Ногти

Чому нігті покриті гель лаком м’які: Чому гель-лак м’який на нігтях. Чому гель-лак не тримається на нігтях, причини та їх усунення

Чому гель-лак м’який на нігтях. Чому гель-лак не тримається на нігтях, причини та їх усунення

Чому гель-лак м’який на нігтях. Чому гель-лак не тримається на нігтях, причини та їх усунення

Неякісна обробка

При обробці нігтьової пластини часом не повністю видаляється кутикула.

Залишки шкіри заважають скріпленню гель-лаку з нігтем і покриття, швидше за все, відшарується.

Краї нігтя і периметр кутикули недарма називають «стрес зоною», саме тут виникають тріщини.

При тонких і гнучких нігтях рекомендується зміцнити ці місця гелем або акрилом, щоб уникнути утворення тріщин.

Важливо: кутикулу слід видаляти не менше ніж за добу до нанесення гель-лаку.

Неякісне очищення і знежирення

Присутність на нігтях сторонніх речовин – пилу, бруду і т.п. не дозволить успішно провести процедуру.

Те ж відноситься і до жиру: якщо на нігтях залишається хоча б найменший шар жиру, покриття триматися не буде.

Необхідно протерти нігтьові пластини спиртом або засобом, що містить ацетон, протирання слід проводити м’якою тканиною без ворсу.

Нерівна поверхня нігтя

нігтьові пластини з ребристими нерівностями необхідно ретельно відшліфувати спеціальним інструментом – бафом, особливо кінчики і зону кутикули.

Подібну обробку слід проводити і в тому випадку, якщо перед цим на нігті наносилися різні лаки – можуть залишатися частинки лакового полімеру.

«Вологі» нігті

Занадто довгий замочування перед обробкою стає причиною надмірної зволоженості нігтів.

Потрібно застосування засобу для видалення вологи – дегидратора. Подібна проблема може виникнути і при підвищеному потовиділенні, а також при виконанні спа-процедур (обгортання, застосування масок) незадовго до нанесення гель-лаку.

В цьому випадку нігті стають жирними і зволоженими, покриття не зможе закріпитися.

Чому кольоровий гель-лак відшаровується від бази.Основні причини

Незважаючи на те, що гель-лак повинен триматися на поверхні оброблених нігтів не менше двох тижнів, він може сколюватися навіть на другу добу після нанесення. Не варто відразу звинувачувати майстри, так як причини тут можуть бути різними. Їх може бути кілька, відзначимо основні, розділивши їх на незалежні від майстра і залежні.

Чи не залежать від фахівця.

 • Захворювання. Якщо гель-лак починає відколюватися практично відразу, тобто протягом доби з моменту нанесення, це може говорити про проблеми здоров’я.Зазвичай це може бути пов’язано з наявністю цукрового діабету, а також порушеннями роботи нирок і хворобами серцево-судинної системи. Те ж саме можна сказати і про будь-якому вигляді оперативного втручання. Навіть якщо жінка в цей період приймає антибіотики – це теж нерідко є причиною швидкої відшарування лаку.
 • Особливості жіночого організму. Мало хто знає, але відшаровуватися гель-лак може, якщо його завдали в перші дні менструального циклу. Крім цього, лак може погано триматися на нігтики зважаючи на такі особливостей організму, як зайва пітливість долонь, надмірна жирність шкірних покривів рук, истонченность нігтів і їх розшарування.У цих випадках відшаровування може відбуватися від бази або фінішу. Щоб уникнути такої неприємності потрібно знежирювати шкіру і усувати зайву пітливість.
 • Спа-процедури рук перед покриттям. Процес нанесення гібридних продуктів (гель-лаків і гелю) вимагає обов’язкового знежирення нігтів, оскільки воно здатне істотно скоротити час шкарпетки покриття. Обертаючи руки складами на масляній основі і виконуючи різноманітні маски, відбувається істотне зволоження шкіри. Чим більше використовується кошти, тим вона жирніше, щільніше маслянистий шар.Жоден дегідратор (обезжириватель) не впорається з тим, щоб прибрати жирність повністю, а тому покриття після спа-процедури довго триматися не буде.
 • Недотримання рекомендацій майстра. Як правило, в самому кінці манікюру (педикюру) професійний майстер завжди дає клієнтці кілька порад щодо продовження довговічності покриття. Незважаючи на це, жінка по приходу додому відразу починає порушувати їх все: розпарювати руки, мити посуд в гарячій воді, та ще й з використанням побутової хімії.Однак довгі контакти з водою і використання агресивної хімії в першу добу після нанесення покриття виключені зовсім. Від цього лак відходить не тільки на кінчиках, але і цілісною плівкою.

