Ногти

Скоба фрезера для нігтів: Скоба Фрезера на врослий ніготь

Скоба Фрезера – Вірсавія

Вибираючи взуття, жінка піклується, перш за все, про зовнішній вигляд своїх ніг. І мало хто замислюється над тим, як почувають себе ніжки. Вузькі туфлі на високих підборах, незручне взуття – це одна з причин деформації нігтя.

Коли очевидно, що нігті ростуть неправильно, то багато хто намагається вирішити проблему в самостійно. І тільки після усвідомлення невдалих спроб звертаються до фахівців.

Чому вростають нігті

Зміна нігтьової пластини призводить до того, що нігті вростають в шкіру.Існує думка, що якщо нігті коротко підрізати, то можна позбутися від проблеми їх вростання. Однак це міра короткочасна, та до того ж може призвести до інфікування тканини і запалення кістки. Вирішувати проблему врослого нігтя потрібно кардинально, тобто раз і назавжди.

Причинами вростання нігтя є:

 • незручна тісне взуття,
 • спадкова схильність,
 • грибкові захворювання,
 • вікові зміни,
 • травми.

В разі незапущених ситуацій можна обмежитися зверненнями до косметолога або простими маніпуляціями, доступними в домашніх умовах. Якщо ж врослий ніготь є вашою проблеми, то необхідно розглянути варіант установки скоби Фрезера. Скоба Фрезера встановлюється при відсутності запалення тканин і необхідності вирівнювання нігтьової пластини. При відповідному догляду після використання скоби Фрезера про вростання нігтя можна забути.

Якщо випадок вростання нігтя досить запущений, то існують сильні больові відчуття, нагноєння і ущільнення навколишніх тканин, то слід звернутися до хірургічного впливу.Для видалення грануляції на пластині застосовується спеціальна апаратура. Після повного загоєння та зняття запалення встановлюється скоба Фрезера.

Опис скоби Фрезера

За своїм функціональним призначенням скоба Фрезера має схожість зі стоматологічними брекетами. Це безпечний аналог хірургічного впливу, що відрізняється відсутністю ускладнень. Корекція врослого нігтя проводиться за допомогою скоби, виготовленої з пластики і металу. Скоба фіксується на нігті і запобігає його вростання в шкіру.Це відбувається за рахунок вирівнювання куточків і виведення їх назовні. Використання скоби Фрезера безболісно. Ця процедура має не тільки лікувальним, але й профілактичну дію. Вирівняна пластини не вростає в шкіру.

Конструкція скоби Фрезера нагадує плоску пружину. Скоба фіксується поперек вросла влади і забезпечує підняття країв над шкірним валиком. При установці скоби не потрібно спеціального догляду. Цей метод здатний полегшити стан навіть в дуже складних випадках.Скоба встановлюється протягом декількох хвилин. Завдяки плоскій формі скоби, не відчуває дискомфорту. Її можна використовувати в будь-який час року. Надійна фіксація скоби забезпечується використанням спеціального клею, який не викликає алергічних реакцій. Вирівнювання нігтя відбувається за рахунок сили опору. Згодом ніготь не вростає в шкіру.

Переваги використання скоби Фрезера

Скоба Фрезера:

 1. Зменшує запальні процеси.
 2. Позбавляє від болю.
 3. Коригує нігтьову пластину.
 4. Безболісно кріпиться.
 5. Непомітно і зручно.
 6. Дає можливість ходити і пересуватися без больових відчуттів.

Установка скоби Фрезера

Скоба Фрезера володіє найбільшою коректує можливістю в порівнянні з іншими пластинами для вирівнювання нігтя. Скоба оптимально підходить навіть для нерівних нігтів. Вона виготовляється з міцного дротяного матеріалу.Товщина нігтя визначає товщину дроту. Спеціаліст підбирає скобу Фрезера безпосередньо в залежності від особливостей нігтів. На бічні сторони нігтьової пластини надягають краю дроту у вигляді гачків. За рахунок цих гачків і пружинного механізму відбувається вирівнювання нігтя.

Сила натягу згодом зменшується, а в міру зростання нігтя форма його змінюється. Незважаючи на ряд переваг, дана процедура має деякі обмеження. так як вона не підходить для пацієнтів молодше шести років.Установка скоби Фрезера неможлива при наявності грибка і псоріазу. Людям, що страждають на цукровий діабет і деякими шкірними захворюваннями, необхідна попередня консультація з лікарем.

Якщо при установці скоби з’являються почервоніння, запалення або больові відчуття, то їх можна зняти за допомогою холоду. У перший час можна застосовувати мазі на основі левоміцетину і прополісу. Ці кошти усувають запалення і вбивають бактерії. Високу ефективність відрізняються дьоготь і настройка йоду.

