Ногти

Золота пластина для врослого нігтя: Золота пластина для врослого нігтя

Золоті пластини для нігтів | Дзеркало

Універсальна методика корекції врослого нігтя за допомогою сталевої пластини із золотим напиленням

Вросший ніготь, або оніхокріптоз – це хвороба, яка характеризується вростанням нігтьової пластини в бічний край нігтьового валика. Серйозне і поширене захворювання, яке може приводити до дуже неприємних наслідків. Без спеціального лікування не виліковує набуваючи жахливі форми.

Основні причини захворювання:

• Неправильне залицяння за нігтями.Найчастіше це погано виконаний манікюр, зрізання кута нігтя найчастіше призводить до вростання.
• Плоскостопість може стати непрямою причиною.
• Оніхомікоз, або грибок. Поразка нігтя грибком вже саме по собі небезпечно, але він так само може призводити до таких хвороб, як оніхокріптоз.
• Погано взуття (занадто вузька).
• Ортопедичне патологія, яка називається вальгусна деформація стоп. Деформація кістки великого пальця в бік.
• Може бути вроджена схильність.Найчастіше – наявність надмірної кількості тканин в подногтевой подушці.
• Серйозна травма також може привести до захворювання.
Для боротьби з цією хворобою були розроблені спеціальні скоби і пластини.
Унікальна розробка школи подології (подологія – наука, яка займається лікуванням проблем пов’язаних зі стопами, стоїть на межі між хірургією і дерматології) HellmutRuckGmbH.

Основні плюси золотий пластини:

• Її ефективність не знижується при гіпертрофованих, потовщених або деформованих нігтях.
• Займає вкрай мало місця на поверхні нігтя (її товщина сягає всього 0.1 мм).
• Дозволяється так само використання при підвищенні чутливості бокового валика.
• Її напилення не викликає алергії (є гіпоалергенної) і прекрасно закріплюється клеєм, на відміну від більшості інших матеріалів.
• Має властивість прекрасно обрізатися при будь-яких анатомічних особливостях нігтя.
• Є можливість використовувати її для дуже тонких нігтів.
• Видається можливим, в складних випадках, використання двох окремих пластин.
• Чи не відчувається ніякого дискомфорту при пересуванні. У відкритому взутті або босоніж пластина виглядає як незвичайна прикраса.

Існують так само і інші методи лікування оніхокріптоз, такі, як:

 • Консервативне. На самому початку захворювання можна вилікувати консервативними способами. Для цього потрібно носіння вільного взуття, ретельна гігієна ніг і застосування дезінфікуючих ванн з розчинами солі, марганцівки (марганцевокислий калій).
  • Хірургічне лікування.Цей метод може проводитися хірургічними інструментами або ж за допомогою коагулирования (припікання), апарат радіочастотної хірургією, лазером і хімічними речовинами. Метод не безпечний, тому що не виключається поява захворювання знову. Так само в рідкісних випадках при такому лікуванні потрібне видалення нігтьової пластини повністю, що вкрай незручно.

Винахід

Багато часу пройшло з того моменту, як була винайдена скоба Фразера (сталося це в 1946 році), ця скоба вдає із себе дротяну конструкцію, за допомогою якої можна безболісно лікувати врослі нігті.Раніше ця скоба використовувалася для лікування зубів, але коли Фразер вперше використав її для лікування нігтя, це стало революцією в лікуванні врослих нігтів.
Але, як вже говорилося раніше, це було дуже давно, і з того часу фахівці в цій галузі весь час намагалися знайти більш оптимальний варіант. Були винайдені такі способи як, скоба Горкіевіча, BS-пластини Штольца, методики VHO і так далі. Кожен з цих способів має свої переваги, але всі вони стали поширеними, тому що не були унікальними, у всіх цих способів є істотні обмеження.

Новим цікавим рішенням в цій сфері, завдяки своїй універсальності, стала золота пластина Голдшпанга фірми HellmutRuckGmbH. Її винахідник – Хельмут Рук є одним з основоположних підробок, які зробили величезний внесок у розвиток цієї науки. На даний момент його компанія займає лідируючі позиції в своїй галузі, як в Німеччині, так і в усьому світі.
Цей новаторський метод швидко зарекомендував себе в силу своєї унікальності і якості. Пройшовши багаторічну практику, кілька поліпшень, ця пластина пропонує фахівцям і клієнтам нові ефективні рішення старих болючих проблем.Спочатку така пластина застосовувалася тільки до крихким і ламким нігтям.

