Ногти

Як кріпити форми для нарощування нігтів: Як правильно одягати форми для нарощування нігтів.

Як правильно одягати форми для нарощування нігтів.

Для цього вийміть середину паперової форми і наклейте її з внутрішньої сторони на ту частину, де буде відбуватися викладання матеріалів. Це допоможе зробити її ще більш міцною.

Зміцнити слабку форму можна ще й іншим способом, а саме – наклеївши одну форму на іншу, відповідно, собівартість такого моделювання зросте. Так що економія на дешевих формах може і не дати відчутного результату. Після цього візьміть її великим і вказівним пальцями правої руки,; легка стисніть і надайте овальну форму (рис.А).

Чим більше ви скрутіть форму, тим легше буде завести її під вільний край нігтя. Після цього лівою рукою візьміть палець клієнта і поставте його на рівень очей. Ліва рука повинна тримати палець зверху. Одягніть форму на палець так, щоб вона була продовженням нігтя (рис. Б, В). Обіжміть вушками палець, намагаючись затиснути бічні валики. Основним правилом є те, що вільний край форми повинен являти собою циліндр, який по діаметру збігається з розміром нігтя. Не слід затискати самий кінець форми.В цьому випадку, при викладанні довгого нігтя, складно буде зробити його таким, щоб бічні сторони були паралельні. Швидше за все, вийде ніготь, звужений на кінці, типу “морквини” .Для отримання відмінного результату необхідно так одягнути форму, щоб між нею і натуральним нігтем не було зазору. В іншому випадку матеріали для моделювання будуть забиватися під вільний край нігтя, створюючи непомірну товщину там, де це абсолютно не потрібно. Слід також сказати про те, що форму простіше надіти, якщо верхня її частина буде розкрита.Деякі виробники випускають шаблони, забезпечені перфорацією в цій зоні.

Велику труднощі представляє дуже широкий ніготь. Як правило, такі “ракеткообразние” нігті зустрічаються на великих пальцях. Для таких нестандартних нігтів слід використовувати 2 форми. Відріжте праву половину однієї форми і ліву інший, як показано на малюнку:

Після цього, наклавши половинки одну на іншу, Ви отримуєте широку форму з великим центральним отвором, яке відмінно підійде до “ракеткообразним” нігтям.

Процедуру склеювання форм можна застосувати і в тому випадку, якщо має бути зробити дуже довгі штучні нігті. У цьому випадку одна форма наклеюється на іншу в довжину.

Уже говорилося про те, що форми випускаються з різними видами отворів в середині, що відповідають різним типам “посмішок”. Намагайтеся, щоб ця лінія на формі завжди була близька до лінії натурального нігтя. Якщо Ваш вибір зупинився на паперових шаблонах, то привести їх у відповідність дуже просто.Для цього знадобляться лише ножиці, які прекрасно впораються з цим завданням. Виріз на формі повинен бути симетричним щодо осьової лінії, яка, в свою чергу, повинна збігатися з серединою нігтя. На малюнку показані приклади того, як правильно чи неправильно надіті форми.

задерши вгору “ніс” шаблону дасть в результаті трамплінообразних ніготь, а опущений вниз – ростральний.

При надяганні металевої форми радимо дотримуватися наступного порядку. Вибираєте шаблон з отвором, відповідним під дану “посмішку”.Надаєте йому форму за допомогою дерев’яної палички. Після цього підводите шаблон під вільний край нігтя під кутом 45 °, натискаєте на верхню частину і гарненько обжимають навколо пальця. Для роботи з цими формами потрібен відповідний навик, тому що вони не фіксуються жорстко на пальці і їх доводиться підтримувати знизу. Але вони дозволяють зробити нижню арку крутіший. Як правило, на конкурсах з моделювання майстри працюють саме на них.

Відео: як правильно надягати форми для нарощування нігтів

Технологія та покрокова інструкція нарощування нігтів на формах з фото і відео

Рейтинг: 4/5 (2)

Форми для манікюру стали порятунком багатьох дівчат.З їх допомогою можна подовжити нігті, зробити красиву форму і приховати недоліки нігтьової пластини . Ви можете придбати форми для нарощування нігтів або ж зробити їх своїми руками. Головне – вибрати правильний матеріал, щоб не пошкодити нігтьову пластину. Від форми залежить основа нігтя, а значить, і весь наступний манікюр, ось чому важливо приділяти їм багато уваги.

