Ногти

Хохлома на нігтях фото: 21 варіант дизайну з фото

21 варіант дизайну з фото

Хохломская розпис відома з XVII століття. Традиційно в цій яскравій і впізнаваною техніці розписували посуд і меблі, а ось манікюр в стилі «хохлома» з’явився лише кілька років тому.

Обов’язкові для розпису з села Хохлома кольору – це золотий, чорний і червоний. Також зустрічається зелений, зовсім рідко – блакитний.

Всі елементи розпису – природні: ягідки горобини і суниці, квіти, гілочки і листя.Дозволяється також малювати птахів, тварин і риб – це цілком в народних традиціях.

Зробити якісний манікюр під хохлому по плечу лише досвідченому майстрові. Щоб акуратно відтворити орнамент, доведеться довго тренуватися.

Найпростіший спосіб намалювати на нігтях хохлому – використовувати спеціальні наклейки.Не обов’язково декорувати все нігті, досить і одного.

Хохлому класикою манікюрного мистецтва не назвеш, і до суворого офісного образу такі яскраві нігті точно не підійдуть. А ось на неформальній вечірці або на святі оригінальна хохлома обов’язково справить фурор.

Оцініть статтю:

(0 голосів, середнє: 0 з 5)

Поділіться з друзями!

фото манікюру, дизайн, розпис покроково

0

261

Рейтинг статті

Російські народні промисли все частіше диктують модні тенденції в одязі, аксесуарах і образах в цілому.Хохлома на нігтях стала популярною оригінальною технікою в манікюрі. Щоб виконати цей дизайн, необхідно підготувати всі інструменти і врахувати нюанси роботи.

Особливості

Хохломская розпис відома на території Росії з 17 століття. Вона з’явилася як спосіб прикраси посуду, меблів, одягу. У наш час її використовують у багатьох сферах дизайну. Не оминули хохлому і майстри манікюру.

Такі малюнки виглядають багато і урочисто. Тому вони підійдуть для свят, вечірок, тематичних зустрічей.

Якщо жінка працює в діловій сфері, де дозволені такі яскраві елементи образу, розпис підкреслить її індивідуальність. Для повсякденного стилю хохлома не підійде через її яскравості і великої кількості елементів в дизайні.

Малюнки, виконані цією технікою, часто займають великий простір. Але в них багато дрібних елементів, яким не потрібно широке поле для нанесення. Тому хохлома підійде для нігтів будь-якої довжини – коротких, середніх або довгих.

Найбільш придатними формами пластин будуть:

 • овальна або мигдалеподібної, які показують ніжність жіночого характеру;
 • прямокутна з гострими або закругленими краями, що виражає стійкість і самодостатність.

Трикутна форма в поєднанні з екстремальною довжиною буде виглядати неакуратно.

Колірна гамма

Хохломская розпис відома своїми теплими відтінками. Для її основи взяті чорний, червоний і золотий кольори.Їх вміле поєднання створює завершений образ, яскраво насичує загальну картину. У сучасній техніці манікюру воліють виділяти деякі деталі малюнка за допомогою інших тонів:

 • зеленого – використовується для листя і відблисків;
 • білого, жовтого і помаранчевого – виділяють перехід до червоного кольору;
 • коричневого – використовується для затемнення деяких елементів.

Манікюр в народному стилі асоціюється з яскравими осінніми палітрами. Тому його часто роблять в цей сезон.Але для інших пір року він також підходить, особливо з відповідними аксесуарами.

Основні орнаменти

Малюнки під хохлому багаті квітковими мотивами. Вони включають докладне зображення листя, бутонів, стебел, ягід. Зустрічаються також птахи і тварини, що існують в природі і фантастичні.