Чому гель для нарощування м’який. Гелеве нарощування: переваги

Найпоширенішим матеріалом для нарощування нігтів вже давно став гель – матеріал, що має природний склад і необхідну пористість. Чому ж саме гелеві нігті вибирає переважна більшість клієнток?

 1. Гелеві нігті виглядають більш натурально
 2. Гель не має запаху
 3. Матеріал не викликає алергічних реакцій, при правильному нарощуванні нігті під гелем дихають, до них надходить світло, повітря і волога, що робить неможливим розвиток грибка
 4. Це дуже багатофункціональний матеріал .З його допомогою можна наростити французький манікюр, зробити ліплення і всі види декору. Він може застосовуватися і на типсах навіть в домашніх умовах
 5. Має високий рівень адгезії (зчеплення) з поверхнею нігтя
 6. Добре піддається обпилювання, завдяки чому процес не займає багато часу
 7. Гелеві нігті дуже міцні і еластичні, що не дає їм тріскатися і ламатися при найменшому ударі
 8. при появі тріщини вони піддаються корекції з допомогу спеціальних шовкових смужок.Однак фахівці радять все ж нарощувати в такому випадку нігтик заново
 9. Гелеве нарощування нігтів здатне захистити натуральні нігтьові пластини від шкідливого впливу факторів навколишнього середовища

Серед недоліків фахівці називають втрату стійкості при різкій зміні температур і тривалий процес їх зняття. Чому так відбувається і як це усунути поки ніхто не знає

Аргументів на користь більш ніж достатньо, проте перед тим, як робити гелеве нарощування нігтів, необхідно звернутися до фахівця для грамотної консультації.Він визначить, чи потрібно вашим нігтям гелеве нарощування.

Залишилося дізнатися, як, власне, виглядає сама технологія. Особливо ця інформація буде корисна для тих, хто хоче зробити таку процедуру в домашніх умовах.

Гель-лак, як гумовий. Відшарування лаку на кінчиках нігтів

Чому погано тримається гель-лак на нігтях? Це питання цікавить дуже багатьох жінок. Адже звертаючись до майстра манікюру, ми розраховуємо зберегти здоров’я нігтів, сподіваємося, що покриття збережеться в первозданному вигляді, як мінімум пару тижнів.Яке ж буває розчарування, коли буквально через кілька днів на нігтьової платівці стають помітні відколи або подряпини.

Дуже часто відшарування відбувається саме на кінчиках нігтьової пластини. Це може відбуватися через те, що не запечатані всі верстви на кінчиках нігтів, а також з боків. Крім того, за кілька днів до нанесення покриття не рекомендується проводити масляну обробку рук, а також спа-процедури.

В перші кілька днів після виконання манікюру рекомендується скоротити або повністю виключити контакт з водою.Декоративне покриття може відшаровуватися через контакту з розчинниками, ацетоном, спиртом. Не потрібно піддавати нігті і механічного впливу, так як через це лак швидко сколюється. Не варто самостійно усувати дефекти покриття або спилювати ніготь, так як це може порушити цілісність топового шару. Найкраще звернутися до майстра, який, як правило, легко усуває недоліки.

Варто враховувати особливості організму, а також факт застосування певних лікарських препаратів.

Причиною відшаровування покриття на кінчиках нігтів може бути сильно коротка нігтьова пластинка, коли подушечки пальців стикаються з нею.

Чому гель-лак злазить плівкою. Чому гель-лак не тримається на нігтях?

Чому гель-лак не тримається на нігтях?

Багато стикаються з проблемою, що гель-лак вже через кілька днів після нанесення розшаровується або сходить плівкою, на ньому з’являються відколи й тріщини. Чому гель-лак не тримається на нігтях?


На підставі досвіду майстрів манікюру ми виявили кілька причин і помилок, через які гель-лак не тримається на нігтях.

