Ногти

Коли можна стригти нігті по оракула: ᐉ Календар стрижки нігтів. Календар стрижки нігтів оракул ➡ klass511.ru

ᐉ Календар стрижки нігтів. Календар стрижки нігтів оракул ➡ klass511.ru

Місячний календар манікюру на вересень. Коли стригти нігті в жовтні.

Сьогодні питання, коли краще робити манікюр і інші маніпуляції з нігтями, у вересні або жовтні 2019 роки вже не здається зайвим. Всі згадали про давні традиції догляду за нігтями. Прийшло розуміння, що не буває традицій, заснованих на порожньому місці – старі істини знову входять в життя і ми намагаємося стригти нігті, фарбувати волосся і робити манікюр за місячним календарем.

Правильний догляд за нігтями здатний не тільки поліпшити їх стан і привести в норму ваше здоров’я, але і що ще важливіше змінити долю на краще. Тому важливо дізнатися, які дні найбільш сприятливі для стрижки. Чи варто стригти нігті по днях тижня, або за місячним календарем, це не завжди просто данина модним захопленням.
Місячний календар манікюру це не примха астрологи, а перевірений тисячоліттями інструмент для тих, хто хоче мати красиві, нігті і процвітання в житті.

Багато запитають – «Чому краще робити манікюр тільки в певні, сприятливі дні?». Ми не знаємо відповідь на це питання, так само як не знаємо – «Чому наше життя залежить від фаз Місяця?». Просто залежить і все. Зате ми знаємо, які дні підходять для стрижки нігтів і манікюру в вересні 2019 року, а які ні.

Як відомо Місяць впливає на багато процесів на Землі. Деякі явища, що виникають з волі супутника Землі, ми можемо бачити легко, наприклад припливи і відливи в океанах.Інші, не так помітні, але більш важливі. Місяць впливає на багато природні процеси – від врожаїв до стану вашого здоров’я. І люди давно це помітили і зрозуміли, що треба робити стрижку волосся, нігтів педикюр і манікюр у відповідність з місячним календарем. Це саме можна сказати і до епіляцію або косметичних процедур … .. Але спочатку зовсім коротко про місячному календарі манікюру в вересні і жовтень 2019.

Найкращий час, коли можна і потрібно стригти нігті, це п’ятниця, після настання темряви, незалежно від фази Місяця.Якщо Вам пощастить і це буде «Козеріг» і щербатий Місяць, то, укорочення довжини нігтів манікюр, не тільки зроблять красивими нігті, але і позитивно вплинуть на ваше здоров’я.
Але уникайте вкорочувати свої нігті в суботу, особливо в знаках Близнюки, Рак, Риби і Скорпіон. Можливо, після тих процедур, вони стануть крихкими і ламкими.
Крім того, в суботу не гарний час для манікюру.
Якщо ви хочете, щоб ваші нігті росли швидше, то замикайте їх при зростанні Місяця.

Тепер розповімо вам про догляд за нігтями, про манікюр в вересні.

Стрижем нігті в вересні і робимо манікюр 3, 6, 7, 8, 9, 12, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27 числа

За місячним календарем манікюру вересня краще відкласти щипчики і кусачки в інші дні.

Детальніше про стрижку нігтів за місячним календарем ви прочитаєте нижче. Але спочатку про вплив фаз нашого супутника на наше життя.

Протягом декількох тисяч років людство для відліку часу використовувало фази Місяця. Ще в давні часи люди помітили, що вічний супутник Землі управляє приливами, визначає час, коли садити насіння, а коли збирати врожай.Але для нас важливіше вплив супутника на красу і здоров’я. Багато століть тому жінки добре знали, що є дні сприятливі для стрижки, дні для видалення волосся, дні догляду за шкірою.

Коли Місяць росте, волосся і нігті ростуть швидше. Тому стрижка в ці дні призводить до поліпшення якості волосся і нігтів. Крім того в ці дні вітаміни засвоюються організмом краще, порізи і садна на шкірі заживають швидше. І навпаки стрижка в несприятливі дні не тільки погіршує якість нігтів, але і що ще важливіше може несприятливо позначитися на вашому здоров’ї та навіть долю.А ось прищі краще видаляти при спадною Місяці. До речі в ці дні краще всього робити епіляцію.

При цьому треба пам’ятати, що при визначенні сприятливих днів треба враховувати не тільки фазу нашого супутника, а й сузір’я в якому він знаходиться.

Дотримуйтесь при манікюрі рекомендації місячного календаря і ви приведете в порядок не тільки нігті, але і своє життя. Але, якщо ви робите все як треба, а нігті мають непривабливий вигляд, відшаровуються, кришаться? Причина може бути в індивідуальній непереносимості використовуваного лаку, в порушеннях обміну речовин або в грибкових захворюваннях.Вам необхідно змінити лак, а якщо це не допомагає звернутися до дерматолога. Також корисно вживати більше продуктів, що містять залізо, кальцій, кремній, багато свіжою зеленню.
Пам’ятайте нігті це індикатор здоров’я нашого організму і карми. Здорові завжди мають гладку, блискучу, рожеву поверхню. Тоді і життя ваше буде прекрасною.

Календар стрижки нігтів

Всі ми знаємо, що догляд за руками і акуратний манікюр – важлива складова красивого образу кожної жінки.Саме тому одні раз в тиждень ми зобов’язані приділити своїм рукам належну увагу. Стрижка нігтів грає важливу роль в догляді за руками, а якщо їх обрізати в сприятливі дні, то вони будуть набагато красивіше і міцніше. Тому в сьогоднішній публікації ми пропонуємо вам розглянути календар стрижки нігтів за місячним календарем.

Відповідно до думки астрологів, зовнішній вигляд і стан нігтьових пластинок, а також швидкість росту нігтів залежить від того, наскільки правильно ми стрижемо їх, і коли відбувається ця процедура – в сприятливі дні чи ні.

Нігті відростають за місяць приблизно на 2-3 сантиметри, проте, щоб вони були міцними і здоровими, стрижку нігтів бажано здійснювати в сприятливі дні – в період молодика або ж у фазі зростаючого Місяця.

Найбільш сприятливими днями для стрижки нігтів є понеділок. А ось в п’ятницю та неділю від манікюру краще відмовитися. Неділя навіть, на думку православних, є днем ​​звернення до Бога. Тому проводити процедури, присвячені красі, не можна.

Місяць же впливає на багато процесів нашого життя.Тому місячний календар використовують для посадки і вирощування врожаю, стрижки волосся, косметичних процедур і манікюру.

Існує думка, що впливає місяць і на матеріальне становище, тому якщо починати нові справи в період молодика, то це сприяє удачі і прибутку. Тому давайте розглянемо більш докладно, в які дні місячного календаря найкраще стригти ноги.

Місячний календар стрижки нігтів

Астрологи стверджують, що проводячи манікюр в п’яті місячні добу, ви сприяєте зміцненню нігтів.Більш того, цей час сприяє багатству і поліпшенню фінансового становища.

Восьмі місячна доба також є сприятливим часом для стрижки та очищення нігтів. Крім благотворного впливу на нігті, манікюр в цей день сприяє відмінному самопочуттю і зміцненню відносин з близькими людьми.

Якщо ви хочете розвинути проникливість і екстрасенсорні здібності, то стрижіть нігті в 11 місячна доба.

Жінкам, які прагнуть до омолодження, проводити всі процедури для краси краще в 13 місячна доба.

Вам не щастить в кар’єрі і гроші проходять «крізь пальці»? Тоді візьміть за правило проводити манікюр на 14 місячна доба. А якщо ви хочете прожити довге і щасливе життя, а також поліпшити здоров’я і притягнути удачу, то 19 місячна доба – найкращий час для вас.

Манікюр в 21-е місячна доба допоможе знайти красу, а також поліпшити колір обличчя і розгладити зморшки.

Процедури по догляду за обличчям і тілом в 26-ті та 27-ие місячна доба принесуть у ваш будинок радість і благополуччя.Ну, а щоб поліпшити взаємини з оточуючими людьми проводите манікюр в 28 ие місячна доба.

Календар стрижки нігтів по днях тижня

З огляду на рекомендації астрологів і слідуючи місячним календарем, можна підсилити магічний ефект, зіставивши місячна доба зі сприятливим для стрижки нігтів днем ​​тижня.

