Ногти

Водоспадний дизайн нігтів спортивна: Водоспадний манікюр, як робити, фото і приклади

Водоспадний манікюр, як робити, фото і приклади

Нігтьова індустрія з кожним роком розвивається все інтенсивніше. Чого тільки не придумали майстри нігтьового дизайну, щоб перетворити ваші ручки в справжній витвір мистецтва. Одним з останніх досягнень нігтьового моделювання стало винахід водоспадного манікюру.

Техніка «водоспад», висловлюючись професійною мовою майстрів манікюру – це частина новітнього технологічного процесу з’єднання гелевого та акрилового матеріалу під час створення дизайну нігтів.Поєднання двох різних технологій відкриває великі перспективи в розвитку цього напрямку нігтьового дизайну. На даному етапі водоспадний дизайн манікюру дозволяє досягти ефекту об’ємного зображення.

Свою назву такий манікюр отримав через схожість зображення всередині штучного нігтики з картинкою, розташованої при візуальному огляді під патьоками води або під водоспадом. Даний дизайн дозволить проявити свою фантазію, а різноманітність застосовуваних матеріалів – гарантує індивідуальність дизайну ваших нагідок.

Перевага водоспадного манікюру

До явних переваг «водного» дизайну нігтів вважається економічність в часі. Так, при виконанні такого манікюру витрачається в кілька разів менше хвилин, ніж при моделюванні нігтики такий же складності традиційними способами.

Однак, варто зазначити, що, якщо ви захочете виконати водоспадний манікюр на своїх нігтики, варто дуже уважно поставитися до вибору майстра, оскільки такий дизайн вимагає високого професіоналізму в роботі як з гелем, так і з акрилом, а також досвід поєднання цих матеріалів .

Перед виконанням водоспадного манікюру, необхідно обробити руки і виконати «сухий» манікюр, що не травмує ніжної шкіри кутикули. Потім, за допомогою спеціальних знежирювальних складів забирається природний блиск з нігтьової пластини і виконується її ретельне знежирення.

Процедура створення манікюру

При виконанні водоспадного дизайну, майстер використовує кольорові акрилові пудри, що володіють різною щільністю. За бажанням клієнта і вибору майстра, пудри комбінуються, утворюючи екзотичні візерунки на ваших нігтики.Зазвичай використовують безбарвні, прозорі, пастельні, бежеві або різнокольорові матеріали з акриловим складом. Іноді в такі пудри додають блискітки. Виходячи з такого розмаїття матеріалів, можна судити про можливість виконання будь-якого дизайну – флористики, абстракції або геометричних візерунків.

Щоб підкреслити окремі елементи композиції, або надати деталям виразність, часто застосовують фарби для нігтів. Якщо манікюр виконується для урочистого прийому, то для яскравого дизайну нігтів можуть використовуватися декоративні стрази, різноманітних розмірів і кольорів намистинки, а також натуральні перли.

запиливания нігтьової пластини виконується строго по контуру не задіяні нігтьової пластини. І завершується такий манікюр покриттям нігтя прозорим моделюючим гелем. Саме це покриття і створює ефект водоспаду.

Незаперечною перевагою водоспадного манікюру є виключення з технології кислотних і лужних праймерів, що сприятливо відбивається на натуральних нігтях. Якщо швидко відростає нігтьова пластина, то не буде помітний чіткий контур з’єднання штучного і натурального нігтя, що дозволить довше носити «водоспадні» нігтики.Це також дозволить проводити рідше процедуру корекції, або зведе її до мінімуму.

Варто відзначити, що «водоспадний» дизайн відкриває великі перспектив.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

«Водоспадний» дизайн нігтів: що це? | Манікюр4ік.ру

Водоспадний дизайн нігтів або техніка «водоспад», якщо говорити професійною мовою, є частиною нової технології суміщення акрилу і гелю при моделюванні і дизайні нігтів.

Завдяки новій технології з’являється унікальна можливість поєднувати кілька видів дизайну при моделюванні штучних нігтів, створюючи ефект об’ємного зображення, який би хіба під струменями води, під водоспадом.Ефект приголомшливий!

Часу на виконання «водоспадного» дизайну потрібно в два рази менше, ніж на виконання дизайну такої складності традиційним способом.

Але врахуйте, що при виконанні «водоспадного» дизайну від майстра потрібно професіоналізм в роботі, як з акрилом, так і з гелем, а також високий рівень володіння обома матеріалами. Тому будьте впевнені в своєму майстра!

Як і при будь-якому моделюванні нігтів, робота майстра починається з дезінфекції рук клієнта, потім виконується «сухий» манікюр без травмування ніжної шкіри кутикули, проводиться зняття природного блиску з нігтьової пластини і її знежирення.

Тільки після всіх цих процедур переходимо до моделювання вільного краю нігтя.

