Ногти

Зі скількох років можна робити нарощування нігтів: До мене часто приходять матусі, у яких дочкам 12-14 років і просять зробити гель лак, зміцнення, а деякі і нарощування .. | ksuchanail

Зі скількох років можна робити нарощування нігтів?

Бажання мати гарні руки властиво дівчаткам вже в підлітковому віці. Майстри кажуть, що не варто нарощувати нігті в дуже юному віці, краще почекати до 16 років. Це оптимальний віковий період для першого проведення нейл-маніпуляції. Професійний майстер, якому дорога репутація, чи не буде нарощувати нігті 11-12-річним дівчаткам. Адже він не керується суто отриманням матеріальної вигоди. Професіонал постарається пояснити дівчинці, що після проведення нарощування є великий ризик вже незабаром пошкодувати про проведену процедуру.Адже біологічний аспект зіграє свою негативну роль. Мається на увазі крихкість нігтьових пластин. У дівчаток вони ще занадто тонкі, якщо порівнювати їх з фортецею нігтів у дорослих. Гнучкість не сприяє створенню оптимальних умов для нарощування. Це стосується і гелю, і акрилу. Тому цілком можливо, що через день-два буде помітно відшарування штучного нігтя, облом. Якщо врахувати, що підлітки ведуть дуже активний спосіб життя і не надто бережуть свої руки, то ця особливість може негативно відобразитися на тривалості носіння нарощених нігтів.Ще одним таким чинником є ​​і гормональна нестабільність, характерна дівчаткам в пубертатному віці.

До речі, в цьому віковому періоді дівчинки ще й поводяться, як діти, маючи звичку обгризати свої нігті. Та й з точки зору естетики, нарощені нігті в поєднанні з дитячим личком, худорбою і тонким голосом виглядатимуть просто недоречно. Все це хороший майстер повинен пояснити дівчинці, яка до нього звернеться за послугою. Але часом і такі аргументи на молодь не діють.Вони самі купують обладнання та матеріали для нарощування і роблять те, до чого прагнуть, незважаючи на раціональні доводи. А якщо ще й мама дівчинки постійно робить нарощування, то прагнення наслідувати виявляється сильнішим усіляких аргументів. До речі, тільки вона і може переконати дочку в тому, що не варто поспішати дорослішати. Можна запропонувати альтернативу – акуратний манікюр на рідних нігтях, якщо, звичайно, в школі немає строгих табу на зовнішній вигляд учениць.

вікові обмеження, можливі наслідки раннього нарощування

Нарощування нігтьових пластин різними відповідними матеріалами – це не просто спроба домогтися фактично вчиненого манікюру, навіть коли від природи нігті далекі від ідеалу.Подібна процедура ще й дуже модна, а молоденькі дівчата, для яких саме цей факт є чи не вирішальним, бажають виконати нарощування нігтів; зі скількох років можна його застосовувати – їх в даному випадку не дуже хвилює.

Втім, часом це і не вибір самих дівчаток: нерідко вони стають жертвами амбіцій власних батьків, які поспішають з будь-яких своїх міркувань перетворити зовнішність дочок до «модельного» виду, і їх при цьому також не особливо турбує питання, зі скількох років можна нарощувати нігті.Однак розумним людям саме таким питанням слід було б задатися в першу чергу, оскільки, здійснюючи необдумані дії в ім’я ілюзорної «ідеальної» краси, люди ризикують істотно зіпсувати нігтьові пластини дівчинці, з якої подібні процедури проводяться.

Тим часом, будь-який кваліфікований фахівець б’юті-салону, що займається манікюрними питаннями, з точністю зуміє розповісти зацікавленим дівчатам і їх близьких, зі скількох років можна наростити нігті.Хоча рекомендації з цього приводу трохи різняться, все ж визначена нижня планка віку, оптимального для подібних процедур, – 14-16 років, – і переступати цю межу не варто. Справжній майстер, який дорожить власною професійною репутацією, а не керується виключно прагненням отримання миттєвого матеріальної вигоди, і не буде здійснювати нарощування зовсім молоденьким дівчатам. Зрозуміло, він може і здійснити таку процедуру, якщо батьки клієнтки будуть сильно на неї наполягати (її-то голос як неповнолітньої в даному випадку не вирішальний), але напевно попередньо буде їх відмовляти, описуючи можливі ризики.

Останні, до слова, аж ніяк не ілюзорні, а цілком реальні, адже питання, зі скількох років нарощують нігті, за великим рахунком, пов’язаний з особливостями структури останніх в підліткові роки. Підлітки, незважаючи на те, що посилено прагнуть здаватися дорослими, у багатьох відношеннях – в тому числі в біологічному аспекті – ще не встигли вийти з дитячих років, а у дітей нігтьові пластини досить крихкі. До того ж, вони значно тонше, ніж у більш дорослих жінок (навіть тих, чиї нігтьові пластини не відрізняються міцністю) і набагато гнучкіше, а це створює погані умови для стійкості нарощеного матеріалу.І акрил, і гель в подібній ситуації можуть демонструвати нездатність триматися довго на нігтях і при першій же можливості стануть відшаровуватися – причому істотну «допомогу» в цьому їм надасть ведений більшістю дітей і підлітків дуже активний спосіб життя. Якщо додати до перерахованих вище факторів ще гормональну нестабільність, випадок з організмом дівчата під час пубертату, то напрошується висновок: корекція нігтів їй буде вимагатися значно частіше, ніж жінкам постарше.

Крім цього, замислюючись, зі скількох років нарощувати нігті, дівчинці треба буде ще й чесно визнати: чи у неї є достатні навички – та й бажання – по здійсненню належного регулярного догляду за такими нігтьовими пластинами.До того ж, багато дівчат в пубертат ще не встигають позбутися від неприємної звички підгризати нігті, але ж при наявності на них нарощеного матеріалу подібне нерідко призводить до його відшарування, причому разом з частиною кератинових шарів. В результаті і без того неміцний «рідна» нігтьова пластина ще більше стоншується, і не виключено виникнення неприємних для неї наслідків – особливо якщо виявиться зачепленої нігтьова матриця.

