Ногти

Як стерти лак гель з нігтів: Як самостійно зняти гель-лак і не втратити нігтів

Як стерти гель лак з нігтів в домашніх умовах

Шанувальниць стійкого манікюру нерідко цікавить питання, як стерти гель лак з нігтів. На відміну від традиційних лаків, гель лаки мають міцне зчеплення з нігтьової пластиною, і видалити їх не так просто. Однак зробити це можна в домашніх умовах, якщо можливість відвідати майстра відсутня.

Гель лаки

Поява гель лаків викликало фурор в нейл-індустрії. Безліч майстрів нігтьового сервісу і їх клієнтів оцінили переваги стійкого манікюру.Процедура проста у виконанні і не займає багато часу. В ідеальному стані гель лак здатний зберігатися аж до 3 тижнів. Руки виглядають доглянутими, а нігті не вимагають регулярної корекції.

Коли приходить час зняти гель лак, не завжди є можливість відвідати нейл-майстра в силу тих чи інших обставин. В такому випадку видалити покриття можна самостійно.

Зняття гель лаку з фольгою

Для того щоб видалити з нігтів стійке покриття в домашніх умовах, вам знадобляться деякі інструменти і препарати:

 • Ватні диски;
 • Алюмінієва фольга;
 • Концентрована рідина для зняття лаку з вмістом ацетону;
 • Апельсинова паличка з косим зрізом або манікюрний пушер;
 • Баф для полірування нігтів.

Щоб зняти гель лак без залишку, не завдаючи шкоди нігтьової пластини, фахівці дотримуються певної технології. Самостійне видалення стійкого покриття також передбачає виконання кількох послідовних кроків:

 1. Перед тим, як приступити до процедури зняття гель лаку, руки необхідно підготувати. Ретельно вимийте їх в теплій воді з гліцериновим милом. Особливу увагу приділіть зоні під нігтями.
 2. Підготуйте необхідні інструменти для того, щоб стерти гель лак.Ватяні диски слід розрізати навпіл, тоді працювати з ними буде значно зручніше. Фольгу розріжте на невеликі квадрати. Їх розмір повинен бути достатнім для того, щоб можна було без праці обернути кінчик пальця цілком.
 3. Просочіть ватний диск рідиною для зняття лаку, а потім помістіть його на нігтьову пластину. Ватний диск повинен повністю покривати область, на яку нанесений гель лак.
 4. Оберніть кожен палець з ватним диском фольгою на 15-20 хвилин.
 5. черзі видаліть з кожного пальця фольгу і вату.Відразу ж після того, як кошти для видалення гель лаку будуть зняті, приступайте до роботи з апельсинової паличкою. З її допомогою не важко видалити залишки розм’якшеного покриття.
 6. Якщо залишки гель лаку все ж присутні на нігтях, скористайтеся бафом для полірування. Акуратно наведіть його в напрямку від основи нігтьової пластини до її вільного краю. Важливо не перестаратися. Достатньо лише зняти верхній кератиновий шар, на якому залишився гель лак. Якщо зняти за допомогою Бафа глибші шари нігтьової пластини, це призведе до її пошкодження і розшарування.
 7. Завершальним етапом зняття гель лаку є нанесення на нігтьову пластину, бічні валики і область кутикули живильного масла. Так нігті не постраждають від сухості і їх стан не погіршиться.

Зняття гель лаку без фольги

Зняти стійке покриття можна і без застосування фольги. Для цього видаліть верхній глянцевий шар бафом для полірування з високою абразивністю. Оброблені пальці змастіть живильним кремом і занурте в попередньо приготовлену ємність з ацетоновій рідиною для зняття лаку на 8-10 хвилин.Нігтьова пластина повинна бути повністю покрита рідиною. По закінченню необхідного часу зніміть апельсинової паличкою залишки гель лаку. Потім вимийте руки і зволожите їх за допомогою крему.

