Ногти

Бічні валики на нігтях: Як спилювати бічні валики – nail_ru – LiveJournal

Бічні валики на нігтях як прибрати

Помилки манікюру в домашніх умовах

Напевно ти хоч раз робила манікюр будинку. І напевно результат був далекий від ідеалу. Насправді наука ця нескладна, головне – не допускати найпоширеніших помилок. Ми підкажемо, як зробити манікюр вдома не гірше, ніж в салоні

Cosmo рекомендує

подовжена шию, підкреслять груди і зроблять плечі витонченими – 7 топів з асиметрією

Який манікюр вкорочує нігті – виправляємо часті помилки

Манікюр в домашніх умовах: головні помилки

Помилка № 1: ти не підготувала кутикулу

Жорстку кутикулу майже неможливо акуратно зрушити або видалити, і вона неодмінно забрудниться в лаку.Якщо до цих пір у тебе руки не доходили до догляду за нею, візьми за правило 1-2 рази на день наносити на кутикулу масло, спеціальний засіб для пом’якшення кутикули або хоча б жирний живильний крем. Лайфхак: наноси обраний засіб перед тим, як почати чистити зуби. Поки ти орудуешь зубною щіткою, більша частина масла або крему вже вбереться в кутикулу. Потім помасажуйте кожен ніготь кілька секунд. Ти помітиш результат вже через тиждень!

Помилка № 2: Ти обрізала кутикулу

Чим більше зрізати, тим краще ростуть: це правило працює і для волосся, і для кутикул.Хіба що в першому випадку ми прагнемо до такого результату, а в другому – немає. Щипчики для обрізного манікюру – твій ворог, запам’ятай це. Ідеального зрізу все одно не доб’єшся, та й в боротьбі з наростаючою все швидше і стає все товщі шкіркою ти не переможеш. Просто потерпи місяць або два, щодня обробляючи кутикулу. Спочатку буде здаватися, що стає тільки гірше, але повір: поступово кутикула стане рости все повільніше, ставати все тонше, і в кінці кінців ти виявиш, що нижній край нігтя виглядає ідеально.

Помилка № 3: Ти зрізати нігті під корінь

Поширений варіант для власниць неідеальної форми нігтьової пластини або ж прагнуть слідувати тренду «короткі нігті». Мода модою, але для правильного формування вільного краю нігтя потрібно залишати хоча б 1 мм. І ні в якому разі не стригти і не різати пластину ножицями! Хочеш вкоротити – спилювати, проводячи пилянням строго від краю нігтя до центру, але ні в якому разі не туди-сюди.

Помилка № 4: Ти завдаєш занадто багато шарів лаку

Як зробити манікюр в домашніх умовах правильно? Запам’ятай: максимальна кількість шарів – 3, і між нанесеннями повинна бути пауза не менше ніж в 5 хвилин.А краще – 10.

Помилка № 5: Ти зрізати бічні валики

Жорсткі нарости по краях нігтьового ложа жахливо неприємні на дотик. Але відклади ножиці! Рівне зрізати шкіру ти не зможеш, вийдуть мікрозадирок, які вже через день стануть макрозаусенцамі. Від бічних валиків найкраще позбуватися за допомогою якраз металевої (або скляній) пилки. Просто відшліфовувати шкіру, поки не залишишся задоволена результатом. Повторюй раз в тиждень – і ніяких проблем!

Помилка № 6: Ти підпилюють нігті по краях

Ти не почулося.Спилювати потрібно тільки верхній край нігтя, скорочуючи або просто формуючи нігтьову пластину. Бічні лінії повинні залишатися недоторканими! Особливо якщо у тебе ніготь розширюється від заснування до краю. Відростив, нігті мають природну особливість «скручуватися», боковинки як би загинаються всередину, і в результаті ВСЕ нігті набувають більш-менш класичну форму. Перевір і переконайся!

Помилка № 7: Ти завдаєш лак відразу після того, як знежирити нігті

Звичайно, обробити пластини знежирюючим складом (без ацетону, природно) – важливий і необхідний етап.Але перш ніж приступати до покриття, дай речовини повністю випаруватися! Це недовго: достатньо 2-3 хвилин. Зате лак потім буде краще лягати і довше триматися.

Помилка № 8: Ти струшувати флакончик з лаком

І в результаті в структурі лаку з’являються повітряні бульбашки, які потім «прикрасять» твої нігті. Як робити манікюр? Просто покатай флакончик між долонями або повільно перевертай його туди-сюди. ПОВІЛЬНО!

Помилка № 9: Ти заїжджаєш лаком на шкіру

Просто нанеси на палець вазелін, не зачіпаючи нігтьову пластину (відмінно виходить за допомогою ватної палички), і сміливо красти ніготь.Все зайве прожени, коли лак висохне, просто провівши ваткою по шкірі.

Помилка № 10: Шар лаку виходить нерівним

Таке часто трапляється, якщо ти вибрала яскравий відтінок, особливо неоновий. Щоб результат був вражаючим, першим шаром нанеси білий лак, а вже поверх – яскравий. І ляже рівніше, і виглядати буде більш насиченим!

Помилка № 11: Ти чистиш простір під нігтем кінчиком пилки

Під ніготь обов’язково щось забивається, від пилу до тонального крему.І звичайно, від цього бруду потрібно позбавлятися. Але не так! Якщо тобі не хочеться запровадити спеціальну щіточку, використовуй стару зубну щітку. Але не колупай під нігтями нічим твердим! Так ти пошкоджує сполучні тканини між нігтем і пальцем, ніготь гірше приростає до ложа і його форма псується: лінія відділення нігтя від ложа стає нерівною і непривабливою.

Помилка № 12: Ти недосушують лак

Якщо ти ще не набула спеціальне покриття-сушку, скористайся «народним» рецептом: опусти нігті в крижану воду на 2-3 хвилини, а потім змасти маслом.Тоді випадковий дотик не зіпсує свіжонанесений лак і твій манікюр в домашніх умовах буде виглядати ідеально.

антітренд: які помилки можна знайти в макіяжі Ольги Бузової

Якщо гель лак затікає на кутикулу

У цій статті пропоную розібрати одну з найчастіших проблем, з якою стикаються як початківці майстра, так і ті, хто робить собі покриття гель-лаком самостійно – це затекло гель-лаку на кутикулу і бічні валики.Зазвичай це відбувається, коли намагаєшся нанести колір максимально близько до кутикули і бічних краях нігтя. Таке може статися не тільки з кольоровим гель-лаком, але також і з базою і топом, просто з кольоровим покриттям це видно наочніше і можна виправити до просушування в лампі, що набагато простіше.

Причини, чому затікає гель-лак

 1. Погано виконана обробка кутикули, зокрема не до кінця видалений птеригий

Думаю, ви вже знаєте, що краса і простота виконання гель-лакового покриття багато в чому визначається попередньою обробкою нігтів.Щоб нанести гель-лак максимально близько до кутикули без затекло, необхідно не тільки рівно зрізати кутикулу, а й підняти її і почистити простір під нею.

птеригій – це тонка плеточка, яка досить щільно прилягає до нігтя, тому видалити її не завжди просто. Найзручніше вичистити птеригий можна апаратом, а ось при виконанні класичного або європейського манікюру з цим все трохи складніше.

 1. Залишки пилу під шкірою.

Зазвичай пил під шкірою залишається після обробки кутикули і птеригия за допомогою фрез при апаратному манікюрі.Видаляється вона при знежирюванні нігтьової пластини. Тому щоб її не залишилося, на забувайте підняти шкіру у кутикули і провести знежирювачем і там.

 1. Неправильно поставлена ​​кисть у кутикули

Якщо ви несете добре вимішана кисть з пляшечки прямо до кутикули, то неминуче отримаєте затекло. Починайте наносити гель-лак, трохи відступаючи від неї, щоб більшість матеріалу залишилося на нігті, а до кутикули підбиралася вже напівсуха кисть.

Крім того, першим шаром, краще відразу не намагатися нанести гель-лак під кутикулу – це краще робити вже на другому шарі, або використовувати для цього тонку кисть.

Якщо фарбувати під кутикулу пензлем з флакона, то потрібно притиснути її, щоб вона лягла у кутикули віялом, і тоді підштовхувати гель-лак максимально близько до кутикули.

 1. Занадто рідкий гель-лак

Його також буде складно нанести без затекло на шкіру. Можу порадити в цьому випадку робити шар більш тонким і наносити майже сухим пензлем. Кількість шарів, звичайно, при цьому доведеться зробити більше.

Що робити якщо гель лак потрапив на кутикулу?

Якщо так сталося, що гель-лак все-таки потрапив на шкіру – кутикулу або бічні валики – то врятувати становище все ще можна, але краще це зробити до того, як поміщати ніготь з затекло в лампу.

Як виправити затекло на кутикулу до сушки

 • Беремо плоску кисть і змочуємо її в засобі для знежирення нігтів.
 • Натягуємо шкіру в місці затека і проводимо плоскою кистю, прибираючи зайвий гель-лак. При цьому кисть можна кілька разів витерти об серветку.
 • Якщо натуральний ніготь став сильно видно, то виправляємо покриття гель-лаком, після чого його можна відправляти в лампу.

Як бачите, технологія практично та ж, як у випадку, коли затікає звичайний лак для нігтів – його теж прибирають пензлем, тільки змоченою і рідини для зняття лаку.

Бачила, що деякі замість пензля використовують гострий кінчик палички – цей спосіб також має право на існування.

Як прибрати гель лак з шкіри після сушки

У цьому випадку перше, що потрібно зробити – це відокремити гель-лак від шкіри.

 • Спочатку знімається липкий шар з гель-лаку.
 • Далі беремо пушер, і акуратно відокремлюємо їм затік від покриття.
 • Іншою стороною пушера трохи піднімаємо шкіру з висохлим затекло і зрізаємо його щипчиками або манікюрними ножицями.
 • При професійному виконанні майстром (або якщо у вас є вдома апарат) далі необхідно підчистити залишки шкіри і птеригия, які привели до затекло, фрезою.
 • На завершення знежирюємо ще раз оголений ніготь, піднімаємо пушер кутикулу і наносимо акуратно новий шар.

Якщо затік невеликий, то можна обійтися без щипчиків і відразу видалити його фрезою, наприклад, полум’я.

Правила нанесення гель-лак без затекло

 1. Видаляємо кутикулу без задирок: безперервним зрізом при класичному манікюрі або згладжуємо всі виступаючі ділянки шкіри кулястої фрезою.
 2. Гарненько вичищаємо простір під кутикулою від птеригия і пилу.
 3. Піднімаємо і трохи відтягує кутикулу при нанесенні гель-лаку.
 4. Якщо гель-лак рідкий, наносимо його дуже тонким шаром.
 5. Першим шаром максимально близько до кутикули НЕ підбираємося – це робиться на другому етапі.
 6. Не забуваємо про правильній постановці кисті (писала вище).

Ось і все! Якщо вам є, що доповнити або виникли питання, пишіть в коментарях.