Але, в ході набуття все більшої популярності з’ясувалося, що вона може використовуватися в переважній більшості випадків, навіть при дуже сильній, фактично аномальної, деформації нігтя. Особливо добре вона підходить при підвищеній чутливості пальців або особливої ​​хворобливості.

Основний секрет її використання – чітке дозування сили натягу (спираючись на правило важеля). Для виконання таких операцій потрібно ні мало знань і досвіду, саме тому варто звертатися тільки до професіоналів, так як тільки вони зможуть виконати всі чітко і без помилок.

Матеріал, з якого створюється пластина, – це високоякісна сталь із золотим напиленням. Довжина такої заготовки досягає приблизно 100 міліметрів, а ширина 3. Такі пропорції дозволяють підбирати розміри індивідуально для кожного пацієнта, залежно від ширини нігтьової пластини.

Переваги матеріалу:

• Займає мінімальну кількість місця в бічному валику і на поверхні нігтя.
• Напилювання, яким покрита пластина, є гіпоалергенним і прекрасно кріпиться клеєм, на відміну від своїх аналогів на ринку.
• Добре бути застосовано також при підвищеній чутливості бокового валика, що нечасто зустрічається в подібних методиках в силу особливостей процесу.
• Найбільш універсальний метод в ортодоксії, завдяки тому, що існує п’ять різних способів установки. Це дозволяє вирішувати більшість клінічних проблем.

Варіації голдшпангі:

• Двухкрючковая пластина. Якщо ніготь рівномірно деформований з обох сторін, то встановлюється саме така пластина.
• Пластина з одним гачком, або полупластіна. Вибирається таке пристосування виключно при односторонній деформації або латеральному Онихолизис.
• Пластина, яка приклеюється без гачків. Установка проводиться методом приклеювання її з двох сторін. Ця варіація використовується тільки на дуже тонких нігтях, при запаленні бокового валика або його надмірної чутливості. У тих випадках, коли установка звичайних пластин з гачками занадто болюча, або ж відсутня технічна можливість закладу гачків.
• Полупластінкі з крючкамі.Ето пристосування являє собою дві невеликі пластини. Використовується такий незвичайний метод в разі асиметричного деформування нігтьової пластини, найчастіше кожен гачок закріплюється з різною силою.
• Вузька пластина (розрізається уздовж на симетричні частини). Створена для легкої корекції м’яких і маленьких нігтів. Найчастіше – дитячих.
Такий складний процес вимагає хорошої підготовки і багажу знань. Сам процес починається з огляду і вибору методу, навіть це вимагає хорошої підготовки.Нігтьові пластини є дуже чутливою частиною наших кінцівок. Багато людей нехтують і не доглядають за ними, про що згодом сильно шкодують, так як проблеми з нігтями не просто лікуються, і патології нігтів зазвичай дуже болючі.

Незважаючи на це, лікувати їх все ж можна. Для цієї операції потрібні спеціальні інструменти, а саме:

• Щипці круглогубці універсальні з загостреними кінцями.
• Щипці плоскогубці хромовані для Goldspange.
• Ножиці для золотої пластини.
• Аплікатор.
• Двосторонній шпатель закруглений

Далі ми розповімо про сам процес. Так як розповідати про кожен займе дуже багато часу, і випадки часто індивідуальні, ми розповімо про класичний спосіб установки пластини з двома гачками на рівномірно з двох сторін деформований ніготь. Опис процесу піде вже після огляду і консультації з лікарем.

