Ногти

Нормалідон від грибка нігтів: Нормалідон засіб від грибка, відгуки. Інструкція по застосуванню ціна в аптеці

Нормалідон від грибка нігтів на ногах: як застосовувати гель Normalidon?

Грибкові захворювання з ураженням шкіри і нігтів – досить часта патологія в дерматології. Вони супроводжуються фізичним і емоційним дискомфортом, а тому потребують адекватної корекції. У комплексному лікуванні мікозів може використовуватися і препарат під назвою Нормалідон.

Склад препарату

Косметичний препарат випускається у формі гелю.Продукт містить декілька активних інгредієнтів:

 • Колоїдне срібло.
 • Екстракт чистотілу.
 • Клімбазол.
 • Пантенол.

В якості додаткових речовин Нормалідон містить рослинне масло, гліцерин, триетаноламін, карбопол. Випускається засіб в невеликому флаконі з дозатором об’ємом 30 мл.

Як діє Normalidon?

Офіційно препарат позиціонується як гігієнічний засіб для догляду за шкірою ніг.Але з огляду на властивості входять до його складу, можна з упевненістю стверджувати і про лікувальні якості гелю. Основні ефекти Нормалідона наступні:

 • Антисептичний.
 • Протизапальний.
 • Фунгіцидний.
 • Загоює.
 • Смягчающий.

Все це дозволяє активно застосовувати гель в якості доповнення до стандартної терапії грибкової інфекції. Колоїдне срібло і екстракт чистотілу відомі своїми антибактеріальними властивостями і здатністю пригнічувати запальну реакцію.Клімбазол – це лікарська речовина, що вбиває патогенних грибків, а пантенол сприяє подальшій регенерації. За рахунок пригнічення активності мікробів усувається і неприємний запах, що виникає при надмірної пітливості ніг.

Завдяки рослинному екстракту, спектр терапевтичних ефектів Нормалідона стає ще ширше. Чистотіл, поряд з пантенолом, заспокоює свербіж і роздратування, усуває сухість і лущення, часто супроводжують грибкову інфекцію. Він же є природним антиоксидантом, відновлює порушений водно-ліпідний баланс в шкірі, підвищуючи тим самим її захисні властивості.

Препарат має низку позитивних якостей, які дозволяють його використовувати при грибкових інфекціях в дерматології.

Спосіб використання гелю

Застосування гелю виключно просте. Щоб полегшити стан шкіри при дерматомікозах, не потрібно спеціальних навичок, досить лише слідувати інструкції і рекомендацій фахівця.

Мікози стоп з сверблячкою і почервонінням

Основна сфера використання гелю Normalidon – це поразка грибком гладкої шкіри.Препарат прекрасно справляється з усуненням неприємною симптоматики у вигляді почервоніння, свербіння і сухості, які спостерігаються при дерматомікозах. Гігієнічний засіб допоможе прибрати і неприємний запах поту, що виникає через життєдіяльності бактерій.

Перед використанням крему шкіру необхідно очистити від забруднень і висушити. Засіб наносять на уражені ділянки тонким шаром, легко втираючи. Процедура повторюється 2-3 рази на добу. Курс лікування може становити до місяця безперервного використання гелю.Після зникнення симптомів рекомендують його наносити ще протягом 1-2 тижнів.

Поразка нігтів на ногах

Нормалідон знайшов своє застосування і від грибка нігтів. Його ефективність при оніхомікозі нижче, ніж у традиційних засобів, але як додатковий засіб він цілком може використовуватися, особливо при ураженні навколишньої шкіри.

Щоб засіб проникло глибше в нігтьову пластину, попередньо роблять мильно-содову ванночку для ніг. Потім уражені ділянки максимально видаляють – підпилюють або зрізають.Після знежирення і підсушування нігтя можна наносити і сам гель. Курс лікування слід продовжувати до тих пір, поки не відросте здорова пластина.

