Ногти

Чи може зростися зламаний ніготь: які причини, що робити, ніж потрібно мазати, коли йти до лікаря і домашні способи лікування

Чи може зламаний ніготь зростися. О, Боги, зламався ніготь! Без паніки, «швидка допомога» все полагодить! Що не можна робити, якщо зламався ніготь

Довгі нігті і красивий манікюр – еталон жіночої краси. І поломка нігтя – велика неприємність для кожної жінки. Місце відколу виглядає неестетично і дряпає шкіру.

Як бути, якщо відламався ніготь і хочеться повернути йому колишній красивий вид?


Зламався ніготь: що робити

Подальші дії з обламаним нігтем залежать від того, як він зламався: злегка тріснув або відірвався повністю.Нерівний край чи тріщина будуть доставляти неприємності – дряпати і чіплятися за одяг.

Можливі дії
при поломці нігтя наступні:

 • Обрізати ніготь
  або запив.
 • підклеїти тріщину
  самостійно.
 • Звернутися за допомогою
  до фахівця.

Якщо ви хочете самостійно вирішити проблему і врятувати зламаний ніготь самостійно в домашніх умовах, то треба правильно вибрати технологію склеювання.Це залежить від того, де пройшла тріщина: в нависає частини нігтя або посередині його. Також важливий і розмір тріщини.

 • Якщо поломка невелика
  , то можна заклеїти
  проблемну ділянку спеціальної латкою з натуральної тканини або паперового пластиру. До такого ремонту звертаються за будь-яких тріщинах збоку нігтя, по лінії “посмішки” або уздовж неї.
 • При повному відламуванням
  нігтя зверху накладають
  акриловий штучний матеріал – тіпси
  .
 • Тіпсі накладають також тоді, коли тріщина з’явилася уздовж осі пальця, посередині.

Ремонтувати обламані ніготь має сенс, якщо він тріснув але лише на 1/3 його довжини. В іншому випадку ремонт виявиться недовговічним.

Іноді тріщина проходить наскільки глибоко, що травмує палець під нігтем. У такому випадку лікування і відновлення краще провести в салоні.

Чого можна робити
:

 • Клеїти
  живий натуральний ніготь на суперклей
  .Синтетичний склад роз’їдає живі клітини нігтьової пластини. Синтетикою можна ремонтувати тільки нарощені акрилові пластини.
 • Не можна обробляти ніготь ацетоном
  або іншою рідиною для зняття лаку при обламуванні його до «м’яса». Агресивні хімічні розчини не повинні потрапляти в рану.
 • Не можна затягувати з ремонтом
  нігтя, якщо у вас тріщина. Ніготь може тріснути далі і повністю відламана. Чим швидше ви приступите до лагодження проблемної ділянки нігтя, тим менше буде тріщина, яку необхідно підклеюють.

Інструменти і матеріали для ремонту нігтів

Часто матеріали для склеювання пошкоджених нігтів продаються в комплекті, як професійний набір для ремонту нігтьових пластин. У нього входять:

 • Шовк
  для ремонту нігтів на клейкою основі.
 • Клей
  для натуральних і штучних нігтів.
 • Пилка
  і баф для натуральних і штучних нігтів.
 • Будь дезінфектор
  : перекис водню, медичний спирт, а ще краще – професійне манікюрне засіб.
 • Апельсинові палички
  для манікюру.

Всі ці інструменти і матеріали можна підібрати окремо в залежності від наявності в магазині і особистих переваг. Варто відзначити, що, незважаючи на те що спеціальний шовк для ремонту нігтів є самоклейним, його клейкою основи недостатньо, щоб склеїти тріщину, обов’язково потрібен клей для нігтів.

За відсутності шовку для нігтів його можна замінити шматочком натурального або синтетичного шовку, паперової серветки, чайного пакетика, фільтрувального паперу або паперового пластиру – всім, що знайдеться будинку під рукою.

