Ногти

Як зробити малюнок на нігтях в домашніх умовах голкою: Як зробити малюнок на нігтях голкою в домашніх умовах

Створюємо малюнки на нігтях голкою

Якщо ви хочете здивувати оточуючих, зробивши абсолютно незвичайний манікюр, причому самостійно, то, можливо, вас зацікавить дуже простий спосіб,
існуючий на сьогоднішній день в області нейл-арту – малюнки на нігтях голкою.

Приклади таких малюнків, розроблені професіоналами, ви легко можете знайти в інтернеті.

Для малюнків на нігтях голкою вам будуть потрібні:

 • голки різної товщини (з їх допомогою можна робити прості малюнки: сніжинки, пелюстки, квіти)
 • гелеві ручки (їх використовують для обведення контуру малюнка.Це дозволяє зробити зображення більш виразним)
 • різнокольорові лаки (чим більше різнокольорових лаків ви використовуєте в одному малюнку, тим яскравіше і оригінальніше він виглядає. Фахівці рекомендують використовувати не менше трьох відтінків лаку)
 • блискітки (блискітки надають нігтям досить цікавий вид. Вони виблискують як при денному, так і при вечірньому освітленні. Розподіляють їх, як правило, по контуру малюнка)

Основні правила нанесення малюнка на нігтях голкою

 1. Нанесення захисного кошти
  Як правило, після використання яскравих лаків, нехай і не відразу, але на нігтях починає з’являтися пігментація.Щоб цього не відбувалося, рекомендується використовувати захисний засіб для догляду за нігтьової пластиною. В якості такого засобу можна використовувати емульсію для полірування і зміцнення нігтів. Після нанесення, необхідно дочекатися її повного висихання, і тільки потім переходити до наступного етапу.
 2. Нанесення основи
  В залежності від задуманого дизайну, в якості основного покриття застосовують прозорий, яскравий або матовий лак, причому наносять його в 2 шари.
 3. Нанесення лаку у вигляді крапельок
  На ще не висохле основне покриття, за допомогою голки наносять лак у вигляді крапельок.При цьому голку підбирають такої товщини, щоб можна було без праці втілити задумане. На цьому етапі діяти необхідно досить швидко, поки основа ще не затверділа! Крапельки лаку розташовують в залежності від обраного дизайну: посередині, з боків або діагоналі нігтя.
 4. З’єднання крапельок лаку
  Голкою дуже акуратно з’єднують крапельки лаку між собою в необхідній послідовності, уникаючи сильних натискань.
 5. Прикраса блискітками і виділення контуру
  При бажанні прикрашають контур малюнка блискітками і обводять його гелевою ручкою.
 6. Нанесення фінішного покриття
  В якості завершального покриття застосовують прозорий лак. Таке покриття дозволяє зберегти малюнок надовго.

Приклад популярного малюнка на нігтях голкою

Для створення цього малюнка вам знадобляться, крім основного покриття, лаки п’яти різних кольорів.

Для початку покрийте ніготь захисною емульсією і основою. Поки основі не підсохла, нанесіть на неї в довільному порядку, точково лак різних кольорів.

Потім, з’єднайте крапельки між собою так, як вам більше подобається: по діагоналі, вертикалі або колами. Один і той же малюнок необхідно повторити на кожному нігтики. В результаті у вас вийде абсолютно незвичайний дизайн нігтів! Щоб довше милуватися своєю творчістю, зверху нанесіть закріплює покриття.

Починаючи з найпростіших малюнків на нігтях голкою, ви в підсумку зможете створити свій, неповторний дизайн нігтів. Постійна практика, без сумніву, дасть свої результати і ваші малюнки поступово ставатимуть все цікавіше.А, тренуватися можна не тільки на себе, а й на родичів, друзів, знайомих. Головне тут не зупинятися, а пробувати різні візерунки і схеми нанесення. Тільки так ви зможете зробити свої навички в мистецтві нейл-арту більш досконалими і, можливо, як знати, стати справжнім майстром цієї справи!

Малюнки на нігтях голкою: прості схеми для початківців

Дівчата, які доглядають за собою, просто не уявляють себе без витонченого манікюру.Зробити гарний, довговічний манікюр сьогодні не проблема. Багато салонів краси пропонують цю послугу. Якщо ж відвідування салону не входить в плани і не закладено у витратах сімейного бюджету, декоруємо нігті своїми руками. Однією з поширених сучасних технологій, є методика дає змогу отримувати зображення на нігтьових пластинках за допомогою звичайної голочки.