Зняття гель лаку манікюрними спонжами

Для того щоб процес видалення стійкого покриття з нігтів не заподіював дискомфорту, скористайтеся спеціальними спонжами. Придбати їх можна в будь-якому магазині для нейл-майстрів. Спонж необхідно просочити ацетоновій рідиною для зняття лаку, а потім обернути їм палець.Він надійно фіксується і зручний в застосуванні. Після того, як спонж зафіксований на пальці, опустіть його в ванночку із засобом для розчинення лаку. Вся процедура займає не більше 10 хвилин. Залишки гель лаку видаляються апельсинової паличкою особливо легко, так як текстура спонжа сприяє рівномірному розм’якшення покриття.

Негативні наслідки зняття гель лаку

Більшість фахівців сходяться на думці, що при регулярному зняття стійкого манікюру в домашніх умовах стан нігтьової пластини може помітно погіршиться.Причиною тому є агресивна дія ацетону. Безпечніше звернутися для видалення гель лаку до майстра, який використовує спеціальний засіб, що не травмує нігті. Ацетон руйнує нігтьову пластину, призводить до її ламкості і витончення. Крім того, він негативно впливає на кутикулу і бічні валики, викликаючи сухість і провокуючи появу задирок.

Підбірка відео:

Як стерти гель-лак з нігтів: огляд способів

Гель-лак щільно увійшов в наше життя.Він дозволяє сучасним жінкам бути завжди красивими і в той же час продовжувати вести сімейний побут і не обмежувати свою життєдіяльність. Сьогодні існує велика кількість різних технік для нанесення і дизайну гель-лаку: місячний манікюр, котяче око, з використанням блискіток, пудри, зроблений за допомогою втіркі. Палітри кожен сезон наповнюються новими пігментами, а мода диктує нові мотиви і малюнки.

Зняття гель-лка

Гель-лак тримається довго, однак у жінки не завжди є час і гроші, щоб поїхати до фахівця на корекцію або просто для того, щоб зняти лак.Тому часто для неї стає актуальним питання: як видалити гель-лак в домашніх умовах.

На що звернути увагу

При використанні старого лаку і речовини поганої якості, а також при неправильно обробці нігтя, гель-лак може почати відшаровуватися через кілька днів або через тиждень після манікюру.

Використання серветок

Тут правило тільки одне: ні в якому разі не можна знімати цей шар навіть якщо він заважає вам жити і рве колготки.Проблема такого жесту полягає в тому, що поверхня нігтя перед нанесенням обробляють бафом і вона стає шорсткою. Гель-лак проникає в усі шорсткості, тому при знятті шару можна пошкодити невеликі тріщинки і перетворити їх в цілі подряпини, а також глибоко пошкодити ніготь.

ДОВІДКА: Винятком з цього правила може бути випадок, коли гель-лак висох неповністю. В такому випадку знімається шар, а його залишки обробляються ацетоном. Коли манікюр висох неповністю, нігті неприємно пахнуть і прилипають, також не вдається тримати їх поверхню гладкою.

Нігті обмотані фольгою

При виявленні однією з проблем, описаних вище, найкраще звернутися до майстра, який зобов’язаний виправити свої помилки по гарантії.

Обгортання фольгою

Для того, щоб стерти гель-лак з нігтів за допомогою цього способу знадобляться наступні предмети:

 • Фольга.
 • Ацетон або рідина для зняття лаку, яка його містить.
 • Ватні диски.
 • Вазелін або жирний крем.
 • Пилка.

Зняття гель-лаку з нігтів

Попередньо необхідно вирізати з ватних дисків тампони, які повторюють форму нігтя. Так можна уникнути, щоб речовина стосувалося шкіри навколо нього, а, відповідно, сушити її. Рекомендується також нанести вазелін або жирний крем на шкіру навколо нігтя. Незайвим буде попередньо спиляти верхній шар покриття, тоді гель-лак стане більш податливим і його вдасться видалити набагато швидше.

Тампони з ватних дисків необхідно добре просочити рідиною для зняття лаку.Їх необхідно докласти до нігтя, а потім обернути їх фольгою. Далі потрібно почекати близько 20 хвилин, при цьому періодично масажувати кінчики пальців.