Стадії операції:

• Перший етап: Очищається бічний валик, шліфується поверхня нігтьової пластини.Все це робиться для хорошого огляду нігтя.
• Визначення місця для установки пластини. Вибирається максимально зручна позиція, найчастіше вона визначається заздалегідь, але бувають випадки, в яких потрібно визначати це на місці.
• Використовуючи спеціальні ножиці для золотої пластини, або ножиці з короткими зубчастими лезами, заготівля обрізається під кутом приблизно 30 градусів з одного боку.
• На заготівлі будуть гострі кути, таке неприпустимо, саме тому вони шліфуються і закругляются за допомогою алмазної пилки або шліфувального каменю.
• Обчислюється товщина гачка відповідно до товщини нігтя, наступні дії – формування цього гачка, використовуючи круглогубці або плоскогубці.
• І останній етап – вигинання пластини за формою нігтя круглогубцами. Після цього процес можна вважати завершеним.
Висновок
На закінчення, хотілося б сказати – оніхокріптоз – це серйозне захворювання, яке не варто пускати на самоплив. Чим раніше ви його знайдете, тим легше буде його вилікувати. Серед усіх методів лікування, як ми вже з’ясували, найоптимальнішим будуть методики ортоніксіі, тобто лікування скобами і пластинами.Одним з кращих виборів, буде все ж сталева пластина з золотим напиленням HellmutRuckGmbH.

Голдшпанга для коригування врослого нігтя | PROPODO – Інтернет видання про подології

Золота пластина (голдшпанга) використовується як один з методів для коригування врослого нігтя. Голдшпанга – це високоякісна сталева пластина з напиленням гіпоалергенного золота шириною 3 мм, товщиною – 0,1 мм. Зручно, що довжина заготовки – 100 мм – дає можливість підібрати відповідний розмір до індивідуальної ширині нігтьової пластини.

Її успішно використовують в найважчих ситуаціях, коли ніготь має сильно закруглену форму. Протипоказано застосовувати такий метод лише в одному випадку: пластину можна встановлювати, якщо є нагноєння грануляційної тканини в бічному валику. У такій ситуації слід перш за все вилікувати гнійний процес і зупинити запалення.

Перед установкою потрібно очистити сам врослий ніготь і його валик, знежирити нігтьову пластину і обробити її діамантовою фрезою, валик затомпоніровать.Після цього голдшпангу надягають на ніготь, а гачки закріплюють на латеральних краях. і коректують положення пластини.

Пластина встановлюється в місці, де почалося хворобливе вростання, зазвичай ближче до середини нігтьової пластини. Як це відбувається?

Від заготовки відрізається смужка потрібної довжини. Щоб сформувати кінець пластини з загином, використовують перев’язувальні ножиці із закругленими краями. Обрізані ножицями краю ретельно шліфуються металевої пилою, полірувальником або спеціальним каменем.

Кінець пластини загинають, використовуючи круглогубці і гачок. Гачок надягають на ніготь збоку, потім потрібно розтягнути пластину по всій ширині нігтя. Відмірюючи довжину, потрібно врахувати напуск для другого загину. Заготівлю знімають з нігтя, обрізають і обробляють другий кінець. Потім роблять другий гачок.

Пластину потрібно вигнути за формою нігтя, не допускаючи при цьому повного повторення його форми, оскільки в такому випадку вона втратить випрямляє силу, а значить і терапевтичний ефект не буде досягнутий.Правильний спосіб – злегка розпрямити, зробити її менш вигнутою. Тоді поворотна розпрямляється сила буде піднімати краю нігтя над боковим валиком, досягаючи необхідного ефекту.

Останній етап – нанесення на пластину і ніготь фіксує покриття. Для цього можна використовувати світловідбиваючий гель. Зручний і акрілат, він пластичнее традиційного акрилу і призначений для нарощування нігтів на ногах.

Поки відростає ніготь, пластину коректують і пересувають. І нарешті знімають, коли мета досягнута.Звичайний термін процедури корекції не перевищує 4-6 місяців.

Пластини Подофікс для лікування врослого нігтя

Подофікс – новинка на ринку клейових пластин для лікування врослого нігтя, яка швидко завоювала популярність завдяки своїй ефективності. Вона має масу переваг, серед яких:

 • Полегшення для пацієнта настає відразу після установки пластини;
 • Можливість м’якої фіксації завдяки регулюванню натягу металевої сскоби;
 • Установка тільки у видимій області бокового валика, що виключає травматизацію;
 • Для закріплення скоби потрібні не дуже агресивні клейкі речовини;

Система для корекції нігтя Подофікс

Спочатку система Aktiv-Klebespange Podofix була представлена ​​в 2007 році виробниками знаменитих скоб 3 ТО в якості доповнення та закріплення терапевтичного ефекту.Однак під час експлуатації з’ясувалося, що Подофікс може успішно застосовуватися при врослому нігті з гіпергрануляцій (диким м’ясом).