Специфіка цього виду нарощування нігтів

Нігтьова пластина дуже ніжна, і виконати нарощування гелем без основи практично неможливо.Придбати такі трафарети ви можете в будь-якому магазині, який спеціалізується на нігтьової естетики . Досвідчені майстри знають, що часте використання готових форм може бути невигідним в матеріальному плані.

Якщо ви шукаєте, чим можна замінити форму для нарощування нігтів, то гарною ідеєю буде придбання м’якого картону. Важливо, щоб краю не були гострими, так ви можете поранити шкіру . Спритні руху рук і ножиці дозволять вам змайструвати трафарет, але потрібно врахувати, що це не буде виглядає естетично в очах клієнта, якщо ви плануєте робити манікюр іншим людям.

Універсальні матеріали, які значно економлять час процедури, – це верхні форми для нарощування нігтів. Вони являють собою силіконові трафарети, в які вливається покриває шар гелю або акрилу. Після застигання форма знімається, вам не потрібно пиляти нігтьову пластину для видалення нерівностей. Мінус тільки в тому, що ви не можете коригувати кут нігтя безпосередньо на трафареті.

Що необхідно для цієї процедури

Крім основного інструментарію у вигляді лампи і гелю потрібно мати запас форм.Справа в тому, що немає сенсу купувати кілька трафаретів , адже вони можуть тріснути, і вам доведеться шукати вихід із ситуації. Але це в тому випадку, якщо мова йде про паперових формах.

Технологія виконання манікюру стрімко розвивається, і зараз можна зустріти трафарети, якими можна користуватися кілька разів. Щоб розібратися, як користуватися багаторазовими формами для нарощування нігтів, прочитайте вкладиш в упаковці. Якщо його немає, то уважно огляньте форму і визначте модель пристосування.Зазвичай вони кріпляться на ніготь або під нього, а після акуратно знімаються. Головне – не поранити руки, адже форма може мати металеві підстави.

Є декілька варіацій форми для нігтів при нарощуванні , назви можуть відрізнятися, але вони виконують одну й ту ж функцію:

 • Верхні і нижні форми . Такі види форм для нарощування нігтів дуже зручні, адже легко кріпляться до нігтя і швидко знімаються.
 • Одноразові і багаторазові трафарети .Матеріал виготовлення у звичайних форм – картон зі спеціальним покриттям. Він дозволяє легко маніпулювати з нігтем, робити потрібну довжину. Багаторазові трафарети не так зручні, але більш вигідні в матеріальному плані.
 • Вид кінчика наращиваемого нігтя ділить форми на круглі, овальні, гострі, квадратні , трафарети в стилі стилет і пайп. Якщо ви хочете зробити нарощування нігтів гострої форми, використовуйте форми ейдж. Вони загострені і візуально витягають пластину.

Якщо ви не знаєте, які форми для нарощування краще виглядатимуть на ваших нігтях, спробуйте зробити пробні трафарети і надіти їх на пластини.Так ви зможете уявити кінцевий результат.

Покрокова інструкція з фото

1. Перший крок – це вибір трафарету. Як ви знаєте, вибір форми нігтів при нарощуванні залежить від розміру руки і бажання клієнта, на фото знизу зображена форма в стилі ейдж. Її ще називають «діловим» трафаретом, адже вона роблять манікюр не тільки стильним, але й суворим.

2. Багатьох дівчат цікавить питання про те, як правильно одягнути форму для нарощування нігтів .

 • Для цього потрібно зробити надріз посередині матеріалу, щоб ви могли помістити її на палець.
 • Коли ви закріпіть трафарет під нігтем, перевірте, чи не хитається він.
 • Якщо між формою і нігтем буде помітний пробіл, то гель може потрапити туди, і манікюр в кінцевому результаті буде зіпсований.
 • Трафарет повинен максимально тісно стикатися зі шкірою.

3. Постановка форми при нарощуванні нігтів залежить і від розміру нігтя .Власниці довгих нігтів можуть не переживати про закріплення трафарету, інша справа йде з короткими нігтями. Там потрібно максимально точно і надійно виставити форму.

4. Наступним етапом будуть необхідні маніпуляції з гелем або акрилом . Знімати трафарет потрібно після повного висушування першого шару. Робіть це акуратно, щоб не нашкодити покриттю.

