Ногти

Ніж гель відрізняється від биогеля для нігтів: Чим гель відрізняється від биогеля – www.wday.ru

в чому різниця між цими матеріалами, биогелем і гель-фарбою

зміст:

Продукти для нігтів, такі як гель і гель-лак (він же Shellac, шелак) дозволяють зробити красивий, довготривалий і стійкий до подряпин манікюр.

І багато жінок задають майстрам манікюру питання: гель-лак і гель: в чому різниця?

Гелевий манікюр є різновидом манікюру, при створенні якого шари гелю (зазвичай їх кількість зазначено в інструкції) наносять на нігті, а для їх полімеризації використовують або УФ-лампу, або LED-лампу, або спеціальний каталізатор.

Шелак – це технологія, винайдена Creative Nail Design (CND). Гель-лак – це гібрид гелю і лаку, він легкий в нанесенні як звичайний лак для нігтів, але для його просушування необхідно УФ-випромінювання як для гелю.

Шелак більш рідкий, ніж гель і з його допомогою не збільшують довжину і не змінюють форму нігтя. Гель же успішно використовують при нарощуванні нігтів.

Шелак гіпоалергенний, а гель не може претендувати на це звання.

Гель-лак і гель у чому різниця в складах:

 • В основі будь-якого гелю лежить олигомер.Ця речовина, у якого молекули складаються з декількох мономерних ланок.
 • Також в складі гелю присутній мономер-розчинник, необхідний для зменшення в’язкості, поліпшення зчеплення гелю з нігтьової пластиною і пластичності.
 • Нарешті, в гелі присутні барвники і фотоініціатор – каталізатор процесу полімеризації мономера і олігомеру.
 • Є гелі і без фотоініціатора. Вони називаються несветочувствітельнимі і містять в складі мономер цианакрилат, в’язкий і щільний.Такий гель твердне під впливом розпорошеного за допомогою спрею або нанесеного пензликом на ніготь активирующего речовини, або ж при замочуванні нігтів у воді.

До складу шелаку входять:

 • смолисті речовини, що вийшло в процесі переробки комахами деревного соку. Фактично шелак являє собою біологічний пластик.
 • Розчинник, необхідний для розм’якшення шелаку (оскільки спочатку смолиста речовина переробляється в форму твердих пластівців).
 • І, звичайно, барвники.

При гелевом манікюрі кутикула відсувається, а нігті попередньо обезжирюються за допомогою клінера і шліфуються. Якщо в гелі відсутні зчіплюючі речовини, то необхідно нанести на нігті праймер.

Потім на нігті за допомогою пензлика з синтетичним волосом пошарово наноситься гель, і кожен шар сушать під УФ-лампою або LED-лампою. Завершує процедуру нанесення фінішного покриття.

Особливості манікюру за допомогою гель-лаку:

 • Застосування шелаку займає близько 30 хвилин, засіб можна наносити пензлем так само, як звичайний лак.
 • Манікюр починається з нанесення базового шару, а потім пари шарів лаку, і закінчується нанесенням верхнього шару.
 • Після нанесення кожного шару нігті сушать під УФ-лампою.
 • На відміну від гелевого манікюру при нанесенні шелаку нігті полірувати не обов’язково і нігтьова пластина не пошкоджується праймером.

Видалення гелю і гель-лаку:

 • Для того щоб видалити гель, вам потрібно механічно зруйнувати верхній шар, використовуючи пилку.Після цього потрібно занурити нігті в ємність з ацетоном. Після замочування ви можете видалити гель за допомогою палички для кутикули.
 • Видалення шелаку може бути простіше, ніж видалення гелю, так як вам не потрібно замочувати нігті в ацетоні або довго чаклувати над нігтями пилкою. Замість цього, кожен ніготь просто обертається ватним диском, просоченим засобом для видалення шелаку або ацетоном. Зверху кожен палець обертається фольгою, щоб диск не “злітав» з нігтя. Ці ватяні диски з ацетоном впливають тільки на ніготь, тим самим шкіра пальців не страждає.

Гель-лак і гель: різниця і схожість, користь і недоліки

У гелю і гель-лаку є певна схожість.

Обидві системи поставляються у флакончиках, що не розмазуються по нігтях, коли ви залишаєте салон краси, не тьмяніють і не втрачають розкішний зразок чоловіка, щонайменше, два тижні, їх досить швидко наносити і видаляти з натуральних нігтів.

