Ногти

Для видалення нігтя мазь: Набори, пластирі, мазі для зняття нігтя ураженого грибком

Як видалити ніготь, уражений грибком

Дуже часто з різних джерел ми чуємо про грибок нігтів на руках.

Даним захворюванням в Росії страждає чверть населення, велика частина якого – чоловіки.

Грибок нігтів або мікоз – це інфекційне захворювання нігтьової пластини.

Найчастіше захворювання передається при недотриманні елементарних норм особистої гігієни, тобто здорова людина заражається від хворого контактним шляхом, потиском рук або ж після використання особистих речей хворого, наприклад рушники, взуття, інших предметів ужитку в сім’ї.

Таку інфекцію неможливо не помітити, тому що симптоми проявляються дуже швидко. До симптомів грибка нігтів відносяться:

 • Сверблячка навколо ураженого нігтя.
 • Почуття болю в місці або місцях зараження.
 • листкового і подрібнення нігтя.
 • Колір зараженого нігтя сильно відрізняється від здорового. Ніготь набуває різні відтінки від сірого до жовтого.

Варто відзначити, що в міру поширення зараження наростають зроговіння і відбувається ущільнення нігтьової пластини.Захворюванню микоза нігтів схильні здебільшого дорослі, серед дітей зустрічається дуже рідко.

Перш ніж дізнатися, як видалити ніготь, уражений грибком, потрібно виявити причини появи інфекції. Причини грибка нігтів пов’язані з різким зниженням імунітету, зміною нейтрального балансу нігтів і шкіри, різними хронічними захворюваннями, що відбуваються в організмі. Найчастіше вони пов’язані з цукровим діабетом, захворюваннями шлунково-кишкового тракту або порушеним обміном речовин.До даних причин можна ще додати такі фактори, як незручне взуття, початкова деформація нігтьової пластини і постійно спітнілі ноги або руки.

Варто відзначити

Грибок є дуже стійким захворюванням. Навіть якщо ви його повністю вилікували, від однієї маленької бактерії в нігті може статися рецидив. Тому при лікуванні грибка потрібно бути готовим пройти повний комплексний курс лікування і строго стежити за випадками рецидивів.

Як видалити ніготь, уражений грибком:

 • Апаратний педикюр .Дана процедура дуже болюча і тому проводиться під місцевим наркозом. Зазвичай її проводять у спеціальних медичних центрах. Проводить процедуру лікар-фахівець, який за допомогою різних насадок «знімає» ніготь шар за шаром, поки не дійде до нігтьового ложа.
 • Хірургічне видалення нігтя . Процедура також проводиться під місцевим наркозом, є не самою приємною і вже застарілим методом, проте до цих пір використовується медиками в самих запущених випадках.
 • Існує цілий комплекс домашніх процедур для видалення інфекції і нігтя, наприклад розпарювання нігтя в ванночках з содою або видалення нігтя за допомогою березового дьогтю.

Перелік засобів для видалення нігтя

До домашніх способам позбавлення від грибка відносять мазі і пластир для видалення нігтя.

Мазь для видалення нігтя може бути різною. Вона призначається лікарем залежно від ступеня ураження нігтя.

Найбільш широко використовуваними мазями вважаються:

 • Оніхопласт .Його склад призначений для розм’якшення нігтьової пластини з метою подальшого її видалення. Кератолический складу даної мазі широко використовувався за часів СРСР.
 • Комбінований препарат Микоспор , до складу якого входить 40% сечовини і 1% біфоназолу. Біфоназол в даному випадку впливає на дріжджоподібні гриби, порушуючи при цьому їх синтез. Микоспор є єдиним препаратом, який випускається на основі Кератолический дії і відноситься до групи азолів, синтетичних похідних від імідазолу.

Способи застосування і дозування препарату:

Мазь наноситься на уражену ділянку одним тонким шаром один раз в день на ніч, далі втирається в осередки інфекції. Протипоказань та побічних ефектів як таких немає, однак при недостатній ефективності препарату слід пройти повторне обстеження з виявленням причин неефективності лікування.

Ще один хороший засіб для видалення нігтя – це Оксопласт. В якості діючої кошти виступає щавлева кислота, а також 60% -ий розчин демітоксіда, бджолиний віск і безводний ланолін.

