Ногти

Пігмент для дизайну нігтів як використовувати: Як використовувати пігмент в дизайні нігтів?

Як правильно використовувати пігменти для нігтів?

Слово «пігмент» в перекладі з латинської мови означає барвник. І дійсно, як самостійний елемент дизайну в нейл-арте він практично не використовується. Головне його призначення – зміна кольору моделює матеріалу – акрилу або гелю для створення нестандартних колірних рішень. Дія пігменту можна описати як барвник – він не розчиняється, як в воді, але, взаємодіючи з матеріалом дає щільний і насичений колір, за допомогою якого і отримують незвичайні дизайнерські елементи на нігтях.

Пігменти складаються з найдрібніших частинок, розмір яких від 5 до 180 мікрон, тому виділити одну буде вельми проблематично. Однак за рахунок цього досягається щільність кольору. На дотик і візуально вони трохи нагадують крохмаль. За своїм походженням можна виділити 3 види:

 1. неорганічні або природні , які отримують шляхом подрібнення натуральних мінералів і народ.
 2. Синтетичні бувають як неорганічного, так і органічного походження.
 3. Металеві обчислюються на основі використання метали і сплави.

При цьому візуально пігменти можуть не тільки фарбувати матеріал, але і просто надавати йому блиск або віддавати перламутром.

Як працювати з пігментами?

Важливо правильно розрахувати пропорції пігментів і моделює матеріалу. Тут можна орієнтуватися по наступних цифр:

 • Гель. Щоб він зберіг свої властивості полімеризації, необхідно додавати в нього не більше 5% пігменту.
 • Кольоровий гель. У ньому вже є фарбувальний пігмент, тому співвідношення повинно бути ще менше – 1-2%.
 • Акрилова пудра. Тут все простіше – співвідношення матеріалів може бути різним, аж до 50%.

Варіанти дизайну

Змішувати пігменти можна не тільки з гелем або акрилом, але і між собою. При цьому цікавий ефект можна отримати, якщо з’єднати їх однакового або близького кольору, але з різними розмірами частинок.

Красиво буде виглядати пігмент з перламутровим ефектом. Причому переливи можна зробити різного кольору.

Щоб отримати пастельний відтінок, досить додати пігмент в кольоровий гель.

Змішавши їх без ефектів з прозорим гелем, вийде матеріал, за допомогою якого робляться вітражні нігті – відтінок, схожий на кольорове скло.

При використанні спільно з акрилом також можна отримати цікаві ефекти. Наприклад, змішавши прозорий і білий акрил з пігментом.

Нюанси роботи

Гель

Змішувати пігмент і гель можна як в процесі роботи, так і заздалегідь. Робити це можна будь-яким підручним матеріалом. Мені зручно використовувати апельсинову паличку. Однак слід врахувати кілька моментів: в процесі змішування можуть утворитися бульбашки в гелі. Щоб вони зникли, досить, щоб гель трохи постояв. При цьому пігмент може трохи осісти – тоді потрібно його знову розмішати.

Акрил

Матеріали мають схожі властивості, тому змішувати їх краще пензлем.На кожен колір потрібно виділити окрему ємність. Велика кількість пігменту (понад 50%) може вплинути на швидкість полімеризації матеріалу і його стійкість. Тому краще працювати з перевіреними акрилами і поекспериментувати з пігментами заздалегідь.

Насправді використання пігментів дуже зручно в економічному плані – коштують вони набагато дешевше, ніж окрема баночка кольорового гелю або акрилу одного кольору. А купивши набір різних квітів, можна отримати велику палітру для роботи.

Дизайн нігтів пігментом: як працювати з матеріалом? | Красиві нігті

Багато жінок, прийшовши в косметичний магазин, не розуміють, як можна користуватися розсипаються фарбами, які продаються в невеликих баночках. Насправді, мова йде про косметичних пігментах.

Тому мимоволі напрошується питання, як використовувати пігмент для нігтів? В першу чергу варто відзначити, що пігмент виступає порошковим продуктом, який додають головним компонентом в тіні для повік.Але в тіні додають різні зв’язують компоненти, які дозволяють триматися тіням довше на століттях. В результаті, пігмент втрачає свою яскравість.