 • Отже, якщо стригти нігті в понеділок , то це дозволить позбутися від смутку, туги і неприємних спогадів. Також в цей день за допомогою стрижки нігтів можна поліпшити здоров’я сечової та статевої систем.
 • У вівторок краще стригти нігті тим, хто хоче отримати захист Всевишнього. Допомога обов’язково прийде. Також цей день віщує багатство.
 • В середу підстригання зміцнить вашу нервову систему і підвищить імунітет. Також манікюр сприяє удачі в роботі чи навчанні.
 • У четвер підстригання нігтів допомагає поліпшити здоров’я, зокрема, печінки.
 • п’ятницю – жіночий день, тому підстригання в цей день вкрай не рекомендується.
 • суботу – хороший день для манікюру, оскільки він сприяє позбавленню від матеріальних і кармічних боргів. До того ж цей день допомагає знайти другу половинку.
 • У неділю , як ми вже говорили раніше, займатися серйозними справами не рекомендується. Тому і від манікюру краще утриматися.

Спробуйте і переконайтеся в силі місячного календаря на особистому досвіді!

Коли можна стригти нігті

Питання про те, коли стригти нігті, цікавить забобонних людей.З нігтьовими пластинами пов’язано безліч різних прикмет, так що їх стрижка повинна здійснюватися в сприятливі дні.

З стрижкою нігтів здавна зв’язно безліч прикмет

Коли підстригати нігті: прикмети

Багато прикмети здаються нелогічними і безглуздими, але серед всіх забобонів є цілком обґрунтовані. Наприклад, повір’я про те, що жовті плями на нігтях свідчать про поганий стан людини. Дійсно, нездорова пігментація говорить про розвиток захворювань печінки і нирок.

Стрижка по днях тижня

Найбільш сприятлива стрижка нігтів повинна здійснюватися в понеділок. Небажаний день для манікюру – неділя. Не слід здійснювати стрижку в п’ятницю, інакше можна накликати на себе серйозну біду.

Для вибору найкращого «манікюрного» часу потрібно орієнтуватися на календар:

 1. Середа. Стрижка в самому початку тижня допомагає зміцнити здоров’я, а також позбутися від негативних думок і спогадів.Понеділок підходить для позбавлення від негативної енергетики. В цей день рекомендується проводити різні водні та гігієнічні процедури.
 2. Понеділок. Підстригання нігтьових пластин у вівторок допомагає позбутися від болю різної локалізації. Згідно з повір’ям, стрижка нігтів у другий день тижня призводить до раптового отримання грошей.
 3. Середовище. Стрижка нігтів в середу допомагає вирішити різні сімейні проблеми. Якщо підстригти нігтики в цей день, то незабаром прийдуть хороші звістки.
 4. Вівторок. Манікюр в четвер зміцнює авторитет людини і робить його соціально значущим. Щочетверга рекомендується обрізати нігті на ногах, щоб зміцнити психічне здоров’я.
 5. п’ятницю. У п’ятницю стригти нігтьові пластини категорично не можна. В іншому випадку, у людини з’явиться занепад сил, а незабаром до нього прибудуть сумні звістки.
 6. П’ятниця. Стрижка нігтів в суботу допоможе знайти другу половинку і зміцнити імунну систему.
 7. Воскресіння. Не варто робити манікюр в самому кінці тижня. Стрижка негативно відбитися на фінансовому благополуччі, а також може вдарити по здоров’ю.

Орієнтуватися по днях тижня досить легко. Календар стрижки спеціально розрахований на те, щоб залучити благополуччя і позбутися від душевних проблем.

Чи можна стригти нігті в день свого народження? Ні, підстригання нігтьових пластин може накласти негативний відбиток на весь наступний рік.Можна зробити собі гарний манікюр, а довжину прибрати за допомогою пилочки.

Використовуйте пилку, якщо вам потрібно прибрати довжину нігтів в свій день народження

За часом доби

Вночі накопичується негативна енергія, а нігті є своєрідними щитами, що захищають від поганих явищ. Зістригаючи нігтики в пізній час доби, людина ризикує накликати на себе біду. Найкраще здійснювати стрижку саме днем ​​або вранці. У світлий час доби в будинку панує позитивна енергетика.

Давньоруська повір’я говорить: якщо закопати нігті хворіє людини на перехресті, то можна посприяти його швидкому одужанню.

Стрижка нігтів за місячним календарем

Астрологи одноголосно заявляють, що не можна стригти нігті і волосся в періоди спадної місяця. Для цього є кілька причин:

 • стрижки на убуваючу місяць ведуть до сварок в сім’ї;
 • манікюр може спровокувати проблеми зі здоров’ям;
 • нігті, відросло на місці зрізаного, будуть тонкими і ламкими.

Виявляється, стригти нігтики потрібно на перебуває (зростаючу) місяць. Дане час вважається найсприятливішим.

Астрологи рекомендують стригти нігті в період перебуває Місяця

За Ремпель

Що краще: стригти нігті за місячним календарем або по Ремпель? Ремпель – знаменитий астролог, що становить календарі стрижок протягом багатьох років. Відповідно, ця людина також орієнтується на положення місяця в той чи інший проміжок часу.

Знаменитий астролог не рекомендує зістригати нігтики в молодика і в першу чверть зростаючого місяця. В даний період панує стихія землі, тому організм людини ослаблений і різні косметичні процедури переносяться важко. Ремпель заявляє, що найсприятливіший час для манікюру – друга чверть зростаючого місяця і третя чверть спадної. Остання чверть спадної місяця підійде для стрижки тільки в тому випадку, якщо людина повністю впевнений в своїх силах і здоров’я.

За Ремпель найсприятливіший час для манікюру це третя чверть спадною Місяця

За Оракулу

Оракул – жнець, що доносить передбачення божества до людей. Дана фігура має велике значення в світі магії і передбачень.

Стригти нігті по Оракулу потрібно в певні дні. Найбільш сприятливі: 1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29 і 31. Можна сміливо зістригати відросло нігтики саме по цих числах. Вони є вдалими, тому стрижка не доставить ніякого дискомфорту.Манікюр, зроблений в перераховані дні, може привести до грошей і удачі, а також зміцнити моральне благополуччя.

Нейтральні дні: 2, 4, 11, 18, 21, 25, 30. Найімовірніше, стрижка не принесе нічого хорошого або поганого. У ці дні нігтики будуть знаходитися не в кращому стані, але відстригти їх все одно можна.

Небажані дні для стрижки: 5, 6, 9, 12, 13, 16, 19, 20, 23, 26. Не рекомендується підстригати відросло нігтики. Через стрижки людина виявиться в лікарні, отримає небажаним известиям, посваритися з близькими або отримає фінансову невдачу.У ці дні нігті найбільш ослаблені, є ризик поранитися або отримати задирки.

У які дні краще всього стригти нігті? За Оракулу: 7, 14, 28. Варто відзначити, що всі ці числа діляться на 7, що також таїть в собі магічний прихований сенс.

Коли стригти нігті дитині?

Підстригати нігтики новонародженому можна тільки на 10 день його життя. Прикмети свідчать, що не потрібно стригти нігті дитині до року. Їх слід обкусивать або ж підпилювати. У будь-якому випадку, стрижка повинна проводитися дуже акуратно.Якщо поранити шкіру малюка, то можна легко занести інфекцію.

Сприятливий час для підстригання нігтів новонародженому – ранній ранок. Не варто стригти нігтьові пластини сплячому дитині. Під час сну малюки беззахисні, тому до них може підібратися погана енергетика. Дитина буде погано спати, а на ранок почне сильно вередувати. Можливі навіть проблеми зі здоров’ям.

Використовуйте спеціальні ножиці або кусачки, щоб підстригти нігті дитині

Коли можна стригти нігті мусульманам

Якщо мусульманин вирішить принести жертву під час Курбан-байраму, то йому також не можна буде отстрігать нігті і волосся.Заборона на подібні дії приходить в силу, починаючи з настання 12 місяця ісламського календаря (Зуль-хіджа) і закінчуючи безпосередньо моментом жертвопринесення.

За ісламу мусульманам потрібно стригти нігті в п’ятницю, оскільки в цей же день проходить щотижнева молитва. Підстригання нігтьових пластин добре відбивається на моральному стані людини і на його здоров’я. Стрижка напередодні молитви також вважається правильним тоном, вираженням поваги.

Мусульманам потрібно правильно вибирати дні для підстригання нігтьових пластин.Людям, які належать до ісламу, не можна робити стрижку під час перебування в стані ихрама до моменту набуття статусу хаджі.