Якщо ця сторінка була вам корисна, порадьте її своїм знайомим:

Як дізнатися те, що майстри манікюру не говорять своїм клієнтам? Секрети евроманікюра

Я розповім вам як в домашніх умовах недорого, і якісно зробити необрізної європейський манікюр з елементами японського. Відкрию кілька секретів позбавлення від кутикули, минаючи її обрізання, причин розшарування нігтів, правильного нанесення лаку і масажу рук і нігтів.

Засоби для євро манікюру

Для виконання євро манікюру в домашніх умовах нам потрібно:

 • Крем від Orly – чудовий крем, який користується величезною популярністю у наших клієнтів своїм ніжним, як вершки складом.Ми будемо виконувати з його допомогою масаж рук і нігтів. Унікальний крем підходить як чоловікам, так і жінкам. Чи не залишає жирності на шкірі, ідеально вбирається і зволожує шкіру і нігті.
 • Лазерна пилка для евроманікюра від Mertz – пилки є різних розмірів. Довга зручна для надання форми вільному краю нігтя, а так само для запилення бічних валиків. Коротка виконує ті ж функції. Пилки миються у воді, швидко очищаються від пилу пензлем. Склеюють лусочки нігтя і перешкоджають їх розшарування.Працювати пилою можна в різному напрямку. При регулярному використанні пилок, кутикула і бічні валики стоншуються, сповільнюється зростання, бічні валики стають тоншими, м’якше, ніжніше, молодше.
 • Масло для нігтів і кутикули від Aurelia – вибір масел зараз величезний. Можна вибрати мандаринове, апельсинове. Масло виноградних кісточок, мигдальне, персикове. Якщо у вас проблемна щільна, в задирках кутикула перший місяць використовуйте персикове масло, воно добре загоює ранки і усуває сухість.Довгий час одним і тим же засобом користуватися не рекомендується, організм звикає. Вибрали відповідну марку і чергуйте засоби і масла в цій марці, тоді руки завжди будуть в ідеальному стані.
 • Засіб для видалення кутикули від Aurelia – це може бути гель або скраб для видалення і пом’якшення кутикули. Все залежить від стану вашої кутикули. Щільна або тонка.
 • Два баффіка від Mertz – один для звичайної шліфування й полірування, інший для полірування по маслу.
 • Апельсинова паличка або професійний металевий шабер для відсунення кутикули.
 • Кисть для змахування пилу.
 • Рідина для зняття лаку.
 • Знежирювачах нігтів перед нанесенням лакового покриття Cleaner від Orly.
 • Основа під лак і закріплювач лакового покриття від Aurelia, Orly, La Femme, CND, Bogema.
 • Ватні безворсовие серветки.
 • Дезінфекція столу, рук, інструментів.

Незалежно від того що процедура відбувається вдома, ми виконуємо всі правила санітарних норм. На руках скупчується величезна кількість мікробів.Тому йдемо мити руки з милом перед манікюром, обов’язково дезінфікуємо робочий стіл, знищуємо збудників інфекційних захворювань, не забуваємо продезінфікувати свої руки і інструменти, якими будемо працювати. Виклали всі інструменти на серветку або рушник.

Знімаємо лак і надаємо форму нігтя

Зараз я навчу вас правильно знімати лак з поверхні нігтів. Змочуємо диск в рідині для зняття лаку. Притискаємо щільно до нігтьової пластини, чекаємо деякий час, і у напрямку росту нігтів, не вліво вправо, а тільки по зростанню нігтів знімаєте лак.Таким чином, лак не потрапляє під кутикулу і бічні валики і повністю видаляється з нігтьової пластини.

Беремо лазерну пилку для необрізної манікюру і надаємо форму вільному краю нігтя. Пилою працюємо в різному напрямку, вона не травмує нігтьову пластину. Зліва направо. І зашліфовивают край нігтя зверху вниз. Багато майстрів манікюру відрізають довжину нігтів ножицями або кусачками. Я рекомендую тільки спилювати! І спилювати якісної пилкою, бажано скляної, кришталевої або лазерної.Такі пилки склеюють лусочки нігтів і не дають нігтям розшаровуватися. Деяким це лінь робити, але моє завдання порекомендувати, а вибір завжди залишається за вами. При відрізі ніготь розщеплюється, йде мікротріщина, що не запилюється після, буде розшарування нігтів. Якщо хочете міцні, довгі нігті, не відрізайте нігті на руках інструментами. Перевіряємо апельсинової паличкою під вільним краєм, чи немає лохматості, прибираємо, якщо є пилою, і тепер працюємо над бічними валиками.

У шкіри реакція на зрізи, як тільки ви попрацювали ріжучим інструментом, шкіра це місце починає ще швидше загоювати, і в цьому місці утворюються грубі, сухі ущільнення.На руках в області бічних валиків шкіра стає щільніше, грубіше, твердіше. Наприклад, якщо зріз був зроблений верстатом на стопі, то утворюються мозолі, натоптиші. Якщо лазерної теркою попрацювати на стопі в області мозолів або натоптишів, необхідність в лезах і інших терках відпаде. Лазерна терка і пилка затирає всі мікротріщини, знімає шар за шаром, залишаючи після себе ідеально гладку поверхню.

При запилення бічних валиків лазерної пилою відбувається наступне.Місце запиливания стає тоншою. Зайва шкірка спиливается. Кінцевий результат – якщо ви не дивлячись, проводите пальцем по боковому валика – він гладкий, без шорсткостей. Людям з щільною, твердою кутикулою, особливо тим, хто робив раніше обрізний манікюр, потрібно набратися терпіння при переході з обрізного на необрізної. А тим, хто ніколи не робив обрізний манікюр або має тонку, як плівочка кутикулу перейти на евроманікюр буде значно легше. Перевіряємо бічні валики. Кінцевий результат – гладкі, без шорсткостей пальчики.Готово! Змахніть пил з пальців і пил.

Тепер наносимо на кутикулу і бічні валики засіб для видалення і пом’якшення кутикули. Чекаємо 2 хвилини. Після цього апельсинової паличкою або професійним шабером відсуваємо кутикулу. І від центру до бічних валиків проводимо апельсинової паличкою, видаляючи птеригий (це тонка шкірка, яка знаходиться під кутикулою). Зчищають залишки шкірки і йдемо мити руки.

Обробляємо нігті і кутикули

Беремо пилку для шліфування та зеленої стороною шліфуємо поверхню нігтів.Ми знімаємо бруд, пил, потім працюємо білої стороною пилки – вирівнюємо поверхню нігтів. І в кінці сірої стороною поліруємо нігті, захоплюючи кутикулу і бічні валики. Багато майстрів і друковані видання пишуть про те, що полірувати можна тільки нігтьову пластину. Я полірую нігтьову пластину, захоплюючи кутикулу і бічні валики.

Прийшла черга використання крему для рук. Наносимо крем на пальці (горошина) і робимо масаж пальців. Злегка тиснемо на подушечки пальців, на нігтьову пластину.

Найголовніше! Після кожного руху із застосуванням сили, обов’язково зробіть легке погладжування. Масаж можна зробити до ліктя різними способами. Можна пощипати шкірку або зробити кругові рухи, втираючи крем.

Тепер наносимо масло для нігтів і кутикули. Робимо легкий масаж по маслу. І довгоочікуваний елемент з японського манікюру. Запечатування крему і масла в нігтьову пластину, за допомогою шлифовочной пилки. Другий вузької пилою запечатує масло в нігтьову пластину.Поліруємо по маслу.

Наносимо лак

Якщо є бажання завдати лакове покриття, робимо наступне. Знежирювачах Cleaner наносимо на безворсову серветку і протираємо нігтьову пластину. Потім наносимо відповідну нігтям основу під лак, 1-2 шари. Наносимо не тільки зверху, але і зсередини. Проводимо пензликом під вільним краєм (відростила частиною нігтя). Так ми запечатує нігтик з двох сторін.

Як тільки база висохла, наносимо лакове покриття, не доводячи лак до кутикули та бокових валиків 0,5 мм.Флакон Не струшуйте, а гріємо між долонь, потім набираємо на кисть лак, витираємо об край баночки тією стороною, якої не будемо фарбувати, і кладемо краплю трохи вище середини нігтя. Потім підводимо до кутикули, не доходячи 0,5 мм і вниз до вільного краю. Також профарбовуємо бічні сторони. При необхідності наносимо 2 шар. Як тільки лак висох, обов’язково наносимо вінілове покриття або глянсовий закріплювач лаку! Це не тільки додасть завершеність нігтя, блиск і гладкість, а й захистить від сколювання і швидкого зносу лакового покриття.В ідеалі для міцності нігтьової пластини, рекомендую наносити в результаті 5-6 шарів засобів. Це і потовщує нігтьову пластину і робить її менш травматичною, ніготь як під пуховою ковдрою.

РЕЗУЛЬТАТ: Доглянуті, пещені ручки, з ніжною кутикулою, без порізів. Цей манікюр безпечний. Якщо нігті покрити лаком і зняти лак через 2 тижні, нігті збережуть свою гладкість, доглянутість, блиск. Отримуйте задоволення від евроманікюра!

Автор: Лойко Олена
фахівець з продукту Манікюр Шоп

Подивіться всі товари в розділі Догляд за руками

Фреза для шліфування шкіри навколо нігтя

Обробка ділянок навколо нігтя (пріногтевих валиків, вільного краю, пазух), поряд із зачищенням кутикули і птеригия, яку виконують апаратним способом, має багато переваг перед «обрізний».

Переваги: ​​

безпечна – набагато менше ризику травмування шкіри, немає порізів, кровотечі, а значить і можливості інфікування;

забирає менше часу – не доведеться чекати, поки шкіра розм’якшиться під дією гарячої води, размягчителей або Ремувер, всі операції проводять по сухій поверхні;

комфортна для клієнта – не потрібно розпарювати руки, процедура не викликає хворобливих відчуттів, підходить для людей з тонкою шкірою, судинами, розташованими близько до поверхні;

не пошкоджує шкірний покрив – якщо клієнт схильний до алергії, шкіра на руках суха, чутлива, не рекомендується розпарювати її, обробляти рідинами;

сприяє продовженню «терміну життя» манікюру – нові ороговілі ділянки, кутикула відростає повільніше, чи не з’являються задирки, руки довше залишаються акуратними і так далі.

Вибираємо форму фрез

околоногтевую область добре шліфувати тонкими голкоподібними фрезами. Вони справляються з зроговіння на валиках, пазухах, розкривають синуси і шліфують шкіру (початківцям майстрам потрібно бути акуратніше з загостреним наконечником). Схожі функції виконують і насадками-трапеціями (зворотним конусом). Вони зачищають околоногтевую область, видаляють птеригий і дбайливо обробляють «складні» зони. Якщо потрібно, зворотним конусом піднімають кутикулу, поєднуючи відразу кілька операцій.

Універсальні циліндри теж підійдуть для роботи по шкірі навколо нігтя. Моделі із закругленою вершиною менш травматичні, ними без побоювання може користуватися майстер-новачок. Циліндри з звуженими кінцями ефективно обробляють пріногтевие пазухи. Насадки з плоскою, «зрізаною» вершиною зчищають з пріногтевих валиків ороговілий, відмерлий шар. Також майстри використовують в роботі фрези у вигляді оливи (бутона) – вони підходять для обробки шкірного покриву в зоні біля нігтів і додання йому гладкості, рівності.