Етапи зняття гель лаку

Після того, як 20 хвилин пройдуть гель-лак повинен зійти разом з ватними тампонами. Якщо ж він залишився на нігтях, його можна спробувати зрозуміти апельсинової паличкою. Якщо після всіх способів не вдається видалити покриття, то описану вище процедуру необхідно повторити.

За допомогою спеціального апарату

Для того, щоб стерти гель-лак з нігтів будинку можна придбати спеціальну машинку.На сьогоднішній день існує велика кількість таких апаратів, які можна купити за демократичну ціну.

Нанесення гель лаку

Для зняття покриття за допомогою апарату знадобитися тільки сам апарат з насадками різної жорсткості. Більш жорсткі насадки підійдуть для верхніх шарів гелю, більш м’які – для обробки зони біля кутикули і верхніх шарів.

Зняття покриття вимагає концентрації. Під час роботи лікті повинні бути на столі, а руки повинні бути твердими.Для зняття гель-лаку необхідно акуратно спилювати шар за шаром.

Процедура зняття лаку

За допомогою спеціальних серветок

Гель-лак можна стерти в тому числі без фольги. Одним з таких способів може бути використання спеціальних серветок. Вони продаються як в магазинах косметики, так і на спеціальних сайтах з продажу різних товарів. Недоліком такого способу є те, що серветки не завжди знімають покриття з першого разу, а також сильно сушать шкіру навколо нігтів.

Для того, щоб видалити гель-лак таким способом знадобиться:

 • Серветки.
 • Вазелін або жирний крем.
 • Пилка.
 • Апельсинова паличка.

Зняття гель лаку в салоні

У цих пакетиках містяться матеріал, просочений ацетоном. Всередині упаковка оформлена матеріалом, який нагадує фольгу. Для зняття гель-лаку необхідно покласти серветку на ніготь, притиснути її і обернути зверху упаковкою.Так протримати мінімум 15 хвилин. Якщо лак не знявся разом з серветкою, можна спробувати підчепити його апельсинової паличкою.

Зняття гель лаку керамічної фрезою

Видалення ліній від ручки

Дуже часто, особливо при світлому манікюрі, на лаку можуть залишитися плями від кулькової ручки, які помітно псують загальний вигляд манікюру. Для того, щоб стерти ручку з гель-лаку, пропонуються наступні способи:

 • Одеколон.
 • Ацетон.
 • Волога серветка.
 • Спирт.
 • Ластик.

Важливо побачити лінії відразу ж, з набагато простіше видалити, коли вони ще свіжі.

Як бачимо, є кілька способів видалити гель-лак, а також небажані лінії з покриття. Однак найкращим способом видалити акуратно видалити покриття є похід до перевіреного майстра, який володіє всіма необхідними інструментами, щоб зробити процедуру безпечно і ефективно.

Як швидко зняти гель-лак з нігтів в домашніх умовах?

Зняття гель-лаку

Від гелевого лаку, по суті, можна звільнитися 2 методами: спиляти і розчинити. Надаємо вашій увазі кілька різних інструкцій, за допомогою яких ви зможете, не завдаючи собі шкоди, видалити гелевий лак в домашній обстановці і зберегти на цій процедурі грошові кошти.

Видалення гелевого лаку за допомогою Ремувер

Почнемо з класичного методу – розчинення гелевого лаку. Для цього буде потрібно засіб для видалення гелевого лаку (Ремувер), баф або м’яка пилка для нігтьових пластин (абразивністю від 180 до 240 грит), фольга, ватяні диски.

 • Приберіть глянець, зіпсувавши фінішне покриття за допомогою Бафа або м’якої пилки. Пошкодження цілісності топа дає можливість засобу для видалення гелевого лаку глибше дифундувати в багатошарове покриття. Не забудьте сточити запечатані торцеві поверхні.
 • Розріжте і розділіть ватяні диски на невеликі шматки – такі, щоб будь-який з них переховував нігтьові пластини повністю. Намочивши шматочки в Ремувер, накрийте ними нігтьові пластини. Обгорніть кожен з пальців фольгою.
 • Протримавши запропоноване виробником час (від 10 до 15 хв), зніміть одну обмотку і спробуйте прибрати розм’яклий гель – він легко стирається паличкою з апельсинового дерева або манікюрним шабером (пушер). Прокрутіть росту нігтьової пластини, щоб не розшаровуватися її.
 • підчистити те, що залишилося, за допомогою м’якого Бафа.Після – помийте руки і намажте кутикулу маслом. Потім беріться за манікюр.