Типові помилки при нанесенні гель-лаку

Звичайно, перша і головна причина відшарування і відколів – це помилки в нанесенні покриття. Цілком можливо, що на одному з етапів ви пропустили або не врахували деякі нюанси.

1. Не до кінця видалена кутикула і птеригий. Перед нанесенням бази потрібно ретельно відсунути кутикулу апельсиновою паличкою або пушер і повністю видалити птеригий. Інакше гель-лак почне відшаровуватися в місці зростання нігтя.

2. Ніготь недостатньо відшліфований.Обов’язково користуйтеся бафом або шліфувальником – це поліпшить зчеплення поверхні нігтя з базою.

3. ніготь не знежирений. Завжди протирайте нігтьові пластини знежирювачем. Якщо у вас “вологі” і ламкі нігті рекомендуємо використовувати праймер або ультрабонд.

4. Занадто товстий шар покриттів. Базу, гель-лак і топ потрібно завжди наносити тонким шаром.

5. Покриття погано просушені. Після кожного шару необхідно просушувати нігті в UV / LED-лампи до повного висихання.Час залежить від потужності лампи. Через кілька років використання потужність лампи зменшується, і на просушку потрібно більше часу.

6. Шари не запечатаний. Така помилка гарантовано призводить до відшарування гель-лаку. Потрібно запечатувати кожен шар: база, гель-лак і топ. Це істотно продовжить стійкість манікюру.

Інші причини відшарування гель-лаку

Крім перерахованих помилок в нанесенні, є й інші причини, чому гель-лак погано тримається на нігтях.

  Іноді він відшаровується через неякісні коштів (наприклад, підробок) або тому, що у них закінчився термін придатності. Завжди вибирайте перевірені бази, топи і гель-лаки. І пам’ятайте, що термін служби є не тільки у покриттів, але і у UV / LED-ламп – їх потрібно вчасно замінювати.

  Ще одна причина зустрічається набагато рідше, ніж попередні. Але все-таки деякі нігті не переносять покриття гель-лаком через індивідуальних особливостей організму. Часто манікюр не тримається через гормональної перебудови, вагітності, грудному годуванні дитини, або при порушенні функцій щитовидної залози.В такому випадку це привід відвідати лікаря.

Стійкість гель-лаків розрахована на 2-4 тижні і залежить від індивідуальних особливостей власниці нігтів: стану організму, професії і способу життя. Як часто ваші руки стикаються з водою? При постійному контакті з вологою гель-лак навряд чи протримається довше 2 тижнів, і це нормально. За умови якісного покриття професійними засобами і дбайливого ставлення стійкість манікюру можна продовжити до 4 тижнів.Нігті поступово відростають, з’являється вільна зона у кутикули, але саме покриття виглядає як нове.

У більшості випадків гель-лак схильний сколів через порушення технології нанесення. Придбання перевірених, надійних товарів і дотримання всіх етапів покриття нігтів зазвичай вирішують проблему раз і назавжди.

Сподіваємося, наша стаття була вам корисною. Вдалої роботи!

З повагою, ваш інтернет-магазин imkosmetik.

Попередня стаття

Модний манікюр 2017.Об’ємний дизайн нігтів за допомогою гель-лаків UNO

Дивитися

Наступна стаття

Як зробити градієнт гель-лаком?

Дивитися

Дізнавайтеся про головне

Натискаючи на кнопку «Підписатися», Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності сайту.

Вам так само сподобається

Дивитися

Перламутрові гель-лаки з блискітками від Zeon | відгук nail-майстра

  Дивитися

  Чому обсипаються наращённие вії?

що ви робите не так?

У чому різниця між гель-лаком і шелаком? Як підбирати відтінок лаку під колір шкіри? Як зняти покриття самостійно і не пошкодити нігті? На BeautyHack – 9 помилок, які ви робите під час використання гель-лаку.

Шагані Багдасарян
Майстер з манікюру салону Beauty Detox Bar, стаж – 11 років, працює по техніці Christina Fitzgerald

Помилка №1: неправильно підбираєте покриття

Якість манікюру багато в чому залежить від покриття. Шелак більш еластичний, ніготь з таким покриттям буде гнутися; гель-лак (і будь-які покриття, в складі яких є гель) – щільний і стійкий.Я вважаю за краще гель-лаки, тому що вони більш тверді при висиханні. Але одна з властивостей гель-лаку: він злегка підсушує нігті.