Коротко варіанти використання насадок різних форм – в таблиці.

Форма Призначення
Прямий циліндр Обробка валиків, зачистка надірваною, нерівній шкіри на бічних синусах
Зворотний конус Шліфування синусів і валиків
ігловідную Опрацювання околоногтевих пазух і валиків, розкриття синусів
Куля Зачистка синусів, околоногтевих мозолів, робота по пріногтевим валикам
Бутон Шліфування валиків, шорсткостей і мозолів на околоногтевих ділянках

Вибір насадки в залежності від матеріалу

Для роботи з шкірою навколо нігтя найчастіше використовують алмазні насадки з натуральним і штучним покриттям.Вони акуратно і ефективно шліфують поверхню. Завдяки широті вибору легко знайти потрібний ступінь абразивності і зернистості. Моделі з великим діаметром і середньої жорсткістю (переважно у формі кулі) використовують при роботі з першим фалангам пальців, прибираючи загрубіла на бічних подушечках. Тонкі, делікатні фрези підійдуть для «точкового» шліфування в області пріногтевих пазух, завершальній корекції похибок. Дрібнозернистими насадками працюють по тонкою, чутливою, вікової шкірі.

Зручні для шліфування і фрези з спеченной кераміки і кремнію. Вони коштують порівняно недорого, швидко і безпечно видаляють ороговілості, грубі ділянки на пальцях, підходять для новачків і домашнього використання. Залежно від ступеня абразивності, їх застосовують для делікатних зон або щільних, затверділих поверхонь – в тому числі, на пальцях ніг.

Твердосплавні фрези підходять для видалення дуже щільних ороговілості на бічних валиках, а сталеві насадки (найчастіше це невеликі кульки) добре справляються з загрубілі шкірою навколо нігтьових пластин.Для завершальної обробки і додання шкірі гладкості, використовують спеціальні полірувальні насадки.

Як вибирати полірувальники

Полірувальники – насадки для завершальній шліфування околоногтевой області і пластини, які виготовляють з фетру, замшевої тканини, силікону та інших м’яких і не травмують поверхню матеріалів. З їх допомогою обробляють суху поверхню або втирають в неї масла, креми, додають блиск і м’якість. Для останнього етапу манікюру використовують насадки трьох ступенів жорсткості:

чорні – з грубої абразивної поверхнею для первинного шліфування поверхні, усунення великих нерівностей;

сірі – середньої грубості, для обробки дрібних зроговіння;

оливкові – мелкоабразівной насадки найм’якші, їх використовують «на фініші» манікюру для додання блиску.

Майстер, працюючи послідовно грубим, середнім і делікатним полірувальником, прибирає залишки ороговілості, птеригия з нігтьової пластини, шліфує шкіру на валиках і торцях подушечок на пальцях. Завершується робота втиранням масла – це можна робити і вручну, але з насадкою шар буде рівномірніше. Правильно застосовуючи фрези, можна домогтися дуже акуратного, «чистого» манікюру, а шкіра на пальцях довго залишиться м’якою.

На цьому відео можна подивитися, як майстер працює з фрезою-оливою.Більше прикладів – на YouTube-каналі Myslitsky-Nail.

Обробка бічних валиків в манікюрі

Вразити, спокусити, зачарувати, заворожити! Підібрано наряд, створений образ. Руки в порядку? Не дайте поганому манікюру перекреслити плани

75% чоловіків при знайомстві з жінкою звертають пильну увагу на її руки, а точніше – погляд чіпляється за кінчики нігтів.Старий знайомий може і пробачити помилки у вигляді задирок і неакуратне лаку, а ось бажаний новий запам’ятає вашу неухоженность назавжди.

У стародавньому Китаї, приймаючи пацієнта, доктор в першу чергу уважно оглядав його нігті. Цей первинний етап діагностики допомагав йому розпізнати цілий ряд недуг. Що ж можна «прочитати» на нігтях?

На дефіцит вітамінів вказує ламкість нігтьових пластин, поява на них білих цяток. Бліді нігті – ознака анемії. Поздовжні борозенки – ознака поганого травлення, неправильного харчування, проблем з гайморовими пазухами, зубами.Поперечні
нерівності підказують про негаразди з нирками, печінкою. Надмірно опуклі нігті бувають при слабкості серця і легенів. Увігнутий ніготь – показник нестачі заліза. Синюшні нігті говорять про слабке серце. Нігті пожовкли? Так буває при нездорової печінки, а також при використанні лаку без попереднього шару захисного покриття. Причиною жовтого відтінку також може бути куріння.

Манікюр – як маскування для шпигуна: ідеальний не притягне зайвої уваги, приховає непотрібну інформацію, а з вадами – залишить в пам’яті непотрібні зачіпки.

Найкраще довірити красу нігтів хорошого майстра в салоні, де виконуються всі правила санітарії, а інструменти проходять необхідну стерилізацію. Але багато хто звик обходитися своїми силами. Тоді невеличкий майстер-клас не завадить.

1 підготовлюваного РУКИ
Перш ніж приступати до домашнього манікюру, приділіть увагу рукам: обробіть шкіру скрабом, ретельно вимийте кожен пальчик і нігтик за допомогою щіточки (можна використовувати стару зубну щітку), потім, м’яко масажуючи кожен суглоб, нанесіть на шкіру крем і дайте йому добре вбратися.

ДЕ ПОМИЛКА Чи не пропускайте цей етап і не робіть манікюр похапцем, особливо якщо перед цим ви займалися домашньою роботою: потемніла суха шкіра навколо нігтів видасть вас з головою.

2 надати форму

Видаліть старе покриття за допомогою засобу для зняття лаку без ацетону. При необхідності укоротите нігті спеціальними кусачками (ножиці провокують розшарування).


Після створення форми гострі краї нігтьової пластини шліфуємо пилкою зовсім дрібної зернистості.Розшарування або інші нерівності акуратно поліруємо спеціальної двох-або чотиристоронньої подушечкою – бафіком. При занадто тонких нігтях полірується виключно край нігтя, де є розшарування.

ДЕ ПОМИЛКА Не використовуйте для обробки нігтів грубозернисті або металеві пилки – це призводить до розшарування. Також не можна обробляти пилочкою кутикулу – в результаті утворюються задирки.

3 розм’якшується кутикули
Перед тим як опускати руку в теплу мильну ванночку, нанесіть на кожен ніготь засіб для видалення і розм’якшення епоніхія – кутикули.Розподіліть його в лоні кутикули і уздовж бічних валиків. Коли рука розпариться, приблизно через 3-4 хв. лопаткою або апельсинової паличкою відсуньте кутикулу, починаючи від бічних валиків і просуваючись вгору до основи нігтя.


4 Забираємо зайве

Витерши палець насухо, акуратно подрежьте епоніхія ножицями для кутикули. Намагайтеся робити зріз неглибоким і рівним – зрізана шкіра повинна складати цілісну смужку. Огрубілі бічні валики, задирки і потовщені ділянки акуратно зрізують ножиці для кутикули.

ДЕ ПОМИЛКА Не можна обрізати кутикулу і бічні валики занадто високо, буквально «по живому», а також використовувати для цього підручні інструменти. Чим завзятіше обрізати шкіру, тим швидше вона буде наростати, захищаючись від агресивного втручання.

5 ГОТОВИМО БАЗУ
Перед тим як наносити кольоровий лак, потрібно обов’язково зробити базу – покрити нігті спеціальної основою. Вона має трохи тягучу структуру і немов «приклеює» лак до нігтя, захищаючи його при цьому від фарбування кольоровим пігментом.Крім того, лак-основа допомагає приховати дрібні дефекти і згладити поверхню нігтя.

6 наносити лак
Основа сохне досить швидко, тому можна відразу ж приступати до нанесення кольорового лаку. Якщо наносити лак в два шари, то перший можна зробити зовсім тонким, напівпрозорим, зосередившись на створенні рівного контура. Давши просохнути першому шару, наносите другий. При цьому доводите лак до самого краю нігтя, зафарбовуючи торець – так покриття протримається довше.

7 закріплює РЕЗУЛЬТАТ
Коли другий шар трохи підсохне, можна нанести закріплювач і, нарешті, сушку.А краще засіб «два в одному». Деякі лаки, особливо з «пісочком», блискітками або матовий, досить наносити в один шар. Якщо не використовуєте кольорове покриття, нанесіть безбарвне лікувальний засіб (для зростання, зміцнення, відбілювання, харчування і т. П.).

8 висушують

Верхній шар покриття сохне 5-10 хв. Але для того щоб повністю просох весь «бутерброд» (основа, лак, закріплювач) знадобиться 20-40 хв. Якщо легко постукати нігтем про ніготь, то через 5 хв.вони ще будуть прилипати один до одного. Через півгодини чути глухий стукіт: значить, всі верстви міцно-міцно зчепилися.

Не варто відразу після манікюру мити руки в гарячій воді. Якщо лак розм’як, підставте руки під несильно струмінь холодної води.

ДЕ ПОМИЛКА Не можна сушити нігті під прямими сонячними променями та іншими джерелами тепла – лак буде сохнути довше.

Всім привіт і доброго времени суток!

Я дуже довго йшла до написання цього відкликання.Хотілося все викласти доступно і подробно.І ось, нарешті, мої думки впорядкувати і склалися в цей відгук. Отже, починаємо.

Дівчатка, дівчата, жінки-заклинаю вас, пиляйте ту форму вільного краю нігтя, яка йде особисто вам. Не женіться за модою, часто це виглядає просто безглуздо. Довжина всіх нігтів, повинна бути одінаковой.Еслі ви зламали ніготь-спиляєте інші.

Пилки бувають скляні, металеві, картонні. Вибирайте, ту, яка вам підійде. Якщо у вас тонкі, шаруються нігті вибирайте скляну пилку.Якщо купуєте картонну, беріть з великою кількістю грит. (Гріт-це зернистість абразивного інструменту). Для своїх нігтів вибирайте пилки, з кількістю грит більше 200.

100,150,180 грит-залиште для штучних нігтів.

Для штучних нігтів.

Металеві пилки я вам не раджу. Єдине, якщо хочете придбайте ось таку для обпилювання бічних валиків.

Для бічних валиків

Кілька правил: 1.Чи не пиляйте нігті, після ванни, душа, миття посуду і метушні в воді.

2.После процедури обпилювання, бажано пройтися по краю нігтя поліруванням, щоб запечатати край нігтя і не дати воді проникати в нього.

3.Чтоби вирівняти довжину вказівного, середнього і безіменного пальців: поставте їх перпендикулярно на робочу поверхню пилки. Так ви легко побачите, чи потрібно ще попрацювати з довжиною.

Від впливу лаків, гелів, рідин для зняття лаку і побутової хімії-ніготь може лущитися, жовтіти, покриватися білими плямами.

