Ногти

Нігті опуклий малюнок: Об’ємний манікюр: кращі ідеї для тривимірного прикраси нігтів

Об’ємний дизайн нігтів з опуклими малюнками

Індустрія краси рухається вперед семимильними кроками. Стильно і модно допомагають виглядати не тільки грамотна стрижка, умілий макіяж і зі смаком підібраний одяг. Йдеться про манікюр, а точніше його дизайні, так званому нейл-арте.

На сьогоднішній день способів привернути увагу до нігтиками безліч. Лаки всіх на світі відтінків, акрил, стрази, намистинки, кульки-бульонкі, спеціальні пудри, блискітки, різнобарвна фольга, пластикові фігурки, найтонші мережива, натуральні пір’я, сухоцвіти і навіть пірсинг.Вибір величезний!

Хочете на нігтях картину морського дна? А може бути бажаєте відбиток газети? Акварельний дизайн з краплями дощу не цікавить? Сучасний манікюр це ціле мистецтво!

Один з найбільш незвичайних дизайнів – об’ємні елементи. Це може бути флористичне напрямок, анималистическое або абстракціонное. А може бути і цілий пейзаж.

Опуклі малюнки на нігтях

Можуть бути самими різними і незвичайними. Квіти, метелики, жучки-павучки, фрукти і овочі, тварини і птахи, герої мультфільмів, літери, бантики, дорогоцінні камені, краплі роси, в’язані візерунки і просто об’ємні вензелі … Справа обмежується лише фантазією та вмінням майстра.

Отже, ніж роблять опуклі малюнки на нігтях ? Спеціальні тверді гелі та акрилові пудри різних кольорів є основними матеріалами при створенні манікюру-3D. Причому опуклі малюнки на нігтях гелем характеризуються невагомістю, витонченістю, барвистістю і казковим блиском, як ніби венеціанський склодув доклав свою руку. При створенні композицій за допомогою акрилу такого ефекту домогтися неможливо.

Робота зі скульптурним гелем дуже копітка і вимагає посидючості.Але результат перевершить всі очікування. Найнеймовірніші квіти будуть виглядати дуже реалістично, комашки начебто застигнуть в хвилину відпочинку, в дорогоцінному камінні переливами гратимуть сонячні зайчики, а при в’язаному візерунку так і захочеться влаштуватися в кріслі з великою чашкою какао і зефіркамі і витягнути до каміна ноги в вухатих тапках.

До слова, в’язані візерунки можна зробити і початківцеві. Цей дизайн манікюру легкий у виконанні, повседневен і підійде навіть на короткі нігті. Робіть в’язані елементи послідовно, кожну лінію або блок невеликих штрихів просушуючи під УФ-лампою.Якщо гель негустий, нанесіть малюнок в три шари, не забуваючи кожен обов’язково сушити. Для більш густого гелю вистачить двох шарів.

Звичайно, складний об’ємний манікюр не кращий варіант на кожен день. Тримається він недовго, та й певні незручності. Але для особливих випадків і торжеств буде дуже доречним. Якщо хочете відчути на собі захоплені погляди – вибирайте манікюр-3D. Успіх гарантований!

Малюнки на нігтях | Нігтик, малюнки на нігтях

Малюнки на нігтях – прекрасна можливість підкреслити свою індивідуальність і виразити настрій.Доглянуті руки і нігті невід’ємна частина жіночого образу. Саме тому величезна кількість жінок прагнути надати своїм нігтям неповторний вигляд за допомогою нігтьового дизайну. Косметична індустрія не стоїть на місці і з огляду на зростаючий з кожним роком попит на послуги декоративного манікюру, пропонує нам все нові і нові способи і методи прикраси нігтів.