Корисна порада: перш ніж прикладати ватяні диски, змастіть кутикулу вазеліном або кремом для того, щоб звести до мінімуму агресивна дія розчинника.

При наявності можливості користуйтеся спеціалізованим засобом для видалення гелевого лаку.

Якщо не маєте даного засобу, випробуйте містить ацетон рідина для видалення лаку, спирт, розведений водою в співвідношення 1: 1 або горілку.

Закріпити ватяні диски на нігтьової пластини можна за допомогою спеціалізованих кліпсів (інше найменування – прищіпка, зажим), медичного повітронепроникного пластиру, або фірмових пристосувань з фольги.

Чи не зривайте обмотки з усіх пальців в один і той же час. Розм’яклий лак здатний заново застигати, і процес із замочуванням потрібно виконати ще раз. А це не тільки виснажливо, але і не нешкідливо.

Ліквідація гелевого лаку в Стімер

Найрізноманітніші прилади динамічно запроваджує в косметичні процедури з обробки нігтів, і якщо апарату для акуратної забарвлення нігтьових пластин поки немає, то пристрій для розрідження гелевого лаку вже впроваджено.

Стало бути, якщо вам цікаве питання про те, яким чином видалити гелевий лак без застосування фольги , то відповіддю на нього може стати Стімер – апарат, який виконує функцію «компресу».

Попросту вставляєте пальчики в отвори приладу, через час виймаєте і забираєте розм’яклої речовина апельсинової паличкою. Установка функціонує завдяки зникненню розігрівати в ньому розчинника.

У продовження діалогу про те, яким чином видаляти гелевий лак, необхідно сказати про апарат з використанням спеціальних фрез.Зрізання манікюру за допомогою фрези nail-майстри вважають найбільш щадним методом зняття лаку.

Що стосується питання про те, яку фрезу використовувати для видалення гелевого лаку, то початківцям найкраще робити випробування на нетвердих фрезах з поясом жовтого кольору.

Важливо: майстри використовують фрези з кераміки синього кольору або твердосплавні – червоні. Якщо говорити про форму, підбирайте зручну – зазвичай це конус, «кукурудза» і циліндр.

 • Встановивши необхідне число обертів (при роботі з керамічною фрезою – 10000-15000, а для твердосплавних фрез не менш 20000), приступите до спилювання манікюру, плавно переходячи від кутикули до краю нігтьової пластини.
 • Не залишайтеся на одній ділянці. Рівномірно розподіляйте силу натиску. Відокремлюйте покриття, а не нігтьові пластини. Видаляйте покриття до основи, яка вважається покажчиком того, що потрібно припинити процес.
 • По завершенні зняття пофарбованого шару основу можете відшліфувати м’яким бафом, а потім зробити манікюр або, пополірувавши, надати нігтьовим пластин «відпочинок», обробивши їх і кутикулу маслом.

Видалення гелевого лаку пилкою

Прибрати гелевий лак з нігтьових пластин можливо звичайної пилкою, однак цей метод досить трудомісткий.Згодиться, коли інших можливостей немає, а вільний час є.

Необхідна абразивность пилочки – від 100 до 140 грит. При роботі пилою НЕ пораньте шкірні покриви. Дійте, як і у варіанті з фрезою, до основи.

Для того щоб спостерігати за рівнем спилювання, час від часу здувайте пил і обробляйте пластину нігтя знежирювачем. Основу видаляйте за допомогою м’якого Бафа або зберігайте, пополірувавши відшарування і нерівномірності.

Що робити після закінчення видалення гелевого лаку?