Що потрібно мати для боротьби з цими труднощами в своєму домашньому арсеналі:

1.Пілку-поліровку.Оні бувають різної форми і з різних матеріалов.Замшевая, на жаль, у мене не пріжілась.Зато дуже люблю ось таку, як на фото.

2.ВОСК або масло для поліровкі.Я полірую поперемінно, і тим, і тим.

3.Гелі і маски для нігтів. Це, звичайно, не обов’язково, але зайвим не буде. Гель, втирається в нігтьову пластину дасть зволоженість.Ваші нігтики перестануть крутитись.

Гель для нігтьової пластіни.Втірается і не змивається.

Маска, особисто мене, рятує від лущення нігтьової пластини.

У домашніх умовах поширені два види манікюру: обрізний і необрізний.

Для обрізного вам знадобляться ванночки з водою і сіллю, пушер або апельсинові палички, ножиці або кусачки. Для необрізного: Ремувер (удалитель) кутикули, пушер або апельсинові палички, серветки.

Ремувер мають різну консистенцію. Якщо у вас кутикула тонка-швидше за все вам підійде рідкий Ремувер,

якщо товста, то густішою (краще, якщо в ньому будуть фруктові кислоти).

Для харчування і пом’якшення кутикули вам знадобляться масла, бальзами або Баттери. Якщо шкіра навколо нігтя і сама кутикула дуже грубі-вибирайте тверді консистенції, а маслом користуйтеся тільки після ванни на розпарену шкіру. Якщо шкіра і кутикула тоненькі і м’які, вам досить буде тільки масла.

Масла для кутикули

Бальзам для кутикули

Моя порада: не купуйте дуже дешеве масло.Там в складі, швидше за все, будуть тільки мінеральні масла. Вони допоможуть навести «зовнішній лиск», але відходу від них ніякого. Краще змішайте своє живильне масло.Мой рецепт такий: 1.Масло виноградної кісточки, пшеничних зародків, макадамії-по одній столовій ложці (або якогось одного).

2.10 крапель масляного розчину вітаміну А.

3.10 горошин вітаміну Е (аевіт).

4. 5 крапель ефірного масла, яке вам подобається (я зазвичай беру лимон або грейпфрут)

Все змішати і перелити в зручний бульбашка, (у мене дуже зручний з дозатором).

Саморобний масло.Флакон від Мері Кей.

Наносити на кутикулу і на нігтьову пластину кілька разів на день і обов’язково на ніч.

не зрізайте бічні валики! Цим ви збільшите сітуацію.ЗАПОМНІТЕ-Чим більше зріжете, тим більше наросте.

Для догляду за валиками використовуйте пілочкі.Можно картонну, можна ось таку-спеціальну.

Пилите, тільки суху шкіру, не частіше, ніж раз в 7-10 дней.После процедури обов’язково пом’якшити валики, краще бальзамом або баттером.Еслі немає, ні того ні іншого візьміть живильний крем для рук або бальзам для губ.

Скажу чесно, скраби і маски я не іспользую.Могу в ванні натерти руки скрабом для тіла і все.Крема беру будь-які, які підходять мені.

Мій маст-хев .Якщо на ніч в ваш крем для рук ви додасте трохи мазі Біпантен і надягнете рукавички, то на ранок ваші ручки будуть ніжними, м’якими і доглянутими.

1 Надаємо форму і довжину вільного краю

2 Обпилює бічні валики.

3 Якщо робите обрізний манікюр-розпарює ручки, відсуваємо кутикулу і зрізаємо її ОДНИМ валиком, щоб не наробити задирок. Кусачки або ножиці повинні бути гострими, без зазубрин.

Якщо робите необрізний манікюр, то наносимо на кутикулу Ремувер, відсуваємо її, очищаємо птеригий (це та шкірка яка приросла до вашої нігтьової пластини) апельсинової паличкою.Моєму ручки, витираємо насухо.

4 Наносимо на нігтьову пластину масло або віск і ретельно поліруем.Не забудьте приділити увагу вільному краю.Еслі ви регулярно будете запечатувати торець нігтя полірувальником, то забудете про розшарування назавжди.

5 Наносимо масло або Баттері на кутикулу і бічні валики і ретельно втираємо.

6 Наносимо крем на ручки.

7 І вуаля. ВИ КРАСУНЯ

Якщо будете наносити кольорове покриття, то обов’язково знежирте ніготь.Лак наносите тільки на базу. Вона запобігатиме потраплянню пігменту в ніготь (попросту-ні забарвлення його)

Доглядайте за своїми нігтями регулярно і ваші ручки будуть завжди в центрі уваги. А чоловіки, будуть із задоволенням, обдаровувати їх поцілунками!

Про просьбам трудящихся пост про те, як робити самоманікюр. З картинками)

Наскільки мені відомо, способів манікюру донині всього 2: обрізний і необрізний. Втім, нині я свічуся у френд стрічках величезної кількості б’юті-блогерів і цілком допускаю, що в камментах почую презирливе фе за мою відсталість.Але поки такого не сталося, поспішаю все ж таки розповісти про все двох принципових різновидах – або ми кутикулу відсуваємо і ріжемо, або просто відсуваємо

ось для порівняння як це виглядає в житті

обрізний від http://thepolishinglife.blogspot.fr/2013/1 1 / kbshimmer-will-yule-marry-me-swatches.h tml (і буде не одна звідси)

Краще видно, як зовні виглядає обрізний ось тут

Особливо на великому пальці – характерний валик на місці колишньої кутикули.Спочатку добре зрушили, потім точно зрізали. Від цього покриття як бе “більш глибоке”.

але здалеку без макро все виглядає ну дуже схоже між собою
обрізного на такій відстані без макро немає. Але якби ви раніше не бачили, що тут необрізної, ви б уваги не звернули – обрізний там чи ні.

Втім, манікюр складається не з нафарбованих нігтів, а з :
обробки нігтьової пластинки – надання акуратною форми всім нігтиками,
обробки кутикули – рухаємо або рухаємо і ріжемо
обробки бічних валиків, якщо потрібно

Ось це і є манікюр.А якщо вже потім захочете, то і кольорове покриття. А якщо не хочете, то краще всерна покриття, тільки захисне, прозоре.

Так от не лякаємося

ЦЕ до манікюру не відноситься. не оброблені нігті, і кутикула наросшая стирчить. просто чол вирішив, що вона б’юті блогер або може навіть лако-маніяк (фото прокладено в б’юті нах – http://beauty-nax.livejournal.com/4

 • .h tml

  далі без страшних картинок, але багато букв

  Крок 1. Нохта
  Все, що нарощена оформляємо в бажану форму акуратно і точно.

  Крок 2. Замочування
  В мисці з теплою водою замочуємо нігті хвилин на 5 мінімум, а краще і побільше. Можна туди додати солі, масел або просто камінчиків для релаксу. Але це не є принциповим, треба просто розмочити.

  Крок 3. Ремувер
  я забула, чи є різниця між удалителей кутикул і Размягчитель, але в будь-якому випадку це спеціальна така гелеобразная рідина, яку пензликом або з дозатора-пшикалки наносять на лунку кожного нігтя і легкими рухами розподіляють по всій лінії росту (якщо пшикалки крапелькою)

  Крок 5.Боротьба з кутикулою
  вспомінамем про пушер або апельсинові палички. озброюємось і точними рухами ведемо шалений бій. Тут принципова різниця і є.
  в необрізну випадку потрібно м’яко відсунути кутикулу (як бе зішкребти її), звернути увагу, щоб уздовж бічних валиків нічого не залишалося. І все.
  якщо ж вам належить обрізання, то відсуває гарненько пушер, звертаємо увагу, що в вигині між лункою і бічним валиком накопичується всяка фігня від Ремувер і відсунути кутикули, намагаємося її витягнути, щоб не забивалася.Потім беремо кусачки і ріжемо так, щоб лінія кутикули не переривався і не рвалася

  Крок 6. Масло для кутикули.
  Є спеціальне. Можна використовувати ефірну олію чайного дерево або будь-яке інше антисептичну. знаю, що іспльзуется ще зазвичай рослинне типу оливкової або ще якихось. Але оливкова олія має ефект зволоження, а маслом для кутикули і зволожує, і проти можливої ​​бруду працює і ще й як Бе запечатувати кутикулу (особливо актуально для обрізного манікюру).Однак, зізнаюся чесно і покаюся, в складі масла для кутикули я не копалася жодного разу, тому з наукової точки зору сказати нічого не зможу, бо такої точки не маю.

  У загальному і цілому все.

  Бічні валики в свою чергу зазвичай сохнуть і грубіють, якщо не стежити за шкірою рук і якщо не просто не слід, а ще й при манікюрі зрізати бічні валики. Можна і зрізати, тоді в процесі обробки кутикули. А краще їх спилювати ще до відмочування, разом з Нохта, Ну і при користуванні кремом для рук по нігтях проходитися, додатково увляжняя і валики.

  Найпоширеніші стогони при самоманікюре

  “відсувати боляче”
  НЕ лоскотно, згодна. І манікюрниця делаемт теж саме, але робить чітко і швидко. А коли ми в перший-другий раз беремо в руки пушер і в фарбах уявляємо – ааа, боляче і обережненько так, затамувавши подих – буде боляче. Треба швидко і чітко виконувати цю процедуру. І відмочувати не забувати. Хоча кому не боляче, і часу ні, не відмочують.

  “Гаразд правої ліву обробляти, але як лівої праву?”
  вправність і не більше того.Раз, другий, третій томишся, а потім і звикаєш. Покривати, до речі, складніше) бггг
  І ще, якщо вибрати необрізний манікюр, то різниця майже і не помітна.

  взагалі, необрізний манікюр швидше в рази. Хоча його не люблять і вважають негарним через все-таки залишилася кутикули. Це особистий вибір кожного.
  Для обрізного манікюру потрібно більше тренування і загальних навичок. І ще потрібні хороші інструменти. Вони не стільки повинні бути з ім’ям, скільки гарної форми у всіх пушер і кусачок, і ріжучі інструменти повинні бути добре заточені, що підвищує ризик порізів і поранень у незміцнілих рук, з іншого боку дозволяє зрізати кутикулу майже одним рухом, мінімально її травмуючи.

  Джерела: http://ultranogotok.blogspot.ru/2013/05/8.html, http://irecommend.ru/content/sovety-ot-mastera-manikyura-vse-chto-vy-khoteli-znat-ob -ukhode-za-nogtyami-doma, http://pl-yum.livejournal.com/21763.html

  Бічні валики на нігтях як прибрати

  Як дізнатися те, що майстри манікюру не говорять своїм клієнтам? Секрети евроманікюра

  Я розповім вам як в домашніх умовах недорого, і якісно зробити необрізної європейський манікюр з елементами японського.Відкрию кілька секретів позбавлення від кутикули, минаючи її обрізання, причин розшарування нігтів, правильного нанесення лаку і масажу рук і нігтів.

