Ногти

Види покриттів для нігтів: переваги та особливості кожного виду

Види покриття нігтів: базовий і фінішний шар

В даний час багато дівчат люблять доглядати за собою: їх зовнішність має для них першорядне значення. Щоб виглядати красиво, представниці прекрасної статі намагаються тримати в порядку свої руки і нігті: відомо, що вони відіграють велику роль в жіночій красі.

Щоб якось урізноманітнити свій вигляд і надати більше чарівності і шарму своїм нігтиками, було придумано безліч гелів і лаків для їх декорування.Однак порівняно недавно з’явилися покриття для нігтів, які допомагають не тільки змінювати колір нігтів, але і виконують лікувальні функції. Наносити покриття для нігтів потрібно як до, так і після всієї процедури, щоб руки і ноги виглядали по-справжньому красиво і оригінально.

Види покриттів

Багатьох дівчат цікавить питання, що таке покриття. Зазвичай воно являє собою шар прозорого лаку, який наноситься на нігтьові пластини. Покриття нігтів ділиться на кілька типів: перший з них – базове, без якого не може обійтися жодна процедура манікюру або педикюру, а друге – фінішне покриття, що зміцнює і розгладжує тільки нанесений лак. Немає сумнівів, що обидва вони дуже важливі для краси нігтів, а також для їх здоров’я: використання покриттів гарантує, що пластини будуть захищені від ушкоджень і хвороб в кілька разів краще, ніж зазвичай.

Особливості базового покриття

Таке покриття нігтів має прозорий, іноді білий, рожевий або кремового відтінку, щоб на них з’явився вражаючий ефект глянцю. Його можна наносити і без подальшого застосування лаку, щоб створити популярний нюдовий манікюр, який подобається багатьом людям.Базове покриття наноситься на нігті після того, як пластини будуть ретельно вимиті з милом, а на поверхнях і під ними будуть відсутні бруд і сміття. Перш за все база необхідна для наступних цілей:

 • такий шар потрібен для захисту від шкідливих хімічних елементів, які іноді містяться в лаках. Крім того, він запобігає появі не стираються кольорових плям з поверхонь;
 • коли база наноситься на ніготь, дівчата навіть не помічають, як вона непомітно розгладжує пластини.Завдяки цьому нігтики стають бездоганно гладкими і оновленими без якого-небудь збитку для здоров’я або додаткових процедур;
 • багато сучасних базові шари, в тому числі і гібридні, мають в своєму складі такі корисні речовини, вітаміни і мінерали, які відновлюють здоров’я: з цим завданням добре справляється зміцнює покриття нігтів. Якщо часто його використовувати, то на поверхнях не буде присутній ніяких плям різних кольорів, а сам ніготь не втратить свого здорового відтінку.

Варто пам’ятати, що використання базового шару при сучасних процедурах просто необхідно: манікюр не тільки прослужить дівчатам довше, але і не зітреться, а також жодним чином не вплине на стан нагідок.

Що наносити на нігті після закінчення процедури?

Верхнє покриття теж має гарну репутацію у жіночої статі: якщо судити з назви, то його наносять після завершення попередніх етапів декорування нігтів. Такий різновид лаку має кілька неоціненних переваг, які відсутні у базового покриття.

 1. По-перше, такий шар забезпечує додаткове закріплення шару лаку. З його використанням зіпсувати манікюр стає набагато важче, ніж раніше: колір гелю буде залишатися незмінним, а самому нігтя нічого не зможе нашкодити.
 2. Після нанесення верхнього покриття потрібно набагато менше часу для висихання лаку – це приємно здивує зайнятих бізнес-леді.
 3. Завдяки цьому шару нігтики набувають дивовижний блиск. Якщо жінка захоче, вона цілком може створити собі матовий манікюр: верхнє покриття здатне і на це.
 4. При його застосуванні поверхня може почати світитися, якщо на неї направити промені ультрафіолетової лампи.
 5. Нерідко разом з фінішним покриттям радять брати звичайний лак, тому що таке покриття нігтів надає ефект голографії, що виглядає просто дивовижно. Іноді при використанні додаткових матеріалів може вийти і пісочний лак.
 6. Якщо компоненти верхнього шару містять будь-які блискітки, прикраси, слюду і ін., То це все відіб’ється на стані манікюру.

