Дуже популярні фони, що імітують фактурні дошки, пробку, рогожку.

Поверхность може бути будь-який, навіть чорної. проте строкатих плям бути не повинно. Вибирайте фони з рівномірними відтінками.

Відповідаючи на питання, на якому тлі фотографувати нігті, деякі радять замовити в друкарні спеціальний іменний лист з анаграмою або ініціалами майстра.Надрукувати можна також адреси сторінок в соцмережах і рекламу салону краси. Але зроблені на таких фонах кадри виглядають комерційною рекламою, а не художньої роботою, в яку вкладено талант.

Декоративні елементи для створення композиції

Щоб руки не виглядали нудно, додайте в композицію цікаві елементи. Візьміть в руки яскраву чайну чашку, сонячні окуляри, флакон духів. Дуже добре, якщо додатковий декор перегукується з сюжетом, обраним для дизайну нігтів.Наприклад, якщо на нігтях зображені пустотливі мумі-тролі, сфотографувати кисть можна на відкритій книзі Туве Янссон. А для зйомки нігтів, прикрашених солодощами, в кадр можна додати карамельки.

Ось кілька ідей:

 • Відкриті бляшанки з монпансьє.
 • Зелені і висушене листя, каштани, горіхи.
 • Косметика і флакони з парфумами.
 • Рафінад, палички з кристалічним цукром.
 • Желейні і шоколадні цукерки, мармелад, зефір.
 • Флакони які використовувались для роботи лаками (це дасть можливість показати, з якими матеріалами ви працюєте).
 • Маленькі статуетки, вписуються в тематику.
 • Живі і штучні квіти, фізаліс.
 • Цукати в красивій скляній ємності.
 • Пір’я (фазана, павича, цесарки).
 • крафтового мило.

Старі календарі, плакати поп-арт, блокноти ручної роботи, Скетчбук, модні журнали – все це може стати не тільки колоритним доповненням, а й фоном.

Сигарети, навіть самі витончені і тонкі, і пляшки з алкоголем – погана ідея. А ось фужер з красивим рубіновим вином або високий келих з коктейлем цілком можна вписати в кадр.

Все це лише доповнення. Перераховані вище деталі не повинні перетягувати акцент на себе. Центр кадру і головний його елемент – нігті.

Роздумуючи, як фотографувати нігті правильно, ви можете використовувати ексклюзивні ідеї. В хорошому кадрі може виявитися навіть добовий курча, величезний патисон або шкіряний хлист.Головне – вміти критично оцінювати результат. Іронія допустима, але чорного гумору бути не повинно.

Ідеальні відблиски

Рівні однакові відблиски – ознака майстерності. Саме вони говорять про те, що майстер зробив ідеальне вирівнювання нігтьових пластин.

Але не всі знають, як правильно фотографувати нігті з відблисками. Щоб отримати їх, потрібно використовувати не відбите світло, а прямий. Для кільцеподібних відображень необхідна лампа у вигляді кільця з маленькими діодними лампочками.

Зрозуміло, красиві відблиски не отримають, якщо вирівнювання не ідеальна. Похибки при такій розстановці світла будуть добре видні.

Художня зйомка на вулиці

Розглянемо, як правильно фотографувати нігті при природному освітленні. Природа сама підкидає чудові сюжети: фактурний стовбур дерева, купу листя, крейдяна скеля. Використовуйте весь потенціал навколишнього вас краси.

Проводити зйомку можна або до 11 години дня, або після 17 вечора в літній час.У міжсезоння і взимку, коли сонце світить не так інтенсивно, хороші кадри вийдуть в будь-який час світлового дня.

Про техніку

Деякі вважають, чим дорожче камера, тим крутіше будуть фото. З професійними фотоапаратами потрібно вміти працювати. Якщо потрібних навичок немає, а техніка є, вибирайте режим «Авто», але не забудьте відключити спалах. В крайньому випадку, можна згладити різкість світла спалаху за допомогою звичайного білого стаканчика від йогурту: просто надягніть його на спалах.Він трохи розвіє промені.