  Засоби для євро манікюру

  Для виконання євро манікюру в домашніх умовах нам потрібно:

  • Крем від Orly – чудовий крем, який користується величезною популярністю у наших клієнтів своїм ніжним, як вершки складом. Ми будемо виконувати з його допомогою масаж рук і нігтів. Унікальний крем підходить як чоловікам, так і жінкам.Чи не залишає жирності на шкірі, ідеально вбирається і зволожує шкіру і нігті.
  • Лазерна пилка для евроманікюра від Mertz – пилки є різних розмірів. Довга зручна для надання форми вільному краю нігтя, а так само для запилення бічних валиків. Коротка виконує ті ж функції. Пилки миються у воді, швидко очищаються від пилу пензлем. Склеюють лусочки нігтя і перешкоджають їх розшарування. Працювати пилою можна в різному напрямку. При регулярному використанні пилок, кутикула і бічні валики стоншуються, сповільнюється зростання, бічні валики стають тоншими, м’якше, ніжніше, молодше.
  • Масло для нігтів і кутикули від Aurelia – вибір масел зараз величезний. Можна вибрати мандаринове, апельсинове. Масло виноградних кісточок, мигдальне, персикове. Якщо у вас проблемна щільна, в задирках кутикула перший місяць використовуйте персикове масло, воно добре загоює ранки і усуває сухість. Довгий час одним і тим же засобом користуватися не рекомендується, організм звикає. Вибрали відповідну марку і чергуйте засоби і масла в цій марці, тоді руки завжди будуть в ідеальному стані.
  • Засіб для видалення кутикули від Aurelia – це може бути гель або скраб для видалення і пом’якшення кутикули. Все залежить від стану вашої кутикули. Щільна або тонка.
  • Два баффіка від Mertz – один для звичайної шліфування й полірування, інший для полірування по маслу.
  • Апельсинова паличка або професійний металевий шабер для відсунення кутикули.
  • Кисть для змахування пилу.
  • Рідина для зняття лаку.
  • Знежирювачах нігтів перед нанесенням лакового покриття Cleaner від Orly.
  • Основа під лак і закріплювач лакового покриття від Aurelia, Orly, La Femme, CND, Bogema.
  • Ватні безворсовие серветки.
  • Дезінфекція столу, рук, інструментів.

  Незалежно від того що процедура відбувається вдома, ми виконуємо всі правила санітарних норм. На руках скупчується величезна кількість мікробів. Тому йдемо мити руки з милом перед манікюром, обов’язково дезінфікуємо робочий стіл, знищуємо збудників інфекційних захворювань, не забуваємо продезінфікувати свої руки і інструменти, якими будемо працювати.Виклали всі інструменти на серветку або рушник.

  Знімаємо лак і надаємо форму нігтя

  Зараз я навчу вас правильно знімати лак з поверхні нігтів. Змочуємо диск в рідині для зняття лаку. Притискаємо щільно до нігтьової пластини, чекаємо деякий час, і у напрямку росту нігтів, не вліво вправо, а тільки по зростанню нігтів знімаєте лак. Таким чином, лак не потрапляє під кутикулу і бічні валики і повністю видаляється з нігтьової пластини.

  Беремо лазерну пилку для необрізної манікюру і надаємо форму вільному краю нігтя.Пилою працюємо в різному напрямку, вона не травмує нігтьову пластину. Зліва направо. І зашліфовивают край нігтя зверху вниз. Багато майстрів манікюру відрізають довжину нігтів ножицями або кусачками. Я рекомендую тільки спилювати! І спилювати якісної пилкою, бажано скляної, кришталевої або лазерної. Такі пилки склеюють лусочки нігтів і не дають нігтям розшаровуватися. Деяким це лінь робити, але моє завдання порекомендувати, а вибір завжди залишається за вами. При відрізі ніготь розщеплюється, йде мікротріщина, що не запилюється після, буде розшарування нігтів.Якщо хочете міцні, довгі нігті, не відрізайте нігті на руках інструментами. Перевіряємо апельсинової паличкою під вільним краєм, чи немає лохматості, прибираємо, якщо є пилою, і тепер працюємо над бічними валиками.

  У шкіри реакція на зрізи, як тільки ви попрацювали ріжучим інструментом, шкіра це місце починає ще швидше загоювати, і в цьому місці утворюються грубі, сухі ущільнення. На руках в області бічних валиків шкіра стає щільніше, грубіше, твердіше. Наприклад, якщо зріз був зроблений верстатом на стопі, то утворюються мозолі, натоптиші.Якщо лазерної теркою попрацювати на стопі в області мозолів або натоптишів, необхідність в лезах і інших терках відпаде. Лазерна терка і пилка затирає всі мікротріщини, знімає шар за шаром, залишаючи після себе ідеально гладку поверхню.

  При запилення бічних валиків лазерної пилою відбувається наступне. Місце запиливания стає тоншою. Зайва шкірка спиливается. Кінцевий результат – якщо ви не дивлячись, проводите пальцем по боковому валика – він гладкий, без шорсткостей.Людям з щільною, твердою кутикулою, особливо тим, хто робив раніше обрізний манікюр, потрібно набратися терпіння при переході з обрізного на необрізної. А тим, хто ніколи не робив обрізний манікюр або має тонку, як плівочка кутикулу перейти на евроманікюр буде значно легше. Перевіряємо бічні валики. Кінцевий результат – гладкі, без шорсткостей пальчики. Готово! Змахніть пил з пальців і пил.

  Тепер наносимо на кутикулу і бічні валики засіб для видалення і пом’якшення кутикули.Чекаємо 2 хвилини. Після цього апельсинової паличкою або професійним шабером відсуваємо кутикулу. І від центру до бічних валиків проводимо апельсинової паличкою, видаляючи птеригий (це тонка шкірка, яка знаходиться під кутикулою). Зчищають залишки шкірки і йдемо мити руки.

  Обробляємо нігті і кутикули

  Беремо пилку для шліфування та зеленої стороною шліфуємо поверхню нігтів. Ми знімаємо бруд, пил, потім працюємо білої стороною пилки – вирівнюємо поверхню нігтів. І в кінці сірої стороною поліруємо нігті, захоплюючи кутикулу і бічні валики.Багато майстрів і друковані видання пишуть про те, що полірувати можна тільки нігтьову пластину. Я полірую нігтьову пластину, захоплюючи кутикулу і бічні валики.

  Прийшла черга використання крему для рук. Наносимо крем на пальці (горошина) і робимо масаж пальців. Злегка тиснемо на подушечки пальців, на нігтьову пластину.

  Найголовніше! Після кожного руху із застосуванням сили, обов’язково зробіть легке погладжування. Масаж можна зробити до ліктя різними способами. Можна пощипати шкірку або зробити кругові рухи, втираючи крем.

  Тепер наносимо масло для нігтів і кутикули. Робимо легкий масаж по маслу. І довгоочікуваний елемент з японського манікюру. Запечатування крему і масла в нігтьову пластину, за допомогою шлифовочной пилки. Другий вузької пилою запечатує масло в нігтьову пластину. Поліруємо по маслу.

  Наносимо лак

  Якщо є бажання завдати лакове покриття, робимо наступне. Знежирювачах Cleaner наносимо на безворсову серветку і протираємо нігтьову пластину. Потім наносимо відповідну нігтям основу під лак, 1-2 шари.Наносимо не тільки зверху, але і зсередини. Проводимо пензликом під вільним краєм (відростила частиною нігтя). Так ми запечатує нігтик з двох сторін.

  Як тільки база висохла, наносимо лакове покриття, не доводячи лак до кутикули та бокових валиків 0,5 мм. Флакон Не струшуйте, а гріємо між долонь, потім набираємо на кисть лак, витираємо об край баночки тією стороною, якої не будемо фарбувати, і кладемо краплю трохи вище середини нігтя. Потім підводимо до кутикули, не доходячи 0,5 мм і вниз до вільного краю.Також профарбовуємо бічні сторони. При необхідності наносимо 2 шар. Як тільки лак висох, обов’язково наносимо вінілове покриття або глянсовий закріплювач лаку! Це не тільки додасть завершеність нігтя, блиск і гладкість, а й захистить від сколювання і швидкого зносу лакового покриття. В ідеалі для міцності нігтьової пластини, рекомендую наносити в результаті 5-6 шарів засобів. Це і потовщує нігтьову пластину і робить її менш травматичною, ніготь як під пуховою ковдрою.

  РЕЗУЛЬТАТ: Доглянуті, пещені ручки, з ніжною кутикулою, без порізів.Цей манікюр безпечний. Якщо нігті покрити лаком і зняти лак через 2 тижні, нігті збережуть свою гладкість, доглянутість, блиск. Отримуйте задоволення від евроманікюра!

  Автор: Лойко Олена
  фахівець з продукту Манікюр Шоп

  Подивіться всі товари в розділі Догляд за руками

  Помилки манікюру в домашніх умовах

  Напевно ти хоч раз робила манікюр будинку. І напевно результат був далекий від ідеалу. Насправді наука ця нескладна, головне – не допускати найпоширеніших помилок.Ми підкажемо, як зробити манікюр вдома не гірше, ніж в салоні

  Cosmo рекомендує

  Самі не очікували: реально якісні та стильні речі з AliExpress

  Наймодніша річ-2020: як вибрати і з чим носити жилетку в цьому році

  Манікюр в домашніх умовах: головні помилки

  Помилка № 1: ти не підготувала кутикулу

  Жорстку кутикулу майже неможливо акуратно зрушити або видалити, і вона неодмінно забрудниться в лаку.Якщо до цих пір у тебе руки не доходили до догляду за нею, візьми за правило 1-2 рази на день наносити на кутикулу масло, спеціальний засіб для пом’якшення кутикули або хоча б жирний живильний крем. Лайфхак: наноси обраний засіб перед тим, як почати чистити зуби. Поки ти орудуешь зубною щіткою, більша частина масла або крему вже вбереться в кутикулу. Потім помасажуйте кожен ніготь кілька секунд. Ти помітиш результат вже через тиждень!

  Помилка № 2: Ти обрізала кутикулу

  Чим більше зрізати, тим краще ростуть: це правило працює і для волосся, і для кутикул.Хіба що в першому випадку ми прагнемо до такого результату, а в другому – немає. Щипчики для обрізного манікюру – твій ворог, запам’ятай це. Ідеального зрізу все одно не доб’єшся, та й в боротьбі з наростаючою все швидше і стає все товщі шкіркою ти не переможеш. Просто потерпи місяць або два, щодня обробляючи кутикулу. Спочатку буде здаватися, що стає тільки гірше, але повір: поступово кутикула стане рости все повільніше, ставати все тонше, і в кінці кінців ти виявиш, що нижній край нігтя виглядає ідеально.

  Помилка № 3: Ти зрізати нігті під корінь

  Поширений варіант для власниць неідеальної форми нігтьової пластини або ж прагнуть слідувати тренду «короткі нігті». Мода модою, але для правильного формування вільного краю нігтя потрібно залишати хоча б 1 мм. І ні в якому разі не стригти і не різати пластину ножицями! Хочеш вкоротити – спилювати, проводячи пилянням строго від краю нігтя до центру, але ні в якому разі не туди-сюди.