Варіанти малюнків на нігтях

Готуємо інструмент

Красиві, яскраві незвичайні малюнки голкою, зробити на нігтях дуже легко.Для роботи слід підготуватися такі інструменти:

 • Звичайна голка для шиття.
 • Порожній олівець без грифеля.
 • Кольоровий лак, тканин, засобів для знежирення пластин.
 • Фінішний лак.

Щоб зробити зручне пристосування для нанесення зображень, необхідно голку зафіксувати в олівці на місці грифеля. Звичайно, якщо є можливість можна придбати професійну голочки для манікюру. Але, малюнки на нігтях голкою для новачків, цілком можна робити підручними інструментами.

Виконання малюнка

Прості схеми

Прикрасити манікюр будинку, своїми руками нескладно. Починати роботу слід з підготовки пластин до майбутнього оформлення. Надавши потрібну форму нігтям, обробляємо кожен з них пилкою по торцевих лініях. Завдяки шліфуванню, нігті придбають більш доглянутий вигляд. Після підпилювання нігтьові пластини рекомендується протерти знежирюючим засобом. Сучасні склади для знежирення дозволяють видалити пил, жир і інші забруднення, і підживити пластинки поживними речовинами.

Прості схеми

Після підготовки покриваємо нігті, обраним лаковим складом. Якщо покриття вийшло не щільним, рекомендується дочекатися висихання першого шару і нанести повторний. Як зробити візерунок на нігтях голочкою? Пам’ятайте, що нанесення візерунків здійснюється в цьому випадку на мокру основу. Це означає, що візерунок створюється ще по свіжому, що не висохлому лакового покриття.

Нанесення узору голкою

Отже, після нанесення лаку, точково наносимо на поверхню лак контрастного тони, як ми бачимо на фото.Для отримання візерунка проводимо голочкою в напрямку, зазначеної на схемі обраного малюнка. Після отримання потрібного візерунка, чекаємо висихання манікюру. Майстри радять в завершенні покривати нігті шаром безбарвного лаку. Верхній шар лакового покриття дозволить закріпити візерунок і продовжити життя манікюру.

Дизайн нігтів з візерунком

Візерунок сонечко

Для прикладу, елементарні візерунки на ногтікі, зроблені голкою, показані на фото. Отже, невеличкий урок, як новачкові, як зробити простий малюнок.Найбільш легкий варіант – прикраса пластин зображенням сонечка.

Як зробити цікавий манікюр?

 • Надаємо нігтьовим пластин бажану форму.
 • Знежирюємо і наносимо кольоровий лак зеленого або червоного кольору.
 • Не чекаючи підсихання лакового покриття, нанести точку білого або жовтого лакового складу.
 • Голочкою ведемо від середини точки лінії до зовнішньої сторони.
 • Візерунок буде схожим на сонечко з промінчиками.
 • Прикрасивши кожен ніготь, висушуємо манікюр і закріплюємо безбарвним лаком.

Ускладнюємо схему

Щоб манікюр виглядав бездоганно, можна ускладнити схеми зображень на нігтьових поверхнях голкою. Після створення малюнка і висихання лакового покриття, прикрашаємо нігті блискітками. Можна ускладнити роботу використанням двох-трьох кольорів лаків.

Приміром, схему сонечко, можна вдосконалити так:

 • Наносимо лак головного кольору.Це може бути білий, жовтий, зелений колір.
 • Далі точково блакитний лак.
 • Поверх блакитного – червоний.
 • Потім за допомогою голки розтягуємо візерунок, створюючи зображення сонечка.

Малюнок гілочка

Щоб прикрасити нігтьові пластини візерунком гілочкою, потрібно:

 • Підготувати нігті, надавши їм форму і обробивши торці пилкою.
 • Покриваємо кожен ніготь лаком червоного кольору.
 • Ставимо точки білого кольору в одну лінію поверх мокрого лаку.
 • Проводимо голкою лінію по центру всіх точок, поєднуючи їх єдиною лінією.
 • Повинен вийти візерунок гілочки з листям.
 • Якщо додати поверх білих точок крапельки синього, то візерунок вийде більш виразним.

