Ногти

Тампонування врослого нігтя: Як зробити тампонаду врослого нігтя?

Чим небезпечний педикюр з гель-лаком?

Гель-лак – безумовний тренд останніх років, що перевернув саму концепцію нігтьового сервісу. Якщо раніше було необхідно навідуватися в салон щотижня, або перефарбовувати нігті самостійно, то з приходом на ринок гель-лаків багато роблять манікюр один раз місяць. З педикюром ще крутіше: оскільки нігті на ногах ростуть повільніше, ніж на руках, багато хто носить гель-лак по 6 – 8 тижнів. Чи шкідливо це? І які зміни з нігтями можуть статися, якщо не знімати покриття так довго?

Педикюр з гель-лаком: плюси

Стійкість

Це головне якість, за яке так люблять гель-лак.Взуватися можна відразу після процедури, що не переживаючи, що лак змаститься. Якщо ви носите щільну взуття, покриття не зітреться, в той час як зі звичайними лаками це відбувається завжди. Гель-лак, як правило, відмінно тримається до наступного педикюру і при цьому зберігає яскравість і глянець.

Захист від пошкоджень

У житті чимало ситуацій, коли нігті на ногах пошкоджуються механічно, особливо це стосується великого пальця. Гель-лак захищає від відколів нігтьової пластини і незначних пошкоджень.

Візуальна корекція

Навіть якщо нігті на ногах здорові, вони можуть мати жовтуватий відтінок, нерівності, плями. Гель-лак приховає ці недосконалості, адже покриття з ним виходить ідеально рівним і гладким.

Однак ні в якому разі не можна приховувати під гель-лаком серйозні проблеми, наприклад, грибок. Чому це небезпечно, ми розповімо далі в цій статті.

Чим небезпечний педикюр з гель-лаком

Плюси гель-лаку для нігтів, які ми виклали вище, актуальні лише в тому випадку, якщо ви не переношуєте покриття і уважно стежте за здоров’ям нігтів.Більшість виробників гель-лаків рекомендують оновлювати покриття кожні два тижні, максимум три. А тепер згадайте, як довго ви можете ходити з гель-лаком, особливо, якщо він не сколюється і не втрачає яскравості? І ось тепер дізнайтеся, чим це небезпечно.

Онихолизис

Гель-лак – матеріал жорсткий, який тримає форму і не «підлаштовується» під лінію росту нігтя. Більш того, цю лінію він змінює. Тверде покриття буквально відриває нігтьову пластину від пальця. Це відбувається не відразу, по міліметру в 1-2 місяці.однак якщо ви регулярно будете переношувала гель-лак, онихолизис майже неминучий. При цьому захворюванні ніготь відшаровується, виникає порожнеча, в яку дуже легко проникають інфекції. Щоб витягти бруд з-під нігтя, ви будете проникати інструментом все глибше і глибше, тим самим лише посилюючи проблему.

Вросший ніготь

Дане ускладнення також пов’язане з жорсткістю гель-лаку, тільки процес дещо іншою. Покриття «скручує» нігтьову пластину, через що вона поступово врізається в валик.Ситуація ускладнюється, якщо ви постійно ходите у взутті, оскільки пальці знаходяться в здавленим положенні. А якщо взуття вузька або тісний, проблема майже неминуча, це справа часу.

Бактеріальні і грибкові інфекції.

Сам по собі гель-лак ніяк не пов’язаний з грибком. Але якщо ви носите покриття занадто довго, між ним і нігтьової пластиною виникають мікро-тріщини і непомітні оку відшарування. Саме ці маленькі порожнини – ідеальне середовище для проникнення і розмноження бактерій.

А тепер найважливіше. Чи можна перекривати грибок нігтів гель-лаком? Багато хто вважає цей варіант єдиним виходом виходом: зачистити, наростити і покрити гель-лаком. Зовнішній ефект насправді буде відмінним, однак ви повинні розуміти, що так оніхомікоз ви не вилікуєте ніколи. Кожен раз майстер буде зрізати все більше, а грибок буде проникати в глибинні шари нігтьової пластини. Крім того, для ефективного лікування грибка нігтів необхідна щоденна обробка ураженої поверхні лікувальним засобом.

