Ногти

Як пиляти нігті: як навчитися, фото і відео

Нігті. Як правильно пиляти і полірувати нігтьову пластину.

Невід’ємною частиною будь-якого образу дівчини вважаються її нігті. Як правильно пиляти нігтьову пластину і робити класичний манікюр, знає кожна друга представниця прекрасної статі. Але існує ряд поширених помилок, що допускаються в домашньому манікюрі, які згодом негативно позначаються на здоровому вигляді нігтів. Для того щоб цього уникнути, необхідно знати деякі хитрощі і особливості опіла нігтів.

Рада з вибору пилочки

Величезне значення в догляді за нігтями грає правильно підібрана пилка.

Предпочтітельней купувати керамічні або скляні пилочки. Саме вони не розшаровують нігтьову пластину при обпилювання. Особливо ретельно до вибору пилок потрібно поставитися тим, у кого тонкі нігті. Як правильно пиляти цей тип нігтів знає не кожен.

запилюють вільний край потрібно тільки дрібнозернистою пилкою, рухаючись в одному напрямку.Дуже шкідливими для нігтів вважаються металеві пилки. В процесі обпилювання вони утворюють на зрізі нігтя борозенки, які в подальшому сприяють розшарування.

Види пилок

Пилка з паперовою основою. Вони, як правило, одноразові. Виготовлені на основі паперу і зверху покриті графітом.
Пилки на металевій основі. Такий тип, використовується тільки для твердих і здорових нігтів, в інших випадках можливі розшарування.
Пилка для нігтів на основі пластика. Дуже добре підходять для натуральних нігтів, не травмує при обпилювання. Також ці пилочки не вимагають особливого догляду, їх досить промити теплою водою або дезинфікуючим засобом.
Скляні пилочки. Дуже добре підходять для пошкоджених і слабких нігтів. Єдиний їхній недолік полягає в тому, що вони не дуже міцні.
Пилки на основі кераміки . Застосовуються для запечатування вільного краю.

Поради по обробці вільного краю і поліпшення зовнішнього вигляду нігтів

Для того щоб натуральні нігті виглядали здоровими і доглянутими, існують певні рекомендації про те, як поліпшити свої нігті.
Як правильно пиляти вільний край:

 • тримати пилку правильно: чотири пальці знизу, великий зверху;
 • дотримуватися напрямок рухів, а саме від кінчика нігтя до лунки;
 • Рухатися тільки в одному напрямку.

Для того щоб нігті виглядали більш ефектно, необхідно:

 • довжину і форму нігтів вибирати виходячи з форми пальців і стану нігтів;
 • пам’ятати про те, що вузькі і довгі нігті візуально зменшують пухкі пальчики;
 • для довгих і вузьких пальців вибирати овальну форму нігтів;
 • надавати нігтям однакову довжину і форму.

Для того щоб нігті придбали гарний вигляд, необхідно пам’ятати про те, як правильно надавати їм форму і як пиляти. Квадратні нігті запиливают починаючи з боків, тільки після цього переходять до торця. Для того щоб надати форму овалу, потрібно пропорційно звузити бічні сторони, після чого обточити кінчик.

Чого не можна допускати при обтачивании нігтів

Існують деякі помилки, які допускають дівчата, обточуючи свої нігті.
Як правильно пиляти вільний край, не завдаючи шкоди нігтьової пластини, а також чого не можна робити при обпилювання нігтя:

 1. Використовувати пилочки поганої якості, особливо з алмазним напиленням.
 2. Повторювати підпилюють руху більше 10 разів з одного боку.
 3. Виробляти підпилюють руху з одного боку в іншу.
 4. Підпилювати нігті занадто часто.
 5. Пиляти нігті, покриті лаком.
 6. Пиляти нігті після відмочування пальців у воді. Багато дівчат, роблячи манікюр нігтів в домашніх умовах, досить часто допускають цю помилку. Необхідно пам’ятати, що ніготь сточується виключно до занурення в воду, інакше виникає ризик розшарування.

Як правильно запилювати нігті

Для початківців майстрів манікюру ці поради будуть дуже доречними.

