Ногти

Прикмета зламався ніготь на безіменному пальці: прикмета – зламався на великому, вказівному, середньому, безіменному пальці, мізинці

зламався, білі плями і смуги

Багато століть назад довгі доглянуті нігті були ознакою шляхетності стану. Адже тільки представники знаті могли дозволити собі не займатися ручною працею. Так народилося повір’я, що зламаний ніготь – провісник погіршення матеріального добробуту.

В наші дні наявністю манікюру і довгих нігтів вже нікого не здивуєш, але ось забобони з цього приводу, як і раніше залишилися.

Форма і колір нігтів, наприклад, можуть розповісти про стан здоров’я і характер людини.Шкідлива звичка гризти нігті, на думку наших предків, є постійним супутником енергетично слабких людей, яких по життю переслідують невдачі і розчарування.

У той же час у молодої самотньої дівчини постійно ламаються нігті є ознакою того, що їй прийшов час виходити заміж.

На лівій руці

Зламати ніготь на лівій руці – прикмета в цілому непогана. Це означає, що всі перешкоди на шляху до вашого успіху зникли. Ніщо не завадить вам тепер реалізувати намічені плани.Але в думці є застереження: якщо ви помітили на зламаному нігті маленька біла цятка – готуйтеся до непередбачених ситуацій у вашій справі.

Якщо ж відразу кілька нігтів на лівій руці були зіпсовані – ви надто нетерплячі і хочете отримати все і відразу. Не варто розраховувати на швидкий результат. Щоб отримати бажане, вам буде потрібно багато часу, працьовитості і сил.

Важливо відзначити, що тлумачення прикмети буде відрізнятися і в залежності від того, на якому пальці ви зламали ніготь.

 • Великий палець.
 • обламати ніготь на великому пальці лівої руки пророкує вам несподівану, але дуже приємну зустріч. Можливо, цієї зустрічі ви чекаєте вже дуже довгий час. Крім того, вас чекає успішне завершення всіх справ.

 • Вказівний палець.
 • Зламати ніготь на цьому пальці – хороший знак для тих, кого останнім часом переслідували неприємності на роботі. Ваші проблеми будуть дуже скоро вирішені в вашу користь. Ваша праця оцінять.До вашої думки почнуть прислухатися. Конфлікти з начальством або колегами будуть улагоджені.

 • Середній палець.
 • Ваш ризик буде виправданий. Вам представиться можливість без особливих зусиль отримати велику суму грошей. Якщо ви плануєте вирушити на відпочинок – вас чекає море позитивних емоцій і радісних моментів.

 • Безіменний палець.
 • Цей палець зламаним нігтем попереджає вас про настання дуже сприятливого періоду у вашому житті. Вас чекають приємні звістки, подарунки або виграші, професійне зростання і підвищення по кар’єрних сходах.В особистому житті теж настане світла смуга. Самотні знайдуть свою любов, а сімейні порозуміються.

 • Мізинець.
 • Зламати ніготь на мізинці лівої руки – до змін. Це може бути вступ до шлюбу, пристрій на перспективну посаду, переїзд. Ваше матеріальне становище незабаром покращиться, справи підуть в гору.

На правій руці

Коли у людини ламаються нігті – це явище не з приємних. Але в разі якщо нігті ламаються на правій руці, крім дискомфорту це несе в собі ще й погана прикмета.

Прикмета в цьому випадку віщує вам суцільні невдачі і крах всіх планів.

Якщо ви примудрилися зламати на правій руці кілька нігтів, то негативне значення прикмети в рази посилюється. Це може означати, що ви вибрали невірний шлях і вам терміново потрібно щось змінювати у своєму житті.

Щоб визначити, до чого ламається ніготь на правій руці, важливо враховувати, на якому саме пальці сталася поломка нігтя.

 • Великий палець.
 • Якщо на великому пальці правої руки зламався ніготь, то прикмета обіцяє вам великі проблеми.Розпочате вами справа приречена на провал. Фортуна відвернулася від вас і найближчим часом ситуація навряд чи зміниться на краще.

 • Вказівний палець.
 • Як зіпсований ніготь на цьому пальці, так і ваша репутація може виявитися зіпсованою. Ви ризикуєте втратити авторитет в очах колег і близьких людей. Проблеми можуть торкнутися і сферу особистого життя. Ви займаєте програшну позицію в якомусь важливій справі.