І гель-лак, і гель надають нігтям привабливий, ідеально дзеркальний вид. Обидва ці види манікюру складаються з базового шару, двох або більше кольорових шарів і верхнього шару.

І гель і гель-лак є відповіддю для всіх клієнтів салонів краси, які хочуть чудові нігті, але не мають часу, щоб щодня піклуватися про них.

Переваги гель-лаку:

 1. Якщо ви хочете пофарбувати нігті в грайливі і веселі кольори, то гель-лак – відмінний варіант. В даний час Shellac налічує 102 дизайнерських відтінку.
 2. Він додає нігтям гарний глянцевий вигляд, і манікюр тримається як мінімум 2 тижні.При цьому тонкий шар шелаку корисніше для ваших нігтів, ніж інші види покриття. І в цьому між гель-лаком і гелем різниця. Для гелю потрібно наносити від 3 шарів і більше.
 3. Шелак робить нігті більш слабкими і ламкими.
 4. Весь процес манікюру з гель лаком займе 45 хвилин.
 5. Покриття гель лаком міцне, стійке до подряпин, а колір його має стабільний діапазон від блідого рожевого до найбагатшого червоного. Відтінки не зміняться, чи не пожовтіє і не зникнуть протягом повного 14-денного періоду (мінімум).

Недоліки гель-лаку:

 1. Дуже багато людей вважають, що сушка нігтів під ультрафіолетовою лампою небезпечна для шкіри. Якщо ви з їх числа, то використовуйте спеціальні рукавички для манікюру і не забудьте наносити на руки сонцезахисний крем до полімеризації шелаку і зволожуючий крем після.
 2. Так як шелак тримається протягом двох тижнів, ваші нігті будуть рости, і ви почнете бачити межу між пофарбованої і відростила частиною нігтя.

При манікюрі гелем матеріал наносять на натуральний ніготь і дають затвердіти під ультрафіолетовим світлом. Залежно від марки гелю він має різну ступінь міцності і гнучкості. Коли ми порівнюємо гель-лак і гель, різниця не завжди очевидна.

У деяких випадках гелевий шар може бути досить товстим, щоб служити в якості штучного нігтя, чим не може похвалитися шелак. В інших випадках гель – це просто захисний верхній шар поверх кольорового лаку або натурального нігтя.

Гель має зовнішній вигляд і функціональність верхнього покриття, і може бути використаний в поєднанні з традиційними лаками для нігтів.

Переваги гелю:

 1. В даний час, є 222 квітів гелю для нігтів, що б’є наповал шелак з його 102 відтінками.
 2. Гелеві нігті тримаються до трьох тижнів.
 3. З гелем можна виконувати нарощування на формах і на типсах.

Недоліки гелю:

 1. Гелеві нігті дуже тендітні і на них легко з’являються сколи та тріщини.Зазвичай це відбувається протягом 10 днів після нанесення гелю (і це якщо є верхній шар, без нього відколи з’являться за 4 дні). Хоча не можна сказати, що шелак повністю позбавлений цього недоліку.
 2. Хімічні сполуки в гелі шкодять нігтям сильніше, ніж шелак.
 3. Одним з головних недоліків гелевого манікюру є необхідність нанести його на нігті і тільки на нігті. Якщо він трохи вийшов за межі нігтів, то ваш манікюр буде швидко зруйнований при спробі очистити гель.
 4. Гель вимагає дуже сильною адгезії (зчеплення) з поверхнею нігтя, тому доводиться додатково обробляти ніготь, що не йде йому на користь.

Обидва продукти безпечні для використання на натуральних нігтях, але тільки якщо ви доглядаєте за руками. Слід надягати рукавички, коли ви миєте посуд, наносити зволожуючий крем на нігті двічі в день.

Якщо нігті після зняття шелаку або лаку стали розшаровуватися, потьмяніли або з’явилися інші ознаки їх ослаблення, рекомендуємо зробити запечатування воском.

Врахуйте один важливий момент: знімати і шелак і гель краще у професіонала. Тому що в домашніх умовах, та ще, будучи новачком в «справах манікюрних», дуже легко пошкодити нігті. Не намагайтеся видалити гель або гель-лак методом «отколупиванія».

Якщо матеріал тримається на нігтях дуже міцно, то при спробі його зняти він потягне за собою частинки ваших рідних і натуральних нагідок.

