Ногти

В який день потрібно стригти нігті: Прикмета: чому не можна стригти нігті на ніч і в вечірній час? Коли краще стригти нігті по днях тижня | Чому не можна? Канал про заборони

У який день тижня стригти нігті? | Красиві нігті

Стригти нігті необхідно тільки в певні дні тижня і в певні дні місячного календаря. Цими правилами нехтувати не варто, так як вони існують вже протягом довгих років.

Всі люди періодично підстригають нігті на руках і ногах. При цьому деякі роблять це в певні дні, а деяким людям байдуже, в який час робити манікюр. Вони підстригають нігті по мірі необхідності.

Це не зовсім правильно. Насправді нігті потрібно стригти тільки в певні дні. Так було заведено з ще з давніх часів. Раніше люди вірили в те, що нігті і волосся необхідно підстригати в певні дні тижня і строго за місячним календарем. В даний час ці повір’я все ще дотримуються, але вірять в них далеко не все.

Для початку слід запам’ятати, що нігті потрібно стригти тільки при убуваючому місяці. При зростаючому місяці робити цього не можна. Якщо знехтувати цим правилом, можна втратити істотну грошову суму, збанкрутувати і навіть втратити сім’ю, посваритися з близькими друзями.

При убуваючому місяці важливо вибрати певний день тижня і стригти нігті саме в цей період. Відомо, що стригти нігті в понеділок йде на користь здоров’ю. Якщо людина постійно хворіє і не може похвалитися відмінним здоров’ям, йому необхідно робити манікюр саме в понеділок.

Стригти нігті у вівторок – до раптового збагачення. У цей день робити манікюр потрібно тим людям, які хочуть поліпшити своє матеріальне становище. Особливо рекомендується дотримуватися дане правило бізнесменам і людям, які мають власну справу.Якщо людина живе в бідності, у нього є реальний шанс поліпшити своє матеріальне становище, підстригся нігті у вівторок.

Стригти нігті в середу – до гарних новин. В цей день рекомендується робити манікюр тим, хто знаходиться в очікуванні новин від коханої людини або просто чогось дуже чекає.

Стригти нігті в четвер – до обновці. Раніше люди вважали, що стрижка нігтів в четвер – до придбання нового взуття. Сучасні тлумачі вважають, що це може бути не тільки взуття, а й одяг і навіть предмети інтер’єру.Деякі люди зізнаються, що постійно стрижуть нігті в четвер, чекаючи покупки якихось дорогих речей. Вони вірять в те, що дотримання даного правило допоможе їм придбати машину або навіть квартиру.

Стригти нігті в п’ятницю – до скорботи. Фахівці не радять робити манікюр саме в цей день, так як він вважається більш ніж несприятливим.

Стригти нігті в суботу – зустрінься з тим, хто дійсно любить або зможе полюбити в майбутньому. У цей день дуже сприятливий для манікюру в тому випадку, якщо людина знаходиться в пошуках своєї другої половинки.Часто молоді дівчата вважають за краще підстригати нігті саме в суботу.

Стригти нігті в неділю – до зустрічі з нечистим. Вважається, що в даному випадку нечиста сила буде з людиною протягом всього наступного тижня. Фахівці не радять стригти нігті саме в цей день.

Важливо розуміти, що підстрижені нігті не слід зберігати або залишати в таких місцях, в яких їх можуть знайти інші люди. Нігті можуть стати могутньою зброєю в руках чаклунів і шаманів. Раніше люди спалювали Зістрижені нігті в печі.Сучасні міські жителі вважають за краще змивати їх в каналізацію. Цей захід безпеки дозволяє позбавити себе від впливу злих сил і чаклунства. Також не слід залишати в громадських місцях своє волосся. У народі існує повір’я, що, якщо волосся знайде пташка і сов’єт з них гніздо, у людини буде дуже сильно боліти голова. При цьому в деяких випадках запаморочення бувають дуже сильними і завдають масу неприємних відчуттів.

Люди, стриже нігті в правильні дні, будуть завжди здорові і багаті.Саме так говорить народне повір’я. Можливо, не варто нехтувати цим правилом, так як існує воно вже дуже давно.