Жінці, навіть найменшої, завжди хочеться мати гарний вигляд.Тому дівчатка пробують мамину помаду, тіні і туш. Коли справа доходить до доглянутих ручок, постає питання, зі скількох років можна нарощувати нігті дітям? Часом і самі матусі цікавляться способами відучити дитину гр

вікові обмеження, можливі наслідки раннього нарощування

Жінці, навіть найменшої, завжди хочеться мати гарний вигляд. Тому дівчатка пробують мамину помаду, тіні і туш. Коли справа доходить до доглянутих ручок, постає питання, зі скількох років можна нарощувати нігті дітям? Часом і самі матусі цікавляться способами відучити дитину гризти нігті.Як відомо, нарощування нігтів перешкоджає розвитку цієї неправильної звички. Але якщо дорослої дівчини це дійсно піде на користь, то чи не зашкодить підлітку? Або, тим більше, дитині?

Про всі можливі наслідки відвідування салону юної леді розповість ця стаття. Після манікюру, покриття гель-лаком, нарощування нігтів гелем або акрилом потрібно дотримуватися певних правил. Стаття розповість і про труднощі, які при цьому виникають. Сучасні технології здатні досягти хороших результатів і без нарощування нігтів.Які з них підійдуть дітям, читайте нижче.

Необхідність догляду за нігтями в дитячому віці

У дітей зазвичай тонкі і м’які нігтьові пластини. Більш швидкий обмін речовин, ніж у дорослих, обумовлює високу швидкість росту нігтів. Якщо недостатньо часто вкорочувати вільний край, це викличе обламування нігтів, обривання їх. А це, в свою чергу, небезпечно появою задирок. До останніх призводить також наростання птеригия на ніготь з боку проксимального валика.При різких рухах рукою вперед (при надяганні одягу, витирання рук рушником) тонка шкірка надривається, часто до крові. Може приєднатися інфекція, і все закінчиться сумно.

Читайте так же:

Багато діток гризуть нігті. Якщо до цього призводить те, що за нігтями недостатньо доглядають і з’явилися задирки заважають і дратують дитини, регулярний манікюр усуне причину шкідливої ​​звички. Але буває, що причиною її появи став невроз. Тоді не вдасться обмежитися просто доглядом за руками.Доведеться звернутися до лікаря і вибрати один з методів лікування, який він запропонує.

Коли фахівці радять нарощування нігтів

Коли не допомагають класичні методи боротьби зі звичкою гризти нігті, майстри манікюру можуть запропонувати зробити нарощування. Відносно того, зі скількох років можна нарощувати нігті дівчинці, у фахівців немає чіткого розмежування. Все залежить від якості матеріалів і кваліфікації майстра. Але в основному використання матеріалів для нарощування радять обмежити дванадцятирічним віком.

Іноді нігті травмуються, болять дитині. В такому випадку можна відновити нігтьову пластину, але не нарощувати довжину. Це не буде операцією з нанесення декоративного покриття. Швидше, це протезування нігтя. За станом такого нігтики необхідно стежити: вчасно підпилювати довжину, знімати товщину покриття в міру зростання. Через місяць, швидше за все, ніготь заживе повністю і штучний матеріал більше накладати не потрібно.

Коли фахівці радять покриття гель-лаком

Якщо дівчинка цінує гарний манікюр, можна спробувати зробити їй декоративне покриття гель-лаком.Це виправить форму нагідок, до того ж, дівчинці шкода буде гризти красиві нігті. Це більш щадний покриття, ніж нарощування. Тому на питання мами: «Зі скількох років можна нарощувати нігті?», Можна дати пораду замінити нарощування гель-лаком.

Ця процедура займає від п’ятнадцяти хвилин до півгодини в залежності від обладнання нейл салону. Ультрафіолетові матеріали вимагають більше часу на полімеризацію, ніж лід лаки. Довжину збільшити не вдасться, але можна зробити міцний і красивий гель-лак.Існує дитячий дизайн нігтів з милими малюнками, наклейками. Якщо дівчинці сподобається доглядати за нігтями, вона зможе незабаром сама займатися манікюром.

Наслідки гелевого нарощування

Гель – потенційно більш сильний алерген, ніж акрил. Так званий дисперсійний шар, який утворюється на поверхні матеріалу під впливом ультрафіолетових променів, ні в якому разі не повинен контактувати з шкірою. Майстер обережно знімає його змоченою спиртом серветкою.Навіть самий очищений гель має таку дисперсію. При попаданні на шкіру вона викликає дрібні бульбашки, які нестерпно сверблять. Після расчесов на шкірі з’являються ранки, шкіра протягом тижня відшаровується.

Коли вирішується питання, зі скількох років можна нарощувати нігті гелем, слід враховувати можливість алергії і необхідного лікування.

Наслідки акрилового нарощування

Акрилові нігті роблять, поєднуючи мономер і порошок. При достатньому очищенні мономер злегка пахне зубним кабінетом.Але на дешеві технічні рідини у дитини може початися алергія, заболить голова, з’явиться нудота, кашель. Це отруєння парами мономера. Хоча акрил вважається менш алергенним, ніж гель, слід подумати, зі скількох років можна нарощувати нігті акрилом вашій дитині.

Альтернативні методи нарощування

Зараз існують гелі, що дозволяють відростити натуральну довжину нігтів під декоративним покриттям. Вони досить гнучкі, формують товщину і прекрасно тримаються. Зазвичай майстер робить первинне нарощування матеріалами більш раннього покоління.Це жорсткі гелі або акрил. А вже потім, через два-три тижні, робить корекцію гелями останнього покоління. Це гель-лаки, що дозволяють носити міцні і красиві нігті.

Дівчаткам можна зовсім не нарощувати довжину. Використання нових технологій дозволить носити гель-лак, коректуючи його періодично і прибираючи відросло вільний край. Оскільки під таким матеріалом нігті досягають значної довжини, мова про те, зі скількох років можна нарощувати нігті в салоні, вже не піде.Все зведеться до перевірки на алергію. Якщо її немає, можна з успіхом замінити нарощування гель-лаком.