Виконання цієї техніки включає кілька основних орнаментів:

 • травичка – рівномірні мазки, виконані в схожому ритмі.З їх допомогою можна створювати зображення з крапель, завитків, спіралей, вертикально розташованих рисок. На деяких з них спостерігаються потовщення, що надає картині динаміки і природності;
 • листки або лист під листок – більш реалістична і багатокомпонентна техніка. Використовує невелику кількість зеленого або коричневого відтінку, щоб отримати об’ємність малюнка. Головною формою є лист, представлений з скругленнями;
 • Кудріна – складний орнамент, виконаний у фантастичному стилі.У ньому багато деталей, весь простір займає вигадливий і докладний малюнок з великою кількістю прикрас. Наноситься золотим кольором, на який потім накладаються інші елементи в чорних і червоних тонах;
 • розпис під фон – найскладніша техніка виконання малюнка. У ній спочатку проводять головні контури великих деталей зображення. Далі фарбують фоновий колір, частіше чорний. Наступними виділяють дрібні елементи, а в кінці – головні.

Для манікюру підходять три перших орнаменту.Останній використовується тільки в якості натхнення – він містить велику кількість малюнків в одній композиції. Створювати розпис під фон в традиційному вигляді для прикраси нігтів буде незручно і клопітно як для майстра, так і для клієнтки.

Способи виконання

Техніка під хохлому вимагає великої вправності і хороших художніх навичок. Вона вважається однією з найскладніших, на думку майстрів. Для початку потрібно підібрати відповідні інструменти і матеріали:

 • ванночка для манікюру з відваром ромашки або пом’якшуючими маслами;
 • паличка для кутикули і ножиці;
 • пилка і баф;
 • лаки відповідних кольорів;
 • ДОТС, тонкі пензлики для малювання.

Перед початком роботи будь-яким способом потрібно підготувати нігті. Виконують стандартний гігієнічний манікюр з видаленням кутикули і задирок. Важливо зробити це акуратно, тому що область лунки часто акцентується в цій техніці.

Надають форму пластини, далі вирівнюють її поверхню – це важливий момент для малюнка хохломой, він чутливий до нерівностей.

Розпис гель-лаком

Спосіб з використанням гель-лаку є найпопулярнішим.

Після гігієнічного манікюру поверхню нігтя спочатку покривають зміцнює шаром. Далі наносять фон – частіше чорний колір, але може бути також червоний або жовтий. Краще провести процедуру двічі з повним висиханням.

Далі малюють зображення:

 • ключовим кольором роблять найбільші деталі за допомогою кисті – бутон, птицю;
 • наступними наносять менші елементи згідно з малюнком, це можуть бути листя, стебла, завитки;
 • допрацьовують образ ДОТС, формуючи ягоди або інші дрібні деталі;
 • закріплюють результат фінішним покриттям.

Після кожної частини розпису потрібно висушити лак під лампою, щоб не змазати контури. Для більш акуратного і гарного манікюру попередньо малюнок можна зобразити на папері. Щоб отримати очікуваний результат, краще заздалегідь підібрати орнамент в інтернеті і роздрукувати.

Манікюр слайдерами і трафаретами

Більш легкій і доступній версією є манікюр за допомогою додаткових матеріалів.

Ними можуть стати слайдери – спеціальні наклейки, виготовлені для прикраси нігтів.Щоб використовувати такий підхід, після гігієнічного манікюру пластини покривають бажаним кольором або прозорою основою. Далі вибирають візерунок, вирізають і акуратно прикріплюють до поверхні.

Є кілька видів наклейок:

 • тематичні слайдери , що представляють собою плівку. Після поміщення їх на ніготь краю потрібно розгладити, не створюючи зморшок. Зайве – обрізати ножицями, результат закріпити фінішним покриттям;
 • термонаклейки – вони вимагають іншого підходу.Щоб їх використовувати, необхідно нагрівання під лампою. Далі потрібно взяти пінцет і помістити наклейку на ніготь, розправивши її по всій поверхні. Діють при цьому гранично обережно, щоб не порвати плівку. Охолоджуючись, вона щільно охопить ніготь. Залишається зверху нанести топ.

