Ногти

Характер по формі нігтів: Як визначити характер людини за формою нігтів

Як визначити характер людини за формою нігтів

Визначити характер людини можна за формою нігтів. Вона вказує на особливості його поведінки, приховані здібності і таланти.

Людські руки – джерело багатьох знань, про які можуть розповісти хіроманти. Однак не тільки лінії на долонях, а й форма нігтів здатні пролити світло на потаємні куточки людської душі.Експерти сайту dailyhoro.ru пропонують познайомитися з тим, які секрети можуть ховатися за формою нігтів, щоб краще пізнати своє оточення, а також власну особистість.

Форми нігтів

Є п’ять найпоширеніших форм нігтьових пластин:

  • прямокутні;
  • квадратні;
  • трапецієподібні;
  • овальні;
  • віялоподібні.

Якщо людині важко зрозуміти, яка саме форма у його нігтів, то, швидше за все, в його характері присутні суперечливі якості. У сучасному світі нігтиками можна надати будь-яку форму і розмір, проте це ніяк не позначиться на характері або долі. Дивитися потрібно на природні дані без урахування нарощування.

Овальна форма нігтів

Володарям овальних нігтів притаманні мрійливість, чутливість і сентиментальність.Люди з такими нігтями мають широкий спектр емоцій і схильні бачити світ крізь призму доброти. Особистості з овальними нігтями рідко йдуть на конфлікти, зазвичай вони намагаються залагодити ситуацію дипломатично. Вони справедливі і добрі, але можуть кидатися з крайності в крайність, якщо горять якоюсь ідеєю. Багатогранність характеру часто призводить до різких перепадів настрою.

Квадратна форма

Вважається, що люди з квадратними нігтями – врівноважені особистості, яких неможливо вивести з себе і схилити до конфлікту.Ці люди зазвичай консервативні, дотримуються нейтралітету, але володіють гострим розумом і працелюбні. В характері людей з квадратною формою нігтів навряд чи знайдеться частка авантюризму, однак, маючи на меті, вони здатні піти по головах. До таких крайніх заходів вони вдаються рідко: зазвичай вважають за краще зважити плюси і мінуси, щоб знайти оптимальний і найменш енерговитратний спосіб досягти бажаного.

Прямокутна форма

Така форма нігтів вказує на працьовитих і енергійних особистостей, що володіють невичерпним оптимізмом і ентузіазмом.Ці люди привертають до себе увагу, вони харизматичні, відкриті експериментів і авантюр. Вони нерідко викликають заздрість у недоброзичливців, тим самим наражаючись негативному впливу. Володарі прямокутної форми нігтів в юності наївні, але з віком перестають довіряти всім підряд і тим самим посилюють власну захист.

Трапециевидная форма

Така форма нігтів часто вказує на егоїстичних людей, впевнених в собі і володіють завищеною самооцінкою.Вони володіють яскравою зовнішністю та харизмою, прекрасно ладнають з творчістю, реалізуючи себе на цьому поприщі. Незважаючи на егоїзм, такі люди готові прийти на допомогу і надати підтримку тим, хто її дійсно потребує. Крім того, власники трапецієподібної форми нігтів вразливі і ранимі, але приховують це за маскою байдужості.

Віялоподібна форма

Таку форму нігтів ще називають лопатоподібною.Вона характеризує людей, які володіють доброю душею, стають прекрасними сім’янинами і батьками. Їм властива вразливість, але така риса характеру дозволяє бачити в оточенні тих, хто потребує турботи, і допомагати людям у міру своїх сил і можливостей.

Цікаві факти

Розповісти про характер може не тільки форма, але і довжина, товщина, колір нігтів.

Короткі нігтики вказують на товариських, хоробрих і енергійних особистостей. Вони дисципліновані, скрупульозні, мають лідерські здібності.

Короткі і товсті нігтьові пластини найчастіше зустрічаються у укритті особистостей і довгожителів. Вони екстравагантні і загадкові, але часто потурають поганим рис свого характеру, стаючи з віком буркотливими і недовірливими.

Довгі від природи нігтьові пластини вказують на непередбачуваних людей, які звикли до комфортного життя, нерідко хваляться своїм достатком і можливостями.

Нерівні, горбисті або закручуються нігті зустрічаються у норовливих і в чомусь агресивних людей. Вони здатні боляче ранити словами і суворо помститися тим, хто завдасть їм образу.

Тілесний колір нігтів вказує на твердість характеру, добродушність і сталість.