Скоба Фрезера може мати різну ступінь впливу. Вона підбирається індивідуально відповідно до товщини і ступенем викривлення нігтьової пластини. Дріт має різний діаметр. Скоба абсолютно не заважає пацієнтові в звичайному житті. Невеликі хворобливі відчуття в перший період проходять самостійно. З плином часу ступінь натягу знижується, і пацієнти не відчувають скобу на своїх нігтях. Носити скобу Фрезера потрібно близько двох місяців. Надалі фахівець визначає, що робити далі: позбутися від скоби зовсім або замінити її на більш легку.

Особливе значення відіграє вибір клініки і лікаря для установки скоби Фрезера. Організація, куди ви звертаєтеся, повинна мати всі необхідні дозволи, а фахівець повинен бути професіоналом.

Скоби Фрезера встановлюються в медичних центрах і спеціалізованих клініках. Професійний майстер легко вирішить проблему викривленою пластини для врослого нігтя.

Скоба Фрезера для нігтів / Статті

Скоба Фрезера

Скоба Фрезера – це один із сучасних методів в подології, за допомогою якого можна успішно і перманентно вирішити проблему врослого нігтя без операцій, болю і рецидивів.Скоба Фрезера Сосо зі сплаву Хрому і Нікелю (він отлічасется високу корозійну стійкість), кріпиться гачками на краю нігтя і за рахунок сили натягу піднімає ніготь з валиків і поступово формуючи правильну форму нігтя, усуваючи скручування і ПРИЧИНУ вростання.

Установка скоби Фрезера абсолютно безболісна і займає всього від 30 до 60 хвилин.

Відмінність цієї скоби в тому, що вона виготовляється індивідуально під кожен ніготь.Тобто на першому прийомі подолог візьме у вас зліпок нігтики, щоб потім створити скобу Фрезера, що ідеально підходить саме для вашого нігтя і ступеня проблеми.

З недоліків скоби Фрезера для нігтів можна виділити неможливість установки дітям до 6 років і з обережністю – діабетикам. З переваг – можливість корекції без зняття, це здешевлює процес лікування.

В носінні скоба Фрезера для нігтів зовсім не відчувається, вже практично відразу після установки ви зможете повернутися до звичного способу життя.

Всі про медичне педикюрі і про проблеми, які він вирішує, можна почитати цій сторінці.

Ціна установки скоби Фрезера

Вартість установки скоби Фрезера на ніготь – 3500 руб

Вартість корекції (активації) скоби – 1000 руб

Фото скоби Фрезера

Наші фахівці

Записатися в салон на Більшовиків можна

1.Зателефонувавши за номером 612-21-95
2. або через форму Online-записи

СПб, Невський район, Пр. П’ятирічок 9к1 (5 хв. Від м. Більшовиків)

Карта проїзду тут.

Встановити скобу Фрезера в Москві за доступною ціною

Деформований скручений ніготь не просто доставляє незручності і виглядає неестетично. Він сприяє вростання, нагноєння, появи виразок. Одне з рішень, пропонованих ПОДОЛОГ, при лікуванні ускладнень нігтьових деформацій – установка скоби Фрезера, що дозволяє скорегувати положення і забезпечити правильний ріст пластини.

Коригуюча система являє собою фігурну скобу з двома гачками і петлею Омега. Зазвичай виготовляється з нікелю і хрому – міцного, гіпоалергенного, безпечного сплаву.

Методика запатентована в 1946 році!

Установка скоби Фрейзера

Весь процес займає 2 дні. Умовно, процедуру можна розбити на чотири етапи:

 1. Підготовчий: огляд, підбір матеріалів.
 2. Обробка околоногтевой області.
 3. Зняття силіконового зліпка і виготовлення конструкції.
 4. Кріплення бічними гачками.

В перший день ми знімаємо зліпок і виготовляємо прототип нігтьової пластини. У другий день завершуємо підготовчий етап і встановлюємо лікувальну конструкцію. Маніпуляція займає близько 30 хвилин. По її завершенні можна використовувати звичну взуття і повернутися до повсякденних справах. Щоб не було навантаження на м’які тканини і процес відновлення займав менше часу, варто відмовитися від каблуків і занадто тісних черевиків.

Особливості лікування

У перший день може відчуватися натяг на кінці пальця. Це нормальне явище, воно зникає досить швидко. При ходьбі або перевдяганні одягу дріт зовсім не відчувається – немає болю, дискомфорту. Для досягнення стійкого лікувального ефекту потрібно в середньому кілька місяців, лікар-подолог зможе розрахувати приблизний термін, враховуючи тяжкість і занедбаність вашого випадку.