Вважається, що всі клейові пластини дуже прості в застосуванні. З цим можна посперечатися. По крайней мере, при врослому нігті з запальними змінами і сильною секрецією підготовка нігтя до нанесення пластини дуже складна. Навіть після ретельної підготовки нігтя часто клей не тримається на пластині. Це залежить не від коректує системи, а від фізико-хімічних властивостей клею.

Набір з коректує системою Podofix

Новизна «Подофікс-Актив» полягає в наявності повного набору, де в компактній коробочці містяться всі необхідні матеріали і інструменти, пластикова матриця, сталевий дріт в основі, яка дозволяє регулювати силу натягу петлі, дріт з покриттям з термоактивній пластмаси, яка твердне за допомогою УФ-мікролампи.

Принцип дії пластини Подофікс

Система Подофікс складається з еластичної пластикової пластини, яка наклеюється на ніготь.У пластмасову матрицю вбудована активує дріт. Дріт закінчується в петлі, з допомогу якої затягується скоба для наклеювання.

Принцип дії Podofix

Як встановлюється Podofix

 1. Поверхня нігтя обезжиривается тампоном, змоченим в спирті, після чого висушується протягом 30 секунд.
 2. Пластина вручну адаптується під вигин нігтя.
 3. На краю пластини наноситься спеціальний клей.
 4. Пластина приклеюється на поверхню нігтя.
 5. Краї плстіни фіксуються вручну для «схоплювання» клею.
 6. затискача інструмент водиться в петлю активує дроту і скручує її в кілька оборотів. Таким чином пластина активується.
 7. Виступаючі краї дроту обрізаються, зверху зріз покривається фіксуючим гелем.

Слід мати на увазі, що в ряді випадків для щільної фіксації підлого доведеться щільно притиснути пластину до поверхні ураженого нігтя. Для пацієнта це може бути дуже болісно, ​​і до цього моменту варто його підготувати морально.

Завдяки ефективності і простоті в установці багато підлого при лікуванні врослого нігтя віддають перевагу пластин «Подофікс». Існує лише незначна кількість випадків, при яких пластина може неправильно встановлюватися. Серед них:

 • на нігті потрапив крем і тому пластина не фіксується;
 • лак з нігтів видаляли ацетоном, який пригнічує дії клею;
 • клей затікає в ложі нігтя;
 • нанесено зайва кількість клею;
 • система недостатньо зафіксована і відходить від нігтьової пластини (верхні частини системи повинні бути згодом закріплені, інакше це може привести до запалення нігтьового валика або до обходження скоби).

В поодиноких випадках фахівці стикаються з проблемою відклеюючи пластин: це може бути пов’язано з індивідуальними особливостями пацієнта.

Втім, такі випадки досить рідкісні і піддаються швидкої корекції. Найчастіше пластини «Подофікс» дають швидкий і стійкий результат.

Естетика стопи

Напрям «Подологія» (наука про догляд за здоровою і лікуванні проблемної стопи) розвинене в медичному центрі «Марі Клінік» досить широко.Велика увага приділяється профілактиці захворювань стопи і нігтів.

ВІДЕО – ПРОЦЕДУРИ – (дивитися відео >>> на YouTube)
(скачати відео >>> з Я ндекс диск )

Фахівці нашої клініки успішно допомагають вирішити такі проблеми як: врослі нігті за допомогою коригувальних систем, натоптиші, мозолі, шпори тріщини (апаратні і фізіо процедури) і ін.Лікарі використовують комплексний підхід в лікуванні грибкових нігтів (апаратні методики, лазеротерапія, протигрибкова терапія), що допомагає досягти максимального результату.

Ми робимо апаратний ( «сухий») педикюр, який безпечний і допомагає в лікуванні різних подологіческіх проблем. Даний педикюр показаний для пацієнтів з п’ят тріщинами, вросшими нігтями, мозолями і натоптишів на стопах.