Зазвичай Нормалідон застосовують для усунення симптоматики грибкового ураження шкіри, але препарат зможе проявити себе і при онихомикозах.

Аналоги кошти

Вибір відповідного препарату для лікування грибкової інфекції – іноді не таке просте завдання. У випадках індивідуальної непереносимості і при відсутності гелю в продажу виникає необхідність шукати йому заміну.Тоді можна звернути увагу на наступні аналоги:

 • Тінедол.
 • Цинов.
 • Клімбазол.

Всі вони містять один і той же протигрибковий компонент, але додаткові речовини можуть відрізнятися. У схемах класичної терапії є достатня кількість коштів, які не поступаються за ефективністю Нормалідону (а часто і перевершують його). Однак необхідний засіб може призначити лише лікар.

Нормалідон – це косметичний засіб з гігієнічними і лікувально-профілактичні властивості.Препарат містить ряд активних інгредієнтів, що дозволяють його використовувати при грибковому ураженні шкіри і нігтів. Однак для отримання хорошого результату гель краще використовувати в комплексі з більш активної і специфічною терапією, призначеної лікарем.

Завантаження …

Нормалідон від грибка нігтів на ногах: як застосовувати гель Normalidon?

Грибкові захворювання з ураженням шкіри і нігтів – досить часта патологія в дерматології. Вони супроводжуються фізичним і емоційним дискомфортом, а тому потребують адекватної корекції.У комплексному лікуванні мікозів може використовуватися і препарат під назвою Нормалідон.

Склад препарату

Косметичний препарат випускається у формі гелю. Продукт містить декілька активних інгредієнтів:

 • Колоїдне срібло.
 • Екстракт чистотілу.
 • Клімбазол.
 • Пантенол.

В якості додаткових речовин Нормалідон містить рослинне масло, гліцерин, триетаноламін, карбопол.Випускається засіб в невеликому флаконі з дозатором об’ємом 30 мл.

Як діє Normalidon?

Офіційно препарат позиціонується як гігієнічний засіб для догляду за шкірою ніг. Але з огляду на властивості входять до його складу, можна з упевненістю стверджувати і про лікувальні якості гелю. Основні ефекти Нормалідона наступні:

 • Антисептичний.
 • Протизапальний.
 • Фунгіцидний.
 • Загоює.
 • Смягчающий.

Все це дозволяє активно застосовувати гель в якості доповнення до стандартної терапії грибкової інфекції. Колоїдне срібло і екстракт чистотілу відомі своїми антибактеріальними властивостями і здатністю пригнічувати запальну реакцію. Клімбазол – це лікарська речовина, що вбиває патогенних грибків, а пантенол сприяє подальшій регенерації. За рахунок пригнічення активності мікробів усувається і неприємний запах, що виникає при надмірної пітливості ніг.

Завдяки рослинному екстракту, спектр терапевтичних ефектів Нормалідона стає ще ширше.Чистотіл, поряд з пантенолом, заспокоює свербіж і роздратування, усуває сухість і лущення, часто супроводжують грибкову інфекцію. Він же є природним антиоксидантом, відновлює порушений водно-ліпідний баланс в шкірі, підвищуючи тим самим її захисні властивості.

Препарат має низку позитивних якостей, які дозволяють його використовувати при грибкових інфекціях в дерматології.

Спосіб використання гелю

Застосування гелю виключно просте.Щоб полегшити стан шкіри при дерматомікозах, не потрібно спеціальних навичок, досить лише слідувати інструкції і рекомендацій фахівця.

Мікози стоп з сверблячкою і почервонінням

Основна сфера використання гелю Normalidon – це поразка грибком гладкої шкіри. Препарат прекрасно справляється з усуненням неприємною симптоматики у вигляді почервоніння, свербіння і сухості, які спостерігаються при дерматомікозах. Гігієнічний засіб допоможе прибрати і неприємний запах поту, що виникає через життєдіяльності бактерій.

