Маникюр

Як користуватися набором для манікюру та педикюру: Як користуватися манікюрним набором будинку

Як користуватися манікюрним набором будинку

Завдання кожної дівчини – підтримка нігтів і рук в ідеальному стані, адже наші кисті завжди у всіх на виду. Хтось вважає за краще відвідувати майстра, а кому-то подобається самостійно проводити домашні процедури по догляду за своїми пальчиками. Щоб руки завжди виглядали бездоганно, важливо регулярно піклуватися про них. Як використовувати манікюрний набір? У даній статті ви ознайомитеся з основними видами інструментів і їх застосуванням. Корисне відео допоможе вам вибрати найякісніші манікюрні набори.

Види наборів для манікюру

Щоб вибрати вид манікюрного набору, потрібно визначитися з тим, якого манікюру ви віддаєте перевагу: класичним, апаратному, необрізному європейському. Існує загальне правило, незалежно від виду приладдя, – гарна якість, в зв’язку з чим зростає і вартість. Якщо ви не є професіоналом, то краще віддати перевагу набору для домашнього використання, який буде зручний, допоможе уникнути пошкоджень і травм шкіри, нігтьової пластини.

Слід звертати увагу на матеріал, з якого складаються робочі частини манікюрних інструментів. Вони повинні легко піддаватися кип’ятінню, стерилізації. Це важливо, якщо ви використовуєте манікюрний набір не поодинці. Після, до застосування, потрібно проводити дезінфекцію інструментів, що запобігає зараженню передаються через кров хворобами, знижує ризик виникнення інфекції при нанесенні собі мікротравми під час манікюру.

 • Класичні набори дозволяють самостійно вручну обробляти шкіру рук, нігті.У більшості випадків вони одягнені в кейс або футляр. У класичний манікюрний набір входять: кусачки або щипчики, ножиці з прямими кінцями, з тонкими і закругленими, кніпсер, пилка, сусід, пінцет, триммер.

Крім цього, вони можуть бути дорожніми (включає мінімальну кількість інструментів, які надають екстрену допомогу нігтям і рукам), професійними (для використання майстрами в салонах), домашні (містять багато пристосувань для повноцінного манікюру).

 • Професійні – складаються з інструментів, які характеризуються тривалим терміном служби, підвищену міцність, дорогими матеріалами. Крім пристосування, за допомогою яких здійснюється догляд за руками і нігтями, в комплект можуть входити педикюрне приладдя. Розрахований на тривалу експлуатацію.
 • Чоловічі набори – включають таку ж кількість предметів, які входять в класичний. Інструменти більші, масивні, щоб чоловікам було зручніше користуватися цими речами.Одягнений в кейс або чохол лаконічного дизайну, враховуючи смаки сильної статі.

 • Електричні – до складу входить портативний пристрій з різними насадками, які призводять нігті, шкіру в належний вигляд. З його допомогою ви можете видалити кутикулу, надати форму нігтям, відполірувати їх, виконати інші процедури для якісного манікюру. Регульована швидкість, змінні насадки, спеціальні функції дають досягти високу ефективність портативного приладу.Електричні манікюрні набори можуть бути домашніми та професійними, які між собою відрізняються потужністю.

Що входить в механічний набір для манікюру

Найбільший манікюрний набір може в себе включати від десяти і більше інструментів, про деякі з яких жінки навіть можуть і не знати. Наступний список дозволить ознайомитися з кожним пристосуванням:

 • Щипчики або кусачки. Для акуратності манікюру необхідно обов’язково обробляти кутикулу.У більшості випадків вона відсувається апельсиновою паличкою або обрізається ножицями. Іноді використовуються щипчики, які повинні зручно лежати в руці. При виборі потрібно спробувати відкрити і закрити їх, щоб при цих діях не було перешкод і звуків. Щипчики не повинні заїдати, бути занадто тугими. Ширина губок цього інструменту повинна бути до 0,5 мм, суглоб без розпущеності, хід плавний, м’який, а ріжучі кромки – гострі, рівні, без подряпин, зазубрин.
 • Ножиці. Можуть бути різними для виконання певних функцій: надання форми, обрізання кутикули.Цей інструмент виконується з нержавіючої високоякісної сталі заточування. Основна вимога – гострота, оскільки затуплені ріжучі кромки можуть призвести до травм, задирок. Якщо кутикула тонка, вибирайте ножиці з вузькими лезами, для товстої – з широкими.
 • Книпсер – призначений для додання твердим нігтям бажаної форми, обрізання їх. Володіє зручною ручкою, інноваційним дизайном.