 1. Пиляти нігті потрібно, починаючи з країв і поступово підходячи до центру.
 2. Руху пилки повинні бути спрямовані уздовж нігтя, а не поперек, інакше можна спровокувати ламкість і відшарування.
 3. При обпилювання, стежити за довжиною нігтів. Не допускати ситуації, щоб один ніготь був довший іншого.
 4. При підпилюванні злегка закруглити нігті у країв, щоб вони не обломлювалися.
 5. Руху виробляти плавно, без натиску. Пилку розташовувати так, щоб оброблялася в основному зовнішня сторона нігтя.

Полірування нігтьової пластини

Чи не багато жінок знають про те, як правильно полірувати свої нігті.
Перед тим як приступати до полірування, необхідно спиляти нігті до необхідної довжини, видалити старий лак (якщо він є). Зробити ванночку для нігтів, при цьому в воду можна додати або сік лимона, або сіль. Ці компоненти допоможуть значно зміцнити нігтьову пластину.Протримати руки у ванні близько 10 хвилин. Після того як шкіра Відпарити, витерти руки і нанести живильний крем. Після цього можна приступити до самої полірування нігтів.
Для того щоб заполірувати натуральні нігті, знадобитися не пилка для нігтів, а шліфувальник. Для першого етапу полірування знадобиться крупнозернистий шліфувальник. З його допомогою потрібно видалити омертвілі лусочки, після чого взяти середньозернистий і продовжити обробку. Завершити полірування необхідно найм’якшою стороною шлифовщика, для того щоб надати нігтям доглянутий вигляд і блиск.Необхідно пам’ятати, що не рекомендується проводити полірування занадто м’яких нігтів. Якщо ж нігті міцні, таку процедуру можна проводити не частіше ніж один раз на місяць.
Завдяки таким нескладним рекомендаціям можна не тільки поліпшити зовнішній вигляд і стан натуральних нігтів, але і посприяти їх здоровому росту.

Як правильно пиляти нігті, правильний опил і полірування нігтів

Нерідко дівчата самі винні в розшаруванні і ламкості нігтів. Особливо якщо перед нанесенням верхнього покриття не була проведена поліровка нігтів.Так, неправильний опил і обрана форма можуть привести до того, що довгі і красиві нігті ламаються і тріскаються від найменшого фізичного впливу.

Як пиляти нігті

Пилка

Як вибрати пилку

Дуже важливо правильно вибрати саме її для обпилювання і полірування нігтів. Так, настійно рекомендується відмовитися від металевих пилок з будь-яким напиленням. По-перше, вони «рвуть» краю нігтьових пластин, що призводить до розшарування і ламкості. По-друге, фахівці рекомендують використовувати такі пилочки виключно для підпилювання штучних нігтів або чоловічого манікюру.

Скляні та керамічні пилочки підходять саме для натуральних нігтів, тому їх і бажано використовувати в домашніх умовах. Примітно, що керамічні пилочки не просто допомагають безпечно надати вільному краю потрібну форму, а й надійно запечатати краю. Їх рекомендують тим, у кого нігті схильні до розшарування. Крім того саме вони використовуються, як полірування нігтів.

Скляні ж пилочки просто добре і безпечно справляються зі своєю головною функцією – обпилюванням вільного краю.Перевагою таких пилок є їх довговічність при правильному зверненні. Вони не вимагають заміни, оскільки просто не істачіваются.

https://youtu.be/_XpPKZE1Ges

Абразивні пилочки призначені і для натуральних, і для штучних нігтів. Важливо правильно підібрати лише абразивность. Так, чим вона менша, тим грубіше буде пилка, а, значить, матеріал, який вона здатна поточити, повинен бути щільніше. Наприклад, для гелевих нігтів підходять виключно жорсткі пилочки, не менше 120 грит.А ось акрилові не так «вимогливі», їх можна обпиляти і за допомогою 150-180 грит. Натуральні ж нігті потребують м’яких абразивних пилочки – 200-220 грит.