Темно-рожеві нігтики характеризують темпераментних особистостей, повних енергії і володіють жорстким характером.

Блакитнуватий або синюватий колір нігтів може вказувати на проблеми зі здоров’ям, які вимагають пильної уваги і лікування під наглядом фахівців.Якщо захворювання виключені, то такий відтінок вказує на стреси і нервові стану, через які людина може відчувати втому і роздратування.

Дізнатися про власний характер більше можна за допомогою ліній на руці. Познайомитися з хіромантією і зрозуміти, як саме трактувати розташування ліній на долонях, можна завдяки докладним статей, які ви знайдете в спеціальному розділі нашого сайту.

Характер за формою нігтів на руках

Коли ми з кимось взаємодіємо, наші очі часто підбирають фізичні характеристики, такі як форма вух, колір очей, довжина або колір волосся, які прикраси одягнені. І наш мозок об’єднує їх разом і відкладає в акуратній маленькій папці, що містить наші враження і спогади про цю людину.
Але ось одна маленька деталь, яку ми зазвичай не помічаємо, але вона потенційно може розповісти про людину багато, це форма нігтів .Передбачається, що форма нігтів може виявити характерні риси людини.

Прямокутна

Цілком ймовірно, що у володарів прямокутної форми нігтів, права півкуля мозку більш розвинене і вони дуже винахідливі особи, люблять мріяти і фантазувати, романтичні. Здатні обробляти багато різної інформації, причому одночасно. Надмірно довіряють людям і легко можуть бути обмануті, тому їм слід бути насторожі. Працьовиті і старанні.


Кругла або овальна

Така форма нігтів є найбільш позитивною, неупередженої і щасливою. Це яскраві особистості, які роблять все собі на втіху. Люди з круглою формою нігтів: пацифісти, чесні, доброзичливі і вірні. Майже завжди є творчою особистістю, незалежні і легко навчаються. Ввічливі, але тверді, коли це необхідно. В людях знаходять гарне і ті з радістю відповідають їм взаємність. Уміють справлятися з важкими ситуаціями. Дуже товариські і всякий раз, коли люди навколо них вступають в суперечку, перші виступають в ролі посередника.

Квадратна

Це ті люди, які народилися природним лідером. У них серйозне ставлення до всього і багатьом це не подобається, але їх це не турбує, тому що вони спокійні, врівноважені і широко мислячі особистості, терплячі. Але можуть відчувати нетерпіння, коли мають справу з людьми, які занадто розслаблені і не встигають за ними. Чесні, амбітні. У людей з квадратною формою нігтів є цілі, і вони старанно працюють, поки не досягнуть їх.Часто мають широкий кругозір і здатні виконувати завдання далеко за межами своєї зони комфорту.

Трапеція

Це запальні теоретики. Ймовірно, їх ліва півкуля мозку сильніше розвинене і вони дуже красномовні. Впевнені в собі, готові впоратися з усім, що запропонує їм життя. Чітко висловлюють свою думку, що у оточуючих створюється враження, що вони прості і зрозумілі. З високою самооцінкою, запальні, нетерплячі і непоступливі.Інтелектуально розвинені, а тому можуть підтримати будь-яку розмову.

Характер за формою нігтів можна визначити, тільки беручи до уваги природну форму нігтя на виході, а не ту яку нам можуть зробити фахівці з манікюру. Між іншим, буває і таке, що на різних пальцях різні нігті, це може говорити про змішаному характері.

Вам може це сподобатися:

Як визначити характер людини за формою нігтів

зображення носить ілюстративний характер

Визначити характер людини можна за формою нігтів.Вона вказує на особливості його поведінки, приховані здібності і таланти.

Людські руки – джерело багатьох знань, про які можуть розповісти хіроманти. Однак не тільки лінії на долонях, а й форма нігтів здатні пролити світло на потаємні куточки людської душі. Пропонуємо познайомитися з тим, які секрети можуть ховатися за формою нігтів, щоб краще пізнати своє оточення, а також власну особистість.