Далеко не кожен манікюр вважається прийнятним для мусульман. Рекомендується подивитися фото допустимої довжини нагідок.

Допустима довжина нігтів в ісламі

Ніякі астрологи і маги не зможуть дати 100% гарантії того, що від стану і довжини нігтьових пластин залежить благополуччя людини. В даному питанні вирішальним фактором є саме віра.Якщо сильно вірити в конкретні прикмети і забобони, то вони обов’язково збудуться – як погані, так і хороші.

Оцініть статтю
( 1 оцінок, середня 5,00 з 5)

Джерела:

http://zhaneta.ru/kogda-strich-nogti-v-iyule-avguste-2015-goda.html
http://omaskah.ru/story/kalendar-strizhki-nogtey
http://napalce.ru / kogda-strich-nogti /

Стригти нігті місячний календар. Коли можна стригти нігті по Оракулу. Який день тижня вибрати для манікюру

Місячний календар манікюру на вересень.Коли стригти нігті в жовтні.

Сьогодні питання, коли краще робити манікюр і інші маніпуляції з нігтями, у вересні або жовтні 2019 роки вже не здається зайвим. Всі згадали про давні традиції догляду за нігтями. Прийшло розуміння, що не буває традицій, заснованих на порожньому місці – старі істини знову входять в життя і ми намагаємося стригти нігті, фарбувати волосся і робити манікюр за місячним календарем.

Правильний догляд за нігтями здатний не тільки поліпшити їх стан і привести в норму ваше здоров’я, але і що ще важливіше змінити долю на краще.Тому важливо дізнатися, які дні найбільш сприятливі для стрижки. Чи варто стригти нігті по днях тижня, або за місячним календарем, це не завжди просто данина модним захопленням.
Місячний календар манікюру це не примха астрологи, а перевірений тисячоліттями інструмент для тих, хто хоче мати красиві, нігті і процвітання в житті.

Багато запитають – «Чому краще робити манікюр тільки в певні, сприятливі дні?». Ми не знаємо відповідь на це питання, так само як не знаємо – «Чому наше життя залежить від фаз Місяця?».Просто залежить і все. Зате ми знаємо, які дні підходять для стрижки нігтів і манікюру в вересні 2019 року, а які ні.

Як відомо Місяць впливає на багато процесів на Землі. Деякі явища, що виникають з волі супутника Землі, ми можемо бачити легко, наприклад припливи і відливи в океанах. Інші, не так помітні, але більш важливі. Місяць впливає на багато природні процеси – від врожаїв до стану вашого здоров’я. І люди давно це помітили і зрозуміли, що треба робити стрижку волосся, нігтів педикюр і манікюр у відповідність з місячним календарем.Це саме можна сказати і до епіляцію або косметичних процедур … .. Але спочатку зовсім коротко про місячному календарі манікюру в вересні і жовтень 2019.

Найкращий час, коли можна і потрібно стригти нігті, це п’ятниця, після настання темряви, незалежно від фази Місяця. Якщо Вам пощастить і це буде «Козеріг» і щербатий Місяць, то, укорочення довжини нігтів манікюр, не тільки зроблять красивими нігті, але і позитивно вплинуть на ваше здоров’я.
Але уникайте вкорочувати свої нігті в суботу, особливо в знаках Близнюки, Рак, Риби і Скорпіон.Можливо, після тих процедур, вони стануть крихкими і ламкими.
Крім того, в суботу не гарний час для манікюру.
Якщо ви хочете, щоб ваші нігті росли швидше, то замикайте їх при зростанні Місяця.

Тепер розповімо вам про догляд за нігтями, про манікюр в вересні.

Стрижем нігті в вересні і робимо манікюр 3, 6, 7, 8, 9, 12, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27 числа

За місячним календарем манікюру вересня краще відкласти щипчики і кусачки в інші дні.

Детальніше про стрижку нігтів за місячним календарем ви прочитаєте нижче. Але спочатку про вплив фаз нашого супутника на наше життя.

Протягом декількох тисяч років людство для відліку часу використовувало фази Місяця. Ще в давні часи люди помітили, що вічний супутник Землі управляє приливами, визначає час, коли садити насіння, а коли збирати врожай. Але для нас важливіше вплив супутника на красу і здоров’я. Багато століть тому жінки добре знали, що є дні сприятливі для стрижки, дні для видалення волосся, дні догляду за шкірою.

Коли Місяць росте, волосся і нігті ростуть швидше. Тому стрижка в ці дні призводить до поліпшення якості волосся і нігтів. Крім того в ці дні вітаміни засвоюються організмом краще, порізи і садна на шкірі заживають швидше. І навпаки стрижка в несприятливі дні не тільки погіршує якість нігтів, але і що ще важливіше може несприятливо позначитися на вашому здоров’ї та навіть долю. А ось прищі краще видаляти при спадною Місяці. До речі в ці дні краще всього робити епіляцію.

При цьому треба пам’ятати, що при визначенні сприятливих днів треба враховувати не тільки фазу нашого супутника, а й сузір’я в якому він знаходиться.

Дотримуйтесь при манікюрі рекомендації місячного календаря і ви приведете в порядок не тільки нігті, але і своє життя. Але, якщо ви робите все як треба, а нігті мають непривабливий вигляд, відшаровуються, кришаться? Причина може бути в індивідуальній непереносимості використовуваного лаку, в порушеннях обміну речовин або в грибкових захворюваннях. Вам необхідно змінити лак, а якщо це не допомагає звернутися до дерматолога. Також корисно вживати більше продуктів, що містять залізо, кальцій, кремній, багато свіжою зеленню.
Пам’ятайте нігті це індикатор здоров’я нашого організму і карми. Здорові завжди мають гладку, блискучу, рожеву поверхню. Тоді і життя ваше буде прекрасною.

Календар стрижки нігтів

Всі ми знаємо, що догляд за руками і акуратний манікюр – важлива складова красивого образу кожної жінки. Саме тому одні раз в тиждень ми зобов’язані приділити своїм рукам належну увагу. Стрижка нігтів грає важливу роль в догляді за руками, а якщо їх обрізати в сприятливі дні, то вони будуть набагато красивіше і міцніше.Тому в сьогоднішній публікації ми пропонуємо вам розглянути календар стрижки нігтів за місячним календарем.

Відповідно до думки астрологів, зовнішній вигляд і стан нігтьових пластинок, а також швидкість росту нігтів залежить від того, наскільки правильно ми стрижемо їх, і коли відбувається ця процедура – в сприятливі дні чи ні.

Нігті відростають за місяць приблизно на 2-3 сантиметри, проте, щоб вони були міцними і здоровими, стрижку нігтів бажано здійснювати в сприятливі дні – в період молодика або ж у фазі зростаючого Місяця.

Найбільш сприятливими днями для стрижки нігтів є понеділок. А ось в п’ятницю та неділю від манікюру краще відмовитися. Неділя навіть, на думку православних, є днем ​​звернення до Бога. Тому проводити процедури, присвячені красі, не можна.

Місяць же впливає на багато процесів нашого життя. Тому місячний календар використовують для посадки і вирощування врожаю, стрижки волосся, косметичних процедур і манікюру.

Існує думка, що впливає місяць і на матеріальне становище, тому якщо починати нові справи в період молодика, то це сприяє удачі і прибутку.Тому давайте розглянемо більш докладно, в які дні місячного календаря найкраще стригти ноги.

Місячний календар стрижки нігтів

Астрологи стверджують, що проводячи манікюр в п’яті місячні добу, ви сприяєте зміцненню нігтів. Більш того, цей час сприяє багатству і поліпшенню фінансового становища.

Восьмі місячна доба також є сприятливим часом для стрижки та очищення нігтів. Крім благотворного впливу на нігті, манікюр в цей день сприяє відмінному самопочуттю і зміцненню відносин з близькими людьми.

Якщо ви хочете розвинути проникливість і екстрасенсорні здібності, то стрижіть нігті в 11 місячна доба.

Жінкам, які прагнуть до омолодження, проводити всі процедури для краси краще в 13 місячна доба.

Вам не щастить в кар’єрі і гроші проходять «крізь пальці»? Тоді візьміть за правило проводити манікюр на 14 місячна доба. А якщо ви хочете прожити довге і щасливе життя, а також поліпшити здоров’я і притягнути удачу, то 19 місячна доба – найкращий час для вас.

Манікюр в 21-е місячна доба допоможе знайти красу, а також поліпшити колір обличчя і розгладити зморшки.