Як навчитися робити малюнки на нігтях

У наш час практично в кожен салон краси може надати нам послуги з нарощування та дизайну нігтів.Хороший майстер манікюру здатний в буквальному значенні слова «виліпити» нігті будь-якої форми і довжини. Прикрасити їх ліпленням, розписом, різною фурнітурою, малюнками і навіть пірсингом. Цим із задоволенням користується величезна кількість представниць слабкої статі. Однак не менше і тих, хто прагне прикрашати свої нігті самостійно. Це не дивно, так як процес догляду за собою – ні з чим незрівняне удовольствіе.Тем більш радує той факт, що можливостей створювати малюнки на нігтях в домашніх умовах існує маса.

Способи виконання малюнків на нігтях в домашніх умовах

Малюнки на нігтях голкою виконуватися на мокрому лаку, тобто поки лак не встиг висохнути. Секрет успішного виконання малюнків таким методом полягає в швидкості всіх виконуваних рухів. Так само слід враховувати стан лаків, які ви вибираєте для малюнка, вони не повинні бути занадто густими і мати насичені кольори.

Малюнки на нігтях лаками можна виконувати за допомогою звичайних лаків і спеціальних лаків для малювання.Кожен наступний шар малюнка слід наносити тільки після повного висихання попереднього.

Малюнки на нігтях гелевими ручками найпростіший спосіб прикраси нігтів. Виконати дизайн нігтів за допомогою цього методу під силу навіть дитині. Гелевий малюнок потребує обов’язкового захисному покритті, яке необхідно наносити після того, як малюнки на нігтях повністю висохнуть. В іншому випадку декор може розпливатися і ваші старання пропадуть дарма.

Малюнки на нігтях фарбами.Такий спосіб дизайну нігтів відкриває простір для вашої творчості. За допомогою змішування фарб можна домогтися необхідного кольору, а застосування різних кистей дозволяє виконувати безліч візерунків.

Що потрібно знати для того, щоб малюнки на нігтях вийшли?

Перед тим як приступити до виконання малюнка на нігтях слід обміркувати два моменти. Перше це розташування малюнка на нігті і друге це поєднання кольорів.

Розташування малюнків на нігтях

Чи не правильно підібраний розмір малюнка і його розташування може спотворити форму нігтів і підкреслити їх недоліки.Наприклад, не рекомендується підкреслювати лунку нігтя якщо вона дорівнює вільно відросло краю, так як це візуально його расшіріт.Какіе-небудь малюнки в центрі нігтів візуально роблять їх коротше, а вертикальні, навпаки здатні візуально їх подовжити. Для складання вдалою композиції слід дотримуватися правила центральної домінанти (центральної осьової лінії), тобто місце малюнка, на яке привертає увагу в першу чергу. Вона може бути центром асиметрії і навпаки. Напрямок цієї лінії може бути вертикальним, горизонтальним, круговим або діагональним.Від правильного вибору її розташування залежить зовнішній вигляд малюнка і то, як він буде виглядати на нігтях.

Нижче наводжу вам кілька схем гармонійного розташування малюнків на нігтях.

Поєднання кольорів при виконанні малюнків на нігтях

Другим важливим чинником успішного малюнка на нігтях є поєднання кольорів. Тут все набагато простіше, тому що досить знати правила поєднання кольорів. Для кращого розуміння цих правил пропоную скористатися колірним кругом Іттена.

Перше правило – комплементарное поєднання (рис.1) .Це кольору, які знаходяться на протилежних сторонах кола. Червоний і зелений, світло-фіолетовий і світло-зелений і т. Д. Такі кольори ще називають взаємодоповнюючими, тому що роблять один одного яскравіше. Наприклад, червоний виглядає набагато яскравіше на тлі зеленого кольору.

Класична тріада – поєднання трьох кольорів (рис.2). Це кольори, які знаходяться на протилежних сторонах трикутника.Наприклад, фіолетовий, світло-помаранчевий, зелений. Для досягнення найкращого результату необхідно взяти один колір за основу, а решта використовувати в якості доповнення.

Аналогова тріада (рис.3) – три кольори, які знаходяться поруч один з одним. Наприклад, блакитний, зелений, світло-зелений. Таке поєднання найчастіше використовується для зображення природних композицій.