Стрижка нігтів по днях, коли стригти нігті: прикмета

Кожна біологічна складова людського тіла наділена величезним значенням. Суть в тому, що людське волосся, шкіра і нігті можуть носити в собі енергію людини. У стародавні часи всі ці інгредієнти активно брали участь в магічних ритуалах, щоб накликати на жертву біду. Всі народні прикмети і забобони спрямовані на те, щоб навчити людину, як правильно доглядати за своїми біологічними складовими, щоб не накликати на себе неприємності.Правильна стрижка нігтів дозволяє не тільки зберегти красу тіла, але і зберегти своє біологічне поле в цілості, адже досвідчений маг може скористатися викинутими атрибутами і використовувати їх проти вас.

Всі народні прикмети вчать нас, як правильно стригти нігті. Це, свого роду, спеціальний обряд, який вимагає до себе особливої ​​уваги. Якщо неправильно стригти нігті, то можна накликати на себе біду. Ось тільки це стосується лише тих, що щиро вірить у все народні передбачення.Для людей, які скептично ставляться до цього ритуалу, все вказівки просто не мають ніякої ваги.

Якщо стрижка відбувається в нічний час

Стрижка нігтів

Найважливішою умовою стрижки нігтів є те, що стригти нігті вночі заборонено. Якщо відстригти біологічну складову вночі або у вечірній час доби, то можна накликати на себе погіршення фінансового становища. Фахівці переконані в тому, що темний час доби негативно відбивається на грошовому положенні і може призвести до збитків.Якщо ж розглядати це умова з логічної точки зору, то такі дії можуть позначитися на вашому здоров’ї.

Логіка стверджує про те, що при поганому освітленні дуже легко нанести собі травму. Більш того, існує ймовірність занесення інфекції, що призведе до тривалого лікування. Якщо ж інструмент, тобто ножиці, були з деякими дефектами, то інфекція може навіть не вилікуватися. З іншого боку, стригти нігті ввечері, значить, урізати собі роки життя. Якщо враховувати те, що ви відрізаєте відразу десять нігтів, то ви цим скорочуєте своє життя на 10 днів.Погодьтеся, немало, враховуючи той факт, що робите ви це не перший раз.

Як позбавлятися від отстріженних нігтів

Прикмети, пов’язані з тим, як правильно стригти нігті, це тільки половина запоруки успіху. Важливо ще звертати увагу на те, куди людина викидає отстріженние нігтики, адже вони вимагають до себе особливої ​​уваги. Ви повинні пам’ятати про те, що їх місце повинно бути там, де ніхто не зможе дістатися до них. Знаючі люди рекомендують змивати їх в каналізацію, або в унітаз.Тільки так можна бути впевненим в тому, що ваш біологічний матеріал не використовують в поганих цілях.

Існують народні прикмети і забобони, які свідчать про те, що потрібно користуватися спеціальними календарями. Місячний або тижневий календар дозволить повною мірою зрозуміти, коли саме краще стригти нігті.

У які дні краще проводити манікюрні маніпуляції

Пророцтва говорять про те, що кожен день тижня має свій власний значенням, тому важливо звертати увагу на те, в який день тижня краще стригти нігті.

  1. Якщо робити манікюр в понеділок, то можна позбутися від туги, печалі і всіх неприємностей. Перший день робочого тижня сприяє зміцненню жіночого здоров’я, що стосується гінекології. У чоловіків все налагодиться в області урології.
  2. Стрижкою нігтів по вівторках – можна привернути до себе приємні моменти. Подібні дії допоможуть вам бути більш зібраним і швидше досягати своєї мети. Людині в цей день простіше позбутися від захворювань крові і очистити голову від сторонніх думок.
  3. Якщо стригти нігті в середу, то можна досягти хороших успіхів. У такому випадку людині набагато простіше приймати правильні рішення і аналізувати ситуації, що склалися. У середу легко позбавлятися від стресу та інших неприємних думок.
  4. Стрижка в четвер дозволить швидше добиватися своєї мети. Особливо, якщо ви бажаєте отримати підвищення на роботі або відбутися, як особистість. Четвер допомагає набратися впевненості у власних силах.
  5. Манікюр по п’ятницях сприяє збереженню жіночої краси.Ви можете не боятися, що роки візьмуть своє. Чим частіше ви будете стригти нігті в п’ятницю, тим довше будете зберігати свою природну красу. Але, стрижка в п’ятницю може позначитися на роботі життєвих процесів організму.
  6. Суботня стрижка допоможе налагодити любовні відносини. У цей день краще всього проводити манікюрні процедури, так як цей день має позитивну енергетику.
  7. У неділю краще утриматися від процедури і присвятити себе відпочинку. Неділю дозволяла довше зберігати красу, успіх і удачу.Також неділю дозволяла наситити вашого ангела енергією, щоб він зміг захищати вас. І йому потрібен відпочинок.