Процедури по догляду за обличчям і тілом в 26-ті та 27-ие місячна доба принесуть у ваш будинок радість і благополуччя. Ну, а щоб поліпшити взаємини з оточуючими людьми проводите манікюр в 28 ие місячна доба.

Календар стрижки нігтів по днях тижня

З огляду на рекомендації астрологів і слідуючи місячним календарем, можна підсилити магічний ефект, зіставивши місячна доба зі сприятливим для стрижки нігтів днем ​​тижня.

 • Отже, якщо стригти нігті в понеділок , то це дозволить позбутися від смутку, туги і неприємних спогадів. Також в цей день за допомогою стрижки нігтів можна поліпшити здоров’я сечової та статевої систем.
 • У вівторок краще стригти нігті тим, хто хоче отримати захист Всевишнього. Допомога обов’язково прийде. Також цей день віщує багатство.
 • В середу підстригання зміцнить вашу нервову систему і підвищить імунітет.Також манікюр сприяє удачі в роботі чи навчанні.
 • У четвер підстригання нігтів допомагає поліпшити здоров’я, зокрема, печінки.
 • п’ятницю – жіночий день, тому підстригання в цей день вкрай не рекомендується.
 • суботу – хороший день для манікюру, оскільки він сприяє позбавленню від матеріальних і кармічних боргів. До того ж цей день допомагає знайти другу половинку.
 • У неділю , як ми вже говорили раніше, займатися серйозними справами не рекомендується.Тому і від манікюру краще утриматися.

Спробуйте і переконайтеся в силі місячного календаря на особистому досвіді!

Стрижка нігтів за місячним календарем у жовтні 2019 року

Стрижка нігтів – це не просто процедура по догляду, адже з її допомогою можна залучити удачу, зберегти красу або відпустити негатив і неприємності. У давнину наші предки приділяли багато уваги цьому нехитрому, як здається, справі.

Особливо ретельно стежили за нігтями і волоссям.Вважалося, що через них можна навести порчу, так що деякі забобонні господині Зістрижені нігті і волосся з гребеня воліли просто спалювати – щоб недоброзичливець не зміг навести порчу або іншим чином вплинути на життя. Сьогодні ми, звичайно, не завжди дотримуємося архаїчним обрядам, проте астрологи як і раніше приділяють стрижці нігтів пильну увагу.

1-2 жовтня, Місяць в Скорпіоні і в фазі зростання, день буде хороший для приведення нігтів в форму. Можна доглядати за кутикулою, використовуючи розм’якшуючі склади, а також коротко обрізати нігті, щоб ті набралися сил.

3-4 жовтня, Місяць росте в Стрільці. Догляд залежить від ваших сил: можна обрізати нігті або залишити їх, щоб отримати довжину згодом. Нарощування довжини в салоні теж пройде без проблем, якщо майстер викликає довіру і приємні емоції.

5-6 жовтня, Місяць росте в сузір’ї Козерога. У пріоритеті квадратна форма нігтя. Щоб пом’якшити надмірно різкий характер, можна надати кутах нагідок закруглені краї.

7-9 жовтня, цілих три дні під управлінням Водолія.Можна стригти нігті до овальної або листоподібною форм. Обрізка нігтів під корінь – дія для швидкого втручання згори, щоб життя змінилося.

10-11 жовтня, Риби опромінюють ці два місячних дня, роблячи їх найбільш придатними для догляду або стрижки нігтьових пластин будинку, своїми руками. Домашня енергетика піде на користь не тільки нігтиками, але і настрою в цілому.

12-14 жовтня, Місяць в Овні, 14 число ознаменується повним Місяцем. В цей час краще згладити біоенергетику овальної або округлої формою нігтя, а манікюру віддати перевагу догляд.Корисні мазі для кутикули і масаж долонь.

15-16 жовтня, Місяць убуває в Тельці. Астрологи рекомендують не загострювати нігті, щоб не накликати розбіжності на сімейну сферу, що не викликати сварки з домочадцями або іншими родичами.

17-19 жовтня, Місяць переходить в сузір’я Близнюків. Форму нігтя можна змінити тим, хто хоче і в життя залучити позитивні зміни. Важливо тільки дотримуватися обережності, щоб не поранитися ножицями або пилкою.

20-21 жовтня, перехід Місяця в Знак Рака, дні підходять для будь-яких Догляду заходів, в тому числі і для стрижки нігтів. Також вони гарні для підтримки акуратного і доглянутого вигляду рук.

22-23 жовтня, Місяць у Леві. У ці дні експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують загострену або листоподібну форму нігтя – вона допоможе не упустити свого ні в любові, ні в бізнесі.

24-25 жовтня, спад Місяця триває в Діві. Це сузір’я підходить для стрижки і догляду, особливо якщо нігті стали тонкими і ламкими.Така процедура, якщо провести її акуратно, приверне благополуччя в грошову сферу життя.

26-27 жовтня, спадання Місяця в Терезах. Можна стригти нігті, щоб зміцнити здоров’я, позбутися від негативу або перешкод в житті. З цією метою Зістрижені нігті слід негайно викинути, винісши з будинку разом зі сміттям.

28-29 жовтня, Молодик в Скорпіоні, а потім перший день зростання Місяця в цьому ж Знак Зодіаку. Чи не дуже вдалий час для сміливого манікюру.Стригти нігті варто тим, хто не боїться змін і чекає їх. Решті краще обмежитися підтримкою форми нігтьової пластини або базовим доглядом.

30-31 жовтня, Місяць росте в сузір’ї Стрільця. В цей час в пріоритеті експерименти з формою, а також кольором нігтів. Можна вибирати навіть сміливі рішення або займатися нарощуванням нігтів в салоні: це посприяє пробудженню творчого начала.

Багато жіночі штучки, як їх іноді прийнято називати, на ділі виявляються відмінними засобами для залучення успіху або посилення енергетики.Це і відповідна стрижка, і вдалий манікюр; навіть сумочка може принести власниці удачу, якщо вибирати її з розумом. Бажаємо вам вдалого жовтня , любите себе і не забувайте натискати на кнопки і

Джерела:

http://zhaneta.ru/kogda-strich-nogti-v-iyule-avguste-2015-goda.html
http://omaskah.ru/story/kalendar-strizhki-nogtey
http://dailyhoro.ru / article / strizhka-nogtej-po-lunnomu-kalendaryu-v-oktyabre-2019-goda /

ᐉ Календар стрижки нігтів.Коли можна стригти волосся по оракула ➡ klass511.ru

Календар стрижки нігтів в жовтні 2019

«… не обрізайте свої нігті на святах богів» (Гесіод).

Спочатку ми познайомимо вас з найсприятливішими днями для стрижки нігтів в жовтні і листопаді 2019 року. А більш детальний місячний календар манікюру на жовтень 2019 ми розмістили в кінці статті.

Календар стрижки нігтів в жовтні:

 • Ось кращі дні жовтня 2019 роки для стрижки нігтів за місячним календарем – 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 15, 19, 23, 24, 29.
 • Дні категорично не підходять для догляду за нігтями 1, 2, 7, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 18, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31 жовтня 2019 року .

Місячний календар манікюру і педикюру в листопаді 2019 року :

 • У листопаді 2019 року стрижемо нігті – 1, 2, 4, 6, 7, 10, 11, 12, 15, 20, 21, 22, 28, 29, 30.
 • Не можна стригти нігті 3, 5, 8, 9, 13, 14, 16, 18, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27 90 075 листопада 2019 року.

Стрижка нігтів і волосся в усі часи і в усіх країнах мала наліт містики. Вважалося, що для успіху в справах стригти волосся і нігті треба в певні дні за місячним календарем. Про місячний календар стрижки волосся читайте тут. У цій статті ми детально розповімо вам про місячному календарі манікюру в жовтні і листопаді 2019 року.

Завжди існували різноманітні повір’я і традиції, пов’язані зі стрижкою нігтів. На Русі, наприклад, стригти нігті можна було тільки в четвер.Вважалося, що стрижка в інший день призведе до біди. А стрижені нігті приносили в жертву домовому. У моряків було повір, що стрижка при спокійному морі обов’язково призведе до шторму. За формою нігтів визначали майбутнє людини. Люди вважали, що вважали, що стрижені нігті треба берегти, інакше адже їх можуть використовувати, щоб накласти на вас закляття. Іудеї вірили, що нігті – це єдина частина тіла, нездатна служити Богу – тому їх треба ретельно стригти в певні дні. А в зороастризмі стрижка була взагалі оточена масою ритуалів.Заратустра вважав, що нігті – це деякі рослини-паразити, які живуть в тілі людини. Тому їх стригти (тобто відпускати на свободу) для безпеки їх господаря треба в певні дні за місячним календарем.