Контрастна тріада (рис.4) – три кольори, які знаходяться на сторонах рівнобедреного трикутника. Наприклад, світло-фіолетовий, світло-помаранчевий, зелений. Це непросте поєднання кольорів. Тому якщо ви не впевнені у вашому виборі, віддайте перевагу іншим більш надійним сполученням.

Поєднання кольорів по прямокутної схемою (рис.5) Дана поєднання складається з двох пар комплементарних квітів. У цьому варіанті слід взяти один колір за основу, а решта три в якості доповнення до нього.

Квадратна схема (рис.6) схожа за змістом з прямокутною, тільки в цьому варіанті кольору рівновіддалені один від одного. Тут так само доцільно вибрати один основний колір.

Для того щоб навчитися виконувати красиві малюнки на нігтях не обов’язково закінчувати спеціальні курси.Наявність бажання і фантазії набагато важливіше професійної освіти. Також просто переглядаючи фото і відео і не роблячи ніяких дій, малювати на нігтях ви не навчитеся. Для цього потрібно просто сісти і почати малювати. Для початку за основу ви можете взяти будь-якої приклад. Згодом, коли ви наб’єте руку і придбаєте певний досвід, зможете створювати свої неповторні композиції на нігтях.

Об’ємний дизайн нігтів – робимо модні опуклі візерунки

Об’ємний дизайн нігтів – красивий і нетривіальний манікюр, який відмінно підійде як для урочистого випадку, так і для звичайного повсякденного дня.Опуклі візерунки на нігтях увійшли в моду не так давно, проте встигли підкорити безліч жінок і дівчат, адже це дійсно оригінально і здорово виглядає! Але як зробити такий манікюр?

Трохи про об’ємному манікюрі

Опуклий дизайн нігтів з різними яскравими деталями вперше з’явився на подіумах. Не секрет, що кутюр’є завжди прагнуть привернути увагу до своїх модних показів не тільки помітними нарядами: в хід йдуть як макіяж і зачіски, так і оформлення нігтів.Такий незвичайний манікюр припав до смаку багатьом дівчатам, тому незабаром він перекочував в салони краси.

При виконанні такого дизайну нігтів є кілька важливих правил, якими не слід нехтувати. Для початку, не варто прикрашати таким чином кожен свій ніготь: велика кількість тривимірності на руках буде виглядати зухвало і недоречно. Особливо актуальна ця порада для повсякденного манікюру – в святковому дизайні нігтів така яскравість цілком допускається, однак знати міру все одно важливо.

Також постарайтеся не поєднувати об’ємний дизайн з іншими яскравими і кричущими техніками манікюру, особливо якщо їх декілька. Велика кількість блискіток, страз, колірних переходів і інших цікавих деталей занапастить цей цікавий і яскравий манікюр – на жаль, він не терпить конкуренції!

Існує декілька технік об’ємного дизайну нігтів: давно відома і встигла себе зарекомендувати акрилова ліпка, дорогий і неймовірно зручний у застосуванні гель-пластилін, а також гель-лак, використовуваний для такого манікюру в декількох варіаціях.Кожен з варіантів має свої недоліки і переваги, які варто висвітлити декілька докладніше.

Об’ємна акрилове ліплення

Незважаючи на різноманітність нових матеріалів, акрилові пудри і по сей день залишаються найпопулярнішим матеріалом для ліплення на нігтях. Вони не дуже прості у використанні, а також є досить крихкими – однак цей матеріал дозволяє створювати неймовірно красиві і об’ємні фігури!

Найчастіше таку ліплення розміщують на нарощених акриловому або гелевом нігті, проте підійде і натуральний ніготь, покритий вашим улюбленим лаком або гель-лаком.Для виконання такого манікюру, крім акрилової пудри, вам будуть потрібні мономер, гостра кисть, ДОТС і спеціальний клей для кріплення фігурки.