 • Середній палець.
 • Вас чекає важка дорога. Відрядження буде супроводжуватися безліччю перешкод.Поїздка на відпочинок – дрібними неприємностями, які виб’ють з колії і зіпсують враження від усієї подорожі.

 • Безіменний палець.
 • Зламати ніготь на безіменному пальці правої руки – до конфліктів з ріднею. Прикмета обіцяє нерозуміння у відносинах з близькими – невдоволення, докори і образи.

 • Мізинець.
 • Цей ніготь на правій руці ламається до втрат. Ви ризикуєте втратити великої суми грошей. Також це може передвіщати серйозну сварку з коханою людиною або близьким другом.

Значення пальців в езотериці

Кожен палець, з точки зору езотерики, має своє енергетичне значення і сферу впливу.

Великий палець символізує розум, наміри людини, його завзятість і силу волі. Цей палець є показником життєвих сил і енергії людини, характеризує його цілі і бажання.

Вказівний палець відповідає за владу і вплив на людей. Цим пальцем ми як би віддаємо розпорядження – вказуємо на те, що нам потрібно.Їм же ми погрожуємо в разі невиконання нашої волі. Цей палець символізує лідерські якості людини, його рішучість і контроль над ситуацією.

Середній палець уособлює життєвий шлях людини, його долю. Цей палець відповідальний за особисті якості, духовність і призначення людини, а також за його совість і моральні принципи.

Безіменний палець – символ сфери серцевих справ і здоров’я. Неспроста на цьому пальці прийнято носити обручку. Він відповідає за взаємини з близькими, сімейні справи, любов і вірність.

Мізинець відповідає за несподівані повороти долі, подарунки і сюрпризи. Цей палець ототожнюється зі змінами, доленосними подіями. Він також є показником вашої комунікабельності, дружелюбності та відкритості світу.

Білі плями на нігтях: значення прикмети

Нерідко на нігтьових пластинах можна помітити невеликі білі цятки різних форм. Медики стверджують, що це пов’язано з об’єктивними процесами, що відбуваються в організмі.

А забобонні люди, в свою чергу, приписують білим цятками на нігтях свій певний сенс.З цим явищем в народі пов’язано безліч прикмет, тому важливо враховувати на якому саме пальці виникла біла мітка.

На великому пальці білі плями віщують отримання прибутку. Це може бути цінний подарунок або премія. Ще одне значення прикмети – отримання хорошої перспективної посади з високою заробітною платою.

На вказівному пальці – до туги і печалі. Також цей знак свідчить про самотність і потреби в турботі про близьких.

Середній палець може покритися білими цятками перед великою покупкою.Прикмета обіцяє радість. Чим більше цяток з’явилося на нігтьової пластини, тим більше радості вас чекає.

На безіменному пальці відмітини попереджають про біду. Ці плями можуть говорити про серйозне розлад у родині аж до розлучення, проблеми із самореалізацією, фінансові ускладнення. Щоб уникнути проблем в майбутньому, необхідно терміново зістригти цей ніготь.

Білі цятки на мізинці віщують взаємну любов, міцну дружбу або приємна подорож. Мітка на цьому пальці може стати передвістям зустрічі зі своєю другою половинкою і навіть швидкого весілля.Однак такі цятки можуть з’явитися і згодом пережитого стресу від якоїсь конфліктної ситуації.

Слід також згадати, що поява білих відмітин на нігтях хворої людини свідчить про його швидке одужання.

Три плямочки на різних нігтьових пластинах однієї руки віщують великий успіх і везіння в розпочатій справі. Такі ж три цятки на нігтьових пластинах різних рук – поганий знак, що означає наступ смуги проблем і негараздів на роботі.

В який день потрібно стригти нігті

Народні прикмети можуть повідати нам навіть про те, в який день тижня краще стригти нігті, щоб залучити в своє життя удачу або позбутися від проблем насущних.

Перед тим як почати робити манікюр, потрібно врахувати, що стрижка нігтів в різні дні тижня матиме своє особливе значення.

У понеділок, привівши в порядок нігті, можна звільнитися від туги і печалі, позбутися від усіх неприємностей, що терзали вас останнім часом. Стрижка нігтів в цей день також сприяє зміцненню чоловічого і жіночого здоров’я.

Манікюр у вівторок теж допоможе притягти в свою долю удачу. Ви зможете швидше досягти своєї мети і очистіть свій розум від сумних і тривожних думок.