Робимо зигзаги

Початківці майстра можуть потренуватися робити малюнки, використовуючи схеми зигзага. Навчальний урок передбачає нанесення на підготовлену пластину двох кольорів лаку – білого і червоного, розділяючи різними кольорами поверхню нігтів.

Далі працюємо по мокрому лаку, за допомогою голки на кордоні злиття фарб робимо зигзагоподібну лінію. На завершення, фіксуємо манікюр безбарвним фінішним лаком.

Рекомендації новачкам

 • Щоб отримати гарний, насичений візерунок, використовуйте тільки свіжі, рідкі лаки. Якщо склад підсохлий і густий, зробити гарний візерунок буде проблематично.
 • початківцю майстру краще починати манікюр на тій руці, яка не є робочою.
 • Щоб зберегти малюнок в процесі манікюру, візерунки рекомендується наносити з мізинця.
 • Для зручності, ємність з лаком повинна знаходитися, як можна ближче до робочого місця.
 • Щоб зробити гарний візерунок не потрібно глибоко утапливать голку в лаковому шарі.
 • Щоб не подряпати нігтьові пластини, рухи повинні бути поверхневими.
 • Не переходьте до наступного нігтя, якщо на голці є залишки лаку. Після кожного використання, ретельно очищайте голку серветкою.

Про створення простих малюнків на нігтях, можна дізнатися з відео уроку.

Таким чином

Методика малювання візерунків на нігтьових пластинах по мокрому лаку доступна для початківців майстрів. Для роботи можна використовувати звичайну, швейну голку, закріплену в підлогою олівці. Починати процес прикраси рекомендується з найпростіших малюнків, поступово переходячи до складних. А перед тим, як приступити до створення витонченого манікюру, рекомендується подивитися фото робіт досвідчених майстрів манікюру.

Малюнки на нігтях голкою в домашніх умовах

Жінку завжди відрізняла хижість натури, а в 21 столітті підтримувати такий імідж їй стало набагато простіше – мода на леопардовий колір, сміливі рішення дизайнерів і аксесуари допомагають їй продемонструвати суспільству своє всевладдя і красу. Жіночий образ складається з деталей, і починатися він може навіть з нігтів. В останньому десятилітті дами підкоряються мистецтву нейл-арту, тобто розпису нігтів.Бездоганний малюнок притягує голодні погляди чоловіків, автоматично кажучи їм про те, що з такою пані їм буде дуже цікаво і приємно поспілкуватися. Для створення екстравагантної і привабливою композиції не обов’язково потрібно відвідувати салон. Ми розповімо Вам як легко змайструвати малюнки на нігтях голкою в домашніх умовах .

Зміст:

Що потрібно для роботи?

Для проведення процедури по дизайну нігтів голкою підготуйте наступні інструменти і аксесуари:

 • Лак для нігтів кількох кольорів
 • Набір швейних голок (від великої до найменшої).
 • Зубочистки
 • Стіл
 • Настільна лампа
 • Серветка
 • Лак-закріплювач або безбарвний лак
 • Голки різних розмірів і зубочистки необхідні для застосування їх в різних ситуаціях. Якщо Ви малюєте, наприклад, стебло квітки, краще використовувати тонку голку, а ось якщо Ви бажаєте промальовувати квіти або зробити дизайнерську пляму, то краще використовувати циганську голку або зубочистку.

Технологія

У процесі роботи необхідно дотримуватися технологічних вимог.Техніка нанесення покриття і створення малюнка за допомогою голки зовсім нескладна.

 • По-перше, налаштуйтеся на проведення процедури, розклавши перед собою підготовлені раніше предмети. Присядьте зручніше, подбайте про те, щоб світло падало на нігті і підготовлені предмети, а тінь від них не заважала проводити маніпуляції з нігтями.
 • Використовуйте великі голки для створення великих точок, а тоненькі для формування витончених ліній. Розпис нігтів за допомогою голки можна проводити як на коротких, так і на довгих, нарощених і накладних нігтях, які вже попередньо оброблені.
 • Сама технологія нанесення малюнка неймовірно проста. В першу чергу слід нанести на нігті основу, а потім – обраний колір лаку, який і буде основним. Після того, коли шар основного лаку підсохне можна приступати до нанесення малюнка за допомогою голки. Після засихання власноруч виконаної композиції потрібно нанести на нігтики шар лаку-закріплювача, щоб довше зберегти надрукований малюнок.
 • Створюючи візерунок, не тисніть сильно на голку, щоб не пошкодити нігтьову пластину.Краплі лаку повинні бути свіжими, враховуйте, що лак швидко засихає, а тому у Вас не буде часу на роздумування, отже, і сюжет важливо підготувати заздалегідь.