Мистецтво носіння довгих нігтів

Є певні норми, яких необхідно дотримуватися при носінні довгих нігтів. Це обережне відкривання дверей і надягання одягу, обережне носіння сумки, уникнення стискання долоні в кулак. Адже довгі нігті відчувають велике навантаження в стресовій зоні. Вони гнуться, заламували. Нерідко надриваються збоку або тріскаються, залишаючи синець на нігтьовому ложі.

Якщо довжина досягнута матеріалом для моделювання, то при неправильному русі він відшаровується з частиною кератину нігтя. Лікуванню така травма не піддається, доведеться чекати чотири місяці, поки ніготь повністю не відросте. Можна, звичайно, накласти биогель для ізоляції від зовнішнього середовища. Але довжину зберегти не вдасться.

Якщо взяти до уваги все вищесказане, то батьки самі зрозуміють, зі скількох років можна нарощувати нігті їх дитині. Чи достатньо дівчинка акуратна, чи зможе вона дотримуватися правил носіння нарощених нігтів.Зваживши всі «за» і «проти», можна знайти оптимальне рішення.

Небезпеки носіння довгих нігтів у дітей

Коли батьки запитують, зі скількох років можна нарощувати нігті, вони не завжди уявляють собі наслідки цієї процедури. Діти не так добре володіють своїм тілом, як дорослі. Вони бувають імпульсивні, і можуть легко зламати штучний ніготь, зробивши необережний різкий рух. Вимагати від дитини берегти нові нігті марно. Діти не можуть контролювати себе в повній мірі.Лише до шістнадцяти-сімнадцяти років, коли дівчина сформується, її рухи стануть плавними та розрахованими, можна говорити про довгих нігтях.

Злам нігтя, звичайно, тягне за собою розрив нігтьового ложа. Може виникнути рана, йти кров. Звичайно, жодна мама не хоче такого для своєї дитини. Тому для дівчаток краще не носити довгі нігті. Один міліметр вільного краю – це той ідеал, який дозволить носити зручні і здорові нігтики.

Відповідні покриття для красивого дитячого манікюру

Неправильний догляд за дитячими нігтиками призводить до формування розплющеної трапецевидной нігтьової пластини.Тим не менш, є можливість виправити саму непривабливу форму нігтьового ложа. Якщо регулярно відсувати проксимальний валик, користуватися маслом для кутикули і підрізати довжину не в формі півкола, а прямо, то це призведе до формування красивих нігтів. І тоді питання, зі скількох років можна нарощувати нігті, зовсім перестане вставати.

Сучасні лаки для нігтів включають лікувальну лінійку безбарвних покриттів. Вони можуть бути і блискучі, і матові. Такі лаки корисні для нігтів, не привертають уваги і цілком годяться для відвідування школи.Дівчаткам дошкільного віку можна порекомендувати лаки на водній основі.

З настанням пубертатного віку нігті починають ставати товщі і міцніше. Якщо немає алергії на акрилати, можна робити покриття гель-лаком. Старшокласниці можуть спробувати нарощування нігтів. Але слід враховувати, що велика довжина не дозволить займатися повсякденними справами, може заважати на уроках фізкультури. Крім того, адміністрація школи може обмежити дрес-код учнів.

Висновок

Детально розглянувши, зі скількох років можна нарощувати нігті в салоні дітям, можна зробити наступні висновки:

 • В разі травми нігтя виправдане застосування матеріалів для моделювання, щоб уникнути болю і дозволити нігтя правильно сформуватися.
 • Для старшокласниць допустимо нарощування нігтів, але довжина не повинна бути великою.
 • У всіх випадках є можливість замінити матеріали для нарощування гель-лаком або биогелем.

Питання, які матеріали застосовувати, повинні вирішувати батьки. Ретельно ознайомившись з усіма варіантами, ви зробите свій вибір.

вікові обмеження, можливі наслідки раннього нарощування

Зі скількох років можна робити дитині манікюр?
Чи можна фарбувати нігті дитини лаком?
Який вид манікюру (класичний, європейський, спа) підходить для дітей?
Навіщо потрібно робити дитині манікюр?

Ось ті питання, з якими батьки часто звертаються до майстра манікюру в будь-якому салоні краси.Давайте розберемося …

У яких випадках дитячий манікюр дійсно необхідний. Якщо майстер пропонує зробити манікюр і вашої маленької доньки, поки вона чекає вас в салоні краси, чи варто погоджуватися?

Насправді одним з головних критеріїв є вік дитини. До 7 років лікарі взагалі не рекомендують обпілівать довжину нігтьової пластини, тільки акуратненько зрізати манікюрними ножицями. Якщо не дотримуватися цього правила, то нігті дитини можуть почати розшаровуватися і стануть ламкими.До семи років фахівці взагалі не рекомендують робити манікюр.

Що стосується обрізання кутикули, то тут думка компетентних майстрів нігтьового сервісу знову ж сходиться. Кутикулу можна обробляти класичним методом (обрізати) тільки якщо є в цьому особлива необхідність, наприклад, у дитини дуже часто і у великих кількостях з’являються задирки, які болять і запалюються або дитина дуже сильно гризе нігті. До 14 років вкрай не рекомендується робити обрізний манікюр, якщо нехтувати цим правилом, то років до 18 руки дитини починають виглядати дуже неакуратно, кутикула починає наростати дуже швидко, манікюр доводиться робити все частіше і частіше і часом проміжок між цією процедурою доводиться скорочувати до одного тижня або навіть декількох днів.

Якщо ви все ж постійно робите манікюр своєму чаду, то не забувайте про Догляду процедурах, таких як регулярне використання масла для кутикули, спа процедури, професійні пом’якшувальні і доглядають креми для рук і шкіри навколо нігтьової пластини.

Чи можна фарбувати нігті дітям?