Якщо гель затік під форму, то ви можете відчувати труднощі зі зняттям форми. У такому випадку потрібно підпиляти проблемне місце, але не зачіпаючи основу пластини.

Модні ідеї нарощування нігтів на формах в домашніх умовах з фото

Відчуйте себе француженкою

Французький манікюр завжди актуальний, якщо ви зважилися на нарощування нігтів, то френч на формах дуже швидко виконується. Ви можете малювати ободок прямо на трафареті. Так набагато зручніше зробити рівну лінію.

Довгі нігті

Такий манікюр завжди буде привертати увагу. Який колір ви б не вибрали, на довгих нігтях він буде виглядати красиво.Важливо, що для того, щоб зробити таке нарощування нігтів, потрібна будь-яка форма: овал, квадрат або гострий кут ви зможете самостійно випиляти потім. Звичайно, набагато зручніше мати готовий трафарет, але його відсутність не стане для вас проблемою.

Квадратний манікюр

Зараз дуже модно робити малюнки на нігтях в стилі геометрії, не оминула ця тенденція і зовнішні краї пластини. Навіть якщо у вас пристойна довжина нігтя, щоб зробити ідеальний квадрат, потрібен трафарет.Але потрібно подумати про те, як правильно ставити форму для нарощування нігтів в такому стилі. Вибирайте широкі трафарети , щоб можна було малювати з обох сторін.

Ніжні кольори

Виконувати такий манікюр потрібно в кілька шарів . Це той випадок, коли ви можете не знімати форму після першого покриття, а зробити це вже після нанесення кольору.

Фольга на нігтях

Ви, напевно, не один раз зустрічали на просторах інтернету фото манікюру, де нігті покриті блискучим сірим покриттям.Це звичайна фольга, і відкриємо вас секрет: вона теж робиться за допомогою форм . Вам потрібно надійно закріпити її на пластині, нанести захисний шар, висушити, а вже після цього знімати форму.

Відео про те, як зробити нарощування нігтів на формах в домашніх умовах

Щоб освоїти нарощування нігтів на формах самостійно, дивіться тематичні відео, багато майстрів викладають свої уроки в Мережу. Так ви можете наочно побачити всю техніку виконання і повторити манікюр у себе на руках .Це дуже зручно для новачків, адже не потрібно відвідувати спеціальні курси і тренінги.

Техніка виконання манікюру вимагає від майстра використання спеціальних матеріалів для правильного оформлення нігтя. До них відносяться і трафарети. Це можуть бути багаторазові, паперові та навіть саморобні форми для нарощування нігтів. Вид ви вибираєте самі, але головне, щоб вам було зручно їм користуватися. Якщо ви плануєте роботу з іншими людьми, обов’язково запитайте клієнта, подобаються чи йому вибрані трафарети.А ви вже зробили свій перший манікюр на формах?

Як користуватися формами для нарощування нігтів

Для нарощування нігтів акрилом та гелем використовуються спеціальні форми (шаблони, заготовки). Які бувають, як ними правильно користуватися? Матеріал, який відповідає на ці питання, підготували досвідчені нейл-майстри студій краси NailsProfi.

Різновиди

Виробники товарів для нейл-індустрії пропонують величезну кількість верхніх і нижніх форм для нарощування.Вони розрізняються за матеріалом, розміром, виду кінчика, кольором, дизайну. Головне – це віконечко для пальця і ​​особлива квадратна розмітка, що дозволяє сформувати красиву нігтьову пластину правильного розміру.

Такі заготовки виготовляють з різних матеріалів:

 • паперу;
 • пластика;
 • фольги;
 • тефлону.

Деякі пластикові і тефлонові вироби призначені для багаторазового використання. Правда, їх необхідно дезінфікувати після кожного клієнта.Найбільшою популярністю користуються паперові: вони прості, зручні в застосуванні, гігієнічні, дозволяють індивідуально підібрати довжину, вигин.

Як користуватися формами для нарощування нігтів: рекомендації

Існує два основних види шаблонів для нарощування: верхні і нижні. Вони припускають принципово різні способи постановки і викладання матеріалу. Наші майстри приготували для вас докладні інструкції.


Як встановити нижню форму для нарощування нігтів?