В наш час люди частіше цікавляться, як правильно фотографувати нігті на телефон. Корисними можуть стати додатки, створені спеціально для предметної і макрозйомки. В налаштуваннях вибирайте максимальну якість фото, режим «Натюрморт» або «Макро». Якщо це передбачено програмним забезпеченням, експериментуйте з діафрагмою і витримкою.

Корисні придбання

Існує спеціальна лампа для фотозйомки, зроблена у вигляді кільця.Її зазвичай використовують для Селфі, але вона прекрасно підійде і для зйомки нігтів.

Дуже корисною покупкою стане штатив. Тоді у вас все рідше буде виникати питання, як правильно фотографувати нігті на телефон. Штатив позбавить від проблеми тремтіння рук, тому знімки стануть чіткішими.

Навіщо потрібні хештеги

Чим цікавіше фотографії, тим більше людей захочуть підписатися на вашу сторінку. Придумуйте цікаві ідеї, обігравати усіма улюблені сюжети фільмів і книг.Приділяйте увагу трендам і останніх новин світу краси.

Як це працює? Наприклад, нещодавнє одруження принца Гаррі маркетологи багатьох брендів використовували в своїх рекламних компаніях. Придумайте і виконайте дизайн, пов’язаний з Великобританією, монархією або Віндзорами (для цих цілей можна навіть запросити модель). Напишіть невеликий пост на тему королівського весілля і прикріпіть фото. Тепер найголовніше – додайте хештеги. Саме вони приведуть на вашу сторінку безліч людей, які цікавляться останніми новинами.Частина з них стане передплатниками, а деякі скористаються вашими послугами.

Дуже вдалою ідеєю може стати зйомка жіночих рук в чоловічих. Навіть реквізит не знадобиться – потрібно просто укласти витончену жіночу кисть з красивим манікюром в сильну чоловічу долоню (потрібна допомога друга-чоловіка). Вибір хештегов дуже широкий: #love, #mylove, #lovenail і багато іншого.

Буваючи в цікавих місцях, фотографуйте власні руки (додайте хештеги, пов’язані з цим місцем).

Якщо на більшій частині ваших знімків вся увага направлена ​​на нігті, зробіть невелику серію кадрів, де показані і власниці манікюру.Кілька прикладів: сміється дівчина, що прикриває рот долонею, відважна вершниця, погладжувати гриву коня, спортсменка, протирають долонею лоб. Всі ці сюжети цікаві і ефектні, їх хочеться розглядати. Хоча манікюр неможливо буде розглядати до найдрібніших деталей, на руки моделей ваші клієнти обов’язково звернуть увагу. Якими хештегом доповнювати такі пости? Тут вибір ще ширше: просто потрібно описувати все, що потрапило в кадр, не забуваючи про власний бренд.

Постобработка

Головне правило вдалого фото – 7 разів зніми, але 1 раз опублікуй.Робіть кілька знімків, а для публікації вибирайте кращий.

Допустимо використовувати «Фотошоп». З його допомогою можна поправити завалився горизонт, обрізати зайвий фон, прибрати невеликі похибки.

Ніколи не намагайтеся виправити за допомогою графічних редакторів власні гріхи, що стосуються манікюру. Не чіпайте кутикулу, відблиски і торці. Це не принесе хороших результатів. Обманюючи клієнта, ви завищуєте власну планку, заявляєте про рівень, якого поки не досягли.Якщо до вас прийдуть за послугою, яку ви не вмієте надавати, не уникнути скандалів.

Як бачимо, нічого складного в мистецтві фотозйомки немає. Як і в навчанні мистецтву нейл-арту, тут багато що залежить від практики. Тренуйтеся, вчіться новому. Згодом ви неодмінно отримаєте хороший результат.

Як фотографувати нігті?

Сьогодні питання про те, як фотографувати нігті, дуже важливе. Пов’язані вони з тим, що дуже багато хто пропонує послуги з нарощування нігтів, манікюру та іншим «жіночих штучок».Ринок є ринок, і він потребує реклами, а фотографія – кращий спосіб показати таланти майстра і залучити нових клієнтів. Тому давайте розберемося, як фотографувати нігті так, щоб вони стали справжньою окрасою вашого буклету, сторінки в соціальній мережі або власного сайту.