При манікюрі шелаком використовується ультрафіолетова лампа, яка викликала хвилю суперечок з приводу своєї безпеки для рук.Однак пам’ятайте, що під час процедури полімеризації гель-лаку УФ-лампа включається в цілому на 12 хвилин і 20 секунд.

Чи за такий короткий час можна нанести будь-якої шкоди шкірі. Якщо, звичайно, ви не практикуєте манікюр шелаком кожен день. А ось LED-лампу ще не звинувачували в заподіянні шкоди кому-небудь з клієнтів манікюрного салону.

Наведемо невелику таблицю порівняння гелю з гель-лаком:

Різниця між гелем і гель-лаком, биогелем і гелем, гель-фарбою і гель-лаком

CND Shellac був першим у своєму роді гібридом лаку і гелю, який поєднував довговічність і дзеркальний блиск гелю з простотою і зручністю лаку.

Багато жінок (а також чоловіки) вважають за краще манікюр шелаком.

Але він підходить за однієї умови: у вас повинні бути сильні, здорові нігті.

Гель-лак не рекомендується для клієнтів з пошкодженими або розщепленими нігтями.

А ось Bio Sculpture Gel (біогель), навпаки, відмінно підійде. Він не протипоказаний навіть вагітним жінкам і алергікам.

В складі биогеля тільки натуральні природні інгредієнти. В основному, це смоли дерев, які ростуть в Південній Африки (тіксовое дерево), протеїн (понад 60%) та інші безпечні речовини.

У процесі манікюру немає неприємного запаху, а безпеку биогеля підтверджена сертифікатами FARMOVS PAREXEL, а також американським Управлінням Санітарного Нагляду.

Біогель тримається на нігтях до 4 тижнів і більше, не тріска і не ламаючись. Після зняття биогеля нігтям не потрібна додаткова корекція. За допомогою биогеля можна наростити, зміцнити і відновити нігті.

На відміну від звичайного гелю нігті, нарощені биогелем, менш довгі (до 2 мм від довжини) і більш гнучкі та еластичні.

Після завершення нанесення гелю нігтя потрібна спеціальна обробка (обпилювання, моделювання). У випадку з биогелем цього не потрібно. Тобто не буде пилу, неминуче виникає при подібного роду процедурах. Під биогелем ніготь дихає.

Застиглий на нігтях биогель нагадує силікон, тоді як гель твердий, немов пластик. При видаленні биогеля не потрібно робити механічну шліфування нігтя, досить вимочити нігті в ацетоносодержащей рідини.

Якщо різниця між гелем і гель-лаком полягає в умовах полімеризації матеріалу, в різному способі видалення покриття і в здатності гелю викликати алергічні реакції, то різниця між гель-лаком і гель-фарбою полягає в наступному:

 • Консистенція.У гель-фарби вона більш рідка, ніж у гель-лаку. За рахунок цього гель-фарба добре підходить для нейл-арту.
 • Насиченість. У гель-фарби вона вище, тому часто досить нанести один шар, щоб вийшов гарний манікюр.
 • Наносити гель-фарбу можна як на натуральні, так і на штучні нігті.
 • А ось для висихання гель-фарбі, як і гель-лаку, потрібно УФ-лампа.
 • Гель-фарбу іноді використовують не в якості самостійного манікюру, а для створення лінії посмішки для французького манікюру.

Автор: Лариса Евланова

Чим биогель відрізняється від гель-лаку. Чим відрізняється гель від биогеля – основні відмінності Чим відрізняється биогель від УФ гелю

Останнім часом з’являється стільки косметичних новинок, що неможливо спробувати їх все.До таких новинок відносяться биогель і шелак. Так в чому принципова різниця, в чому подібність і що ж краще?

Нестача вітамінів і мікроелементів призводить до шару і ламким нігтям. Проблему варто усувати зсередини, але для зовнішнього зміцнення і відновлення можна використовувати биогель. На відміну від гелю і інших засобів, біогель складається з натуральних компонентів. Зміцнення нігтів біогелем – нешкідлива процедура, вона покращує стан нігтьової пластини і покращує колір нігтів.

Процедура проводиться спеціальними засобами, які можна придбати в професійних магазинах.

Біогель буває декількох видів:

 • Прозорий для базового покриття.
 • Скульптурний для торця нігтя.
 • Топовий для завершального покриття.
 • S-гель, яким виробляють нарощування.
 • Кольоровий биогель, який створює закінчений манікюр.