Ідеї для малюнків голкою

Кількість шедеврів, які можна відтворити за допомогою звичайної швейної голки, не обмежена. Потрібно тільки навчитися працювати з лаком і залізної «колючкою» і придумувати ідеї. Ми пропонуємо Вам починати з простих і поступово вдосконалити вміння. Ось кілька варіантів, які Ви можете спробувати:

 • Покрийте нігті лаком пастельного тону .Нанесіть кистю контрастні точки, а навколо них сформуйте нерівні чорні точки, створивши горезвісний леопардовий малюнок. Можете створити забарвлення зебри, керуючи голкою від центру до бічних сторонах нігтя.
 • Шахова дошка. Досить ефектний і досить простий малюнок. Після того, як Ви покриєте нігті лаком певного відтінку (білим, чорним, жовтим, червоним або іншим на Ваш смак), за допомогою кисті нанесіть лінії другого обраного кольору. За допомогою голки відкоригуйте контури решітки, щоб вони були рівними.Також можете залишити порожній простір, капнути трохи лаку і гратами направити його для створення квадратика або ромбика.
 • Квіткові композиції . Квіткові мотиви можна доповнити блискітками, різнобарвним піском, стразами або наклейками. Найпростіший приклад – нанесіть одну краплю лаку і голкою, круговими рухами надайте квітці форму (якщо Ви хочете зробити астру або троянду). Зачекайте, поки лак підсохне. Візьміть голкою трохи лаку іншого тону і прорисуйте листочки і серцевину квітки.Використовуючи таку техніку можна намалювати на нігтях лілії і інші квіти, які Ви вважаєте за краще.
 • Пір’я . Щоб намалювати пір’їнка, на подсохнувшій основний колір, по діагоналі нанесіть 3 крапельки лаку різних відтінків або тонів. Акуратно з’єднайте їх голочкою в єдину пляму і проведіть голкою по діагоналі від низу до верху.
 • Вогняна елегія. Таку красу створити неймовірно просто! Щоб «запалити» нігтики, визначитеся з кольором вогню і основним тоном.Одну частину нігтьової пластини фарбуйте одним кольором, а другу – іншим. На стику квітів надайте обриси вогню. Бажано, щоб обидва лаку були густими.
 • Чарівні точки . Нанесіть в два шари фоновий лак. Відразу ж поставте біля підстави нігтики 3-4 точки лаком двох різних кольорів. Голкою простягніть краплю в витончену фігурну пляму. Проробіть також з кожною краплею. Додатково можете прикрасити нігтики стразами або блискітками.
 • Лінії і точки. Не зациклюйтеся на складних малюнках, які не завжди можуть вийти гідно. Продумайте деталі і створіть цікавий малюнок через точки і лінії. Наприклад, це можуть бути ієрогліфи, етнічні мотиви, британський прапор, невеликі павучки, геометричні мотиви і т.д.
 • Зірочки . Рівномірним шаром покрийте нігті фоновим лаком. Поки фон не встиг висохнути, проставте 5-7 крапель лаком іншого кольору, ледь торкаючись лаком до нігтики. За допомогою голки або зубочистки проведіть від центральної частини кожної з крапельок 5 ліній в різні боки, імітуючи зірку.Виконайте ті ж маніпуляції з рештою краплями. Не забудьте закріпити отриманий результат.
 • Павутинка. На ще не висохнувшем фоновому шарі проведіть голкою лінію від верхньої середини нігтьової пластини і простягніть до закінчення нігтя. Зробіть перехресну лінію, потім проведіть ще кілька ліній між цими лініями. З’єднайте лінії дугою, зробіть кілька дужок всередині павутинки. Покрийте прозорим лаком.
 • Цеглинки. Покрийте нігті коричневим, червоним, оранжевим, чорним або іншим лаком.За допомогою сріблястого, золотистого або білого лаку прорисуйте голкою паралельні смуги. Потім зробіть кілька вертикальних рисок, подібно цегляній стіні. Також можна зробити цеглинки на ще не застиглому фоновому лаку, а потім покрити нігті прозорим лаком.
 • Крила метелика . Підготуйте матовий лак світло-шоколадного кольору, темно-коричнева і золотий лаки для прикраси нігтів, а також лак з блискітками. Нанесіть на ніготь лак кольору шоколаду і поки він не висох, в нижньому кутку прорисуйте три смужки по діагоналі: золоту, коричневу і з лаку з блискітками.З кута нігтики до зовнішнього краю проведіть по смужках хвильові руху. Виконайте ці дії з усіма іншими нігтями.
 • Лоретта. Візьміть чорний, білий, сірий матовий і срібний класичний лаки. Нанесіть на нігтик сірий лак і поки він не встиг застигнути зробіть чорну, срібну, білу і ще одну чорну лінії. Від останньої, зробленої вами лінії проведіть вниз п’ять разів. Повторіть операцію з кожним нігтем.