  Помилка № 4: Ти завдаєш занадто багато шарів лаку

  Головні кольори року в манікюрі: 9 лаків для нігтів, які зроблять образ модним

  Як зробити манікюр в домашніх умовах правильно? Запам’ятай: максимальна кількість шарів – 3, і між нанесеннями повинна бути пауза не менше ніж в 5 хвилин.А краще – 10.

  Помилка № 5: Ти зрізати бічні валики

  Жорсткі нарости по краях нігтьового ложа жахливо неприємні на дотик. Але відклади ножиці! Рівне зрізати шкіру ти не зможеш, вийдуть мікрозадирок, які вже через день стануть макрозаусенцамі. Від бічних валиків найкраще позбуватися за допомогою якраз металевої (або скляній) пилки. Просто відшліфовувати шкіру, поки не залишишся задоволена результатом. Повторюй раз в тиждень – і ніяких проблем!

  Помилка № 6: Ти підпилюють нігті по краях

  Ти не почулося.Спилювати потрібно тільки верхній край нігтя, скорочуючи або просто формуючи нігтьову пластину. Бічні лінії повинні залишатися недоторканими! Особливо якщо у тебе ніготь розширюється від заснування до краю. Відростив, нігті мають природну особливість «скручуватися», боковинки як би загинаються всередину, і в результаті ВСЕ нігті набувають більш-менш класичну форму. Перевір і переконайся!

  Помилка № 7: Ти завдаєш лак відразу після того, як знежирити нігті

  Звичайно, обробити пластини знежирюючим складом (без ацетону, природно) – важливий і необхідний етап.Але перш ніж приступати до покриття, дай речовини повністю випаруватися! Це недовго: достатньо 2-3 хвилин. Зате лак потім буде краще лягати і довше триматися.

  Помилка № 8: Ти струшувати флакончик з лаком

  І в результаті в структурі лаку з’являються повітряні бульбашки, які потім «прикрасять» твої нігті. Як робити манікюр? Просто покатай флакончик між долонями або повільно перевертай його туди-сюди. ПОВІЛЬНО!

  Помилка № 9: Ти заїжджаєш лаком на шкіру

  Просто нанеси на палець вазелін, не зачіпаючи нігтьову пластину (відмінно виходить за допомогою ватної палички), і сміливо красти ніготь.Все зайве прожени, коли лак висохне, просто провівши ваткою по шкірі.

  Помилка № 10: Шар лаку виходить нерівним

  Таке часто трапляється, якщо ти вибрала яскравий відтінок, особливо неоновий. Щоб результат був вражаючим, першим шаром нанеси білий лак, а вже поверх – яскравий. І ляже рівніше, і виглядати буде більш насиченим!

  Помилка № 11: Ти чистиш простір під нігтем кінчиком пилки

  Під ніготь обов’язково щось забивається, від пилу до тонального крему.І звичайно, від цього бруду потрібно позбавлятися. Але не так! Якщо тобі не хочеться запровадити спеціальну щіточку, використовуй стару зубну щітку. Але не колупай під нігтями нічим твердим! Так ти пошкоджує сполучні тканини між нігтем і пальцем, ніготь гірше приростає до ложа і його форма псується: лінія відділення нігтя від ложа стає нерівною і непривабливою.

  Помилка № 12: Ти недосушують лак

  Якщо ти ще не набула спеціальне покриття-сушку, скористайся «народним» рецептом: опусти нігті в крижану воду на 2-3 хвилини, а потім змасти маслом.Тоді випадковий дотик не зіпсує свіжонанесений лак і твій манікюр в домашніх умовах буде виглядати ідеально.

  Догляд за нігтями (манікюр) в домашніх умовах – відгук

  Поради від майстра манікюру. Все, що ви хотіли знати про догляд за нігтями будинку!

  Всім привіт і доброго времени суток!

  Я дуже довго йшла до написання цього отзива.Хотелось все викласти доступно і подробно.І ось, нарешті, мої думки впорядкувати і склалися в цей відгук.Отже, починаємо.

  ДЛИНА І ФОРМА.

  Дівчатка, дівчата, жінки-заклинаю вас, пиляйте ту форму вільного краю нігтя, яка йде особисто вам. Не женіться за модою, часто це виглядає просто безглуздо. Довжина всіх нігтів, повинна бути одінаковой.Еслі ви зламали ніготь-спиляєте інші.

  Пилки бувають скляні, металеві, картонні. Вибирайте, ту, яка вам підійде. Якщо у вас тонкі, шаруються нігті вибирайте скляну пилку. Якщо купуєте картонну, беріть з великою кількістю грит.(Гріт-це зернистість абразивного інструменту). Для своїх нігтів вибирайте пилки, з кількістю грит більше 200.

  Кілька правил: 1.Не пиляйте нігті, після ванни, душа, миття посуду і метушні в воді.

  2.После процедури обпилювання, бажано пройтися по краю нігтя поліруванням, щоб запечатати край нігтя і не дати воді проникати в нього.

  3.Чтоби вирівняти довжину вказівного, середнього і безіменного пальців: поставте їх перпендикулярно на робочу поверхню пилки.Так ви легко побачите, чи потрібно ще попрацювати з довжиною.

  ТЕ ЩО ЗА нігтьової пластини.

  Від впливу лаків, гелів, рідин для зняття лаку і побутової хімії-ніготь може лущитися, жовтіти, покриватися білими плямами.

  Що потрібно мати для боротьби з цими труднощами в своєму домашньому арсеналі:

  1.Пілку-поліровку.Оні бувають різної форми і з різних матеріалов.Замшевая, на жаль, у мене не пріжілась.Зато дуже люблю ось таку, як на фото.

  2.ВОСК або масло для поліровкі.Я полірую поперемінно, і тим, і тим.

  3.Гелі і маски для нігтів. Це, звичайно, не обов’язково, але зайвим не буде. Гель, втирається в нігтьову пластину дасть увлажненность.Ваші нігтики перестануть крутитись.

  догляду за кутикулою.

  У домашніх умовах поширені два види манікюру: обрізний і необрізний.

  Для обрізного вам знадобляться ванночки з водою і сіллю, пушер або апельсинові палички, ножиці або кусачки. Для необрізного: Ремувер (удалитель) кутикули, пушер або апельсинові палички, серветки.

  Ремувер мають різну консистенцію. Якщо у вас кутикула тонка-швидше за все вам підійде рідкий Ремувер,

  Моя порада: не купуйте дуже дешеве масло.Там в складі, швидше за все, будуть тільки мінеральні масла.Вони допоможуть навести “зовнішній лиск”, але відходу від них ніякого. Краще змішайте своє живильне масло.Мой рецепт такий: 1.Масло виноградної кісточки, пшеничних зародків, макадамії-по одній столовій ложці (або якогось одного).

  2.10 крапель масляного розчину вітаміну А.

  3. 10 горошин вітаміну Е (аевіт).

  4. 5 крапель ефірного масла, яке вам подобається (я зазвичай беру лимон або грейпфрут)

  Все змішати і перелити в зручний бульбашка, (у мене дуже зручний з дозатором).

  ТЕ ЩО ЗА бічних валиків.

  не зрізайте бічні валики! Цим ви збільшите сітуацію.ЗАПОМНІТЕ-Чим більше зріжете, тим більше наросте.

  Для догляду за валиками використовуйте пілочкі.Можно картонну, можна ось таку-спеціальну.

  ТЕ ЩО ЗА ШКІРОЮ РУК.

  Скажу чесно, скраби і маски я не іспользую.Могу в ванні натерти руки скрабом для тіла і все.Крему беру будь-які, які підходять мені.

  Мій маст-хев . Якщо на ніч в ваш крем для рук ви додасте трохи мазі Біпантен і надягнете рукавички, то на ранок ваші ручки будуть ніжними, м’якими і доглянутими.

  узагальнює всі ЕТАПИ І РОБИМО МАНІКЮР

  1 Надаємо форму і довжину вільного краю

  2 Обпилює бічні валики.

  3 Якщо робите обрізний манікюр-розпарює ручки, відсуваємо кутикулу і зрізаємо її ОДНИМ валиком, щоб не наробити задирок.Кусачки або ножиці повинні бути гострими, без зазубрин.

  Якщо робите необрізний манікюр, то наносимо на кутикулу Ремувер, відсуваємо її, очищаємо птеригий (це та шкірка яка приросла до вашої нігтьової пластини) апельсинової палочкой.Моем ручки, витираємо насухо.

  4 Наносимо на нігтьову пластину масло або віск і ретельно поліруем.Не забудьте приділити увагу вільному краю.Еслі ви регулярно будете запечатувати торець нігтя полірувальником, то забудете про розшарування назавжди.

  5 Наносимо масло або Баттері на кутикулу і бічні валики і ретельно втираємо.

  6 Наносимо крем на ручки.

  7 І вуаля. ВИ КРАСУНЯ

  Якщо будете наносити кольорове покриття, то обов’язково знежирте ніготь. Лак наносите тільки на базу. Вона запобігатиме потраплянню пігменту в ніготь (попросту-ні забарвлення його)

  Доглядайте за своїми нігтями регулярно і ваші ручки будуть завжди в центрі уваги. А чоловіки, будуть із задоволенням, обдаровувати їх поцілунками!

  Якщо гель лак затікає на кутикулу

  У цій статті пропоную розібрати одну з найчастіших проблем, з якою стикаються як початківці майстра, так і ті, хто робить собі покриття гель-лаком самостійно – це затекло гель-лаку на кутикулу і бічні валики.Зазвичай це відбувається, коли намагаєшся нанести колір максимально близько до кутикули і бічних краях нігтя. Таке може статися не тільки з кольоровим гель-лаком, але також і з базою і топом, просто з кольоровим покриттям це видно наочніше і можна виправити до просушування в лампі, що набагато простіше.

  Причини, чому затікає гель-лак

  1. Погано виконана обробка кутикули, зокрема не до кінця видалений птеригий

  Думаю, ви вже знаєте, що краса і простота виконання гель-лакового покриття багато в чому визначається попередньою обробкою нігтів.Щоб нанести гель-лак максимально близько до кутикули без затекло, необхідно не тільки рівно зрізати кутикулу, а й підняти її і почистити простір під нею.

  птеригій – це тонка плеточка, яка досить щільно прилягає до нігтя, тому видалити її не завжди просто. Найзручніше вичистити птеригий можна апаратом, а ось при виконанні класичного або європейського манікюру з цим все трохи складніше.

  1. Залишки пилу під шкірою.

  Зазвичай пил під шкірою залишається після обробки кутикули і птеригия за допомогою фрез при апаратному манікюрі.Видаляється вона при знежирюванні нігтьової пластини. Тому щоб її не залишилося, на забувайте підняти шкіру у кутикули і провести знежирювачем і там.

  1. Неправильно поставлена ​​кисть у кутикули

  Якщо ви несете добре вимішана кисть з пляшечки прямо до кутикули, то неминуче отримаєте затекло. Починайте наносити гель-лак, трохи відступаючи від неї, щоб більшість матеріалу залишилося на нігті, а до кутикули підбиралася вже напівсуха кисть.