 • Шабер – лопаточка, призначена для відсунення кутикули.Виготовляється з нержавіючої сталі, іншого міцного сплаву. Шабер може бути двостороннім, коли один кінець використовується для відсунення кутикули, а другий – для очищення виступає кінчика нігтя. Ручка інструмента не повинна ковзати в руках.
 • Пилка. У великих наборах є кілька різних варіантів, які відрізняються за матеріалом, зернистості. Інструмент з алмазним одностороннім покриттям прекрасно підпилює нігті, видаляє суху стару шкіру кутикули. Наступний відповідний матеріал – кришталь або скло, які дають виробляти підточку в будь-якому напрямку, не шкодячи нігтя.Кришталева або скляна пилочка довговічна, естетично виглядає. Металеву краще не використовувати. Будь-який інструмент такого роду повинен бути міцним, абразивне покриття – мати підвищену стійкість до стирання, що не обсипатися при кожному застосуванні. Для підпилювання нігтя з різних кутів, під всілякими градусами, пилка повинна мати гнучкість, тому ідеально підходить інструмент на паперовій основі. Є універсальні полірувальні пилочки з чотирма робочими поверхнями, що володіють різною зернистістю.
 • Тример – предмет з роздвоєним кінчиком, призначений для обробки задирок. Не рекомендується працювати з затупілась інструментом. Другий кінець триммера може бути виконаний як лопатка для відсунення кутикули.
 • Паличка з апельсинового дерева для кутикули, яка має високу м’якістю, дбайливо відсуваючи шкіру.

Як користуватися механічним набором

Перед початком догляду за нігтями необхідно продезінфікувати всі інструменти або пропарити окропом.Після можна приступати безпосередньо до процедури. Як користуватися механічним манікюрним набором? Послідовність виконання манікюру така:

 • Спочатку руки розпарюються.
 • Нігтям надається потрібна довжина, робиться основа під майбутню форму щипцями.
 • Пилочкою нігтьова пластина підпилюється по всьому краю, при цьому видаляючи нерівності після укорочення.
 • Косметичними ножицями видаляються задирки.
 • Край нігтьової пластини полірується.
 • Наноситься засіб для кутикули, паличкою відшаровується від нігтя. Видаляється при необхідності тримерами.
 • Полірується вся поверхня нігтя стороною пилочки, що має м’яке покриття.

Що входить в електричний набір для манікюру

У комплект електричного манікюрного набору входить перезаряджається машинка і спеціальні насадки:

 • Лопатка для підняття кутикули – не повинна проникати занадто глибоко під шкіру.Обробка проводиться від одного краю до іншого і назад.
 • Велика конусоподібна насадка – для шліфування мозолів, грубої шкіри. Насадка акуратно переміщається по необхідному ділянці.
 • Цилиндрическая насадка – призначена для догляду за нігтями на ногах.
 • Малі диски – призначені для підпилювання, додання бажаної форми. Для тонких нігтів використовується диск з дрібною насічкою, для товстих – з великої.
 • Конусоподібна насадка – призначена з метою видалення огрубілих ділянок шкіри, роботи з вросшими нігтями.Використовується у напрямку зовні всередину дощенту.
 • Диск для полірування і шліфування – додає красивий блиск.
 • Диски для видалення грубої шкіри зі ступень ніг з більш шорсткою поверхнею і долонь з менш шорсткою.

Поради щодо використання електричного набору

Як користуватися електричним манікюрним набором? Послідовність застосування цього інструменту є такою:

 • Нігті перед обробкою не потребують розмочуванні у ванні.При першій процедурі вибирайте насадки з невеликим абразивом і низькі швидкості.
 • Обробіть шкіру, розташовану біля нігтя, відшліфуйте, підпиляєте ніготь. Проведіть обробку мозолі, кутикули.
 • На пошкоджених ділянках не можна робити апаратний манікюр.
 • Операції потрібно проробляти акуратно, без великого зусилля, щоб не зіпсувати манікюр, не травмувати шкіру.
 • Під час використання лопатки для підняття кутикули стежте, щоб вона не проникала дуже глибоко під шкіру.
 • конусоподібної насадки для обробки врослого нігтя, видалення грубої шкіри потрібно користуватися у напрямку від зовнішнього до внутрішнього основи нігтьової пластини.
 • Малі диски для підпилювання надають правильну форму.
 • Диском відполіруйте для додання блиску.

Як користуватися манікюрним набором будинку

Гарний манікюр – це останній штрих, який завершує образ доглянутої жінки. Щоб його зробити, ви можете скористатися механічним або електричним набором.Косметичними ножицями необхідно прибрати задирки. Щипчиками підстрижіть нігті, а за допомогою пилочки надайте певну форму. Лопаточка використовується разом із засобом, яке потрібно нанести на кутикулу, трохи почекати, видалити розм’якшити шкіру. Якщо ви робите необрізний манікюр, то шкірку потрібно відсунути. Останній етап – шліфування поверхні нігтя пилкою.