Зараз на ринку продажів з усіх фінішних покриттів краще відомі сучасні марки trind і opi, які займають лідируючі позиції.

Яке покриття вибрати – Trind або Opi?

Верхнє покриття trind є одним з найбільш довготривалих і надійних лаків, які забезпечують хороший догляд за нігтями. Використовуючи trind, жінки помічають, як поверхня немов би покривається захисним шаром, дозволяючи безпечно нанести лак. Колекція квітів від trind багата різноманітними відтінками: всі вони яскраві і ідеально підійдуть до будь-яких нігтям.Крім того, лаки компанії trind мають приємний сюрприз для жінок: при його нанесенні на нігті відразу ж з’являються блиск і здорове сяйво, які стійко тримаються протягом декількох тижнів. Щоб використовувати лак trind, потрібно нанести його на підсохлий лак, після чого почекати п’ять хвилин. До цього часу шар trind буде готовий.

Як і фінішний шар trind, opi гарантує бездоганну гладкість, а також блискучу поверхню, яка довгий час виглядає як нова.

Такий новий закріплювач opi можна застосовувати регулярно, тому що в його складі не міститься компонентів, шкідливих для здоров’я. Більш того, opi захищає поверхню пластин від непотрібних пошкоджень. Нещодавно компанія opi випустила нову лінійку закріплювачів лаків, яка дозволить дівчатам не створювати непотрібних витрат на лампу з ультрафіолетом.

Єдиної відповіді на це питання, яке з покриттів – trind або opi – краще, не існує. Багато дівчат віддають перевагу бренду opi, так як саме це верхнє покриття обіцяє прекрасний результат після процедури, що було перевірено не раз.Крім того, продукція opi коштує не так дорого, як інше верхнє покриття, що дозволило зробити висновок про те, що краще віддати перевагу більш дешевий бренд, який виправдовує свої витрати.

Існує багато різновидів покриттів для нігтів, які значно полегшують життя безлічі жінок на всій планеті: кожне з таких покриттів – унікально і здатне підійти будь-якій представниці жіночої статі. Такі шари незамінні в повсякденному житті – вони дуже корисні як для здоров’я нігтів, так і для загального стану всього організму.

Види покриття нігтів – докладний опис від школи манікюру

Є маса різновидів манікюру, і зрозуміти в цьому розмаїтті часом непросто. Обрізний або не обрізної, класичний або апаратний, американський чи японський – який підійде саме вам?

Манікюр прийнято розподіляти на косметичний медичний і гігієнічний. Косметичний манікюр спрямований перш за все на поліпшення зовнішнього вигляду рук і нігтів і має декоративну функцію.Медичний манікюр є частиною терапії, спрямованої на лікування певних захворювань нігтів і шкіри до, наприклад, онихомикоза нігтьового грибка. Медичний манікюр має ряд особливостей.

Виконується в умовах процедурного медичного кабінету, а не в салоні краси. Процедуру повинен проводити фахівець з медичною освітою. Оброблення нігтів і шкіри робляться в умовах стерильності.

Нігті покривають не декоративними складами, а особливими лікарськими засобами.Варто помітити, що наявність нігтьового грибка є протипоказанням до проведення процедур косметичного манікюру. Медичний же манікюр одна з необхідних умов лікування від подібного роду захворювань. Використовується медичний манікюр і при вроджених деформаціях нігтів і фаланг пальців.

Види косметичного манікюру відрізняються один від одного способами виконувати, а також застосовуваними в процедурах інструментами і засобами.

Класичний обрізний манікюр найпоширеніша різновид процедури, при якій для додання нігтям форми і видалення кутикули застосовуються особливі ножиці і кусачки.Кутикула зсувається до нігтьового ложа і зрізається, тонка шкірка нижній шар кутикули очищається гострим кінцем.