Ремонт натурального нігтя

Найчастіше нігтьова пластина ламається в місці її приєднання до пальця. Цю лінію називають «посмішкою». Відремонтований ніготь втрачає міцність, проте зберігає зовнішній вигляд. Технологія ремонту наступна:

 • Видалити лак
  і обробити
  ніготь антисептиком
  .
 • Обробити бафом нерівності
  на обламаному нігті.
 • Підготувати шматочок тканини – вирізати його з таким розрахунком, щоб він перекривав тріщину на 2-3 мм з кожного боку.
 • Нанести клей
  і накласти
  поверх нігтя шматочок тканини
  , ретельно притиснути його. Для вирівнювання «заплатки» використовувати зубочистку або апельсинову паличку з загостреним кінцем.
 • Після того як клей висохне, згладити краї тканини бафом
  .
 • Аналогічно приклеїти ще 1-2 шари тканини
  поверх першого в залежності від величини поломки, акуратно запілівая кожен шар
 • Покрити ніготь лаком для остаточної маскування тріщини.

Дізнатися докладніше, як відремонтувати зламаний ніготь, можна, подивившись це відео:

При наклеюванні тіпси технологія робота аналогічна. Замість трьох шарів тканинних латок поверх ушкодження наклеюється акрилова тіпса. Після висихання клею тіпси підрізають до потрібних розмірів.

Тріщина під гелевим покриттям

Для того щоб підклеїти ніготь під гелевим лаком, необхідно зняти лак. Можна не знімати з усіх пальців, обмежитися тільки обламаним нігтем, а інші не чіпати.Для зняття використовують спеціальні засоби для зняття Шелак або биогеля – в залежності від покриття нігтя. Якщо зняти гель-лак не виходить, можна клеїти латочку поверх старого покриття.

На місце поломки нігтя накладається “латочка”

Техніка нанесення на гель-лак заплатки така ж, як і для натурального нігтя, і її покривають новим лаком, який сушать під УФ-лампою. Для домашнього ремонту по гель-технології необхідна УФ-лампа і гель-лак.

Якщо тріщина розташована уздовж краю нігтя, то її можна зрізати і наростити биогелем заново
.Для цього користуються спеціальною формою або ж фольгою, яку підставляють під ніготь і використовують як опору для нанесення биогеля. Після затвердіння биогеля під УФ-лампою фольгу акуратно прибирають.

Як наростити поламаний ніготь биогелем або базовим покриттям на каучуковій основі, дивіться в відеоінструкції:

Ремонт нарощеного нігтя

Нарощування роблять акриловими типсами
. Вони не мають живої структури, тому при обламуванні можна клеїти синтетичним клеєм для пластику (суперклеєм, “Моментом”).Скріплюють матеріали ті ж – фільтрувальна папір, шовкові смужки, паперовий пластир.

Технологія склеювання нарощеної пластини наступна:

Інший варіант ремонту – замінити обламану тіпси нової.

Що робити, якщо ніготь обламався до м’яса

Якщо ніготь обламався дуже сильно, необхідно відразу обробити
його будь-яким антисептиком
: перекисом водню, хлоргексидином, мирамистином та іншими.Клеїти таку тріщину самостійно дуже складно. Краще звернутися в салон до грамотного і досвідченого фахівця.

Процедура ремонту робиться після зняття запальних симптомів
і повного загоєння відкритих ран нігтьової пластини.

Професійне відновлення такої поломки передбачає використання спеціальних біогелів
. Вони містять протеїни для відновлення нігтьової структури, а також захищають міс

Чи можуть зламані нігті зростатися? – Питання і відповіді

Де то чула, що зламаний ніготь можна на час заклеїти пластиром і він зростеться.Чи це правда? Хто перевіряв? Ксенія Мінова

немає енто ложьКот Леопольд1

Всього 6 відповідей.

Інші цікаві питання та відповіді

Який манікюр подобається чоловікам?