Оніхомадезіс

Дане захворювання також пов’язане з відшаруванням нігтя, але відбувається воно з іншого боку, від лінії росту. Це пов’язано з пошкодженням матриці нігтя, наприклад, при неправильній обробці пластини під час апаратної педикюру. У ряді випадків причиною може стати педикюр з нанесенням гель-лаку під кутикулу. Найчастіше через оніхомадезіса нігтьову пластину доводиться прибирати повністю, або з часом вона опадає сама. Звичайно, ніготь виросте заново, але піти на це може близько року.Чи готові ви ходити весь цей час без нігтя?

Нерідко онихолизис і оніхомадезіс трапляються одночасно.

Меланома

Так, цей факт не повністю доведений, але це не зменшує його потенційного ризику. В даному випадку мова йде не про сам гель-лаку, а про UV-лампі, опромінення якої, за деякими даними, провокує розвиток онкологічних захворювань. Слід розуміти, що сам по собі манікюр або педикюр з гель-лаком не може стати причиною виникнення меланоми.Однак, якщо патологічний процес вже почався, випромінювання лампи зробить його розвиток стрімким. В мережі ви можете прочитати чимало випадків, коли жінки не надавали значення невеликому потемніння під нігтем, продовжуючи перекривати його новим шаром гель-лаку. А це і була горезвісна меланома, яка починала дуже швидко рости.

Вважається, що LED-лампи більш безпечні. Однак насправді світлодіодні лампи все так же випромінюють UVA, оскільки це єдиний спосіб полімеризації гель-лаку

Як запобігти проблемам від гель-лаку

Уважний огляд

Це найважливіший пункт! Візьміть за правило після зняття старого покриття уважно оглядати стан ваших нігтів.Зрозуміло, відповідальний майстер і сам напевно зверне увагу на будь-які зміни на пальцях ніг. Однак найчастіше таймінг на кожного клієнта занадто жорсткий, тому майстер намагається надати послугу максимально швидко. Будь-які потемніння, відшарування, зміна кольору і порушення структури нігтя має стати приводом для занепокоєння. Якщо виявлено щось подібне, краще за все не наносити нове покриття і звернутися до Подолог.

Якість роботи і матеріалів.

Гарного майстра педикюру знайти непросто, погодьтеся? Гігієна і обробка інструментів – це основоположні правила, але є і такі особливості, які виявляються лише при регулярному відвідуванні одного і того ж майстра.Наприклад, перепиляти або надмірне витончення шкіри на ступнях може виявитися лише через кілька місяців роботи з одним і тим же фахівцем. Ось чому так важливо знайти професіонала.

Професійний майстер педикюру попередить можливі наслідки гель-лаку.

Крім того, важливо і якість матеріалів. Хороший педикюр з гель-лаком не може коштувати надто дешево хоча б тому, що безпечні матеріали коштують дорого.

Регулярне оновлення покриття.

Сподіваємося, ви вже зрозуміли, що більшість проблем виникає через те, що ви носите гель-лак довше рекомендованого терміну. Все елементарно: просто не переношує покриття. Педикюр 1 раз в 2-3 тижні позбавить вас відразу від декількох потенційних проблем, дозволить не пропустити можливі ускладнення, а також дозволить вам завжди мати доглянуті ступні.

Тампонада врослого нігтя – ціни від 200 руб. в Москві, 63 адреси

Вартість тампонади врослого нігтя в Москві

  • з одного боку ~ 535р.60 цін
  • з двох сторін ~ 1 000р.3 ціни

Ціни: від 200р. до 1100р.

Динаміка цін

63 адреси, 63 ціни, середня ціна 562р.

