Ногти

Лак від грибка нігтів в Білорусії: Протигрибковий лак в Білорусі. Порівняти ціни, купити споживчі товари на маркетплейсе Deal.by

Лак проти грибка нігтів в білорусі

Протигрибкові препарати для нігтів

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування грибка нігтів наші читачі успішно використовують Tinedol. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.
Детальніше тут …

Грибок … Кожен з нас чув це слово і асоціативний ряд, який виникає при ньому досить неприємний. Грибок – це захворювання шкіри ніг, яке може, проявляється на стопах або нігтях.Потрібно запам’ятати, що грибок не можна просто замазати лаком або зрізати, це лише косметично прикриє вашу проблему, а ось процес лікування буде вже упущений, і стадії розвитку хвороби буду прогресувати.

Протигрибкові препарати для нігтів

Розглянемо особливості зовнішнього лікування грибка нігтів, проте пам’ятайте, що лікування повинно бути не тільки зовнішнім, а й внутрішнім.

При лікуванні грибка застосовується:

Мазь проти грибка

Великий попит на такий вид товару породив велику пропозицію, тому в аптеці ви знайдете величезну кількість різних мазей.Розглянемо найбільш популярні мазі проти грибка нігтів.

 1. Ламізил – широко відомий препарат, на основі тербінафіну, який пригнічує розмноження стреола і через деякий час гинуть клітини грибка. В інструкції зазначено, що мазь потрібно наносити на уражений ніготь кілька разів на добу. При зникненні проявів не припиняйте курс лікування, суворо дійте за інструкцією. Даний лікарський препарат токсично діє на печінку, при виборі мазі враховуйте цей момент.
 2. Кандид – речовина на основі клотримазолу, руйнує мембрану клітини грибка. Наноситися 2-3 рази на день при явному наявності уражених ділянок, і потім протягом місяця, щоб уникнути рецидивів. Вивчайте склад, так як при високій гіперчутливості застосовувати не рекомендується.
 3. Екзодріл – мазь на основі нафтифина гідрохлориду, який руйнує стінки клітин грибка. Лікування триває від 2-х до 8-ми тижнів, в залежності від складності перебігу грибкової інфекції.
 4. Нізорал – руйнує клітинну структуру грибка за рахун
Лікування грибка нігтів.Як вилікувати грибок і гіперкератоз нігтів

Одним з найпоширеніших захворювань нігтів на руках і на ногах є грибок нігтів. У цій статті ми розповімо про лікування грибка нігтів, підкажемо, як вилікувати грибок нігтів в домашніх умовах і назвемо ефективні засоби для лікування грибка.

Причини виникнення грибка нігтів

Грибок нігтів, він же оніхомікоз, виникає через діяльність грибів-дерматофітів або дріжджоподібних і пліснявих грибів.Зараження нігтя грибком відбувається в разі створення сприятливих умов для жізнедейтельності грибка, наприклад:

 • незручна, не пропускає повітря взуття
 • травмування нігтя в разі травми, удару, притиснення і т.п.
 • підвищене потовиділення ніг
 • підвищена вологість взуття
 • контакт із зараженою грибком поверхнею при зниженому імунітеті
 • чужа взуття

Вплив грибка на ніготь

Ніготь, заражений грибком, може бути вражений повністю, а може і з краю, по середині або у нігтьового ложа.Поступово відбувається зміна кольору нігтя – з’являються невеликі плями і смуги, виникає жовтуватий відтінок, поступово переходячи в темно-коричневий. Через деякий час ніготь перестає бути прозорим. Він втрачає свій блиск, стає тьмяним і потовщується. Вражений ніготь з часом руйнується, особливо цей процес помітний з боків.

Діагностика грибкового захворювання

Якщо ніготь на руці або нозі змінив колір, не факт, що Ви заразилися грибком нігтя. Щоб точно визначити факт захворювання грибком, Вам потрібно звернеться до дерматолога і зробити спеціальний аналіз, так званий “бактеріальної посів”.У разі, якщо грибкове захворювання підтвердиться, лікар призначить Вам медикаментозне лікування.