Перед використанням крему шкіру необхідно очистити від забруднень і висушити. Засіб наносять на уражені ділянки тонким шаром, легко втираючи. Процедура повторюється 2-3 рази на добу. Курс лікування може становити до місяця безперервного використання гелю. Після зникнення симптомів рекомендують його наносити ще протягом 1-2 тижнів.

Поразка нігтів на ногах

Нормалідон знайшов своє застосування і від грибка нігтів. Його ефективність при оніхомікозі нижче, ніж у традиційних засобів, але як додатковий засіб він цілком може використовуватися, особливо при ураженні навколишньої шкіри.

Щоб засіб проникло глибше в нігтьову пластину, попередньо роблять мильно-содову ванночку для ніг. Потім уражені ділянки максимально видаляють – підпилюють або зрізають. Після знежирення і підсушування нігтя можна наносити і сам гель. Курс лікування слід продовжувати до тих пір, поки не відросте здорова пластина.

Зазвичай Нормалідон застосовують для усунення симптоматики грибкового ураження шкіри, але препарат зможе проявити себе і при онихомикозах.

Аналоги кошти

Вибір відповідного препарату для лікування грибкової інфекції – іноді не таке просте завдання.У випадках індивідуальної непереносимості і при відсутності гелю в продажу виникає необхідність шукати йому заміну. Тоді можна звернути увагу на наступні аналоги:

 • Тінедол.
 • Цинов.
 • Клімбазол.

Всі вони містять один і той же протигрибковий компонент, але додаткові речовини можуть відрізнятися. У схемах класичної терапії є достатня кількість коштів, які не поступаються за ефективністю Нормалідону (а часто і перевершують його).Однак необхідний засіб може призначити лише лікар.

Нормалідон – це косметичний засіб з гігієнічними і лікувально-профілактичні властивості. Препарат містить ряд активних інгредієнтів, що дозволяють його використовувати при грибковому ураженні шкіри і нігтів. Однак для отримання хорошого результату гель краще використовувати в комплексі з більш активної і специфічною терапією, призначеної лікарем.

Як діє спрей Normalidon (Нормалідон) від грибка нігтів? Відгуки пацієнтів і лікарів

Опубліковано: 01 Березня 2017 о 20:42

Оніхомікоз має інфекційну природу і викликаний, в основному, пліснявими, дріжджоподібними грибками, а також дерматофитами.Згідно зі статистикою, у світі носіями цих мікроорганізмів є близько 15% людей різних вікових категорій. Оніхомікоз більшою мірою проявляється в результаті ослаблення імунітету. Спочатку нігтьові пластини, які піддаються активності патогенної мікрофлори, змінюють свою пігментацію. Вони стають жовтими, втрачають блиск і природну міцність. На більш запущених стадіях можна спостерігати часткове або повне руйнування нігтя.

Почати своєчасну терапію – значить уникнути небажаних ускладнень.Для досягнення позитивного результату лікування необхідно застосовувати тільки кращі засоби. Багато людей шукають ефективні натуральні препарати, не бажаючи наражати свій організм до негативного впливу штучних компонентів. Саме таким є Normalidon (Нормалідон). Від грибка нігтів і стоп призначається багатьма фахівцями. Це натуральне експрес-засіб, дія якого спрямована на швидке знищення суперечок інфекції, а також на:

 • Моментальне зняття симптомів онихомикоза (свербіння, пітливості, печіння, дискомфорту).
 • Усунення неприємного запаху.
 • Запобігання подальшого руйнування і відшарування пошкодженої нігтьової пластини.
 • Загоєння мікротріщин на шкірі.
 • Підвищення місцевого імунітету.
 • Повне усунення вогнищ патогенної мікрофлори.