Трафарети ще більше полегшують роботу . Досить вирізати необхідний малюнок, прикласти до пластині з лаковим фоном і зафарбувати деталі вибраним кольором. В кінці також потрібно використовувати закріплювач.

Ідеї дизайну

Розпис під хохлому виглядає презентабельно, якщо виконана в кращих традиціях цього стилю.

Смак може підказати жінці, що хорошим способом залишається класика в поєднанні з оригінальністю. Ідеями для дизайну нігтів в народному стилі є:

 • френч , в якому лінія посмішки виконана хохломского малюнком. Підходить для довгих нігтів з нюдовой або прозорою основою. Виграшним буде чорний фон з яскравими вкрапленнями.Добре виглядатимуть вставки із золотої фольги;
 • місячний дизайн, коли елементи розпису прикрашають нижню частину нігтя. Дозволяється виходити за контури лунки, щоб надати зображенню природності. Сміливим рішенням стане червоний колір з деталями чорного, зеленого і жовтого тонів;
 • прикраса хохломой 1-2 нігтів на кожній руці . Покрити малюнками можна пластини середнього і безіменного пальців. Решта – залишити однотонними, нафарбувати глянсовим чорним, червоним або жовтим лаком.

Розпис в стилі народних промислів вигідно поєднується з чіткими лініями. Жінка, яка вибрала манікюр під хохлому, може додати до образу один аксесуар з тим же орнаментом. Ці деталі зможуть виділити її серед натовпу і показати, що вона знає толк в модні віяння.

10 фото ідей манікюру

Відео виконання манікюру

Манікюр хохлома на нігтях

Хохлома на нігтики.Дизайн нігтів.

Розпис нігтів. Хохлома. Гель лак.

Дизайн нігтів. Хохломи

Гжель на нігтях, незвичайний манікюр. Майстер-клас від Уляни Лобиня

Відео курс по розпису “Хохлома”

простий і швидкий дизайн нігтів не жостово і не хохлома Мазковие квіти в дизайні нігтів

Дизайн нігтів Кам’яні текстури Огляд Patrisa nail

Манікюр Хохлома. Gold Floral Nail Art Tutorial.

Мазковая техніка в роботі з гель-фарбою.Дизайн нігтів.

Хохломская розпис. Майстер клас. Візерунок “Горобинка”

Розпис нігтів. Гжель. Гель лак.

konad nail art розпис нігтів хохлома

Хохлома на нігтях (27 фото): дизайн манікюру з хохломой

Манікюр з малюнком

Російські народні промисли славляться, крім іншого, розписом.Городоцька, димковская, Жостовская розпису, гжель і хохлома – традиційні російські візерунки. Чому б не зробити манікюр з споконвічно російськими орнаментами? Ніхто не закликає доповнювати візерунки на нігтях сарафаном і кокошником, навпаки, такий дизайн прекрасно буде поєднуватися з повсякденним одягом, вносячи трохи національного колориту. Наприклад, хохломская розпис.

Нюанси виконання

Оскільки для хохломи характерні дуже теплі тони, то оптимальним рішенням буде подібний манікюр носити в вересні і жовтні, коли сама природа грає такими фарбами.

Дизайн хохлома дуже складний у виконанні і вимагає від майстра нігтьового сервісу відмінних навичок малювання , а від клієнта величезного запасу терпіння, так як робота має бути надзвичайно копітка. Класичні хохломские кольору – це червоний, жовтий, оранжевий і обов’язкове золото. У розписі на нігтях дуже часто в якості фону для цього виду дизайну використовується чорний колір, що й зрозуміло – на ньому яскраво і ефектно виглядає хохлома.

Перед тим як звернутися до майстра з проханням про створення подібного манікюру, потрібно трохи вивчити це питання і чітко уявляти, що саме ви хочете бачити на своїх нігтях.Краще, якщо у вас з собою буде картинка. Оскільки видів хохломського розпису нітрохи, буде набагато зручніше, якщо і ви, майстер зможете бачити перед собою якийсь «еталон», до якого потрібно прагнути. Тоді різночитань не виникне.