Варто відзначити

Такі мазі для видалення нігтя, як Фунгіпласт і Уреапласт, не можна купити в готовому вигляді відразу і без рецепта лікаря, їх виготовляють на замовлення!

Існує ще пластир для видалення нігтя, до складу якого входять Кератолический кошти.

Механізм застосування простий, накладаємо Кератолический пластир на уражений ніготь або нігті на кілька днів (два або три).

Даний метод хороший тим, що дозволяє проводити видалення нігтьової пластини при глибокому ураженні нігтя.Рогові пластини розчиняються через вплив активного речовини на них.

Часом дані методи комбінуються для досягнення найкращого результату. Слід пам’ятати, що необхідний препарат може виписати лікар виходячи із загальної картини перебігу захворювання. Описані вище методи видалення нігтя застосовуються тільки в крайніх випадках, коли лікувати грибок мазями і таблетками стає неефективно.

На ранніх стадіях грибка необхідно постійно консультуватися зі своїм лікуючим лікарем і тримати його в курсі розвитку або поліпшення грибка.Найчастіше ще призначається такі кошти, як таблетки і лаки. Таблетки приймаються перорально, лаки наносяться на уражений ніготь для блокування розмноження грибків.

Автор: Анастасія асмоловской

інструкція як видалити ніготь будинку і без болю

Майже всі антимикотические кошти орієнтовані на купірування патогенних бактерій і на лікування початкових стадій захворювання.Як бути, якщо грибок нігтів стоп вже прогресував: відбулася деформація, подрібнення нігтя, розшарувалася нігтьова пластина? Спеціально для таких форм захворювань був розроблений крем Ногтівіт посилений.

Це інноваційне, високоефективне медикаментозний засіб для пом’якшення нігтьової пластини і механічного зняття нігтя.

Зміст статті

Фармакологічні властивості

Фармакологічна група препарату – Косметичне лікарський засіб, призначений для розм’якшення і безболісного видалення нігтьової пластини.

Сечовина, що входить до складу препарату, розм’якшує нігтьову пластину, масло чайного дерева виконує антисептичну функцію, бджолиний віск загоює нігтьове ложе.

Об’єднані компоненти дозволяють в найкоротші терміни від’єднати заражений ніготь від здорових ділянок шкіри, забезпечуючи тим самим прискорення одужання.

Даних про фармакокінетичні властивості Ногтівіта не зафіксовано.

Показання до застосування і від чого допомагає

Ногтівіт рекомендується до використання при оніхомікозі і грибкових ураженнях нігтів різного ступеня.Компоненти препарату не тільки сприяють видаленню інфікованого нігтя, але також загоюють нігтьове ложе, надаючи йому здорового вигляду і природний відтінок.

При слабовираженних ураженнях нігтьової пластини, досить буде одного застосування даного засобу. При складних грибкових ураженнях нігтів, для лікування буде потрібно кілька процедур.

Згідно з офіційними даними, препарат протипоказаний при непереносимості компонентів препарату.

Крем продається в аптеках без рецепта лікаря.

Форми випуску препарату та їх склад

Склад Ногтівіта унікальний – компоненти дозволяють в короткі терміни від’єднати уражену нігтьову пластину, знизити больові відчуття, регенерувати клітини шкіри, забезпечити місцеве антисептичну дію.

Компоненти Ногтівіта Вплив на організм
Карбамід (сечовина) Розм’якшує нігтьову пластину, завдяки чому активніше відбувається омертвіння нігтьової пластини, від’єднання нігтя.
Триетаноламін Косметичний засіб, призначене для емульгування компонентів препарату.
Пропиленгликоль Запобігає розмноження бактерій в осередку ураження.
Стеаринова кислота Знезаражує, пригнічує ріст патогенної мікрофлори.
100% ефірне масло чайного дерева Руйнує грибкову мікрофлору. Потужний натуральний антисептик.
Віск бджолиний Провокує загибель патогенних мікроорганізмів.
Масло мінеральне Пом’якшує кутикулу та нігтьової валик.
Дистильована вода Натуральний розчинник компонентів крему.

Ногтівіт з заводу-виробника відпускається у вигляді крему жовтого кольору, в пластиковій тубі дозуванням 15 мл. Інших форм випуску препарату не зареєстровано.