Після видалення гель-лаку нігтьові пластини можуть виглядати просто жахливо, оскільки існує величезна ймовірність пересушити їх.Ні в якому разі не лякайтеся, просто намажте на нігтьові пластини і кутикулу спеціалізоване масло. Придбати його зможете в будь-якому магазині, що продає косметику. Коли його немає під рукою, згодиться і звичайне. Результат вийде не таким видимим.

Неодмінно дайте нігтям перепочинок від лаку на пару днів. Якщо ідея здається нездійсненним, використовуйте безбарвний доглядає аптечний лак.

Як не варто знімати гелевий лак?

Найбільш груба помилка – ручне відділення гелевого лаку від нігтьових пластин.Таким чином можна завдати величезної шкоди нігтям, які від подібних впливів робляться тонше і слабкіше.

Ще одна помилка – використовувати з метою видалення гель-лаку підручні засоби без завчасного уточнення аспектів заходи.

Категорично заборонено видаляти гелевий лак з нігтьових пластин за допомогою будівельного ацетону, вплив якого на нігтьові пластини досить деструктивне.

Такі промахи у вирішенні питання про те, яким чином видалити гелевий лак з нігтів в домашній обстановці ведуть до виникнення негативних міфів про шкоду гелевого покриття, які, насправді, надумані.Видалити гелевий лак власними силами можливо і нешкідливими методами. Деякі з них були представлені вище.

Тепер, коли ви знаєте, яким чином швидко стерти або змити гелеве покриття з нігтьових пластин в умовах будинку, слід розкрити один маленький nail-секрет – в повному обсязі склади піддаються розчиненню. У зв’язку з цим перед нанесенням гелевого лаку на нігтьові пластини бажано поцікавитися властивостями використовуваного кошти.

Про те, як легко і швидко зняти гель-лак в домашніх умовах, дивіться у відео нижче.

Як знімати гель-лак з нігтів в домашніх умовах правильно

Чи можна зняти гель-лак в домашніх умовах

Існує думка, що гель-лак неможливо зняти з нігтів самостійно в домашній обстановці. Дана обставина часто є причиною відмови від нанесення такого дивовижного та ефектного покриття на нігті т.к. жінки часто невпевнені в тому, що вони можуть зняти його самі без відповідного звернення в манікюрний салон.

Насправді ж звернення до майстра немає необхідності. Якщо трохи вивчити дане питання, то ви легко можете виконати дану процедуру самостійно, при цьому не пошкодивши нігтьову фалангу.

Якщо ж ви все-таки зважилися покрити свої нігті гель-лаком, то варто пам’ятати, що знімати його трохи важче, ніж звичайне покриття.гель-лак має таку особливість, як просочування верхнього шару вашого нігтя і при спробі його ізолювати механічним способом, можна легко пошкодити ваші чудові нігті.

В даному випадку зніматися буде безпосередньо разом із шаром нігтя. Після здійснення даної процедури неправильно велика ймовірність залишитися з нерівними, тьмяними, а найстрашніше з ламкими нігтями. І щоб хоч якось відновити нормальний стан вам знадобиться величезний проміжок часу. З цієї причини з’явився міф про те, що гель-лак може якимось чином зашкодити нігтьової покрив.

Послідовність зняття гель-лаку

У першу чергу необхідно задуматися про всі необхідні інструментів:

 1. Спеціальна рідина для зняття саме гель-лаку, в свою чергу, якщо ви придбаєте звичайну, то вам не вдасться зняти його без будь-яких неприємних моментів. Відмінність даних позицій полягає в тому, що в спеціальну рідину, призначену для зняття гель-лаку, входить ацетон.
 2. Рідкий крем
 3. Також вам буде потрібно невелика кількість вологих дисків.Для здійснення даної процедури їх необхідно буде розділити навпіл.
 4. Третьою складовою є фольга. В даному випадку підійде як харчова, так і ту яка міститься в плитці шоколаду. Також її необхідно відповідним чином нарізати під ваші пальці, щоб ви змогли нею обернути їх.
 5. Необхідна апельсинова манікюрна паличка, якщо ви не знайшли її в магазині може підійти і звичайна.
 6. Пилка для видалення кутикул.