Тому останнім часом фахівці спробували використовувати нововведення – дизайн нігтів з пігментом. Як показала практика, в результаті виходить чистий і яскравий, досить насичений колір. За бажанням можна вибирати як мерехтливі пігменти, так і матові, а також перламутрові відтінки.

За допомогою пігменту кожна дівчина, може в домашніх умовах, створити свій, неповторний відтінок лаку для нігтів.Наприклад, якщо додати невелику кількість кольорового порошку в безбарвний лак, можна отримати цікавий і незвичайний відтінок. Але можна додавати пігменти і в кольорові лаки, які мають різну текстуру. У підсумку, нігті з пігментом будуть не просто красивими, вони будуть довше триматися, зберігаючи свій первісний вигляд.

Для того щоб розібратися, як працювати пігментом для нігтів, потрібно ознайомиться з усіма деталями даного матеріалу. Наприклад, потрібно знати, що кожен пігмент має свої особливості.Наприклад, є такі, які дарують нігтям перламутровий ефект або металевий блиск. Пігменти бувають також незабарвленими, але якщо поставити нігтик під певний кут, то з нього буде виходити приємний відлив.

Кожна дівчина за бажанням може експериментувати з пігментами, це дуже цікаво, змішувати їх, щоб отримувати цікаві варіації кольорів. Тільки потрібно спочатку ознайомитися з усім асортиментом в магазині. Також, перед проведенням «дослідів» потрібно пам’ятати про кількість того чи іншого пігменту, щоб не переборщити, всюди потрібно знати міру.

Варто відзначити, що в безбарвний лак потрібно додавати приблизно 5% пігменту, а в кольоровій – 2%, щоб не зіпсувати вийшов відтінок. До речі, для того щоб отримати перламутровий відтінок, знадобитися всього 1% пігменту.

Якщо хочеться отримати красиві нарощені гелієві нігті, то для того, щоб гель не втратив своїх природних властивостей, потрібно додати в гель близько 5% пігменту. Що стосується кольорового гелю, то знадобитися всього 1%. Як показує практика, в гелієву основу бажано вводити металеві та перламутрові пігменти, а також ті, які можуть в темний час доби світитися.

Що стосується акрилу, то в нього можна вводити абсолютно будь-яку кількість пігменту. Непогано виходить, якщо змішати білий і прозорий акрил, і потім додати в нього трохи кольорового пігменту.

Потрібно додати, що для того, щоб отримати матеріал цікавого кольору, можна скористатися як однотонним пігментом, так різнобарвним. Для того щоб зробити дизайн нігтів багато в чому яскравіше і красивіше, можна з’єднати пігменти одного відтінку, але щоб вони складалися з різних мерехтливих частинок.

Для початку бажано придбати всього три пігменту, і експериментуючи з ними, вдасться отримати величезну палітру різних відтінків, потрібно тільки згадати, як правильно поєднувати кольори.

Пігменти можна застосовувати не тільки в дизайні нігтів. Непомітні їх кольору сміливо використовуються замість тіней, а мерехтливі відтінки можна поєднувати разом зі звичайною пудрою для обличчя. Такий варіант відмінно підійде для дискотеки або вечірки.

На закінчення варто додати, що не варто боятися робити щось нове.Грамотно підібрані пігменти будуть робити манікюр дівчата незвичайним, тому вона обов’язково буде в центрі уваги.

Як правильно наносити пігмент на нігті для модного манікюру? | Красиві нігті

Насправді ж в цьому завданні немає нічого складного і надприродного, і знання кількох простих нюансів допоможе впоратися з нею на ура навіть початківцю майстру. І перше, що необхідно для засвоєння того, як правильно наносити пігмент на нігті, – це ознайомлення з процедурою підготовки нігтьової пластини і переліком необхідних матеріалів.

Так, щоб зрозуміти, як наносити пігмент на нігті, необхідно знати, що під пігментом розуміють шіммер (декоративні блискітки для нігтів) самого дрібного помелу, які при втиранні мають властивість кришитися, створюючи тим самим гарний дзеркальний голографічний ефект. Саме цей матеріал буквально вмуровують в поверхню нігтя, правда, до цього на неї повинен бути нанесений базовий пігмент без липкого шару.