У середу стрижка нігтів допоможе вам прийняти важливе рішення, яке зіграє ключову роль у вашій подальшу долю. Так ви отримаєте контроль над ситуацією, позбудетеся від накопиченого негативу і стресу.

Зробивши манікюр в четвер, ви швидше прийдете до своєї мети. Це в основному стосується вашої самореалізації в діловій та професійній сферах. Ви будете упевнені в собі, віру у власні сили.

В п’ятницю стрижка нігтів допомагає зберігати молодість і красу.Однак в прагненні омолодитися головне – не перестаратися. Постійна обробка нігтів по п’ятницях може привести до виснаження життєвих сил організму.

Стрижка в суботу допоможе налагодити особисте життя. Цей день є найсприятливішим для догляду за нігтями.

У неділю, навпаки, робити манікюр не рекомендується. Цей день необхідно присвятити відпочинку, очищенню і наповненню організму енергією.

Автор статті

Астролог, ваша Астро мама

Написано статей

Зламався ніготь – прикмети

Сьогодні для багатьох дівчат зламаний ніготь є величезною трагедією, а ще кілька десятків років тому, це був сигнал про якихось життєвих змінах.У давнину люди багато подій пояснювали забобонами, які виникали в результаті багаторічних спостережень. Багато хто до цих пір користуються прикметою, що означає, якщо зламався ніготь. Розшифровка залежить від пальця, на якому сталася «трагедія». З давніх-давен люди все, що пов’язано з правою стороною асоціювали з чимось хорошим, а з лівого – з поганим, але оскільки відбувається «поломка», то значення змінюються.

Що значить прикмета «зламати ніготь на лівій або на правій руці»?

Так склалося, що кожен палець має свою певну зону впливу, які і враховуються в забобони.

Прикмета – зламати ніготь на правій руці на:

 1. мізинця – це передвісник втрати кругленької суми грошей.
 2. Безіменному пальці – це знак, який вказує на виникнення скандалів з батьками.
 3. Середньому пальці – це символ, що означає швидку дорогу.
 4. вказівного пальця – це провісник проблем в особистому житті, які можуть привести до депресії. Найближчим часом ситуація, що має відношення до управління над іншими людьми, вийде з-під контролю.
 5. Прикмета «зламався ніготь на великому пальці» носить негативний характер і віщує проблеми в справах. Найближчим часом можна не розраховувати на щастить.

Прикмета – зламався ніготь на лівій руці на:

 1. мізинця – це знак, який вказує на приїзд несподіваних гостей. Для одиноких жінок, така неприємність обіцяє нову любов.
 2. Безіменному пальці – це провісник хороших новин.
 3. Середньому пальці – це рекомендація, що варто ризикувати, оскільки все закінчиться вдало.Найближчим часом варто вирушати у відпустку, який подарує багато позитивних емоцій.
 4. вказівного пальця – це знак того, що незабаром навколишні навчаться прислухатися до ваших порад.
 5. Великому пальці – це провісник приємної зустрічі. В найближчому часі можна розраховувати на реалізацію задуманого, оскільки всі перешкоди вирішаться самі собою.

Якщо на нігті, який зламався є білі плями – це знак, що все піде не за планом і слід запастися терпінням.

Пам’ятайте про те, що трапляється в житті те, про що людина думає, тому вірте тільки в хороше. До того ж враховуйте, що якщо нігті слабкі і часто ламаються, то тут не потрібно користуватися прикметами, а краще звернутися до лікаря.

прикмети для всіх пальців лівої і правої руки

Нігті завжди вважалися важливим символом в езотериці. Проблеми з ними асоціюються як з бідами, так і з великою радістю в недалекому майбутньому. Якщо зламався ніготь, то трактування залежить від того, на якому пальці і руці трапився казус.

Прикмети для лівої і правої руки

Забобони вказують, що за лівим плечем людини варто нечиста сила, за правим – божі посланці. Тому біси з одного боку пророкують проблеми, а ангел-хранитель з іншого – безхмарне майбутнє. У випадку з нігтями все навпаки.

Коли ламаються на лівій руці, це говорить про зруйновані плани біса. Якщо вони постраждали на правій руці, це знак про зірвані ангельських задумки.

Який палець задіяний

В залежності від пальця, забобони віщують різні біди або приємне майбутнє.

Великий

Завзятість в досягненні мети, сила волі – такий символізм надають цьому персту езотерики.