Корисні поради

Щоб робота зі створенням візерунків на нігтях доставляла Вам більше задоволення, ніж клопоту, ми пропонуємо Вам запам’ятати наступні поради:

 • Якщо Ви плануєте зробити картинку яскравою, її дучше всього розміщувати біля куточка нігтя.
 • Правильно поєднуйте кольору. Не варто перетягощать композицію складними, строкатими, занадто яскравими квітами, різко кидаються в очі. Набагато краще буде виглядати строкатий і незвичайний малюнок, розміщений тільки на одному нігтики.
 • Починайте роботу по дизайну нігтів голкою завжди з мізинця. Якщо в процесі роботи у Вас пропаде бажання, настрій або доведеться відволіктися, то в цілому робота буде здаватися більш завершеною, ніж в разі, коли малюнок починається з великого пальця.
 • При формуванні ідей використовуйте для прикраси стрази, пір’я, паєтки, блискітки, дрібні камінчики, невеликий різнокольоровий пісок.
 • Для основного кольору підбирайте густий лак.
 • Для зручності купуйте для малюнка лак в тюбиках-шприцах. Крапельки такого лаку набагато простіше наносяться на ніготь, щоб позбавляє Вас від всіляких хитрощів.

Красиві доглянуті нігті – еталон для манікюру будь-якої жінки. Малюйте на нігтях голкою, підбирайте прикраси до своїх творів мистецтва і Ви будете перебувати в епіцентрі уваги!


Схожі матеріали:

Наступні матеріали:

Попередні матеріали:


Схеми малюнків на нігтях голкою

Як робити малюнки на нігтях голкою?

Техніка малювання голкою сягає в далеке минуле.Ще до початку ери різноманітних нейл-дизайнів модниці вміли створювати на своїх нігтики дивно красиві візерунки. Потім тренд поступово забувся, поступившись місцем більш стильним і професійним рішенням. Але мода циклічна, і сьогодні малюнки на нігтях голкою знову популярні як ніколи. Навчитися малювати голкою може будь-яка дівчина, тим більше для цього не потрібні якісь особливі інструменти або аксесуари.

Що потрібно для малюнків на нігтях голкою?

Хоча техніка носить зрозуміле і «говорить» назва, список необхідних для роботи елементів краще уточнити.Не варто починати малюнки на нігтях голкою, якщо на робочому столі відсутні:

 • Лаки різних кольорів. Для малювання краще не використовувати гель-покриття, а вибрати звичайні склади, легко наносяться і прані. Якість створюваних візерунків багато в чому залежить від підбору кольорів, тому варто подбати про те, щоб під рукою були контрастні і поєднуються відтінки – на вибір майстра.
 • Голки різної товщини. Термін «голки» використовується в даному контексті є досить умовним, так як малювати на нігтях можна не тільки швейною голкою, але і шпильками, шпильками і навіть спеціальної пензлем з кулькою «ДОТС».На вибір впливають вимоги до діаметру інструменту – тонка гостра голка або товстий кінчик шпильки.
 • Засіб для зняття лаку. Без нього ніяк не обійтися. Творчий процес має на увазі політ фантазії і експерименти, які іноді потребують термінового коректування. Так що краще мати все необхідне відразу під рукою.