Предки з особливою увагою ставилися до прикмет і су

ЩО # МОЖНА # РОБИТИ НА # НІЧ. # Прикмет і забобонів. Ніч

11 Головних найвідоміших російських прикмет і забобонів.

Заборонні знаки. Що не можна робити, щоб не накл

Це нікому не можна розповідати. Народні прикмети і з

Народні прикмети. Прикмети на щастя й удачу.Повір’я

10 речей, які приносять нещастя і бідність. Народ

Високосний рік вважається небезпечним і складним. Практиче

ПРИКМЕТИ П’ЯТНИЦІ. НАРОДНІ прикмет і забобонів по неділях

народніепрімети # забобони # популярні # самі # распро

В цьому відео ми розберемося, звідки беруться прикмети і

ОФІЦІЙНИЙ КАНАЛ – Осипов Олексій Ілліч – російський п

“Постучи по дереву! Не свисти будинку ! ” – з дитинства т

Обручки, напевно, самі таємничі з

ОФІЦІЙНИЙ КАНАЛ – Осипов Олексій Ілліч – російський п

Прикмети і забобони.Багато хто вважає, що прикмети і суе

ПРИКМЕТИ ПОНЕДІЛКА. НАРОДНІ прикмет і забобонів по

гребінець ВПЛИВАЄ НА ВАШУ ЖИТТЯ! Народні прикмети # DomSoveto

Чому чоловікові і дружині не можна чокатися? Народні Прикмети

Прикмети на УДАЧУ / НАРОДНІ прикмет і забобонів # народ

Місячний календар для манікюру

Фаза місяця активно впливає не тільки на самопочуття людини. Вона може здійснювати свій вплив на вашому зовнішньому вигляді. Якщо ви бажаєте, щоб нігті росли швидше, то стригти їх потрібно під час зростаючого місяця.За багатьма прикметами нігті бажано стригти в період зростаючої місяця. Чоловікам же краще отстрігать нігті на убуваючу місяць.

У такому випадку, вони будуть рости набагато повільніше, і не доведеться часто витрачати час на процедуру манікюру. Період повного місяця дозволить зберегти гарний зовнішній вигляд ваших нагідок і принести в життя більше яскравих фарб.

Погодьтеся, що сучасний світ диктує свої власні вимоги, що стосуються зовнішнього вигляду. Якщо людина погано виглядає, то він просто не зможе досягти того, про що щиро бажає.З цієї причини і з багатьох інших найкраще прислухатися до народних прогнозам. Краще проводити манікюрні процедури по днях тижня, адже все прикмети перевірені на особистому досвіді наших предків, тому можна не боятися негативного результату.

Варто відзначити, що кожна людина вирішує для себе, вірити йому в прикмети чи ні. Але факт залишається фактом. Всі прикмети, що дійшли до нашого часу, активно користуються популярністю не тільки серед зрілих людей, а й серед молоді.

Якщо ви будете правильно дотримуватися всіх правил по манікюру, то зможете не тільки поліпшити своє життя.Стрижка нігтів – це дуже важлива процедура. Вам буде легше зберігати красу і молодість всього тіла, тому буде набагато краще, якщо хоч трохи ви будете прислухатися до прикмет наших предків.

Стрижка нігтів по днях тижня

Здавна вважалося, що нігті – не тільки біологічна частина тіла людини. Це важливий елемент енергетичної оболонки організму. Тому особливу увагу потрібно приділяти стрижці нігтьових пластин. Раніше люди це робили, орієнтуючись на конкретний день тижня.Вони вірили, що такий підхід зможе суттєво вплинути на життєдіяльність організму. В даний час астрологи підтверджують, що стрижка нігтів по певних днях тижня дійсно впливає на людину.

Тим часом, сучасні люди стрижуть нігті тільки в міру необхідності. Мало хто замислюється про вплив конкретного дня тижня на організм. Деякі взагалі вважають це марновірством. Але в дійсності стрижка нігтів є особливою процедуру, якої слід приділяти належну увагу.Від вибору дня тижня буде залежати загальний емоційний стан людини.

