Ногти

Як зняти гелеві накладні нігті в домашніх умовах: Як зняти нарощені нігті в домашніх умовах?

Як зняти нарощені нігті в домашніх умовах?

Нарощені нігті через деякий час необхідно знімати. Найчастіше цю процедуру проводять майстри в салонах. Однак в силу деяких причин зробити це неможливо. Тому представниці прекрасної статі задаються питанням, як зняти будинку нарощені нігті?

Це досить довга процедура. Щоб до неї приступити, необхідно мати велику кількість вільного часу і спеціальні інструменти і матеріали.Варто пам’ятати, що зняття штучних нігтів залежить від методу нарощування. Отже, спочатку необхідно визначитися з типом нігтів – акрилові чи гелеві.

Як зняти нарощені нігті – підготовчий етап

Перед тим, як зняти нігті нарощені гелем або акрилом, необхідно підготувати спеціальні матеріали і інструменти:

 • рідина з ацетоном для зняття лаку;
 • манікюрні щипчики;
 • фольгу;
 • ватяні диски;
 • м’яку і жорстку пилку для нігтів;
 • замшеве щітку-полірування;
 • базове захисне покриття;
 • зміцнювальний масло для нігтів або оливкова.

На самому початку необхідно за допомогою манікюрних щипчиків видалити вільний край нігтьової пластини. Причому робити це потрібно дуже акуратно, інакше буде пошкоджений натуральний ніготь. Також для цієї мети можна використовувати професійний Тіпсорізи або каттер. У деяких випадках допустимо застосування манікюрних кусачок. Коли всі краї будуть видалені, можна зняти ніготь.

Як зняти акрилові нігті

Спочатку потрібно за допомогою пилочки видалити з нігтьової пластини міцне покриття – фініш-гель, що сприяє захисту акрилу від подряпин.Для цього доведеться докласти максимальних зусиль, так як воно дуже міцне. Однак зробити це необхідно, інакше нігті зняти буде неможливо, а розчинник його не візьме.

Далі починають розм’якшення акрилу. Щоб зняти ніготь, спочатку потрібно змочений в розчиннику ватний диск прикласти до пластині, а потім щільно обмотати палець фольгою. Можна навіть закрутити її кінчики, щоб розчинник не встиг випаруватися. Таким способом обробити кожен палець і залишити на півгодини. Після цього за допомогою пушера або палички зішкребти з пластини акрил.

Коли з кожного пальця буде знято акрилове речовина, їх необхідно протерти розчинником, щоб прибрати всі його сліди. В кінці процедури руки ретельно промиваються з милом. Розібравшись, як зняти акрилові нігті, можна переходити до гелевих .

Як зняти нігті нарощені гелем

Як зняти гелеві нігті? Після того, як вільні краї будуть відкушені щипчиками, приступають до спилювання. Причому періодично варто змахувати пил пензликом.Щоб подивитися, скільки залишилося спиляти, можна провести ватним диском, змоченим в ацетоні, по пластині. Тоді стане видно різницю між штучним і натуральним нігтиком.

Після того, як гель буде майже повністю знищений, потрібно змінити пилочку на іншу зі збільшеною ступенем абразивності. Продовжуючи процес спилювання, необхідно трохи зменшити тиск на пластину. Після стане помітно, що гель починає трохи розшаровуватися. Видаляти його повністю немає необхідності, так як він не буде заважати, а, скоріше, зміцнить натуральні нігті.

Потім за допомогою полірувальної пилки відполірувати ніготь. Це практично весь процес, як зняти гель з нігтів. Після спилювання утворюється пил, яка робить негативний вплив на пластину. Тому після завершення роботи бажано обробити руки живильним кремом.

Зняти ніготь нарощені биогелем

Відповідь на питання, як зняти нарощені нігті буде не повним, якщо не розглянути зняття биогеля. Це також можна зробити самостійно. Спочатку необхідно акуратно спиляти покриття биогеля.Після того, як гладкість буде знята, процес розпаду молекулярної сітки пройде швидше.

Наступним кроком потрібно змочити ватний тампон в спеціальної рідини для видалення биогеля. Кожен палець обмотати фольгою, аналогічним, як для акрилу, способом. Залишити в такому вигляді приблизно хвилин на 20. Однак якщо гелеве покриття не було спиляно, час рекомендується збільшити до півгодини.

Далі, щоб зняти нігті в домашніх умовах, необхідно видалити біогель. У розчиненому вигляді він нагадує пластилін.Знімають його дерев’яною паличкою, підштовхуючи речовина в сторону вільного краю. В результаті биогель легко відокремиться.

Крім цього, варто знати, як зняти накладні нігті, нарощені комбінованим способом за допомогою акрилу і гелю. Для цього варто звернутися в салон, так як в даному випадку існує велика ймовірність пошкодження нігтьової пластини при неякісному видаленні. Більшість дівчат після видалення штучного нігтя розчаровується їх зовнішнім виглядом. Щоб повернути їх красу, необхідний ретельний догляд.Для цього роблять ванночки із застосуванням натуральних продуктів, наносять живильний крем і виконують інші маніпуляції.