Медлайн-Сервіс на Фестивальній

вул. Фестивальна, д. 47

вул.Фестивальна, д. 47

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

Медлайн-Сервіс на Берзаріна

вул.Берзаріна, д. 17, корп. 2

вул. Берзаріна, д. 17, корп. 2

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

Медлайн-Сервіс на П’ятницькому шосе

Пятницкое шосе, д. 41

Пятницкое шосе, д.41

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

Медлайн-Сервіс на Варшавському шосе

Варшавське шосе, д.158, корп. 1

Варшавське шосе, д. 158, корп. 1

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

Медлайн-Сервіс на Героїв Панфіловців

вул. Героїв Панфіловців, д. 8, корп. 1

вул.Героїв Панфіловців, д. 8, корп. 1

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

Медлайн-Сервіс на Ярцевской

вул.Ярцевская, д. 34, корп. 1

вул. Ярцевская, д. 34, корп. 1

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

Медлайн-Сервіс на Грайвороновской

вул. Грайвороновская, д. 16, корп. 1

вул.Грайвороновская, д. 16, корп. 1

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

Медлайн-Сервіс на Хорошевському шосе

Хорошевському шосе, д.62

Хорошевському шосе, д. 62

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

Медлайн-Сервіс на Ярославському шосе

Ярославське шосе, д. 144

Ярославське шосе, д.144

Системна тампонада бічних валиків

1100 р.

GMTClinic на Новінському бульварі

Новинський бульвар, д.20А, стор. 9

Новинський бульвар, д. 20А, стор. 9

Тампонування (1 ніготь)

600 р.

Магія краси на Дмитрівському шосе

Дмитрівське шосе, д. 7, корп. 2

Дмитрівське шосе, д.7, корп. 2

Тампонування 1 ніготь

500 р.

Клініка Доктора Назимова на проспекті Вернадського

пр-т Вернадського, д.127

пр-т Вернадського, д. 127

Тампонада бічних валиків (1 палець)

600 р.

МЕДІАРТ Клінік на Адмірала Макарова

вул. Адмірала Макарова, д. 45

вул.Адмірала Макарова, д. 45

Тампонада (один валик)

300 р.

Медестетік на Великий Черкізовському

вул.Б. Черкізовському, д. 5

вул. Б. Черкізовському, д. 5

тампонада

700 р.

Довіль на Партизанської

вул. Партизанська, д. 40

вул.Партизанська, д. 40

Тампонада каполіном з лікувальними препаратами

850 р.

Леді-М на Петрозаводской

вул.Петрозаводська вулиця, д. 11, корп. 1

вул. Петрозаводська вулиця, д. 11, корп. 1

Тампонада кополіном / лігазано – при вростають нігтях

200 р.

Салон Карамель на Скобелевской

вул. Скобелевская, д. 5, корп. 1

вул.Скобелевская, д. 5, корп. 1

Корекція врослого нігтя (тампонування)

700 р.

Миру в Реутова

мРеутов (Московська область), пр-т Ювілейний, д. 41

м Реутов (Московська область), пр-т Ювілейний, д. 41

Тампонада (1 кут)

300 р.

Прима Медика на Академіка Челомея

вул. Академіка Челомея, д. 10Б

вул.Академіка Челомея, д. 10Б

Тампонада бокового валика

200 р.

Клініка Ідеал в Великому Строченовском провулку

Б.Строченовскій пров., Д. 22/25, стор. 1

Б. Строченовскій пров., Д. 22/25, стр. 1

тампонада

500 р.

Виталити на вул. правди

вул. Правди, д. 2А

вул.Правди, д. 2А

6. Тампонування нігтьової пластини

800 р.

Естетік на Алтуфьевском шосе

Алтуфьевское шосе, д.56

Алтуфьевское шосе, д. 56

Обробка врослого нігтя (тампонада протизапальний препарат)

1000 р.

Салон Афіна на Волгоградському проспекті

Волгоградський пр-т, д. 126

Волгоградський пр-т, д.126

Тампонада із застосуванням каполіна

400 р.

Задзеркаллі на Великій Тульській

вул.Велика Тульська, д. 2

вул. Велика Тульська, д. 2

тампонада

270 р.

Задзеркаллі на Кантемировской

вул. Кантемировская, д. 6, корп. 1

вул.Кантемировская, д. 6, корп. 1

тампонада

270 р.