Кілька років шелак залишається процедурою №1 в салоні. Покриття тримається довго, не сколюється, не вицвітає, а при правильному використанні ще й зміцнює нігті.Під покриттям ніготь не тріскається, тому з’являється можливість відростити нігті під час шкарпетки шелаку.

Гель-лак додає нігтям блиск, який не тьмяніє з часом. А палітра кольорів порадує навіть саму розпещену відтінками дівчину.

Обидва покриття нешкідливі і безпечні, вони не вимагають сильної шліфування натурального нігтя, містять корисні речовини.

Характеристики биогеля і шелаку

Біогель попереджає розшарування нігтя. Покриття необхідно міняти раз в 2-3 тижні, так само як і шелак, при цьому вони «дихають» і ростуть.

Шелак міцний, стійкий до ударів, він зберігає свій колір і блиск на весь час шкарпетки. Протягом 2-3 тижнів Вам не доведеться замислюватися про манікюр, оскільки на покриття не буде ні подряпин, ні сколів.

Перевага шелаку перед биогелем в тому, що другий погано взаємодіє з ацетоном і зі спиртовими засобами. Користуючись ними, необхідно захищати руки рукавичками.

Шелак має відмінну палітрою кольорів, на нього можна нанести всілякий дизайн.Існує сотні тисяч варіанти манікюру з використанням шелаку: френч, місячний манікюр, зворотний френч, градієнт і багато інших.

На відміну від шелаку, біогель не тільки створює прекрасний покриття, але ще дає можливість зміцнити і наростити нігті. При цьому, як говорилося вище, відтінок можна підібрати максимально наближений до натурального кольору, а можна кольоровий. Великою популярністю користується френч з використанням биогеля. Кольори, форму і довжину нігтя можна вибрати самому.

Догляд, зняття і протипоказання

Переваги биогеля і шелаку в тому, що вони не вимагають спеціального догляду.Слід лише берегти покриття від ацетону і спиртових речовин і обробляти кутикулу маслом для більш акуратного манікюру.

Знімати обидва покриття дуже просто. Покладіть на нігті ватні диски, змочені в спеціальної рідини, і загорніть у фольгу на 15-20 хвилин. Через деякий час покриття зійде рівною плівкою.

Шелак і біогель нешкідливі, в них не містяться речовини, що негативно впливають на організм. Їх склади не викликають алергію.

Єдине, якщо ви недавно прищемили ніготь або маєте грибок, доцільно буде спочатку вилікувати недугу, а потім вже робити процедури, щоб уникнути проблем в майбутньому.

Також, деякі жінки відзначають, що в період вагітності шелак не тримався обіцяних 2-3 тижнів, а відкидався рівним шаром в перші дні. Але тут все суто індивідуально.

Схожість і відмінності

Отже, в чому ж основні подібності та відмінності покриттів?

Схожість:

 • Біогель і шелак тримаються на нігтях до 2-3 тижнів, наносяться за 20-30 хвилин, швидко змиваються.
 • Вартість процедур може собі дозволити будь-яка середньостатистична жінка.
 • Обидва покриття не дають нігтям ламатися і розшаровуватися.
 • Біогель і шелак не мають запахів і алергенів, вони не протипоказані вагітним і жінкам в період лактації.

Відмінності:

 • біогелів можливо наростити довжину нігтя до 2-х міліметрів, шелак здатний лише якісно і щільно покрити ніготь.
 • Шелак має тонкий шар, біогель ж товщий, при цьому він більш гнучкий і еластичний, що не можна сказати про твердий Шелак.
 • Біогель зміцнює нігті, шелак ж просто захищає їх від зовнішніх пошкоджень, тому він не рекомендований жінок
що краще, відмінності і різниця, відгуки чим відрізняється

З відкриттям можливості стійкого покриття нігтів, у жінок з’явився великий вибір серед процедур, які допомагають довго зберігати манікюр без пошкоджень.Різні види нарощування гелем і акриловим порошком швидко поступилися місцем зміцненню натуральних нігтів спеціальним біогелем. Не менш популярна процедура прикраси рук яскравим гель-лаком, мають вражаючу стійкість при носінні.

Що краще – шелак або біогель?