Тут той же все в основному залежить від віку. Якщо дитина дуже-дуже просить нафарбувати нігті, так як “у нас в садку все дівчинки фарбують” (а такі прохання зустрічаються дуже часто), то майстер пропонує батькам нафарбувати нігті спеціальними дитячими лаками для нігтів.У сумці майстри зазвичай завжди лежать пара-трійка таких про всяк випадок. Ці лаки мають водну основу, вони не настільки довговічні, поступово змиваються водою. Це дуже зручно, тому що тримаються один-два дня і не вимагають видалення агресивними засобами для зняття лаку і не шкодять нігтьової пластини. Дитині старшого віку можна нафарбувати нігті звичайними лаками, звертайте увагу на фірму виробника. Лак для нігтів – це повністю хімічна сполука, до складу неякісних китайських можуть входити небезпечні для здоров’я речовини, наприклад, формальдегід, толуол та інші.Варто віддати перевагу великим виробникам лаків для нігтів, які дорожать своєю репутацією і використовують нові технології виробництва. Shellac (шелак або гель-лак) вкрай не рекомендується наносити на нігті дитини. Нігтьова пластина, як і весь організм знаходиться в стадії формування. Нігті дітей як правило тонкі, нігтьове ложе до кінця не сформувалася, нігтьової корінь пошкодити дуже легко. Тому дуже велика ймовірність пошкодження нігтьового кореня і як виплаченої наслідок – це деформація нігтя на все життя.Хоча індустрія краси зараз розвивається дуже швидкими темпами, однак ідеальних довготривалих покриттів ще поки що не створено. Всі вони поки що характеризуються тим, що знімаються не завжди швидко і легко і тим що для зняття використовуються агресивні засоби. Нарощування нігтів, покриття біогелем, гелем або іншими стійкими покриттями той же не рекомендуються для дітей по тим же п

З якого віку можна нарощувати нігті

З якого віку можна робити манікюр і нарощувати нігті?

Дівчата дуже часто хочуть бути привабливими і ефектними, як мами і інші жінки, але їх бажання робити манікюр не завжди знаходить розуміння у дорослих.В СРСР в школах фарбовані нігті взагалі були заборонені – це вважалося не тільки неетичним і нескромним, але і шкідливим для дитячого здоров’я. Сьогодні педіатри не настільки категоричні, але все-таки відповідь на питання про те, з якого віку дівчинці можна робити манікюр і нарощувати нігті, залишається не зовсім зрозумілим. Спробуємо дати на нього відповідь.

Питання догляду за нігтями

Манікюр дітям роблять з самого народження – мами піклуються про те, щоб нігті немовляти були доглянутими, в міру короткими, що не заламувалися, що не дряпалися.І зазвичай до 8-10 років дівчинки цілком задовольняються таким гігієнічним доглядом за пальцями рук. Але потім з’являються питання, про те чи можна фарбувати нігті, відрощувати їх, наростити їх. Більшість мам відразу починають заперечувати, але роблять це, не сильно замислюючись про те, наскільки обгрунтовані їх заперечення.

Фахівці стверджують, що з манікюром (в дорослому його розумінні) краще почекати настільки, наскільки це можливо.

Вважається, що кожному віку повинні відповідати свої манікюрні нововведення.

 • До 6 років нігті тільки підрізають, кутикулу краще відсувати апельсиновою паличкою і не застосовувати її обрізання.
 • До 14 років краще не відрощувати нігті, адже під ними накопичується бруд, бактерії, і дівчинка, яка не досягла 14 років, навряд чи зможе адекватно доглядати за своїми нігтьовими пластинами без негативних наслідків.

Інші секрети красивих рук (нарощування, гель-лак) і зовсім краще залишити на більш пізній вік.

Нігтьова пластина дітей і підлітків більш вразлива, тонка, вразлива.Пошкодити її неправильним проведенням процедури або недостатнім доглядом дуже просто, тоді як лікування нігтьової пластинки може зайняти досить тривалий час.

Нарощувати чи ні?

Фахівці з манікюру вважають, що найбільш раннім віком, коли дівчинці можна нарощувати нігті гелем, є 14 років. Оптимальним вважається вік 16 років. Справа в тому, що до 16 років йде активне формування нігтьової пластини, вона більш тонка, тому шліфування може їй суттєво нашкодити.До того ж до 16-17 років в організмі юних красунь йде інтенсивна гормональна перебудова – з дівчаток вони стають дівчатами.

Нестійкий ендокринний фон в поєднанні з підвищеною роботою сальних залоз і іншими особливостями пубертатного періоду не сприяють тому, щоб нарощені нігті міцно і надійно трималися, а лакове декоративне покриття зберігало цілісність довгий час.

Бажання дівчинки мати гарні нарощені нігті цілком зрозуміло – перша закоханість, змагальні відносини з ровесницями, бажання виглядати дорослішою.Але одного бажання мало – за нарощеними нігтями потрібно правильно і своєчасно доглядати, а на практиці далеко не кожна дівчинка-підліток у свої 14-15 років виявляється готовою до цього, хоча і буде спочатку переконувати дорослих в зворотному.

При всіх плюсах нарощених нігтів нарощування шкідливо для нігтьової пластини – з цим не сперечаються навіть досвідчені майстри манікюру. Навіть якщо процедуру проводити в елітному салоні, у майстри екстракласу, ніякої користі для нігтьових пластин пальців рук не буде.Але шкода від нарощування не так великий, щоб намагатися за всяку ціну відрадити доньку від такої затії. Пара процедур не завдасть незворотної негативного ефекту, але їх буде цілком достатньо для того, щоб дитина задовольнив свою цікавість, і, можливо, прийшов до висновку, що не так вже це і необхідно.

Зазвичай все дозволене швидко втрачає ефект новизни для підлітка, ореол романтизму і дорослості з нарощених нігтів злітає, а зовнішній вигляд власних нігтів після зняття нарощених буде додатковим аргументом на користь вашої правоти. Тому психологи радять не скандалити з підлітком і не псувати ваші стосунки тільки через нарощування.

Якщо дівчинці є 14 років, а переконати її почекати ще пару років не виходить, дозвольте. Зазвичай в звичку це не входить.