Грибок нігтів: небезпека захворювання, страшні наслідки

Медична практика показує, що багато людей, які є носіями грибкової інфекції, не надають належної уваги цій проблемі.Навіть при перших ознаках онихомикоза часто ніяких терапевтичних дій з боку людини не здійснюється. Що може статися в такому випадку? Чи небезпечний грибок нігтів і якої шкоди організму він може нанести? Відповідаючи на ці питання, дерматологи, в першу чергу, звертають увагу на інтенсивність розмноження патогенної мікрофлори. При відсутності лікування можна дуже швидко спостерігати процес руйнування основи нігтя, що негайно призводить до його деформації, ослаблення структури і, в кінцевому підсумку, до відшарування.Але це не найстрашніші наслідки. Грибок може викликати приєднання інших, більш небезпечних, інфекцій, які потрапляють в організм через уражені онихомикозом тканини. В такому випадку запальні реакції часто переростають в гнійні процеси з виділенням ексудату.

Небезпека запущеного перебігу хвороби полягає ще і в сенсибілізації організму. Що відбувається в цьому випадку? В результаті дисбалансу в функціональності імунної системи, проявляється гіперчутливість до патогенної грибкової мікрофлори.Організм сприймає інфекцію як алерген. Це загрожує розвитком такого ускладнення, як алергічний дерматит.

Дуже небезпечним для людини є і глибокий мікоз, який може викликати зараження крові.

Щоб уникнути неприємних наслідків і швидко позбутися від оніхомікозу, необхідно застосовувати ефективне, натуральне і швидкодіючий ліки – Normalidon. Відгуки пацієнтів, які вже використовували це унікальний засіб, підтверджують його цілющі властивості.Де купити Нормалідон? За невелику плату людина отримує можливість повністю позбутися від оніхомікозу, а значить – від можливих серйозних для організму ускладнень. Швидко усунути грибок нігтів допоможе експрес-засіб Normalidon. Купити його можна у офіційного представника за найнижчою ціною.

Як діє спрей Нормалідон від грибка нігтів?

У чому ж криється секрет ефективності і швидкої дії цього унікального лікарського препарату? Який вплив на організм він має і як лікує оніхомікоз? Цією інформацією цікавляться багато людей перед тим як придбати гель Нормалідон.

Слід зазначити, що в основу лікувальної формули закладений секретний компонент – нітрат срібла. Про цілющі властивості цього благородного металу відомо не тільки традиційній медицині, але і народних цілителів. Проникаючи в структуру тканин, речовина знищує вогнища інфекції за дуже короткий період. Клінічна картина у пацієнтів, які використовували Normalidon від грибка нігтів на ногах, поліпшується майже в два рази швидше, в порівнянні з ефектом від інших препаратів. Крім протигрибкової дії, нітрат срібла сприяє створенню бар’єру для ряду інших інфекцій (вірусів, бактерій) і хімічних алергенів.Уміло підібрані допоміжні компоненти сприяють істотному поліпшенню стану нігтів і шкіри. Під впливом препарату Нормалідон, пропадає специфічний запах, гояться мікротріщини, клітини тканин отримують необхідну кількість мікроелементів для швидкої регенерації і відновлення пошкоджень.

Склад експрес-засоби Normalidon від грибка нігтів

Срібло здавна використовувалося для лікування багатьох хвороб шкіри. Про його цілющі (дезінфікуючі, антисептичні) властивості вперше стало відомо стародавнім єгиптянам.На сьогоднішній день нітрат срібла – це основна складова Normalidon. Натуральний гель має і ряд додаткових компонентів:

 • Фарнезол і клімбазол. Проникаючи в структуру грибкових клітин, вони сприяють руйнуванню їх мембран. Це завдає істотного удару по розвитку і розмноження суперечок і призводить до повного їх знищення. Також фарнезолу і клімбазол запобігають повторній появі інфекції в організмі, оскільки сприяють виробленню стійкого місцевого імунітету.
 • Африканська груша. Цей компонент ще називають маслом Дакреодеса. Воно насичене природними жирними кислотами, трігліцерідамі, вітамінами і амінокислотами. Концентрація даного комплексу корисних речовин в плодах африканської груші становить близько 50%. Масло Дакреодеса ​​володіє унікальними регенераційними властивостями. Під його впливом відновлюються уражені тканини, пропадає лущення шкіри, нігті набувають здоровий вигляд.
 • Стовбурові клітини Софори японської.Компонент забезпечує препарату швидке дію. Під впливом цієї речовини грибок знищується, також усувається свербіж, печіння і лущення дерми.