Діана Бурикіна17

Джерело: www.peoples.ru

Завжди мріяв відповісти правдиво на це питання 😀

Всупереч жіночим стереотипам, чоловіки помічають не манікюр, що не сумочку луї віттон, що не норкову шубу, що не червону підошву Лабутен, курці навіть і запах ваш не помітять якщо ви відро Діора на себе не виллє.

Чоловіки помічають фігуру і обличчя (взагалі я не настільки політкоректно хотів висловитися, ну да ладно). Ну зачіску ще максимум. Багато інтелект / емоційний інтелект ще.

Манікюр, сумочку луї віттон, норкову шубу, червону підошву Лабутен – так, ви все це робили тільки для власної впевненості, сяючих очей і інших жінок 😉

Vitalii Trykoz422Всего 35 відповідей.

«Коли тебе зрадили – це все одно, що руки зламали. Пробачити можна, але ось обійняти вже не виходить.»Л. Н. Толстой. | Добрий день. Як Ви розумієте дану цитату?

Гость2

Джерело: homemanicure.ru

Зрада це один з найтяжчих гріхів. Коли тебе зраджує людина якій ти довіряв більше всіх на світі, ця я думаю болючіше ніж перелом рук. Звичайно після всього цього ви зможете так само добре спілкуватися з цією людиною, але чи зможете ви так само йому довіряти? Ні я думаю немає, раз він вже зраджував вас, зрадить і ще, ти вже не зможеш довіряти йому, тому що ризикуєш випробувати ту біль якою тобі заподіяли, знову.
Але рана якою тобі зробили заживе але залишиться шрам який час від часу буде нагадувати про себе.
Так що я повністю згодна з цитатою Льва Миколайовича.


Чи не давно я натрапила на ці рядки в інтернеті і я повністю з ними згодна.
“Людини, яка зрадила … ..
можна потім слухати, але слова не сприймати,
можна дивитися на нього, а не помічати,
можна пробачити, але не хочеться обіймати,
можна поруч з ним бути, але не хочеться цілувати,
можна пам’ятати кращі з них часи,
але назад їх повернути не можна НІКОЛИ! “† Shadow † 208

Всього 1 відповідь.

Чому не ростуть нігті після перелому?

Чому не ростуть нігті після перелому 2-ий п’ясткової кістки? Що робити пройшло близько 2х місяців

Александр1Істочнік: charla.ru

В деяких випадках таке може траплятися при переломах. По-перше 2 місяці-це ще не термін для відновлення після перелому.

При переломах відбувається порушення не тільки цілісності кістки або кісткової тканини, але і системи дрібного локального кровопостачання. Для зрощення перелому, в місці пошкодження формується “кісткова мазоль” -завдання якої забезпечити швидке зрощення.У цей період, організм все резервні ресурси, такі як кальцій і продукти для його засвоєння і переробки направляє на ліквідацію перелому. Залежно від віку потерпілого, може виникнути дифицит вітаміну “Д” і кальцію. Зростання нігтів може загальмуватися.

Svet0611Всего 1 відповідь.

Чи може зламатися ніготь під щільним шаром гель-лаку?

Гость7

Джерело: nonbox.ru

Якщо “вдало” стукнути нігтем про що-небудь, ніготь зламається разом з гель-лаком. Якщо тільки покрити звичайним гелем прозорим, типу для нарощування, а зверху гель-лаком, то міцніше буде ніготь

Гость1Всего 1 відповідь.

Чи можна полагодити зламаний ніготь? | Красиві нігті

У житті практично будь-якої дівчини виникає дуже неприємна ситуація, коли ламається один з нігтів і, приходить після цього обрізати по його рівню і інші. Але ж до цього, на нігті стільки витрачається часу і зусиль.

Буває так, що одну мить – і ніготь зламаний, але ж у жінки після цього дуже псується настрій. У багатьох відразу ж опускають руки і вони досить довгий час перестають доглядати за нігтями, витрачати час на формування правильної форми, що, природно, позначається на їхньому здоров’ї.