Іноді можна зустріти інформацію про мазе Ногтівіт. Виробник мазь не випускає.Під маззю мається на увазі побутову назву крему.

Спосіб застосування та дози

Інструкція по застосуванню Ногтівіта передбачає дотримання п’яти основних дій для успішного і безболісного від’єднання нігтьової пластини від нігтьового ложа:

 1. Перед сном протягом півгодини распарьте ноги в гарячій мильно-содової ванночці: на літр води – по одній столовій ложки соди і господарського тертого мила. Витріть ноги сухим, чистим рушником.
 2. Наклейте пластир навколо нігтя.
 3. Нанесіть крем товстим шаром на уражені нігтьові пластини. Зафіксуйте пластир так, щоб не було контакту кошти зі здоровими ділянками шкіри. Одягніть шкарпетки, не знімайте пластир протягом доби.

При контакті речовини зі здоровою шкірою, ретельно промийте поверхню проточною теплою водою.

 1. Через добу, викидайте пластир. Повторіть розпарювання в содово-мильному розчині, нігті витріть насухо.
 2. одноразової пилою спиляєте відшарувався шар нігтя.Обробіть поверхню нігтя і стопи антисептиком.

Процедуру слід повторювати до повного видалення нігтя.

На початкових стадіях захворювання досить буде одного нанесення. При запущеній формі оніхомікозу крем Ногтівіт допустимо використовувати до чотирьох разів.

Важливо! Після видалення нігтя, виробник рекомендує щодня використовувати загоює протигрибковий засіб, наприклад, крем таємницю, що прискорює ріст нігтя і загоює мікротравми нігтьового ложа.

Особливі зауваження щодо застосування в період вагітності і лактації

Клінічні дослідження щодо реакції організму жінки після використання Ногтівіта в період вагітності і під час годування груддю не виявлено.

Рекомендується поставитися до застосування препарату з обережністю.

Передозування та побічні дії

Випадків передозування не зафіксовано.

Серйозних побічних дій на організм пацієнта не виявлено. У разі появи нетиповою реакції, змийте склад водою, зверніться до лікаря.

Не рекомендується одночасне застосування препарату з іншими зовнішніми лікарськими засобами. До відомих аналогам Ногтівіта нерідко відносять крем Ногтіміцін.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати Ногтівіт рекомендується в темному прохолодному місці протягом трьох років з дати виготовлення.

Читайте чому тріскається шкіра між пальцями на ногах.

А тут, що робити, якщо сильно пітніють і смердять ноги.

Відгуки пацієнтів про Ногтівіте

Відгуки про Ногтівіте дозволяють рекомендувати препарат до використання при грибкових інфекціях нігтів різного ступеня тяжкості. Користувачі до достоїнств препарату відносять:

 • невисоку вартість;
 • доступність – можливість придбати лікарський засіб в аптеці біля будинку або в інтернеті;
 • безболісне видалення нігтя.

Негативними сторонами ліки вважають той факт, що після використання крему, ніготь не отпадивает сам, а доводиться докладати зусилля для його видалення за допомогою пилочки та манікюрних щипчиків для нігтів.

Олена Медведєва, 47 років, п. Мишутине, Томська обл .: « Про Ногтівіте дізналася з аптечної брошури, коли прийшла в аптеку за препаратом проти грибка, яким заразилася у сусідки в лазні. Проблема для мене ця дуже делікатна, тому довгий період соромилася йти за ліками, хвороба запустила.Став хворіти і кришитися ніготь. Мазь виявилася моїм порятунком, допомогла мені. І коштує дешево. Всім раджу. »

Висновок

Ногтівіт не має протипоказань, володіє унікальним складом, забезпечує екстрену допомогу при важких стадіях ураження грибковою інфекцією. На поверхні нігтьового ложа знаходиться безліч нервових закінчень.

Це свідчить про те, що хірургічне видалення нігтя – процедура вкрай неприємна. Тому, слід пам’ятати, що хворобу краще займатися профілактикою, ніж лікувати.Уважно ставтеся до своєї гігієни, будьте обережні в місцях загального користування. Бережіть себе і своє здоров’я!