Базові рекомендації

Стригти нігті слід при денному світлі, адже він є символом стабільності. Існує думка, що здійснення такої процедури в нічний час негативно позначиться на наявності грошей в будинку. В повний місяць цим займатися також не варто. Посилиться ризик порізатися, а також збільшиться рівень кровоточивості ран.

Якщо стригти нігті виключно на убуваючу місяць, то вони будуть рости повільніше.Взагалі нігтьові пластини прийнято вважати показником здоров’я людини. Тому важливо визначитися, коли все-таки краще займатися їх строжкой.

Зрозуміло, незважаючи на день тижня, який людина вибере для проведення відповідних процедур, головне – систематично стежити за манікюром. Він завжди повинен бути в порядку. Однак якщо є можливість вплинути на власне майбутнє за допомогою проведення стрижки нігтів в певний день, то чому б цим не скористатися? Адже, по суті, астрологія – серйозна наука, яка базується на точних розрахунках і формулах.Тому не варто з сарказмом до неї ставитися.

Нігті дані людині природою з певною метою. Це захист кінчиків пальців від пошкоджень і різних травм. Поглянувши на нігтьові пластини, нерідко можна визначити соціальний статус людини, а також наявність деяких рис характеру. У їх числі – акуратність і охайність. Тому манікюр, який виконаний згідно з правилами хорошого тону, або рівно підстрижені нігті сигналізують, що їх власник – культурна людина.

Волосся, шкіра та нігті – інформативні, коли необхідно з’ясувати стан здоров’я.Цей факт здавна використовують в традиційній медицині при постановці діагнозу. Нігтьові пластини можуть розповісти про здоров’я пацієнта приблизно за останні шість місяців його життя.

В який день стригти нігті?

Перший день тижня, на думку астрологів, є сприятливим для манікюру. Процедури, проведені в понеділок, допоможуть зняти тягар злості, позбутися негативної енергії. Крім того, стрижка нігтів в понеділок вважається чудовою профілактикою урологічних та гінекологічних захворювань.

Звідси випливає висновок, що манікюр в цей день – прекрасний варіант. Стригти нігті в понеділок не просто можна, а навіть потрібно. Це дозволить зістригти пам’ять про колишні негаразди, позбутися комплексів, печалі і туги.

Здійснення такої процедури у вівторок допоможе позбутися від головного болю, причому без використання аптечних медикаментів. Дана процедура допоможе зреагувати правильно навіть в самих екстрених ситуаціях. З нігтями людина зістриже захворювання крові і голови.Крім того, процедура, проведена у вівторок, допоможе уникнути будь-яких неприємностей.

Астрологи впевнені, що манікюр, зроблений в середу, дозволить людині отримати хороші новини. У цей день посилюється розумовий процес. В результаті людина швидше знаходить виходи зі сформованих ситуацій. Крім того, стрижка нігтів по середах впливає на нервову систему, призводить її в стан спокою, умиротворення.

Манікюр в цей день дозволить наблизити хороші звістки, підвищити успіх в спілкуванні, в навчанні, поліпшити імунітет всього організму.У середу зі стрижкою нігтів піде плутанина в думках і справах. Тому даний день вважається одним з найбільш сприятливих для проведення відповідних процедур.

Тим, хто бажає зайняти певну нішу в сучасному суспільстві, краще стригти нігті саме в четвер. Адже цей день неодмінно посприяє досягненню цілей. Манікюр в четвер допоможе підвищити впевненість у власних силах. Крім того, вченими доведено, що регулярна стрижка нагідок в цей день допоможе збільшити тривалість життя.Подібні процедури, проведені в четвер, позитивно позначаються на роботі печінки.

У п’ятницю стригти нігті краще тим, хто хоче знайти фізичну красу власного тіла. Але ряд джерел свідчить, що манікюр в цей день неминуче призведе до певної скорботи. Стригти нігті в п’ятницю, згідно з іншими даними, значить свідомо уповільнювати біологічні процеси. Отже, від манікюру в цей день все ж доцільно утриматися. Насамперед це стосується чоловіків.

Сучасні астрологи сходяться на думці, що субота – ідеальна для укорочення нігтьових пластин.Суботній манікюр дозволить повірити в себе, зміцнити свій організм. Він поліпшить аскезу і позбавить від «кармічних боргів». У суботу найкраще стригти нігті тим людям, які бажають скоріше зустріти довгоочікувану другу половинку.