Однак, все не так страшно, адже навіть зламаний повністю ніготь або тільки тріснутий можна відновити. До того ж, це не потребує багато часу, сил або будь-яких специфічних інструментів. Досить буде взяти клей, тіпси різного розміру, апельсинову паличку і файбергласс з паперовими хустками і шовком.

У першу чергу, слід визначити яка поломка, ніготь адже може просто тріснути, надломитися або повністю зламатися. Кожна поломка передбачає власний метод ремонту.Однак, у всіх видах ремонту буде необхідний файбергласс або шовк. У першому випадку знадобитися менше зусиль, а сам набір можна придбати в магазині. Його вистачить на досить тривалий час, так як він є невеликі смужки липкого скловолокна, яке дозволяє відновити поломку нігтя.

Таким чином, якщо зламався ніготь не потрібно поспішати з крайніми методами, а можна розглянути дане рішення. Для початку важливо розглянути найбільш прості варіанти, коли ніготь лише трохи пошкоджений і не вимагає повної лагодження, а потрібно лише видалити дефект пошкодження, надлому або тріщини.Такі пошкодження характерні в тому випадку, якщо за нігтями немає ніякого догляду і жінка не дорожить своїм манікюром.

Першим варіантом такого ремонту стане установка заплатки. У цьому випадку буде використовуватися хрестоподібна латочка, одна смуга якої наклеюється уздовж нігтя, а друга поперек, повністю закриваючи ушкодження. Після накладення латки буде важливо очистити поверхню, вирівняти її і зробити гладкою. Для цього місце тріщини або надлому обпилюють до тієї міри, поки не перестане чіплятися за яку-небудь поверхню.

Після опиловки і згладжування всіх горбів мул виступаючих країв потрібно наклеїти обраний матеріал (файбергласс або шовк). Це виконується в два заходи. Першим необхідно заклеїти пошкодження, причому смужка повинна повністю перекривати дефект, а друга смужка накриє весь ніготь.

При використанні шовку для наклейки знадобитися клей з пензликом. В цьому випадку необхідно ретельно промазати тріщину або дефект і, наклавши шовкову латку, розрівняти її апельсинової паличкою.Дана паличка буде зручнішою в порівнянні з підручними інструментами, так як не зашкодить латочку і її використання максимально комфортно для даної процедури.

Отже, якщо зламався ніготь, що робити з клеєм і матеріалом, який не має клейкої основи. Тут слід нанести клей не тільки на саму тріщину або дефект, але і на латку. Почекавши трохи часу, поки клей не перестане блищати і стане матовим, проте, щоб він не засох повністю, необхідно щільно притиснути латку, попередньо вирівнявши її на нігті.

Зайві краю, які можна залишити для цього спеціально, адже точно вгадати розмір навряд чи вийде, обрізаються вже після того, як латка міцно приклеїться. Полірування заплатки також повинна виконуватися вже після приклеювання і обрізання країв. Тут можна трохи пройти пилкою по нігтях і по їх краях, щоб згладити кути або задирки.

Після такої заплатки і тим же методом наклеюється латочка на весь ніготь. Це наклеювання буде виконуватися тим же методом, тобто, спочатку наноситися клей на ніготь і латочку, потім вона розгладжується на нігті і, після приклеювання, обрізається і полірується.

Слід зазначити, що для більшої привабливості можна налагоджувати кілька латок поліруючи їх і згладжуючи, поки не буде досягнутий ефект цілісного і гладкого нігтя. Як латочок також може бути використаний паперовий хустку, який таким же методом накладається з клеєм. До того ж, після накладення шовку або хустки на ніготь, обрізки і полірування, необхідно нанести ще один шар клею і також заполірувати його. Тобто, полагодити зламаний ніготь можна навіть без використання спеціальних інструментів або того ж файбергласс, а підручними засобами і звичайним якісним клеєм.