Вконтакте

Facebook

Однокласники

Косметолог зі стажем 8 років.
Освіта: Диплом за спеціальністю «Лікувальна справа», Пермський державний медичний університет (2001 г.)
Спеціалізація: Діагностика і лікування таких захворювань: акне, пігментні плями, гемангіоми.

Як видалити ніготь вражений грибком, засоби для зняття пластини

Грибок нігтів – це захворювання, яке супроводжується патологічними змінами нігтьової пластини.Оніхомікоз в будь-якого ступеня перебігу вимагає комплексної терапії і спостереження з боку фахівця. Видалення грибка нігтів включає наступні методи:

 • хірургічний;
 • медикаментозний;
 • за допомогою апаратного педикюру;
 • використання лазера.

Вибір методу видалення грибка, залежить від ступеня і тяжкості перебігу захворювання. Видалення нігтя проводитися частково або повністю.

Хірургічний спосіб

Видалення нігтя при грибку за допомогою хірургічного методу відноситься до найбільш радикальних способів.Використовується тільки в тому випадку, коли інші методи не дали позитивного терапевтичного ефекту. Перед операцією пацієнту проводитися місцева анестезія, яка знімає больову чутливість в необхідної області. Лікар проводить повне видалення нігтьової пластини. Вражений ніготь повністю видаляється разом з грибкової інфекції на пластині.

Позитивні сторони хірургічного методу полягають в швидкому видаленні ураженого нігтя. Знижуються ризики розвитку повторної грибкової інфекції, при дотриманні рекомендацій лікаря в післяопераційному періоді.Через кілька місяців відростає здоровий ніготь.

Негативні сторони оперативного втручання полягає в тривалому відновленні нігтьової пластини. Є ряд протипоказань до операції, в зв’язку з наявністю супутньої соматичної патології.

Після операції пацієнтам рекомендують забезпечити умови мінімального впливу на ніготь. Необхідно носити більш широку і зручне взуття, виключити тертя в області, де була проведена операція. Протягом одного тижня слід обмежити фізичну активність.Рекомендовано уникати підвищеної пітливості ніг. Після операції слід відмовитися від домашніх тапочок, так як вони є умовою для розвитку повторного онихомикоза. Протягом одного місяця слід спостерігатися у лікаря хірурга або терапевта.

Видалення матриксу

Як видалити уражений ніготь з грибком, завжди вирішує лікар, після проведеного огляду та призначеної терапії. Існують запущені стадії онихомикоза, коли, незважаючи на лікування, і простого видалення нігтя, поліпшення не настає і захворювання рецидивує.Вдаються до принаймні у вигляді видалення матриксу. Матрикс – це та частина в будову нігтя, яка відповідає за нормальний його зростання.

Вдаються до видалення матриксу в наступних ситуаціях:

 • хронічне рецидивуючі протягом онихомикоза;
 • відсутність ефекту від інших методів лікування грибка;
 • незворотні зміни нігтьової пластини.

Розрізняють повне і неповне видалення. Отже, при тотальній матріксектоміі ніготь не буде більше рости.

Позитивні сторони даного методу полягають в його високій ефективності. Після тотального видалення зони росту, грибок нігтів не буде більше турбувати.

Недоліки полягає в хворобливому післяопераційному періоді і в наявності косметичного дефекту при відсутності росту нігтя. Для вирішення таких проблем пацієнтам рекомендують проводити протезування, за допомогою спеціального матеріалу.

Медикаментозний метод

Медикаментозне видалення нігтя при грибку полягає у використанні спеціальних хімічних засобів.

До них відносять:

 • кератолітичний пластир;
 • спеціальний лак;
 • різні мазі.

Всі перераховані кошти мають кератолитическим властивістю, тобто розм’якшують нігтьову пластину. Потім проводять видалення ураженої частини механічним способом і з подальшим нанесенням лікарських засобів від грибка.

Пластир

Один з найбільш сприятливих способів видалення нігтя ураженого грибковою інфекцією.До складу такого пластир входять компоненти, які розм’якшують змінену нігтьову пластину.

До них відносять три види кислот:

 • сечову;
 • саліцилову;
 • трихлоруксусную.