Як застосовувати Нормалідон від грибка нігтів?

Багатьох цікавить питання – як використовувати Normalidon (Нормалідон) від грибка? Інструкція по застосуванню говорить, що перед нанесенням препарату необхідно ретельно вимити ноги антибактеріальним милом і просушити їх.Деякі дерматологи рекомендують зняти огрубілу шкіру пемзою (спеціальний абразивний камінь).

Після цього на уражені ділянки нігтьових пластин або стоп, наноситься кілька точок препарату за допомогою зручного дозатора. Потім гель Normalidon акуратно втирається в поверхню нігтя або шкіри. Повний курс лікування триває близько 3 тижнів. У день необхідно наносити гель 2-3 рази, залежно від стадії захворювання.

Кому необхідно купити експрес-засіб Normalidon від грибка нігтів?

Носіям грибкової інфекції слід серйозно задуматися над тим, які наслідки можуть проявитися при відсутності своєчасної терапії.Також необхідно пам’ятати, що сам по собі грибок не проходить. Він може знаходитися в пригніченому стані при міцний імунітет. Але як тільки відбудеться збій в роботі захисної функції організму, інфекція обов’язково про себе нагадає. Не потрібно доводити ситуацію до критичної точки. Слід якомога швидше позбутися від патогенного мікроорганізму, поки він знаходиться в ослабленому стані. У цьому допоможе Normalidon. Від грибка нігтів на ногах і руках – це препарат №1. Вогнища ураження руйнуються, а сама інфекція повністю знищується.

Таким чином, застосовувати експрес-засіб (гель) Normalidon необхідно пацієнтам, у яких:

 • Діагностовано оніхомікози і мікози будь-якій стадії.
 • Спостерігаються запальні реакції на дермі.
 • З’явилися ускладнення, викликані онихомикозом.

Також Нормалідон – засіб від грибка – в профілактичних цілях показаний людям, які знаходяться в групі ризику, а саме: відвідують громадські місця (лазні, сауни, басейни, тренажерні зали, пляжі), перебувають у тісному контакті з інфікованими пацієнтами.

Відгуки фахівців або що говорять лікарі про Normalidon від грибка нігтів?

Грабовіцкій Олег Павлович, лікар-дерматолог вищої категорії

Грибок нігтів має здатність швидко проникати в структуру тканин, викликаючи появу дуже неприємних симптомів. Крім цього, він може поширюватися за межі нігтьової пластини, вражаючи шкіру. Щоб запобігти прояву небажаних наслідків, лікування повинно здійснюватися негайно, при перших симптомах.Гель Нормалідон зарекомендував себе з найкращого боку. Це засіб широкого спектра дії. Крім антимикотических властивостей, препарат має і вираженим відновлювальний вплив. Він швидко справляється з грибком, відновлює шкірні покриви і нігті.

Устинова Галина Валеріївна, лікар-дерматолог

Експрес-засіб (гель) Normalidon забезпечує швидке і нешкідливе дію. Він згубно впливає на клітини грибкових мікроорганізмів, руйнує їх мембрани. Це ліки здатні за короткий період повністю зупинити розмноження інфекції і очистити організм від залишків патогенної мікрофлори.Я своїм пацієнтам призначаю Нормалідон від мікозу стоп, рук, і при грибковому ураженні нігтьових пластин. Гель сміливо можна використовувати і для профілактики. Він зміцнює місцевий імунітет і запобігає зараженню. Практично всі пацієнти задоволені дією цього препарату, їх відгуки про Нормалідоне тільки позитивні.