Власне, на цьому процес підготовки можна вважати завершеним і приступати безпосередньо до створення малюнків на нігтях голкою.

Малюнки на нігтях голкою: вибір техніки

Малювати на нігтях можна різними способами. Умовно вони називаються:

Мокра техніка має на увазі творчий процес по ще невисохлою лакової поверхні. Поетапно процес виглядає так:

 • нанесення базового покриття бажаного кольору;
 • відразу ж нанесення декількох крапель лаків обраних відтінків;
 • малювання, поки не висохли обидва склади.

Краса створюваних візерунків в цьому випадку просто неймовірна, але постаратися встигнути зробити все до моменту висихання лаків дуже складно.Тому новачки, так і багато досвідчених майстрині, вибирають сухий спосіб. У ньому все простіше:

 • покриття першим кольоровим шаром;
 • очікування поки він висохне;
 • нанесення крапель іншим лаком;
 • створення малюнків.

Якщо принцип малювання на нігтях голкою ще не ясний, то варто пояснити: візерунки та орнаменти створюються з крапельок лаків шляхом їх цілеспрямованого розтікання по поверхні нігтя за допомогою голки. Голка в цьому випадку служить напрямних інструментом, що надає крапельок довільні і складні форми, а також необхідним для з’єднання лаків різних відтінків між собою.Зовні малюнки на нігтях голкою виглядають як результат водної техніки в її спрощеному варіанті.

Правила малювання на нігтях голкою

На жаль, новачки нерідко роблять помилки і розчаровуються в модній техніці. Щоб цього не сталося, рекомендується враховувати наступні правила:

 • при малюванні розташовувати голку перпендикулярно поверхні нігтя;
 • малюнок починати з мізинця;
 • брати багато лаку для створення ефектних візерунків;
 • малювати поверхневими штрихами;
 • продумати візерунок і спробувати його на папері;
 • працювати тільки чистою голкою.

Що ж стосується безпосередньо вибору візерунка, то тут можна просто віддатися у владу фантазії: подивитися для натхнення фото водного манікюру і розпису. зображення в інтернеті. Можна вивчити вже готові схеми, за якими створюються малюнки на нігтях голкою. Або придумати свої. В цьому і полягає принадність самостійного манікюру: можна творити без обмежень, канонів і особливих правил. Результат в будь-якому випадку буде надихаючим і прекрасним.

Додано: Березень 31, 2017

Схеми малюнків голкою на нігтях

Багато хто дивується, дізнавшись, що можна створити кілька відмінних дизайнів для нігтів за допомогою звичайної голки.Незважаючи на те, зубочистки, кисті і інструмент ДОТС використовуються в нейл-арте частіше, голки все ж можуть бути використані для створення найдрібніших деталей. Голка є найкращим інструментом для створення ескізів або живопису портретів на ваших нігтях. Хіба це не дивно?

Для нейл-арту з голкою, вам знадобиться

– 2 або 3 лаку для нігтів (будь-які кольори на ваш вибір)
– голка
– базовий шар (щоб запобігти пожовтіння нігтя)
– верхній шар (фініш для захисту дизайну)

Крок 1.Нанесіть базовий шар на поверхню нігтя.
Використання шару-основи запобігає появі жовтих плям і втрати природного кольору нігтів. Це також зміцнить нігтики.

Крок 2. Покрийте нігті першим шаром лаку.
Як тільки базовий шар висохне, нанесіть перший шар обраної емалі на весь ніготь.

Крок 3. Нанесіть другий – більш товстий шар того ж лаку.

Крок 4. Використовуйте тоненьку або циганську голку (вибирайте голку в залежності від необхідної товщини ліній в візерунку) для створення ефекту мраморности або для малювання красивого візерунка.

Тепер, будьте швидкої, перш ніж верхній шар висохне. Зробіть кілька крапель на ніготь лаком потрібних кольорів, і переміщайте голку на поверхні у формі «8», у вигляді горизонтальних або вертикальних ліній. Схеми малюнків по створенню малюнків за допомогою голки на нігтях прикладені до уроку.

Крок 5. Дочекайтеся повного висихання нейл-арту і нанесіть фінішний, захисний шар.