Фарбувати нігті – коли і як?

Сьогодні нікого не здивувати фотографією вихованки дитячого саду з яскравими нафарбованими нігтями (наприклад, до свята). Мами самі фарбують дочкам нігті, не враховуючи, що склад лаків для нігтів досить небезпечний і може негативно позначитися на здоров’ї маляток.Так, особливо небезпечні входять в декоративне покриття толуол, формальдегід. Навіть невелика кількість цих речовин має виражену канцерогенну дію.

Але вмовляння педіатрів часто залишаються непочутими, незрозумілими і ігноруються дорослими. У цьому випадку обов’язково потрібно пам’ятати, що для дівчаток підходять тільки лаки на водній основі. Вони нестійкі, їх досить легко змити водою, вони не зашкодять дитині.

Фарбувати нігті дівчаткам не рекомендується до 11-12 років.Справа в тому, і будь-яка жінка знає це, що перед нанесенням лаку потрібно провести обробку нігтьової пластини, а для тонкої і вразливою пластини дівчинки до 11-річного віку це не піде на користь.

Гель-лак в дитячому віці

Гель-лак – сучасне і стійке декоративне покриття, яке мимоволі приковує погляд своєю красою і ефектністю. З одного боку – гель-лак може бути альтернативою нарощуванню акрилом або гелем з подовженням нігтьової пластини, описаного вище, а з іншого боку – сам гель-лак досить агресивний і вимагає ретельної підготовки нігтьової пластини.Підліткові тонкі пластини до такого випробування не готові.

Фахівці не рекомендують використовувати гель-лак раніше, ніж дівчинці виповниться 16-17 років. цікавість мамі, звичайно, будуть зустрічатися майстра нігтьового сервісу, які будуть переконувати в повній нешкідливості гель-лаку. Пам’ятайте, ними керує бажання заробити, а зовсім не турбота про здоров’я вашої дочки. Медики кажуть, що формальдегід в основі гель-лаку володіє накопичувальним ефектом. Він проникає через пластину в організм і накопичується там, надаючи сильний канцерогенний ефект.Толуол може впливати на нервову систему, дибутилфталат впливає на гормональний фон, шкірні покриви і органи дихальної системи.

Таким чином, перш ніж познайомити дочку з «дорослими» способами оформлення нігтів, важливо навчити дівчинку догляду за своїми нігтями. Поясніть дитині, що доглянуті нігті виглядають прекрасно і без нарощування, і без гель-лаку.

Навчіть дочку акуратно підстригати нігті і надавати їм гарну форму, навчіть робити ванночки для рук з лікарськими травами, використовувати легкі ефірні масла для догляду за нігтьовими пластинами, якщо у дівчинки немає алергії.

Про дитяче манікюрі дивіться наступне відео.

З якого віку можна нарощувати нігті і чому існують обмеження?

Прагнення до краси властиво кожній особі жіночої статі. Примітно, що бажання бути чарівною виникає в самому ранньому віці. З дитинства малятка придивляються до маминої косметики. Зрозуміло, що в очі в першу чергу кидаються яскраві і блискучі прикраси, в тому числі помади, тіні і лаки. З появою дизайну нігтів на них і звертають увагу дівчатка.

Якщо відвернути маляток можна за допомогою іграшок, то дівчина-підліток, наполегливо вимагає зробити їй нігті «як у мами». Батьки підлітків часто задаються питаннями, чи варто виконувати прохання дочки, з якого віку можна нарощувати нігті, не побоюючись негативних наслідків.

Думка фахівців

Якщо запитати у кількох майстрів про те, зі скількох років можна нарощувати нігті, відповіді будуть різними. Але в одному фахівці єдині: однозначної відповіді не існує.Дорослішання відбувається у всіх по-різному, отже, і допуск до косметичних процедур доступний індивідуально для кожної дівчини. Однак при будь-яких обставинах до 14 років вдаватися до корекції нігтів у вигляді їх нарощування не слід.

У підлітковому віці дитячі нігтики відрізняються м’якістю і підвищеною крихкістю. Долоньки ще продовжують рости, а з ними разом відбувається зростання нігтьових пластин. Серйозне втручання в цей природний процес неприпустимий.

Важливо й те, що в період статевого дозрівання у дівчаток істотно змінюється гормональний фон.У зв’язку з його нестійкістю, велика ймовірність відкидання накладних нігтів від «рідних». Накладні пластини не будуть довго триматися.

Ще одним аргументом проти модною процедури є те, що юні особи ще не звикли доглядати за руками. Крім того, різкі рухи, в тому числі на заняттях фізкультурою, неминуче призводять до поломки і іншим вадам красивих накладок.

З огляду на всі негативні наслідки, відповідально відносяться до своєї роботи фахівці відмовляють занадто юним особам в подовженні нігтьових пластин.Послуга виконується виключно за згодою батьків.

Модна процедура не нешкідлива

В більшості випадків нарощування виконується виключно з бажання покрасуватися.

Тим часом спочатку процедура була задумана як практична операція, здатна приховати:

 • нерівності поверхні нігтів;
 • їх розшарування;
 • ламкість і тьмяність;
 • непривабливу форму.

Спосіб, який використовується для вирішення проблем, виявився настільки хороший, що швидко увійшов в моду.Сьогодні прикраси на кінчиках пальців рук можна побачити у школярок і студенток, у дам середнього віку і у пенсіонерок.

Дотримання модним віянням змушує юних осіб скоріше стати володарками красивих штучних нігтів. Мало хто замислюється про негативні наслідки процедури. А вони є. І більший шкода заподіюється ще не окріпнув дівочим нігтиками.

Порушення природного поверхневого шару нігтя здатне привести до маси неприємностей і навіть захворювань.При глибокому спилювання ніготь може не відновитися повністю. Через порушену структуру в нього можуть проникнути грибок і бактерії. Позбутися від грибкових захворювань непросто. Вони здатні перерости в хронічну форму і залишитися на довгі роки.