Що стосується підготовки нігтьової пластини, то в першу чергу необхідно зняти з нігтів природний глянець допомогою шліфування, нанести на кутикулу і навколонігтьові валики спеціальне масло, яке розм’якшує ороговілу шкірочку і сприяє її безперешкодному усунення, а також знежирити пластину по всій площі з виходом за її межі.Наступний етап передбачає вирівнювання поверхні нігтя, яке здійснюється за рахунок нанесення на неї спеціальної адгезивної безкислотний основи. Перевага цього прозорого гелю полягає ще і в тому, що він сприяє кращому зчепленню натуральною поверхнею нігтя з використовуваним для моделювання полімером.

Однак наносити цей засіб рекомендується з максимальною обережністю, намагаючись діяти так, щоб воно не затікало в пазухи околоногтевих валиків і попадання на шкіру.Після цього нігті відправляють в УФ-лампу на двохвилинний просушку, видаляють утворився дисперсійний липкий шар і приступають до нанесення бази під пігмент, для чого підійде будь-який кольоровий гель без липкого шару. Якщо ж в наявності є тільки гелі з липким шаром, то можна перекрити їх топовим прозорим засобом без липкого шару і тільки після цього відправляти нігті на двохвилинний сушку. Слід пам’ятати, що на відміну від втіркі блискітками, яка здійснюється на поверхні не до кінця просушених, трохи липких нігтів, базу під пігмент рекомендується просушувати повністю.Для того, щоб отримати більш насичену за кольором основу, рекомендується наносити її в два шари, не забуваючи при цьому про проміжної просушування.

Після того як поверхня нігтя буде повністю готова, приступають безпосередньо до самої втірке, яка здійснюється м’якої щіточки, призначеної для нанесення тіней. Розподіляти пігментний шіммер по нігтьової пластини необхідно легкими рухами до тих пір, поки не вийде повністю заповнити її площа.Як варіант, можна розтирати блискітки пальцем або ж замінити кисть для тіней силіконовим степом. Для того, щоб добитися того самого дзеркального ефекту, яким славиться пігмент, необхідно завершити втірку шліфуванням шматочком м’якої безворсовой тканини, буквально натираючи їм кожен нігтик і сприяючи тим самим ще більшого крошенію шиммера. В результаті візерунок повинен втратити свою зернистість і прийняти форму більш однорідною блискучою плівочки-голограми. При цьому не варто поспішати наносити поверх блиску топове засіб, адже для забезпечення кращого зчеплення пігменту з базою, необхідно відправити нігті в лампу з ультрафіолетовим світлом хоча б на одну хвилину.

Наступний етап передбачає шліфування нігтьової пластини, а в особливості торця її вільного краю абразивної пилою і усунення утворилася пилу і залишків пігменту, для чого може знадобитися спеціальна щіточка або кисть середньої товщини з м’яким натуральним ворсом. Для того, щоб пігмент НЕ сколовся в процесі експлуатації, настійно рекомендується обробляти торець вільного краю нігтьової пластини праймером. Після цього нігті «запечатують» двома шарами прозорого топового кошти з липким шаром, стежачи за тим, щоб воно потрапило і на найбільш незахищені торці вільного краю.

Подвійне нанесення передбачає подвійну сушку, тривалість кожної з якої повинна становити не менше двох хвилин. В кінцевому підсумку дизайн повинен придбати яскраво виражений голографічний ефект з особливою глибиною за рахунок подвійного перекриття топом і з усього вище описаного можна зробити сміливий висновок, що в тому, як користуватися пігментом для нігтів, дійсно немає нічого складного.

Пігмент для нігтів: особливості використання, корисні поради

Пігмент – акрилова пудра з високою концентрацією барвника.Використовувати засіб можна не тільки при виконанні манікюру. До його застосування нерідко вдаються для створення ефектного макіяжу.

Що являє собою пігмент для нігтів?

Пігменти мають вигляд меленого матеріалу, що використовується для корекції відтінку при виконанні манікюру на основі гелю або акрилу. Подібні речовини відрізняються високою стійкістю до зовнішніх впливів, тривалий час утримуються на поверхні нігтьових пластин, забезпечуючи глибокий, чудовий відтінок.

Навіть для реалізації найскладніших дизайнерських задумок потрібно пігмент для нігтів в мінімальних кількостях. Тому покупка таких коштів виступає економічним рішенням.

Структура матеріалу

пігментна акрилова пудра містить в собі найдрібніші частинки барвника розміром від 5 до 180 мікрон. Така структура дозволяє домогтися особливої ​​щільності кольору.