Вибираючи покриття, в першу чергу враховуйте тип нігтів. Якщо вони тонкі і їм не потрібна «щільність» гель-лаку, підійде і шелак. Я працюю з покриттями Luxio і Fedua. Перше – гелевидний, друге – еластичне.

Помилка №2: ви довіряєтеся непрофесійному майстру

При корекції омертвів шар нігтя завжди полірується.Клієнти часто думають, що ніготь пошкоджується, але грамотний фахівець ніколи не перепиляти ніготь. Однак є майстри, які не відчувають грань між омертвілим шаром і натуральним нігтем. Як наслідок – виїмки на пластині. Неграмотний майстер може також погано знежирити нігтьову пластину – не відбудеться зчеплення гель-лаку з нігтем. Вибираючи фахівця, керуйтеся рекомендаціями знайомих.

Серед клієнтів є інший стереотип – ніготь під гель-лаком не дихає. Це не так, кисень не надходить під нігтьову пластину, якщо ви робите акрил.Тому під гель-лаком ніколи не можуть утворитися тріщини (тільки, якщо ви вдарите ніготь).

Помилка №3: ​​ви самостійно знімаєте покриття невідповідними для цього інструментами

Буває так, що, побачивши невеликий пошкоджену ділянку, дівчина починає знімати гель-лак, мало не відриваючи його нігтями або зубами. Цього робити не можна – разом з покриттям ви знімаєте натуральну частину нігтя, а потім звинувачуйте у всьому гель-лак.

Якщо пошкодження невелике, підпиляєте ніготь пилою.У тих випадках, коли це неможливо і покриття відійшло наполовину, распарьте ніготь в теплій воді (10 хвилин) і акуратно зніміть покриття.

Помилка №4: майстер неправильно завдає гель-лак – покриття виходить важким.

Деяким дівчатам такий манікюр «з горбинкою» здається більш стійким, майстри часто йдуть назустріч і наносять гель-лак товстим шаром. Помилка полягає в тому, що вони створюють обсяг на вільному краї нігтя, а він повинен бути посередині – тоді вийде натурально.

Не варто забувати, що є різні типи нігтьових пластин. У деяких дівчат вони вже опуклі, тобто з «горбинкою». Як би тонко ви не завдали гель-лак, манікюр виглядає важким. Зараз є метод вирівнювання нігтів (робиться спеціальним гелем або базою, якщо вона стійка), після нього ніготь буде виглядати тонше, а манікюр – акуратніше.

Помилка №5: ви не знімаєте покриття вчасно

Через два тижні гель-лак потрібно знімати. Нігті відростають і починають загинатися, покриття відколюється.Дівчині здається, що проблема в ньому, але ніготь через зростання і зміни форми буквально відклеюється від гель-лаку.

Помилка №6: ви здираєте гель-лак 90 185

Навіть саме ідеальне покриття не витримає постійних механічних впливів. Це єдина причина, по якій гель-лак на нігтях не проживе два тижні.

Помилка №7: ви робите манікюр з гель-лаком, коли не здорові

Якщо ви приймаєте антибіотики або у вас авітаміноз, організм відторгає все.Як би ви і ваш майстер не намагалися, гель-лак може відшаровуватися, тому що організм не буде сприймати все штучне.

Помилка №8: ви або майстер використовуєте гель-лак і топ від різних марок

Це основа основ, про яку не всі знають. Покриття різних брендів не потрібно змішувати, інакше на них утворюються бульбашки. Топ в манікюрі необхідний обов’язково – він фіксує колір і запечатує ніготь.

Помилка №9: ви невірно підбираєте відтінок

Буває так, що клієнти в якості зразка вибирають манікюр, який може їм не підійти через іншого кольору шкіри і форми нігтів і пальців.Якщо у людини бліда шкіра з почервоніннями, не потрібно вибирати жовті або зеленуваті відтінки – вони зроблять колір шкіри нездоровим. Смаглявим засмаглим дівчатам йдуть всі відтінки (навіть чорний)! Велику роль відіграє форма нігтя. Головне, робити її максимально натуральною (наприклад, мигдалеподібної) – це ніколи не буде виглядати вульгарно (навіть якщо у вас дуже мініатюрні нігті і пальці).