На підготовлені нігті (обпиляні, з віддаленої кутикулою, чистою і рівною нігтьової пластиною) невеликим шаром наносять праймер.Потім, акуратно згинаючи, форму одягають і закріплюють по центру пальця. Вона повинна бути розташована під куточками нігтя і щільно до нього прилягати. Після цього нижні кінчики заготовки акуратно скріплюють між собою, не закриваючи отвір між ними. Важливо переконатися, що форма і ніготь утворюють правильний природний вигин; в іншому випадку буде потрібно додатковий час, матеріал і зусилля. Ідеально встановлений шаблон утворює циліндр, що співпадає по діаметру з розміром нігтьової пластини.

Рада! Паперова заготівля здається дуже слабкою? Наклейте поверх неї ще одну або зміцните за допомогою її середини те місце, де ви будете викладати матеріал, зсередини.

Перед тим, як ставити нижню форму для нарощування нігтів, уважно огляньте їх. Якщо пластини трапецієподібні або загнуті вниз, заготовки можна трохи підрізати, щоб отримати ідеальний стик і створити правильну архітектуру. Після такої підготовки можна починати роботу з гелем або акрилом. Після використання одноразові заготовки викидають, багаторазові – дезінфікують.

Рада! Чи не можете зняти заготовку? Можливо, матеріал недосушен або під неї затік гель. Акуратно підпиляєте проблемне місце, не зачіпаючи основу нігтьової пластини.

Як поставити верхню форму для нарощування нігтів?

Розглянемо гелеве нарощування. Спершу підбирають підходящу за розміром форму – трохи більше натуральної пластини. Потім готують нігтьову пластину – прибирають кутикулу, знімають блиск, очищають, знежирюють. Ніготь покривають шаром базового кошти і сушать в лампі.В заготовку викладають потрібну кількість моделюючого гелю, злегка підсушують в лампі, потім обережно, не сильно натискаючи, прикладають до просушеної нігтьової пластини. Надлишки гелю переміщаються на вільний край. Злегка придавлюючи пальцем форму, майстер поміщає руку клієнта в лампу на 20 секунд, потім матеріал досушивают необхідне за інструкцією виробника час. Після закінчення сушіння шаблон знімається за допомогою натискання на кінчики, а ніготь доводять до ідеального образу за допомогою пилок і бафов.

Зверніть увагу! У технології нарощування на верхні форми є ряд переваг: економія часу і матеріалу, мінімум опіла. Нігті виходять однаково рівними і пропорційними.

Для відмінного результату недостатньо просто знати, як правильно ставити форму для нарощування нігтів. Важливо добре вивчити технологію, випробувати її на практиці, користуватися якісними матеріалами та інструментами. Все це знають і вміють досвідчені майстри студій краси NailsProfi. Крім красивого манікюру, ми гарантуємо уважне ставлення до безпеки клієнта, зручне розташування, комфортну атмосферу, доступні ціни, знижки та акційні пропозиції.Записатися на процедуру можна по телефону або через наш сайт. Звертайтеся!

види і технологія нарощування нігтів – Yoko

ЗМІСТ

Нарощування нігтів – це процес штучного збільшення довжини нігтя з метою виправлення дефектів натуральної нігтьової пластини. Основні способи нарощування нігтів: на тіпси або на форми. У представниць прекрасної статі і їх нейл-майстрів більшою популярністю користується моделювання за допомогою форм.

Моделювання нігтів на формах має на увазі використання спеціальних шаблонів. Нарощуваний матеріал (гель або акрил) зручно вкладається на підібрану моделює конструкцію, формуючи штучний край нігтя бажаної довжини.

Всі форми для нарощування нігтів доступні в двох видах:

 • Одноразові. Вони створені з м’якших матеріалів, легко підганяються навіть під нестандартні нігтьові пластини. Як матеріал для одноразових конструкцій використовують папір, гнучкий пластик або фольгу.Продаються вони наборами від 100 до 500 штук, мають привабливу ціну, але після кожного використання викидаються. Нарощування нігтів одноразовими формами ще називають нижнім нарощуванням. Форми кріпляться під вільним краєм нігтьового ложа, а гель або акрил наноситься поверх конструкції.