Багато дівчат через незнання вважають, що існує тісний зв’язок між двома останніми продуктами. З’явившись на косметичному ринку майже одночасно, вони мають великі відмінності. Це викликає серйозні суперечки навіть серед професіоналів, які намагаються розібратися, що краще – біогель або шелак для рук їх клієнток.

Що краще – шелак або біогель?

Подібні риси продуктів

Така плутанина, добре помітна у відгуках, обумовлена ​​цілою низкою схожих функцій і особливостей, що дозволяють зміцнити і відростити нігті:

 • є гарною заміною стандартному нарощування гелем або акрилом;
 • довго зберігають привабливий вигляд;
 • дозволяють добитися бажаної довжини без ламкості;
 • видаляються тільки за допомогою спеціальних складів;
 • практично не завдають шкоди натуральним нігтям;
 • невисока вартість послуг майстра.

З манікюром, зробленим биогелем або шелаком, модницям можна спокійно ходити не менше десяти днів, не спостерігаючи відколів і облізлою фарби. Але, незважаючи на схожість, ці кошти мають відмінності, так як з самого початку були призначені для зовсім різних цілей.

Особливості покриття біогелем

Цей варіант ідеально підходить для дівчат, що віддають перевагу довгі нігтики. Основні характеристики, що роблять його популярнішим, ніж декоративний лак:

 • відмінно підходить для нарощування, створення френча, вирівнювання нігтьової пластини;
 • відрізняється великою кількістю натуральних корисних компонентів, включаючи кератин, кальцій і смолу тикового дерева;
 • поєднується з вітамінними сироватками, які наносять перед нарощуванням;
 • відмінно надає бажану форму, сприяє швидкому зростанню.

Це більш щадний тип нарощування, який зберігає здоров’я нігтів. За відгуками клієнток, пластина під биогелем не темніє, вирівнюється і добре відростає. Цим він відрізняється від звичних повністю хімічних складів для нарощування. Досвідчені фахівці роблять красивий нестандартний манікюр, практикуючи спосіб нанести шелак на біогель. Таке зміцнення можна робити досить довгий період часу.

Тонкощі роботи з гель-лаком

Стійкий шелак має величезну палітру різних кольорів і відтінків, що радують око.Його зростаюча популярність обумовлена:

 • відсутністю сторонніх неприємних запахів;
 • гарну стійкість до ударів, водним процедурам, випадкових подряпин;
 • здатність зміцнювати пластину як захисний засіб;
 • відсутністю в складі алергенів, шкідливих для здоров’я речовин.

Багато дівчат навчилися виконувати такий манікюр в домашніх умовах, з огляду на невисоку вартість необхідних матеріалів. В доступності можна переконатися, переглянувши відео з порадами майстра.Даючи простір фантазії, можна викладати стрази, поєднувати декілька відтінків, промальовувати візерунок. У цьому полягає різниця між ним і звичайним декоративним покриттям.

Всі існуючі гелі, біогель і шелак для нанесення повинні поміщатися під спеціальну лампу для закріплення і запечатування. Тільки останній найбільш добре твердне в нових LED-лампах, значно скорочують час манікюру. Хоча виробники заявляють час шкарпетки не менше трьох тижнів, відросло нігтик швидко втрачає форму і привабливість.

Невеликим мінусом є його властивість трохи зневоднювати пластину, тому краще робити перерву між декількома процедурами. Склад повністю штучний, ніж може завдати шкоди, якщо нігті спочатку слабкі і пошкоджені.

Який засіб краще і безпечніше?

Обидва матеріали широко використовуються майстрами для роботи і поліпшення зовнішнього вигляду нігтьової пластини своїх клієнток. При ламких тонких нігтях нанести биогель під шелак – відмінний спосіб поєднати лікувальний ефект і зробити гарний манікюр.Два компонента доповнюють один одного, завдаючи мінімальної шкоди при такому варіанті нарощування.

У цьому випадку биогель дає високу ступінь зчеплення з поверхнею нігтики, ніж допомагає гель-лаку довше триматися. Він має щільну структуру, що нагадує гуму або каучук, пом’якшує удари, дає певну гнучкість. Паралельно він добре охороняє пластину від пересихання, живлячи її під пігментним шаром. Після такого комплексного підходу руки виглядають доглянутими і красивими довгий час.

Аналізуючи, чим відрізняється биогель від шелаку, постійно практикуючі фахівці вважають, що порівнювати склади не має сенсу. Винайдені для різних цілей, вони повинні підбиратися індивідуально, виходячи з завдання, поставленого перед майстром і стану нігтів дівчини.