Чому гель-лак не тримається на нігтях: думка фахівців

Гель-лак (шелак) припав до смаку багатьом представницям прекрасної статі.Однак задоволення від його використання нерідко затьмарюється розчаруванням від того, що гель-лак тримається на нігтях вкрай погано, нерідко спостерігається його розтріскування і відшаровування з нігтів. Що є причиною цього неприємного явища, що не дозволяє насолоджуватися доглянутими ручками з красивим манікюром?

Безумовно, відповідь на це питання хотілося б знати будь-якій жінці, що користується шелаком. Тому спробуємо зрозуміти причину того, що відбувається, а заодно подивимося, що можна зробити, щоб уникнути засмучення від марно витрачених сил і часу.

Що означає поняття шелак?

Перш за все, необхідно розібратися з термінологією. Що таке шелак? Багато жінок застосовують цю назву до будь-якого виду лаку.

І сильно помиляються, оскільки гель-лак Shellac – назва продукту фірми CND, дійсно володіє чудовими якісними характеристиками. Все, що не носить назву Shellac – це звичайні гель-лаки, для видалення яких не завжди можна застосувати метод замочування, нерідко доводиться вдаватися до спилювання.

Типові помилки, що призводять до відшарування і розтріскування гель-лаку:

 • Невидалені, частково вилучені або погано відсунуто кутикула і птеригий. Очищення від них нігтьової пластини дуже важлива, так як потрапив на кутикулу або птеригий гель-лак напевно відшарується, і всі Ваші старання пропадуть;
 • Ніготь погано відшліфований. Етапом, що передує нанесення лаку, повинна бути обробка «бафом»; також можна вдатися до допомоги шлифовщика.Особливе старання слід докласти при роботі з кутикулою і вільним краєм нігтя;
 • Недостатнє знежирення нігтьової пластини. Для цієї мети можна скористатися спиртом або засобом для зняття лаку, що містить ацетон. Зверніть увагу, це важливо – наносити обезжириватель потрібно шляхом протирання нігтя м’якою без ворсової серветкою, обов’язково протирання, а не окроплення;
 • Гель-лак не дуже добре тримається на так званих «вологих нігтях». Щоб покриття було міцнішим, вільний край нігтя обробляється праймером або ультрабондом;
 • Занадто товстий шар бази, кольору або топа.Ці речовини обов’язково потрібно наносити тонким шаром;
 • Погано просушені шари. Після нанесення кожного шару необхідно дочекатися його повного висихання. При недостатній потужності УФ-лампи просто збільште час сушіння;
 • незапечатані або погано запечатані шари, що гарантують відшаровування і розтріскування гель-лаку. Запечатати – значить покрити гель-лаком зріз нігтя. Причому на зріз наноситься кожен шар, а не тільки заключний! ;
 • М’які і тонкі нігті спочатку гірше утримують гель-лак, ніж тверді і міцні.Однак, даний факт – зовсім не показник того, що доведеться назавжди від нього відмовитися. Виправити ситуацію допоможе спеціально створений для цієї мети зміцнюючий гель. Намагайтеся купувати розчинну, що не вимагає спилювання при знятті.
 • Неякісні база і топ можуть звести нанівець всі Ваші зусилля. На цих компонентах ніколи не варто економити, адже вони безпосередньо впливають на те, наскільки міцно буде триматися гель-лак, і наскільки легко його буде зняти;
 • Не варто брати базу і топ «2 в 1».Може, використовувати подібний «гібрид» зручніше, але за якістю він буде помітно поступатися окремо взятим базі і топу, до то чоловіка знімається «2 в 1» набагато важче;
 • Використання однофазних гель-лаків, несодержащей бази і топа. Зміцнити покриття і надати йому щільність допоможе додатково нанесена база. Не випадково найвищою якістю (і найвищої популярністю) мають трифазні гель-лаки, при нанесенні яких обов’язково використовується база і топ;
 • Крихкість нігтів.Дане явище може бути як особливістю організму, так і набутим фактором – наприклад, внаслідок частого спилювання лаку. Тому, при виборі гель-лаку, враховуйте не тільки, як він виглядає на нігтях і на скільки довго тримається, але і те, яким методом доведеться його знімати. Оптимальний вибір – гель-лаки, при видаленні яких не доводиться вдаватися до спилювання, досить звичайного замочування

Бережіть Ваші нігті!