Після придбання вищеописаних предметів можна приступати безпосередньо до самої процедури по зняттю гель-лаку з нігтів:

 1. По-перше, необхідно підготувати до процедури самі нігті. Для цього нам буде потрібно шліфувальна пилочка, якій необхідно провести по поверхні ваших нігтів, для того, щоб прибрати відповідний глянець. Виконувати дані дії слід гранично акуратно і правильно і ні в якому разі не можна натискати на пилку. Якщо ваші ноги покриті гель-лаком під назвою Шелпак, то вищеописані дії виконувати не потрібно т. К. Дане покриття не вимагає проведення таких дій.
 2. По-друге, необхідно змити руки теплою водичкою, після чого нанести на шкірний покрив крем для рук. Для цього немає необхідності купувати якийсь спеціальний досить той, який є у вас. В даному випадку він є захистом від використання спеціальної рідини для зняття гель-лаку, т. К. Часто стає причиною алергічних реакцій на організм.
 3. Далі необхідно занурити ватний диск, розрізаний на 2 частини, в рідину для зняття лаку і прикласти його до нігтьового покриттю. На виконання даних дій є одна особливість, а саме необхідно якомога більше мінімізувати контакт з шкірним покривом.Після чого накрити його фольгою, обмотавши навколо пальця.
 4. У випадку якщо ви використовуєте спеціальну рідину для зняття гель-лаку, то після 10 хвилин обробки, необхідно зняти фольгу і ватку і безпосередньо видалити сам гель. Якщо ж ви все-таки використовували звичайну рідину для зняття лаку з додаванням ацетону, процес очікування триватиме як мінімум хвилин на 10.
 5. Для більш якісного та кращого зняття лаку рекомендується промасажувати ніготь. Бувають випадки, коли покриття знімається буквально одним шаром.Але найчастіше доводиться зскрібати його спеціальної манікюрною паличкою. Якщо при здійсненні даних дій лак все-таки залишився рекомендується повторити процедуру з рідиною і диском. При надмірному шарі гель-лаку можна видалити за допомогою манікюрною пилкою.
 6. Далі необхідно провести обробку шліфуванням для додання гладкості і натурального блиску.
 7. Після здійснення всіх вищеописаних дій необхідно намазати маслом ваші кутикули.

Також існують певні помилки в проведенні даної процедури, а саме:

 1. Зняття лаку механічним способом (вкрай не рекомендується)
 2. Використання звичайної рідини для зняття лаку.

Стаття була корисна?

0,00 (оцінок: 0)

Як прибрати гель-лак з кутикули нігтів і шкіри

Про розкішному манікюрі мріє кожна дівчина. Сьогодні це не є проблемою. У будь-якому найближчому салоні краси майстри створять неповторний дизайн манікюру. При бажанні красивий декор нігтів можна створити і вдома, використовуючи гель-лак і необхідні інструменти, які пропонуються в спеціалізованих магазинах. Але крім потрібних матеріалів необхідно володіти навичками використання гелієвих лаків.Наприклад, якщо випадково лак потрапив на кутикулу і шкірний покрив, як видалити його, не порушуючи красу манікюру?

Прибираємо залишки лаку з кутикули

Як зберегти чистоту шкіри біля нігтів?

Майстри радять використовувати в процесі декорування нігтьових пластин кілька наступних секретів:

 • Нанести вазелін на околоногтевой шкірний покрив.
 • Використовувати клей ПВА.
 • Обробити перед початком роботи шкіру навколо нігтів жирним кремом.
 • Використовувати спеціальні засоби.

Очищаємо кутикулу

Будь-яке з вищеназваних засобів рекомендується наносити безпосередньо перед початком мистецької частини роботи. Якщо нанести вазелін або клей в момент обробки нігтів бафом або пилкою, дрібна стружка засмітить шкіру і кутикули, змушуючи майстра займатися очищенням даної області. При нанесенні вазеліну, жирного крему або клею ПВА на околоногтевую поверхню потрібно уважно стежити, щоб засіб не потрапило на нігті.У разі потрапляння жирного складу на пластину потрібно відразу ж видалити засіб, ретельно витираючи поверхню чистими ватяними дисками.