Зрозуміло, слід заздалегідь пояснити йому, що ви хочете саме такий вид дизайну, щоб вам виділили достатню кількість часу.

В традиційна година або півтора настільки копітка робота точно не вкладеться, а квапливість при нанесенні і промальовування дрібних деталей на користь манікюру не піде.

Як намалювати?

Як вже було сказано, фонове покриття для нігтьової розпису «під хохлому» найчастіше чорне, але ніщо не перешкоджає використовувати традиційні червоний або яскраво-жовтий кольори. Після нанесення і висушування основного тону малюють великі елементи , такі як квіти, ягоди і листя. Дотримуючись традиції хохломских мотивів, необхідно дотримуватися заданої колірної гами – ніякого синього, білого, фіолетового. Зелений допускається в якості мінімальних вкраплень. Іноді в основі фону або декорування дрібних деталей використовують темно-коричневий колір, але дуже рідко.

Після висихання другого шару час промальовування дрібних елементів – вензелів, точок, завитків.

Для цього будуть потрібні відповідні інструменти – тонка кисть – «одиничка», а також dots, яким дуже зручно проставляти рівні і однакові за розміром точки.

Інші способи

Якщо вам не вдалося знайти майстра, який зуміє точно і акуратно відтворити на нігтях хохломские візерунки, або з якоїсь причини ви не записалися в салон, вихід є! Наклейки-слайдери, за допомогою яких навіть новачок зможе зробити відмінний манікюр, продаються в кожному спеціалізованому магазині.Нанести слайдер дуже просто – потрібно намочити його і, акуратно знявши з паперової основи, перенести на ніготь, намагаючись не створювати на поверхні складок і зморшок.

Під слайдер, як і під звичайний лак, робиться база, поверх нього кладуть топ. Це допомагає надійно закріпити «перекладну картинку» і уникнути відшарувань на її поверхні.

Існує і ще один вид наклейок – так звані термічні наклейки. Щоб перенести їх на нігті, потрібно нагріти кожну під лампою. При охолодженні вони стискаються і міцніше зчіплюються з поверхнею нігтьової пластини, але з подібними прикрасами слід бути обережними.

Вони легко втрачають форму, на їх поверхні виникають заломи, тріщини і зморшки.

Дизайн

Як і в будь-який інший нігтьової розпису, кількість і якість хохломского малюнка обмежена лише вашою фантазією.Можна нанести його на всі нігті або на два пальці кожної руки, залишивши інші однотонно-чорними або червоними. Є можливість розмістити мотиви на нігтях таким чином, немов один із них плавно перетікає в інший. Тоді рука буде виглядати як єдина і цілісна композиція.

Цікаво виглядає поєднання декорованих нігтів з аксесуарами , наприклад, з шарфом «під Хохлому» або чохлом для мобільного телефону. У цьому випадку, як і всюди, важливо не перестаратися.Одного стилізованого аксесуара цілком достатньо, щоб підтримати образ. Велика кількість «народно промислових» деталей перетворить прекрасну дівчину в бабу на чайник. Адже це зовсім не той ефект, якого хочеться домогтися, вибираючи для своїх нагідок жостовские троянди, гжельский синяву або хохломские яскраві фарби.

Детальніше про те, як зробити гарний манікюр з хохломой, ви дізнаєтеся з наступного відео.

як зробити хохломскую розпис на коротких і довгих нігтях
 • Головна
 • »

 • Ідеї манікюру
 • »

 • Манікюр по-російськи
 • »

 • Розпис хохлома на нігтях

Хохлома – це один з найвідоміших традиційних російських промислів, що відрізняється своєю яскравою оригінальністю.

При бажанні можна зобразити на нігтях хохлому, неможливо відрізнити від оригінальних малюнків.

Все про дизайн нігтів з хохломой – в нашій статті.