Як зняти накладні нігті? Зняття накладинх нігтів в домашніх умовах.

Здорові і красиві нігті – мрія кожної дівчини. На жаль, матінка – природа не всіх нагородила таким даром. Тому, найчастіше, ми вдаємося до спеціальної салонної процедурою – нарощування нігтів. Адже це зручно, практично, і естетично. Мабуть, є лише один недолік – рано чи пізно від штучних нігтів доведеться позбавлятися.Як правило, зняття накладних нігтів все намагаються проводити у професійного майстра. Але, це досить дорого, і до того ж не зовсім зручно – необхідно витратити багато часу, підлаштуватися під режим роботи майстра, витратити час на збори і дорогу. Значно простіше провести процес «демонтажу» накладних нігтів в домашніх умовах.

Як швидко зняти накладні нігті в домашніх умовах

Є кілька найбільш поширених способів, щоб зняти накладні нігті в домашніх умовах.

В залежності від прийому, для проведення процедури знадобляться такі основні інструменти:

 • Кусачки для нігтів;
 • Рідина для зняття лаку або ацетон;
 • Паличка для кутикули;
 • Будь-яке живильний засіб для нігтів;

Додаткові:

 • Ємність для ванночок;
 • Фольга;
 • Шліфувальна пилка;
 • Полірувальна пилка.

Як відклеїти накладні нігті – спосіб № 1

Поетапно необхідно провести такі дії.

 1. За допомогою кусачок для нігтів, слід максимально зрізати довжину накладного нігтя.
 2. На ватний диск нанести максимальну кількість кошти для зняття лаку. Бажано, щоб це було професійний засіб, призначене саме для штучних нігтів. Потім, диск прикладають до кожного нігтя окремо і обмотують його фольгою. Такий прийом дозволить прискорити хімічні процеси, і нігтьова пластина відшарується значно швидше.
 3. Через кілька хвилин (час впливу буде різним, залежно від матеріалу нігтів), зняти фольгу.
 4. Обережно, злегка піднімаючи пластину вгору, відклейте її. Для зручності, скористайтеся паличкою для кутикули.
 5. По закінченню всіх дій, рясно змастіть нігті жирним кремом. Так само можна застосувати спеціальне масло для нігтів. Це допоможе їх Реан
Як зняти акрилові і гелеві накладні нігті в домашніх умовах?

Питання про те, як зняти накладні нігті в домашніх умовах, цікавить практично всіх представниць прекрасної статі.Вся справа в тому, що багато дівчат віддають перевагу природним нігтям накладні.

Це обумовлено тим, що вони завжди мають ідеальну форму і дозволяють власним нігтям відрости. При цьому слід пам’ятати, що накладки вимагають значно більше догляду, ніж ваші власні нігті.

Підготовчі роботи

Перед тим як зняти накладні нігті вдома, необхідно приготувати деякі інструменти:

 • манікюрні кусачки;
 • паличку для кутикул;
 • шліфувальну пилочку;
 • полірувальну пилочку;
 • фольгу;
 • ватні тампони;
 • засіб для зняття накладок.

Накладні нігті в домашніх умовах рекомендується знімати за допомогою спеціальних засобів, які дозволяють виконати цю процедуру простіше і швидше. Вибираючи таку рідину, слід приділити увагу її складу, який повинен містити живильні масла, екстракти рослин та інші корисні речовини для зволоження і живлення натурального нігтя, а також протигрибкові добавки.

Після того як підготовчі роботи закінчені, можна приступати безпосередньо до видалення накладок.Спочатку необхідно за допомогою манікюрних кусачок видалити вільний край накладки. Робити це потрібно дуже акуратно, щоб ненароком не пошкодити нігтьову пластину і не поранити шкіру.

Замість щипців можна застосувати катер – спеціальний інструмент, схожий на гільйотину. Після видалення країв можна приступати до зняття пластин.

Повернутися до списку

Як зняти акрилові накладні нігті?

Зазвичай в якості основи для будь-якого нарощування застосовують тіпси.Їх накладають на нігтьову пластину, фіксують за допомогою спеціального клею, після чого на основу наносять акрил.

Після видалення вільного краю нігтики необхідно повністю зняти зовнішній шар накладки. Для цього можна скористатися пилочкою з грубим напиленням. Зробити це досить складно, так як дуже часто пилка НЕ ​​спилює зовнішній шар, а просто ковзає по ньому.

Після очищення поверхні пластин від зовнішнього покриття візьміть ватяний тампон і рясно змочіть його в засобі для зняття нігтів, після чого додайте тампони до нігтів і залиште в такому положенні на 40-50 хв.

Щоб знизити випаровуваність розчину, ватні тампони додатково можна накрити шматочками фольги.

Після закінчення встановленого терміну вам без особливих проблем вдасться зняти накладні пластини будь-яким гострим предметом. Тільки робити це потрібно швидко, так як акрил може знову схопитися. Якщо після процедури зняття на нігтях залишилися невеликі шматочки штучного матеріалу, видаліть їх за допомогою ватного тампона.