При роботі з електричними манікюрними наборами не потрібно попереднє розпарювання рук.Змінними обертовими насадками проводиться обробка огрубілою сухої шкіри, регулювання форми, довжини нігтя, видалення омертвілої поверхні. Спочатку прилад необхідно зарядити. Також інструмент потребує відпочинку, щоб мотор не перегрівся. Для зміни насадки необхідно вставити нову, повернути, притиснути з метою закріплення в необхідному положенні.

При регулюванні довжини ніготь повинен рухатися по диску в одному напрямку, а сам прилад потрібно тримати прямо. Для відсунення кутикули використовується спеціальна насадка, в результаті чого нігті стають довшими, доглянутими.Щоб відполірувати нігтьову пластину, скористайтеся конусом з повстяним покриттям. Після завершення манікюру не забувайте скористатися кремом для рук і маслом.

Відео про використання електричного набору для манікюру

Електричний манікюрний-підкорений набір проробляє найрізноманітніші маніпуляції завдяки великій кількості насадок. Цим інструментом ви можете обробляти як натуральні, так і штучні нігті. Набір має масу переваг: безболісне усунення кутикули, можливість обробки внутрішньої поверхні відростила частини нігтя, ретельне видалення мозолів, натоптишів.Щоб знати, як правильно користуватися таким приладом, подивіться наведене нижче відео.

Відео-поради щодо вибору манікюрного набору

Акуратний і красивий манікюр дає дівчині впевненість в своєму бездоганному зовнішньому вигляді. Для правильного, якісного догляду за нігтями потрібно манікюрний набір, в який входять різноманітні інструменти: манікюрні ножиці, щипчики для видалення і обробки кутикули, тримери, кюретки, кусачки, пилочки, шабери.Гарний вид наших пальчиків залежить не тільки від умінь, але і від якості приладдя, матеріалу, з якого вони виготовлені. Представлене відео допоможе вам вибрати хороший манікюрний набір, який прослужить довгий час.

87

Чи була ця стаття корисною?

Так

Немає

0 людей відповіли

Спасибі, за Ваш відгук!

чоловік відповіли

Щось пішло не так і Ваш голос не був врахований.

Знайшли в тексті помилку?

Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!

Як користуватися манікюрним набором: поради

Догляд за собою включає в себе безліч процедур, що допомагає зробити зовнішній вигляд акуратним і привабливим, а також підтримувати особисту гігієну. Манікюр є однією з таких процедур, яка полягає в догляді за пальцями на руках, очищення, надання рівної форми нігтьової пластини і її полірування.Зробити манікюр можна не тільки в салоні краси, а й в домашніх умовах, якщо вдома є манікюрний набір. Як користуватися манікюрним набором?

Види манікюрних наборів

Існує кілька різноманітних видів наборів для манікюру. Вони відрізняються один від одного складом інструментів, їх способами використання:

 1. Стандартний або набір для манікюру в домашніх умовах включає в себе щипці, призначені для усунення кутикули і задирок; ножиці двох видів – з прямими кінцями і з закругленими; триммер – паличка з наконечником з металу, призначена для усунення кутикули і очищення поверхні нігтя; пилка.Також в набір можуть бути включені кніпсер – інструмент, призначення якого це обрізка жорсткої нігтьової пластини або нарощеного нігтя; щипчики для брів і сусід – маленька лопаточка, якою потрібно відсунути кутикулу.
 2. Електричним приладом для процедур бажано користуватися з більшою обережністю. Він включає в себе основну машинку і насадки. Електричний набір складається з лопатки, що піднімає кутикулу; спеціальної насадки у формі конуса, призначеної для педикюру; насадка циліндричної форми; полірувальні диски, використовувані для видалення довжини і додання бажаної форми нігтьової пластини; насадка у формі конуса середнього розміру, яка використовується для видалення загрубевших ділянок шкіри.
 3. Чоловічий набір нічим не відрізняється від стандартного, крім кольору кейса і часто наявності щипців для брів.
 4. Особливістю професійних наборів є матеріали більш високої якості, що мають тривалий термін експлуатації. Також, всі інструменти сильно заточені і присутня можливість вторинної заточки. Для більшої міцності і зносостійкості весь арсенал покривається додатковим шаром нікелю.
 5. Існує також спеціалізований набір для французького манікюру.Крім всіх інструментів, які є в класичному наборі, додатково має прозору емаль, лак білого відтінку або ж кілька світлих пастельних тонів в комплекті, спеціальний трафарет або наклейки-посмішку. Нерідко зустрічаються і спеціалізовані олівці, які використовуються для того, щоб промальовувати внутрішню сторону нігтьової пластини.
 6. Крім перерахованих вище різновидів інструментів для процедури по догляду за руками, поширений також стартовий набір для роботи гель лаком.Гель лак або шелак, має безліч переваг, головне з яких – гарний зовнішній вигляд, який тримається від 14 днів і більше. У такий набір для використання самостійно в домашніх умовах крім гель-лаків декількох квітів входить ультрафіолетова або LED лампа, під світлом якої покриття висихає, також базове і закріплює покриття, спеціалізована суміш для знежирення нігтьової пластини перед нанесенням покриття і продукт для видалення липкого шару з гель -лак.