Де купити (замовити) спрей Нормалідон від грибка нігтів?

Замовити NORMALIDON від грибка ви можете натиснувши на кнопку своєї країни нижче!

Правдиві відгуки людей, які вже використовували експрес-засіб Normalidon від грибка нігтів! Допомагає воно чи ні?

Калаш Арсеній, 34 роки, Астана

Я довго не міг знайти універсальних ліків від мікозу, яке б мало не тільки протигрибковим дією, але і одночасно регенераційні, до того ж, з натуральним складом і без побічних ефектів.Був змушений застосовувати кілька препаратів одночасно, які не дуже-то і допомагали, оскільки грибок почав вже поширюватися і на п’яти. Нещодавно я відкрив для себе експрес-засіб Нормалідон. Воно задовольняє всім моїм вимогам. Після повного курсу лікування я забув про захворювання. Тепер застосовую його періодично для профілактики і рекомендую своїм знайомим.

Крістенкова Аліна, 24 роки, Санкт-Петербург

Що можна сказати про гелі Нормалідон? Я дуже задоволена, що придбала саме його.Це кращий засіб з тих, які я використовувала раніше. Грибок нігтів мене просто вивів, нічого не допомагало: ні аптечні препарати, ні «бабусині рецепти». Нігті слоілісь, зуділи, втратили блиск, придбали жовтий колір. А літо для мене взагалі було трагедією. Я була змушена носити закрите взуття, це тільки посилювало ситуацію. Препарат Нормалідон мене просто врятував, після повного курсу терапії всі неприємні симптоми зникли, а ноги стали, як і раніше красивими.

Гриневич Юлія, 31 рік, Владивосток

Грибок нігтів, мабуть, отримала від чоловіка.Перші симптоми (зміна пігментації і втрата природного блиску нігтя) помітила під час педикюру. Спочатку не звернула на це особливої ​​уваги. Але коли почала огрубевает шкіра стоп, серйозно задумалася про лікування. Мені лікар порекомендував гель Нормалідон, розповів про його цілющі властивості. Порадував 100% натуральний склад. Купила і собі, і чоловікові. Ми використовували його протягом 3 тижнів. У мене ознаки онихомикоза пропали повністю, до нігтиками повернувся колишній блиск. Шкіра стоп стала еластичною і розцвів здоров’ям.У чоловіка, оскільки захворювання знаходиться в дуже занедбаному стані, клінічна картина істотно покращилася. Скажу чесно, до цього жоден засіб так не допомагало. Чоловік продовжує терапію і з кожним днем ​​результати стають більш помітними, грибок майже зник. Можу сказати, що Нормалідон гель – найефективніший, універсальний засіб від оніхомікозу і мікозу.

Прудиус Геннадій, 46 років, Кострома

До появи в моєму житті лікарського препарату Normalidon довго мучився від запущеної форми грибка нігтів.Виникла ця проблема дуже давно. Я не звертав на неї уваги, поки не почав відчувати сильні болі. Нещодавно навіть відшарувався ніготь. Тоді тільки відвідав дерматолога. Саме він прописав мені курс лікування. Найефективнішим засобом місцевої дії виявився Normalidon. Навіть запущена стадія хвороби цілком під силу цьому унікальному ліків. Тепер я вже на шляху до одужання. Дякую виробника за такий дієвий препарат.

Бурдейна Алла, 61 рік, Москва

У моєму віці будь-яка хвороба переноситься не дуже легко, що вже говорити про грибку! Дуже засмутилася, коли лікар діагностував оніхомікоз.Але завдяки сильнодіючого засобу на натуральній основі Нормалідон, змогла позбутися від інфекції дуже швидко. Практично через два тижні терапії ознаки хвороби повністю зникли. Результатом я дуже задоволена і рекомендую ліки всім, хто страждає від неприємних симптомів онихомикоза.

Де купити (замовити) спрей Нормалідон від грибка нігтів?