Форми нігтів
Є п’ять найпоширеніших форм нігтьових пластин:
прямокутні;
квадратні;
трапецієподібні;
овальні;
віялоподібні.
Якщо людині важко зрозуміти, яка саме форма у його нігтів, то, швидше за все, в його характері присутні суперечливі якості. У сучасному світі нігтиками можна надати будь-яку форму і розмір, проте це ніяк не позначиться на характері або долі. Дивитися потрібно на природні дані без урахування нарощування.
Овальна форма нігтів
Володарям овальних нігтів притаманні мрійливість, чутливість і сентиментальність. Люди з такими нігтями мають широкий спектр емоцій і схильні бачити світ крізь призму доброти.Особистості з овальними нігтями рідко йдуть на конфлікти, зазвичай вони намагаються залагодити ситуацію дипломатично. Вони справедливі і добрі, але можуть кидатися з крайності в крайність, якщо горять якоюсь ідеєю. Багатогранність характеру часто призводить до різких перепадів настрою.

Квадратна форма
Вважається, що люди з квадратними нігтями – врівноважені особистості, яких неможливо вивести з себе і схилити до конфлікту. Ці люди зазвичай консервативні, дотримуються нейтралітету, але володіють гострим розумом і працелюбні.В характері людей з квадратною формою нігтів навряд чи знайдеться частка авантюризму, однак, маючи на меті, вони здатні піти по головах. До таких крайніх заходів вони вдаються рідко: зазвичай вважають за краще зважити плюси і мінуси, щоб знайти оптимальний і найменш енерговитратний спосіб досягти бажаного.
Прямокутна форма
Така форма нігтів вказує на працьовитих і енергійних особистостей, що володіють невичерпним оптимізмом і ентузіазмом. Ці люди привертають до себе увагу, вони харизматичні, відкриті експериментів і авантюр.Вони нерідко викликають заздрість у недоброзичливців, тим самим наражаючись негативному впливу. Володарі прямокутної форми нігтів в юності наївні, але з віком перестають довіряти всім підряд і тим самим посилюють власну захист.
Трапециевидная форма
Така форма нігтів часто вказує на егоїстичних людей, впевнених в собі і володіють завищеною самооцінкою. Вони володіють яскравою зовнішністю та харизмою, прекрасно ладнають з творчістю, реалізуючи себе на цьому поприщі.Незважаючи на егоїзм, такі люди готові прийти на допомогу і надати підтримку тим, хто її дійсно потребує. Крім того, власники трапецієподібної форми нігтів вразливі і ранимі, але приховують це за маскою байдужості.

Віялоподібна форма
Таку форму нігтів ще називають лопатоподібною. Вона характеризує людей, які володіють доброю душею, стають прекрасними сім’янинами і батьками. Їм властива вразливість, але така риса характеру дозволяє бачити в оточенні тих, хто потребує турботи, і допомагати людям у міру своїх сил і можливостей.

Цікаві факти
Розповісти про характер може не тільки форма, але і довжина, товщина, колір нігтів.
Короткі нігтики вказують на товариських, хоробрих і енергійних особистостей. Вони дисципліновані, скрупульозні, мають лідерські здібності.
Короткі і товсті нігтьові пластини найчастіше зустрічаються у укритті особистостей і довгожителів. Вони екстравагантні і загадкові, але часто потурають поганим рис свого характеру, стаючи з віком буркотливими і недовірливими.
Довгі від природи нігтьові пластини вказують на непередбачуваних людей, які звикли до комфортного життя, нерідко хваляться своїм достатком і можливостями.

Нерівні, горбисті або закручуються нігті зустрічаються у норовливих і в чомусь агресивних людей. Вони здатні боляче ранити словами і суворо помститися тим, хто завдасть їм образу.
Тілесний колір нігтів вказує на твердість характеру, добродушність і сталість.
Темно-рожеві нігтики характеризують темпераментних особистостей, повних енергії і володіють жорстким характером.
Блакитнуватий або синюватий колір нігтів може вказувати на проблеми зі здоров’ям, які вимагають пильної уваги і лікування під наглядом фахівців. Якщо захворювання виключені, то такий відтінок вказує на стреси і нервові стану, через які людина може відчувати втому і роздратування.

Джерело: Slovofraza.com

Наш канал в Telegram

Читайте також

Як визначити характер по формі нігтів?

Зовнішній вигляд рук свідоцтво того, наскільки жінка доглядає за собою.Колір манікюру повідає про смаки пані, а форма нігтя – це віддзеркалення рис характеру. До слова, визначити характер по нігтях ви зможете не тільки у жінок, але і у чоловіків. Але якщо врахувати любов слабкої половини до нарощування, завдання помітно ускладнюється. У будь-якому випадку, систематизуємо наявну інформацію.

Характер за формою нігтів у жінок

В психології виділяють 4 типи темпераменту, точно так же визначається характер по чотирьом головним формам нігтів у жінок. Вони діляться на такі види: квадратна, овальна, трапецієподібна і прямокутна.