Чому в усі часи люди стригли волосся і нігті за місячним календарем?

Місяць є вічний супутник Землі і всього живого на Землі. І не важливо чи вірите ви в місячний календар стрижки волосся і нігтів чи ні, але Місяць завжди надавала і буде впливати на всіх, хто живе на Землі.Місяць впливає не тільки на моря (припливи і відливи), а й на воду в рослинах, тварин, людину. А людина, як відомо на 80 відсотків складається з води. Життєві цикли людини і тварин визначаються рухом Місяця. Тому і садити рослини і збирати урожай, стригти нігті і волосся необхідно за місячним календарем.

Місячний місяць триває від молодика до молодика. Тривалість його може змінюватися, але в середньому становить 29 днів.

Оракул стрижка волосся

Вірити чи ні астрологам, які ведуть мовлення про доленосному вплив зірок на наше життя – кожен вирішує сам.Але нерозумно сперечатися з тим, що люди, прислухаються до їхніх рекомендацій, не шкодують про своє рішення. Ви часто чули або читали в журналі про те, коли астрологи радять жінці відвідувати косметолога, робити манікюр, починати дієту, чоловікові здійснювати будь-яку покупку, дитині стригти нігті або волосся? Давайте дізнаємося, як за допомогою місячного календаря вибрати найкращий час для візиту до перукаря і підібрати оптимальну стрижку для свого знака зодіаку.

Дні стрижок за місячним календарем оракул

Спочатку пропонуємо дізнатися про загальні закономірності.Якщо стрижка виконується під час фази зростаючого Місяця – волосся буде відростати швидко. Для зворотного ефекту відвідувати перукаря слід, коли Місяць убуває. Тоді ваша зачіска збережеться довго. Крім цього, коріння зміцняться, а локони НЕ будуть сплутуватися – трохи разгладятся навіть хвилясті по структурі кучері.

Ще одне правило: молодик – несприятливий час для зміни іміджу і будь-якого зовнішнього втручання в структуру волосся. А зараз давайте розглянемо періоди проходження Місяця через кожне зодіакальне сузір’я:

 • Стригти волосся під час проходження нашого супутника через сузір’я Овна допоможе їм рости швидше, але виглядати краще вони не стануть.Можливо, почнуть сіктися кінчики або зачіска буде погано триматися. Що ще гірше – ви можете стати більш сприйнятливим для різних інфекцій. Стрижка в Овні по оракула на увазі спробу залучити кардинальні зміни в життя у фінансовому плані – достаток, гроші.
 • Місяць у Тельці, навіть якщо вона убуває – прекрасний час для зміни зачіски – стрижки та фарбування. Кудрі будуть лягати красиво, а волосся буде виглядати здоровими, доглянутими.
 • Коли наше нічне світило в Близнюках – час робити пишну укладку, завивати локони, адже локони стають повітряними і легкими.
 • Стрижка під час проходження Місяця через сузір’я Рака несе неоднозначні наслідки. Форма, приданная локонам, тримається погано, зате волосся краще засвоюють поживні речовини, оновлюються і виглядають здоровими. Це – найкращий період для забарвлення і знебарвлення кучерів.
 • Сузір’я Лева сприятливо впливає на зачіску, а на енергетичному рівні допомагає уникнути всіляких невдач. Відвідувати стиліста однозначно варто, незалежно від процедури, яку ви бажаєте зробити.Укладання, фарбування, стрижка обов’язково будуть успішними. Почекати тільки з завивкою – вона може вийти більш кучерявою, ніж хотілося б.
 • Знак Діви також благотворно впливає на волосся. Найкраще він підходить для завивки. А пострижені локони будуть міцними, їх зростання стане більш інтенсивним.
 • Місяць у Терезах – час для оздоровлення локонів. Нова зачіска вийде легкої, пишною. Астрологи стверджують, що зміна іміджу під знаком Терезів допомагає поліпшити зір і пам’ять.
 • Місяць під знаком Скорпіона – хороший період для маніпуляцій з зачіскою власницям тонких і ламких волосся. Вони наповняться життєвою силою, помітно збільшаться в діаметрі.
 • Під час проходження супутника через сузір’я Стрільця не варто стригтися людям, охочим, щоб їх волосся виглядало доглянутим. Незалежно від їх волі, вони будуть неслухняними, зате швидко відросте.
 • Місяць в сузір’ї Козерога – час змінити свій образ. Вдалий час, щоб фарбувати волосся, стригти і укладати.Сміливо експериментуйте, приміряйте нові образи.
 • Екстремалам і любителям ризику бажано стригтися, коли Місяць у Водолії. Навіть однакова зачіска кожен раз буде виглядати по-новому, тому, варто задуматися над створенням незвичайних образів.
 • Нарешті, коли наш небесний супутник знаходиться в Рибах – краще взагалі відкласти візит до перукаря. Інакше ви ризикуєте накликати проблеми з лупою.

Календар сприятливих днів

Які ж дні вдалі для зміни зачіски? Запорука гарної стрижки по Оракулу – знаходження Місяця в знаках Землі.До них відносяться Козеріг, Телець, Діва. В цей час стригтися дозволяється, незалежно від поточної фази Місяця. Ваше волосся стануть сильними і здоровими, а про проблему їх випадання ви надовго забудете.

Щоб завивка протрималася максимально довго – робити її потрібно під знаками Лева, Водолія, Тельця і ​​Діви. Кращі знаки для укладання – Лев, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій. Намагайтеся уникати миття голови в періоди перебування Місяця в Рибах, Рака і Скорпіона (знаках Води). Це може бути чревате надмірною жирністю і втратою блиску.І, нарешті, Овен. Проходження нашого супутника через це сузір’я – небажане час щоб підстригати волосся.

Астрологи сходяться на думці, що нова стрижка або зачіска будуть вдалими і благодійно вплинуть на енергетику, якщо вони зроблені в 5, 8, 11, 13, 14, 19, 21, 23, 26, 27 або 28 день місячного календаря. Астропрогноз не турбувати локони, не проводити будь-які маніпуляції, відвідуючи перукарню в 9, 15, 23 і 29 день, а також в дні небесних затемнень.Нехтування цим правилом при гіршому розкладі зупинить приплив позитивної космічної енергії до вашого організму, наслідком чого стануть хвороби або нездужання. При кращому – перукар просто відпрацює невдало.

Стрижки за знаками зодіаку

Цікаво, що знаючи знак гороскопу, під яким народилася людина, цілком реально підібрати оптимальну стрижку, яка підкреслить його індивідуальність і зробить благотворний вплив на життєвий шлях. Поради астрологів за вибором зачісок зібрані нижче:

 • Дівчата, народжені під знаком Овна, часто можуть похвалитися гарними хвилястими локонами.Представниці цього знаку мають потужну енергетику, що відбивається і на їх зачісці. Найкраще Овна підійде коротка стрижка. Експериментуйте з укладанням, використовуючи різні косметичні засоби. Правильно підібрана зачіска зробить супутніх в вирішенні життєвих труднощів.
 • Хорошим вибором для Тельців є стрижки середньої довжини. Для фарбування волосся бажано використовувати натуральні препарати. Слід віддати перевагу теплим золотистих відтінків. Подібна зачіска поліпшить матеріальне становище і стан здоров’я.
 • Дівчата Близнюки підкреслять свою красу легкими, повітряними зачісками середньої довжини. Для них чудово підійдуть рвані, каскадні стрижки. Проста і нейтральна зачіска посприяє стрімкого кар’єрного росту, подарує нові знайомства.
 • Ідеальна зачіска для Раків – каре. Астрологи стверджують, що з її допомогою реально поліпшити відносини з рідними, залучити удачу і навіть вдало вийти заміж. Коротка стрижка добре позначиться на здоров’ї, додасть життєву енергію, відкриє грошовий потік.
 • Для Львів підійде пишна зачіска, що нагадує левову гриву. Дозволяється робити і ступінчасті стрижки. А щоб відчувати себе більш впевненою і розкутою – піднімайте пасма з боків і зачісувати назад.