Дівчата, що створюють свій манікюр в домашніх умовах відзначають зручність застосування клею ПВА. Його наносять за кілька хвилин до початку художньої обробки нігтів. Невеликий шар ПВА покривають на околоногтевую поверхню і чекають його висихання. Клей утворює на шкірі тонку плівку, яка легко видаляється в теплій воді. Дочекавшись висихання клейової захисту можна приступати до прикраси пластин гель-лаком.

Використання апельсинової палички

Відзначимо, що при виконанні манікюру в стилі Омбр рекомендується використовувати спеціальні засоби для видалення надлишок гель-лак після сушки під лампою. Оскільки дана технологія передбачає фарбування нігтів і частини прилеглої шкіри.

З професійних засобів, які використовують майстри в салонних умовах рекомендується підібрати, що володіють захисними властивостями. Пом’якшувальні компоненти не тільки полегшують процес видалення липкого шару гель-лаку, але і пом’якшують шкіру і кутикули.

Нанесення клею ПВА

Інструменти в допомогу

Щоб видалити гель-лак з шкірного покриву навколо нігтя в домашніх умовах недостатньо підібрати відповідний склад для захисту покриву. Для зручності потрібно вдатися до використання таких інструментів:

 • Дерев’яна паличка.
 • Зубочистка.
 • Мініатюрна пласка пензлик.

Найзручнішим пристосуванням на думку майстрів манікюру є дерев’яна паличка, отримана з деревини апельсинового куща.Її можна купити в найближчому спеціалізованому магазині косметики.

Невелика пензлик

Як правильно використовувати апельсинову паличку?

Занурюємо паличку в засіб для видалення гель-лаку, надлишки стряхиваем. Акуратно, намагаючись не зачепити декоративне покриття на нігті збираємо липкий шар шелаку з кутикул і околоногтевой поверхні. Після кожного разу витираємо паличку про серветку. Процедуру повторюємо до тих пір, поки надлишки лаку не будуть повністю вилучені з шкірного покриву.Цей спосіб є найбільш зручним для видалення гель-лаку, навіть після сушіння манікюру під лампою.

Нанесення втіркі

Ватяна паличка або зубочистка

Ще один поширений спосіб, що дозволяє прибрати гель-лак з кутикули – використання ватної палички або зубочистки. Дівчата стверджують, що другий варіант є більш зручним, оскільки зубочистка видаляє зайвий гель-лак і з кутикули, і з околоногтевой поверхні дуже акуратно. Можна скористатися і ватною паличкою.Але очистити поверхню в важкодоступних місцях не вийде. Ватний тампон залишає на невисохлі лаку дрібні частинки, видалити які досить складно.

Ватяна паличка

Невелика пензлик

Це ще один інструмент, що дозволяє прибрати гель-лак з нігтів і околоногтевой поверхні. Пензликом дуже зручно користуватися для рівномірного нанесення засобу для видалення липкого шару з нігтьових пластин, а також для очищення кутикул і шкіри навколо нігтя. Для домашнього користування зовсім необов’язково купувати окрему кисть.Для такої роботи підійде невелика художня або пензлик від використаного лаку, попередньо промита від колишнього складу.

Зубочистки

Як використовувати? Пензлик змочуємо в засобі для видалення лаку і акуратно обробляємо шкіру і кутикули. Щоб видалити надлишки гелю використовуємо апельсинову паличку або зубочистку.

Про те, чим можна видалити гель-лак з околоногтевой поверхні, на відео розповість досвідчений майстер манікюру.

У висновку

У процесі створення красивого манікюру гелієвим лаком, нерідко трапляються непередбачувані ситуації у вигляді потрапляння барвника на кутикули і шкірний покрив навколо нігтів.Щоб очистити шкірний покрив рекомендується використовувати спеціальні рідини для видалення липкого шару гелю.

У домашніх ситуаціях можна попередньо обробити околоногтевую поверхню жирним кремом, вазеліном або клеєм ПВА. Це запобіжить забруднення кутикул і шкіри навколо нігтьових пластин.

.