В відео нижче майстер досить докладно розповідає про те, як саме потрібно підпилювати нігті правильно. Варто звернути увагу на рухи пилочкою – тільки в одну сторону. У відео показаний весь процес від початку і до кінця, тому повторити самостійно не складе труднощів.

Украй не рекомендується ділитися своїм інструментом з кимось ще.Якщо ж така ситуація неминуча, то пилочку необхідно обов’язково продезінфікувати спиртовим розчином.

Основні правила

Полірування нігтів не настільки вимоглива і складна, як сам опил. Тому варто запам’ятати кілька простих, але важливих правил. По-перше, вільний край завжди обпилюють від бокового валика до центру, виключно в одну сторону. Методичні руху пилкою туди-сюди, на всі боки, моментально призводить до руйнування структури нігтя.По-друге, рухи не повинні бути занадто різкими, швидше за м’якими і плавними. По-третє, не можна підпилювати вільний край частіше, ніж раз-два в тиждень. Це стосується натуральних нігтів. А ось штучні – хоч по три рази на день, на їх стані це мало позначиться. По-четверте, необхідно обробляти пилку дезинфікуючим засобом перед використанням. Навіть якщо нею користується лише одна людина.

Примітно, що нігті перед обпилюванням не можна підстригати ножицями. Від них взагалі бажано відмовитися, оскільки вони під час використання деформують вільний край, що порушує природне зростання.

Шліфування й полірування

Шліфування й полірування нігтів

Крім того, що обробці підлягає вільний край нігтя, під час манікюру ще й обробляють всю поверхню нігтьової пластини. Робити це необхідно для того, щоб поверхня була гладкою, рівною, без тріщин і борозенок, а покриття лягало максимально рівно. Полірування нігтів має на увазі кілька етапів обробки.

Перш за все, потрібно підготувати інструменти і матеріали. Будуть потрібні: масло для нігтів або кутикули, чотиристоронній баф для натуральних нігтів, щітка-кмітливість.Останню можна замінити звичайною зубною щіткою.

Перед тим, як пиляти нігті, необхідно очистити їх від старого покриття, а кутикулу відсунути. Вільний край обпилюють, а поверхню нігтьової пластини зашліфовивается м’якою стороною Бафа: від кутикули до краю, строго в одну сторону. Після цього на баф крапають крапля масла, яка ретельно втирається в поверхню круговими рухами. Після полірування не рекомендується наносити якийсь верхнє покриття до тих пір, поки масло повністю не вбереться.

Полірувати нігті можна щодня. Наприклад, ввечері перед сном. Тільки в цьому випадку рекомендується використовувати м’яку замшеве ганчірочку, просочену живильним і ароматним маслом.

Полірування нігтів

Як правильно пиляти нігті – підпилювання і полірування

Не дивлячись на той факт, що в наші дні популярність штучних нарощених нігтів досягла свого піку, все ж багато представниць прекрасної статі не проти мати натуральним манікюром. Зрозуміло, для його бездоганного вигляду необхідно мати здорові нігті.Але їх стан досить зіпсувати, всього лише неправильно підпилюючи і поліруючи. Тому в нашій статті ми розповімо, як необхідно підпилювати і полірувати нігті, щоб вони були красивими і здоровими.

Підпилювання

У першу чергу, перед тим як приступити до підпилювання вільних країв, необхідно підібрати правильний інструмент. Сьогодні можна купити найрізноманітніші пилочки з різних матеріалів і з найрізноманітнішим напиленням. Вибираючи інструмент, слід пам’ятати: з тонкими нігтями краще впорається пластикова або скляна пилочка з абразивністю понад 200 грит, а міцні і товсті можна запив пилкою 100 грит, їм не зашкодить навіть металевий інструмент.Дотримуючись цих особливостей, можна і в домашніх умовах зробити хороший манікюр.