Лікування, відновлення врослих нігтів

Вросший ніготь – це захворювання нігтя, при якому відбувається вростання нігтьової пластини в бічну частину нігтьового валика.Дана патологія зустрічається у великої кількості людей і вражає, в основному, великі пальці стоп. Як правило, прояв проблеми врослого нігтя має кілька стадій.

На початку захворювання сигналізує про себе з’явилася болем в місці вростання нігтя під час ходьби, особливо в тісному взутті. Потім відбувається почервоніння і набряк нігтьового валика, і якщо лікування не було розпочато вчасно, відбувається утворення і виділення гною з-під нігтьової пластини, що супроводжується потовщенням нігтьового валика і кровотечею.Намагаючись вирішити дану проблему самостійно, люди помилково намагаються ще коротше зрізати врослий край нігтя, посилюючи при цьому і так серйозну ситуацію. При цьому завжди існує можливість занести в осередок запалення додаткову інфекцію. Наслідками бездіяльності хворого можуть стати досить небезпечні ускладнення – від надмірного зростання запалених тканин (так званого дикого м’яса) і появи некротичних зон, до гнійного запалення кісткової тканини фаланги і гангрени великого пальця.

Фахівці медичного центру «Марі Клінік» володіють найсучаснішими методиками, застосовуючи які допоможуть вирішити Ваші проблеми.Одним з найбільш безболісних способів корекції врослого нігтя є застосування Золотий пластини Goldstadtspange.

Цей метод був розроблений спадковим ПОДОЛОГ Гельмутом Руком в 1985 році і прекрасно зарекомендував себе в ході багаторічної практики.

Золота пластина є покращеною альтернативою традиційним методикам корекції врослого нігтя. Вона має більшу гнучкість, ніж пластикові скоби, проте встановлюється також просто.Завдяки невеликій товщині і гіпоалергенної золотому покриттю вона практично не травмує бічний валик нігтя. Можливість виготовлення різних 5 варіантів з урахуванням індивідуальних особливостей клінічної ситуації робить золоту пластину універсальної корекційної методикою. Вона успішно застосовується і в особливо складних випадках, при сильно закругленою формою нігтів, а також при підвищеній чутливості або хворобливості бокового валика.

Переваги золотий пластини Goldstadtspange:

• Пластина ефективна навіть при потовщених і сильно деформованих нігтях.
• Практично не займає місця в бічному валику і на тильній поверхні нігтя (товщина всього 0,1 мм), а отже не створює дискомфорту.

• Може застосовуватися при запаленні і підвищеній чутливості бокового валика.
• Золоте напилення гіпоалергенні і краще за інших матеріалів фіксується клеєм.
• Пластина додатково зміцнює ніготь, не деформується і не зношується.
• Підходить для корекції дуже тонких або дитячих нігтів.

• Чи не відчувається і не заважає при ходьбі; у відкритому взутті виглядає як витончена прикраса.

ЛІКУВАННЯ врослих нігтів НІМЕЦЬКИМИ скоби «PODOFIX» (Подофікс)

Застосування скоб « Podofix » дозволяє швидко і без больових відчуттів для клієнта вирішити проблему врослого нігтя. Також рекомендовано для корекції врослого і деформованого нігтя, схильності нігтів до скручування, косметичної корекції нігтів.

Подофікс складається з еластичної пластмасової пластинки, яка наклеюється на ніготь, і активує дроту, яка натягує скобу після її наклеювання.Після установки скоби на ніготь, дріт, що знаходиться в ніші пластмасовою пластини, може бути згладжена спеціальним гелем, який полімеризується під дією ультрафіолетової лампи.

Скоби бувають трьох розмірів: S (16 мм), M (19 мм) і L (22 мм). Це дозволяє підібрати потрібний розмір таким чином, щоб скоба щільно прилягала до вросла частини нігтя, максимально близько до його краю, але не виступала за нього і не давила на нігтьову складку.

Еластичність структури скоби «Подофікс» дозволяє легко і швидко фіксувати її на нігтьової пластини.Простота установки дозволяє уникнути додаткового натискання на проблемну зону, тому хворобливі відчуття у пацієнта під час процедури зведені до мінімуму. Більш того, фіксація пластини «Подофікс» моментально знімає тиск на нігтьової валик і активує лікувальний процес. Важливо, що встановлена ​​пластина при дотриманні правил не завдає незручностей клієнту і робить процес носіння максимально комфортним. Після установки скоби можна відвідувати лазню, спортзал, басейн. Залежно від умов пластина залишається на нігті в зафіксованому стані від двох тижнів до двох місяців.Потім, її можна видалити або замінити на нову. Знімається «Подофікс» так само легко, як і встановлюється.