Сьогодні питання про те, як фотографувати нігті, дуже важливе. Пов’язані вони з тим, що дуже багато хто пропонує послуги з нарощування нігтів, манікюру та іншим «жіночих штучок». Ринок є ринок, і він потребує реклами, а фотографія – кращий спосіб показати таланти майстра і залучити нових клієнтів.Тому давайте розберемося, як фотографувати нігті так, щоб вони стали справжньою окрасою вашого буклету, сторінки в соціальній мережі або власного сайту.

Як правильно знімати нігті на телефон?

Питання про те, як правильно фотографувати нігті на телефон, дуже часто можна зустріти на різних форумах. Скажемо відразу – добре фотографувати нігті з використанням смартфона у вас навряд чи вийде, і пов’язано це, в першу чергу, з геометричними спотвореннями, які дає об’єктив смартфона.З цієї причини, якщо ви дійсно хочете отримати якісні фотографії, радимо все ж запастися компактним фотоапаратом з зум-об’єктивом.

Як правильно робити фото манікюру на нігтях?

Для того, щоб правильно фотографувати манікюр на нігтях, слід врахувати ряд факторів:

  • Красу рук самої моделі. При зйомці не слід знімати виключно нігті, а бажано вмістити в кадр частину руки разом з пальцями. Наявність вад на руках буде помітно при зйомці, і на фінальній фотографії буде виглядати вкрай непривабливо.
  • Світло. При зйомці нігтів дуже важлива наявність розсіяного освітлення. Незважаючи на те, що багато хто питає про те, як правильно фотографувати нігті з відблисками, важливо пам’ятати, що наявність яскравих світлових смуг буде руйнувати цілісність картинки. Відблиски повинні бути ненав’язливими, передають обсяг і ні в якому разі не «вбивають» малюнок на нігтях.
  • Гарну кольору і відсутність артефактів. Цей фактор також багато в чому залежить від світла і його кількості, а також якостей фотоапарата.До слова, тут знову ж таки варто сказати про недоліки смартфонів – останні видають надмірно соковиту, програмно оброблену картинку, яка часто далека від реального сприйняття. Крім того, малий розмір сенсора на камері не дозволяє повноцінно передати обсяг на знімку.

Як фотографувати нігті: правила зйомки.

Отже, давайте визначимося, як фотографувати нігті:

 1. Компонування кадру. Вибираючи положення рук моделі, прагнете до того, щоб показати не тільки нігті, але і пальці.При цьому не допускайте різкої обрізки кадру по фалангам – на фото це виглядає не кращим чином.
 2. Світлове оформлення. Фотографуючи нігті моделі, постарайтеся максимально ефективно їх висвітлити. Не користуйтеся спалахом або настільною лампою, постарайтеся вести зйомку при денному світлі біля вікна. Якщо падаюче світло надто різкий, притените руки моделі за допомогою тонкого білого аркуша паперу, який зіграє роль розсіювача. Постарайтеся за допомогою положення рук підкреслити обсяг нігтя і пальців, їх кривизну.
 3. Знімаючи на фотоапарат, попередньо вимкніть спалах і знімайте на середньому положенні зума (у випадку з компактними моделями). Рекомендуємо включити макрорежим для того, щоб камера фокусувалася найкращим чином. Крім того, ви досягнете м’якого розмиття заднього плану, чого не отримаєте з використанням телефону.

Загальні висновки.

Як бачимо, зйомка манікюру має деякі особливості. Користуючись нашими порадами, ви зможете зробити ефектні знімки прямо у себе вдома або на робочому місці.У даній статті ми спеціально не зачіпали особливостей професійної рекламної фотографії, оскільки вони не доступні пересічному любителю, мало розбирається в фотографічних тонкощах. Однак згаданими простими прийомами ви легко отримаєте красиві фотографії, які прикрасять Ваше портфоліо.

.