 1. Повір’я свідчать, що зламаний ніготь на великому пальці символізує про швидке зникнення неприємного людини. Можливо, давній ворог залишить у спокої, або докучливий сусід переїде в інший будинок.
 2. Прикмета попереджає про те, що власник звалює на себе занадто багато справ. Потрібно навчитися передавати частину обов’язків іншим людям, знаходити час для відпочинку – інакше можна духовно і фізично зламатися.
 3. Якщо неприємність сталася з нігтем лівої руки, то всі перепони для досягнення поставлених цілей скоро зруйнуються.
 4. Проблеми з нігтем на правій руці – попередження. Потрібно або почекати з реалізацією великих планів, або переглянути підхід до них.

Вказівний

Лідерство і авторитет пов’язані з вказівним пальцем. Поломка нігтя попереджає про неприємності:

 1. Потрібно перестати у всьому нав’язувати свою думку. Пора зупинитися і не намагатися в обговоренні будь-якого питання бути першим. Інакше близькі люди можуть відвернутися.
 2. Ліва рука говорить про те, що скоро людина позбавиться від маніпуляцій вище стоїть за посадою особи. Якщо пошкодження сталося у начальника, то скоро він побачить в когось із співробітників, кого вважав мало корисним, справжній потенціал.
 3. Права рука попереджає про проблеми з начальством. Коли ніготь зламався на вказівному пальці у керівника, це свідчить про зниження авторитету серед підлеглих або появі співробітника, який буде гальмувати прогрес компанії.

Середній

Про що говорить зламаний ніготь на середньому пальці:

 1. Людина знаходиться на межі нервового зриву, занадто часто звинувачує себе. Потрібно позитивніше дивитися на світ – поруч знаходиться той, хто готовий подарувати тепло і турботу.
 2. На лівій. Шлях, який обіцяє багатство. Він буде довгий, але приємний. Ризик може принести вигоду. Однак, не варто займатися азартними іграми.
 3. На правій. Якщо попереду подорож, то воно буде важким.Також поломка обіцяє фінансові труднощі найближчим часом.

Пов’язують середній палець і зі здоров’ям. Зламається ніготь на лівій руці – до хвороби, на правій – до зцілення.

Безіменний

Почуття і емоції відносяться до безіменного персту – не дарма на нього надягають обручку. Зламався ніготь на безіменному пальці попереджає:

 1. Людина страждає комплексом неповноцінності, боїться спілкування з протилежною статтю.
 2. Ліва рука.Скоро прийде приємна звістка. Воно пов’язане з коханою людиною або грошима.
 3. Права рука. Висока ймовірність конфлікту з чоловіком / дружиною, батьками другої половинки.

Мізинець

Дружба і доля пов’язані з мізинцем. Якщо зламаний ніготь на лівій руці, то скоро з’являться довгоочікувані гості або трапиться приємна подія.

Зламався ніготь на мізинці правої руки попереджає про втрати грошей, сварках в сім’ї.

Інші тлумачення

Поломка нігтя на лівій руці говорить про те, що людина хоче отримати все і відразу, не докладаючи для цього значних зусиль.

Коли зламаний ніготь сниться уві сні, це завжди до біди:

 • сварки в родині;
 • фінансові проблеми;
 • непорозуміння в колі друзів або колег.

Зламався уві сні нарощений ніготь вказує, що слід позбутися в житті від усього зайвого, удаваного.

Сон про брудному, недоглянутою манікюрі попереджає про проблеми зі здоров’ям. Потрібно пройти медичне обстеження, вийти з депресивного стану.

Зламалося кілька нігтів на правій руці – в житті занадто багато непотрібних клопотів.Можливо, людина звернув зі свого шляху і займається не тим, що йому подобається. Потрібно розібратися в собі і знайти гармонію.

Білі плями на зламаному нігті мають різні трактування – залежить від пальця:

 1. Великий – очікується подарунок, премія або підвищення на посаді.
 2. Вказівний – попереду чекає печаль і самотність.
 3. Середній – чим більше плям, тим цінніше незабаром виявиться покупка.
 4. Безіменний – віщує всілякі проблеми: сварки в родині, фінансові негаразди, швидка хвороба.
 5. Мізинець – передвістя приємних подій. Скоро відбудеться весілля, зустріч з одним і так далі.

Запобігання негативних подій

Жінкам поломка декількох нігтів обіцяє зустріч з обранцем. Забобони пояснюють, що дамі більше не доведеться процарапивать собі дорогу до щасливого життя – наречений ось-ось з’явиться.