Воскресіння у всіх сенсах вважається вихідним. Жоден з джерел не рекомендує займатися стрижкою нігтів. У цей день організм повноцінно набирає фортеці на прийдешню тиждень. Більш того, серед віруючих людей побутує думка, ніби в неділю посилюється зв’язок з ангелами-охоронцями, і нібито їм категорично не подобається, коли людина відрізає якусь частку від себе.В результаті людина може просто залишитися на тривалий час без покровительства вищих сил.

Важливо регулярно стежити за зовнішністю, дотримуватися порад астрологів і утримуватися від манікюрних процедур в дні, які для цього несприятливі.

Як і коли стригти нігті?

Коли стригти нігті?

Найкраще робити це не рідше одного разу на тиждень, як і багато інших гігієнічні процедури. У хадисі, переданому Аїшею, нехай буде задоволений нею Аллах, цитати з висловів Пророка, мир йому і благословення: «Кожен, хто буде підстригати нігті в п’ятницю, буде убережемо від усього злого і поганого до наступної п’ятниці».Тому підстригання нігтів в п’ятницю є справою схвалюваною і бажаним.

Не варто, однак, надавати занадто великого значення дня тижня, інакше можна стати забобонним. Пророк, мир йому і благословення, сказав: «Те, що підстригання нігтів в середу веде до нещастя, є марновірством. Люди, які вірять в це, мало сподіваються на Аллаха. Таких людей підведуть їх розрахунки ». Мунаві сказав: «… Кожен день тижня належить Аллаху. Сам по собі ніякої день не приносить ні шкоди, ні користі.І той, хто буде приписувати дням погана прикмета, той сам його знайде. А той, хто буде переконаний, що ніщо крім Аллаха не приносить ні шкоди, ні користі, той буде убережемо від шкоди. Знайте, що погана прикмета стосується лише того, хто в нього вірить. А значить, справжнє зло – це подібні забобони ».

Для підстригання нігтів підходить будь-який час доби. Одного разу Харун Рашид запитав у імама Абу Юсуфа, чи можна стригти нігті вночі? «Можна», – відповів імам. Харун Рашид побажав дізнатися, чим це можна довести.На що імам Абу Юсуф відповів: «Не можна відкладати добрі справи».

Як стригти нігті?

Існує багато думок щодо того, як саме потрібно стригти нігті, імам ан-Нававі говорить про те, що краще починати з нігтів рук. Спочатку потрібно зістригати ніготь на вказівному пальці правої руки і далі стригти від середнього пальця до мізинця. Потім підстригається ніготь на великому пальці. Потім потрібно стригти нігті на лівій руці, починаючи від мізинця і до великого пальця, а після цього прийматися за нігті на ногах, починаючи з мізинця правої ноги і по черзі дійти лівої.Так само пише імам Газалі у своїй книзі «Іхья аль-Улум».

Не можна стригти нігті на вулиці / в присутності інших людей. Також є макрух (дією небажаним або забороненим) стригтися, голитися і підстригати нігті в стані релігійної нечистоти (джанабат). Гризти нігті також є макрух.

Зістрижені нігті не можна розкидати абияк, а потрібно або закопати їх у землю, або прибрати будь-яким іншим способом. Пророк Мухаммад, мир йому і благословення, закопував в землю отстріженние волосся, нігті, а також забруднене кров’ю і вже не придатне до використання, наприклад закривавлені пов’язки (сюди ж відносяться серветки, вата і т.д.). У міських умовах викид в сміттєвий контейнер рівносильний закапування.

Детальніше: Сунни гігієни та догляду за собою

Всевишній Аллах знає краще

При копіюванні гіперпосилання на MuslimClub.ru обов’язкове

В який день стригти нігті?

У магії за допомогою нігтя можна виправляти людську долю. В астрології ніготь символізує зв’язок Космосу і Землі.

Увага і догляд за нігтями беруть початок з тих часів, коли манікюр був не стільки вимогою гігієни, скільки магічним ритуалом.Хоч сенс багатьох обрядів і забувся, але вказівки, як і коли слід стригти нігті і до чого це призведе, залишилися.

У який день тижня потрібно стригти нігті?

Виявляється, доглядати за нігтями потрібно, погодившись з днями тижня. Це допоможе враховувати, які корективи ми вносимо у своє життя сім нехитрим дією.