Техніка акрилової ліплення виконується наступним чином: мономер, попередньо перелитої в підходящу ємність, змішується з пудрою, а з отриманого матеріалу створюється необхідний вам візерунок. Це можна робити як на нігті, так і на робочій поверхні: другий варіант зручніше, однак після готову ліплення необхідно приклеїти до нігтя.

Одержаний елемент, прикріплений до нігтя, необхідно покрити зверху акриловим або гелевим шаром – це продовжить термін експлуатації вашого нігтя, зробивши його міцним і стійким до зовнішніх пошкоджень.

Важливі правила при роботі з акрилом: намагайтеся створити фігуру як можна швидше, і не приєднуйте її до таких крихким місцях нігтя, як зона запила, кінчик нігтя і простір біля кутикули. Перше правило пов’язано з тим, що акрил швидко застигає, а друге допоможе ліплення протриматися на нігті довше.

Гель-пластилін для об’ємного манікюру

Гель-пластилін – новий і неймовірно зручний матеріал, який набагато комфортніше в застосуванні, ніж давно знайома і улюблена всіма акрилова пудра.Він не тече, не розпливається, не залишає після себе ні липкості, ні неприємного запаху. Крім того, з ним не потрібно працювати наспіх – до полімеризації він ніяк не змінює своїх властивостей!

Техніка ліплення гель-пластиліном проста і під силу навіть новачкові: на попередньо покриту гель-лаком, а також знежирений ніготь переноситься невелика кількість пластиліну, і прямо на нігті за допомогою Дотса, кистей або апельсинових паличок з нього моделюється необхідна фігура. Коли ви отримаєте необхідний результат, просушіть шар в УФ-лампі!

Якщо ви створюєте різнокольорові фігури, в яких присутні кілька кольорів гель-пластиліну, сушіть кожен колір окремо, щоб не зіпсувати вже наявний результат.Також не забудьте покрити вашу ліплення топовим покриттям для стійкості і яскравості манікюру!

Об’ємний дизайн гель-лаком

У цьому сезоні дуже поширений об’ємний манікюр, виконаний за допомогою декількох гель-лаків. Найбільш відомий дизайн, відомий як «дзеркальні краплі», робиться саме цією технікою – на дзеркальний гель-лак за допомогою Дотса крапають кілька точок такого ж дзеркального топа, і отриманий результат швидко полімеризується в лампі. Це дійсно просто!

За допомогою гель-лаку робиться і знаменитий «в’язаний светр», який виглядає, як кіски, розташовані прямо на нігтях.Щільний гель-лак відповідного кольору наноситься тонкою смугою рівно по центру нафарбованого нігтя. Від неї відходять в сторони відповідні візерунки: овали, кола, ромби або будь-яка сподобалася вам фігура. Це досить копітка робота, але цей крутий дизайн варто таких старань.

Тепер ви знаєте, як можна зробити об’ємний дизайн нігтів в різних цікавих техніках. У них є свої плюси і мінуси, але куди важливіше, що кожен з цих способів допоможе створити вам неповторний і запам’ятовується манікюр!

Відео на тему:

як його зробити гель лаком, фото і відео навчання

У зв’язку з наближенням свят питання про привабливий зовнішній вигляд залишається актуальним.Щоб створити закінчений і бездоганний образ, ні в якому разі не можна обходити стороною і зовнішній вигляд рук. Для цього існує безліч способів декорування нігтів, і найбільш популярним в даному сезоні буде опуклий манікюр.

Такий спосіб прикраси є універсальним, з ним можна піти і виглядати надзвичайно де завгодно, а створити даний дизайн можна не тільки в дорогому і престижному салоні, але і вдома, за допомогою різних доступних нам технологій. Взагалі, будь-який манікюр можна зробити при наявності ультрафіолетової лампи, спеціальних лаків, ентузіазму і невеликої кількості часу, але опуклий дизайн вимагає посидючості і готовності витратити близько години часу (це залежить від складності обраного малюнка) на створення акуратного манікюру.