Всі три види кислот володіють кератолитическим ефектом, що і необхідно для успішного лікування грибка. Перед використанням рекомендується розпарити уражений ніготь в гарячій воді. Далі застосовують пластир, наклеївши його на необхідну область.При необхідності слід додатково фіксувати за допомогою марлевої пов’язки.

Застосовувати пластир для видалення нігтя при грибку необхідно з певною періодичністю до необхідного рівня розм’якшення нігтя. Після цього проводять очищення ураженої ділянки за допомогою механічного способу. Такий метод включає в себе використання пилок або манікюрних кусачок. Завжди після механічного видалення нігтя наносять протигрибкові засоби для лікування грибка.

Переваги і недоліки

Переваги пластиру полягає в безпечному і безболісне використанні.Єдиний недолік – це тривалість його застосування. Для досягнення ефекту необхідно проводити кілька аплікації на період від 3 до 5 днів.

Лак

Кератолітичний лак – це засіб для видалення нігтя ураженого грибком. Діє аналогічно пластиру, тільки відрізняється способом використання.

Перед тим як вдатися до нанесення лаку необхідно розпарити уражений ніготь в гарячій воді. Далі лак наносять на всю область нігтьового ложа, не дивлячись на наявність ділянок ураження.Кілька разів протягом тижня необхідно за допомогою механічного способу видаляти размягченную частина.

Переваги і недоліки

Переваги лаку полягає в наступному:

 • немає необхідності додатково заклеювати ніготь пластиром;
 • менш безпечний спосіб розм’якшення пластини;
 • лак не змивається водою;
 • простота використання.

Існує тільки єдиний мінус у використанні лаку – це висока вартість.В іншому такий засіб є відмінним аналогом іншим кератолитическим засобів.

Мазі

Мазь для видалення нігтя ураженого грибком має виражену кератолітичну дію.

До таких відносять:

Основна діюча речовина мазей – сечова кислота. Перед використанням, так само рекомендує розпарити уражений палець і нанести на цю ділянку мазь. Важливо, що мазь необхідно заклеїти пластиром на кілька днів. Далі, за аналогічною схемою слід вдатися до механічного способу очищення ураженого нігтя.

Переваги і недоліки

Позитивні сторони мазі полягають в простому і безболісне використанні. У більшість таких засобів входять і протигрибкові препарати, що покращує ефективність лікування.

Недолік полягає в тривалому періоді застосування. Не завжди з першого разу вдається досягти необхідного результату в видаленні. Тому до використання мазі вдаються не одноразово.

Апаратний педикюр

Видалити ніготь на нозі при грибку можна за допомогою спеціального апарату.Йдеться про медичне апаратом педикюрі, який проводить фахівець. Так як, для ефективного видалення ураженого нігтя, потрібна спеціальна технологія.

Процедура проводитися з використанням спеціальних насадок різної форми. Починається такий вид педикюру з повної дезинфекції шкірних покривів і нігтя. Далі фахівець проводити різними насадками по поверхні нігтьового ложа. Знімається тільки уражену ділянку без залучення здорової частини нігтя.

Переваги і недоліки

Переваги медичного апаратного педикюру полягають у високій його ефективності.Так як видалення ураженої частини нігтя, є одним з найбільш успішних способів позбавлення від грибка. Така процедура безболісна і за часом займає не більше 1 години. Після проведення поверхню нігтя залишається пухкої, що забезпечує найкращі проникнення лікарських засобів для лікування грибка.

Один з недоліків полягає в вузькому використанні даного способу. Апаратний педикюр ефективний тільки в разі легкого ступеня течії. Коли грибкова інфекція вражає велику частину нігтя, то проведення такого способу видалення нігтя безглуздо.

Лазер

Відноситься до альтернативних способів щодо видалення нігтя. При використанні лазера відбувається розвиток згубного ефекту на грибкову інфекцію. За рахунок високої проникаючої здатності, промені лазера дію в самій товщі нігтьового ложа. Дана процедура – це альтернатива для пацієнтів з підвищеною чутливістю до протигрибкових препаратів.

Переваги і недоліки

Переваги лазера полягає в його безболісне дії.Промені проникають на необхідну товщину і надають там згубний вплив на грибок. Дана процедура позбавлена ​​ризику розвитку негативних впливів на загальне здоров’я людини.