Особливості малювання хохломи на нігтях

Хохлома на нігтях – це мальовничі візерунки, що повторюють старі добрі розпису, популярні на російській землі.

Варіант хохломского малюнка

Існуючих варіантів орнаментів величезна кількість, так що можна вибрати найбільш підходящі малюнки з тваринами, квітами і ягодами , поєднуючи їх з нарядом і загальним чином.

  Стилети з хохломской розписом

 • Такий манікюр підійде далеко не на кожен день, але на випадок урочистих виходів і зустрічей з друзями, а також на свята може виявитися вельми цікавим.

  При виборі актуального наряду в схожих кольорах подібна розпис буде виглядати абсолютно унікально.

 • Окремо варто зауважити перевага російських народних малюнків і орнаментів в рамках професійної діяльності. У разі, якщо діяльність пов’язана з співпрацею з іноземними фірмами, то подібний манікюр буде сприйнятий як знак патріотизму.Головне, щоб на роботі не діяв суворий дрес-код, тому що в такому випадку яскраві розписні нігтики не пройдуть за правилами.

Яка форма нігтів підходить для хохломського розпису

Головним критерієм краси в Стародавній Русі завжди вважалася краса і природність. Те ж саме стосується і манікюру, де використовуються традиційні етнічні орнаменти.

Відповідні для манікюру кольору

Колірна гамма хохломи на нігтики представлена ​​в класичних кольорах цього виду розпису.

Завдяки теплій колірній палітрі цей манікюр ідеально підходить для осіннього періоду року, хоча і в інший час виглядає досить непогано.

Оригінальні орнаменти

хохломского розпис дізнаються за кількома основними орнаментів, кожен з яких відрізняється способом малювання.

Варіанти хохломського розпису

 1. Так, найпростішою для повторення є травичка . Це ритмічно накладені схожі мазки, що імітують ріст класів на полях.
 2. Травний орнамент в хохломской розпису

  Існують і підвиди травички:

 • осочки – це безпосередньо прямі рівні мазки, що наносяться зверху вниз;
 • травинки – це такі ж мазки, але з плавним потовщенням;
 • крапельки , які створюються за допомогою прідавліванія кисті і залишення її відбитка на нігтики;
 • вусики – це тонкі однієї товщини спіральки;
 • завитки – такі ж спіралі, тільки з легким потовщенням.

Всі подібні елементи являють собою ті деталі, які з легкістю малюють і діти, так що їх можна просто повторити самостійно в умовах домашнього “манікюрного салону”.

 • Ще один популярний візерунок – це листочки або, як називають цю техніку, “лист під листок” .

  Саме в цьому візерунку найчастіше використовується зелений колір, який додає малюнку реалістичності. Форма листочків зазвичай не має значення: головне, щоб вони були плавними і акуратними.Зазвичай ще всередині промальовувалися прожилки червоним або чорним кольором.

 • Порівняння розписів травичка і “під листок”

 • Кудріна – це вже більш складна техніка, назва якої походить від слова “кучерявий”. Власне, цей епітет і характеризує всі візерунки – вигадливі і закручені.

  Для цих малюнків характерні виключно золоті візерунки, вже потім оточені кольоровим фоном.

  Кудріна – це непередбачуваний політ фантазії, в подібних малюнках рідко використовували реалістичні елементи, найчастіше це були виключно складні візерунки, що нагадують малюнок дорогого килима.

 • Приклад кольоровий Кудрін в хохломской розпису

 • Найскладнішою з технік хохломи завжди вважалася розпис під фон .

  Її особливість полягає в тому, що спочатку фарбами наносяться контури малюнка, потім зафарбовується поверхню навколо них, яке є фоном. Потім покриваються кольором дрібні деталі малюнка і в самому кінці – самі його великі елементи.

  На нігтях подібні складнощі ні до чого, але ось звернути увагу на основні теми розпису під фон – тварин і велика кількість рослин з ягодами – цілком можна.