До нас йдуть за результатом!

В даний час розроблені різні коригувальні системи для вирівнювання нігтьової пластини, що володіють різними достоїнствами. У кожному конкретному випадку при використанні тієї чи іншої системи, необхідний індивідуальний підхід.

Навіщо встановлювати коригувальні системи?

Деформований ніготь не має можливість відростати так, як раніше.Або з бічних країв, або по всій ширині, ніготь впирається в навколонігтьові валики (околоногтевую шкіру), і викликає хворобливі відчуття. Надалі, ніготь перфорує шкіру, і розвивається класичний врослий ніготь із запаленням. Методи ортоніксіі дозволяють деформований ніготь привести до анатомічної нормі, що дозволяє уникнути вростання і запалення. З’являється шанс забути про врослому нігті назавжди!

Як довго носити коригувальні системи?

Нігті деформуються, скручуються, закручуються, загинаються і т.д. досить довгий час без якихось хворобливих проявів: від декількох років до десятиліть. Відповідно, щоб привести ніготь до анатомічної форми, потрібно теж деякий час. Найчастіше, це близько року. Але, кожен випадок індивідуальний.

Саморегулюючі скоби для вирівнювання нігтя

Коригувальні системи знімають тиск нігтьової пластини на м’які тканини, за рахунок своєї пружності за принципом роботи «брекет-системи», змінюють форму нігтя і нігтьового ложа, позбавляючи від операції в 95% гострих випадків.

Пластини і скоби не заважають при ходьбі і виглядають цілком естетично.

Скоби – це системи, які кріпляться за бічні краї нігтьових пластин і здатні змінити будь-яку деформацію! Вони надійно тримаються на нігті.

Скоба 3то

Двостороння скоба, особливо актуальна при запаленнях різного ступеня тяжкості. Застосовується на нігтях будь-якої товщини, в тому числі, і на нігтях маленьких пальців. Вимагає корекцію кожні 3-6 тижнів.

Скоба Фрезера

Унікальна двостороння скоба, що виготовляється за індивідуальним зліпком хворого (деформованого) нігтя. Застосовується на нігтях будь-якої товщини, в тому числі і на нігтях маленьких пальців.

Скоба NASPAN-PLATINIUM

Це – нова і сучасна система виробництва Німеччини. Вона має хороші відгуки і переваги.

Протезування нігтів – це створення штучних нігтів або їх частин з подальшим фіксуванням на пальці, а також зміцнення пошкоджених нігтів за допомогою спеціальних матеріалів.

Відновлення (протезування) нігтя багато в чому схоже з нарощуванням штучних нігтів, і використовуються при цьому подібні матеріали. Однак, протезування, на відміну від звичайного нарощування обумовлено конкретними проблемами, які вимагають рішення. Зазвичай штучне відновлення виробляють при таких проблемах як:

• втрата частини нігтя при травмі;

• видалення частини нігтьової пластини при корекції врослого нігтя;

• видалення частини нігтьової пластини при лікуванні грибка нігтів;

• поздовжнє або поперечне розщеплення нігтів;

• бугристость і хвилястість нігтів;

• скручування і ламкість м’яких нігтів.

Даний спосіб протезування нігтів ідеально допомагає впоратися з проблемою відновлення нігтьового ложа, одночасно з цим, допомагаючи нігтям виглядати природно і привабливо.

Для створення нігтьового протеза застосовуються тільки спеціалізовані матеріали. Для протезування нігтів в нашому центрі застосовують спеціальні гелі, в складі яких відзначається високий вміст пластифікаторів, протигрибкові засоби і вітамінно-мінеральні компоненти, що забезпечують бездоганну якість зростаючого нігтя.

Процедура відновлення (протезування) нігтів широко використовується при захворюванні нігтів.

Оніхомікози.