 • Багаторазові. Для створення багаторазових форм використовується твердий пластик, що володіє стійкістю до зминання. Вони відрізняються зручністю застосування і полегшують процес моделювання.Багаторазові шаблони коштують дорожче, оскільки виконані з якісних матеріалів і можуть використовуватися багато разів.

Переваги використання форм для нарощування нігтів:

 • можливість створювати різні і незвичайні форми нігтів;
 • власні нігтики клієнтки добре підтискаються, тому виглядають тонкими і витонченими;
 • нігті не виходять плоскими, оскільки створюється цілісна структура нігтьової пластини;
 • при використанні верхніх шаблонів правильно формується стресова зона і вдається зробити однакову арку на всіх нігтях.

Одноразові конструкції для моделювання нігтів не втрачають своєї актуальності, однак багато фахівців намагаються придбати багаторазові шаблони для моделювання. Їх можна використовувати необмежену кількість разів, однак після кожної клієнтки потрібна якісна і своєчасна дезінфекція. Крім того, зберігати їх слід в стерильних умовах.

Технологія нарощування нігтів на форми гелем

Приступаючи до гелевому нарощуванню за допомогою використання моделюючих конструкцій, початківець або досвідчений майстер дбає про наявність необхідних інструментів і матеріалів:

 • інструменти для обрізного або апаратного манікюру;
 • дезінфектори для нігтів;
 • ультрафіолетова лампа;
 • гель для нарощування, фінішний гель;
 • обезжириватель, праймер;
 • засіб для зняття липкого шару;
 • пушер, апельсинові палички;
 • набір пилок / бафов;
 • щіточка для видалення пилу з нігтів;
 • форми верхні або нижні;
 • плоска пензлик;
 • масло для догляду за кутикулою.

Все перераховане в списку можна вибирати окремо, а можна придбати готовим набором, з часом його покращуючи.

Правильна установка форми при нижньому нарощуванні

Від правильно закріпленої нижній моделює конструкції багато в чому буде залежати кінцевий результат. Шаблон для моделювання повинен обов’язково відповідати формі натурального нігтя.

Правила установки паперових нижніх конструкцій:

 • відклеюється середину форми і приклеюють її зі зворотного боку конструкції, де буде викладатися моделює матеріал.Це забезпечує формі міцність. Для зміцнення конструкції іноді 2 форми склеюють між собою, проте такий спосіб вважається більш витратним.
 • Шаблон беруть першим і другим пальцями правої руки, несильно стискають, надаючи йому овальну форму. Від того, наскільки сильно буде скручена конструкція, залежить зручність встановлення її під вільний край натурального нігтя.
 • Для прикріплення шаблону до пальця, майстри притримують пальцевий фаланг клієнтки своєю лівою рукою.Шаблон надягають на палець клієнтки після оцінки її кисті на рівні своїх очей. Переконуються в тому, що конструкція встановлена ​​рівно (відсутній перекіс вгору або вниз).
 • Контролюють відсутність проміжку між формою і натуральним нігтем клієнтки, інакше матеріал для нарощування може опинитися під нігтиком. Якщо шаблон встановлений вірно, то візуально він буде нагадувати природне продовження нігтя.
 • Стискають на 3-5 секунд латеральні нігтьові валики. При цьому домагаються того, щоб край шаблону придбав форму циліндра, діаметр якого буде повторювати розміри власного нігтя.
 • Якщо нігтьове ложе клієнтки занадто широке (на великих або середніх пальцях), то рекомендується використовувати 2 шаблони. Для цього від однієї моделює конструкції відрізають ліву сторону, а від іншого – праву. Ці половинки з’єднують і прикріплюють до пальця. Якщо доводиться моделювати занадто довгі нігті, то трафарети потребують склеюванні в довжину.