Недоліком є ​​багаторазове проведення маніпуляції. На тлі лазерного способу завжди потрібне проведення основної лікарської терапії. Даний спосіб є альтернативою тільки в разі легкого ступеня перебігу оніхомікозу.

Видалення нігтя в домашніх умовах

Зняти ніготь з грибком в домашніх умовах можна за допомогою щадного механічного способу .Для цих цілей необхідно використовувати низько абразивний пилку або кусачки.

Перед тим як вдаватися до механічного зняття нігтя слід розпарити ніготь в гарячій воді. Необхідно додати в воду сіль, або траву чистотіл. Важливо, що уражену ділянку повинен бути максимально розпарений.

Перед процедурою слід відстригти ніготь по довжині. Після розпарювання необхідно взяти пилку і акуратними рухами водити по поверхні нігтя. За рахунок низької абразивности відбуватиметься очищення здорового нігтя від ураженої тканини.Важливо, що механічний метод в домашніх умовах це не панацея від позбавлення грибка. Видалення відбувається тільки ураженої частини, а не всього нігтя.

При використанні кусачок необхідно не різкими рухами видаляти уражену частину. Важливо, що захоплення кусачками повинен бути не глибоким, а маленьким. Такий підхід забезпечить від ризику пошкодити здорову частину нігтя.

Після механічного видалення пилкою або кусачками слід нанести протигрибковий засіб.

Переваги і недоліки

Як і у кожного методу, у механічного способу в домашніх умовах є свої позитивні і негативні сторони.Переваги полягають у тому, що після видалення з допомогою пилки поверхню нігтя залишається розпушеному. Відповідно наступні використання протигрибкових препаратів покращує ефект в кілька разів за рахунок кращого проникнення.

Негативна сторона полягає в небезпеці в домашніх умовах занести вторинну бактеріальну інфекцію. Тому важливо дотримуватись правил асептики і антисептики. Механічної спосіб не виступає єдиним методом позбавлення від грибка, і застосовується тільки в легкому ступені онихомикоза.

Висновки:

дійсно вас влаштовує життя з такою хворобою? З її побічними результатами? Чи готові ви терпіти свербіж, приховувати ноги від інших, мучитися від болю, втрачати нігті?

Адже рішення вже давно придумали, препарат, який позбавив тисячі людей від подібних страждань – спеціальний гель “НоваСтеп”

Не чекайте, поки хвороба забере все, що може. Позбавте себе і близьких від непотрібних болів, негативу і мук – ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ

Головна> Грибок нігтів> Як видалити ніготь вражений грибком? Кращі засоби для зняття пластини

Оцініть статтю:
Завантаження…

Зняття нігтьової пластини при грибку. Мазі, пластирі та засоби для видалення нігтьової пластини при грибку

Багатьох людей, що зіткнулися з онихомикозом, хвилює питання: як зняти ніготь, уражений грибком? Видалення нігтьової пластини – важливий етап в терапії обтяженого перебігу грибкової інфекції. Щоб уникнути подальшого поширення хвороби, прибрати уражену область слід якомога раніше. Залежно від стадії захворювання, лікар повинен визначити, яким чином краще виконати процедуру.

Видалення нігтів при грибку необхідно для проведення ефективної терапії патології. Ця процедура є радикальним способом, що сприяє подальшому зростанню здорової пластини. З огляду на при цьому, що оніхомікоз – дуже заразне і серйозне захворювання, відкладати лікування не варто.

Для видалення нігтя відмінно підійде один ефективний спосіб – використання спеціальних лікарських препаратів для відшаровування нігтьової пластини.

При запущеному перебігу патології від грибка нігтів можуть застосовуватися інші радикальні методи:

 1. Апаратне видалення.Прибирати пластину вдається за допомогою спеціального апарату, що дозволяє зняти його всього за один сеанс. Розм’якшення і видалення нігтьової пластини, нанесення протигрибкових місцевих засобів, а також накладення стерильної пов’язки – основні етапи цієї процедури.
 2. Лазерне видалення. Метод має на увазі вплив лазерного променя на нігтьову пластину, внаслідок чого вона нагрівається і відшаровується. При цьому повністю видаляється міцелій, що запобігає розвитку можливих рецидивів хвороби.