Повернутися до списку

Як відклеїти гелеві накладні нігті?

Гелеві накладки складаються зі смоли синтетичного походження, фотоініціаторів і фарбувальних пігментів, що дозволяє надати нігтям більш природний вигляд.Слід зазначити, що не тільки зробити накладні нігті з гелю більш складно, ніж з акрилу, але і видаляти їх теж дещо складніше. Тому гелеві накладки рекомендується знімати в салонах краси.

Якщо ж у вас немає можливості відвідати косметичний салон, то можна зробити процедуру видалення в домашніх умовах. Матеріал, з якого виготовляють гелеві накладні пластини, не піддається впливу розчинників, тобто єдиний шлях його видалити – спилювання. Спилювати потрібно дуже акуратно, так як при цьому велика ймовірність пошкодити натуральний ніготь.

Сьогодні деякі косметичні салони пропонують своїм клієнтам нові підходи до створення гелевих накладок із застосуванням сучасних компонентів і технологій. Нові м’які гелі можна видалити за допомогою розчину для зняття гелевих нігтів. Наприклад, компанія Soal off випускає гель для накладних нігтів і рідина для їх видалення.

Після того як вам успішно вдалося зняти накладні нігті, натуральні нігтьові пластини потребуватимуть певного догляду. Тому після зняття накладок періодично обробляйте нігтики спеціальними манікюрними маслами.

Як зняти гелеві нігті в домашніх умовах

Дуже часто зустрічаються розповіді про те, що після зняття нарощених нігтів, свої нігті стають крихкими і ламкими, м’якими, починають розшаровуватися і уповільнюють свій природний ріст. Все це є результатом неправильного видалення гелевих нігтів, а також недотриманням простих правил догляду за власними нігтьовими пластинами.

Інструменти

Для того щоб позбутися від наявності гелю на нігтьової пластини знадобляться наступні інструменти: пилочка, щипчики і спеціальна пилка-полірувальник.При цьому пилка не повинна бути металевою або скляною. Вибираємо наждачний пилку, а основа у неї повинна бути м’яка.

Прощайте, нігтики!

Приступаємо до видалення нарощеного нігтя. Для цих цілей використовуємо щипчики. Захоплюємо частина нігтя, який підлягає видаленню і різким рухом «відкушуємо» його. Позбавлятися від нігтя слід акуратно, щоб уникнути больових і неприємних відчуттів. Необхідно пам’ятати про те, що гель є твердою субстанцією і при необережному і необережному поводженні може тріснути, завдавши збитків натурального нігтя.Тому нарощений ніготь до необхідної довжини найкраще довести за допомогою пилочки.

Ні в якому разі не смикайте, що не витягайте і не намагайтеся підняти гель з нігтьової пластини! Такі силові методи можуть бути згубними для ваших натуральних нігтів, які можуть тріснути або навіть лопнути від грубих і неправильних маніпуляцій.

Отже, ви позбулися від довжини нарощених нігтів. Наступним етапом буде зняття, а, точніше спіл власне гелю з рідної нігтьової пластини.Обпилювати ніготь слід, охоплюючи його кінчик і бічні краї. Після обпилюють центральна частина нігтя. Головне не захопитися процесом. Для того щоб не пошкодити рідну нігтьову пластину, можна видалити гель не повністю, а залишити тонкий шар.

Після того, як процес спилювання гелю з нігтьових пластин можна вважати завершеним, приступайте до обробки залишилися шорсткостей і нерівностей за допомогою пилочки – полірувальника. Рухи слід здійснювати, переважно, тільки в одну сторону.Таким чином, вдасться уникнути нагрівання нігтьової пластини від процесів тертя.

Після позбавлення натуральних нігтьових пластин від нарощених матеріалів, ваші нігті як ніколи потребують пильної уваги і ретельного догляду. Злегка підігрійте масло, яке знаходиться у вас вдома, наприклад оливкова або соняшникова. Нанесіть тоненьким шаром на нігтьову пластину і легкими масажними рухами починайте його втирати. Можна попередньо придбати спеціальне манікюрне масло.Потім поліруємо нігтики шматочком замші або спеціально призначеного для цих цілей полірувальника, виконаного із замші. Дана маніпуляція проводиться для того, щоб попередити розшаровування нігтьової пластини і надати природний блиск.

Не забуваємо користуватися живильними кремами для нігтів, робити компреси і ванночки. Користуватися зміцнюють лаками, які не тільки допоможуть зміцнити структуру нігтя і активізувати процеси росту, але і будуть захищати нігтьову пластину від зовнішніх механічних пошкоджень.

Виявляється, що зняти гелеві нігті в домашніх умовах запросто можна самостійно. Якщо ви скористаєтеся цими рекомендаціями, то в результаті, ваші натуральні нігтики порадують вас здоровим блиском, доглянутим виглядом і, згодом, швидким зростанням!

.