Реформа на Краснопролетарской

вул.Краснопролетарская, д. 16, стр. 11

вул. Краснопролетарская, д. 16, стр. 11

Тампонада нігтя (каполін)

500 р.

Реформа в Пестовском провулку

Пестовський пров., Буд. 5

Пестовський пров., Д. 5

Тампонада нігтя (каполін)

500 р.

ГНЦ дерматовенерології і косметології на Короленка

вул.Короленка, д. 3, стор. 6

вул. Короленка, д. 3, стор. 6

Тампонування нігтьової пластини

390 р.

Прима Медика в електролітного проїзді

Електролітний пр-д, д. 7, корп. 2, стор. 2

Електролітний пр-д, д.7, корп. 2, стор. 2

Тампонада бокового валика

200 р.

Кредо Експерт в Товариському провулку

Товариський пров., Д. 10, стр. 1

Товариський пров., Д. 10, стр. 1

Тампонада врослого нігтя

500 р.

Подологія

Чим небезпечний педикюр з гель-лаком?

Гель-лак – безумовний тренд останніх років, що перевернув саму концепцію нігтьового сервісу.Якщо раніше було необхідно навідуватися в салон щотижня, …

Нігті Гіппократа: симптоми, причини, лікування.

Що таке нігті Гіппократа: симптоми хвороби Нігті Гіппократа (барабанні пальці) – патологія, яку важко сплутати з будь-якої іншої, оскільки …

Деформація нігтів: коли варто бити тривогу?

Станом нігтів можна багато чого сказати не тільки про наявних у людини подологіческіх захворюваннях, а й про здоров’я організму в цілому ….

Перекис водню від грибка нігтів

Грибок нігтів – проблема, з якою стикаються дуже багато. Це захворювання передається дуже швидко, однак позбутися його повністю -…

Кращий народний рецепт лікування грибка нігтів

Ми наполягаємо на тому, що лікування грибка нігтів за допомогою рецептів народної медицини – зовсім не кращий спосіб впоратися з …

Хлоргексидин для лікування врослого нігтя

Вросший ніготь (оніхокріптоз) – поширене захворювання, що супроводжується вростанням нігтьової пластини в бічну зону нігтьового валика.У більшості випадків цей патологічний процес локалізується на пальцях ніг. Необхідно розуміти, що усунути захворювання швидко і в домашніх умовах вкрай складно, особливо, якщо ви вже зіткнулися з хворобливими симптомами – запаленням, нагноєнням, болем при ходьбі. Звернення до Подолог при оніхокріптоз обов’язково. Якщо у вас немає можливості поселити лікаря негайно, ви можете полегшити свій стан. Зокрема, ви можете використовувати для цієї мети доступний і багатофункціональний препарат – хлоргексидин.

Властивості хлоргексидину

На відміну від багатьох антисептиків (розчин діамантовий зелений, йод, фурацилін і т. Д.) У хлоргексидину відсутня виражений смак і запах. Продукт не залишає на шкірі слідів і не перешкоджає загоєнню ран. При контакті з ранової поверхнею засіб не викликає біль і дискомфортні відчуття. Після зникнення ушкоджень не утворюється рубцева тканина. Хлоргексидин – малоопасное речовина. Він практично не провокує алергічні прояви і роздратування.

Хлоргексидин – доступний і багатофункціональний препарат

Свіжі порізи, садна і рани протирають слабким розчином антисептика. Оптимальна концентрація – 0,05 – 0,1%. Дезінфікуюча рідина не надає кровоспинну дію. Відповідно, при значних крововтратах і ризик повторного інфікування потрібно накладення стерильної пов’язки. Далі пошкоджену ділянку заклеюють пластиром з бактерицидними властивостями.

Такий же концентрацією розчину обробляють опіки I-II ступеня (хімічні та термічні).Хлоргексидин діє щадяще, забезпечуючи охолоджуючу і бактерицидну дію. Препарат добре зарекомендував себе при боротьбі з пародонтитом, гінгівітом, при видаленні зубів. Полоскання горла складом допоможе при ангіні і тонзиліті хронічного перебігу.