Замовити NORMALIDON від грибка ви можете натиснувши на кнопку своєї країни нижче!

Normalidon від грибка на ногах: спосіб використання

Широко застосовується лікарський препарат Normalidon від грибка нігтів, завдяки своїй здатності швидко усувати зовнішні прояви грибкової інфекції: свербіння і лущення шкіри.Однак ліки не тільки прибирає супутню симптоматику, але і згубно впливає на патогенні мікроорганізми, які провокують розвиток грибка. Виробник «Нормалідона» запевняє, що за допомогою цього засобу вдасться повністю позбавитися від грибкових проявів всього за 7 днів.

Чому слід вибирати Normalidon?

Форми випуску і чим багатий склад?

Унікальному препарату Normalidon, що випускається у вигляді спрея, високу ефективність в боротьбі з грибком забезпечують містяться в ньому компоненти:

 • Азотнокисле срібло – нормалізує потовиділення і усуває специфічний запах поту.Ця речовина забезпечує шкірі ефективний захист від всіляких видів бактерій, виступає в боротьбі з вірусами та інфекціями, а також сприяє загоєнню ран.
 • Стовбурові клітини японської софори – прискорюють регенерацію шкірного покриву, усуваючи лущення та свербіж, пригнічуючи дію патогенної мікрофлори.
 • Масло африканської груші – надає антимікотичну дію, лікує і зволожує шкіру.
 • Фарнезол і клімбазол – знищують грибки і створюють міцний бар’єр, що перешкоджає проникненню хвороботворних мікробів.

Повернутися до списку

Терапевтичний вплив

Компоненти препарату проникають в найглибші шари нігтьової платини.

«Нормалідон» від грибка нігтів на ногах діє таким чином. Лікарські речовини препарату проникають в найглибші шари дерми, де повністю вбивають грибкову інфекцію. У результаті проходить сильне свербіння, ранки і тріщини швидше загоюються, ліквідується запалення і захищається здорова сполучна тканина від негативного впливу на неї хвороботворних мікроорганізмів.Крім цього, Normalidon збагачує шкірні покриви корисними мікроелементами, зволожуючими і попереджувальними пересихання епітелію. Спрей впливає і на потові залози, покращуючи їх діяльність, він не дає можливості поту придбати специфічний запах.

Хворі, що використовували спрей Normalidon, практично відразу можуть спостерігати поліпшення:

 • зі стоп і нігтів зникне неприємний “аромат”;
 • шкіра на ногах перестане свербіти і лущитися, стягне м’якою і шовковистою.

Пройдуть і всі неприємні наслідки грибка:

 • довго незагойні тріщини;
 • постійні кровотечі;
 • подрібнення нігтьової пластини;
 • виразки і гнойніковие ранки;
 • сильні болі при ходьбі.

Повернутися до списку

Переваги використання Normalidon при грибку на ногах

Виділяють наступні плюси застосування «Нормалідона» при грибку:

 • має вигідну ціну;
 • не викликає звикання, тому не провокує синдрому відміни;
 • легкий в застосуванні;
 • швидко вбирається в дерму і не друкується на одязі;
 • додатково зволожує і дарує відчуття свіжості шкірі стоп;
 • надає швидкий терапевтичний ефект;
 • забезпечує лікувальну дію тривалий час після відміни препарату;
 • не несе шкоди здоров’ю людини.

Повернутися до списку

Спосіб використання

Перед нанесенням кошти необхідно пройти гігієнічні процедури.

Прочитавши інструкцію до фармзасобів Normalidon і проконсультувавшись з лікарем, можна сміливо приступати до терапії грибка. Лікування микотического захворювання за допомогою «Нормалідона» проходить просто. Хворому потрібно ретельно вимити ноги антибактеріальним милом і висушити їх, промокнув м’яким рушником. Для найкращого ефекту медики рекомендують знімати огрубілу шкіру спеціальним абразивним каменем.Коли проблемна зона буде повністю підготовлена, можна сміливо приступати до процедури. Для цього, на уражені ділянки розпорошити спрей, гарненько втерти його в дерму і нігтьову пластину. Наносять Normalidon 2-3 рази на добу протягом 3-х тижнів. Але тривалість терапії для кожного хворого підбирається індивідуально, так як залежить від стадії недуги і загального стану.