Покрокова інструкція по нижньому нарощування нігтів на форми

 • На пальці і нігтьові пластини наносять антисептичний засіб.Обрізають епоніхій (кутикула) і видаляють птеригий. Запилюють вільний край нігтьової пластини. Знімають глянець з тіла нігтя за допомогою Бафа, після чого видаляють пил спеціальною щіточкою.
 • На нігтьову пластину для знежирення наносять дегідратор, а потім прймер (зчіплюються база). Дуже тонким шаром базового гелю покривають натуральну пластину.
 • Шаблон несильно стискають і в спеціальне віконце вставляють натуральний ніготь. Конструкція для моделювання повинна точно збігатися з вільним краєм нігтьової пластинки по лінії усмішки.Якщо це не відбулося з першої спроби, то форму коригують до тих пір, поки вона точно не співпаде за розміром з натуральної пластиною, а потім міцно фіксують її на пальці.
 • Наносять перший шар гелю пензликом на ділянку натуральної пластини, а потім продовжують його до бажаної довжини, заходячи на форму за спеціальними розмітка. Висушують гель в UV-лампі протягом 2 хвилин. Потім процедура повторюється, як мінімум ще один раз.
 • Після закінчення моделювання і ретельної полімеризації в УФ лампі, шаблони акуратно знімають.Для цього їх нахиляють вниз до внутрішньої сторони кисті рук. Якщо нігтьова пластина згинається разом з ними і допоміжна конструкція не знімається, значить штучні нігтики не були достатньо добре просушені.

Після зняття шаблонів штучні нігтики остаточно обпилюються і шліфуються. Під час моделювання нігтів може виконуватися різне декорування нагідок. Це здійснюється на етапі нанесення моделюють шарів.

Покрокова інструкція по верхньому нарощування нігтів на форми

 • Як і у випадку з нижнім нарощуванням, на першому етапі готують нігтьову пластину до моделювання (обробляють кутикулу, обпилюють вільний край пластини, наносять праймер).
 • Підбирають шаблон, який відповідає розміру натурального нігтики клієнтки.
 • Моделюючий гель накладають на внутрішню сторону багаторазової форми. Заповнюють гелем лінію посмішки і вільного краю на формі, сушать в лампі 20 секунд. Заповнюють гелем області форми, які відповідають тілу натурального нігтя.
 • Форму з гелем прикладають до кутикули під кутом 45, щільно притискають і сушать 30 секунд.
 • Видаляють надлишки гелю, які проступають зсередини по краю шаблона.При цьому контролюють, щоб сама конструкція для моделювання не зраджувала своє становище на нігтьової пластини. Остаточна сушка займає 3 хвилини.
 • Після повного висихання конструкція без проблем знімається з штучних нагідок.

На заключному етапі виконують опил і надають остаточну бажану форму вільному краю. Наносять фінішний шар, що забезпечує глянець, і обробляють кутикули косметичним маслом.

Висновок

Моделювання нігтьових пластин гелем з використанням верхніх або нижніх шаблонів може освоїти кожен.А деякі майстри примудряються таким спосіб виконувати нарощування не тільки клієнткам, а й собі. При перших спробах моделювання нігтів може йти до 3 годин, але з набуттям досвіду і з використанням якісних матеріалів ідеальний результат починає досягатися за менший час.

Покрокова інструкція по нарощуванню нігтів на форми

Дівчата! Ви запитували де я відкрила свій накопичувальний рахунок. Звичайно ж в Модульбанке.Чому? Тому що це швидко і зручно. Детальніше на сайті на сайті

Далеко не всі дівчата можуть похвалитися довгими міцними нігтями. Як правило, у більшості все навпаки: нігті короткі, ламкі і до того ж некрасивою форми. Процес відрощування власних нігтів тривалий і трудомісткий, так як вимагає спеціального догляду.

Крім того, навіть якщо кинути всі сили на догляд за нігтями, результат, швидше за все, не цілком відповідатиме очікуванням. Але проблема з нігтями може бути вирішена дуже швидко, і буквально за пару годин можна стати володаркою довгих нігтів бажаної форми.

У цьому допоможе гелеве нарощування. Нігті, виконані за допомогою гелю, виглядають красиво і акуратно. На таких нігтях можливо відтворити будь-який навіть самий складний дизайн. Основна методика створення гелевих нігтів – нарощування на форми.

Що знадобиться для нарощування нігтів

Засобами для нарощування необхідно запастися заздалегідь. Їх вистачить надовго, але періодично потрібно докуповувати ті з них, які витрачаються (гель, праймер і т.д.). Треба сказати, що витрата дуже економний. Однією баночки гелю вистачає приблизно на 5 – 6 повноцінних нарощувань, а якщо нігті робити не зовсім довгими, то на них кошти йде ще менше. Що стосується праймера, то, швидше за все, його навіть не вдасться використовувати до кінця, так як раніше у нього закінчиться термін придатності.