понеділок

Отже, стригти нігті (наприклад, записатися на педикюр в Самарі) в понеділок значить «зістригати» з себе печаль, депресію, комплекси, спогади про негативні події та людей, а також це забезпечить профілактику гінекологічних та урологічних захворювань, хвороб крові та голови.

Вівторок

У вівторок обрізання нігтів допоможе позбутися від різних неприємних несподіванок, в екстремальних ситуаціях вистояти і захиститися від ворога, а також стригти нігті у вівторок – проводити профілактику захворювань голови і крові.

середу

Займатися нігтями в середу – сприяти нормалізації відносин з оточуючими людьми, досягати великих успіхів у навчанні, знаходити розумне рішення проблем (чекайте також приємних звісток), усувати плутанину в справах і думках, регулювати роботу нервової системи.

четвер

Стрижіть нігті (записуйтеся на манікюр в Самарі) в четвер, і Ви утвердитесь в суспільстві, підвищите свій авторитет, придбаєте впевненість в собі, реалізуєте таланти. Четверговий догляд за нігтями також подовжує життя, оберігає від захворювань печінки.

Стригти нігті в п’ятницю

п’ятницю несприятлива для манікюру, оскільки в цей день сповільнюються біохімічні процеси в організмі.

Однак якщо Ви хочете посилити свою чарівність і красу, то п’ятниця для цього підходить якнайкраще.

суботу

– найкращий день для догляду за нігтями. Постриг нігті по суботах, ви застрахуєтеся від самотності, зміцните здоров’я і навіть позбудетеся від вантажу кармічних боргів.

неділю

– найгірший день для того щоб стригти нігті! У цей день ми особливо сильно пов’язані з ангелом-хранителем і будь-яке втручання в тілесні процеси порушує цей зв’язок.

Дія даних рад прискорюється, якщо під час манікюру вимовляти особливі примовки (робиться це безперервно аж до закінчення процедури).

Для поліпшення долі

«зістригаючи тугу, журбу, злий долю. Іди, лиха, піди, зла, піди коса! Іди, моя недоля, дай прийти моєї долі! »

Для поліпшення самопочуття

«Хвороба піде, здоров’я прийде».

Від біди

«Стрижу, зістригають біди, лихоманки, негаразди, виганяю. Іди, навік, біда, з мого двору! »

Для радості

«Стрижу, зістригають печаль-тугу виганяю! Нехай радість в моєму віці буде зі мною завжди! »

Для краси нігтів

«Рости ніготь, рости, виростай.Чи не пташиний, чи не звіриний, а людський і красивий ».

Якщо нігті ламаються, розшаровуються лікування

Потрібно робити наперстки з бджолиного воску. Для цього на водяній бані розігріти віск, остудити і опускати в нього нігті цілком. Робити процедуру перед сном: на руки нанести жирний крем, на нігті – наперстки, зверху обережно надіти бавовняні рукавички і лягти спати.

Після кількох процедур нігті стануть міцними і перестануть ламатися.

Кращий засіб уникнути ламкості нігтів – підпилювати їх раз в 3 дня.

Тканини і ванночки для нігтів

Щодня: 1 ст. л. питної соди на склянку теплої води (додати 10-15 крапель йоду). Через два тижні зробити перерву і перейти на ванночки із сіллю (1 ч.л.) і соком лимона (0,2 ч.л.). У цю суміш можна ще додати 1 ч.л. оливкової або соняшникової олії.

1-2 рази в тиждень втирати в лунки нігтів суміш з рослинної олії з декількома краплями вітаміну А або яблучним оцтом 1: 1.

Для зміцнення нігтів

  1. Залийте 10-15 г порошку хни кип’яченою водою, розмішайте до утворення однорідної суміші.В отриману суміш додайте столову ложку масла зародків пшениці або масло мигдалю. Нанесіть пасту на чисті нігті. Через 15 хв. змийте лікувальну суміш теплою водою.
  2. Столову ложку желатину залийте склянкою теплої кип’яченої води. Витримайте лікувальну суміш 30-40 хв. Тепер опустіть в желатинову масу кінчики пальців. Через 15 хв. обполосніть руки теплою водою. В область нігтьової лунки втирайте крем для кутикули.
  3. Для зміцнення нігтів бажано два рази на рік приймати Левіт по 2 т.в день. Курс 10 днів, а також БАДи з цинком, селеном, магнієм.