Сьогодні грибковими захворюваннями нігтів (оніхомікози) страждає кожен п’ятий житель планети. Колір нігтів, внаслідок зараження грибковою інфекцією, змінюється і стає білим, сірим, зеленим,

жовтим, коричневим і навіть чорним. Нігті товщають, шаруються, і, в останній стадії хвороби повністю руйнуються. Грибок вражає нігті, як на ногах, так і на руках.Лікування при оніхомікозі, як правило, триває довго: від 6 місяців до 1 року, поки не виростуть здорові нігті.

Пережити тривалий період відновлення нігтьової пластини дозволяє протезування нігтів. При протезуванні вся нігтьова пластина або її частина видаляється і замінюється спеціальним гелем, який твердне під ультрафіолетовими променями і візуально виглядає як здоровий ніготь.

У разі нещасного випадку та врослого нігтях.

Інша поширена причина, по якій потрібно протезування нігтів, – це часткова або повна втрата нігтя через травму або при врослому нігті.При відсутності нігтьової пластини протезування нігтів на ногах або руках необхідно не тільки в естетичних цілях, але і для захисту нігтьового ложа. Якщо не провести протезування вчасно, то відбудеться всихання нігтьового ложа і надалі при отрастании нового нігтя під ним з’являться порожнечі, які стануть ідеальним місцем для розвитку різних захворювань. При врослому нігті протезування допомагає направити зростання нігтя в потрібному напрямку.

Як проходить протезування нігтів.

1 етап – підготовка

Якщо у Вас повністю або частково видалена нігтьова пластина, то підготовка зводиться тільки до знезараження нігтьового ложа. В інших випадках спочатку видаляються уражені хворобою ділянки нігтя: за допомогою металевих фрез і алмазних каменів він прибирає ламкі, пухкі і змінили колір частини нігтя. Для протеза фахівець залишає ділянки твердого нігтя довжиною всього 2-3 мм.

Якщо у Вас проблема врослого нігтя, то на початковому етапі видаляються врослі ділянки нігтя і ретельно обробіть нігтьові валики.Залишок нігтя і шкіра навколо обробляються спеціальним засобом, що очищає.

2 етап – нанесення гелю для протезування

Гель наноситься тонким шаром, тому Ви не відчуєте болю або дискомфорту. Протягом декількох хвилин фахівець акуратно розподілить гель пензликом по поверхні нігтьового ложа і сформує форму нігтя.

3 етап – стабілізація гелю ультрафіолетовим випромінюванням

Протягом двох хвилин гель застигає під дією ультрафіолету.Гель наноситься в два-три шари. Після кожного нанесення гель піддається впливу ультрафіолету. Таке поступове протезування нігтя дозволяє домогтися того, що штучний ніготь буде мати високий ступінь еластичності. В кінці процедури фахівець наносить на вільний край нігтя гель опалового кольору, щоб надати нігтю максимально природний вигляд.

4 етап – надання форми

На цьому етапі фахівець обробляє поверхню нігтя спеціальними інструментами.Це необхідно для того, щоб надати нігтям гарний вигляд і правильну форму.

Протипоказаннями до протезування є:

-відкриті рани і пошкодження нігтьового ложа;

-запалення околоногтевих валиків;

-цукровий діабет;

-псоріаз.

Догляд за протезованими нігтями.

При носінні протеза важливо відзначити, що яким би міцним і стабільним він не був, носити вузьку взуття і створювати надмірний тиск на протез не можна.Це призведе до деформації протеза. До того ж, велика ймовірність пошкодження нігтя і збільшення термінів лікування. Протезування – порятунок для тих людей, які страждають від обламаних і расслоившихся, а також пошкоджених грибком нігтів.

Хочете повернути нігтиками красу і здоров’я, а собі впевненість? Проконсультуйтеся з лікарем щодо нігтьового протезування! Удачі вам і якнайшвидшого одужання !!!