Для нарощування знадобиться купити:

 • УФ-лампу;
 • антисептик для рук;
 • форми для нарощування;
 • праймер;
 • обезжириватель для нігтів;
 • пилки для штучних нігтів: 120 і 180 грит;
 • баф;
 • щітка для видалення пилу з нігтів;
 • палички для кутикули;
 • плоска кисть для нарощування;
 • гель для нарощування;
 • кошти для декору;
 • рідина для видалення липкого шару (клінсер).

З недавнього часу в продажу з’явилися LED лампи, які полимеризуют гель швидше ультрафіолетових

Для полімеризації штучних нігтів підходить не тільки ультрафіолетова лампа. Можна також використовувати LED лампу. Різниця між ними в тому, що остання працює від світлодіодів. За рахунок цього час сушіння гелю скорочується. Для того щоб полимеризовать гель в УФ-лампі потужністю 36 W, знадобиться 3 хвилини. LED лампа впорається з цим завданням за 1 хвилину. У цілому різниця між ними незначна.

Читайте також Приклади двоярусних дитячих ліжок, які заощадять місце в кімнаті

Відповідально підходити потрібно до вибору гелю для нарощування. Існують різні види гелів, кожен з яких відповідає певній системі нарощування. Наприклад, трёфазная система передбачає використання трьох гелів: базовий, камуфлирующий і фініш (топ). Для двофазної системи знадобиться основний гель і база. Однофазна система нарощування – найзручніша для новачків. У ній використовується тільки один гель.

Можна не робити дизайн під час нарощування, а просто покрити потім нігті звичайним лаком (на штучних нігтях він тримається дуже довго)

Технологія нарощування нігтів гелем на форми

Якщо використовувати однофазну систему нарощування, то необхідно дотримуватися такої технології.

 1. Обробка рук і нігтів антисептиком. Нігті перед нарощуванням повинні бути абсолютно сухими, тому за пару годин до процедури краще утриматися від миття рук.Продезінфікувати шкіру рук і нігтьову пластину потрібно спеціальним гелем.
 2. Обробка кутикули. Її необхідно максимально відсунути апельсиновою паличкою або пушер, інакше кутикула, що випадково потрапила під гель, призведе до відшарування штучного нігтя. Деякі майстри обрізають кутикулу, і такий спосіб її усунення є поширеним. Насправді, це зовсім не обов’язково, адже кутикула, яку постійно відсувають і обробляють поживними кремами і маслами, розм’якшується, перестає розростатися і доставляти будь-які незручності.
 3. Обпиляєте нігтя. Проводиться пилою абразивністю 180 грит. На нігті перед нарощуванням не повинно залишатися ніяких нерівностей, відшарувань і т.д. Після опіла необхідно обробити ніготь щіточкою для видалення пилу з нігтів і знежирювачем. Важливо, що пил і всі сторонні елементи були повністю видалені з нігтя перед нарощуванням, в іншому випадку це завадить якісної зчепленні гелю і нігтьової пластини.
 4. Нанесення праймера. Це необхідно для того, щоб забезпечити хороше зчеплення гелю з нігтем.Існують кислотні і безкислотні праймери. Останні вважаються більш щадними, але їх краще використовувати при корекції нігтів або перед нанесенням гель-лаку. Під час першого нарощування гелем рекомендується використовувати праймер на кислотній основі.
 5. Закріплення форми. Важливий етап, від якого залежить не тільки зовнішній штучного нігтя, але і його міцність.
 6. Нанесення гелю. Виробляється в кілька шарів, при цьому кожен шар потрібно просушувати в ультрафіолетовій або LED лампі.Якщо обрана однофазная система нарощування, то використовується один гель (потрібно перевірити, щоб він був саме однофазним). Перший шар робиться тонким. Він являє собою базу. Далі наносяться моделюють шари (як правило, вистачає двох).
 7. Зняття липкого шару і опил штучного нігтя. На цьому етапі одержали нігтя надається остаточна форма. Після здійснення опіла потрібно ретельно очистити ніготь від пилу.
 8. Нанесення фінішного шару. Він призначений лише для створення глянсової поверхні і повинен бути тонким.Після полімеризації видаляється липкий шар.
 9. Після здійснення нарощування прийнято обробляти кутикулу спеціальною олією.