Однак, цей метод буде зручний тільки при зламаному нігті, який залишається на місці. У разі, коли ніготь не просто тріснув, а його шматочок відвалився, можна також вчинити подібним чином, використовувати заплатки, але необхідно буде попередньо виконати ряд дій.

У першу чергу, не слід викидати шматочок відпалого нігтя, а зламаний край обпилювати. Навпаки, потрібно змастити клеєм обидві сторони зламу і притиснути їх, склеївши. Після цього виконуються ті ж операції, тільки з урахуванням більшої крихкості нігтя і точності операції.Також буде важливо обпиляти сам ніготь перед накладенням латки, а латку можна накладати не тільки з зовнішньої, але і на внутрішній стороні. Якщо використовується шовк як ремонтного матеріалу, то буде зручно загорнути латочку, приклеївши з двох сторін один шматок.

Слід пам’ятати, що кожна латка повинна бути приклеєна, лише після цього на неї зверху наноситься ще шар клею. Не можна проклеювати її повністю, просочуючи клеєм, так як вона буде триматися набагато гірше або відпаде під час полірування.

📌 питання хірургії та поради по лікуванню

На даній сторінці зібрані найбільш популярні пости і коментарі наших користувачів по темі “Зламала ніготь”. Це допоможе вам швидко отримати відповідь на питання, також ви можете взяти участь в обговоренні.

Пропоную флешмоб – перед настанням кожного місяця ділитися з аудиторією тим, що значить для вас цей місяць, з чим він у вас асоціюється і які події зазвичай відбуваються з вами в цей час.

Для мене грудень – це найчарівніший місяць року.У цей час, як раз перед Новим роком, відбуваються найрізноманітніші чудеса. Звичайно, не завжди ці чудеса приємні, але, що характерно, саме …

Це капець просто. Зварила я компот. Перед тим як варити сухофрукти окропом обдала, промила і в воду варити. І вирішила залишки пересипати в ємність поменше (це коли вже компот зварила). При пересипанню і виявила жучків. Залишки викинула, але, блін, що робити з компотом? 😕 поколупатися в ньому, начебто ніхто не плаває 😁 або краще вилити

Одного разу, мабуть, купили ми пачку крупи вівсяної простроченої.Загалом, стояла вона кілька днів, відкриваю, а там купа маленьких чорненьких жучків ((По ходу справи, за той час, який коробка стояла на полиці, вони встигли розбігтися хто куди … Тепер куди НЕ залізу-они везде-в цукрі, крупі , сухофруктах, борошні ((((((((((Кошмар просто. Я вже все намивали, викидала всі продукти і купувала нові-ну …

збігала за сухофруктамісіжу за фільмом і жую улюблену смакоту !!

Маленькі, коричневі … Я запакувала всі крупи / макарони / сухофрукти по скляних банках і з шафки вони у мене пропали.Зате вийшли жити в коридор … Що вони там їдять – не зрозуміло … постійно підмітаю – і вимітаю їх з різних щілин. Як з ними боротися? У мене така ідея виникла: я підлоги будинку мою глоріксом … а якщо почати мити якимось засобом з хлоркою? Жукам від хлорки має гірше стати?

Знайшла у себе поклади кураги, родзинок, мигдальний горіх. Лежачи в різних паперових пакетах, в прохолодному досить місці і темряві. Скільки лежали-не знаю, я їх туди не клала. Може 2 роки, може і більше. Ось думаю-придатне для їжі? поки замочила частина кураги та родзинок в окропі.Жучков не побачила ніде. Орега в шкаралупі. Один спробувала-нормальний, білий, чи не гірчить.