Як використовувати набір для манікюру

Кожен інструмент, взятий з будь-якого манікюрного комплекту, має окрему техніку застосування.Слід детально розібрати, що входить в манікюрний набір і як саме це використовувати.

Стандартний набір

Щипчики для кутикули, що входять в набір, повинна використовуватися з граничною акуратністю. Перед першим застосуванням потрібно правильно взяти кусачки, зручно розташувавши їх в руці. Наступним дією треба спробувати, не тримаючи до шкіри, кілька разів відкрити і закрити інструмент. У момент стиснення і ражатія ручок не повинно бути чутно ніяких звуків, а сама дія у хорошого інструменту проходить плавно, без будь-яких заважають перешкод.

Якщо кучачкі при роботі заїдають або дуже тугі, не рекомендується застосовувати їх для видалення кутикули. Перед використанням також бажано уважно розглянути ріжучу частину. Відсутність таких дефектів як відколи, тріщини, щербини і наявність гостроти і рівною гладкій поверхні говорить про готовність інструменту до процедури.

Манікюрні ножиці можуть відрізняться між собою за формою і по виконуваної ними функції. Існує два види ножнічек: для видалення кутикули і для зміни форми нігтьової пластини.Найголовніше, на що потрібно звернути увагу перед використанням – гострота лез. Наслідком неякісної заточки можуть стати задирки і порізи. Залежно від того, велика чи маленька товщина кутикули, ширина леза ножиць відрізняється. Для більш тонкої підійдуть вузькі леза, а для більш товстої, відповідно, широкі.

Книпсер призначений спеціалізовано для твердої нігтьової пластини. За допомогою цього інструменту нігтям надається необхідна форма. Шабер, яким можна відсунути кутикулу, виготовлений з міцного металу.Найчастіший матеріал для створення шабера – нержавіюча сталь. Для зручності використання, ручка виготовлена ​​з нековзного шорсткого матеріалу. Один кінчик інструменту використовується для того, щоб відсунути кутикулу. Іншим рекомендується очистити виступаючу частину нігтя.

У великих стандартних комплектах зустрічається кілька видів пилок, які розрізняються між собою матеріалом виготовлення, покриттям, зернистістю. Кожне з покриттів більш підходяще для певного типу процедури, наприклад, скляна або кришталева пилочки не зашкодять нігтьової пластини при проведенні процедури підпилювання, а пилка з паперу дозволить підпиляти ніготь під різними градусами за рахунок своєї гнучкості.

Тример являє собою інструмент, що володіє роздвоєним кінцем, за допомогою якого видаляються задирки. Для манікюру не рекомендується використовувати затупився триммер. Також, другий кінець пристосування часто виконаний у вигляді лопатки, призначеної для зрушування кутикули.

Всі перераховані інструменти застосовуються в наступному порядку:

 1. Перед усіма процедурами в першу чергу потрібно розпарити руки.
 2. Далі, нігтьова пластина коротшає до бажаної довжини.За допомогою щипців готується основа для необхідної форми нігтя.
 3. Використовуючи пилку, потрібно усунути нерівності по всьому периметру обрізаного раніше нігтя.
 4. Єдиними спеціалізованими ножицями потрібно видалити всі задирки.
 5. Наступним кроком треба відполірувати край нігтики.
 6. Далі наноситься спеціальне масло для усунення кутикули. Після його впливу відсувається апельсиновою паличкою. Якщо є необхідність, то кутикула видаляється з використанням тріммера.
 7. Більш м’якою пилкою для нігтів потрібно відполірувати нігтьову пластину по всій площі

Електричний набір

Якщо набір для нігтів і манікюру електричний, то в його складі знаходиться безліч різних дисків і насадок. Слід пам’ятати, що перед застосуванням такого комплекту, не потрібно розмочувати руки в спеціальній ванні.

Алгоритм обробки нігтів наступний.