У подібного виду манікюру є основний недолік при зрізанні кутикулу можна травмувати, в результаті чого поява задирок. Також травмувати кутикули може провокувати її посилений ріст і зроговіння. Все-таки є випадки, коли обійтися без обрізного манікюру не можна в тому випадку, якщо руки сильно запущені, допоможе тільки ця косметична процедура.

Шелак

Покриття шелаком має ряд переваг натуральний насичений і яскравий колір, який зберігається тривалий час, на відміну від звичайного манікюру, і легка процедура його покриття або видалення, що дозволяє робити шелак самостійно в домашніх умовах.

Ну звичайно, для всього цього потрібно багато особливих інструментів і приладів, але слід зазначити, що результат перевершить всі ваші очікування.

Створюється шелак в кілька етапів

 1. підготувати нігті включає в себе процедуру гігієнічного манікюру видалення грубої шкіри, надання форми, полірування і т.д.
 2. дезинфікування антибактеріальними засобами, знежирювати бон дер гелем і покриття праймер щоб уникнути отслоек
 3. наносити шелаку в 3 шари із застосуванням LED лампи для сушіння перший шар базовий гель, другий і закріплює шар гель лак
 4. зняття липкого шару клин сірому і зволоження кутикули.

Потрібно відзначити, що так як шелак тримається досить довгий час, то ваші нігті, якщо вони були в поганому стані, встигнуть відрости, і ви зможете потім зняти шелаку привести їх у пристойний стан, не вдаючись до акриловому нарощування. Наступні види догляду спрямовані на усунення недоліків, а саме на усунення проблем розшаровування або пошкодження нігтів, а також на відновлення еластичності, доглянутості та продовження молодості шкіри рук.

Апаратний манікюр

Апаратний догляд є підвидом європейського манікюру, але здійснюється він тільки лише за допомогою особливих апаратів з різними видами насадок.Рекомендується робити його приблизно 1 раз в 2 тижні, а головне його гідність полягає в безпеці і гігієнічності.

Процедура проводиться в кілька етапів і виключно на сухі руки

 • миття і дезинфікування нігтів
 • зняття давнього нанесення виключно без застосування ацетону
 • створення правильної і відповідної рукам форми
 • обрізка кутикули і обробка валиків спеціальними насадками
 • полірування
 • очищення від нігтьової пилу
 • нанесення масел і поживних кремів.

Процедура описаного варіанта досить складна для самостійного проведення її в домашніх умовах, тому якщо вас зацікавив даний варіант, бажано звернутися в такому випадку до Нейлу фахівцям. Тільки в салонах є все необхідне обладнання для точного виконання апаратного манікюру.

Гарячий манікюр

Гарячий догляд можна віднести до укріплюючому доповнення. Підходить така процедура власницям ламких і шаруються нігтів.Для досягнення потрібного ефекту використовується спеціальний пристрій, який можна придбати в спеціальних магазинах, а полягає робота такого пристрою в нагріванні рідини і встановлення певної температури для потрібного результату.

Техніка виконання

 • підготовка здійснюється видами комплексних процедур гігієнічного манікюру
 • гаряча ванночка для нігтів в спеціальному апараті 10 хвилин
 • оброблення шкіри рук маслами
 • парафінотерапія
 • позбавлення від кутикули
 • полірування.

Скажімо подібна процедура рекомендується жінкам з тонкою шкірою і, таким чином, близько розташованих до поверхні судинами і дітям, тому що їх шкіра дуже ніжна і тонка для проведення різних чисток.

Spa – манікюр

Процедури СПА догляду для нігтів складаються з будь-яких дій раннє описаних видів догляду і спрямовані вони виключно на видалення відмерлих клітин шкіри рук і на подальше зволоження.