При роботі з голками, будь ласка, переконайтеся, що лак на нігтях не дуже густий, що шар не дуже товстий, в іншому випадку, голка не спрацює, тому що вона не зможе легко ковзати вздовж по лаку.

Робота з голкою вимагає багато практики, тому що їй не легко працювати через її мініатюрних розмірів і тому, що вона має дуже гострий кінець.

Голку можна замінити тонким пензлем для нейл-арту.

Поряд з терплячістю і практикою, необхідна деяка точність рухів, щоб отримати бажаний результат, і в разі успіху, прикрашені нігті подарують вам гарний настрій і стануть справжньою родзинкою образу.

Проте, в швидкому темпі життя, який ми ведемо, можна витратити занадто багато часу і зусиль на оформлення нігтів, тому варто звернути свій погляд на гель-лаки.Гель-лак – відмінне рішення, малюнок голкою, зроблений за допомогою ультрафіолетового лаку протримається не 2-3 дня, а 2-3 тижні. Радуватиме вас і оточуючих своєю яскравістю і глянсовим блиском.

Автор схем малюнків на нігтях – Ірина Демакова.

І ще ідеї дизайну нігтів по мокрому лаку.Приклади від руки: метелик, квіти, метелик вид збоку, фантазійні візерунки, оформлення вільного краю нігтя.

Стрілочками вказано напрямок руху кисті.

Нові відео уроки дизайну нігтів

Як намалювати метелика своїми руками

Нескладний малюнок з квітковим орнаментом

Два простеньких квітки – гарні для початкового рівня

Прикрашаємо нігті ромашками

Розтяжка по всій поверхні нігтя

Малюнки на нігтях голкою: покрокове керівництво, візерунки, схеми

Гарний манікюр відрізняє будь-яку дівчину, показуючи її доглянутість і жіночність.Але часом так хочеться урізноманітнити свій манікюр, зробити його більш витонченим, додати якусь родзинку. У цьому вам допоможуть малюнки на нігтях, виконані за допомогою голки. Робити такі малюнки нескладно, зате результат перевершить всі ваші очікування.

підвладних ця техніка навіть новачкам, а нижче ми розповімо, як правильно робити манікюр голкою, наведемо покрокові схеми малюнків на нігтях і розповімо про тонкощі такого манікюру.

Необхідні матеріали та інструменти для манікюру

Для того щоб зробити малюнок голкою на нігтях, для початку необхідно запастися необхідними інструментами, які знадобляться в ході роботи.Саме хороші матеріали – запорука гарного манікюру. Отже, вам знадобляться:

 • Власне, голка. Ви можете взяти звичайну швейну голку, прикріпити її до олівця або пластикової ручці, щоб інструмент було зручніше тримати, коли ви будете малювати візерунки. Також ви можете купити спеціальну голку в магазині для манікюру. Краще взяти кілька голок різного діаметру, від товщини інструменти залежить і товщина ліній.
 • Кілька лаків для нігтів. Найкраще вибирати контрастні кольори, щоб візерунок був добре видно.Бажано, якщо лаки будуть від одного виробника, так вони краще змішаються між собою, зчеплення між ними буде більш міцним.
 • Зрозуміло, знадобляться і інші компоненти манікюру – базове покриття, топ, коректор та інші інструменти. Якщо ви хочете доповнити манікюр іншими елементами, то запасіться ДОТС або звичайною зубочисткою, яка дозволить зробити точки на нігтях.

Як тільки ви підібрали потрібні матеріали, час починати малювати на нігтях голкою.Нижче ми привели покрокову схему манікюру в домашніх умовах, який доступний навіть для новачків.

Створюємо візерунки і малюнки на нігтях голкою: покрокове керівництво

Малювати голкою на нігтях і зробити простий, але красивий манікюр в домашніх умовах не так вже й складно, як здається. Схема демонструє, як крок за кроком намалювати на нігтях візерунок, що нагадує квітку, підійде навіть для початківців. З такою технікою впорається будь-який, головне бути уважним і акуратним.