 1. За умови, що нігтьова пластина обробляється таким чином вперше, рекомендується встановити насадку з маленьким абразивом.Також, не бажано ставити високу швидкість обертання.
 2. Насамперед обробляється шкірний покрив, розташований біля нігтя.
 3. Далі потрібно відшліфувати нігтьову пластину і підпиляти її.
 4. Після, проводиться обробка кутикули.
 5. Не потрібно застосовувати великих зусиль для проведення процедури, так як з цієї причини можуть виникнути травми. Також, важливо пам’ятати про те, що пошкоджені ділянки шкіри не повинні бути піддані обробці приладом.
 6. Коли в роботі знаходиться лопатка, призначена для підняття області кутикули, потрібно стежити за глибиною її проникнення.Інструмент не повинен сильно йти під шкірний покрив.
 7. Далі застосовуються малі диски. Ними потрібно акуратно підпиляти нігтьову пластину, надаючи їм бажану форму.
 8. Завершальним кроком є ​​полірування нігтя диском.

Вибір набору для манікюру

Перш ніж вирушати в спеціалізований відділ або відкривати чергову посилання інтернет-магазину бажано ретельно вивчити кожен з можливих комплектів і зупинити свій вибір на електричному або ж класичному комплекті інструментів.Перший комфортніше використовувати в домашніх умовах, другий же в поїздці. Як вибрати манікюрний набір, за чим потрібно прослідкувати?

При виборі стандартного механічного комплекту потрібно бажано таких рекомендацій:

 1. В першу чергу слід звернути увагу на матеріал виготовлення інструментів, що входять в набір. Найякісніші виконані з нержавіючої сталі.
 2. При виборі важливо простежити наявність необхідних базових інструментів.
 3. Слід також перевірити, чи добре заточені все леза.Ручна заточка більш якісна, ніж заводська.
 4. У положенні зімкнутих лез щипці не повинні

Як правильно користуватися манікюрним набором

23 січня 2015 | Перегляди: 919 Оцініть статтю: Завантаження …

Красиві доглянуті ручки і нігтики – це візитна картка кожної жінки. Саме тому манікюр, як спосіб догляду за руками, сьогодні вважається одним з основних атрибутів особистої гігієни і запорукою краси.

Мистецтво з 3000-річною історією

Ще більше 3000 років тому Стародавні єгиптяни приділяли велику увагу своїм нігтям .Розфарбовані в певні кольори нігті говорили про статус людини. Яскраві насичені кольори для фарбування нігтів використовували тільки члени царської сім’ї. В цей час раби використовували тільки бліді пастельні тони.

Манікюр в сучасності

Сьогодні мистецтво манікюру пішло далеко за межі звичайного фарбування нігтів. Це тонкий копіткий процес, якому, на щастя, легко навчитися, маючи в запасі хороший манікюрний набір.

Якщо ви хоч раз в житті бували на процедурі манікюру в салоні, то бачили, як з спритністю фахівець доводив ваші нігтики до досконалості.Як сказав, Вольтер, – праця часто є батьком задоволення. У цій статті ми зібрали основні правила по використанню набору для манікюру . Читайте, вдосконалюйте свої навички і насолоджуйтеся своїми доглянутими ручками. Тож почнемо.

7 правил роботи з манікюрним набором будинку

1. Інструмент завжди повинен бути стерильним

Як і в салоні, так і вдома потрібно стежити за чистотою інструменту.Навіть після покупки новенького набору всі інструменти протріть ватним спонжем , просоченою спиртовим розчином.

2. Видаляйте кутикулу суцільною рівною смужкою

Намагайтеся відрізати кутикулу одним суцільним шаром за допомогою кусачок для кутикули з вашого набору для манікюру. При частковому видаленні кутикула виростає нерівно. Через пару-трійку днів ви отримаєте на нігтях мереживні нерівності, які зроблять доглянуті нігті дуже неохайними.

3. Обрізуйте нігті перпендикулярно

Пластинки нігтів потрібно обрізати рівно під прямим кутом, в іншому випадку в подальшому ваші нігтики можуть расслоиться.

4. Обрізка під корінь допоможе поліпшити форму нігтя

Коли ви обрізаєте нігті прямо під корінь, ваші м’які тканини розростаються і ніготь більше вростає в шкіру. Якщо вас не влаштовує ширина нігтьової пластини, то обрізавши її під корінь, ви можете зробити сам ніготь більш вузьким або широким.

5. Підпилюйте нігті в одному напрямку або до середини зрізу

При використанні такого інструменту з вашого манікюрного набору як пилка , потрібно знати кілька негласних правил. Завжди підпилюйте нігтики в одному напрямку (або до середини зрізу). Це стосується особливо крупнозернистих інструментів – інакше нігті можуть расслоиться.

6. Поліруйте нігті з обережністю

Пилка для полірування нігтів робить нігтики глянцевими і блискучими.З її використанням ви можете обійтися навіть без нанесення лаку. Однак не перестарайтеся, якщо ваші нігті дуже тонкі, то краще обійтися без полірування, адже цей процес може истончить ніготь.

