Ногти

Нарощені нігті трикутної форми: Види форм нігтів. Форми нарощених нігтів

Види форм нігтів. Форми нарощених нігтів

У вас тонкі, ламкі, шаруються нігті некрасивою форми? Тоді це запросто можна виправити за допомогою такої процедури, як нарощування нігтів! Головне, щоб майстер манікюру правильно підібрав спосіб нарощування і форму.

Основними критеріями вибору є натуральна форма нігтів, кутикули, пальців і долоні. Ще один важливий нюанс – довжина (точніше, вільного краю) не повинна перевищувати довжину нігтьової пластинки. Ідеальний варіант – кінчик в два рази коротше пластинки.Тоді гарний манікюр (див. Фото), який стане вишуканим і привабливим прикрасою вашого образу, гарантований.

Основні види форм нігтів

Якщо у вас овальна або кругла нігтьова пластинка з плоскою поверхнею, то ви – жінка, якій надзвичайно пощастило. В такому випадку можна робити манікюр будь-якої форми і будь-якого дизайну.

При опуклою платівці оптимальна квадратна форма – або з гострими, або із закругленими кутами. Трампліновідние – легше нарощувати на типсах, використовуючи акрил або гель.Тоді вони краще, природніше виглядають і довше носяться, ніж на шаблон. А ось квадратна лунка (кутикула) передбачає виключно квадратний манікюр.

Квадратна форма

У квадратній формі бічні сторони повинний бути паралельні, а кути краю прямі – 90 градусів. Поперечна арка нарощеного нігтя може становити від 25% до 50% від кола.

М’який квадрат

М’який квадрат – це різновид квадратної форми нігтів. Основна відмінність – всі кути вільного краю повинні бути більш округлені.

Квадратно овальна

Зовнішній вигляд схожий з прямокутною формою, проте кути спиляні і більш закруглені, а не загострені. Даний вид підходить жінкам з невеликими пальцями руки і тонким пензлем.

Овальний або округла

Овальний дизайн полягає в викладанні майстром манікюру закінчення нарощеного нігтя півкола. Даний вид підходить всім дівчатам, оскільки не має гострих кутів і виглядає елегантно.

мигдалеподібного

мигдалеподібного – одна з найпопулярніших форм нігтів, яка підходить під будь-які пальці і кисті рук.Доглядати за таким манікюром досить легко навіть в домашніх умовах, необхідно лише підпиляти їх в потрібному напрямку від кута до кута.

Стілетообразная

Стилети – довга нігтьова пластина, в якій бічні сторони сходяться в одній точці. Така форма нагадує вузький кинджал. Добре виглядає на тонких і маленьких пальцях рук жінки.

Пайп

Пайп – форма схожа на мигдалевидну, проте бічні сторони повинні бути паралельні, а сама арка становить 50-60% кола.Такий екстравагантний дизайн безсумнівно приверне до себе увагу і підніме статус жінки.

Едж

Едж – незвичайний вид, який містить в центрі нарощеного нігтя поздовжню грань і дві однакових бічних площині. Бічні сторони і центральна грань повинний бути паралельні один одному.

Бріджит

Ніготь з трьома плоскастямі і двома однаковими гранями, які сходяться на закінчення нігтьової пластини. Вид згори нагадує стилет.

Піка

Піка – вид форми нарощеного нігтя у якого обидві сторони спилюють від кордону зростання вільного краю нігтя.Лінії обточування повинні бути ідеально прямими і сходиться під гострим кутом на центральній осі. Піка на увазі гострий кінець нігтя.

Трапеція

Ніготь мати форму геометричної фігури – трапеції, яка розширюється і ущільнюється на вільному краї. Трапеція ідеально нарощується майстром нейл-арт на типсах.

Скошений ніготь

Має паралельні бічні сторони, але одна бічна сторона менше інший

Виконується нігтьовим майстром за принципом довгого квадратного, одна сторона якого сточується під гострим кутом, а лінія обточування повинна бути прямою і перетинати центральну вісь.

Батерфляй

Батерфляй або «Крило метелика» – асиметрична форма на широкій нігтьової пластини. Має вигляд скошеного непрямолінійно з невеликими вигинами нігтя. Досить популярна серед тінейджерів.

Трикутна

Трикутна форма схожа на стілетообразную. Трикутник бере початок починається від середини, а не з початку нігтя. Для трикутного манікюру рекомендується застосовувати на довгих нігтях.

Як правильно підібрати форму нарощених нігтів для своїх рук

Тонкі і довгі пальці стануть ще довшими з довгими нігтями.В крайньому випадку, можна зробити закругленнийманікюр, але тільки не гострі стилети! Для класичної (або мигдалеподібної) підійдуть пайп, френч, квадрат. При пухких руках і коротких пальцях потрібно візуально подовжити нігтьову пластинку за допомогою квадрата із закругленими кутами або овалу помірної довжини. Прямокутник візуально укорочує пальці. Якщо палець кривої, то шаблон для моделювання або тіпси ставлять прямо. Приховати такий недолік можна, використовуючи малюнки і різні прикраси, різновидом яких є стрази.При дуже короткій платівці красиво виглядає форма ейдж (як на фотографії). Трапеція при тонких пальцях, але широкої платівці нігтя. Загострені стилети, ейдж і Бріджит добре виглядають виключно на ніжною і тонкою руці. Щоб великі руки виглядали більш жіночно і привабливо, потрібно віддати перевагу округлій формі невеликої довжини. Трампліновідние і вигнуті краще нарощувати на шаблон ейдж або Бріджит.

Які бувають форми нарощених нігтів: назви і фото

Чим довше нігті, тим більший у вас вибір надати їм ту чи іншу форму.Особливо, це стосується нарощування, коли на додаток до основних, “природним” формам нігтів, додаються кілька інших, очевидних і не дуже, стилів, що склалися за довгий час манікюрних практик.

За матеріалами: Marie Claire (USA) .