Важливо уникати попадання спрею в очі і на слизові оболонки.

Повернутися до списку

Правда або розлучення?

Серед безлічі позитивних відгуків про медпрепаратів Normalidon знайдуться і негативні, описувані неефективність цих ліків.Однак хворим, які залишилися незадоволені лікуванням грибка «Нормалідоном», варто розуміти, що результат терапії залежить від багатьох факторів: індивідуальних особливостей організму, правильності нанесення і регулярності застосування ліків. Крім цього, важливо користуватися оригінальним продуктом, при виготовленні якого не порушувалася рецептура, і повністю дотримувався технологічний процес. Тому щоб не потрапити на підробку, Normalidon необхідно купувати на офіційному сайті дистриб’ютора.Не варто вестися на низьку ціну, яку ставлять недобросовісні виробники, пропонуючи підроблений товар. Гроші будуть витрачені даремно, а лікувального ефекту не буде і захворювання тим часом буде лише прогресувати.

Повернутися до списку

Показання і протипоказання

Доцільно використовувати Normalidon для терапії грибка, але щоб лікування дало максимально позитивні результати, обробляти уражену шкіру краще при появі перших ознак розмноження грибкової інфекції.Показаний препарат при подразненні і сухості дерми, а також відчутті постійної втоми. Рекомендується застосовувати Normalidon з метою профілактики грибка людям, що входять до групи ризику: регулярно відвідують громадські місця, які перебувають в тісному контакті з хворим, шкірні покриви якого вразила грибкова інфекція. Препарат містить натуральні речовини і, завдяки цьому, не має протипоказань. Єдине, його не можна використовувати при надчутливості до будь-якого компонента зі складу.Побічних ефектів Normalidon не викликає.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Навіть ‘запущений’ грибок можна вивести будинку, без операцій і лікарень. Просто прочитайте що зробила Надія читати рекомендацію …

Нормалідон засіб від грибка нігтів інструкція

Нормалідон від грибка стоп

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Для лікування грибка нігтів наші читачі успішно використовують Tinedol. Бачачи, таку популярність цього засобу ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.
Детальніше тут …

Широко застосовується лікарський препарат Normalidon від грибка нігтів, завдяки своїй здатності швидко усувати зовнішні прояви грибкової інфекції: свербіння і лущення шкіри. Однак ліки не тільки прибирає супутню симптоматику, але і згубно впливає на патогенні мікроорганізми, які провокують розвиток грибка. Виробник «Нормалідона» запевняє, що за допомогою цього засобу вдасться повністю позбавитися від грибкових проявів всього за 7 днів.

Чому слід вибирати Normalidon?

Форми випуску і чим багатий склад?

Унікальному препарату Normalidon, що випускається у вигляді спрея, високу ефективність в боротьбі з грибком забезпечують містяться в ньому компоненти:

 • Азотнокисле срібло – нормалізує потовиділення і усуває специфічний запах поту. Ця речовина забезпечує шкірі ефективний захист від всіляких видів бактерій, виступає в боротьбі з вірусами та інфекціями, а також сприяє загоєнню ран.
 • Стовбурові клітини японської софори – прискорюють регенерацію шкірного покриву, усуваючи лущення та свербіж, пригнічуючи дію патогенної мікрофлори.
 • Масло африканської груші – надає антимікотичну дію, лікує і зволожує шкіру.
 • Фарнезол і клімбазол – знищують грибки і створюють міцний бар’єр, що перешкоджає проникненню хвороботворних мікробів.

Повернутися до списку

Терапевтичний вплив

.