Підпилювання слід проводити за певною техніці, пилочку необхідно вести від краю до центру нігтя в одному напрямку. Інструмент рекомендується тримати під кутом 90 градусів, перпендикулярно площині нігтьових пластин. Якщо коригувати ніготь хаотичними рухами в різні боки і під різним кутом – розшарування гарантовано. Тому при створенні здорового манікюру необхідно дотримуватися певних правил.Також слід враховувати такі моменти:

 1. Всі маніпуляції з нігтями рекомендується виконувати «всуху». Підпилювання вологого рогового шару може привести до його розшарування, тому ванночки і розпарювання рук краще проводити після або за кілька годин до підпилювання.
 2. Створюючи форму нігтів, слід орієнтуватися на щільність нігтьових пластин і естетичні особливості. Наприклад, на товстих коротких пальцях не кращим чином виглядають довгі нігті квадратної форми, так само, як і загостреною.В такому випадку оптимальним буде варіант з овальною формою. А при виборі квадратної слід пам’ятати, що такі нігті частіше схильні до розшарування і тріщин, вони вимагають більшої турботи.
 3. Підпилювати нігті рекомендується один раз в тиждень. За такий період вони відростають і потребують корекції. Часті ж підпилювання впливають на їх стан не кращим чином.

Роблячи манікюр будинку, необхідно стежити, щоб всі нігті мали однакову довжину і форму, інакше вони будуть виглядати неохайно.

Полірування

Полірування нігтям потрібна з косметичною метою, а також у випадках, якщо їх поверхня нерівна, має шорсткості або ребристості. Процедуру можна проводити частіше ніж один раз на місяць, інакше можна тільки нашкодити. Полірується ніготь для додання йому блиску, а також для рівного нанесення лаку. Основним інструментом цієї процедури є спеціальна пилка або баф, абразивність якого перевищує 400 грит. Пилочки підійдуть із пластику, кремнію або кераміки, бафи бувають навіть із замші.

Полірування нігтьової пластини полягає в наступному: перша шліфування проводиться стороною Бафа з найменшою абразивністю, але не нижче 400 грит. Легкими і швидкими рухами, перпендикулярно росту нігтів, відбуваються 10 помахів зліва направо і навпаки, чи не натискаючи. Далі полірування продовжують більш м’якою поверхнею шліфувального інструменту, завершують маніпуляцію гладкою стороною полірувальника, після якого і проявляється глянець на нігтьових пластинах.

Слід зазначити: якщо кінчики тонкі і слабкі, то їх необхідно полірувати один раз в 3 місяці, не зачіпаючи вільний край, а шліфуючи тільки підстава.Надавати ж блиск міцним і щільним нігтям можна хоч і щотижня, використовуючи при цьому тільки замшевий баф. Перед завершальною поліруванням для відновлення і харчування можна використовувати косметичні масла, завдавши кілька крапель на поверхню. По завершенню маніпуляцій рекомендується нанести вітамінний крем і ретельно втерти його в кожен ніготь легкими масажними рухами.

Дотримуючись всіх правил, можна отримати гарний і оригінальний манікюр в домашніх умовах не гірше салонного.

Як правильно пиляти нігті

Зміст статті:

Елегантні руки – важлива складова кожної леді .Якщо на професійний манікюр немає можливості, або улюблений майстер занадто зайнятий, закидати свої нігтики не варто.

Просто підіть в нігтьову студію, і фахівець зробить все необхідне.

Можливо, також, зробити відмінний манікюр і вдома, скориставшись при цьому кількома спеціальними інструментами:

 • пилка для нігтів;
 • триммер манікюрний;
 • манікюрні ножиці.

Давайте зараз поговоримо про типи нігтьових пластин.

Типи нігтьових пластин

Нігті кожної людини за своєю структурою не однакові. Від стану нігтьових пластин, буде залежати догляд за нігтями і те, якими інструментами ви будете користуватися. Є такі види нігтьових пластин

 • М’які нігті, розшаровуються, згинаються під впливом ззовні, слабо тримають лак. Для їх зміцнення необхідно: змінити своє харчування, мити посуд в гумових рукавичках, іноді робити масаж своїм рукам, використовувати зміцнюючі маски.
 • Ламкі нігтики дуже тендітні, треба використовувати мигдальне масло для їх зволоження.
 • Сухі – НЕ блищать і тьмяні на колір. Їх треба зволожувати вітаміном Е або ефірними маслами, втираючи рідини 2 рази на день. Згубно діє ацетон.
 • Пошкоджені. Такими, ваші нігтики можуть стати внаслідок нарощування, після зняття захисного верхнього шару. Для їх відновлення буде потрібно багато часу і використання спеціальних ефірних масел.
 • Нормальні нігтики, не просять понад догляду, блискучі і здорові, добре згинаються.