 • Дівам-на-віч акуратні зачіски. Підкреслити їх спробуйте легкої укладанням. Вибирайте золотисті відтінки і пам’ятайте: головний козир Дев – волосся, наповнені блиском. Домогтися такого ефекту допоможуть спеціальні спреї. Трохи зусиль – і прогрес на роботі забезпечений.
 • Представницям знаку Терези підійдуть класичні стрижки середньої довжини, які виглядають просто, але вишукано. Якщо ж вони здаються занадто нудними – зробіть мелірування або колорування, і ви завжди зможете налагодити контакт з потрібними людьми.
 • Скорпіони – щасливі володарки густий і розкішної шевелюри. З метою посилення енергетики астрологи рекомендують віддати перевагу прямим і гладким зачіскам. А яскраві фарбування принесуть успіх в справах амурних.
 • Стрільцям зірки радять робити ступінчасту стрижку, драбинку будь-якої довжини.Народжені під цим сузір’ям дівчата зазвичай мають прямі від природи волосся. Але це легко виправити, адже трохи підкрутити локони можна завжди. Стрільцям потрібні стриманість і консервативність в стилі. Це – запорука швидкого отримання бажаного.
 • Козероги цінують стриманість і сталість, це відбивається і на виборі зачіски. Швидкі укладання, які реально зробити за кілька хвилин – оптимальний варіант. Віддавши їм перевагу, буде набагато простіше поліпшити матеріальне становище.
 • Водолії люблять зміни і регулярно змінюють свій стиль.Їм не важливо, якою буде зачіска – головне крокувати в ногу з модою. Водоліям йдуть волосся середньої або великої довжини. З правильною, модною зачіскою вони здатні досягти багато чого – як в кар’єрі, так і в любові.
 • Рибам підійдуть стильні та креативні зачіски, але досить скромні, в ідеалі – короткі стрижки. Фарбувати ж волосся бажано в спокійні тони. Подібний стиль допоможе знайти внутрішню гармонію і поліпшити психологічний стан.

Вибираємо довжину волосся

Чи відомо вам, що довжина волосся впливає на душевний і фізичний стан? Чим волосся довше – тим більше енергії вони черпають з космосу.Але є і мінуси подібної зачіски: довге волосся сприяють уповільненню всіх життєвих подій. На відміну від коротких, які, як не дивно, прискорюють навіть обмінні процеси в організмі.

Астрологи давно помітили, що коротко стрижені дівчата швидше домагаються успіху на роботі. Але на любовному фронті все не так гладко: постійно щось не складається. Пояснення цього факту – просте: коротка стрижка випромінює чоловічу енергетику, що веде до успіхів в кар’єрі, але негативно позначаються на особистому житті.

Коли можна стригти нігті

Питання про те, коли стригти нігті, цікавить забобонних людей. З нігтьовими пластинами пов’язано безліч різних прикмет, так що їх стрижка повинна здійснюватися в сприятливі дні.

З стрижкою нігтів здавна зв’язно безліч прикмет

Коли підстригати нігті: прикмети

Багато прикмети здаються нелогічними і безглуздими, але серед всіх забобонів є цілком обґрунтовані. Наприклад, повір’я про те, що жовті плями на нігтях свідчать про поганий стан людини.Дійсно, нездорова пігментація говорить про розвиток захворювань печінки і нирок.

Стрижка по днях тижня

Найбільш сприятлива стрижка нігтів повинна здійснюватися в понеділок. Небажаний день для манікюру – неділя. Не слід здійснювати стрижку в п’ятницю, інакше можна накликати на себе серйозну біду.

Для вибору найкращого «манікюрного» часу потрібно орієнтуватися на календар:

 1. Середа. Стрижка в самому початку тижня допомагає зміцнити здоров’я, а також позбутися від негативних думок і спогадів.Понеділок підходить для позбавлення від негативної енергетики. В цей день рекомендується проводити різні водні та гігієнічні процедури.
 2. Понеділок. Підстригання нігтьових пластин у вівторок допомагає позбутися від болю різної локалізації. Згідно з повір’ям, стрижка нігтів у другий день тижня призводить до раптового отримання грошей.
 3. Середовище. Стрижка нігтів в середу допомагає вирішити різні сімейні проблеми. Якщо підстригти нігтики в цей день, то незабаром прийдуть хороші звістки.
 4. Вівторок. Манікюр в четвер зміцнює авторитет людини і робить його соціально значущим. Щочетверга рекомендується обрізати нігті на ногах, щоб зміцнити психічне здоров’я.
 5. п’ятницю. У п’ятницю стригти нігтьові пластини категорично не можна. В іншому випадку, у людини з’явиться занепад сил, а незабаром до нього прибудуть сумні звістки.
 6. П’ятниця. Стрижка нігтів в суботу допоможе знайти другу половинку і зміцнити імунну систему.
 7. Воскресіння. Не варто робити манікюр в самому кінці тижня. Стрижка негативно відбитися на фінансовому благополуччі, а також може вдарити по здоров’ю.

Орієнтуватися по днях тижня досить легко. Календар стрижки спеціально розрахований на те, щоб залучити благополуччя і позбутися від душевних проблем.

Чи можна стригти нігті в день свого народження? Ні, підстригання нігтьових пластин може накласти негативний відбиток на весь наступний рік.Можна зробити собі гарний манікюр, а довжину прибрати за допомогою пилочки.

Використовуйте пилку, якщо вам потрібно прибрати довжину нігтів в свій день народження

За часом доби

Вночі накопичується негативна енергія, а нігті є своєрідними щитами, що захищають від поганих явищ. Зістригаючи нігтики в пізній час доби, людина ризикує накликати на себе біду. Найкраще здійснювати стрижку саме днем ​​або вранці. У світлий час доби в будинку панує позитивна енергетика.

Давньоруська повір’я говорить: якщо закопати нігті хворіє людини на перехресті, то можна посприяти його швидкому одужанню.

Стрижка нігтів за місячним календарем

Астрологи одноголосно заявляють, що не можна стригти нігті і волосся в періоди спадної місяця. Для цього є кілька причин:

 • стрижки на убуваючу місяць ведуть до сварок в сім’ї;
 • манікюр може спровокувати проблеми зі здоров’ям;
 • нігті, відросло на місці зрізаного, будуть тонкими і ламкими.

Виявляється, стригти нігтики потрібно на перебуває (зростаючу) місяць. Дане час вважається найсприятливішим.

Астрологи рекомендують стригти нігті в період перебуває Місяця

За Ремпель

Що краще: стригти нігті за місячним календарем або по Ремпель? Ремпель – знаменитий астролог, що становить календарі стрижок протягом багатьох років. Відповідно, ця людина також орієнтується на положення місяця в той чи інший проміжок часу.

Знаменитий астролог не рекомендує зістригати нігтики в молодика і в першу чверть зростаючого місяця. В даний період панує стихія землі, тому організм людини ослаблений і різні косметичні процедури переносяться важко. Ремпель заявляє, що найсприятливіший час для манікюру – друга чверть зростаючого місяця і третя чверть спадної. Остання чверть спадної місяця підійде для стрижки тільки в тому випадку, якщо людина повністю впевнений в своїх силах і здоров’я.

За Ремпель найсприятливіший час для манікюру це третя чверть спадною Місяця

За Оракулу

Оракул – жнець, що доносить передбачення божества до людей. Дана фігура має велике значення в світі магії і передбачень.

Стригти нігті по Оракулу потрібно в певні дні. Найбільш сприятливі: 1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29 і 31. Можна сміливо зістригати відросло нігтики саме по цих числах. Вони є вдалими, тому стрижка не доставить ніякого дискомфорту.Манікюр, зроблений в перераховані дні, може привести до грошей і удачі, а також зміцнити моральне благополуччя.

Нейтральні дні: 2, 4, 11, 18, 21, 25, 30. Найімовірніше, стрижка не принесе нічого хорошого або поганого. У ці дні нігтики будуть знаходитися не в кращому стані, але відстригти їх все одно можна.

Небажані дні для стрижки: 5, 6, 9, 12, 13, 16, 19, 20, 23, 26. Не рекомендується підстригати відросло нігтики. Через стрижки людина виявиться в лікарні, отримає небажаним известиям, посваритися з близькими або отримає фінансову невдачу.У ці дні нігті найбільш ослаблені, є ризик поранитися або отримати задирки.

У які дні краще всього стригти нігті? За Оракулу: 7, 14, 28. Варто відзначити, що всі ці числа діляться на 7, що також таїть в собі магічний прихований сенс.

Коли стригти нігті дитині?