Здійснюється він у кілька дій

 1. надати правильну форму
 2. пом’якшення і видалення кутикули
 3. поверхневий пілінг
 4. глибокий пілінг із застосуванням препаратів
 5. парафінотерапії
 6. масаж і зволожити шкіру спеціальними засобами
 7. створення красивого блиску за допомогою полірування.

Декоративний

Такі найважливіші гігієнічні види манікюру та технічні виконання процедур.Після цього стандартного догляду можна почати дизайн нігтів. Це можна зробити в тому ж салоні краси, а можна і вдома. Все залежить від того, який варіант оформлення буде обраний.

Так, нарощування краще робити в салоні. Теж відноситься до водного манікюру, а також нанесення малюнків двома і більше квітами. Просте оформлення лаками різних кольорів можна зробити і самостійно.

Всі види дизайну нігтів носять спільну назву декоративного манікюру.Сюди буде ставитися оформити одним червоним, синім, жовтим і т.д. або двома лаками різних кольорів. Трапляється, вважають за краще і більш оригінальний дизайн, поєднання в собі кілька всяких квітів. Все-таки в кожному випадку проста гігієнічна процедура стане найкращою основою для кожного, навіть самого хитромудрого дизайну.

Додатковим етапом кожного догляду є дизайн нігтів. Салони краси пропонують своїм клієнткам ознайомитися з видами манікюру, їх описом і фото, бо будь-яка дівчина має можливість прикрасити свої нігті найрізноманітнішими варіантами, що починаються від простого покриття безбарвним лаком до створення складних малюнків і нейл прикрас.

Який вид манікюру ідеально підійде вашим нігтям, вибирати тільки вам. Сподіваємося, що представлені в цій статті види манікюру та їх опис допоможуть вам розібратися в нейл індустрії і віддати перевагу кращого варіанта.

Найчастіше люди вважають за краще отримувати нові знання в даній сфері завдяки освітнім установам. Всю детальну інформацію ви можете знайти в інтернеті. Наприклад, на даній сторінці у вас є можливість ознайомитися з цінами на школу манікюру https: // ufa.ecolespb.ru/manicure-school або на іншому ресурсі на ваш розсуд.

Що таке покриття для нігтів і які вони бувають

покриттям називають безбарвні лаки, які наносять безпосередньо на нігтьову пластину або поверх кількох шарів кольорового лаку. Покриття діляться на:

 1. базові;
 2. верхні.

Базові покриття

Ще їх називають просто «бази». Базове покриття просто необхідно наносити до того, як покрити нігті кольоровим лаком.Хоча багато хто нехтує їм, коли роблять манікюр будинку. Базове покриття може бути не тільки безбарвним, але і матовим. Давати певний відтінок: рожевий, бежевий і т.п.

Різні базові покриття

Базові покриття мають такий же інгредіентний склад, що і звичайний лак, але процентна частка зміст інгредієнтів в ньому інша. Завдяки цьому базове покриття краще зчіплюється з нігтьової пластиною, швидше висихає, лягає рівніше, забезпечує ідеальне зчеплення з кольоровим лаком.

Існують базові покриття, які виконують різні функції:

 1. лікувальні , застосовувані під час курсу лікування грибка та інших уражень нігтів;
 2. ріджфіллери покликані заповнювати нерівності, робити нігті більш гладкими;
 3. зміцнюють , містять в своєму складі різні вітаміни і мінерали;
 4. з захистом від ультрафіолету та інші.

Використання базових покриттів допомагає не тільки захистити нігтьову пластину, а й зміцнити її навіть тоді, коли у вас елегантний яскравий манікюр.

Верхні покриття

Верхні покриття – це лаки-закріплювачі, ще їх називають топовими, фінішними покриттями. Вони мають багато корисних для манікюру властивостей.

Різні верхні покриття

По-перше, вони захищають кольоровий лак від відколів і вицвітання.