Власниці овальної форми нігтьової пластини сентиментальні, люблять мріяти. Вони надто емоційні, прагнуть до досконалості. Подібні жінки живуть в придуманому світі, не вміють проявити поблажливість і дипломатичність до слабкостей інших людей. Власниці овальної форми завжди виявляють об’єктивність, борються за справедливість, за власні принципи і не люблять жорсткість.

Зауважте, що визначити характер і особливості особистості можна тільки по природній формі нігтя.Ніякі нігті, зроблені в салоні, не розкажуть про людину.

Особистості з прямокутною формою – це трудоголіки. Вони вміють робити багато своїми руками. Дам з такою формою нігтьової пластини відрізняє наївність, максималізм, оптимістичність поглядів. Їх риси – це довірливість, відкритість, вони добрі до оточуючих. Хоча подібні жінки звикли покладатися на долю, майже завжди домагаються поставлених цілей. У житті вони розраховують тільки на себе і не потребують підтримки.Але зайва наївність стає причиною частих обманів.

Жінки, що мають форму нігтя, яка нагадує квадрат, відрізняються урівноваженим характером, вони здатні зберегти самовладання навіть у складній ситуації. Це частіше дівчата-флегматики. Відрізняються дотепністю, цікавістю, ерудицією, підозрілістю. Подібні дами дуже уважні і спостережливі до деталей. Їх головні цінності життя – це незалежність у всьому. Зазвичай, вони не дивляться в минуле, а націлені на майбутнє.Рішення приймають дуже виважено, нерідко займають керівні пости. Часто такі люди вміють допомагати порадами, прикладами.

Трапециевидная форма наділяє власниць підвищеною самооцінкою. Такі жінки вірять в свої сили, вразливі, люблять мистецтво, є творчими натурами. Їх риси характеру – це мрійливість, любов до свободи, вразливість. Ключовим недоліком є ​​завищена думка про себе, амбіції.

Але, крім основних типів форм нігтьової пластини, є й інші.Наприклад, незграбна форма нігтя – це свідчення філософської натури. Хоча вона може говорити і про лідерські якості, вміння тримати себе в руках, владності. Але у подібних людей є слабкість: вони вміють аналізувати і розуміти мотиви вчинків оточуючих, але не себе самих.

Загострена форма говорить про творчість. Часто люди творчих професій надають власним нігтям подібну форму. Люди з такими нігтями схильні до марень, вони з нестандартним чином думки, креативні, люблять свободу, вміють захоплюватися, жагучі, нетерплячі, глибоко ранимі.

Інші особливості нігтів і характер

Але характер визначається і по інших особливостей нігтів, а не тільки за формою. Товщина, довжина, колір, відмінні риси зростання, нерівності чимало повідають про самому власнику. А також розкажуть про його захворюваннях.

Звертайте увагу на дрібниці. За ним запросто впізнаються цікаві нюанси про особу людини. Навіть те, що він намагається приховати.

Особистості з короткими нігтями відрізняються бойової натурою, енергійністю.Вони надто скрупульозні, чіпляються до дрібниць. Ці люди хочуть зайняти позицію лідера, відрізняються дисципліною, вимогливістю до інших.

Товсті короткі нігті говорять про гневливой особистості. Ці люди часто виявляються довгожителями.

Якщо у людини від природи довгі нігті, то їх вчинки складно передбачити. Вони люблять робити все напоказ, потайливі і заздрісні.

Ті, хто володіє скрученими і нерівними нігтьовими пластинами, відрізняються свавіллям і хижим характером.На ці ж риси вказують зігнута форма на худих пальцях.

Рожевий відтінок нігтьової пластини говорить про твердість в характері, сталості. Червоний колір – це сигнал жорсткості. Часто поєднується з підвищеною сексуальною енергією.

синювато підставу нігтя і широкі кінці говорять про проблеми з серцем. Ще однією ознакою серцевих захворювань є розшарування нігтя.

Тонкі нігті іноді говорять про погане здоров’я, постійної втоми, нестачі енергії.Особистості з круглими блідими нігтями небезпечні в будь-якому відношенні.

Якщо нігті усіяні білими точками, то це провісники щастя. Крім того, вони говорять про підвищеної нервозності володаря.

Показником високої чутливості є невеликі нігті, які вростають в шкіру, вона ніби насувається на них.