7. Залишайте тонкий шар кутикули біля основи нігтя

Використовуючи такі приналежності набору для манікюру, як ножиці і щипчики для кутикули , залишайте тонкий шар кутикули біля кореня нігтя. Пам’ятайте, що вона виконує захисну функцію і не дає бактеріям і грибків потрапляти під шкіру.

Відео до статті

Читати також:

Набір косметики для жінок
Як вибрати набір для педикюру

Як користуватися електричним манікюрним набором?

Багато різних новинок пропонують виробники товарів для догляду за красою жінок. Встояти перед такою спокусою дуже складно: щипці для волосся, креми-депілятори, а тепер і електричні манікюрні набори, створюють ефект салонної процедури.Не всі чітко уявляють, наскільки необхідний для певної категорії жінок такий аксесуар. Багато пані отримують таку машинку в подарунок, і зовсім не знають, що і як з ним робити. Ми розповімо Вам, як користуватися електричним манікюрним набором в домашніх умовах.

Зміст:

Традиційна процедура манікюру

За деякими даними, мистецтво догляду за шкірою, волоссям і тілом з’явилося ще в Стародавньому Єгипті. У ті часи було прийнято фарбувати нігті, що служило ознакою певного стану.Наприклад, самі нижчі стани могли задовольнятися нігтями в пастельних тонах, в той час як самі представники найбагатших стану блищали в суспільстві яскравими кігтиками.

З тих пір змінилися технології, але мода на привабливі доглянуті ручки не пропала і ніколи не пропаде. Незважаючи на те, що наша стаття присвячена правильному використанню електричного манікюрного набору, ми вважаємо не зайвим розповісти про проведення традиційної процедури манікюру. Вважаємо, що ця інформація буде корисною для багатьох дам і в подальшому дозволить оцінити переваги або недоліки проведення процедури за допомогою електричного аксесуара.

Отже, класичний манікюр виконується в такий спосіб:

 • За допомогою пилок і ножиць нігтям надається бажана форма (квадратна, овальна, прямокутна, конусоподібна)
 • Надавши нігтям бажану форму, замочіть нігтики в спеціальному розчині. В результаті Ви не тільки добре розпарити свої коготочкі, а й зміцните кутикулу.
 • Нанесіть спеціальне масло, призначене для зміцнення кутикули і нігтів.
 • Покрийте руки зволожуючим кремом.Знежирте нігтьові пластини.
 • Нанесіть на нігті базове покриття для нігтів.
 • Покрийте нігті тонким шаром лаку. Після висихання лаку можна нанести ще 2-3 шари.
 • Закріпіть ефект за допомогою лаку-закріплювача.

Ми дали одне з безлічі описів проведення процедури домашнього манікюру. Поспішаємо помітити, що кожна жінка робить її дещо по-своєму. Проте, суть не змінюється. Ви користуєтеся традиційними інструментами та засобами: ножицями, лопаткою, кусачками.

Що являє собою електричний манікюрний набір?

Електричний манікюрний набір являє собою портативний пристрій, призначений для робити нігті красивими. Електричні набори можуть бути призначені як для манікюру, так і педикюру. У магазині Ви можете зустріти окремі манікюрні та педикюрні набори, а також варіанти змішаного типу. Ми радимо Вам купувати набір, що дозволяє проводити обидві процедури одночасно. Такий вибір дозволить Вам доглядати і за ручками, і за пальчиками ніжок одночасно.Такі комплекти знаходяться в тому ж ціновому діапазоні, що й прилади вузької спеціалізації.

В електричному наборі Вам може бути запропоновано від 5 до 15 насадок (в середньому) . Ми рекомендуємо Вам ретельно вивчити склад набору, перш ніж купувати його. У більшості випадків, варто віддати перевагу з невеликим числом інструментів. Віддавши ж перевагу більшою ціною і більшій кількості насадок, Ви переплачуєте, причому не по суті. Насадки часто дублюють один одного, а значить, в їх покупці відсутня будь-яка необхідність.

За допомогою електричного набору Ваш манікюр чи педикюр буде виглядати більш професійно . Приємно і те, що Ви витратите менше часу, ніж при роботі з традиційним набором і заощадите гроші, які могли б витратити на відвідування салону.

Купуючи електричний манікюрний набір, Ви отримуєте можливість здійснювати ті ж процедури, які Вам пропонує майстер з манікюру, а саме: обробляти нігті, шкіру рук і ніг, кутикулу.

Всі манікюрні електричні набори доповнені інструкцією російською мовою, до якої Ви завжди можете звернутися в разі зіткнення з труднощами.

Електричний манікюрний набір: як їм користуватися?

Користуватися електричним манікюром дуже і дуже просто. Ймовірно, що на перших порах Вам так не здасться, проте це лише питання часу. Вже після 2-3-х разів використання апарату Ви не будете уявляти собі, як раніше жили без цієї дивовижної штучки. Найголовніше – що не потрібно ніякого попереднього розмочування!