З іншого боку, нестійкий гормональний фон дорослішають дівчаток здатний зіграти з ними злий жарт. Організм не здатний адекватно реагувати на матеріали для нарощування нігтів. Часто спостерігаються різкі алергічні реакції на хімічні препарати.З’являється набряклість, свербіж, печіння або запалення. Іноді відзначаються такі прояви, як кропив’янка та атопічний дерматит, розвивається екзема.

Сушка накладеного гелю відбувається під променями ультрафіолетової лампи. Далеко не всім ця процедура буде до вподоби. Місцеве спрямовану дію ультрафіолету теж здатне завдати шкоди молодим особам з незміцнілим гормональним фоном.

Чим відрізняється від звичайного манікюру

До того як робити нарощування, майстер виконує ті ж операції, що і для традиційного манікюру:

 • очищає нігтьові пластини;
 • видаляє кутикулу;
 • підрівнює форму.

Перераховані дії повністю нешкідливі. Вони допомагають підтримувати руки в чистоті, роблять їх красивими. Для штучного подовження виконується «нехороша» операція. Гладка поверхня, що є підтвердженням здоров’я, безжально спиливается.

Шорсткість потрібно для кращого прилипання матеріалу нарощування – гелю або акрилової пудри.

Догляд за руками для дівчаток

Деякі матусі, не зациклюючись на дрібницях, самі пропонують дочкам зробити гарні прикраси.У одних превалює бажання зробити все можливе, щоб дочка була самої вишуканої в класі. Інші вважають, що тільки так можна відучити дитину від звички постійно гризти відростають нігті. В обох випадках мами неправі, якщо дівчаткам ще не виповнилося 16 років.

Від нарощування більше шкоди, ніж користі. Неважливо, хто виконує процедуру: приватник або досвідчений майстер солідного салону. В результаті якістю своїх рідних нігтів завдається істотна шкода.

Нерідко молоді матусі фарбують нігтики малятам в дошкільному віці.Їм здається, що в цьому нічого поганого немає. Однак лаки містять шкідливі речовини. Наприклад, формальдегід, що виділяє неприємний запах, речовина токсична. Отрутою є і інший входить до складу лаків елемент – толуол.

Ніжним дитячим ручкам не варто контактувати з токсичними речовинами, здатними проникати в організм крізь шкіру. Пари отруйних речовин потрапляють в легені при вдиханні. До летального результату в малих дозах вони не приведуть, а алергічні реакції викличуть дуже легко.

Для зовсім юних осіб призначається дитяча косметика.У неї входять лаки на водній основі. Стійкістю вони не відрізняються і змиваються водою. Зате і шкоди від таких складів немає ніякого.

Лаки останнього покоління: 3-Free, 5-Free і аналогічні не містять шкідливих речовин. У них немає ні толуолу з формальдегідом, ні дибутилфталата. У деяких повністю відсутні шкідливі речовини і навіть аромату. Нехай це не найдешевші препарати, зате нешкідливі. Якщо дуже хочеться порадувати доньку красивими нігтиками на свято, або «розфарбування» потрібно для виступів, варто скористатися лаками з приставкою Free.

Вікові обмеження

Навряд чи варто проводити штучне подовження в 13 років. Дехто висловлює думку про те, що робити нарощування вже можна в 14 років. Досвідчені фахівці не радять проводити дану процедуру раніше 16 років.

Насправді вік не слід вважати критерієм, з якого можна експериментувати з власним тілом. По-справжньому ефектно руки, прикрашені нарощеними нігтями, будуть виглядати лише на повністю оформилася фігурі.

В перехідному віці, коли дівчинка перетворюється в дівчину (зазвичай від 12 до 16 років) пропорції окремих частин тіла можуть не відповідати одна одній. У цей час наявність розмальовки на кінчиках пальців швидше викличе насмішки, ніж захоплення. Мамам варто пояснити дочкам, що їх бажання передчасні. Пройде зовсім небагато часу, і модний манікюр стане доступним.

Догляд за нарощеними нігтиками

Довгі нігті потребують особливої ​​уваги. Існують певні правила поведінки для тих, хто їх нарощує.Наприклад, двері слід відкривати обережно, одяг вдягати без поспіху, акуратно розстібати блискавку на сумочці і взуття. Доведеться відмовитися від ігор з м’ячем: волейболу, баскетболу, гандболу. Та й іншими видами спорту краще не займатися, щоб уникнути пошкодження модного прикраси.

Рухливі підлітки ще не оволоділи мистецтвом управління власним тілом. Тільки до закінчення формування жіночого начала, а відбувається це в більшості випадків до 17 років, руху набувають плавність.Лише тоді настає час показати себе в повній красі. В останніх класах школи дівчата набираються досвіду в догляді за собою, і довгі нігті будуть прикрашати своїх власниць, а не заважати їм в повсякденних справах.

Будь-які, часом навіть незначні, навантаження відображаються на нігтях. З’являються тріщини, заломи, вигини. Прикро, коли ламається штучна частина. І дуже боляче, якщо разом з красивою платівкою надламується і відривається «жива». На загоєння травмованої ділянки буде потрібно не один місяць.Доведеться чекати, коли свій ніготь відросте. Про колишню красу на цей час можна забути.

Процедура нарощування нігтів пов’язана з певними ризиками.

Що вибрати: наважитися на процедуру, зробити традиційний манікюр або просто використовувати гель-лак без нарощування – вирішувати, звичайно, самій дівчині. Але батьки просто зобов’язані попередити дочка про всі можливі неприємності.

Зі скількох років можна нарощувати нігті?

– Мам, а можна я нарощу нігті? Своїм питанням дочка поставила мене в безвихідь.Зізнатися, до такого питання я просто була не готова, адже для мене вона досі залишалася маленькою дівчинкою. Я звичайно автоматично спробувала заперечити, але сперечатися з підлітком виявилося не так-то просто. І на кожне моє немає, у неї виникало кілька контраргументів. І врешті-решт мені довелося здатися, розгублено розвівши руками.