Засоби для лікування грибка

Для прискорення лікування грибка нігтів ми рекомендуємо використовувати Вам комплект препаратів при грибку і гіперкератоз нігтів. Даний комплект часто використовується практикуючими ПОДОЛОГ і майстрами педикюру. У набір входять наступні засоби:

Лікування грибка нігтів в домашніх умовах

Лікування грибка нігтів здійснюється в наступному порядку.У разі сильного ураження нігтя гиперкератозом або грибком спочатку застосовується очищающий лосьйон для нігтів (7499), для цього потрібно змочити ватний диск невеликою кількістю лосьйону і протерти нігтьову пластину. Після цього наноситься Лосьйон для нігтів (7441) в поєднанні з маззю для нігтів (7442)

Лосьйон для нігтів

Лосьйон для нігтів (7441) наноситься на нігтьову пластину під вільний край і місце біля кутикули. Завдяки водно-спиртовій основі, кислотам і сечовини як провідника, лосьйон здатний проникати в структуру шкіри нігтьового валика, кутикулу, епоніхій і в саме нігтьове ложе.Додатково лосьйон стимулює більш швидке відростання нігтьової пластини, т. К. Прискорює регенерацію здорових клітин нігтя за рахунок входять до складу кислот і стимулюють ріст рослинних екстрактів.

Мазь для нігтів

Після повного всмоктування лосьйону обов’язково наноситься мазь для нігтів (7442). Мазь запечатує всередині нігтя всі корисні речовини, що проникли з лосьйону. Мазь для нігтів додатково пом’якшує нігтьову пластину, не допускає розшарування нігтя і його вростання при отрастании.Що входять до складу мазі кислоти підсилюють здорову регенерацію клітин нігтя, завдяки чому ніготь відростає НЕ потовщеним, гладким і без деформацій.

Рекомендації щодо застосування

Перед використанням мазі і в подальшому рекомендується один раз в місяць зачистити нігтьову пластину у фахівця в педикюрном кабінеті від зруйнованих життєдіяльністю грибка частин нігтя.

Залежно від ступеня ураження грибком лікування грибка нігтів рекомендується проводити комплектом з 3 засобів або за допомогою лосьйону для нігтів в поєднанні з маззю для нігтів.В крайньому випадку можна використовувати тільки лосьйон для нігтів.

Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання. Рекомендований термін використання коштів до повного відростання нігтьової пластини або протягом 6-8 місяців 1-2 рази на день.

Якщо у Вас залишилися питання про те, як вилікувати грибок нігтів, і з питань придбання засобів від грибка пишіть в директ нашого інстаграмма і телефонуйте за телефонами, вказаними внизу сторінки.

Лак від грибка нігтів в Мінську

Лікувальні властивості лаку від мікозу нігтів сприяють позбавленню від грибка нігтів на руках і ногах

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування грибка нігтів наші читачі успішно використовують Tinedol.Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.
Детальніше тут …

Зіткнувшись з грибковим ураженням, виникає бажання використовувати всі доступні і ефективні способи для знищення микоза, щоб повернути нігтьовим пластин здоровий вигляд. Терапія включає місцеві препарати і прийом системних антимикотиков, що істотно прискорює процес лікування.

Порівняно новий засіб – лак від мікозу нігтів, робить позбавлення від грибка нігтів більш естетичним, позбавляючи від необхідності носити закрите взуття або заклеювати уражені нігтьові пластини на руці пластиром.Розглянемо види продукції, пропонованої для місцевої терапії мікозу, в формі лікувально-профілактичних лаків для лікування грибка.

Терапія микоза

Терапевтичні методи позбавлення від мікозу нігтьових пластин, як правило, включають в себе місцеву терапію і застосування лікарських протигрибкових засобів всередину. Іноді від застосування таблеток утримуються, це відбувається при первинному не ускладнення інфікуванні, а також при вагітності, в дитячому віці.