 • Визначившись зі швидкістю режиму, відразу ж приступайте до роботи зі шкірою навколо нігтя.
 • Поміняйте насадку і проведіть шліфування і полірування нігті
 • Знову змініть насадку і обробіть кутикулу, огрубілу шкіру і мозолі. Залежно від потрібного ступеня обробки можете використовувати щіточки з більшим або дрібним абразивом. Не забудьте, що якщо на ділянці шкіри є дефект у вигляді ранки чи іншого ушкодження, то ця ділянка не обробляється до його загоєння!

Ну а після обробки нігтів, шкіри рук і кутикули приступайте до фарбування нігтьових пластин.Як бачите, все дуже просто!

Електричний манікюрний набір: поради від професіоналів

Щоб процедура проведення манікюру була максимально комфортною і приємною, існують деякі маленькі хитрощі, яких рекомендують дотримуватися майстра з манікюру.

 • Не застосовуйте занадто багато зусиль – це може травмувати шкіру або зіпсувати манікюр
 • Обробляйте прилади спиртовим розчином після кожної процедуру, особливо, якщо насадками будуть користуватися кілька людей.Це дозволить уникнути зараження неприємними хворобами, наприклад, грибком нігтів
 • Починаючи роботу з манікюрним апаратом, вибирайте найнижчу швидкість і, тільки набравшись досвіду, переходите на інші прискорені режими

При використанні електричного манікюрного набору головне – вправність, а вона прийде до Вас досвідченим шляхом. Не впадайте у відчай, якщо щось не виходить з першого разу. Незабаром, у Вас все вийде!


Схожі матеріали:

Наступні матеріали:

Попередні матеріали:


як вибрати і як ним користуватися?

Кожна поважаюча себе дівчина ретельно стежить за своєю зовнішністю, приділяючи особливу увагу стану рук і нігтів.Оскільки не завжди є можливість звернутися до послуг професіонала, а манікюр в домашніх умовах забирає багато часу і сил, багато пані набувають електричний манікюрний набір. За допомогою цього спеціального інструменту ви можете швидко надати нігтиками потрібну форму, видалити кутикулу і обробити бічні валики. Електричний набір досить простий в застосуванні і дозволяє здійснювати догляд за нігтями без попередніх розм’якшуються ванночок. Ця його особливість істотно заощадить ваш особистий час.У нашій статті ми допоможемо вам правильно вибрати манікюрний апарат і розповімо про те, як ним користуватися, щоб не травмувати нігті і шкіру пальців.

Суть електричного набору для манікюру

Перш за все, давайте визначимося, що представляє собою професійний електричний набір для манікюру. Це портативний прилад зі змінними насадками, який має декілька режимів швидкостей. Наявність подібного інструменту повністю замінить салонну процедуру, оскільки в комплект входять всі необхідні інструменти.З манікюрним набором шліфування та полірування нігтьової пластини, обробка кутикули і грубої шкіри та інші процедури не займуть багато часу.

Залежно від фірми манікюрний набір може мати різну комплектацію. Чим більше кількість насадок, тим більше функцій виконує апарат . Салонний майстер застосовує професійний набір, оснащений фрезами з різних матеріалів, які мають різну ступінь абразивності. Для домашнього використання можна придбати побутової апарат, що нараховує до десяти змінних насадок.Деякі моделі мають додаткові функції. Наприклад, аматоркам часто фарбувати нігті припаде до смаку варіант з вентилятором для сушки лаку. А вмонтована ультрафіолетова лампа виявиться вельми корисною при нарощуванні нігтів або використанні гель-лаку.

Переваги використання манікюрного апарату

Електричний манікюрний апарат – корисне придбання для домашнього користування, яке позбавить вас від регулярного відвідування салонів краси.Крім цього, портативний набір з насадками має ряд переваг.

 • Не потрібно виробляти розм’якшуючі процедури перед манікюром, можна видаляти кутикулу і обробляти бічні валики на суху, не боячись травмувати шкіру і нігті.
 • Манікюр, здійснюваний якісним електричним набором, не займе у вас занадто багато часу і сил. На відміну від використання пилок для нігтів, спеціальні насадки зроблять все самі. Від вас вимагається лише дотримання основних правил експлуатації.
 • Подібний інструмент відмінно підходить не тільки для манікюру, але і для педикюру.
 • Апарат можна використовувати при обробці як натуральних, так і штучних нігтів.

Особливості вибору електричного набору

Манікюрний апарат створений насамперед для того, щоб підтримувати ваші ручки в ідеальному стані. Однак використання подібного інструменту підходить далеко не кожній дівчині, тому зважте всі за і проти перед тим, як придбати спеціальний набір для манікюру.Ми рекомендуємо вам звернути увагу на наступні нюанси.