Як уникнути появи задирок навколо нігтя

Якщо задирок болить і кровоточить намажте його йодом і нанесіть шар синтомициновой емульсії, потім оберніть целофаном і заклейте лейкомпластирем.

Якщо задирок запалився і під шкірою почався запальний процес або нагноєння, зробіть для пальців содову ванночку з йодом (2 ч.л. соди, 3 краплі йоду, 450 мл. Води), а потім накладіть на уражене місце спиртову примочку, для цього можна взяти спиртові настоянки календули, прополісу, софори.Через 10-15 хвилин змастіть шкіру навколо нігтів маслом звіробою або будь-яким ранозагоювальну кремом (Борофлю, Малалівтін, крем з вітаміном А, Е), помийте руки.
Щоранку втирайте у вологу шкіру навколо нігтів оливкова або касторову олію, а через 20 хвилин змивайте гарячою водою без мила і обережно промокайте кожен ніготь серветкою.

У крем для рук можна додати масло обліпихи (0,5 ч. Ложки на 1 ст. Ложку крему).

Такий лікувальний крем краще використовувати на ніч.

Для зміцнення нігтів

Для того щоб організм почав засвоювати кальцій, необхідно попити наступний збір: розторопша, календула, оман (1: 1).

Заварити 1 ст. ложку збору 1 склянкою окропу. Настояти 20 хвилин. Пити за 20 хв. до їди в гарячому вигляді по 1/3 склянки. Курс – 2-3 тижні.

Приймайте кремінь. У цьому допоможуть трави польовий хвощ і спорош. Заварювати їх можна попереднім способом. Приймайте глину, яка теж містить велику кількість кремнію 0,5 ч.ложки глини розмішайте в 1 склянці води і випийте натщесерце вранці. Після прийому глини не їжте 15-30 хвилин. Курс – 2-3 місяці,

Забезпечте клітини тіла йодом. Для цього малюйте йодом сіточки на сідничних м’язах або на області всієї підошви.

Панариций (запалення і інфекція в околоногтевой тканини)

Ця неприємність може виникнути на увазі невдалого манікюру. У околоногтевую лунку навколо нігтя потрапляє інфекція і відбувається нагневаніе шкірного покриву навколо нігтя.Іноді інфекція поширюється на весь палець.

Лікування: вимити куряче домашнє яйце, відокремити білок від жовтка і збити білок в піну. У цю піну настругати господарське мило і розмішати до утворення густої маси. Цю суміш накласти на великий палець, трохи захоплюючи і здорову шкіру. Забинтувати або зафіксувати пов’язку бактерицидну лейкомпластирем.

Панариций буває поверхневим (шкірним, околоногтевую, підшкірним). У народі цю напасть називають ногтееда; костоеде або волосом.

У разі виникнення запалення, потрібно відразу ж подбати про свій імунітет. Приймати Иммунал або вітаміни Олиговит, Левіт по 2-3 рази на день або приймати на основі ехінацеї пурпурової.

Спиртову настоянку ехінацеї п’ють по 30 крапель 3 рази на день, а також використовують для лікарських пов’язок.

Лікарські пов’язки

10 сухого інжиру розтерти з 10 г порошку гранатової кірки і накласти на запалену частину пальця, забинтувати.
Міняти пов’язку 2 рази на добу.

Мазь: 100 г насіння граната розтерти в порошок і змішати з 50 г меду до однорідної маси. Маззю змастити хворий палець, закріпити пов’язкою. Пов’язку з маззю міняти два рази на добу.

Діагностика станом нігтів

Якщо зовнішній вигляд (будова, форма або колір) нігтя змінився, можна припустити, що в організмі стався збій.

Чому ламаються нігті?

Причини: недоброякісний лак, побутова хімія, пральні порошки, засоби для чищення.

Ламкість нігтів може свідчити про порушення обміну речовин, на нестачу вітамінів групи В, кальцію (розшарування нігтів), заліза і цинку (вони зміцнюють нігтьову пластинку і роблять її рівною).

Ламкість нігтів є одним з ознак порушення роботи щитовидної залози.

Якщо вріс ніготь

Марлеві смужки просочити маззю Вишневського або стрептоцидовою (сінтаміціновой емульсією, згортають в джгутики і підкладають під ніготь. Поверх нігтя накладається пов’язка з цієї ж маззю.

.