  Крім того, першим шаром, краще відразу не намагатися нанести гель-лак під кутикулу – це краще робити вже на другому шарі, або використовувати для цього тонку кисть.

  Якщо фарбувати під кутикулу пензлем з флакона, то потрібно притиснути її, щоб вона лягла у кутикули віялом, і тоді підштовхувати гель-лак максимально близько до кутикули.

  1. Занадто рідкий гель-лак

  Його також буде складно нанести без затекло на шкіру. Можу порадити в цьому випадку робити шар більш тонким і наносити майже сухим пензлем. Кількість шарів, звичайно, при цьому доведеться зробити більше.

  Що робити якщо гель лак потрапив на кутикулу?

  Якщо так сталося, що гель-лак все-таки потрапив на шкіру – кутикулу або бічні валики – то врятувати становище все ще можна, але краще це зробити до того, як поміщати ніготь з затекло в лампу.

  Як виправити затекло на кутикулу до сушки

  • Беремо плоску кисть і змочуємо її в засобі для знежирення нігтів.
  • Натягуємо шкіру в місці затека і проводимо плоскою кистю, прибираючи зайвий гель-лак. При цьому кисть можна кілька разів витерти об серветку.
  • Якщо натуральний ніготь став сильно видно, то виправляємо покриття гель-лаком, після чого його можна відправляти в лампу.

  Як бачите, технологія практично та ж, як у випадку, коли затікає звичайний лак для нігтів – його теж прибирають пензлем, тільки змоченою і рідини для зняття лаку.

  Бачила, що деякі замість пензля використовують гострий кінчик палички – цей спосіб також має право на існування.

  Як прибрати гель лак з шкіри після сушки

  У цьому випадку перше, що потрібно зробити – це відокремити гель-лак від шкіри.

  • Спочатку знімається липкий шар з гель-лаку.
  • Далі беремо пушер, і акуратно відокремлюємо їм затік від покриття.
  • Іншою стороною пушера трохи піднімаємо шкіру з висохлим затекло і зрізаємо його щипчиками або манікюрними ножицями.
  • При професійному виконанні майстром (або якщо у вас є вдома апарат) далі необхідно підчистити залишки шкіри і птеригия, які привели до затекло, фрезою.
  • На завершення знежирюємо ще раз оголений ніготь, піднімаємо пушер кутикулу і наносимо акуратно новий шар.

  Якщо затік невеликий, то можна обійтися без щипчиків і відразу видалити його фрезою, наприклад, полум’я.

  Правила нанесення гель-лак без затекло

  1. Видаляємо кутикулу без задирок: безперервним зрізом при класичному манікюрі або згладжуємо всі виступаючі ділянки шкіри кулястої фрезою.
  2. Гарненько вичищаємо простір під кутикулою від птеригия і пилу.
  3. Піднімаємо і трохи відтягує кутикулу при нанесенні гель-лаку.
  4. Якщо гель-лак рідкий, наносимо його дуже тонким шаром.
  5. Першим шаром максимально близько до кутикули НЕ підбираємося – це робиться на другому етапі.
  6. Не забуваємо про правильній постановці кисті (писала вище).

  Ось і все! Якщо вам є, що доповнити або виникли питання, пишіть в коментарях.

  Якщо ця сторінка була вам корисна, порадьте її своїм знайомим:

  Перший подологіческій центр – Загальна обробка нігтів – догляд за нігтями

  Як правильно вкорочувати нігті і яку форму їм надавати? Хоча досвідчений практик без довгих дискусій, вже давно і дав відповідь на це питання, все ж з цього приводу існують різні думки. В цілому можна сказати: ніготь слід обрізати відповідно його природній формі, тобто за формою лунки нігтя і подушечки пальця.

  Жоден ніготь не схожий на інші, крім того, у пальців ніг потрібно враховувати і зовнішні критерії, наприклад, здавлювання взуттям. Тому не можна встановлювати строгих правил. Але в будь-якому випадку помилково залишати гострі кути. Кути повинні бути закруглені. Це – одне з основних правил. Якщо не закругляти кути і погано вичищати передні частини бічних валиків, то штучно створюються умови для розмноження бактерій, що сприяє вростання нігтів або утворення ороговілості в бічному синусе навіть при самому незначному зовнішньому впливі.Іноді від клієнтів можна чути таке твердження: «Якщо я заокруглені нігті, виникають скарги». Але, оглянувши ногу, ми розуміємо, що болі виникають не через заокруглення нігтя, а скоріше, тому, що вони занадто коротко підстрижені. Тому таке основне правило звучить так: не можна обрізати нігті дуже коротко.

  В основному для підстригання нігтів використовуються манікюрні щипчики або кусачки. Перевага полягає в тому, що під час роботи не треба міняти положення руки.Слід врахувати, що зріз, обов’язковий для великого нігтя і, як правило, для інших нігтів, робиться тільки кінчиками інструментів. Чим коротше окремі зрізи, тим легше працювати. Після завершення обробки ми повинні мати перед собою гладку, рівну лінію, що проходить паралельно гіпоніхій. Не можна допустити, щоб підстрижений край мав задирки, нерівності або мав би виступаючі вперед краї. Як правило, вкорочення нігтя починають з його середини, це дозволяє уникнути розтріскування нігтя. Бувають нігті, які зрослися з нігтьових ложе більше, ніж це здається.Тому їх слід ретельно оглянути, ще перед початком роботи, не тільки зверху, але і спереду. Потім слід без натиску приставити нижнє вістрі щипців під вільний край нігтя. Це запобіжить пошкодження. При обробці нігтів слід лівою рукою фіксувати ступню або пальці. У більшості випадків доцільно тримати, що обробляється палець ноги великим пальцем лівої руки, щоб під час роботи він не ковзав.

  Звичайно, не можна допускати попадання сторонніх предметів в робочу зону щипців.Новачок, наприклад, може, підстригся ніготь другого пальця, іншим кінцем інструменту порізати третій палець. Не треба сміятися, такі випадки трапляються регулярно. Опрацьований палець потрібно притримувати і злегка відтягувати вгору або вниз лівою рукою.

  Іноді при звичайному догляді за нігтями, доцільно використовувати щипці для кутів (з прямими лезами), а саме тоді, коли по краях невеликі залишки нігтя впираються в нігтьові валики або навіть вростають в них.

  Тепер виникає питання, з якого боку краще працювати – розташовуючись по відношенню до клієнта спереду, праворуч або ліворуч.З цього приводу думки розходяться. Як правило, перевага віддається роботі праворуч, так забезпечується кращий доступ до стопи, ніж при роботі спереду. При обробці нігтів це положення дозволяє руці бути більш вільною і розслабленою. Доводиться менше згинатися, а значить і зменшується навантаження на спину. Однак і тут немає залізних правил. При роботі з бічним синусом або при видаленні мозолів між пальцями ніг буває зручніше, якщо сісти перед клієнтом або навіть зліва від нього.

  Якщо клієнт приходить вже зі скаргами на нігтьової валик, то, перш ніж починати роботу, слід покласти в валик тонкий, просочений дезинфікуючим засобом тампон.

  Вплив кошти протягом п’яти хвилин істотно полегшить роботу і знизить кількість бактерій, щонайменше, на деякий час. Це допоможе уникнути інфекції та можливого подальшого запалення навіть при наявності невеликого пошкодження. Але необхідно пам’ятати, що інфікування може статися і під час відсутності рани. Для проникнення збудників хвороби часом буває досить наявність мікроскопічно малою тріщинки. Так як запалення бокового валика можуть бути дуже болючі, краще шляхом дезинфікування запобігти їх з самого початку.Відкладення під вільним краєм нігтя також доцільно розм’якшити профілактичним або дезинфікуючим засобом протягом 5 хвилин.

  Після укорочення нігтя проводиться грунтовне і обережна чистка нігтьового синуса і гіпоніхій (Hyponychium) тобто шкірки під вільним краєм нігтя. Тут слід звернути увагу на те, що ні в якому разі не можна використовувати занадто гострий інструмент і піднімати ніготь. Великим і вказівним пальцями лівої руки бічні валики відтягуються, на скільки це можливо, назовні і вниз.При цьому не можна допускати сильного здавлювання нігтьового ложа.

  Двосторонні інструменти для обробки нігтів є безпечними і дуже популярні серед майстрів. Спочатку використовуваний в зубної практиці інструмент екскаватор, знайшов застосування і в педикюру практиці як тампонодержатель. Для огляду і очищення бічного синуса і гіпоніхій часто використовують скальпель з порожніми лезами (№ 1-2). Увігнута поверхню леза завжди показує напрямок обробки.Залежно від необхідності обробка виконується ззаду наперед або спереду назад.

  Фіссурний фрезери, які часто використовуються для чищення бічного синуса, при невмілому використанні можуть представляти деяку небезпеку. Фрезою можна пошкодити краю нігтьової пластини, що в подальшому, може привести до вростання нігтя. Однак ці фрези можуть використовуватися для видалення грубої шкіри в бічному валику, за умови відсутності контакту з нігтем.

  У цілому для чищення бічного синуса ручний інструмент краще.

  При огляді і чищенні бічного синуса слід з’ясувати, чи немає гіперкератозу або мозолі, а так само вростання нігтьової пластини або схильності до цього.

  Після чистки ніготь шліфується пилянням або краще діамантовою фрезою для нігтів, що найчастіше виконується в кілька етапів.

  Ніготь слід обробляти спочатку спереду, для того, щоб вирівняти відмінності в довжині, при цьому фрезу тримають майже перпендикулярно вільному краю нігтя.Потрібно стежити за тим, щоб край фрези не потрапив на нігтьову пластину зверху і не пошкодив її.

  Другий етап полягає в шліфуванні краю нігтя. Для цього фрезу розташовують бічною стороною під нахилом до нігтя, і обробляють у напрямку до свого великого пальця. Ніколи не слід шліфувати весь край нігтя за один раз, оскільки фреза може сильно нагрітися. Роботу слід проводити в два або три підходи.

  Третім етапом може бути усунення виниклих при обробці нерівностей.Цією ж самої фрезою під нахилом ще раз злегка проводять по вільному краю нігтя. Для такої обробки добре зарекомендували себе алмазні фрези.

  Після звичайного догляду ніготь можна відполірувати і нанести невелику кількість масла для нігтів. Це робить нігтьову пластину більш прозорою і надає їй блиск.

  У випадку якщо клієнт бажає покрити нігті лаком, можна дати два маленьких ради:

  1. попередньо знежирити нігті, щоб лак не відшаровувався;
  2. прокласти між пальцями целюлозні тампони, щоб під час нанесення лаку вони були відокремлені один від одного.

  Звичайно, можна також використовувати роздільники для пальців з пеноматериала. Для професійного покриття рекомендується базове покриття спеціальним лаком, подвійне покриття кольоровим лаком і ще одне покриття зверху.