Слід пам’ятати, що існують і інші прикмети:

 • Зламати ніготь можна через проблеми зі здоров’ям.Потрібно обов’язково перевірити рівень кальцію в крові і здати всі аналізи, які вкаже лікар. Інакше, чекаючи нареченого, можна зіпсувати своє здоров’я.
 • У жінок нігті ламаються через неправильно зробленого манікюру. Вірити приймете варто тільки в разі, якщо проблем зі здоров’ям і якістю нігтів не виявлено.
 • Поломка на середньому пальці лівої руки перед хрещенням вважається поганим знаком. Щоб уникнути біди, потрібно підійти до дзеркала, три рази повернутися проти годинникової стрілки.Можливі неприємності повинні розсіятися.

Будь магічні ритуали, навіть нешкідливі на перший погляд, потрібно намагатися уникати. Якщо неприємність сталася у віруючої людини, то рекомендується помолитися в церкві. Спосіб, який допомагає позбавитися від негативу при зламаному нігті – зістригти його.

Коли на правій або лівій руці зламався ніготь, потрібно в першу чергу сходити до лікаря і переконатися, що здоров’я в повному порядку. Тільки в такому випадку можна намагатися трактувати подію як знак згори.

зламався ніготь на лівій і правій руці

На нігтях знаходиться велика кількість енергетичних точок, вони з’єднані з різними органами і системами нашого організму і взаємодіють з енергіями. Саме тому з нігтями езотерики пов’язують безліч пророкувань. Тому що колір лаку, форма нігтьової пластини і інші нюанси впливають на власне життя.

З давнини вважалося, що довгі нігті носять багаті люди з вищого світу.Саме вони могли дозволити собі не працювати фізичною працею і зберігати манікюр тривалий час. Тому, якщо ніготь ламався, то вважалося, що це поганий знак, який несе втрату благополуччя і негативні зміни в житті.

Сьогодні довгі нігті можуть дозволити собі люди з різних верств суспільства, проте прикмети, пов’язані з їх ушкодженнями, залишаються актуальними досі.

Зламався ніготь: який палець?

Кожен палець на руці має своє езотеричне значення.Тому, якщо у вас зламався палець, то в першу чергу необхідно звернути увагу, на якій руці це сталося.

Якщо ніготь зламався на великому пальці, то вважається, що людина поклав на себе занадто багато обов’язків. Він не справляється з вантажем турбот і відповідальності.

На вказівному пальці ніготь ламається в тому випадку, якщо людина любить придушувати волю інших, чинить надмірний вплив своїм авторитетом, дуже активно відстоює свою думку.

Проблема на середньому пальці говорить про брак почуттів в житті людини.Це можуть бути сімейні негаразди, відсутність турботи близьких.

Зламані нігті на безіменному пальці говорять про можливі порушення здоров’я людини.

Проблема з мізинцями говорить про неправильне взаємовідношення з оточуючими людьми.

Інші тлумачення

Якщо біда сталася з великим пальцем , то це може говорити про те, що обридлий вам людина нарешті залишить вам в спокої. Також це може бути зміна місця проживання.Тобто ситуація призведе до зменшення негативних ситуацій за рахунок усунення надокучливого людини. Деякі тлумачення говорять про те, що аварія з великим пальцем може привести до несподіваного щастя. Це може бути виграш в лотерею, знайомство з бажаним людиною, приємний подарунок.

Вказівний палець говорить про авторитет людини. Тут заточені лідерські якості, воля, влада. Згідно езотеричних знань, нігті на цих пальцях ламаються тільки у авторитарних особистостей, які дуже активно проявляю свою думку і тиснуть на оточуючих людей.Інші фахівці говорять про те, що у людей розвинені лідерські якості. У будь-якому випадку тлумачення необхідно проводити індивідуально, так як у кожної людини своя життя і її аспекти.

Середні пальці відображають почуття і емоції. Тут зламаний ніготь сигналізує про емоційної нестабільності, душевному горі, почутті провини, глибокої депресії. Якщо ніготь на середньому пальці ламається часто, то ситуація може привести до серйозного духовної кризи. Ви самотні і не маєте поруч людини, який може вас підтримати.Згідно з іншими тлумаченнями, середній палець відображає стан здоров’я людини.