Можливо повторне використання хромованою конструкції!

Протипоказання

Дана процедура не призначається пацієнтам при обтяженому диабетическом анамнезі.

Переваги лікування

Кваліфіковані лікарі Центру подології ОН КЛІНІК готові надати кваліфіковану допомогу і при необхідності встановити коригувальну систему. Процедури проводяться в прекрасно обладнаних кабінетах, з використанням інноваційних матеріалів. При глибокому вростання, запаленні вдаються до інших методів корекції, наприклад: титанова або сталева нитка, що також дозволяє усунути проблему, скорегувати положення нігтя, забезпечити профілактику рецидиву.

Завчасне звернення до Подолог за експертною медичною допомогою з приводу проблемних нігтів забезпечує швидке відновлення здоров’я Ваших стоп!

Відео з участю лікарівАзарова Е.С., лікар-подолог (Подіатрія), мікології, дерматокосметолог, травматолог-ортопед, терапевт.

До якого лікаря звернутися при захворюванні нігтів і стоп? Все про подології.

Техніка установки скоби Фрезера: вчимося у Львові і Харкові | PROPODO – Інтернет видання про подології

В грудні відразу в двох містах України проводиться триденний курс навчання техніці установки скоби Фрезера.Заняття відбуватимуться у Львові та Харкові. Скоба Фрезера – поширений метод корекції врослого нігтя.

Трохи історії: початок виготовлення скоб для корекції вростаючого нігтя поклали Аксель Пельстер і Дітер Бауманн в 20- столітті. До початку нинішнього нам відомі вже 15 різноманітних технік скоб. Найбільш часто застосовуються 8 з них. Автор популярної однойменної скоби – шотландський стоматолог Росс Фрезер – винайшов і запатентував її в 1946 році.

Всі дротяні коригувальні системи (в тому числі і скоби) створюються з медичної металевого дроту.Вона виготовлена ​​з хромонікелевої нержавіючої сталі (18% хрому і 10% нікелю) діаметром 0,40 – 0,70 мм. Діаметр дроту для скоби вибирається відповідно до товщини нігтя.

Як проводиться корекція за допомогою скоби Фрезера? На першому прийомі обробляються ніготь і навколонігтьові пазухи, робиться відбиток нігтя з силікону – так званий негатив. По ньому майстер потім виготовить позитив – зліпок нігтя з акрилу або гіпсу. Маючи перед собою зліпок, майстер безпосередньо на ньому готує скобу Фрезера.

На другому прийомі він приміряє і встановлює її на ніготь пацієнта. Унікальність цієї системи – в її багаторазовому використанні та обмежених можливостях корекції кожні 6-8 тижнів.

Звичайно, в першу добу пацієнт відчуває сильне натягування, яке потім слабшає в процесі носіння скоби одночасно зі зміною форми росту нігтя.

Для скоби Фрезера існує ряд протипоказань: її не встановлюють дітям до 6 років, не встановлюють на запалені ділянки (якщо є грибкові або інші ураження – перш слід вилікувати їх), не встановлюють хворим на псоріаз.Слід також дуже акуратно підходити до установки такої скоби дітям шкільного віку і пацієнтам з цукровим діабетом.

Як будуть проходити заняття?

1 день.
Теорія
1. Поняття В.М., д.н., гіперкератоз в бічних валиках, піднігтьові мозолі
2. Діагностика
3. Ознаки запалення
4. Групи заходів (хірургічні, консервативні)
5. Тампонада
6. Ортоніксія. Способи прикріплення к.с.
7. Фактори впливу активних скоб
8.Пластинки BS, Onyclip.Теорія.
Практика
Установка BS, Onyclip-пластин. Д / З

2день
Теорія
1. Фото, відеопрезентація установки різних КС
2. Скоба Фрезера. Теорія. Принципи роботи. Інструменти. Техніка безпеки
3. Виготовлення скоби Фрезера (демонстрація слайдів)
4. Установка скоби Фрезера (демонстрація відео)

Практика
Виготовлення негативного позитивного відбитка
Знайомство з інструментом
Робота з дротом
Виготовлення скоб (+ дуплекс, скоба, для діагональної установки)
Дезінфекція, стерилізація
Д / з.Підготовка до іспиту
3день
1. Іспит: Поняття (позначення) письмово Тест (10 питань) Практична частина (5 скоб)

2. Практика (8 моделей)

3. Вручення сертифікатів

Вартість за 3 дні – 4500 грн. У групі – 4 людини, 2 викладача.

Дати занять:

Львів – 3-5 грудня.

Харків – 15-17 грудня.

.