 • Варіант манікюру з хохломской розписом “під фон”

  Головне, щоб всі виконувані малюнки не виходили за рамки стандартної палітри, тоді виглядати вони будуть максимально органічно.

  Правила виконання манікюру з хохломой покроково

  Виконання манікюру з хохломой нічим не відрізняється від будь-якого іншого покриття для нігтів, але краще робити його з шелаком або гелем , які тримаються довше.

  Все-таки хохлома вимагає ретельності і уважної роботи, буде дуже прикро, якщо все праці почнуть відвалюватися від нігтів вже через пару днів.

  Зробити такий манікюр можна в кілька простих кроків:

  • спочатку повністю готується кожен ніготь, створюється форма і наноситься основа під манікюр;
  • фоновим лаком зазвичай служить чорний, так що він наноситься в два шари, кожен з яких висушується окремо;
  • тонким пензликом на ніготь наноситься тематичний візерунок, важливо, що кожен шар одного кольору сушиться окремо, щоб не допустити їх змішування; якщо використовуються наклейки, вони клеяться і закріплюються.

  Майстер-клас зі створення манікюру з хохломой дивіться у відео.

  Способи створення малюнків і ідеї дизайну

  Існує кілька способів створення манікюру з хохломской розписом.

  1. Трафаретний. У цьому випадку достатньо лише закріпити трафарет на нігті і покрити його обраним лаком, після чого видалити трафарет, насолоджуючись ідеально рівним малюнком.

   Але ось знайти такі трафарети можна тільки в спеціалізованих магазинах, що відрізняються великим асортиментом товарів для манікюру, або ж у невеликих креативних брендів, які виробляють товари для незвичайного стильного манікюру.

  2. Трафаретний хохломская розпис на натуральних нігтях середньої довжини

  3. Малюнок. Скористатися пензликом може абсолютно кожен. Для цього не потрібно мати ніяких додаткових засобів і пристосувань.

   Досить підібрати дуже тонкий пензлик або зубочистку і відповідні відтінки лаку, після чого вже експериментувати з різноманітними завитками і лініями.

  4. Детальніше про те, як намалювати хохломського малюнок за допомогою пензлика, дивіться в відеоуроці.

  5. Ще один простий спосіб – створити гарний манікюр за допомогою тематичних наклейок. Вони час від часу з’являються в колекціях різних брендів, хоча і не часто.

   Краще все ж пошукати подібні прикраси в спеціалізованих магазинах, що надають великий вибір лаків і подібних засобів.

   Використовувати ці наклейки – одне задоволення: досить наклеїти малюнок на вже пофарбований ніготь, покрити його закріплювачем і насолоджуватися манікюром.

  6. Червоний манікюр з хохломой за допомогою наклейок

  У наш час хохломская розпис не тільки не втрачає своєї привабливості і актуальності, а й прекрасно вписується в красивий манікюр.

  Існують різні способи створення хохломского малюнка на нігтях, але, який би ви не вибрали, ваші нігтики точно опиняться в центрі уваги.

  Хохлома на нігтях – красивий, яскравий манікюр

  У народному мистецтві Росії використовується багато різних видів розпису: Жостовская, хохломская, димковская, Городоцька, гжель.Ці малюнки впізнавані і добре відомі не тільки у нас в країні, але і у всьому світі. Ми дуже часто запозичуємо візерунки з інших культур, рідко звертаючи увагу на досягнення власного народу. Необов’язково носити національний костюм в повсякденному житті, але ось скористатися деякими його елементами цілком можливо.

  Те ж саме стосується використання традиційних російських мотивів для малюнка на нігтях. Чому б не звернути увагу на хохлому? Це дуже ефектний тип розпису, яскравий, помітний і добре впізнаваний.На нігтях такий малюнок буде виглядати не менш стильно і гарно, ніж на предметах побуту, традиційно розписуємо в цьому стилі.