На фармацевтичному ринку сьогодні представлені різні препарати від грибка нігтів. Спеціальні лаки, мазі, креми сприяють усуненню грибкової інфекції і зростання здорової нігтьової пластини. Не менш популярною є мазь в твердому вигляді – пластир від грибка.

Медикаментозне виведення патології найчастіше проводять в домашніх умовах. Лікар призначає пацієнтові необхідні медикаменти, які допоможуть хворому проводити терапію самостійно.

Місцеві мазі і креми

Область поразки ефективно видаляється мазями, що містять в своєму складі протигрибкові речовини, антисептик, стеаринову кислоту і сечовину.

З цією метою відмінно підійдуть такі препарати – кератолітікі:

 1. Ногтівіт.
 2. Ногтіміцін.
 3. Микоспор.

Як же видалити ніготь, уражений грибком, в цьому випадку?

Більшість перерахованих вище лікарських засобів використовуються за певною схемою:

 1. Береться пилка або спеціальний скребок для зіскоблювання пухкої частини з ураженої ділянки. Попередньо робиться сольова ванночка для ніг.Пом’якшення пластини дозволить надалі ефективно провести процедуру.
 2. Наноситься крем на область ураження, при цьому здорові ділянки пластини не зачіпаються. Важливо також стежити за тим, щоб крем не потрапляв на шкірні покриви околоногтевих ділянок.
 3. Ліки фіксується еластичним пластиром і залишається на кілька днів.
 4. Пластир знімається і проводиться повторна процедура по розм’якшення нігтя. М’які ділянки, просочені лікарським препаратом, зіскоблювати.

Лікування проводиться певна кількість раз до тих пір, поки хворий ділянку нігтьової пластини повністю не зійде.

Пластир – кератолітікі

Ефективно зняти нігтик з грибком можна також за допомогою спеціальних розм’якшуються пластирів. Це своєрідний склад, який ще називають густий маззю.

Пластир для видалення ураженого нігтя використовується по тій же схемі, що і антигрибкові мазі / креми. Спочатку ноги розпарюють, потім соскребают верхній шар нігтя, потім протирають насухо рушником.Засіб для видалення нігтя наноситься на необхідну ділянку, поверх чого клеїться пластир. Після закінчення 2 доби препарат знімається разом з відшарувалася нігтьової пластиною.

Популярністю користуються наступні засоби:

 1. Оніхопласт.
 2. Уреапласт.
 3. Фунгіпласт.

Їх основними компонентами є сечовина, кетоконазол, антисептик і саліцилова кислота. Сечовина відмінно розм’якшує і знімає ділянку запалення. Використання активних речовин відносять до хімічного методу впливу на ніготь.Найчастіше його застосовують в амбулаторних умовах, ніж в домашніх умовах.

Засоби для зняття нігтя, ураженого грибком, дуже зручні в застосуванні. Завдяки густому складу, їх легше використовувати. При цьому можна не боятися, що сильнодіючі речовини потраплять на здорові ділянки шкіри.

Спеціальні лаки

Від грибка нігтів часто використовується спеціальний лак. Він застосовується як в лікуванні, так і в профілактиці онихомикоза. Ще однією перевагою є зручний спосіб застосування засобу.Для цього не знадобиться спеціально клеїти пластир, який легко може зісковзнути або намокнути.

Як же розм’якшити ніготь, уражений грибком, за допомогою лаку?

Для цього засіб використовується згідно певною схемою:

 1. Ноги гарненько розпарюються в воді, після чого хворий ніготь підстригається під корінь.
 2. За допомогою спеціальної пилки, що входить в комплект, зіскоблюється верхній шар ураженого нігтя.
 3. Лак наноситься в 1-3 шари на нігтьову пластину.
 4. Ванночки для ніг проводяться щотижня, в процесі яких видаляється розм’якшення частина нігтя.

До найбільш популярним препаратів цієї групи відносять: Мікозан, Батрафен, Лоцерін. Мабуть, головним недоліком цих коштів є їх висока вартість.

Важливо відзначити, що лікування оніхомікозу тривале, тому багато хто з лікарських препаратів потрібно застосовувати протягом декількох місяців.

Так, Батрафен застосовується за такою схемою:

 • 1-4 тиждень – один раз в день;
 • 5-8 тиждень – двічі

.