  Оскільки при манікюрі менше уваги приділяється формі нігтя, то там можливі також овальні, трапецієвидні, круглі або прямокутні форми. При виборі кольору і стилю потрібно враховувати, що з бажаним кольором лаку використовується також відповідна форма.Овальні нігті підходять для всіх кольорів. Трапецієподібні нігті можуть комбінувати зі стриманими, темними кольорами. Прямокутний ніготь вимагає більше натуральних кольорів. Для круглих нігтів вибір кольору не є вирішальним. Однак тут є можливість, лунку нігтя залишити вільною або виділити кольором. Френч-манікюр може виглядати дуже ефектно, якщо використовується з натуральними формами і при цьому враховується скромна стриманість.

  Природно при естетичної обробці нігтів, перш за все, враховується приватне желаніекліента, тому по можливості з’ясовуйте їх завчасно.

  Основні правила догляду за нігтями ніг:

  1. Ніготь обрізається відповідно до його природною формою.
  2. Кути закругляются.
  3. Не можна обрізати нігті дуже коротко.
  4. Завжди відрізайте потроху за один раз.
  5. Без натиску прикладайте нижнє лезо щипців до нижньої поверхні нігтьової пластини.
  6. При обрізанні нігтів лівою рукою слід тримати пальці.
  7. Злегка піднімайте обробляється палець лівої рукою.
  8. Перед чищенням п’ять хвилин розм’якшує вільний край нігтя.
  9. Ніколи не натискайте сильно або гострим предметом на нігтьове ложе.
  10. Для кращої чистки зволікайте шкіру в нігтьовому валику назовні.
  11. пошкодженню поверхню нігтя при обтачивании вільного краю.
  12. тампонується бічні валики великого пальця і ​​завершуйте обробку кремом для нігтів і шкіри.

  Вольфганг Кнёрцер,
  доцент і ведучий викладач
  німецької подологіческой школи Hellmut Ruck GmbH.

  Олена ПАНОВА,
  лікар – мікології, подолог, методист по апаратному
  педикюру і ортоніксіі компанії «Нет Лайн ХХI століття»

  Москва 2006р.

  Як дізнатися те, що майстри манікюру не говорять своїм клієнтам? Секрети евроманікюра

  Я розповім вам як в домашніх умовах недорого, і якісно зробити необрізної європейський манікюр з елементами японського.Відкрию кілька секретів позбавлення від кутикули, минаючи її обрізання, причин розшарування нігтів, правильного нанесення лаку і масажу рук і нігтів.

  Засоби для євро манікюру

  Для виконання євро манікюру в домашніх умовах нам потрібно:

  • Крем від Orly – чудовий крем, який користується величезною популярністю у наших клієнтів своїм ніжним, як вершки складом. Ми будемо виконувати з його допомогою масаж рук і нігтів. Унікальний крем підходить як чоловікам, так і жінкам.Чи не залишає жирності на шкірі, ідеально вбирається і зволожує шкіру і нігті.
  • Лазерна пилка для евроманікюра від Mertz – пилки є різних розмірів. Довга зручна для надання форми вільному краю нігтя, а так само для запилення бічних валиків. Коротка виконує ті ж функції. Пилки миються у воді, швидко очищаються від пилу пензлем. Склеюють лусочки нігтя і перешкоджають їх розшарування. Працювати пилою можна в різному напрямку. При регулярному використанні пилок, кутикула і бічні валики стоншуються, сповільнюється зростання, бічні валики стають тоншими, м’якше, ніжніше, молодше.
  • Масло для нігтів і кутикули від Aurelia – вибір масел зараз величезний. Можна вибрати мандаринове, апельсинове. Масло виноградних кісточок, мигдальне, персикове. Якщо у вас проблемна щільна, в задирках кутикула перший місяць використовуйте персикове масло, воно добре загоює ранки і усуває сухість. Довгий час одним і тим же засобом користуватися не рекомендується, організм звикає. Вибрали відповідну марку і чергуйте засоби і масла в цій марці, тоді руки завжди будуть в ідеальному стані.
  • Засіб для видалення кутикули від Aurelia – це може бути гель або скраб для видалення і пом’якшення кутикули. Все залежить від стану вашої кутикули. Щільна або тонка.
  • Два баффіка від Mertz – один для звичайної шліфування й полірування, інший для полірування по маслу.
  • Апельсинова паличка або професійний металевий шабер для відсунення кутикули.
  • Кисть для змахування пилу.
  • Рідина для зняття лаку.
  • Знежирювачах нігтів перед нанесенням лакового покриття Cleaner від Orly.
  • Основа під лак і закріплювач лакового покриття від Aurelia, Orly, La Femme, CND, Bogema.
  • Ватні безворсовие серветки.
  • Дезінфекція столу, рук, інструментів.

  Незалежно від того що процедура відбувається вдома, ми виконуємо всі правила санітарних норм. На руках скупчується величезна кількість мікробів. Тому йдемо мити руки з милом перед манікюром, обов’язково дезінфікуємо робочий стіл, знищуємо збудників інфекційних захворювань, не забуваємо продезінфікувати свої руки і інструменти, якими будемо працювати.Виклали всі інструменти на серветку або рушник.

  Знімаємо лак і надаємо форму нігтя

  Зараз я навчу вас правильно знімати лак з поверхні нігтів. Змочуємо диск в рідині для зняття лаку. Притискаємо щільно до нігтьової пластини, чекаємо деякий час, і у напрямку росту нігтів, не вліво вправо, а тільки по зростанню нігтів знімаєте лак. Таким чином, лак не потрапляє під кутикулу і бічні валики і повністю видаляється з нігтьової пластини.

  Беремо лазерну пилку для необрізної манікюру і надаємо форму вільному краю нігтя.Пилою працюємо в різному напрямку, вона не травмує нігтьову пластину. Зліва направо. І зашліфовивают край нігтя зверху вниз. Багато майстрів манікюру відрізають довжину нігтів ножицями або кусачками. Я рекомендую тільки спилювати! І спилювати якісної пилкою, бажано скляної, кришталевої або лазерної. Такі пилки склеюють лусочки нігтів і не дають нігтям розшаровуватися. Деяким це лінь робити, але моє завдання порекомендувати, а вибір завжди залишається за вами. При відрізі ніготь розщеплюється, йде мікротріщина, що не запилюється після, буде розшарування нігтів.Якщо хочете міцні, довгі нігті, не відрізайте нігті на руках інструментами. Перевіряємо апельсинової паличкою під вільним краєм, чи немає лохматості, прибираємо, якщо є пилою, і тепер працюємо над бічними валиками.

  У шкіри реакція на зрізи, як тільки ви попрацювали ріжучим інструментом, шкіра це місце починає ще швидше загоювати, і в цьому місці утворюються грубі, сухі ущільнення. На руках в області бічних валиків шкіра стає щільніше, грубіше, твердіше. Наприклад, якщо зріз був зроблений верстатом на стопі, то утворюються мозолі, натоптиші.Якщо лазерної теркою попрацювати на стопі в області мозолів або натоптишів, необхідність в лезах і інших терках відпаде. Лазерна терка і пилка затирає всі мікротріщини, знімає шар за шаром, залишаючи після себе ідеально гладку поверхню.

  При запилення бічних валиків лазерної пилою відбувається наступне. Місце запиливания стає тоншою. Зайва шкірка спиливается. Кінцевий результат – якщо ви не дивлячись, проводите пальцем по боковому валика – він гладкий, без шорсткостей.Людям з щільною, твердою кутикулою, особливо тим, хто робив раніше обрізний манікюр, потрібно набратися терпіння при переході з обрізного на необрізної. А тим, хто ніколи не робив обрізний манікюр або має тонку, як плівочка кутикулу перейти на евроманікюр буде значно легше. Перевіряємо бічні валики. Кінцевий результат – гладкі, без шорсткостей пальчики. Готово! Змахніть пил з пальців і пил.

  Тепер наносимо на кутикулу і бічні валики засіб для видалення і пом’якшення кутикули.Чекаємо 2 хвилини. Після цього апельсинової паличкою або професійним шабером відсуваємо кутикулу. І від центру до бічних валиків проводимо апельсинової паличкою, видаляючи птеригий (це тонка шкірка, яка знаходиться під кутикулою). Зчищають залишки шкірки і йдемо мити руки.

  Обробляємо нігті і кутикули

  Беремо пилку для шліфування та зеленої стороною шліфуємо поверхню нігтів. Ми знімаємо бруд, пил, потім працюємо білої стороною пилки – вирівнюємо поверхню нігтів.І в кінці сірої стороною поліруємо нігті, захоплюючи кутикулу і бічні валики. Багато майстрів і друковані видання пишуть про те, що полірувати можна тільки нігтьову пластину. Я полірую нігтьову пластину, захоплюючи кутикулу і бічні валики.

  Прийшла черга використання крему для рук. Наносимо крем на пальці (горошина) і робимо масаж пальців. Злегка тиснемо на подушечки пальців, на нігтьову пластину.

  Найголовніше! Після кожного руху із застосуванням сили, обов’язково зробіть легке погладжування.Масаж можна зробити до ліктя різними способами. Можна пощипати шкірку або зробити кругові рухи, втираючи крем.

  Тепер наносимо масло для нігтів і кутикули. Робимо легкий масаж по маслу. І довгоочікуваний елемент з японського манікюру. Запечатування крему і масла в нігтьову пластину, за допомогою шлифовочной пилки. Другий вузької пилою запечатує масло в нігтьову пластину. Поліруємо по маслу.

  Наносимо лак

  Якщо є бажання завдати лакове покриття, робимо наступне.Знежирювачах Cleaner наносимо на безворсову серветку і протираємо нігтьову пластину. Потім наносимо відповідну нігтям основу під лак, 1-2 шари. Наносимо не тільки зверху, але і зсередини. Проводимо пензликом під вільним краєм (відростила частиною нігтя). Так ми запечатує нігтик з двох сторін.

  Як тільки база висохла, наносимо лакове покриття, не доводячи лак до кутикули та бокових валиків 0,5 мм. Флакон Не струшуйте, а гріємо між долонь, потім набираємо на кисть лак, витираємо об край баночки тією стороною, якої не будемо фарбувати, і кладемо краплю трохи вище середини нігтя.Потім підводимо до кутикули, не доходячи 0,5 мм і вниз до вільного краю. Також профарбовуємо бічні сторони. При необхідності наносимо 2 шар. Як тільки лак висох, обов’язково наносимо вінілове покриття або глянсовий закріплювач лаку! Це не тільки додасть завершеність нігтя, блиск і гладкість, а й захистить від сколювання і швидкого зносу лакового покриття. В ідеалі для міцності нігтьової пластини, рекомендую наносити в результаті 5-6 шарів засобів. Це і потовщує нігтьову пластину і робить її менш травматичною, ніготь як під пуховою ковдрою.

  РЕЗУЛЬТАТ: Доглянуті, пещені ручки, з ніжною кутикулою, без порізів. Цей манікюр безпечний. Якщо нігті покрити лаком і зняти лак через 2 тижні, нігті збережуть свою гладкість, доглянутість, блиск. Отримуйте задоволення від евроманікюра!

  Автор: Лойко Олена
  фахівець з продукту Манікюр Шоп

  Подивіться всі товари в розділі Догляд за руками

  .