Мізинці символізують дружбу і взаєморозуміння з навколишнім світом. Коли люди хочуть помиритися, вони з’єднують саме мізинчик, обіцяючи більше не лаятися. Вони можуть розповісти про серйозні поворотах долі, як позитивного, так і негативного дії.

Прикмети, що стосуються правої руки

Згідно езотеричним знаннями права сторона тіла відображає благі передбачення, проте у випадку з поламаним нігтем перспективи негативні.Іноді вони загрожують не доконаним планами:

 • Великий палець говорить про те, що розпочатий вами проект зазнає невдачі, удача не буде супроводжувати досягнення бажаної мети. При цьому негативна смуга затягнеться на тривалий термін;
 • Вказівний палець – втрата власного авторитету серед оточуючих людей. Це може бути, як сімейна атмосфера, так і робоча ситуація. Іноді ситуація проявляється в проблемах з розумінням і вихованням дітей.Також нерідко ситуація означає проблеми в особистому житті, втрату контролю над ситуацією, що проблемною ситуацією;
 • Середній палець – предзнаменует дорогу. У найближчому майбутньому вам доведеться відправитися в дорогу. Це може бути робоча поїздка. Як правило, вона може принести багато проблемних питань, які вам доведеться вирішувати;
 • Безіменний палець – передрікає погіршення взаємин з родичами, проблеми в стосунках з протилежною статтю.Нерозуміння ровесників, втрата власного «Я»;
 • Мізинець – означає матеріальні втрати, конфліктні ситуації з близькими людьми через власну необережність.

Якщо на зламаному нігті ви виявили пляму білого кольору, то це говорить про те, що ваші плани реалізуються не так, як ви запланували. Якщо у вас одночасно зламалося кілька нігтів на правій руці, то це означає, що ви вибрали невірний життєвий шлях. Варто зупинитися, озирнутися і подумати, що ви в житті робите не так.Переломний момент, коли ви можете змінити все на краще, якщо усвідомлюєте, що робите невірно.

Прикмети, що стосуються лівої руки

Як правило, нігті, зламані на лівій руці, є позитивними прогнозами. Вважається, що якщо людина починає нову справу, то йому буде супроводжувати удача. Докладні прикмети залежно пальця, на якому зламався ніготь:

 • Великий палець – вказує на удачу в справах за будь-яких починаннях. Всі справи будуть мати позитивний результат.Вас чекає приємна зустріч або нове захоплююче знайомство;
 • Вказівний палець – ніготь ламається в основному у людей, які мають проблеми у трудовій діяльності. Ситуація говорить про те, що всі вони скоро вирішуватися, при цьому рішення буде м’яким і чудесним. Начальник нарешті помітить вас з кращого боку, виявляючи свою прихильність. Прикмета також говорить про те, що до вас прислухаються люди, звернуть на вас увагу;
 • Середній – говорить про матеріальне доході, відмінному спокійному відпочинку.У вас від нового періоду в житті будуть тільки найтепліші спогади. Вам посміхнеться удача, тому ви зможете заробити велику суму грошей без особливих зусиль;
 • Безіменний палець – до вас незабаром постукають благі новини, які скажуть про виграш, отриманні спадщини, дорогий подарунок або підвищенні. Новини носитиме суто позитивний характер. Якщо ви самотні, то ситуація може передвіщати зустріч з другою половинкою, при цьому відносини будуть теплими і бурхливими;
 • Мізинець передрікає щастя в житті.Це може бути реалізація бажання, до якого ви давно прагнете, отримання високої посади, зустріч щирої любові, поліпшення матеріального добробуту.

Якщо ви виявили на зламаному нігтики лівої руки біла пляма, то це сигналізує про те, що ваші плани і проекти будуть розвиватися не так, як ви цього хочете. Є ймовірність зіпсувати розпочатий проект. При цьому це може зробити будь-яка дрібниця, тому діяти необхідно з особин акуратністю.

Якщо у вас одночасно зламалися кілька нігтів на лівій руці, це означає те, що ви хочете реалізувати відразу кілька проектів.У вас немає смирення і терпіння. Вам необхідно не тільки емоційно бажати здійснення, а й докладати максимум зусиль. Необхідно боротися за отримання бажаного, при цьому діяти тільки благими вчинками.

Як запобігти негативним прикмети?

Особливо поганою прикметою вважається будь-який ніготь, який був поламаний в день Хрещення. Щоб вичерпати негатив і знешкодити негативний послання, слід стати перед дзеркалом і три рази повертатися навколо себе.Вважається, що після такого ритуалу пророкування повинно втратити силу.