Підстригати нігтики новонародженому можна тільки на 10 день його життя. Прикмети свідчать, що не потрібно стригти нігті дитині до року. Їх слід обкусивать або ж підпилювати. У будь-якому випадку, стрижка повинна проводитися дуже акуратно.Якщо поранити шкіру малюка, то можна легко занести інфекцію.

Сприятливий час для підстригання нігтів новонародженому – ранній ранок. Не варто стригти нігтьові пластини сплячому дитині. Під час сну малюки беззахисні, тому до них може підібратися погана енергетика. Дитина буде погано спати, а на ранок почне сильно вередувати. Можливі навіть проблеми зі здоров’ям.

Використовуйте спеціальні ножиці або кусачки, щоб підстригти нігті дитині

Коли можна стригти нігті мусульманам

Якщо мусульманин вирішить принести жертву під час Курбан-байраму, то йому також не можна буде отстрігать нігті і волосся.Заборона на подібні дії приходить в силу, починаючи з настання 12 місяця ісламського календаря (Зуль-хіджа) і закінчуючи безпосередньо моментом жертвопринесення.

За ісламу мусульманам потрібно стригти нігті в п’ятницю, оскільки в цей же день проходить щотижнева молитва. Підстригання нігтьових пластин добре відбивається на моральному стані людини і на його здоров’я. Стрижка напередодні молитви також вважається правильним тоном, вираженням поваги.

Мусульманам потрібно правильно вибирати дні для підстригання нігтьових пластин.Людям, які належать до ісламу, не можна робити стрижку під час перебування в стані ихрама до моменту набуття статусу хаджі.

Далеко не кожен манікюр вважається прийнятним для мусульман. Рекомендується подивитися фото допустимої довжини нагідок.

Допустима довжина нігтів в ісламі

Ніякі астрологи і маги не зможуть дати 100% гарантії того, що від стану і довжини нігтьових пластин залежить благополуччя людини. В даному питанні вирішальним фактором є саме віра.Якщо сильно вірити в конкретні прикмети і забобони, то вони обов’язково збудуться – як погані, так і хороші.

Оцініть статтю
( 1 оцінок, середня 5,00 з 5)

Джерела:

http://omodamoda.ru/kalendar-strizhki-nogtej-na-avgust-2014-goda.html
http://sovets.net/2474-orakul-strizhka-volos.html
http://napalce.ru / kogda-strich-nogti /

Стрижка нігтів оракул, сприятливі дні за місячним календарем

Процес підстригання нігтів самому собі

Нігті – це твердий шар епідермісу, щільні рогові пластини, функцією яких є захист кінчиків фаланг від механічних пошкоджень.Крім цього ними зручно захоплювати дрібні предмети. У далекому минулому кігтики людині служили головним чином для самооборони. У наш час цього рогового шару шкіри надається більш естетичне значення представницями прекрасної статі, адже для жінок доглянуті пальчики рук і ніг в першу чергу є невід’ємною частиною іміджу. Однак більшість сучасних чоловіків так само приділяють чимале значення манікюру і акуратному увазі рук в цілому. Незалежно від того, йдеться про довгі або про коротких нігтики, рано чи пізно їх доводиться підстригати.Астрологи, спираючись на фази Місяця, вважають, що від того, коли і як стригти нігті, багато в чому буде залежати не тільки їх зовнішній здоровий вигляд, але і цілий ряд життєво важливих факторів.

Привіт з минулого

За старих часів рогового шару на кінчиках пальців надавалося велике як практичне так і ритуальне значення. Фактично, у кожного народу існують свої традиції і забобони щодо того, як стригти нігті і волосся належним чином, коли це можна робити, а, головне, коли немає.Так, наприклад, часто можна почути про те, що вкрай не рекомендується підстригати їх в темний час доби.

Багато хто чув про це, але мало хто задавався питанням, чому не можна стригти нігті ввечері.

Насправді цього є раціональне пояснення. Нашим предкам, що не знав електрики, доводилося використовувати в якості джерела освітлення лише всілякі варіації керосинок, свічок і смолоскипів, через що обробка рук часто закінчувалася нанесенням порізів і мікротравм, що само по собі не дуже приємно.А якщо додати до цього ще той факт, що праця в минулому в основному був ручний, стає зрозуміло, чому проведення даної процедури у вечірній час пов’язувалося з втратою добробуту.

Астрологічні аспекти

«Нігті ввечері стригти – удачу зістригти», говорить старе прислів’я. Але за допомогою своєчасного підстригання кінчиків нагідок удачу можна навпаки залучити, керуючись календарем зміни фаз Місяця, як свідчить оракул.

Примітка

Підстригання нігтьової пластини в певні дні календаря, пов’язані з місячної активністю, впливає не тільки на самі нігтьові пласти, їх зростання і здоров’я, а й має значення в астрологічному сенсі, внаслідок впливу Місяця на життєві цикли і обставини, даючи можливість скорегувати їх в кращу сторону.

Наприклад, людям, що зазнають фінансові труднощі, сприятливіші за все проводити стрижку рогового шару епідермісу на п’яту добу молодика. Саме цей момент вважається найкращим для залучення успіху в справах з метою зростання матеріального добробуту. Бажаючим довголіття слід дочекатися восьмого дня за місячним календарем. Регулярне укорочення нагідок саме в цей день продовжує життя, сприяє поліпшенню самопочуття в цілому.

Різні фази місяця

Зацікавленим в розвитку екстрасенсорних здібностей і свого шостого почуття оптимальним варіантом буде здійснювати цей процес на одинадцяту добу календаря місячного циклу, коли підстригання нігтьових пластин сприятиме відкриттю так званого «третього» очі.Маніпуляції, пов’язані з манікюром, проведені на 13 день активності Місяця, посприяють уповільнення процесів старіння. Такий же ефект дає обрізання нігтьових пластин, виконане на 21 і 23 день за місячним календарем. Підстригання їх конкретно в ці дні сприяє омолодженню організму і розгладження зморшок. Везіння принесе состріганіе рогового шару на 19 місячна доба, а в гонитві за кар’єрним ростом зрізати нігтьові надлишки бажано на 14 день молодика. Благополучними по всім аспектам є 26 і 27 дні місячного календаря.Вважається, що дії, пов’язані зі стрижкою нігтів або волосся в цьому проміжку, здатні привнести в будинок радість, гармонію і процвітання. В інші дні астрологічного календаря місячних циклів рекомендується взагалі утриматися від процедур, спрямованих на зменшення довжини нігтів.

Техніка виконання в домашніх умовах

Розглядаючи питання про те, як правильно стригти нігті, важливо відзначити, що укорочений роговий шар не повинен завдавати дискомфорт.Його щільність і швидкість подальшого зростання безпосередньо залежать від того, як була проведена стрижка.

Якщо мова йде про довгі нігтики, зрізати їх слід рівно настільки, щоб зайва довжина не завдавала незручності.

Процес стрижки нігтів на руках

Коротким бажано надавати контур пальця, залишаючи край самої пластини приблизно на міліметр. Коротше підстригати не варто, так як кінчики пальців незабаром розширюватися, внаслідок чого візьмуть малопривабливим Лопатоподібний форму.Приступаючи до манікюру, руки слід розпарити протягом 5-10 хвилин, потім витерти насухо. Використовуючи манікюрні ножиці, нігтики підстригають рівними поступальними рухами у напрямку від краю до центру, надаючи бажану форму. Гострі кінчики бажано підпиляти пилкою.

Що стосується нігтьових пластин на ногах, то найчастіше неправильний догляд за ними, зокрема стрижка, можуть привести до неприємних наслідків, які можна легко уникнути, використовуючи дані рекомендації.

Занадто короткий ногтевое покриття пальців ніг через носіння взуття майже неминуче призведе до вростання твердих гострих країв в шкіру, а це принесе не тільки больові відчуття, але і загрожує інфікуванням, які вимагають надалі хірургічного втручання.

Можна уникнути подібних наслідків, знаючи, як правильно стригти нігті на ногах. Для цього при состріганіе рогового шару епідермісу на пальцях ніг при виконанні педикюру бажано слідувати техніці і рекомендацій, описаних вище в даній статті.

Стрижка нігтів за місячним календарем – ритуал, який змінить ваше життя.

Багато людей зараз вірить, що кожна з частин людського тіла здатна нести конкретну інформацію. Це ж стосується нігтів.У відповідності зі старовинними прикметами, давніми забобонами, їх стригти потрібно лише в конкретні періоди часу.