Не слід забувати, що покриті гель-лаком нігті – це Ваші нігтики, які зовсім не призначені для відкривання замків.Тому звертайтеся з манікюром максимально дбайливо і акуратно, не піддавайте його впливу несприятливих умов, і тоді гарний і яскравий гель-лак на Ваших нігтики буде радувати погляд на протязі всіх 14 днів!

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Чому після гель лаку нігті тонкі м’які відшаровуються і болять

Існує думка, що гель-лак псує нігті. Звучить воно безапеляційно і з надривом.

Звідки пішли чутки здогадатися неважко: майстри самоучки і шанувальниці самостійного манікюру, а також «профі старої школи» без якісних нових знань.Почитавши сумні пости в соцмережах або подивившись відео на Youtube, легко знайти цьому підтвердження.

У цій статті ми відповімо на найпоширеніші питання, якими рясніє інтернет в пошуках правди. Що ж стало причиною і хто винен – ​​гель лак або нейл-майстер.

Чому після гель лаку бувають проблеми з нігтями


Ускладнення з нігтьовими пластинами можуть статися під час носіння манікюру з гель лаком або виявитися після зняття матеріалу.Отже, що ж може вплинути на нігті.

 • Чому після гель лаку нігті тонкі (ламкі, м’які, шаруються, стоншуються)? Часом знявши гель-лакове покриття можна жахнутися ганчірочкою, який заміняє нігті, все в них погано. Обвинуваченим стає – гель-лак, але що ж по-факту.

Згадайте, як виглядав манікюр, а точніше підготовка нігтів до покриття. Чим і головне скільки разів оброблявся ніготь.

За правилами: незайману пластину пару / трійку раз легенько бафят.Не потрібно прати шари нігтів, як колись робили перед нарощуванням.

Знищена нігтьова пластина стала такою до нанесення гель лаку. Вилікувати нігті неможливо, точніше зіпсована частина повинна відрости і змінитися нової.

 • Якщо до перепиляною нігтьової пластини додати кислотний праймер (який, до речі, тільки для нарощування) замість безкислотного або не витримати час його висихання – до того ж можна отримати сильний опік під час запікання бази в лампі.

Побачивши, як відходять нігті після гель лаку, звинувачувати засоби для нігтів не варто, а ось майстри поміняти треба.

 • Тривале вимочування нігтів в засобі для видалення гель лаку теж не проходить безслідно. Агресивна засіб глибоко проникає в ніготь і в шкіру, чому відразу після зняття покриття нігті виглядають м’якими і тонкою, часто відчувається біль.
 • Здирання гель лаку пластами або шматочками травмує пластину, сприяючи її витончення і листкове.Після настільки варварського способу видалення манікюру, може з’явитися навіть біль в нігтях.
 • Онихолизис після гель лаку може бути, як наслідком передавливания / стиснення нігтя, так і з’явитися через грибка або інфекції. Потрібно відвідування фахівця для встановлення причини.
 • Алергічна реакція на гель лак залишена без належної уваги також може закінчитися плачевно. Коли ніготь відходить з гель лаком частково або повністю – звинувачувати залишається тільки себе. Якщо навколо нігтів з’явилися пухирці, почервоніння, свербіж – гель лак необхідно зняти у нейл-майстра (не чекайте дива, навіть якщо симптоми пройдуть через кілька днів).Варто відвідати алерголога і пропити антигістамінні препарати.

Якщо знявши покриття виникло питання: чому після гель лаку нігті жовті – відповіді може бути два:

 1. Неякісний матеріал, якщо ніготь при легкому очищенні повернув колишній колір;
 2. Грибок – зазвичай супроводжується зміною структури пластини, неоднорідним зміною кольору, може вражати в початковій стадії частина нігтя; примочки хлоргексидину тут не допоможуть – відвідайте лікаря.

Вконтакте

Facebook

Twitter

Google+

.