 1. Спочатку проведіть підготовчу роботу – видаліть кутикулу, підпиляєте нігті, приведіть в порядок пластину.Нанесіть базове покриття на нігті.
 2. Нанесіть основний лак в один або кілька шарів.
 3. Дочекайтеся, коли лак висохне. Починайте наносити на нігті кілька точок, наступних по діагоналі один за одним. Ви можете вибрати і інший напрямок, наприклад, ставити крапки хаотично, якщо хочете отримати інший результат.
 4. Почніть вести голку від однієї краплі лаку до іншої, формуючи візерунок. Так малюємо до тих пір, поки не скінчиться пластина. Повторіть процедуру у зворотному напрямку.
 5. Дочекайтеся, поки лак висохне і закріпіть результат топовим покриттям.

Ви можете побачити покрокове керівництво на фото нижче . а можете закріпити прочитане, подивившись відео, в якому показана схема малюнка лаком і голкою.

Малювати візерунки голкою – це просто!

Малюнки по мокрому лаку, “мокрий малюнок” на нігтях

Мокра техніка виконання манікюру голкою і лаком вважається найбільш простий і кращою для початківців. Дизайн нігтів по ще мокрому лаку виходить не менш красивим, але куди простіше у виконанні. Отже, як намалювати візерунки по мокрому лаку – покрокове керівництво.

 1. Виконуємо ті ж дії, що і в попередньому керівництві. Готуємо нігтьову пластину до нанесення малюнків.
 2. Покриваємо ніготь основним лаком, який послужить фоном.
 3. Швидко, поки лак не встиг висохнути, наносимо кілька крапель контрастного лаку в будь-якому порядку.
 4. Далі, як і в першій інструкції, починаємо малювати легкі довільні візерунки, водячи голкою від однієї точки до іншої, при цьому захоплюючи фонове покриття, що дозволяє створити унікальний ефект переходу одного кольору в інший.
 5. Чекаємо, поки висохне лак, закріплюємо топом. Готово!

Якщо ви ніколи раніше не робили візерунки голкою, то подивіться навчальне відео, в якому детально описано процес створення візерунків, на цій сторінці ви можете знайти їх нижче.

За допомогою мокрого нанесення можна виконувати як прості малюнки, так і більш складні візерунки, такий манікюр буде добре виглядати і на коротких і на довгих нігтях, як, наприклад, на цих фото.

Також подивіться відео-урок, дуже вдалий! Приклад, як намалювати троянду.

Ще одне відео! Рекомендую! Все пояснюється словами:

Схеми малюнків і візерунків для початківців

Малювати на нігтях голкою не так вже й складно. Нижче ми привели кілька докладних схем, які підкажуть, як намалювати візерунки, як найлегші, так і більш складні.

Майстер-клас з котиком!

Сучасна індустрія нейл-арту надає безліч варіантів різноманітного дизайну за допомогою голки і інших підручних засобів.Зробити такий манікюр нескладно, зате результат перевершить всі ваші найсміливіші очікування. Нижче ми покажемо по-справжньому красивий дизайн нігтів голками, який ви можете повторити і самостійно.

Ось такий гарний нейл-арт з абстрактним візерунком можна зробити за допомогою звичайної голочки.

Неймовірно добре за допомогою голки виходять квіти. Ви можете малювати їх самими різними, наприклад, такими, як на цьому фото.

Створити ось такі екстравагантні нігті з леопардовим принтом також можна створити за допомогою голочки.

Інструмент стане в нагоді тим дівчатам, які люблять складні візерунки, промальовувати які інакше просто неможливо. Ніяке інше пристосування не впорається з самими тоненькими лініями краще, ніж голка.

А якщо ви доповніть прості малюнки голкою різноманітними аксесуарами, блискітками або стразами, то отримаєте дуже ефектний дизайн. З таким манікюром не соромно вийти у світ і вразити всіх красою нігтів.

Сміливо експериментуйте з дизайном, пам’ятайте, що вам підвладні будь-які ваші фантазії.А втілити їх в життя ви зможете за допомогою голки, доклавши трохи терпіння і акуратності. Беріться за малювання, творите і дивуйте оточуючих своїми нігтиками.

Відео на прощання … цікава ідея для “голки” манікюру:

Якщо стаття вам сподобалася, поділіться їй, будь ласка, в улюбленій соц. мережі!

Джерела: http://modnail.ru/publication/kak-delat-risunki-na-nogtyax-igolkoj/, http://divanail.ru/sxemy-risunkov-igolkoj-na-nogtyax, http: // nailsfit.ru / manikyur / risunki-na-nogtyah-igolkoj-poshagovo-foto-video.html

.