Гель лак для опуклого дизайну на нігтях

З використанням звичайного лаку можна зробити тільки малюнок або фон, опуклий же дизайн створюється гель лаком. Він зараз перебуває на піку своєї популярності і популярності. Гель лак затребуваний через те, що він абсолютно нетоксичний, до його складу входять тільки органічні речовини, які, при взаємодії з нігтьової пластиною, живлять і насичують її корисними речовинами і вітамінами.

Після використання даного засобу ніготь виглядає більш здоровим і акуратним, так що при створенні будь-якого манікюру не обійтися без даного модного гелю.Придбати його можна де завгодно, включаючи будь-які інтернет магазини і різні бутіки.

Користуватися даними засобом дуже просто і впорається з цим будь-хто. При правильному нанесенні, гель лак тримається на нігтях близько місяця. А щоб зняти його, використовується спеціальний розчин, який розчиняє гель, і він легко видаляється, не травмуючи і не ламаючи ніготь.

Як зробити опуклий дизайн на нігтях

Щоб створити об’ємний манікюр, необхідно для початку відшліфувати ніготь і скористатися праймером.Після цього можна починати моделювання фігурки, яку ви хочете бачити на нігті. Необхідно рівномірно і акуратно нанести один шар гель лаку будь-якій зручній пензликом. Після цього 2 хвилини необхідно просушити його під ультрафіолетовою лампою. Процедуру слід повторити, щоб вийшло 2 ідеальних шару.

Далі за допомогою тонкого пензлика для манікюру намалюйте на нігті той візерунок, який ви хочете зробити об’ємним. Висушіть його в ультрафіолетовій лампі і повторіть дані дії необхідну кількість разів, щоб візерунок став об’ємним і опуклим.

В останню чергу покрийте нігті топом і висушіть ще раз. У підсумку, якщо зробити все правильно і згідно з інструкцією, у вас вийде чудовий акуратний опуклий дизайн нігтя.

Для початку необхідно навчитися робити легкі візерунки, завитки та об’ємні лінії. Після того, як ви розібралися, як зробити простий об’ємний манікюр за допомогою гель лаку, можна починати пробувати створювати більш складні фігури або навіть картини на нігтях. Варто експериментувати з різними кольорами, візерунками і формами.Також можна додавати різноманітні прикраси, наприклад, стрази або пайетки.

Вивчаючи різні фото об’ємного манікюру, можна наштовхнутися на пісочну техніку даного дизайну. Для його створення потрібно буде придбати акрилову пудру, яка в подальшому зробить на нігтях м’який, ніжний і акуратний вигляд об’ємного малюнка.

Для початку слід підготувати ніготь і нанести 2 шари гель лаку. Важливо, що для цієї техніки його необхідно дещо не досушити, щоб пудра краще трималася.Наносити її можна зручними підручними засобами: пензликом або лопаткою. Важливо бути акуратним і діяти спокійно, без різких рухів, які можуть нашкодити вже готовому візерунку, змастити його. Після рівномірного розподілу пудри по опуклій поверхні нігтя, необхідно висушити результат в ультрафіолетовій лампі.

Вивчаючи різні техніки, можна навчитися акуратно їх змішувати і створювати щось прекрасне і нове. Але якщо ви хочете зробити щось просте і елегантне, можете звернутися до різних інтернет-ідеям, наприклад, можна втілити манікюр в стилі «крапля» або ж зупинити свій вибір на жіночому квітковому дизайні.

Неймовірно красиво і ніжно виглядає в’язаний манікюр, який робиться досить просто. Найкраще для його створення використовувати пастельні неяскраві кольори. У підсумку, якщо розібратися і навчитися, можна з легкістю втілити в життя будь-який вид дизайну в кожній техніці. Головне – бути готовим витратити на створення велику кількість сил і часу.

Кожна дівчина хоче мати витонченим і привабливим виглядом нігтів. Якщо слідувати порадам цієї статті, у будь-якої представниці прекрасної статі вийде створити чудовий об’ємний манікюр навіть в домашніх умовах.

Відео по темі статті

.