Читайте також Колекція суконь, натхненна космічними знімками NASA

У процесі нарощування може проводитися декорування нігтів. Як правило, воно здійснюється на етапі нанесення моделюють шарів.

Відео: основні правила нарощування нігтів: помилки при установці форми

Верхні форми

Використання стандартних паперових форм вимагає певної вправності і займає досить багато часу.Процедуру нарощування гелем можна значно спростити, якщо взяти верхні форми. Цей метод вважається найшвидшим і легким у виконанні. Верхні форми представляють собою пластикові заготовки, дуже схожі на тіпси (тільки прозорі). Їх застосування, крім іншого, дозволяє уникнути тривалого опіла штучного нігтя, а також помилок при його конструюванні.

Верхні форми багаторазові, їх вистачає до 50 нарощувань.

Необхідно підібрати гель, що відповідає обраній системі нарощування

Нарощування на верхніх формах здійснюється за наступним алгоритмом.

 1. Стандартна підготовка нігтів до нарощування (опил, видалення пилу, нанесення праймера).
 2. Підбір заготовки (форми), що відповідає розміру свого нігтя.
 3. Нанесення на свій ніготь базового гелю. Сушити його в лампі при нарощуванні верхніми формами не потрібно.
 4. Заповнення гелем області посмішки і вільного краю на формі, полімеризація форми в лампі (20 секунд).
 5. Заповнення гелем області форми, відповідної своєму нігтя. Після цього форму потрібно докласти до кутикули по кутом 45 градусів і щільно притиснути.Полимеризовать півхвилини.
 6. Видалення надлишків гелю, що проступають зсередини по краю форми. При цьому важливо, щоб сама форма не змінювала положення на нігті.
 7. Полімеризація, на цей раз протягом 3 хвилин.
 8. Зняття форми.
 9. Обпиляєте нігтя і надання форми вільному краю (пилка 100 грит).
 10. Нанесення фінішного шару.

Відео: як правильно використовувати верхні форми

Незважаючи на легкість у виконанні, до верхніх формам теж потрібно звикнути.Можливо, при перших використань не вийде рівно нанести шар гелю на внутрішню поверхню форми. В цьому випадку доведеться приділити більше часу Обпиляєте штучного нігтя і додатково покрити його одним або двома шарами гелю. Однак з часом почне виходити швидко формувати ніготь правильної форми.

Читайте також Найкрасивіші квіти в світі

Відео: опил штучного нігтя

Як ставити форму для нарощування

Установка форми – один з найбільш відповідальних етапів нарощування.Неправильне її виконання може привести до того, що ніготь через якийсь час почне відшаровуватися. На цьому етапі роботи необхідно дотримуватися наступних правил:

 • правильно встановлена ​​форма являє собою продовження нігтя;
 • не допускається залишати зазори між нігтем і формою;
 • центральна вісь форми повинна відповідати центральній осі нігтя;
 • необхідно, щоб форма заходила під куточки нігтів;
 • при установці вона підводиться під вільний край нігтя під кутом 45 °;
 • кінець форми не повинен бути опущений, а також задертий вгору.

Відео: метод установки форми на паперовій основі

Чи можна замінити чимось форму для нарощування нігтів

Форма на паперовій основі, по суті, являє собою шматочок щільного паперу, тому легко замінюється будь-яким рівнозначним по щільності матеріалом. Головне, щоб він не був м’яким і мав гладку поверхню. Часто для виготовлення форм використовують фольгу або щільний картон.

Такий експеримент не вийде провести з верхніми формами.

Для самостійного виготовлення форми для нарощування підійде фольга, складена в кілька шарів

Нарощування нігтів на форми в домашніх умовах на перший погляд може здатися досить складною процедурою, але, вивчивши технологію його виконання, цілком можна з ним впоратися.Звичайно навряд чи з першого разу вийде створити будь-якої складний дизайн, але з часом це завдання теж обов’язково буде виконана. Нарощуючи нігті вдома, можна значно заощадити кошти. Спочатку, звичайно, доведеться витратити певну суму на закупівлю необхідних інструментів, лампи і гелю, але ці витрати швидко окупляться. Крім перерахованих переваг, домашнє нарощування дозволяє робити манікюр в зручний час і, крім того, є більш безпечним, тому що не доводиться користуватися загальними інструментами для нігтів.

Підписуйтесь на канал Родзинок в Яндекс.Дзен

.