  Особливості виконання дизайну

  Хохлома ідеальна для осіннього манікюру, тому що в її колористичною гамою переважають теплі, яскраві і насичені фарби: червоний, золотий, жовтогарячий, жовтий, зелений. Виконується малюнок на чорному тлі, тому правильно виконана розпис буде буквально сяяти на нігтях.

  Для того, щоб отримати відмінний результат, потрібно майстер з хорошою підготовкою і великим досвідом.Це пов’язано з тим, що робота зі створення хохломи на нігтях дуже копітка, тонка і тривала, вимагає майстерності, посидючості і уважності.

  Перед тим, як пояснювати майстру, що саме вам хочеться, варто приділити увагу вивченню питання, так як існує безліч варіантів малюнка, кольорів і стилів виконання. Для того, щоб гарантовано отримати бажане, найкраще запастися зразками майбутнього дизайну. Наявність «наочного посібника» допоможе майстру точно відтворити на нігтях вашу мрію.

  Також заздалегідь потрібно домовитися на певний час, тому що ця робота вимагає набагато більше часу, ніж звичайний малюнок. Якщо ви або майстер будете поспішати, вся робота піде нанівець, а результат не доставить ніякого задоволення.


  Правила виконання дизайну

  Зазвичай для фону вибирають чорний лак, але він може бути замінений і на будь-який інший колір з класичної колірної гами хохломи – червоний, бордовий або жовтий. Коричневий і зелений кольори використовуються досить рідко, в основному тільки для оформлення акцентних деталей.Зате золото в такому малюнку присутній в дуже великих кількостях, змушуючи нігті буквально сяяти і переливатися.

  Дизайн виконується наступним чином:

  1. На підготовлені нігті нанести базове покриття, не забуваючи обробити і торці нігтів. Це необхідно для того, щоб продовжити термін носіння покриття і збільшити його стійкість.
  2. Нанести кілька шарів чорного або будь-якого іншого обраного гель-лаку, просушуючи кожен під лід-лампою.
  3. Виконати найбільші елементи і основний малюнок.Просушити.
  4. Намалювати дрібні деталі, завитки, золоті елементи – хохлома дуже «любить» золото.
  5. Точки, часто зустрічаються в дизайні, легко і просто зображуються за допомогою Дотса.
  6. Готову роботу потрібно зафіксувати прозорим топом, закріпити в лампі і прибрати липкий шар.

  Якщо така робота здається дуже складною або ж майстер не дуже добре володіє технікою, можна піти іншим шляхом. Для цього існують спеціальні наклейки, які дозволяють отримати практично будь-який візерунок на нігтях.Працюють вони за принципом перекладних картинок і при досить акуратному зверненні дають можливість прикрасити нігті чітким, виразним і красивим візерунком.

  Манікюр готовий, але його ще потрібно інтегрувати в свій образ. У цьому випадку важливо не переборщити з кількістю елементів під хохлому. Цілком достатньо використовувати всього лише одну деталь наряду в стилі «а-ля рюс», наприклад, шийну хустку або шаль. Непогано підійде під хохлому традиційний павловопосадскіх хустку.Він не виходить з моди, а західні модниці вважають його витонченим і стильним аксесуаром.

  З малюнком в стилі хохлома потрібно бути обережним, так як найменша невідповідність доброму смаку швидко перетворить стильний дизайн в кітч. Щоб цього уникнути, потрібно не зловживати кількістю «русифікованих» деталей в наряді і не розфарбовувати всі нігті поспіль.

  Хохлома – вимогливий малюнок, тому варто прикрасити їм тільки кілька нігтів або ж зробити стильний декор з частковим використанням елементів.Красиво виглядають один або два розписаних нігтя, що поєднуються з іншими нігтями, нафарбованими фоновим лаком малюнка – чорним, червоним, бордовим. Виходить благородно і вишукано, в той час як занадто строкатий візерунок викличе повністю протилежне враження.

  ]]>

  ]]>
  .