Манікюр та характер

Варто зауважити, що характер дівчини допоможе визначити манікюр. Якщо у жінки довгі нігті, то це свідчення того, що вона справжній лідер.З подібними індивідами краще не сперечатися, це марні витрати сил і часу.

Якщо жінка ходить з короткими нігтями, то вона натура сумніваються. Такі люди допитливі, уперті, але недовірливі. Не варто змінювати думку подібної дівчата.

За особливостями вибору манікюру і прикрас для нігтів ви чимало дізнаєтеся про особистісні особливості дівчат. Уважайте відтінок лаку, обрану довжину.

Нігті середньої довжини – свідоцтво того, що дівчина вміє бути м’якою, вона ласкава, здатна жити за чужими правилами.

Для складання картини важливо звертати увагу на відтінок лаку. Якщо бачите руки дівчини з довгими нігтями, які декоровані орнаментом і камінчиками – перед вами особистість, схильна до емоційності. Подібні жінки цілком присвячені творчості, емоціям і мріям.

Якщо манікюр зроблений в спокійних або прозорих відтінках, то це щаслива особистість.

Нігті невеликої довжини з простим френчем зустрічаються у спокійних і м’яких дам. Як кажуть експерти, володарки світлого відтінку лаку на нігтях керуються розумом, а встановлені цілі досягаються ними в будь-якій ситуації.

Акуратні відтінки манікюру вибираються жінками, які спокійні, впевнені в собі. Їм не подобаються сюрпризи.

Якщо дівчина зовсім не користується лаком, то вона цінує чужу думку. Це також свідчення недостатньої віри в свої сили.

Звичайно, характер і форма нігтів дуже пов’язані один з одним, але пам’ятайте про те, що маються на увазі натуральні природні нігті. Сучасні дами часто вдаються до нарощування, тому моделюють будь-які форми. Так що будьте обережні при аналізі особливостей.

Характер за формою нігтів у чоловіків

Щоб визначити характер по формі нігтів у чоловіків, досить поглянути на них. Чоловіки не вдаються до нарощування, тому завдання визначення рис характеру спрощується.

Для початку звернемо увагу на довжину нігтя. Якщо у представника сильної статі нігті состріжени занадто коротко, то ця людина справжній лідер. Він любить керувати і на роботі, і в житті. Він не терпить сперечань, його слова сприймаються як аксіома. До цієї особистості потрібен особливий підхід: належна увага, ласка.Просити про допомогу потрібно ненав’язливо, м’яко, точно не в наказовому тоні. У нагороду ви отримаєте його міцне, надійне плече.

Визначати характер по формі нігтя у чоловіків простіше хоча б тому, що вони не нарощують їх. Спостережна дівчина дізнається чимало про обранця по його манікюру.

Середня довжина нігтів говорить про м’який і ласкавому людині, але не дуже надійному. Подібні чоловіки сумніваються у всьому, люблять творчість. З ним жінці доведеться самостійно вирішувати проблеми.

Наступний фактор – форма нігтів. Плоскі нігті у формі квадрата мають чоловіки, які здатні робити щось своїми руками. Вони романтичні, вмілі господарі і добре заробляють. Ці представники сильної статі вірні сім’ї.

Якщо ви бачите чоловіка з круглими нігтями, то знайте, що він завжди вислухає, оцінить, зрозуміє стан. Він навіть готовий йти просити за вас поблажливість у начальника. Але в житті він не стане нічого робити по дому.

Зустрічаються нігті у чоловіків у формі пелюстки, вигнуті.Вони властиві творчим особистостям. Експерти впевнені, що такі люди витають у хмарах, живуть у вигаданому світі. Стихією подібних чоловіків виступають концерти, виставки, подорожі. А ось сімейні турботи і сімейний вечір для них дуже нудні. Від такої рутини чоловік задихнеться і втече.

Але варто сказати, що жіночі «кігтики», куди потрапляє чоловік, вміють виправити в ньому не просто невідповідний вигляд нігтя, але риси характеру і вміння. Якщо розумна жінка захоче, вона змінить чоловіка під себе.

Як визначити характер по формі нігтів

Наше тіло – від голови до п’ят – унікально. Кожен вигин, кожна складочка може щось розповісти про нас. Давайте придивимося до рук: вони – справжнє джерело інформації. Подивіться на свої нігті, відзначте про себе їх розмір, форму. Потім погляньте на малюнок. Знайдіть на ньому ніготь, схожий на ваш, і прочитайте опис.