Представляємо вам кілька самих основних варіантів як обчислити вдалий день для стрижки нігтів.

підстригати за місячним календарем

Дивно, але баланс енергії людини багато в чому залежимо від того, в якому стані знаходяться його руки. Тому астрологи радять вибрати день сприятливий для стрижки нігтів, орієнтуючись на місячні фази.Спробуйте – ви переконаєтеся, що це допоможе вам не тільки зберегти, але і поповнити свою життєву енергію. Ось чому перед відправленням в манікюрний салон важливо подивитися в календар стрижки нігтів.

Обрізати їх не можна в такі фази, як ново-і повний місяць. А також затемнення. Ймовірно, ви не відчуєте негативного впливу вічного супутника Землі, але воно, так чи інакше, буде.

З цієї самої причини, до фаз Місяця слід ставитися з усією серйозністю.Навіть така проста процедура цілком здатна викликати біду, а то й враховувати думки досвідчених астрологів. Але не хвилюйтеся, для стрижки нігтів сприятливі дні знайдуться завжди.

Стрижка нігтів за місячним календарем абсолютно нешкідлива для людської енергетики. Тільки, коли вона проводиться в сприятливі дні. Тоді ви зможете залучити до себе не тільки успіх або гроші, але навіть зустріти любов!

Є прикмета, що краще не стригти нігтики до настання якоїсь конкретної події або ж поки не виконаєш якесь важливе справу.Вважається, що так можна вберегти себе від провалу. Крім того, стародавні забобони стверджували, що після стрижки їх обов’язково потрібно спалювати – так ними не зможуть скористатися відьми для свого чаклунства.

Зазирнувши в місячний календар підстригання нігтів за поточний рік, які ми бачимо благополучні дні:

 • В січні це 1-2, 24, 27-29 числа.
 • лютого вказує на 1-3, 21, 24-25, 28.
 • Для березні варто запланувати підстригання на 1-4, 23-24, 28-31.
 • У квітні – на 1-3, 21, 24-30.
 • Числа, коли в травні можна стригти нігті – 1, 21-28.
 • Стригти нігті в червні можна 19, 20-24 числа.
 • У липні для цього відведені 20-22 числа.
 • Думаючи, коли краще стригти нігті в серпні, подивіться на 17-18, 28.
 • вересні дає всього два дні – 25-26.
 • Жовтень – 22-25.
 • листопад указується на 18-21, 24 числа.
 • А в грудні стригти нігтики краще 15-19, 22-23.

Доглядаємо за нігтиками зодіаку

Корисно знати, коли краще стригти нігті за місячним календарем.Але не менш важливим фактором є не тільки місячні фази, але також сам знак Зодіаку, де розташовується дана планета. Отже, розглянемо гороскоп стрижки нігтів:

Місяць в:

 1. Овні, Тельці. Лояльні знаки для здійснення підстригання або манікюрних процедур. Робити їх не заборонено, але з іншого боку & # 8211 не рекомендоване. Кожній жінці доведеться вирішувати самій – йти в салон або почекати більш зручної нагоди.
 2. Близнюках. Негативний період для проведення манікюру та інших маніпуляцій з руками.Буде краще перенести цей процес на більш вдалий час.
 3. Раку. Також не варто стригти нігтики, нарощувати їх і так далі. Великий ризик, що вони почнуть розшаровуватися, і будуть рости дуже повільно.
 4. Львові. Місячний календар манікюру і педикюру стверджує, що подібне розташування даної планети допоможе вдосконалюватися. Наприклад – відмінна можливість придумати новий дизайн для нагідок.
 5. Діві. Дозволено здійснювати різні косметичні процедури з нігтиками, а також проводити лікування шкіри рук, і нігтьових пластин: готувати ванночки і так далі.
 6. Терезах. Дуже корисним стане стандартний догляд із застосуванням звичайних косметичних засобів або ванночок з ефірними маслами. Але від сеансів манікюру правильніше відмовитися.
 7. Скорпіона. Кращі дні для стрижки нігтів і інших процедур. Але треба остерігатися із застосуванням гель-лаків або гарячих ванн. Є ризик нашкодити шкірі рук.
 8. Стрільці. Відмінні деньки для лікувальних або масажних процедур, але не для манікюру або состріганіе нігтьової пластини.
 9. Козерозі.Будь-які процедури з пальцями пройдуть дуже вдало, якісно, ​​а головне – без шкоди для шкіри пальців.
 10. Водолії. Дозволено проводити будь-які маніпуляції з нігтиками.
 11. Рибах. Робити манікюр і стригти дозволяється, але дуже обережно – щоб не залишити ніяких саден або випадкових порізів.

Важливий момент. Все, що ви хочете прибрати з нагідок і кутикули – прибирайте під час убування Місяця. Так, є ймовірність, що відростати будуть повільно, але вони гарантовано будуть більш красивими і здоровими.

Якщо ви робили манікюр, і він не вийшов, зверніть увагу, де зараз Місяць. І постарайтеся утримуватися від подібних маніпуляцій в ці періоди.

Стрижем по Оракулу

Оракул – це надійний провісник, до якого за порадою звертаються багато. Примітно, що цей порадник точно знає, в який місячний день краще стригти нігті. Якщо ви вперше стикаєтеся з подібним, вам треба мати на увазі, що місячна доба мають відміну від стандартних календарних.Також він зможе підказати, сприятлива чи стрижка нігтів за місячним календарем сьогодні. І ось, які поради дає Оракул:

 • Найбільш вдалі числа, які можна поділити на 7. Вони приховують особливий сенс. Манікюр зможе принести удачу, поліпшити фінансову ситуацію і стабілізувати баланс енергії в організмі.
 • Крім того, варто запам’ятати такі дати, як: 1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29, 31. Ці числа мають меншу силу, ніж в попередньому випадку, але точно також є сприятливими.Проводячи будь-які маніпуляції з нігтьової пластиною, можна залучити удачу, виправити сімейні відносини і поліпшити стан здоров’я. Можна навіть підбирати яскраві дизайни. Варто відзначити, що відмічені числа не прив’язані до конкретного місяця. Тому потрібна вам стрижка нігтів Оракул на жовтень або інший місяць – не важливо. Орієнтуйтеся на дати.
 • Нейтральні по своїй енергетичній силі такі дати: 2, 4, 11, 18, 25, 30. Як і в попередньому пункті, вони не прив’язані до конкретного місяця. Для манікюрних процедур краще вибирати спокійні відтінки або зовсім зупинитися на прозорому лаку.
 • Найбільш негативні числа місяця це: 5-6, 9, 12-13, 16, 19-20, 23, 26, 29. Варто уникати будь-яких маніпуляцій з руками і нігтьової пластиною. На думку Оракула, людська енергетика в ці дні істотно ослаблена і тому є ризик завдати шкоди своєму здоров’ю, втратити гроші і так далі. З обліком не найбажаніших наслідків, важливо бути якомога обережнішими і почекати із запланованим походом в салон. Всі домашні процедури також краще відкласти.

Звертаючи увагу на зазначені числа, ви зможете точно дізнатися, можна сьогодні стригти нігті за місячним календарем або краще не варто.

Детально розповість, коли стригти нігті love mother. Там можна знайти детальну характеристику для кожного дня місяця і позначку про те, який це місячний день.

підстригати по Ремпель

Олександр Ремпель – знаменитий астролог, який теж звернув увагу на процеси стрижок і інших маніпуляцій з тілом. При складанні календаря для такої процедури, як стрижка нігтів Ремпель брав до уваги велику кількість різних факторів.

Стрижка нігтів по Ремпель грунтується на таких аспектах.Правильним рішенням буде відмовитися від підстригання нігтьової пластини в період молодика або на початку фази зростаючого Місяця. В цей час головною стає стихія Землі. І тому людський організм особливо легко піддається різним впливам і суттєво послаблюється. Саме вдалий час – це друга чверть Місяця зростаючої і третя – у порядку спадання.

З усього цього можна зробити висновок, що уточнення, в які місячні дні можна стригти нігті, здатне не тільки привести їх у відмінний стан і стабілізувати стан вашого здоров’я, але також змінити долю на краще.Саме тому дуже важливо завести собі календар місячний для стрижки нігтів і волосся. Адже навіть стригтися бажано також.

Як видно, стрижка по Зодіаку, місячним діб або навіть днях тижня – це не просто примха астрологів, а перевірений часом інструмент, який може не тільки поліпшити нігтики, але і привести вас до процвітання.

.