Водний розчин задіють при деяких медичних процедурах – проколі Мозольних бульбашок, видаленні скалок, присохлих пластирів і бинтів. Це ефективний засіб для обробки хірургічного інструменту і рук медперсоналу.

Як хлоргексидин може допомогти при врослому нігті

Розчин хлоргексидину застосуємо при проблемах з вросшим нігтем.Препарат забезпечує:

  • антисептичну обробку;
  • запобігання популяції і зростання хвороботворних бактерій;
  • знищення вже існуючих мікроорганізмів;
  • усунення нагноєнь;
  • активізацію регенеративних процесів в тканинах.

Завдяки такій дії хлоргексидин скорочує ризик розвитку ускладнень. обумовлених інфікуванням шкіри і кісток стопи.

Як застосовувати препарат при врослому нігті в домашніх умовах

Для посилення дії препарату перед його безпосереднім нанесенням рекомендується робити теплі ножні ванни.Дезінфікуючу дію має розчин марганцю, кухонної і морської солі, фурациліну. Можна додавати розчин хлоргексидину. При цьому не повинно застосовуватися мило – воно несумісне з даним продуктом. Процедуру проводять 2 – 4 рази на добу. Потім акуратно протирають і висушують запалену область.

Перед використанням хлоргексидину слід розмочити стопи.

Використання хлоргексидину здійснюється наступним чином. У 0,5% розчині препарату замочують невеликі смужки з марлі.Далі їх накладають на уражену ділянку (між нігтьової пластиною і шкірним покривом). Через деякий час висохлий компрес знову поливають розчином. Кожен день марлеву пов’язку потроху просувають, поступово звільняючи нігтьову пластину. Це дозволить знезаразити рану і зняти запалення. Крім того, марлеві пов’язки захищають нігтьової валик від травмування. Коли пошкодження заживе, ніготь обрізають.

Розчин хлоргексидину застосовується і при хірургічному лікуванні врослого нігтя.Зокрема, препаратом обробляється рана в післяопераційний період. Це попереджає занос інфекції. Надалі складом дезінфікуються інструменти для педикюру.

Як розводити хлоргексидин

В аптечній мережі препарат зустрічається у вигляді розчину з концентрацією 20%, 5%, 0,1% і 0,05%. Останні два не вимагають додаткового розведення і готові до застосування.

Склади 20% і 5% – це концентрати. З ними необхідно звертатися вкрай обережно.

Для побутових цілей засіб розбавляють чистою кип’яченою водою, для медичних – дистильованою водою.

Важливо дотримуватися дозування препарату.

Щоб розрахувати схему розведення, необхідно знати кількість чистого хлоргексидину, яке повинно бути присутнім в розчині потрібної концентрації. Далі обчислюють необхідну кількість вихідного розчину. Наприклад, є 20% концентрат. З нього необхідно приготувати 0,5 л антисептика з концентрацією 0,5%. Для обчислень використовується формула: 0,5 л х 0,5% / 100% = 0,0025 л (2,5 мл). Далі 2,5 мл діляться на 2000 (20% х 100%).Отримане значення (12,5 мл) і є вихідний обсяг дезінфікуючої рідини. Значить, потрібно в 12,5 мл концентрату додати 0,5 л води. Дозувати вихідний розчин зручно шприцом. Обсяги менше 1 мл відміряють піпеткою. Одна крапля відповідає 0,04 мл водного розчину.

Запобіжні заходи

Якщо хлоргексидин використовувати по інструкції, він не заподіє шкоди організму. Більш того, засіб дозволяється застосовувати при вагітності та годуванні груддю. Дітям розчин призначають для полоскання горла.Єдине обмеження – наявність алергії на компоненти антисептика. У цьому випадку пацієнт може відзначати печіння і свербіж в оброблюваних місцях.

Якщо препарат наноситься на шкіру в чистому вигляді, є ризик отримання хімічного опіку. Також неприпустимо його потрапляння на слизову оболонку очей. Якщо це сталося, потрібно промити їх великою кількістю чистої проточної води. Застосування мила неприпустимо: воно посилить дію препарату.