Однак, якщо ви не займаєтеся подібними речами, краще і не починати експерименти. Якщо ви ставитеся до віруючих людей, то відвідайте церкву, помоліться. Якщо ж хто не вірує, то просто приведіть ніготь в порядок і спокійно живіть далі.

Стара прикмета говорить про те, що якщо в молодої дівчини ламаються нігтики, то незабаром вона зустріне свого судженого. Передбачення приємне, однак не варто залишати поза увагою і фізіологічні особливості.Якщо в організмі відбувається гостра нестача вітамінів, але нігті також слабшають. Загалом існує безліч причин проблеми, а вам слід розібратися з собою і зрозуміти власну.

Вибір форми нігтів

Здається, форму нігтів ми вибираємо інтуїтивно, проте і це має важливе значення. Якщо у дівчини не складається особисте життя, то виною проблеми може бути манікюр. Здається, що це дурість, але насправді і тут присутня частинка проблеми.

Якщо ви хочете знайти свою половинку і обзавестися сім’єю, то рекомендується робити закруглені нігтики.При цьому ситуація в особистому житті на даний момент не має принципового значення. Ви можете бути в відносинах або шукати своє щастя.

Якщо ж ви мрієте досягти великих успіхів у професійній кар’єрі, то віддайте перевагу квадратному манікюру. Важливо зробити чіткі кути.

Манікюр трикутної форми підійде тим дівчатам, у яких є одна чітка мета. Вся енергія в даному випадку буде направлена ​​на її здійснення.

прикмета на правій і лівій руці і на всіх пальцях

Таке неприємне явище, як зламаний ніготь, здатне завдати чимало негативних переживань.Однак, в народі вважають, що подібна подія може ще й обіцяти щось позитивне (а може, і негативне) – все залежить від конкретного пальця.

 • Найчастіше можна почути, що зламаний ніготь вказує на втрату грошей. А якщо подія трапилася з дівчиною на виданні, то її скоро можуть посватати.

Ліва рука або права?

Яку прикмету, пов’язані з тілом людини, не візьми, завжди ліва половина відповідає за щось негативне, а права – позитивне.Але з нігтями все навпаки:

 • Оскільки поломка нігтя – це свого роду втрата, то на правій руці вона відповідає за погані прикмети, на лівій – за добрі.

Як казали у давнину, раз щось сталося з лівого боку, злі сили намагалися нашкодити, та не змогли. А якщо з правої – то їх підступи ще можуть відгукнутися.

Підводячи підсумки, якщо дівчина:

 • зламала ніготь на правій руці, прикмета попереджає про можливу небезпеку,
 • зламала ніготь на лівій руці, прикмета обіцяє радісні події і хороші новини.

На якому пальці?

Те, який саме палець постраждав, також має значення.

ліва

Якщо на лівій руці це:

 • безіменний палець – до радісних звісток,
 • великий палець – до приємної зустрічі,
 • вказівний палець – до вирішення проблеми в вашу користь,
 • Зламала ніготь на мізинці зліва – чекай гостей.
 • А прикмета зламати ніготь на середньому пальці обіцяє отримання маси позитивних емоцій.

права

На правій руці, якщо ніготь ламається:

 • на мізинці, то це обіцяє грошові втрати,
 • на середньому пальці – клопоти в дорозі,
 • на вказівному пальчику – проблеми з коханим,
 • на безіменному – скандали з дітьми або батьками.
 • Прикмета зламати ніготь на великому пальці правої руки обіцяє проблеми в поточних повсякденних справах вдома і на роботі / в навчанні.

Ступінь поломки

Велике значення має «ступінь поломки». Якщо нігтик обламався під самий корінь і навіть глибше, дія прикмети посилюється мінімум двоє. Якщо ж зламався самий краєчок, то наслідки будуть мінімальними.

Варто відзначити, що прикмети про зламаний ніготь складалися століття назад, коли єдиним шансом для модниці стати володаркою довгих привабливих нагідок було відростити їх самостійно.

Оскільки сьогодні відновити довжину нігтів простіше, негативні прикмети на тему «зламати ніготь» більше не мають настільки яскравого забарвлення, особливо якщо мова йде про нарощених нігтики:

 • У даному випадку з упевненістю можна говорити тільки про близьких матеріальних витратах на корекцію потерпілого нігтя.

.