Силікон: загальна інформаціяСілікони – це кремнеорганічною полімери. Силіконові клеї і герметики, що використовуються в будівництві і побуті, застигають від зіткнення з вологою, що міститься в повітрі. Одні з найбільш часто зустрічаються в магазинах – оцтові силікони. Ви їх можете дізнатися за специфічним оцетового запаху, тому що після контакту з повітрям (після відкривання тубуса) в…

Як не прекрасна вагітність, на жаль, в цей час часто у майбутньої мами загострюються хронічні захворювання. Яким же чином можна дізнатися про те, що в організмі відбулися зміни, які потребують лікування? – Здавши аналізи. Уже при постановці на облік в жіночій консультації будуть дані направлення на необхідні обстеження, серед яких – загальний аналіз крові та аналіз крові на цукор. При …

Вибачте, що все суцільним текстом, але з жж тільки так копіюється, якщо з Айпад.Витратила купу часу, намагаючись тут відредагувати, але все одно залишається так само! /////////////// Раніше я писала у себе на стіні вконтакте ось це повідомлення: Мене не буде в інеті близько тижня, прошу не втрачати. Я у свекрухи і буду тут до суботи як мінімум. Фасад нашого будинку миють, використовуючи якусь отруйну …

непріятненько. Знайшла в сухофруктах жучків якихось. Все викинути або що робити? Сухофрукти яблука і груші.

Друзі, спершу хочу подякувати всім, хто відгукнувся на моє прохання в попередньому пості.Вельми дякую вам! Група оживає! Я постараюся зробити її цікавою не тільки для учасників наших уроків, а й взагалі для всіх, кому важлива тема розвитку дітей. Ось. А у нас осінь. Холодно і вітряно на вулиці, але терпимо цілком. Днями був день матері в Бразилії. Я завжди забуваю, що це і мій …

Перший раз за 25 років. За формою вийшли не один до одного але це ж перші)) за смаком-супер! Фарш я робила сама на електром’ясорубці з лука і свинячого карбонату. Пааахнет він обалденно)) поки я наліпили 26 штук-тільки на вечерю.Завтра дороблю інші. А то як я робила тісто-окрема історія. Ось замісила, спакувала в пакет на 40 хвилин, борошно поставила під навісний шафка на кух гарнітур ….

Дівчата, виручайте! У сухофруктах завелися маленькі жучки, може купила вже з ними, тому що лежали вони не довго у мене. І встигли наповзти в крупи. Я все викинула. Помила ящик, вони все одно повзають то там, то там. Помила весь гарнітур, а вони все одно повзають. Може в щілинах ховаються. Загалом не знаю як їх вивести.Підкажіть

Сушені помідори прийшли до нас з Італії, саме в цій сонячній країні прийнято цим способом заготовлювати томати.
Продукт відкриває нові кулінарні можливості і смаки. Сьогодні його можна купити в будь-якому супермаркеті, але смачніше і набагато дешевше сушити помідори самостійно, тим більше зробити це дуже просто.
Сушені помідори – загальні принципи приготування
Для сушки краще вибирати …

Сушені помідори прийшли до нас з Італії, саме в цій сонячній країні прийнято цим способом заготовлювати томати.Продукт відкриває нові кулінарні можливості і смаки. Сьогодні його можна купити в будь-якому супермаркеті, але смачніше і набагато дешевше сушити помідори самостійно, тим більше зробити це дуже просто.
Сушені помідори – загальні принципи приготування
Для сушки краще вибирати …

Сьогодні переддень католицького Різдва. Їздили до батьків Жу, повечеряли разом. Традицій тут якихось особливих я не помітила, крім як в їжі. На столі в святвечір обов’язково присутній індичка, а на десерт пропонують фрукти, горішки та сухофрукти.Цікаво, що рідкісні бразильці їдять на десерт горішки і сухофрукти протягом року, а ось на Різдво накривають окремий столик для всього …

Харчування дитини першого року життя
– Основа харчування людини – м’ясо, риба, молочні і кисломолочні продукти, овочі та фрукти самі різні, з круп необхідна гречка. Вегетаріанство, дотримання постів для вагітних, годуючих та дітей неприпустимо. Будь-які консерви небажані.
– Готуйте їжу самостійно з вихідних продуктів, придбаних сирими.М’ясо і рибу купуйте тільки шматком (але не …

.