Як вибрати ідеальний інструмент для пиляння нігтів

Таких інструментів дійсно велика кількість, вони різні і, не завжди, здатні вірно виконати свою функцію, при цьому не нашкодивши вашим нігтям. Можна виділити наступні різновиди інструментів:

Сталеві – довго служать і надійні, ними ще користувалися наші бабусі і дідусі. Вони грубувато впливають на нігті і роблять їх крихкими. Не варто ними захоплюватися.

Керамічні пилки, їх ще називають «лікувальними».Вони мають властивості закладати край нігтя, не дозволяючи тому зламатися. Підходять природним нігтям, використовувати треба обережно, адже керамічні пилки дуже тендітні.

Скляні пилки, так само добре впливають на нігті, але міцніше і довговічніше. Кидати її не рекомендується, іноді можна мити звичайною водою з крана.

Картонні. Як то кажуть – дешево і сердито. Найпопулярніші у використанні серед особин жіночої статі. Дані пилочки м’які і досить різноманітні, але недовговічні і не терплять воду.Ідеально підходять для використання вдома.

Полировочная пилка . Схожа на картонну, але мають наклеєний м’який шар, і використовується для шліфування нігтів. У більшості випадків виглядає як брусок з неоднаковими поверхнями, які виконують певні функції.

Даний манікюрний атрибут має наступні складові: основу і, так звану, шліфують поверхню, жорсткість якої залежить від стану і типу нігтів.

Форма має багато варіацій, головне, щоб було зручно пилку використовувати.

Картонні пилки можна купувати часто, а щодо решти, то краще не економити, щоб не нашкодити собі.

Даний манікюрний аксесуар треба зберігати в спеціальному чохлі, і не позичати стороннім, навіть друзям.

Як же потрібно пиляти жіночі нігтики?

Озброївшись бездоганним предметом, приступаємо до самого процесу пиляння нігтів. Нам необхідно надати їм ефектну форму і забезпечити всім необхідним для нормального росту.

 • Заздалегідь змийте нанесений лак.Це серйозна процедура, і до її виконання треба підходити серйозно. Рекомендується користуватися натуральними розчинниками.
 • Помийте руки і витріть їх насухо. Пиляти рекомендується тільки сухі нігті.
 • Поставте руку, нігтики якої вирішили підпиляти перед собою, другий візьміть необхідний предмет. Правші роблять підпилювання лівої руки, потім повторюють ту ж процедуру, тільки навпаки.
 • Щодо форми, то тут треба дивитися на форму пальців і стан нігтя. Наприклад, тендітним нігтиками не підійде квадратна форма, адже їх куточки швидко зламаються.
 • Міцним ж нігтям, ідеально підійде форма прямокутника. Універсальної вважається – міндалеобразная форма, з не дуже гострим кінчиком.
 • Нігтики потрібно починати пиляти з мізинця, так роблять досвідчені фахівці.
 • У розумі розбийте край нігтя на три складові. Спочатку приберемо зайве на бічних краях, а після приступайте до середньої складової.
 • Майстри не рекомендують пиляти дуже довгі нігті з боків, так як це може призвести до їх витончення.
 • Виберіть відповідне пересування пилочки, і йдіть за ним.
 • Коли ніготь знайшов потрібну форму, необхідно загладити лінію спилювання.
 • На фінішній прямій, коли ваші нігтики здобули ідеальну форму і довжину, їх поверхня варто обробити полірувальним валиком. Головне не перестарайтеся!

З цієї статті ми дізналися про типи нігтів, основних видах пилок, які зможете використовувати для створення манікюру, дотримуючись всіх перерахованих вище правил, ви зможете навчитися доглядати за своїми нігтями і станете щасливою власницею здорових і доглянутих ручок.

.