Чим відрізняється сучасний биогель від гель лаку

Чим відрізняється биогель від гель лаку? Розберемо все поступово, розглянувши особливості та відмінності цих матеріалів.

Основна характеристика биогеля і гель лаку

Гель лак – це звичайне поєднання гелю і лаку. Зовні звичайний лак, але властивості залишилися від гелю. Основні характеристики:

 1. Нанесення дуже щадить пластину, так як перед нанесенням її не треба попередньо запилювати.
 2. Сохне як за допомогою ультрафіолетової лампи, так і звичайним способом, все залежить від якості і складу.
 3. Нанесене покриття, як правило, тримається від 2 тижнів до 20 днів.
 4. Чудово зберігається блиск, колір, не тьмяніє на сонці.
 5. Чи не стирається протягом усього періоду носіння.
 6. Усувається дуже швидко, приблизно від 3 до 20 хвилин, за допомогою спеціальної рідини, а не спилювання.
 7. Манікюр більш натурально виглядає.

Біогель – це спеціальний вид матеріалу, який сприяє створенню форми нігтів при нарощуванні, основою якого є протеїн. Основні характеристики:

 1. Не має протипоказань для нанесення, підходить навіть алергікам.
 2. Допомагає зміцнити нігтьову пластину.
 3. Матеріал тримається досить довгий час.
 4. Чудовий вибір кольорів.
 5. Впливає на структуру нігтів в позитивну сторону;
 6. Нігті ростуть швидше, зміцнюються, а також дихають.
 7. Перед нанесенням нігтьова пластина попередньо обробляється.

На сьогоднішній час дуже актуальний вид манікюру, такий як шелак. Шелак – це покриття, яке швидко сохне, довго тримається, більш того, зміцнює структуру нігтьової пластини.Покриття не завдає шкоди структурі, але після того як шелак знятий, ефект закінчується. Перерви між тривалими періодами носіння просто обов’язкові.

Що краще вибрати биогель або шелак? Існують якісь подібності між шелаком і биогелем: довго тримаються на нігтях, знімаються за допомогою спеціальної рідини, не відколюються, зміцнюють ніготь, не надто довга процедура нанесення. Тепер розглянемо різницю. При нарощуванні за допомогою биогеля необхідно пам’ятати, що в разі контакту з ацетоном або побутовою хімією, манікюр може зіпсуватися, а також довго не протримається, потьмяніє, можливо, відшарується і змінить колір.Цей матеріал не витримає страз або ліплення.

Шелак ж, навпаки, можна декорувати ліпленням, стразами, блискітками, які не псуватися при впливі різноманітної побутової хімії. Стійкість манікюру від 2 до 3 тижнів, а далі кутикули починають відростати. Вибір шелак або біогель – на розсуд клієнта. Шелак порівняно довго тримається, допомагає вберегти ніготь від подряпин і зовнішніх пошкоджень, а також основним відходом є тільки своєчасна корекція.

Повернутися до списку

Відмінні риси двох матеріалів

Відмінність їх і різниця очевидні.Біогель – набагато еластичнішою матеріал, ніж лак гель. Відмінності, як правило, характеризуються в тому, що перший вищевказаний матеріал в основному призначений для поліпшення і вирівнювання пластини, можливість відновити нігті після недавнього нарощування стане простіше за допомогою цього матеріалу. Покриття на нігтях відбувається більш товстим шаром. Тонкі, розшаровуються і ламаються нігті можливо відновити виключно за допомогою цього матеріалу.

У зв’язку з тим, що біо означає життя, то можна з упевненістю сказати, що цей в матеріал додаються живі компоненти.Менше хімічних речовин – більш хороший ефект. Так як він складається з натуральних компонентів, нарощувати нігті можливо здійснювати навіть вагітним жінкам.

Другий матеріал, як правило, використовують жінки, які часто стикаються з водою.

Матеріал стійкіший до різних впливів, максимально зберігає вид.

Найчастіше використовують для покриття нігтів на ногах, так як товщина мінімальна.

Які вибрати – особиста справа кожної клієнтки.Гель лак, як і біогель, має свої позитивні і негативні сторони. Зміцнення нігтьової пластини відбудеться в обох варіантах. У будь-якому випадку ці два матеріали допоможуть зробити ваші руки доглянутими і чарівними.

.