Візуально пігмент для нігтів нагадує крохмаль. Частинки матеріалу не тільки надають колір, але і забезпечують поверхонь блиск, можуть віддавати перламутром.Існує також пігмент “хамелеон” для нігтів, який змінює відтінок при різному освітленні.

Особливості роботи з матеріалом

Зазвичай пігменти з’єднують з гелем для нарощування нігтів. Однак нерідко окремі відтінки сипучого матеріалу поєднують один з одним. Грамотне комбінування кольорів дає можливість отримати досить цікаві ефекти.

Виконують змішування пігментів з використанням будь-яких зручних підручних засобів. У процесі підготовки матеріалу в його структурі нерідко виникають прозорі бульбашки.Для усунення останніх гель на деякий час залишають у спокої. Щоб підняти осіли дрібні частинки пігменту, перед нанесенням на нігті матеріал розмішують.

Пігменти і акрил володіють схожими властивостями. Тому їх готують в окремих ємностях. Використовуючи пігмент для нігтів в надмірних кількостях, можна скоротити швидкість застигання акрилу. При цьому погіршиться і стійкість покриття до зовнішніх впливів. Щоб уникнути неприємностей під час використання матеріалу, варто заздалегідь поекспериментувати з консистенцією.

Типи пігментів

Пігменти для нігтів розрізняють згідно текстурі. Виділяють рідкі і сухі різновиди матеріалу. Застосування першого варіанта сприяє створенню рівномірного покриття без виражених смуг і розлучень. Що стосується сухих пігментів, матеріал не настільки практичний у використанні, проте відрізняється низькою ціною, що робить його вкрай затребуваним.

Пігмент для нігтів: як користуватися?

В даний час використовують такі підходи до використання пігментів:

 1. Обраний матеріал поміщають в чисту, суху ємність для змішування, куди додають кілька крапель лаку для нігтів з прозорою структурою.Компоненти розмішують до утворення однорідної субстанції, яку наносять на поверхню нігтів у вигляді візерунка.
 2. Необхідна кількість пігменту додають безпосередньо в пляшечку з лаком, після чого кілька разів струшують. Таким чином засіб для фарбування нігтів рівномірно змішується з порошкоподібною речовиною.
 3. Лак наносять на нігті, і перш ніж він підсохне, посипають порошкоподібною пігментом. Після висихання нігтів утворюється ефект металік.

Застереження

Майстрам абсолютно не рекомендується купувати пігменти у неперевірених постачальників, зокрема вдаватися до покупки несертифікованої китайської продукції.Виробники пігментів з Піднебесної найчастіше грішать випуском низькоякісної сировини, склад якого не відповідає стандартам безпеки. Перевірена косметика завжди містить упаковку з інформацією про сертифікацію продукції.

Корисні рекомендації

Щоб отримати позитивні результати фарбування нігтів із застосуванням пігментів, варто скористатися наступними порадами:

 1. Пігмент слід наносити на поверхню нігтів якомога швидше, оскільки підготовлена ​​суміш досить швидко застигає.
 2. При використанні порошкоподібного матеріалу необхідно гарненько перемішати його з лаком до отримання однорідної рідкої субстанції рівномірного відтінку.
 3. Нанесений жовтий пігмент або засіб іншого відтінку, рекомендується додатково обробляти закріплюють речовинами. Тільки так можна отримати по-справжньому стійку поверхню, яка не піддається виникненню сколів і подряпин.
 4. Для усунення огріхів, які виникають в процесі нанесення пігменту на поверхню нігтьової пластини, досить скористатися ватним тампоном або паличкою, зволоженою рідиною для зняття лаку.

На закінчення

В якості самостійного барвника пігменти використовують вкрай рідко. Основним їх призначенням виступає перетворення відтінку моделює матеріалу, що відкриває можливість для реалізації досить незвичайних колірних рішень. На відміну від барвників пігменти нерозчинні у воді. Однак в поєднанні з гелями для манікюру дозволяють отримувати щільні, насичені відтінки.

В цілому ж, поєднуючи червоний, синій, зелений, жовтий пігмент, інші відтінки, можна створити по-справжньому оригінальну, неповторну роботу.Грамотне формування кольорової палітри за допомогою матеріалу дозволяє створювати манікюр, який дає можливість дівчатам завжди залишатися в центрі уваги.

.