У такому випадку, все лікування грибкової інфекції зводиться до застосування місцевих антимикотических препаратів, серед яких виділяють:

 1. Винничук – для розм’якшення ороговілої нігтьової пластини для лікування грибка нігтів на ногах, в деяких випадках – на руках.
 2. Антисептики – для обробки поверхні нігтьових пластин, шкірного покриву навколо інфікованого нігтя.
 3. Протигрибкові компреси – з розчину марганцю, борної кислоти, перекису водню для припинення розмноження грибкових спор.
 4. Фунгіцидні креми, мазі – для подальшої обробки нігтьових пластин.
 5. Лак для нігтів проти грибка – для обробки ураженої нігтьової пластини, додання більш естетичного вигляду, лікування мікозу.

Для обробки шкірних покривів навколо нігтьової пластини, між пальцями, використовують мазі або креми – Ламізил, Клотримазол, Ламікон.А також кошти – Екзодерил, Наілексперт від Вартнер.
До складу гель Наілексперт входять речовини Циклометикон, молочна кислота, які пригнічуючи грибкову середу, запобігають розвитку, зростання суперечка.

Системна протигрибкова терапія включає в себе прийом антімікотіков – Флуконазола, Кетоконазолу, Ламікон, Тербінафіну і деяких інших. Варто пам’ятати, що застосування антимикотических системних препаратів повинно бути обгрунтовано, проводитися за рекомендацією мікології або дерматолога на основі результатів діагностичних даних.

Лікувальна терапія

Лак для нігтів від грибка являє собою місцеве засіб для безпосереднього нанесення на інфіковану нігтьову пластину.

Білоруські кошти від грибка нігтів

Поширені ліки від грибка нігтів

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування грибка нігтів наші читачі успішно використовують Tinedol. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.
Детальніше тут …

05.04.2017

Грибок – досить поширене ураження шкірного покриву, з яким стикався практично кожна людина. Протягом багатьох століть люди не могли знайти ефективний засіб, які швидко б позбавило хворого від гострого дискомфорту. Сьогодні знайти ліки від грибка не складає ніяких труднощів, багато препаратів здатні поборотися з свербінням і палінням всього за кілька днів. Згідно зі статистикою Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, найбільше до розвитку мікозу схильні власники сухої і тонкої шкіри.

Лаки і розчини для лікування грибка нігтів

Помітивши перші ознаки грибка на тілі, необхідно негайно приступити до лікування. Вчасно розпочата терапія допоможе вам уникнути серйозного дискомфорту або переростання зараження в хронічну форму. Позбутися від грибка на нігтях стоп допоможуть наступні засоби:

 • Ціклопіроксомламін – протигрибковий препарат, який позбавить вас від ураження всього за два тижні. Використовувати його дуже просто: двічі в день обробляйте хворий ніготь засобом за допомогою ватної палички.Найкраще продовжувати до тих пір, поки у вас повністю не виросте здоровий ніготь.
 • Лоцерил – позбавляє від грибкового ураження всього за кілька днів. Наносити засіб потрібно двічі на день, шар за шаром. Раз в тиждень повністю прибирайте старе покриття, продовжуйте наносити лак. Не варто закінчувати терапію після того, як зникли перші симптоми – раз в тиждень наносите засіб на нігті протягом 3 месяцев.С відгуками про препарат ви можете ознайомитися тут.
 • Батрафен – засіб, призначений для місцевої пульс-терапії.Воно має наступну схему застосування: перший місяць наносите лак по одному шару кожні два дні, у другій – по шару раз в три дні, на третій – 1 шар в два дня, на четвертий і наступні чергуйте застосування. Використовувати препарат потрібно до тих пір, поки у вас повністю не відросте здоровий ніготь. Детальніше про Батрафене тут.
 • Мікозан – лак, який необхідно наносити на уражену грибком ніготь два рази на добу. В середньому курс лікування триває місяць, після чого можна оцінити помітні зміни.Як тільки ви позбудетеся від свербіння і лущення, ще кілька місяців наносите лак раз в тиждень. Це допоможе вирости нігтя міцним і здоровим. Детальніше …

Потрібно відзначити, що лаки проти грибка мають досить високу вартість. Однак вони повністю виправдовують її своїм високим результатом у боротьбі з поразкою. Використовувати такі кошти ви можете і в якості профілактики, якщо часто відвідуєте місця загального користування. Лак добре прискорює ріст нігтьової пластини, що в значній мірі скорочує процес лікування.

.