Форма нігтя 1. Ви допитлива людина, відкритий для всього нового і цікавого.Легко впускаєте в своє життя людей, сподіваючись роздобути в їх особі хороших друзів. Ви товариські і дотепні, легко йдете на контакт. На вигляд може здатися, що ви частково легковажна людина, однак це не зовсім так. Що стосується прийняття рішень, ви завжди спочатку зважите все «за» і «проти», а тільки потім будете робити кроки.

Форма нігтя 2. Вас відрізняє ясний і гострий розум. Ви любите аналізувати все, що відбувається у вашому житті, всьому давати оцінку. У вас непогано розвинена інтуїція, якій ви грамотно користуєтеся.Люди бачать в вас людини розумної і часто звертаються за порадою і допомогою. Ви і самі непогано розбираєтеся в людях: чи не впускаєте в своє життя тих, хто їм не впевнені.

Форма нігтя З.
Ви – людина радісний і позитивний. Енергія в вас б’є через край: її так багато, що оточуючі підживлюються нею. Ви виключно вірна людина, так що друзі можуть на вас покластися. Хоч ви на вигляд і миролюбні, але за своїх близьких людей готові стояти горою. Часто такі люди, як ви, мають явні чи приховані таланти.

Форма нігтя 4. Чутливість, крихкість, вразливість – ось те, що відрізняє вас від інших. Вас легко образити, зачепити. Ви не любите сторонніх людей і вибірково ставитеся до свого кола спілкування. Віддаєте перевагу говорити людям в обличчя все, що про них думаєте. Впевнені, що навіть гірка правда куди краще, ніж солодка брехня. Зовні ви незворушні, але якщо вас роздратувати – мало не покажеться!

Форма нігтя 5. Народжений бути лідером – це про вас.На передовій ви відчуваєте себе як риба у воді. Любіть керувати, часто є ініціатором, ініціатором в справах. Працьовитості вам не позичати: при необхідності ви готові працювати цілодобово. За межами робочого простору ви веселий і легкий на підйом людина.

Форма нігтя 6. Ви щиро вважаєте, що тільки наполеглива праця може допомогти домогтися висот у житті. День у день ви прямуєте цього девізу і працюєте не покладаючи рук. Ви знаєте, чого хочете, і любите будувати довгострокові плани.Навіть якщо для їх реалізації доведеться гори перевернути, ви це зробите. Необдумані рішення – це не ваше. Правда, в деяких ситуаціях вам якраз-таки не вистачає імпульсивності і нерозсудливості.

Форма нігтя 7. Навколишні люди бачать у вашій особі тихе і спокійне гавань, куди можна зайти після важкого дня і знайти там віддушину. За своєю вдачею ви людина м’яка, спокійний. При цьому глибоко всередині в вас таїться творча натура, схильна до створення чогось нового і креативного.Щиро радієте, коли вам вдається допомогти іншим людям. Можливо, навіть бачите в цьому своє покликання.

Форма нігтя 8. У вас можна розгледіти цікавого і неординарного людини. Ви відрізняєтеся від натовпу, і вам це подобається. Ви свідомо протиставляєте себе іншим всіма можливими способами. Для вас немає золотої середини: все або погано, або добре; або біле, або чорне. Такі люди – дуже творчі натури. Вони вміють отримувати задоволення від життя, кожен раз пробуючи щось нове і досліджуючи нові грані.

Крім того, багато цікавого може розповісти і довжина ваших пальців . Подивіться на свої пальці. Довжина кожного з них індивідуальна, і багато говорить про характер людини.

Вказівний палець довший безіменного : ви впевнений в собі і самодостатня людина. Любіть похвалу і приймаєте її як даність. Вважаєте за краще не робити перших кроків, чекаючи, що на зближення з вами підуть інші люди. Чи не звертаєте уваги на дрібниці, стресостійкість.

Вказівний і безіменний пальці рівні по довжині : вас можна назвати добрим і миролюбним людиною. Ви не любите конфлікти і всіма силами намагаєтеся їх уникати, вважаючи за краще спокійні бесіди. Добре ладите з людьми, і вони відповідають вам взаємністю.

Вказівний палець коротше безіменного : безсумнівно, ви вельми харіз- матичного людина. Ви приємні в спілкуванні, люди вами цікавляться і тягнуться до вас. Не можна не відзначити ваші милосердя і готовність допомогти в разі, якщо буде потрібна допомога.

Вступайте в нашу групу в Facebook і першими читайте найцікавіші тести!

Поділіться цим тестом зі своїми друзями! Їм буде цікаво!

Джерело

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )

.