Прайс центру «Марі Клінік»

Найменування послуги

Ціна, руб

Апаратні методики (стопа)

Огляд фахівця естетики стопи 300
1 Апаратна обробка нігтів :
– все нігті + стопи (педикюр) 2000-2500
Апаратний педикюр + покриття 2500-3000
– великий (1 ніготь) 300
– малий (1 ніготь) 250
Протезування нігтьової пластини:
-светотвердеющімі гелями 800-2000
– засобами Genwol 1000-3000
Протезування гелем 1-го малий пальця 450-600
Зняття штучного матеріалу 600
Зняття гель лаку 200-400
Зняття лаку на нігтях ніг 100
Покриття “гель-лак” 800-1500
2 Лікування врослого нігтя:
– без знеболення 700
– з знеболенням 800
“ЗОЛОТА пластина” 1500
Корекція золотий пластини 1200
Пластина “ПОДОФІКС” 3500
Пластина “ПОДОФІКС” (2 і більше пластини) 3000
Скоби (ЗТО, Фрезера, Naspan-Platinum) 4500
3 Видалення натоптиша 500-600
4 Профілактична обробка стопи 600
5 Обробка оніхогріфозной пластини 500
Апаратна обробка бородавок 300-600
Накладення антисептичної пов’язки 300

Ціни в подології

Консультації
Консультація подолога 1 100
Апаратний педикюр
Апаратний педикюр стоп 1 790
Апаратний педикюр (1 ніготь) 300
Апаратне видалення мозолів 550
Апаратне видалення гіперкератозів 490
Апаратне видалення натоптишів 550
Апаратна обробка тріщин 550
Стрижка та інструментальна обробка нігтів 730
Корекція врослого нігтя
Установка золотий пластини 3 990
Установка титанової нитки 3 960
Установка пластини B / S 1 630
Установка пластини Onyclyp 2 420
Установка скоби Федершпанга 2 420
Установка скоби Фрезера 5 990
Установка пластини B / S-Quick 1 630
Установка сулка 330
Протезування нігтьової пластини 790
Лазерна обробка грануляції, околоногтевого валика 790
Корекція пластини
Золота пластина 1 200
Титанова нитка 1 200
Пластина Onyclyp 850
Скоба Федершпанга 850
Скоба Фрезера 1 820
Індивідуальні коректори для стопи
Силіконовий ковпачок на палець, розмір №1 (1 шт) 290
Peclavus SmartGel Трубка – бандаж для виготовлення коректорів (1 см) 90
Peclavus міжпальцевий коректор, розмір №1 (1 шт) 170
Peclavus міжпальцевий коректор, розмір №2 (1 шт) 170
Peclavus міжпальцевих коректор, розмір №3 (1 шт) 170
Силіконовий роздільник для пальців, розмір №1 (1 шт) 150
Peclavus підкладка гелева під плюсну (1 шт) 170
Peclavus SmartGel підкладка під плюсну тонка (пара) (1 пара) 600
Peclavus SmartGel підкладка під передній звід стопи (1 шт) 490
Peclavus SmartGel трубка з гелевими вставками (1 см) 170
Peclavus SmartGel коректор кільця захисні великі (1 шт) 130
Самоклеючі повстяні кільця, розмір №1 (1 шт) 35
Самоклеючі повстяні кільця, розмір №2 (1 шт) 40
Коректор для молоткообразних пальців, матеріал – лунайрмед (1 шт) 220
Peclavus SmartGel роздільник для великого пальця з накладкою на кісточку великого пальця (1 шт) 500
Силіконовий роздільник для пальців, розмір № 2 230
Силіконова підкладка під п’яту (1 пара) 950
Peclavus накладка на кісточку великого пальця 350
Peclavus накладка на кісточку п’ятого пальця 1 620
Косметичні засоби
Мазь для загоєння тріщин, 50мл 1 080
Масло для ванн «Подолог» з сріблом, 200мл 800
мозольна настоянка, 10мл 650
Крем захисний ланоліновий, 50мл 780
Крем з озонованим оливковою олією, 30мл 770
Бальзам для грубої шкіри, 75мл 530
Масло чайного дерева 100%, 10мл 420
Крем гідросперсний, 75мл 800
Крем для нігтів і шкіри, 50мл 700
Масло для нігтів і шкіри, 10мл 450
Срібний крем для ніг Peclavus, 50мл 400
Бальзам для ступень «Подолог», 50мл 860
Масло для ванн для ніг, 150мл 720
Крем живильний, 75мл 450
Відновлюючий олівець для нігтів, 4 мл 1 300
Крем для ніг Antimyx, 75 мл 850
Спрей для ніг зі сріблом 2 000
Крем для ніг з маслом чайного дерева, 75 мл 800

.