З одного боку я розуміла, що нічого корисного для підлітка в накрашивания, а тим більше в нарощуванні нігтів немає. Але з іншого боку, я і так відтягувала цей момент наскільки це було можливо.Всі дівчатка в класі вже давно спробували і нарощування, і покриття гель лаком. Ну і як тут чинити опір новій моді, коли все подружки раз у раз постять фотки в інстаграмме з новим манікюром.

Цей звичайно не привід змінювати свою точку зору, але псувати відносини з дочкою, тим більше в такий складний для неї, пубертатний період, теж неправильно. Тому для початку я вирішила дізнатися, а зі скількох років можна нарощувати нігті дітям? І зрозуміти для себе, наскільки вагомі доводи проти, може насправді все не так страшно, як ми собі уявляємо?

Зі скількох років можна нарощувати нігті?

Рано чи пізно з цим питанням стикається більшість всіх мам дівчаток.Адже діти ростуть, дорослішають, і у них настає період, коли вони з дівчаток перетворюються в маленьких леді, їм хочеться бути не просто привабливими, а карколомними. Це закладено в нас природою, сперечатися з якою марно. А далі хлопчики, побачення, перше кохання … Вообщем, питання зі скількох років можна фарбувати нігті? Зі скількох років можна робити гель лак? І зі скількох років можна нарощувати нігті? – це тільки початок, – сама дрібниця, до якої ви повинні бути готові.

Що ж відповідають майстри з моделювання нігтів на питання, зі скількох років можна нарощувати нігті дітям? У цій відповіді вони практично одностайні.

Все дуже індивідуально, але в будь-якому випадку не раніше 14 років.

І на то, є обґрунтовані причини, поступатися з якими все ж не варто.

По-перше, у віці до 14-17 років нігті у дітей більш м’які і ламкі, до того ж набагато тонше, ніж у дорослих дівчат, а нігтьова пластина ще не повністю сформована.

По-друге, до 17 років в організмі дівчаток йде серйозна гормональна перебудова, зумовлена ​​статевим дозріванням. Це цілком природний процес, але гормональний фон при цьому залишається стійким і тому нарощені нігті будуть погано триматися.

По-третє, в цьому віці далеко не кожна юна леді, готова до того, що за нігтями доведеться доглядати. Але тут треба зауважити, що зустрічаються і дуже просунуті молоді особи, які краще за вас знають, чим гель відрізняється від акрилу, в чому перевага професійних лаків для нігтів перед дешевими засобами, що таке баф, і чому краще використовувати бафік для нігтів Kodi, а не користуватися «по-старому» пилкою.

шкідливо нарощування нігтів? Безумовно.Нарощування нігтів, це далеко не корисна процедура, і якою б професіонал її не робив, воно все одно не кращим чином відбивається на якості рідних нігтів.

Навряд чи ці причини зможуть зупинити незговірливого підлітка, а бажання спробувати пройде само-собою. Тому не переживайте, 2-3 процедури навряд чи зможуть сильно зіпсувати нігтики юної леді, зате ви збережете ваші добрі, дружні стосунки. А мине небагато часу, і дочка погодиться з вами, що їй це зовсім не обов’язково.І тоді, питання зі скількох років можна фарбувати нігті стане не так вже важливий. Поясніть дитині, що можна просто зробити акуратний манікюр, підібрати хороший лак, і пофарбувати нігті, не вдаючись до нарощування і без великої шкоди для здоров’я.

Але тоді наступне питання, який ви собі поставите буде, зі скількох років можна фарбувати нігті?

Зі скількох років можна фарбувати нігті?

На жаль багатьом матусям, питання зі скількох років можна фарбувати нігті дітям, здається взагалі смішним.І вони не бачать нічого поганого в тому, щоб нафарбувати лаком нігтики маленької донечки. Нерідко це відбувається ще в дитсадівському віці. І дарма. Насправді до складу лаку входить безліч шкідливих компонентів, таких як, формальдегід, толуол, камфора та ін., Які вкрай негативно впливають на незміцнілий організм дитини, нехай і в невеликому обсязі. Для життя це не небезпечно, проте який сенс так шкодити здоров’ю своєї дитини, причому в такому ранньому віці, коли бажання нафарбувати нігті відбувається швидше від самих батьків, ніж від малятка.У подібних случах переконати батьків практично неможливо, тому, можна лише порадити їм користуватися лаками на водній основі. Такі лаки, звичайно, не можуть похвалитися своєю стійкістю, змиваються водою, але зате вони практично нешкідливі.

Крім того існують такі види лаків, в які не входять найбільш небезпечні з складових:

 • 3-Free, не містить формальдегіду, толуолу, дибутилфталат
 • 5-Free, не містить формальдегіду, толуолу, дибутилфталат, формальдегідних смол, камфори
 • 10-Free, якщо вірити заявам виробників, то вони взагалі не містять не тільки шкідливих речовин, але і ароматів.

У скільки років можна фарбувати нігті такими лаками? З 10 років, але поспішати все ж не варто.

Так як в більшості випадків, нанесення лаку передує дитячий манікюр і деяка обробка нігтя, а робити цього до 10 років не рекомендують ні педіатри, ні нейл стилісти.

Зі скількох років можна нарощувати нігті гель лаком?

Дівчата в підлітковому віці часто цікавляться, зі скількох років можна нарощувати нігті гель лаком? Ну по-перше, потрібно сказати, що нарощування і покриття нігтів гель лаком це дві абсолютно різні процедури.Покриття нігтів гель лаком не має на увазі під собою їх подовження, їм можна лише надати нігтям потрібну форму і колір. Ну а оскільки в підлітковому віці нарощування довгих нігтів вкрай небажано через структури нігтьової пластини, та й незручно, то покриття гель лаком в останні роки стає дуже популярним.

Однак, не забувайте, покриття гель лаком це дуже агресивний метод, зовсім не підходящий для тонких підліткових нагідок.

Якщо ж говорити про вік, в якому можна вперше спробувати нарощувати нігті гель лаком? То можна з упевненістю сказати – не раніше 16 років.