При виконанні дизайну використовуються кольорові акрилові пудри з різною щільністю. Можна вибрати будь-які кольори і їх поєднання за Вашим бажанням. У розпорядженні майстра кілька колекцій високоякісних кольорових пудр: прозорі, напівпрозорі, матові, пастельні, а також кольорові акрил з різними блискітками. Тому як сюжет, так і колірна гамма дизайну Ваших нігтів можуть бути обмежені лише Вашою фантазією.«Водоспадних» можна виконати будь-який дизайн – будь то «флористика», «абстракція» або «анималистика».

Для підкреслення окремих елементів композиції і додання деталям закінченого вигляду застосовуються фарби для нігтів. Для краси і неповторності дизайну можуть застосовуватися стрази Swarovski різних форм і кольорів, а також дрібні кольорові намистинки (бульонкі).

запиливания проводиться тільки по периметру вільного краю нігтя.

На завершення для досягнення ефекту водоспаду ніготь моделюється прозорим конструюють гелем.

5 причин випробувати «водоспадний» дизайн:

1. Не використовується кислотний праймер, що добре для натуральних нігтів

2. Довга процедура запиливания зведена до мінімуму, так як проводиться тільки по периметру вільного краю нігтя

3. При отрастании нігтя не буде видно чіткої межі переходу від натурального нігтя до штучного, що збільшує «термін життя» штучних нігтів

4. Час виконання дизайну скорочується в два рази

5.Корекцію нігтів проводиться швидко і легко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями!


Схожі статті:


«Водоспадна» техніка для дизайну нігтів. »Журнал нігтьової моди

« Водоспадна »техніка для дизайну нігтів.

Професійною мовою дана техніка називається просто «Водоспад». Вона полягає в одночасному використанні гелю і акрилу при моделюванні дизайну нігтів.

Нова технологія змішування дозволяє поєднувати в собі відразу кілька видів дизайну.Нігті набувають ефект об’ємного зображення, який, здається, знаходиться під струменями водоспаду. Виглядає кінцевий результат просто приголомшливо!

Виконання «водоспадного» дизайну не вимагає стільки

про час, скільки витрачається на дизайн такий же складності більш традиційними способами. Однак така техніка вимагає від майстра високого професіоналізму і високий рівень вміння працювати з різними видами акрилової пудри і гелю.
До ак відомо, майстер починає роботу завжди з дезінфекції рук і нігтів клієнтки.Потім виконується так званий «сухий» манікюр, в ході якого видаляється природний блиск з поверхні нігтьової пластини. Ця процедура повинна проходити без пошкодження ніжної шкіри на кутикули. Проводиться так само знежирення нігтьової пластини. Після проведення всіх початкових процедур починається моделювання вільного краю нігтя.
Для виконання дизайну майстер використовує різнокольорові акрилові пудри, що мають різну щільність. Поєднання кольорів і сюжет обираються за бажанням клієнтки.Майстри використовують різні види кольорових пудр: матові, прозорі, напівпрозорі, пудри пастельних тонів, а так же акрил з різними видами блискіток. «Водоспадна» технологія передбачає виконання будь-якого дизайну – абстракції, флористики, анімалістики або французького манікюру. Застосовуються так само фарби для нігтів, щоб підкреслити завершеність і оригінальність композиції. Можуть використовуватися так само різні кристали Swarovski, а так само різнокольорові намистинки.
Після того як майстер закінчив основний дизайн нігтя, проводиться запилення по вільному краю нігтьової пластини.Завершальним етапом є конструювання об’ємного зображення за допомогою прозорого гелю.
Такий вид манікюру має ряд переваг. По-перше, при моделюванні майстер не використовує кислотний праймер, який завдає певної шкоди натуральним нігтям. По-друге, запилення нігтя мінімально, так як проводиться по краю нігтя. По-третє, при отрастании нігтя чітка межа між штучним нігтем і натуральним, хоч я знаю. І, звичайно ж, корекція нігтів проходить досить швидко і легко.

Водоспадний дизайн нігтів уроки безкоштовно, фото Водоспадний дизайн нігтів

Дизайн нігтів – створення різноманітних малюнків , як на нарощених, так і на натуральних нігтях за допомогою різноманітних лаків для нігтів, наклейок , блискіток , страз, ліплення , пірсингу , піску і т.д. У більшості випадків дизайн нігтів, особливо якщо він складний, проводиться виключно на штучних (нарощених) нігтях. Нігті при цьому можуть бути нарощені, як і за допомогою акрилу, так і гелю.Однак весь багатосторонній світ індустрії краси в кризу не впадає і не може стояти на одному місці, рік у рік все майстри світу з нейл-арту намагаються придумувати все нові і нові, а часом дійсно унікальні інноваційні технології . Про одну з новинок ми і захотіли, поділиться з вами в цій статті.

Водоспадний дизайн – вид дизайну нарощених нігтів, при якому і створюється унікальний ефект об’ємного зображення, малюнок наче знаходиться під водоспадом.Використання техніки водоспадний дизайн в роботу йде як гель , так і акрил . Тільки ось тому ми не рекомендуємо Вам самим намагатися створити цей дизайн в домашніх умовах , т. К. Для водоспадного дизайну нігтів необхідний дуже сильно високий рівень володіння обома матеріалами, як акрилом, так і гелем.