 • Якщо ви прихильниця класичних способів догляду за руками і нігтями і ніколи ще не пробували робити апаратний манікюр, то для початку зверніться з подібним проханням до професіонала. По-перше, спостерігаючи за вправними рухами майстра, ви побачите, як правильно користуватися манікюрним набором, щоб не заподіяти шкоди нігтиками. По-друге, зможете оцінити підсумковий результат.
 • Також слід проконтролювати, як ваша шкіра відреагує на вплив апарату.Особливо це стосується дівчат, що володіють дуже чутливою шкірою. В цьому випадку апаратний манікюр може стати причиною подразнення.

Отже, ви переконалися, що вам можна використовувати манікюрний набір, щоб надати нігтиками охайний і доглянутий вигляд. Тепер давайте розглянемо, за якими критеріями необхідно вибирати подібний інструмент.

Критерії вибору електричного манікюрного набору

Переймаючись питанням, як вибрати електричний манікюрний набір, багато дівчат знаходяться в замішанні.Різні виробники пропонують моделі, що відрізняються кількістю насадок, зовнішнім виглядом та іншими деталями. Наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір.

 1. Якість продукції. Не варто намагатися заощадити кошти, підшукуючи більш дешевий інструмент. За хороший апарат вам доведеться віддати кругленьку суму, оскільки в його комплект повинні входити якісні матеріали. Наприклад, насадки для полірування з силіконовим складом або з алмазним напиленням самі по собі не можуть коштувати дешево.Насадки з інших матеріалів швидко прийдуть в непридатність. Якщо ви хочете користуватися апаратом тривалий час, віддавайте перевагу обладнанню від відомих виробників, які випускають якісні товари.
 2. Комплектація. Ретельно вивчіть комплектацію, щоб вона відповідала всім етапам манікюру. Хороший манікюрний набір повинен складатися з фрезою для обробки бічних валиків, видалення кутикули і оформлення вільного краю, насадок для полірування і шліфування нігтьової пластини.Наявність всіх цих елементів дозволяє здійснювати догляд за нігтиками без застосування додаткових інструментів.
 3. Зарядка приладу. Електричні набори для виконання манікюру працюють на батарейках або акумуляторах. Прилади на батарейках вважаються найслабшими, оскільки не розраховані на тривалі сеанси. А ось комплекти акумуляторного типу можна заряджати, що дуже зручно. Також бувають моделі, що працюють від електричної мережі. Якщо ви розраховуєте виконувати манікюр в домашніх умовах, то можна обмежитися покупкою електричного апарату, що працює від мережі.А під час тривалої подорожі незамінним виявиться набір з вбудованим акумулятором, який можна при необхідності зарядити.
 4. Потужність машинки. Чим більше число обертів, тим краще буде працювати апарат. Вибирайте модель з потужністю понад 5000 оборотів, яка розрахована на роботу не тільки з натуральними, але і з нарощеними нігтями. В іншому випадку при обробці міцних і міцних штучних пластин апарат буде сильно вібрувати і шуміти, а то і зовсім зупиниться під час сеансу манікюру.

Основні рекомендації щодо застосування електричного манікюрного набору

Якщо ви до цих пір не стикалися з електричним приладом для манікюру, то для початку вам необхідно знати, як ним користуватися. Щоб не пошкодити апаратом нігтик і не травмувати шкіру пальців, при роботі з подібним інструментом слід дотримуватися певних правил.

 1. При роботі з машинкою тримайте апарат як звичайну кулькову ручку під кутом в 45⁰.
 2. Під час видалення кутикули стежте, щоб насадка не торкалася нігтьової пластини, а рухалася тільки по шкірі.
 3. Не затримуйте фрезу довго на одній ділянці, щоб не допустити нагрівання інструменту і нігтики, що виникає в результаті тертя.
 4. Кутикула віддаляється за допомогою конусоподібної насадки, область околоногтевих пазух обробляється ігловідние фрезою. По бічних валиками потрібно пройтися насадкою пулевідной або грушоподібної форми, а згрубла шкіра віддаляється за допомогою великої конусоподібної фрези.Силіконові наконечники різної жорсткості використовуються для шліфування й полірування нігтьової пластини.
 5. Після сеансу апаратного манікюру обов’язково втирайте в область кутикули поживне масло і нанесіть на шкіру рук зволожуючий крем.

Якщо у вас ще залишилися питання про те, як правильно робити апаратний манікюр, подивіться цікавий відео урок, автор якого поділиться всіма тонкощами цієї процедури. За допомогою електричного манікюрного набору ви швидко додасте нігтиками доглянутий вигляд, а зекономлений час зможете витратити на неповторний дизайн нігтів.Приємного перегляду, дорогі читачки!

.