Думаю, що ця стаття допоможе вам вирішити зі скількох років можна нарощувати нігті дівчаткам-підліткам. У будь-якому випадку не забувайте – це ваша дитина, а підлітковий період один з найскладніших в його житті. Незважаючи на заперечення всього і вся, йому потрібна ваша допомога, любов і підтримка, – а зараз особливо. Не залишайтеся байдужим, спробуйте знайти компроміс, і не йдіть на конфлікт.

3 причини не нарощувати нігті підліткам

Нескладно помітити, що натуральна нігтьова пластинка нерідко страждає від незбалансованого раціону, наявності шкідливих звичок і впливу середовища.Все це робить нігті ламкими і призводить до їх розшарування. Це тільки одна з основних причин, яка робить нарощування нігтів популярним. Все більше приваблює не тільки молодих жінок, але і зовсім юних дівчат, які ще не вийшли з пубертатного періоду. Отже, все частіше перед батьками постає питання – з якого віку можна починати нарощування?

Чому нарощування популярно серед дівчаток

Чи можна в 13 років нарощувати нігті? Затребуваність цієї процедури серед дівчат-підлітків часто пояснити нескладно.В основному вони намагаються не просто збільшувати довжину пластини, але і заховати від чужих очей недосконалість власних нігтів. У період статевого дозрівання дівчинки нерідко стикаються з наступними проблемами:

 • ламкість;
 • негарна форма;
 • нерівна поверхня;
 • розшарування;
 • тьмяність.

З іншого боку, сама по собі ця процедура дуже модна і тому більшість юних красунь не дуже турбує питання безпеки.

Втім, іноді цей вибір робить не власними дівчинки. Трапляється і так, що вони стають жертвами амбіцій батьківських, які з якихось причин намагаються створити своїм дочкам модельну зовнішність.

Що стосується батьків, які піклуються про здоров’я своїх красунь – вони постараються уточнити, у скільки років можна нарощувати нігті. Здійснюючи необдумані вчинки подібного роду, можна завдати серйозної шкоди нігтьовим пластин дівчаток, яким майстер вирішиться виконати цю процедуру.Згодом, як мінімум, кутикула може наростати активніше. Або ж нігті будуть відростати повільніше.

Чи можна в 14 років нарощувати нігті? Справжній майстер своєї справи завжди перед початком роботи поцікавиться про вік юної клієнтки. І ні за що не почне процедуру, якщо вік буде нижче 14 років. Якщо, звичайно, він дорожить своєю репутацією. Зауважимо, що у майстра є ще кілька суттєвих причин для отказа.В 14 років виконувати нарощування можна, але небажано. Хоча в цьому віці нігтьова поверхню сформована вже досить, згодом можуть виникнути ускладнення:

 • відшаровування;
 • потрапляння грибкової інфекції;
 • руйнування нігтьової структури;
 • розшарування;
 • розтріскування.

Коли можна починати нарощування

Діти зараз починають дорослішати занадто рано. Дівчата абсолютно непомітно перетворюються в юних леді, яким хочеться не просто бути красивими і привабливими, а здолати наповал.

Стан нігтів кожної дівчини індивідуально, але проводити нарощування раніше 14 років не рекомендовано.

На вибір саме цієї позначки впливає декілька чинників, з якими слід рахуватися:

 1. До 14-17 років нігтьові пластини більш крихкі і м’які, а також набагато тонше, ніж у дорослих жінок, так як організм тільки закінчує їх формувати.
 2. До сімнадцяти років дівчатка переживають серйозні гормональні перетворення в своєму тілі, викликані статевим дозріванням. Гормони в цей період скачуть, що не дозволить нарощеним нігтиками триматися добре.
 3. У цей період далеко не всі дівчатка готові доглядати за нігтями. Однак існують розвинені юні леді, які в своїх знаннях щодо нарощування дадуть фору професіоналам.

Чи можна нарощувати дітям нігті, або це зашкодить? Зрозуміло, правильним виявиться другий варіант. Ця процедура не несе в собі ніякої користі, і як би не був хороший майстер, вона все одно зашкодить рідним пластин.

Звичайно, перераховані нюанси не зупинять упертих підлітків. Можливо, що від наявності заборон бажання зробити нарощування тільки посилиться. Не варто хвилюватися – дві-три процедури не сильно зіпсують нігті дівчинки, а знявши заборону, ви зможете утримати з нею добрі стосунки.

Важливо пояснити дівчинці, зі скількох років можна наростити нігті.Поки вона не досягла відповідного віку, досить просто хорошого манікюру. Вагомим аргументом послужить те, що довгі нігті виглядають безглуздо і недоречно на руках підлітка, і тим більше маленької дівчинки.

Нюанси процедури нарощування

Для розуміння того, з якої причини нарощування в ранньому віці проводити не можна, треба познайомитися з особливостями його проведення. Спершу нейл-майстер робить класичний манікюр, відсуваючи і видаляючи кутикулу, готуючи поверхню.Ці кроки самі по собі шкоди не завдають, і навіть корисні. Однак, щоб наростити ніготь, потрібно сточування верхнього шару. Цей етап в юному віці строго заборонений.

Якщо спилювати неакуратно, можна прибрати занадто глибокий шар. Це порушить всю структуру не тільки пластини, але і нігтьового ложа. Після цього привести манікюр в початковий вигляд буде дуже важко. Крім того, через стоншені поверхню легко проникають бактерії і грибки. Грибкові захворювання легко можуть стати хронічними.

Нарощування неможливо провести без спеціальних матеріалів, таких як акрилова пудра або гель. До 14-16-ти років у дітей триває фаза статевого дозрівання і буйства гормонів. При нанесенні будь-якого з цих коштів, незміцнілий організм може видати в якості реакції такі ускладнення:

 • атопічний дерматит;
 • запалення;
 • печіння;
 • кропив’янку;
 • набряк;
 • роздратування;
 • екзему.

Ось чому для першого нарощування краще почекати, поки протягнуто період статевого дозрівання.Крім того, гормональний сплеск може погано позначитися при контактах з ультрафіолетом в лампі для сушіння нігтів. Тому, перш ніж рватися в найближчий салон, ретельно вивчіть всі можливі ризики.

.