Так само як і базові покриття, «закріплювачі» мають ті ж інгредієнти, що і лак. Але їх процентне співвідношення інше, ніж в звичайних лаках. Крім захисту кольору, верхнє покриття може:

 1. захищати від ультрафіолету;
 2. швидше висушувати лак;
 3. скріплювати кілька шарів лаку, роблячи манікюр довговічніше;
 4. надавати глянсовий блиск і сяйво;
 5. надавати ефект «мокрого» покриття;
 6. перешкоджати розтріскування лаку;
 7. світитися в ультрафіолетовому світлі;
 8. надавати манікюру сяйво, певний відтінок, створювати додатковий ефекти;
 9. призначатися виключно для французького манікюру, оберігати його від жовтизни, робити відросла частина нігтя біліше.

Не варто забувати і про нігті на ногах. Лак на ногах стирається повільніше, менше схильний до сколів, зате влітку він швидше вицвітає.

Наносити базове покриття, як і лак, потрібно на знежирені нігті. А верхнє покриття наноситься дуже швидкими рухами, так як висихає воно швидше, ніж інші засоби. Шар повинен бути тонким і рівним, тоді ви досягнете дзеркального блиску.

Які бувають лаки для нігтів?

Типи покриттів для нігтів

Традиційний рідкий лак – це ті самі сотні різнокольорових флакончиків в магазинах косметики.Найпростіший лак, що підходить для створення манікюру в домашніх умовах.

Твердий лак – це набір наклейок різних розмірів в формі нігтів з еластичного тонкого матеріалу, які приклеюються на нігті. Тримається приблизно один тиждень.

Гель-лак – найпопулярніший вид лаків в даний момент. Це стійке покриття, що складається з гелю, який використовується для нарощування і звичайного рідкого лаку. Сохне даний вид лаку виключно в спеціальній ультрафіолетовій лампі, а тримається на нігтях 2-3 тижні.Найпопулярнішою маркою гель-лаків є CND ( «Shellac»).

Акриловий лак створює на нігтях захисну плівку, яка оберігає нігті від негативних впливів зовнішніх чинників: вода, побутова хімія і т.д. Тримається на нігтях приблизно 5-7 днів.

Швидкосохнучий лак – лак, засихають на нігтях протягом 30-60 секунд.

Лак-основа – це прозорий або напівпрозорий лак, який наноситься на нігті перед основним фарбуванням і захищає нігтьову пластину від кольорових пігментів лаків.Думаю, багато дівчат стикалися з тим, що нігтьова пластина після видалення лаку зберігала його ледь помітний відтінок.

Лак-закріплювач – це безбарвний лак, який наноситься на створений манікюр, надає блиск і продовжує його стійкість.

Види декоративних лаків

Матовий лак – популярне непрозоре, трохи шороховатостей покриття без блискіток, переливів, розлучень і т.д. Тільки колір, нічого зайвого.

Перламутрове лак містить в своєму складі дрібні переливаються частинки, які створюють на нігтях «перловий» ефект.Такий лак акцентує увагу на недоліках нігтьової пластини, тому наносити його краще на лак-основу.

Лак-емаль – непрозоре покриття без блискіток, переливів, розлучень і т.д.

Неоновий лак – це яскравий лак кислотних відтінків, часто буває флуоресцентним, тобто світиться в темряві. Ідеальний варіант для нічних вечірок!

Лак з блискітками володіє однією головною особливістю – наявність блискіток різних форм, кольорів і розмірів.

Пісочний лак – після висихання поверхня нігтя набуває зернистий ефект, ніби розсипаний пісок.

Дзеркальний (металевий) лак – створює на нігтях металевий ефект.

Голографічний лак дуже красиво і яскраво переливається при яскравому освітленні, створюючи ефект голографії.

Магнітний лак містить в своєму складі найменшу металеву стружку.При нанесенні необхідно піднести до ще не засохлої лаку магнітну кришечку флакона на кілька секунд і лак придбає незвичайну форму або візерунок.

Лак з ефектом художнього розтріскування (кракелюр) – створює на нігтях незвичайний ефект розтріскування покриття. Найкраще такий лак наносити на кольорову основу.

Лак-хамелеон – незвичайний лак, який змінює колір залежно від освітлення або температури навколишнього середовища.

.