Хлоргексидин зарекомендував себе як ефективний дезінфікуючий засіб.Він усуває запалення і нагноєння, знімає набряки, підсушує і загоює рани. Однак найчастіше це додатковий засіб, що застосовується при комплексній терапії. При такій проблемі, як врослий ніготь, обробка ураженої зони хлоргексидином – лише тимчасовий захід, що дозволяє зняти гостре запалення. У більшості випадків для повного вирішення проблеми врослого нігтя потрібна консультація підроблення та, можливо, оперативне втручання.

Тампонада врослого нігтя – ціни від 30 руб.в Санкт-Петербурзі, 18 адрес

Вартість тампонади врослого нігтя в Санкт-Петербурзі

  • з одного боку ~ 315р.18 цін
  • з двох сторін ~ 1 200р.1 ціна

Ціни: від 30р. до 1200р.

Динаміка цін

18 адрес, 19 цін, середня ціна 320р.

af01aab04488″>

af01e87505d6065e0aa9fb844488″>

Медальйон на Белишева

вул.Белишева, д. 5, корп. 6

вул. Белишева, д. 5, корп. 6

Тампонування бокового валика

360 р.

Медальйон на Гжатської

вул. Гжатському, д. 5, корп. 3

вул.Гжатському, д. 5, корп. 3

Тампонування бокового валика

360 р.

UpGrade на Невському проспекті

Невський пр-т, д.166

Невський пр-т, д. 166

установка тампонади

500 р.

Nail Clinic на Богатирському проспекті

Богатирський пр-т, д. 49, корп. 1

Богатирський пр-т, д.49, корп. 1

Професійне, дбайливе звільнення вросла частини нігтя від бічних валиків, при необхідності – тампонада каполіном

700 р.

Професійне, дбайливе звільнення вросла частини нігтя від бічних валиків, при необхідності – тампонада каполіном (3)

1200 р.

тампонада

300 р.

Lilalic на Варшавській

вул.Варшавська, д. 6, корп. 2

вул. Варшавська, д. 6, корп. 2

Постановка тампонади (за од.)

200 р.

МедЕстетікЦентр на Караваєвської

вул. Караваєвська, д. 26, корп. 1

вул.Караваєвська, д. 26, корп. 1

тампонада

30 р.

Альбатрос на Залізничному проспекті

Залізничний пр-т, д.28

Залізничний пр-т, д. 28

тампонада

300 р.

Альбатрос на Олеко Дундича

вул. Олеко Дундича, д. 8, корп. 2

вул.Олеко Дундича, д. 8, корп. 2

тампонада

300 р.

Альбатрос на проспекті Космонавтів

пр-т Космонавтів, буд.35

пр-т Космонавтів, буд. 35

тампонада

300 р.

Альбатрос на проспекті Солідарності

пр-т Солідарності, д. 1, корп. 1

пр-т Солідарності, д.1, корп. 1

тампонада

300 р.

Альбатрос на Іскрівська проспекті

Іскрівська пр-т, д.10

Іскрівська пр-т, д. 10

тампонада

300 р.

Альбатрос на Шлиссельбургском проспекті

Шліссельбурзький пр-т, д. 25, корп. 1

Шліссельбурзький пр-т, д.25, корп. 1

тампонада

300 р.

Еліт на проспекті Енгельса

пр-т Енгельса, д.113, корп. 2

пр-т Енгельса, д. 113, корп. 2

Обробка врослого нігтя Тампонування врослого нігтя каполіном, лігазаной

500 р.

UpGrade на Графтио

вул. Графтио, д. 5

вул.Графтио, д. 5

установка тампонади

500 р.

Тампонування каполіном 1 од

200 р.

Флеболайф на Блохіна

вул. Блохіна, д. 18

вул.Блохіна, д. 18

Тампонада каполіном (1ед)

500 р.

Only You на Левашовському проспекті

Левашовська пр-т, д.2

Левашовська пр-т, д. 2

Корекція врослого нігтя (обробка / тампонада) (1 од., 10-30 хвилин), від 700 до 1000

1000 р.

.