Приступимо, будь-яке моделювання, не має значення, яких нігтів кожен раз починається з підготовки вашої нігтьової пластини, моделювання включає в себе

1. Манікюр сухої
2. Зняття природного блиску з нігтьової пластини
3. Знежирення.

Після цих всіх процедур можна сміливо приступати до повного моделювання вільного краю нігтя за допомогою кольорової акрилової пудри .

Дизайн нігтів, який буде прикрашати ваші нігті, Ви вибираєте тільки на свій смак, т. К. Водоспадний дизайн не кого в цьому не обмежує: можете сміливо поєднувати будь-які кольори, експериментуйте і з сюжетом « абстракція », « флористика »або« анималистика ».Ще Ви можете скористатися і додатковими прикрасами: стразами , намистинками і так далі. Все у ваших руках!

Після начерку певного дизайну відбувається його обпилювання по всьому периметру вільного краю вашого нігтя. Завершальним з етапів стане саме моделювання вашого нігтя за допомогою конструюють прозорого гелю . Саме ось за допомогою цього гелю буде народжений той самий довгоочікуваний ефект об’ємного зображення, який знаходиться, як би під водоспадом.

Підводячи наші підсумки, хочеться ще зупинитися на перевагах даного дизайну.

* По-перше, сам водоспадний дизайн – перш за все, це, відчутна економія вашого часу, т. К. Часу на виконання цього дизайну вам буде потрібно, як мінімум в 2 рази менше, ніж зазвичай на виконання такого дизайну такий точно складності тільки традиційним способом. Ця економія досягається завдяки тільки відома до самого мінімуму всієї процедури обпилювання нігтя, яка і проводиться тільки по самому периметру всього вільного краю нігтя.

* По-друге, такі нарощені нігтики будуть вами носиться набагато довше простих, т. К. Завдяки особливостям цього дизайну нігтів при їх отрастании не буде навіть видно чіткої межі вашого переходу від натурального нігтя до нарощення.

* Плюс до цього всього, якщо вам буде необхідна корекція нігтів , тоді вона виконується легко і швидко.

* І в самому кінці статті ми додамо, що при створенні водоспадного дизайну не потрібно використовувати праймер кислотний, який служить для кращого зчеплення штучного матеріалу з вашим натуральним нігтем.Це робить ваш дизайн нігтів більш безпечним.

«Водоспадний дизайн» нігтів – Дизайн нігтів

Техніка «водоспад» або водоспадний дизайн нігтів вважається новою методикою комбінації гелю і акрилу в дизайні і при моделюванні нігтів, завдяки якій виникає унікальна можливість поєднувати одночасно кілька видів дизайну при моделюванні нарощених нігтів, формуючи враження об’ємного зображення, який би хіба під водоспадом . Ефект вражаючий!

На створення «водоспадного» дизайну потрібно в 2 рази менше часу, ніж на реалізацію традиційного дизайну такий же складності.

Але від майстра при виконанні техніки «водоспад» необхідно майстерність, як в роботі з гелем, так і з акрилом та високий професіоналізм володіння обома матеріалами.

Робота майстра, як і при будь-якому іншому моделюванні нігтів, починається з дезінфекції рук клієнтки, потім робиться «сухий» манікюр, з нігтьової пластини зніметься природний блиск і проводиться її знежирення.

Після завершення цих процедур починаємо моделювання вільного краю нігтя.

При створенні дизайну застосовуються кольорові акрилові пудри різної щільності. За Вашим бажанням можна вибрати будь-які відтінки кольорів та їх поєднання. Майстер використовує колекції кольорових пудр хорошої якості: напівпрозорі, прозорі, пастельні, матові, кольорові акрили зі всілякими блискітками. Тому як колірна гамма, так і сюжет водоспадного дизайну залежать лише від Вашої фантазії. «Водоспадних» можна виконати будь-який дизайн – будь то «флористика», «анималистика» або «абстракція».

Для неповторності і краси дизайну можуть використовуватися бульонкі – дрібні кольорові намистинки і стрази різних кольорів і форм, а для додання деталям завершеного вигляду застосовуються фарби для нігтів.

запиливания здійснюється тільки по периметру вільного краю нігтя.

У висновку для отримання ефекту водоспаду проводиться моделювання нігтів конструюють прозорим гелем.

Переваги «водоспадного» дизайну:

1.Відсутність кислотного праймера, що корисно впливає на натуральні нігті.

2. Мінімальна запилення нігтя (тільки по периметру вільного краю).

3. При отрастании нігтів чітка межа переходу від натурального нігтя до нарощеннному не буде видно, що підвищує «тривалість життя» штучних нігтів.

4. У 2 рази зменшується час виконання дизайну.

5. Швидко і легко проводиться корекція нігтів.

.